Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) Mágus2 válasza focvis (#120949) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A legszebb, hogy mindenki a saját verdáját szarozta és felsorolta az összes hiányosságát. :DDD

(#120952) -v- válasza focvis (#120949) üzenetére


-v-
addikt

Na de akkor miről beszél malac?

(#120948) Mágus2: De ha az kell, most hazudjak :F ;]

(#120953) Dr.Zoo válasza Mágus2 (#120948) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ne szíjja a vérét Kend, Velencén ott volt. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#120954) tresh válasza Mágus2 (#120951) üzenetére


tresh
addikt

és ezzel mennyi időt spóroltunk neked ;] Igazából a legszarabb focvis-é volt mert nem rúgta el a sarkon és csak 1,5 óra alatt ért le egy GTI-vel :DDD :DDD ;]

ui: Nagyon szép gépek voltak és az konyharuhamintás GTi golf is nagyon szép gép :R Jövöre tovább maradok mert még a TSI-t nem fikáztuk szét rendesen a GTibe :D:D Természtesen a szervezés megint hibátlan volt hála bitpork-nak és párjának persze a többieknek is :R

[ Szerkesztve ]

(#120955) atos19881101 válasza Mágus2 (#120948) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nagyon gonoszak vagytok. ;]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#120956) -v- válasza lenko (#120950) üzenetére


-v-
addikt

Ha már itt tartunk otthonról se nagyon írogatok az esetek 98%-ban

Nem gondoltál még rá, hogy máshol is felvedd ezt a jó szokást? ;]

(#120953) Dr.Zoo: jaja, védjetek meg! Majd ha újra lesz valami taliga jöhet a fika, addig nem szabad bántani :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#120957) tomcsi23 válasza Dr.Zoo (#120953) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sőt, tavaly is sikerült lejutnia. ;]

focvis, piggy, a sok lusta/későnkelővel nem tudok mit kezdeni. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#120958) bitpork válasza lenko (#120950) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rosszul gondolod. Illetve csak a magam nevében nyilatkozhatok, mert az idei is 200+ "biztosan megyek"-kel indult, és a 10%-ka jött el. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120959) lenko válasza bitpork (#120958) üzenetére


lenko
aktív tag

Az derék, ez tényleg nem jó arány, én ha igent mondok valamire, az úgy is van, kivéve ha pl. belémcsap a villám, vagy hasonlók. :)

Az embereknek fáj az igazság!

(#120960) Dr.Zoo válasza tomcsi23 (#120957) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ennyi. :)

Sőt, ha van kedvetek, jöhettek Gárdonyba is egy sütögetésre, Én augusztus 8-11-ig nyaralok, utána még 1.5 hétig otthon/Gárdonyban. :K

szerk.: ha van valakinek konkrét ötlete/kívánalma, jelezze. oszt' főzök bográcsban egy jó marhalábszárpörit, 20 emberre már főztem a tejfakasztón idén, nem volt rá panasz.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#120961) lenko válasza -v- (#120956) üzenetére


lenko
aktív tag

Ha itt bent is le vagyok foglalva, akkor nem szoktam itt se, nem véletlen, ha nem vagyok napokig...

Az embereknek fáj az igazság!

(#120962) -v- válasza Dr.Zoo (#120960) üzenetére


-v-
addikt

főzök bográcsban egy jó marhalábszárpörit

Megyek bicajjal. :D

(#120963) focvis válasza -v- (#120952) üzenetére


focvis
veterán

Nemtom, csak ő tudja. :F

Illetve van egy koncepcióm, hogy esetleg kik lehetnek ők ketten, de ez nem stimmel a malac leírásával.

BTW: az autós topikokból nekem senkivel semmi különösebb bajom :) egy konkrét - amúgy vmi PH atyaúristen és nem VAG-os - nagyarczot szívesen megnéznék élőben, hogy vajon mitől ez a magabiztosság, meg mire veri magát... :U

(#120964) -v-


-v-
addikt

Malac, nyilatkozz.
Hol szagolsz bunyót? :D

(#120965) lenko válasza Mágus2 (#120881) üzenetére


lenko
aktív tag

Ez igaz a régebbi 150lovas hengerenkénti 2 szelepesre.
A 170lovas már jobb választás. Jobban megy, és nem eszik annyit. Nekem az átlag most így jó időben kevés klímával 8l.

Az embereknek fáj az igazság!

(#120966) Mágus2 válasza lenko (#120965) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Überfasza. Már írtam, engem nem kell meggyőznöd. Ha neked megfelel, akkor nincs vele baj. ;)

Továbbra sem válaszoltál a kérdésre, miért nem jöttél találkozóra.

[ Szerkesztve ]

(#120967) lenko válasza Mágus2 (#120966) üzenetére


lenko
aktív tag

Már leírtam párszor, arra hogy otthagyjak egy 170lovas dízelt, bőven megfelel...
Vagy egy 2.0 TFSI- t is 80-100ig, mert nem forog el a kerék 1be sem pont.
Pályán meg tökmind1, mert kizárólag 120 tempomattal megyek ha nem sietek. Ha igen 140-el.

Egész hétvégés rokonlátogatás miatt...

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#120968) roti86


roti86
őstag

Sziasztok. A cég ahol dolgozom eladásra kínál egy passatot. Amit kiadtak róla, hogy 2009-es és 200k valós km van benne 2.0 dízel, gyanítom már a CR. Van ennek a típusnak olyan hibája, amit laikusként ki tudok szűrni? Ami szimpatikus benne , hogy rendszeresen karbantartott és vezetett a Szervizkönyve. Jövő héten nézném meg élőben. Előre is köszi.

Szerk. Sajna előre azt sem adták meg hogy automata vagy manuális. Ha DSG alapból hanyagoljam?

[ Szerkesztve ]

(#120969) lenko válasza roti86 (#120968) üzenetére


lenko
aktív tag

Ha cégesként használt, akkor csak fél siker a rendszeresen karbantartott része.
Ki(k) vezették, utána kell járni.
Hidegen általában kinyomják a céges autók szemét. Itt is ez a helyzet, mert még én is jobban nyomom mint kéne néha, de a 3év/120e km alatt még úgysem lesz bajuk.(itt ennyi idő/km után van csere)

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#120970) tomcsi23 válasza Dr.Zoo (#120960) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nekem mondjuk nincs ellenemre, csak némi szervezés kérdése lenne. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#120971) Mágus2 válasza Dr.Zoo (#120960) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Téged is vártalak ám.. hátha megjelensz, de nem. :U 1 délután lett volna, semmi több.

3 hónapra előre van időpont. És ne vedd magadra, de mindenkire pipa vagyok egy kicsit emiatt...

Én több talira nem megyek.

[ Szerkesztve ]

(#120972) roti86


roti86
őstag

Ja, jövő héten rakerdezek kik hajtották ha publikus.

Kettőstömegű ebben is el szokott köszönni 250k km környékén? Vagy ez is használat függő?

(#120973) Qru válasza Mágus2 (#120951) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerencsére ez nálam 1 tételben merült ki:

Tartalééééék. :DDD

mod:

Akkor mi megyünk hozzád. ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#120974) MunezXBK válasza Piwi (#120944) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Igen. Ezért kérdeztem, hogy jöttök-e? Összefuthatnánk.

(#120975) Kiskokó válasza bitpork (#120932) üzenetére


Kiskokó
veterán

hékáss :P Kiskokó se először volt legalább is veletek nem elősször találkoztam :P

És kaját is 2 nappal előtte kitaláltam a fórumon ha nem előbb csak nem akartam utalással bacakodni :P
Kérdezd meg Gergőt megkapta a magáét :P még haza is jutott kaja annyit tejeltem neki :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#120976) Kiskokó válasza Mágus2 (#120971) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na ja, én Riviliket és Dr zoo-t hiányoltam meg kár hogy Tresh meg tomcsi leléptek hamar ... más hirtelen a topicból eszembe se jut...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#120977) Mágus2 válasza Kiskokó (#120976) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nekem azért többen hiányoztak. Rosszul esett, hogy én negyedik. éve képes vagyok egy hétvégét erre áldozni, nem kevés üzemanyaggal legurulni, segíteni, akinek csak tudok, bitpork szervez, főz és nem kíváncsiak ránk személyesen. Gyönyörű. :(((

[ Szerkesztve ]

(#120978) bitpork válasza Kiskokó (#120975) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az éppen csak egy nappal volt a 15-e után amikor még lehetett jelentkezni :P

2All: Na ja. Mágus2 -így a tali után már elmondható szerintem- azzal együtt el tudott jönni, hogy a párja pocaklakót cipel magával! És valahogy mégis sikerült. Mondjuk a sok nyál kicsit hibádzik ... mennyi lett az annyi? 20 literrel megjártad oda vissza? :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120979) Mágus2 válasza bitpork (#120978) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nekem most ez esett rosszul, mert kicsit több résztvevőt vártam, de majd itt másoknak is sok minden rosszul fog esni. :K

41,72L, milyen 20? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#120980) Dr.Zoo válasza Mágus2 (#120971) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Azért nekem érthető okok miatt maradt ki, a gyereket nem tudom hová rakni..
Velencére meg ígyis úgyis le kell mennem. De igaz, meaculpa. :(

(#120970) tomcsi23: megadtam a céldátumot, ha akartok akkor nosza.

(#120981) Mágus2 : na neba, van kisMágus2?????? Miért nem mondtad? :D gratulálok Testvér!!! :C

Kb. 200 km-t.

Szerk: én direkt nem jelentkeztem, 3 hónapos csemecsővel nem tudok mit csinálni, ha nem tettszik neki valami... :(

Akkoris gratula, a lesz-el még lehet mit kezdeni, a már itt pislogóval nehéz... Voltunk Muteréknál szombaton, 40 perc után úgy üvöltött, mint a sakál. Melege volt a 28 fokban, betettük a paszulyba, 25 fok klíma, mindjárt csönd lett. De majd megtudod hamar Te is. :K

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#120981) Mágus2 válasza Dr.Zoo (#120980) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Én sem tudtam hova tenni, le is vittük 400km-t. :Y Mennyit kellet volna jönnöd, 40-et? :U Feleslegesen idegesítem magam.

Nem van, hanem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#120982) -v- válasza Mágus2 (#120971) üzenetére


-v-
addikt

Inkabb orulnel azoknak akik elmentek, meg hogy jol szoktak sikerulni ezek a talik .. ez a tobbet nem megyek talira kicsit ugy hanzgik, mintha az eddigieken szarul ereztetek volna magatokat, vagy csak szararcokkal talalkoztatok volna. Szerintem szep szamban szoktak lenni emberek :) kihuzni meg "komolyabb" esemenyek alol is sokan ki szoktak magukat, "csak" egy forumos tali letere nem teljesit ez rosszul, nem ertem igazabol a problemat ... jo persze te sokaknak segitesz itt, meg csomot itt vagy, de en meg sose lattam olyat, hogy mindig mindenki elment volna.

(#120983) Dr.Zoo válasza Mágus2 (#120981) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Egész pontosan 270 km oda vissza.

To All: ismét offba teszem magam, ha valakinek kellek, e-mail címem az adatlapomon.

További sikereket a konszern kocsikhoz,

Üdv:

Zoo

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#120984) Mágus2 válasza -v- (#120982) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Túl sok energiát fektettem már a: csak egy tali-ba. Talán nekem jogom van számonkérni a közösséget, mert nekem fontos volt.

Senki nem mondta, hogy ne lett volna jó, meg ne lennének jó fejek a résztvevők, a majd jövőre, meg ha máskor lenne hozzáállással van bajom.

[ Szerkesztve ]

(#120985) -v- válasza Mágus2 (#120984) üzenetére


-v-
addikt

Túl sok energiát fektettem már a: csak egy tali-ba.

Miert es szarul sikerult? Kepek alapjan volt csomo ember, jo kaja, V8 meg mindenfele fosdizel :D aki volt az itt azt irta jol erezte magat .. meg mindig nem ertem miert felig ures a pohar, miert nem felig tele.

Jol sikerult, jo fej emberek voltak, de mivel nem ment el mindenki, ezert tobbet nem mesz talira .. dogoljek meg nem ertem :D

[ Szerkesztve ]

(#120986) bitpork válasza -v- (#120982) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem kell mentegetni a többséget. Nem arról van szó h mindenki sz@r, csak h minimális hajlandóság alig akad a többségnél.

De nem kell ezt senkinek magára vennie, szerintem csak tudomásul kell venni hogy eddig és ne tovább.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120987) focvis


focvis
veterán

Csak hogy kizökkentsem a Társaságot a letargiából - jelentem, ismét #csakakasztrolt rendeltem. :D

Qrvára szimpatikus a Fuchs :K és van is a Kauffernél, de otthon meg van a polcon egy bontott doboz kasztrol (az autóhoz adták), ill. picit parázok, hogy nehogy elkezdjenek hepciáskodni a Fuchs miatt a VW-nél.

(#120988) i-sti válasza focvis (#120987) üzenetére


i-sti
senior tag

+1
Én is azt használok! :K

Novum Forum Siculorum

(#120989) Mágus2 válasza -v- (#120982) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Örülök én, ne gondold, hogy nem, mert jó volt.

Tisztelet és becsület kk831228 megjegyezhetetlen nevű úriembernek, hogy bevállalta a találkozót egy olyan autóval, ami bárhol megállhatott volna(nem a kert alól jött vele). Nem hagytuk volna szarban, annyi biztos. :R

Aki meg kifogás generátorozott, az magára vessen, legközelebb nekem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#120990) Mágus2 válasza Dr.Zoo (#120983) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem kell ezen megsértődni. Már az is baj, ha valakinek hiányzol?

(#120991) lsebestyen válasza lsebestyen (#98420) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem hiszem el, most akad ki az oktávban immár 3x-ra az a rohadt kilincsbowden. :W Tavaly el is vittük az utcánkban a szakihoz miután már meguntam mindig leszedni a burkolatot és visszaakasztani, ennek ugye egy éve már. Nem emlékszem mit csinált vele, mert nem én vittem el. Mit lehet ezzel kezdeni? Utasoldali kilincs. 2004 Skoda Octavia, 1.6, BFQ :R

(#120992) Mágus2 válasza lsebestyen (#120991) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kiszívni a tankból az üzemanyagot, ráönteni, meggyújtani.

Melyik kilincs, külső vagy belső? Ha belső, csak akkor tud kiakadni, ha a belső burkolatban a bowden nem ül be a helyére a kilincs mögé a tartójába, repedt a műanyag. Ha külső, akkor az első mondat érvényes. ;)

[ Szerkesztve ]

(#120993) lsebestyen válasza Mágus2 (#120992) üzenetére


lsebestyen
addikt

Belső. Ja lassan már ott tartok. :P

(#120994) Kiskokó válasza Mágus2 (#120989) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért egy piros pontot én is megérdemlek? :P

Én Lelléről ami feljebb van (+40km) péntek este mentem haza aztán szombaton melóztam délig de 2kor már ott borzongattam a népet.

Kérem szépen azt a nézést nem felejtem ám el .... begurultam az utcába aztán 6-8 ember úgy nézett mint mikor a nyóckerbe fehér ember keveredik :D
Azt hittem jobban felkészültetek tudatban hogy megyek! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#120995) Mágus2 válasza Kiskokó (#120994) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A kötelező oltások után nem is bántottuk az ABT tuningot. :D Jól álltad a sarat, mondjuk az nálam ledobta a szíjat, mikor mesélte az asszony, hogy kérdezted, miért költöztünk ki. :DDD

(#120996) bitpork válasza Mágus2 (#120995) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ott nálunk is ugrott a vezérlés

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120997) lsebestyen válasza Mágus2 (#120992) üzenetére


lsebestyen
addikt

És ha nem repedt? Mert tavaly leszedtem ugye én, megnéztem, nem volt elrepedve. Olyan gondolom nem lehet, h megnyúlt a bowden. :F

(#120998) Mágus2 válasza lsebestyen (#120997) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem hiszem hogy megnyúlott. A bowden gallérját kell rendesen a helyére tolni az ajtó burkolatban, akkor nem tud kiakadni.

(#120999) Kiskokó válasza Mágus2 (#120995) üzenetére


Kiskokó
veterán

óó bazeee nee is mond :D nee égess már :D

Nagyon gáz volt :D.. nem tudom én nem ismerek senkit aki ottani meg igy nemtudom bele se gondoltam hogy oda valósak vagytok. Na nekem ez új volt azt reflexből azt gondoltam hogy ti csak kiköltöztetek :D
ez van na :D zavarba is voltam
engedjük is el :B :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#121000) Mágus2 válasza Kiskokó (#120999) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Most már ismersz. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.