Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87321) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos a mai nap termése, hogy szépen lebeszéled az eladóval, hogy holnap mennél megnézni az autót, erre kapod tőle az sms-t hogy eladva :)

"mérgemben" elkezdtem nézegetni c4 hdi-t azokról van esetleg infótok? vagy menjek át a milyen ótót vegyek topikba és kérdezzek rá ott? 899ért találtam egy makulátlan darabot, mondjuk furcsállom, hogy már volt benne kettőstömegű cserélve -igaz azt is hallottam, hogy citroenéknél jó, ha 60k km kibír egy szett.... ez igaz lehet?

megfogadva rob tanácsát nézelődtem át picit francőzise vonalra.... szépek szépek, még a végén az lesz :)

továbbá még ráakadtam erre ez mennyire lehet jó kis kocsi? tdi után furcsa lehet ezen motor karakterisztikája?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.