Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91351) K Norbi válasza TaaT (#91310) üzenetére


K Norbi
addikt

ja neked nekem is 5 ajtós!! he he :D most esett le mire írtad! :DDD :DDD láttam már vagy 10 szer a képeidet a Golfodról de azért rákérdeztem biztonság kedvéért hátha vágtál rá titokba 2 hátsó ajtót xdd

MunezXBK nagyon fasza a detektor!! feljebb tettem király lett egyből!! Faternak is jóó! a legújabb trafira is jelez.

[ Szerkesztve ]

(#91352) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Hallottatok valamit esetleges új lézerekről?

Egy ismerősöm korábban tökéletesen működő Kyo parkolósegédje egy ideje nem jelez ha mérnek tolat.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#91353) freaghill válasza FoBCRaistlin (#91352) üzenetére


freaghill
őstag

Csak akkor jössz ha kell valami? ;]

(#91354) K Norbi válasza K Norbi (#91351) üzenetére


K Norbi
addikt

Nagyon kemény az új trafi! egy zsír új fehér A4 es audiba van benne felénk! Azt mondta az ismerősöm hogy egy blokkoló se tudja blokkolni! "egyenlőre" de később tudják

[ Szerkesztve ]

(#91355) kk831228


kk831228
addikt

Na leértem Siófokra, és nem csiopogott semmi hibát a kocsog... Mi volt vele tegnap... :( Legalább jól felb..ott... :W :B Na mindegy... Viszont kellene valami kábel tipp a 11.11 helyett...Mi az ajánlott most?? :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91356) MunezXBK válasza K Norbi (#91351) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mondtam, hogy úgy lesz jó. ;)

(#91357) K Norbi


K Norbi
addikt

Az övre leszek kíváncsi nekem sosincs bekötve! nem szeretem, szerintem nem minden esetbe tudják bizonyítani az övet! sose büntettek meg még övért. mindig bekötöttem gyorsan mielőtt megállítottak! begyakoroltam szempillantás alatt bekötöm!
De nem is értem minek erőltetik az én bajom ha meghalok az öv miatt. nem az övék! vagy ha telibe verek valakit, akkor a másikat is védje?
Na mind 1 ha majd megbüntetnek érte majd bekötöm de addig nem! meg lesni fogom a fehér dögöt!

[ Szerkesztve ]

(#91358) K Norbi


K Norbi
addikt

Ti beszoktátok kapcsolni az övet?

[ Szerkesztve ]

(#91359) freaghill válasza K Norbi (#91358) üzenetére


freaghill
őstag

Igen. :K
Elején még kényelmetlen volt. Most már az szokatlan, ha nem kapcsolom be.
Volt már egy komolyabb ütközésünk, akkor is be voltam kötve. Szerintem lett volna pár bajom ha nem lettem volna bekötve. Azóta mindig!

(#91360) Mágus2 válasza K Norbi (#91358) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Mindig. Most is be vagyok kötve, mert néha olyanokat írtok, hogy kiesnék a székből.

(#91361) Morris válasza Mágus2 (#91360) üzenetére


Morris
veterán

;]:D

(#91362) K Norbi válasza Mágus2 (#91360) üzenetére


K Norbi
addikt

he he he :D :D :D ez jó volt

(#91363) kk831228 válasza K Norbi (#91358) üzenetére


kk831228
addikt

Helybe nem nagyon , csak a rendőrt látok... ;] Ha kimegyek a faluból akkor mindig...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91364) Mappa válasza K Norbi (#91358) üzenetére


Mappa
addikt

Gyújtás rá - öv - jelzőfények elalszanak - majd indítás. Nálam ez az alap procedúra. MINDIG! Ha a sarki boltba megyek 300m akkor is öv! Sose értettem ezt a kényelmetlen az öv nem csatolom be dolgot.

nem kötelező megadni

(#91365) TaaT válasza K Norbi (#91358) üzenetére


TaaT
veterán

Ez nem kérdés. :)

Give them hell Ukraine!

(#91366) Jorus válasza K Norbi (#91358) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kifejezetten rosszul érzem magam, ha nincs bekötve az övem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#91367) atos19881101


atos19881101
senior tag

Szia Mágus,

Egy gyors kérdésem lenne hozzá. Adott egy Octavia 1.9PDTDi 74kW. Most volt turbó cserén, és a szerelő észrevette, hogy a vezérműszíjat valami "eszi". Hallottál már ilyenről? Mitől lehet? Van ötleted?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#91368) Mágus2 válasza atos19881101 (#91367) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A vezető görgőt ha nem cserélik, csak a szíjat, akkor szokott ez előfordulni. Cseréld le az egész szettet a vízpumpával együtt, lehetőleg minél hamarabb. Közben ellenőrizni kell, hogy a vezető görgő tengyele nincs-e meghajolva(része a tengely a teljes szettnek, szóval ez is ki lesz cserélve). Az a tengely meghajolhat nagy fordulaton.

[ Szerkesztve ]

(#91369) atos19881101 válasza Mágus2 (#91368) üzenetére


atos19881101
senior tag

A szerelő lecserélte új szíjra, de idő híján bővebb hibafeltárásra most nem volt ideje. Én is görgőre tippelek. De 10-20ezer km ezelőtt volt cserélve az egész szett ha jól tudom (de nem 100%). Más nem lehet? Nyugtass meg, hogy nem lesz zsebbe nyúlós. :O

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#91370) Mágus2 válasza atos19881101 (#91369) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ezt nem értem, szét volt bontva és nem cserélted a görgőt, mert nem volt rá idő? 10 perc levenni az anyát, lehúzni a görgőt, kihajtani a tengelyt a hengerfejből és feltenni az újat. ;)

Ennyire azért nem érdemes sietni, hogy ismét szét kelljen szedni. Meg sem merem kérdezni, hogy a finomhangolásra volt-e idő.

Ha el fogod hanyagolni, zsebbenyúlós lesz. ;) Ha összeakad a motor, az nem 2 fillér.

[ Szerkesztve ]

(#91371) atos19881101 válasza Mágus2 (#91370) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nem az enyém a kocsi, apumé. Csak most hallottam a hírt róla. Én sem értettem miért nem csinálta meg rendesen, de gondolom oka volt rá. Gondolom nem volt görgője így azért nem cserélte. Rendeléssel meg nem jött volna már meg időben. ... Nem tudom. :N

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#91372) MunezXBK válasza atos19881101 (#91371) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Benne van a készletben, nem úgy kell összekukázni.

(#91373) rihi1 válasza atos19881101 (#91369) üzenetére


rihi1
tag

kollégám 1.9TDI A4! Egy kis vezető görgő gyári hibás volt, és megette a fél szijat. mikor ránéztek egyből tréler, és vitte vissza szerelőhőz.

(#91374) tomcsi23 válasza Jorus (#91366) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy az utas öve.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#91375) Cheesy válasza K Norbi (#91358) üzenetére


Cheesy
őstag

Már az lenne furcsa, ha nem lennék bekötve. Mindig használom. Ismerek olyat aki azt vallja, azért nem köti be magát, mert ha fejre áll az autóval, kitöri a nyakát. :C :(

www.vakbelmutet.hu

(#91376) TaaT


TaaT
veterán

Én ma vettem egy ilyet az olajcseréhez. Meg holnap jön az új kiegyenlítő tartály ugyanebből a márkából.

Give them hell Ukraine!

(#91377) K Norbi válasza TaaT (#91376) üzenetére


K Norbi
addikt

Na ez nekem is kellesz! már full szét van barmolva! A kiegyenlítő tartály minek kellet? elrepedt?

[ Szerkesztve ]

(#91378) TaaT válasza K Norbi (#91377) üzenetére


TaaT
veterán

Megsárgult. :) [link] Teszek egy próbát, ha az új is megsárgul majd idővel, akkor ott egye meg a fene.

Give them hell Ukraine!

(#91379) K Norbi válasza TaaT (#91378) üzenetére


K Norbi
addikt

Jajj de szép tiszta az a motor! enni lehetne róla! :D :D
Nékem nem sárgult be! holnap csinálok róla képet, gyári G-12 öntök bele, akkor színeződik el ha kevertél a gyárival más hűtőfolyadékot.

[ Szerkesztve ]

(#91380) TaaT válasza K Norbi (#91379) üzenetére


TaaT
veterán

Ez csak mosás után ilyen, pár hónap és tiszta por. :) [link]

Nem tudom, már így vettem az autót 2006-ban hogy sárga volt a tartály.

Give them hell Ukraine!

(#91381) MunezXBK válasza TaaT (#91378) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szvsz mindegyik megsárgul idővel. Audikon ha megfigyeled, egy csomón cserélve van már, mert ott el is reped.

(#91382) TaaT válasza MunezXBK (#91381) üzenetére


TaaT
veterán

Hasonló évjáratú polo 9N-é nem sárgult be, hátha ez sem fog. :)

Give them hell Ukraine!

(#91383) TaaT


TaaT
veterán

Mai csajos kép. :))

Ja, és eddig tartott, megpurcant az egyik cob led hátsó helyzetjelzőm :W [link]

Give them hell Ukraine!

(#91384) K Norbi válasza TaaT (#91380) üzenetére


K Norbi
addikt

Alsó motorvédő burkolatot neki! Golf 4 Diesel jó rá egy pici módosítással, bontóban van fillérekért

[ Szerkesztve ]

(#91385) K Norbi válasza TaaT (#91383) üzenetére


K Norbi
addikt

Egy ilyen asszony nekem is jó volna, aki karbantartaná helyettem a gépet, minden meg csinálna! szerelne, szervizelne, tudna gipsz kartonozni! hegeszteni! betont keverni, hiltizni, tetőt javítani, :DDD :DDD

(#91386) TaaT [link] ez full befedi az alját és a sok por meg sár, nem veri fel alulról :)

[ Szerkesztve ]

(#91386) TaaT válasza K Norbi (#91384) üzenetére


TaaT
veterán

Mit kell rajta módosítani? :) Erről van valami link vagy infó?

Give them hell Ukraine!

(#91387) tomcsi23 válasza K Norbi (#91385) üzenetére


tomcsi23
veterán

[link]

;]

Mod: ezzel a plusz műanyaggal nem lesz kevés a szellőzése?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#91388) TaaT válasza tomcsi23 (#91387) üzenetére


TaaT
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, mármint hol távozik a meleg levegő a motortérből ami átmegy a vízhűtőn. :)

Give them hell Ukraine!

(#91389) Mágus2 válasza tomcsi23 (#91387) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem lesz kevés a hűtés, inkább arra kell vigyázni, hogy a kupufogó ne érjen hozzá. Azt a részt szokták kivágni a burkolatból.

1.6-nál a kipu leömlő elől van, és a cső az olajkád alatt fut. Ettől elég furcsa alakja lett a kádnak, vágtak bele alagutat.

[ Szerkesztve ]

(#91390) TaaT válasza Mágus2 (#91389) üzenetére


TaaT
veterán

:K [link]

Give them hell Ukraine!

(#91391) emilio3 válasza K Norbi (#91385) üzenetére


emilio3
csendes tag

Ès bekötnè az övedet...

(#91392) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Mágus :)

freaghill-nek ezer millió hála, kapott a passat egy hibakód kiolvasást, noha azt a tünetet nem sikerült kiloggolni -elvileg- ami a megtorpanás, de ezt-azt dobott ki a masina, elküldeném neked a logot, ha lehetséges. Emailen átdobhatom, vagy töltsem fel valahova? ha email, akkor priviben írnál nekem egy címet? köszike :)

17964 charge pressure control:negative deviation
p1556 - 35-10--- Intermittent

ezt a kettőt dobta ki álló hibakód olvasásra

az elsőről néztem is valami ilyesmi yuotube videót, csak azt nem tudom, hogy ez miez

:B :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#91393) Mágus2 válasza zsolt19900 (#91392) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

[link]

Ott az ellenőrzés pontos menete.

(#91394) Mágus2 válasza zsolt19900 (#91392) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Megkaptam a logot, szégyen gyalázat, de taat szarrá alázna az 1.6 szívóval. :Y Rakd rendbe az említett dolgokat. ;)

Ezt az autót azért adták el, mert nem megy, pedig nincs nagy baja, csak foglalkozni kéne vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#91395) TaaT válasza Mágus2 (#91394) üzenetére


TaaT
veterán

"taat szarrá alázna az 1.6 szívóval."

Give them hell Ukraine!

(#91396) Mágus2 válasza TaaT (#91395) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

14 másodperc alatt éri el a kellő nyomást, te addigra haza érsz és le is mosod, mire ez megindul. :DDD

A régi turbómmal volt 2mp lagg, az újjal kb azonnal megvolt a nyomás, csak a gumik nem szerették. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91397) ßrainiac válasza Mágus2 (#91396) üzenetére


ßrainiac
addikt

OMFG :))

(#91398) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

(#91399) szőröscica válasza K Norbi (#91358) üzenetére


szőröscica
addikt

Idióta barom lennék, ha nem kötném be magam, ez a legalapvetőbb biztonsági felszerelés az autóban.

[ Szerkesztve ]

(#91400) Morris válasza Mágus2 (#91394) üzenetére


Morris
veterán

Mi volt a gond? Már ha publikus. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.