Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#119201) JanR válasza cyberkind (#119193) üzenetére


JanR
addikt

Ma jön hozzá elvileg egy szép nagy update :) Én ezt már megvárom, aztán nekiállok én is.

(#119202) nagyatt válasza Dr. Venkman (#119198) üzenetére


nagyatt
tag

Amúgy ha már felhoztad Hugh Jackman lehetne telitalálat Joel karakterét eljátszani, mind szinészileg mind karakterileg. Csak hát nyilván más ligában játszik az ázsiója...

(#119203) F-ECT$ válasza cyberkind (#119193) üzenetére


F-ECT$
titán

Cukor, Master nehézségen meg kemény is :)

Dive ever, work never.

(#119204) ρσгτσ válasza Pferi (#119199) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem a menet közben jött motor váltással az előző generáció kezét elengedték, de egyelőre arról sincs infó, hogy az újakkal mi lesz.

Szerintem érkezik ide is, de ez csak tipp. Az sem biztos, hogy egyszerre a PC megjelenéssel, amiről még szintén nincs pontosabb infó.

Szóval egyelőre mást nem is lehet, csak várni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#119205) Bencus88 válasza cyberkind (#119193) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most jött hozzá a frissítés

(#119206) cyberkind válasza Bencus88 (#119205) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, pont azért tolom. :DD

Paranormal Cocktivity

(#119207) Willhunting


Willhunting
aktív tag

(#119208) Bencus88 válasza cyberkind (#119206) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na majd én is rápróbálok :C

(#119209) Dr. Venkman válasza nagyatt (#119202) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Én biztosan nem Jackman-t választottam volna. Nem az ázsiója miatt (szerintem Pascal is nagyot megy az utóbbi években) egyszerűen szerintem ő túl egyértelmű döntés lett volna. A Logan egy kvázi LastofUs film, azután neki adni a szerepet olcsó megoldás lett volna. Jelöltem nincs, de hát nem is vagyok castingos, én csak fanyalgok :)

(#119210) Bad Pritt válasza Dr. Venkman (#119209) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg öreg már ehhez a szerephez, Logan is 5 éve volt. Mikor bejelentették a sorozatot akkor rengeteg Nikolaj Coster-Waldau fan casting volt a neten. Amúgy szerintem Dafne Keen ugyanazon okból eshetett ki, mint amit Jackmannél írsz, hogy nem akartak loganes szereplőgárdát, helyette lesz Trónok harcás. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119211) itroh


itroh
tag

Joel--> Gerald Butler, Joel Edgerton

[ Szerkesztve ]

(#119212) cyberkind válasza itroh (#119211) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem láttam volna a Greenland-et, akkor értetlenkednék, de így van benne bőven ráció.

Paranormal Cocktivity

(#119213) Zsinder válasza Bad Pritt (#119210) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Öreg? Last of Us első részében Joel 52 éves, Hugh Jackman most 53 :D

(#119214) .LnB válasza Dr. Venkman (#119209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedro zseniális casting. Én nagyon csípem a csávót. Na meg manapság már annak kell örülni, hogy van szerep, amit nem Ryan Reynolds vagy a szikla játszik. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119215) JanR válasza Zsinder (#119213) üzenetére


JanR
addikt

A második részben meg halott :DDD

(#119216) Dr. Venkman válasza itroh (#119211) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Jó választások, mindkettő meg tudta volna csinálni. Joel azért nem egy nagyon összetett karakter, egy konzervatív, déli csávó, de pont a lényegét jelentő kiégettség, düh, szomorúság ami nálam inkompatibis (egyelőre) Pedro Pascallal. PP egy félmosoly, egy modern Harrison Ford nem egy Clint Eastwood. (A fiatal Clint biztos jó Joel lett volna.)

(#119217) Bad Pritt válasza Zsinder (#119213) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint ezt ő mondta, talán pont a Logan után, hogy már nem bírja úgy a terhelést. De ez látszik is, 2017 előtt évi két filmet forgatott, azóta látványosan visszavett és többet szinkronizál pl.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119218) Bad Pritt válasza .LnB (#119214) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Melyikük lenne Ellie a csúnya lány helyett? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119219) .LnB válasza Bad Pritt (#119218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú most belegondoltam, hogy Reynolds lenne, rendesen felkúrt... hogy még itt is őt kellene néznem. :DDD Én rosszul vagyok már tőle.

Egyébként én elfogadom a csajszit. Úgy gondolom nem rajta fog múlni. De Mackenzie Foy-t szívesebben néztem volna mint a tepsiképűt. <- ilyet nagyon nem szabad ám mondani gyerekek! Enyje! :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119220) Zsinder válasza Bad Pritt (#119218) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Nyilván Szikla játszaná Elliet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119221) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Tessék mondani, ez a sorozatos topik? ;]

Besorolást kapott egy új Silent Hill játék Dél-Koreában: [link]
(Tegnap vótmá, de ne csak Last of Us legyen. :DDD )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119222) Zsinder válasza KaitouP (#119221) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Úgy hallottam ebben is kapott szerepet a nagykavics ;]

(#119223) floatr válasza VTom (#119200) üzenetére


floatr
veterán

Nekem ezzel annyi bajom van csak, hogy akik játszottak vele, azok az eltéréseken lesznek fennakadva többnyire, akik meg nem, azoknak ez csak egy "újabb TWD" lesz.

(#119224) KaitouP válasza Zsinder (#119222) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Már csak az a kérdés, hogy miben NEM kap szerepet ez a nagyra nőtt kőzet!! :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119225) .LnB válasza KaitouP (#119224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát, Ariel már nem lesz.. ;] Pedig.. nem sokon múlt szerintem. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119226) KaitouP válasza .LnB (#119225) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Közel volt az szerintem is. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119227) Zsinder válasza .LnB (#119225) üzenetére


Zsinder
aktív tag

El tudtam volna képzelni mint Sebastian, kigyúrt rákollókkal :D

(#119228) Zoltn válasza Dr. Venkman (#119198) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ezzel a sorozattal csak egy baj van. Akárhogy csűrik csavarják, nem lesz izgalmas annak aki már játszott a játékkal. Hiszen mindkét fő karakter életét ismerjük. Szóval lehet lovagolni azon, hogy milyen a casting, de most tényleg tudnál izgulni egy feszített helyzetben? És sajna nem. Kár.
Sokkal jobban élveznék egy másik történetet ami ebben a világban játszódik. Amiben a cselekményeknek valóban súlya van. És akkor talán a castingon sem menne a fröcskölődés.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#119229) tothl válasza Dr. Venkman (#119216) üzenetére


tothl
addikt

Pedro Pascal egy kurva jó színész, ezt már elég sokszor bizonyította a NARCOS -tól kezdve akár a Trónok harcáig. Szerintem telitalálat erre a szerepre.

(#119230) JanR válasza Zoltn (#119228) üzenetére


JanR
addikt

Én tudnék és valószínű fogok is izgulni. Biztos, hogy még további dolgokat fog adni a játékélményhez és a szférához is.

(#119231) marinea2 válasza JanR (#119230) üzenetére


marinea2
addikt

En nem vagyok biztos benne, inkabb felek hogy elvesz illetve "rombol" az eddigi elmenyen. Elsokorben valoszinuleg megsem nezem, majd megvarom mit irtok ide :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#119232) erahurka válasza .LnB (#119214) üzenetére


erahurka
félisten

A Szikla mint Joel! Letenném a hajam, esküszöm érdekel! :DDD

(#119233) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma jelenik meg a Tunic psre?

(#119234) ldave válasza Bencus88 (#119233) üzenetére


ldave
félisten

Switchre igen, a PS Store-ban csak annyit látok, hogy szeptember.

A Slime draws near! Command?

(#119235) RangerFox válasza Bencus88 (#119233) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, ma kellene

[ Szerkesztve ]

(#119236) sting2 válasza .LnB (#119214) üzenetére


sting2
addikt

:DDD
.. És tényleg..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#119237) Dr. Venkman válasza Zoltn (#119228) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Egyrészt egyetértek, másrészt ebből kiindulva semmit sem lenne értelme más médiumra átvinni, az pedig nem igaz. Rengeteg jó könyv, akár képregény adaptáció létezik, ahol ismert történet lett izgalmasan feldolgozva. Nekem vesszőparipám, hogy az sokkal nehezebb, hogy egy több érzékszervet stimuláló, átélhetőbb élményt, pláne ahol konkrétan te vagy a főhős (ilyenek a játékok) megfelelő színvonalon filmmé vagy könyvé alakítsanak. Gondolom a Battlefield meg Ass. Creed regények nem irodalmi klasszikusok. Bele is bukik szinte mindenki.
Továbbá lássuk be: a Last of Us története azért nem világmegváltó, a karakterdinamika a lényege. Viszont mivel egy kommersz sorozatról van szó, még azt sem csinálhatják, hogy ezzel foglalkoznak elsősorban a sorozatban, kell majd bele az akció, a futkorászás, menekülés. Kellenek az ismert mellékszereplők, a játékot imitáló helyszínek.
Máshol írtam, hogy számomra a Station Eleven (ami szintén adaptáció) sokkal jobb de legalábbis szabadabb és felnőttebb LastofUs sztori volt, mert ott a karakterépítés és a film eszközei voltak a hangsúlyosak, és úgy tudott egy kis túlzással költői pillanatok sokaságát felsorakoztató sorozat lenni, hogy a felszínen az is egy szimpla posztapokaliptikus sztori volt. Mellesleg Mackenzie Davis nagyon jó felnőtt Ellie lenne, de a kislány is jó volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#119238) Bencus88 válasza ldave (#119234) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen én is, ign-en azt írták ma!
Rangerfox :R

(#119239) tboy93


tboy93
nagyúr

Ez az NFS Heat elég... középszerű. Elbohóckodok vele szerintem pár órát, a sztorit végignyomom, annyit ér kb mint a Payback. Szerencse hogy plusban megkaptuk, én hülye meg akartam venni, de szerintem 3.000FT-ot is sajnáltam volna rá így utólag :D

(#119240) itroh válasza Dr. Venkman (#119237) üzenetére


itroh
tag

Nagy OFF:
:R Nekem is Last of Us feeling volt többször a Station Eleven közben, mondjuk ezen felül is zseniális volt minden téren a sorozat.

(#119241) erahurka válasza Dr. Venkman (#119237) üzenetére


erahurka
félisten

Station Eleven fullra volt művészkedve, a sorozatnézéstől is elvette a kedvem.

Mondjuk a reptérről egy külön sorozatot simán néznék.

[ Szerkesztve ]

(#119242) ldave válasza erahurka (#119241) üzenetére


ldave
félisten

Az új kontrollerrel is próbáltad?

A Slime draws near! Command?

(#119243) erahurka válasza ldave (#119242) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hsz-re írtál választ? :DDD

(#119244) Dr. Venkman válasza erahurka (#119241) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nem baj, hátha a Last of Us visszahozza a lelkesedésed. Izgis lesz, zombikkal. (Persze ha túl tudod majd tenni magad a csúnya lány látványa okozta megrázkódtatáson.)

[ Szerkesztve ]

(#119245) Wlac válasza tboy93 (#119239) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is elkezdtem, hasonló véleményen vagyok. És biztos én vagyok a béna, de a rendőrökkel nem bírok egyszerűen. A Crash Team Racing óta nem láttam ilyen durva rubberbandinget.

A sorozat/film témához pedig annyit fűznék hozzá, hogy Dwayne Johnson fura lenne A kis hableányban, mivel már a Bambiban is szerepelt és egy színész nem szokott egy univerzumon belül több karaktert játszani.

“The wha-"

(#119246) F-ECT$ válasza erahurka (#119243) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem leesett, szóval igen :DDD

Dive ever, work never.

(#119247) tboy93 válasza Wlac (#119245) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem vagy vele egyedul, utalom az ejszakai részeket pont emiatt. Konkrétan le is vettem a nehezseget, hatha ugy nem sz.patnak annyira, de igy meg a versenyek tul konnyuek :U

(#119248) Wlac válasza tboy93 (#119247) üzenetére


Wlac
Ármester

Pont tegnap vettem le easy-re, de ahogy nézem, a rendőrökre nincs hatással. Sajnálom, hogy a Most Wantedes "csapdák" már nem kerültek bele, mert amúgy 2 percig még élvezetes is az üldözés, csak utána kezd frusztrálni.

“The wha-"

(#119249) erahurka válasza tboy93 (#119247) üzenetére


erahurka
félisten

Ja este elég durva de lehet egy-egy versenyenként farmolni a pontot. Ha csak a sztori érdekel az laza, ha a mellékküldetéseket is meg akarod csinálni ahoz viszont ki kell maxolni a szintet és az már rengeteg grind meg menekülés. Abba is hagytam ott, nem akartam annyi időt beletolni de amíg tartott nagyon élveztem. Lehetett volna több sztori küldetés.

(#119250) tboy93 válasza erahurka (#119249) üzenetére


tboy93
nagyúr

Á, maxolni ezt nem fogom :N Sztori lepörgetem, ilyen chilles nyomkodós gamenek elmegy.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.