Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) emre33


emre33
addikt

Segítsetek.
Külföldi forumokat olvassa összekavarodtam.

C2: Logó fényereje. most alacsony vagy magas beállítás esetén csökkeni jobban a fényerőt,
Én ugy látom, hogy a magas beállítás jobb (beégés és lelki nyugalom ellen)

Erre avsforum.com pont az ellenkezőjét írják.
Kösz!

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#80502) fireisti válasza emre33 (#80501) üzenetére


fireisti
csendes tag

Ugyan ezt kérdeztem én is,de sajna eddig nem kaptam választ a kérdésemre. De talán majd most egy LG szakértő.... :R

(#80503) #72042496 válasza fireisti (#80502) üzenetére


#72042496
törölt tag

A magas beállítás az agresszívabb, az csökkenti erősebben, ezért az owner's manual is azt ajánlja: [General] → [OLED Care] → [OLED Panel Care] and set the [Adjust Logo Brightness] value to [High]

[ Szerkesztve ]

(#80504) Matt89


Matt89
junior tag

Sziasztok,
Vettünk egy Sony 55 A83J-t mert verhetetlen áron volt (400 e).
Később érkezik a 77 A80K is.

Amit csak tudtam 2 terás HDD-ről kiteszteltem rajta mindenféle 50 gb plusszos DV és HDR mp4/mkv/ts file-okkal. A youtube-on Vincent-ék által ajánlott 'Custom' beállításokat raktam rá. (dolby vision-ben pedig 'Dolby Vision birght'-ra vált automatikusan, nekem ez ok)
Nem kell mondanom "álleesős" az egész. 9 éves 42-es Samsung lcd-t cserélt. Ami külön meglepő, hogy a térhang is "pattan" minden irányba mögötte a falról.

Arra voltam első körben kíváncsi, hogy mit hogy játszik le a belső lejátszó stb... Hát az van, hogy randomra vagy lejátszotta az adott fie-t akadás nélkül, vagy kiírta, hogy "file nem lejátszható". Ezért gyorsan le is szedtem rá a Just Playert - ami konkrétan mindent akadásmentesen visz (értsd: megy a 120 gigás Gyűrűk Ura is).
Talán az az egyetlen, amit észrevettem, hogy a .ts file-oknál nem a DV, "csak" a HDR van meg.

HDR vs DV tesztelésre én ezt a kettőt próbálgattam:
The.Dark.Knight.2008.2160p.IMAX.READNFO.UHD-BD.Remux.HDR.DTS-HD.MA.5.1.HEVC-HUN-UFO971
The.Dark.Knight.2008.2160p.IMAX.UHD.BluRay.REMUX.Dolby.Vision.SL.DDP.5.1.HEVC-HUN-UFO971
Utóbbi 57 giga, előbbi 61.
Hááát, direkt beültem 1 méterre a tv-től, ugyanazokat a részeket néztem belőle, kb össz negyed órát, megmondom őszintén baromi nehéz bármi különbséget találni. Nálam is a DV verzió nyert, nagyon-nagyon minimálisan azt lehet érezni, hogy "színesebb". Az valóban igaz, hogy ez csak ekkora file-okkal jön ki.
Ettől függetlenül megnéztük 1080p-ben az Állj, vagy lő a mamám-at (12 gb). Valamit nagyon tud a TV felskálázásban, mert kifogástalan volt egyszerűen. Ez a méret (55) még nem elég arra, hogy a 1080ra azt mondjam, hogy "gyenge".

Egy kérdésben kérném a segítségeteket/véleményeteket: mindenképpen szükséges-e SDR-hez custom képmódban a fényerőt lejjebb vennem?
Kb ez az 1 dolog lenne, amit "kapcsolgatni" kellene (HDR vs SDR), de sok értelmet különbséget nem látok benne ránézésre.

(#80505) Vhiktor válasza Matt89 (#80504) üzenetére


Vhiktor
veterán

Sdr-ben tv adasok mellett érdemes lejjebb venni a logó beégés elkerülése érdekében.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80506) maajsz


maajsz
senior tag

Sziasztok,

nem régiben szereztem be egy LG48C2 TV-t és most a PC-re is rádugtam egy Alza Hdmi 2.1-es madzaggal. Viszont azóta a rendszer olyat produkál, hogy mikor benyomom a gépet a fő monitorom nem ad képet, ha a TV kikapcsolt állapotban van. Amint bekapcsolom a TV-t akkor "felébred" a monitor is, addig úgy tekinti mintha kikapcsolt állapotban lenne.
A TV 3. monitor lenne gamelni, 1. monitor egy 27" 144 Hz 1440p AOC, 2. egy 24" 1080 Dell 60 Hz és 3. az LG. A fő monitor DP-n, a TV Hdmi-n a videokariba van dugva (EVGA 3080 FTW) a Dell pedig a proci IGP-re. Itt valami TV beállítás lenne a ludas vagy a windows tájékán kell nézelődni? (bár utóbbinál már átnéztem szerintem mindent)

(#80507) Matt89 válasza Vhiktor (#80505) üzenetére


Matt89
junior tag

Köszi!
A T-s HDMI bemenetnél levettem 40-re a fényerőt.
Ami jó még, hogy általánosan megjegyzi melyik forráshoz mit állítok, így az USB-s meg a Netflix-es forrásra marad a korábbi Custom (hdr) beállítás.

Egyébként én szerencsére nem látom semmi jelét a néha emlegetett LG display-féle "panellottónak".
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

(#80508) jbnd-007 válasza Matt89 (#80504) üzenetére


jbnd-007
tag

A legjobb tesztanyag az álom jelenet a Prometheusban. Még nem láttam olyn lejátszót, ami azon nem halt volna meg.

(#80509) Mankó


Mankó
veterán

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az LG oledeknél is van e 4 óránként lefutó képjavítás?
Az elõzõ Panasonic FZ800-nál ilyenkor kikapcsolásnál a led sárgára váltott,majd kb 10 perc múlva relé kattanás és vissza piros.
A jelenlegi LG CX-nél még sosem láttam még hasonlót sem. A 80 perces képernyő frissítést jelzi, le is futtatja.
Egyik tv-n sincs erre vonatkozó beállîtási opció, probléma nincs a tv vel, se a képpel, de azért kíváncsi vagyok, hogy az LG tv-knél is létezik ez a 4 órás javító algoritmus.

(#80510) Celtis válasza Mankó (#80509) üzenetére


Celtis
veterán

Természetesen van. Nem jelzi ki, de a kikapcsolás után pár perccel hallható relé kattanás jelzi, hogy befejeződött.
A lényeg, hogy nincs vele semmi teendőd, csak ne áramtalantsd a tv-t kikapcsolás után.

(#80511) chris0000


chris0000
őstag

hi. volt másnál is, h C1-en kiírta, h (a videó nem támogatja a hangot)?
de van hang, és kép is tökéletes..
C1 belső lejátszóval, külső hdd-ről néztem egy uhd filmet (Amsterdam)
thx. üdv.

(#80512) BMdeal


BMdeal
csendes tag

Sziasztok!

Lassan két éve vettem meg az első OLED tévémet, egy LG 55BX -et.
Nincs beégés szerencsére és a panel minőségével elégedett vagyok, viszont a lejatszó szoftvere nem mindent visz. Valamint az LG gyári app. store-ban is volt olyan amit nem találtam meg,mert nem szerződött partner.

Egy ideje nem követtem a fejleményeket, hogy melyik gyártó hol tart OLED téren és mit érdemes megnézni illetve venni.

Elgondolkodtam, hogy talán váltanék méretben 65" -ra vagy ha van értelme és nem kell sokat ráfizetni akkor valami komolyabb modellre?

Mit ajánlanátok? :U :F
Köszi előre is. :)

(#80513) anrab válasza BMdeal (#80512) üzenetére


anrab
addikt

Androidost.

(#80514) Sordoran válasza BMdeal (#80512) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha csak a lejátszó rész kevés, akkor egy okosító elég lenne nem? Nekem Nvidia Shield TV-m van, szóval nálam totál lényegtelen hogy mit tud lejátszani a TV saját lejátszója, HDMI-n fogadja a képet és kész. :DDD
Persze ha inkább TV-t váltanál mert mozgat az újdonság varázsa, akkor nyugodtan, de mivel írtad hogy nincs más gondod vele, lehet ez jobb befektetés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#80515) bnorci71 válasza chris0000 (#80511) üzenetére


bnorci71
addikt

nézd meg milyen hangsávok vannak a videón
lehet DTS azt nem támogatja az Lg és lehet volt mellette sima sztereó is azt játszotta le

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#80516) jbnd-007 válasza Celtis (#80510) üzenetére


jbnd-007
tag

A Philips is kattan? Én még sose hallottam.

(#80517) alaves válasza chris0000 (#80511) üzenetére


alaves
addikt

Ha csak egy DTS hangsáv is van az mkv-ban, akkor már kiírja, de attól még az összes többi hangsávot lejátssza és átállítható bármelyikre (DTS-t be sem írja a hangsávok közé).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80518) alaves válasza jbnd-007 (#80516) üzenetére


alaves
addikt

A Philips OLED-ek nem kattannak.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80519) Mankó válasza Celtis (#80510) üzenetére


Mankó
veterán

Kattanást se hallani, vagy csak nem olyan direkt mint a Panasonicnál. A lényeg, hogy van. :R

(#80520) Zolka25


Zolka25
tag

Ha viszonylag sokat játszok és a ps5 ugyebár csak síma hdr-t tud, dv-t nem, akkor most érdemes lejjebb venni 100-ról az oled pixelek fényerejét? Vagy mivel hdr tartalom, így mehet nyugodtan 100-on? Kicsit megkavarodtam itt a statikus és nem statikus hdr témájában. :F

(#80521) FollowTheORI válasza Zolka25 (#80520) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kell visszavenni, mehet 100-on.
Pontosabban úgy kell használni helyesen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80522) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Amit eddig latok kis tulzassal. Hdr = s*ar. Dolbi Vision kiraly :)

ps5 hdr moddal rogton sotetebb a egesz konzol menuje, ez sem tetszik. God of War 2018ba beraktam a hdr t. Hat rosszabb a kep vele.
4k 30hz en szegyen szemre meg ugye szakad torik a kep, hogy elsulyednek a fejlesztok szegyeneben h ilye kimernek adni. Szakad torik mocsok a kep. Red Dead 2 hdr nelkul valoban mintha jobb lenne(vki irta itt bugos) God of Warnal is hdr el ahh rosszabb volt mint nativ 4k vagy hat mindig mindent ujra kell konfgolninerzesem van per jatek. Plusz el is van bszva sok jatekban gondolom. Nyigve nyeles az egesz, azt latom. Pesig nagyon akrna a ember h jo legyen. Filmeknel kehet jo amit letoltesz es full atom jo a forras, de engem gyre inkbb bisszant a hdr vagy tobbet, mint nem. Nagyon akarom szeretni pedig. Jol hangzo egy feature HDR de annyi vagy ki tudja : ) valtozo gondolom

(#80523) b. válasza Hmmm1 (#80522) üzenetére


b.
félisten

Szerintem nincs jól beállítva a HDR képmód nálad a TV ben vagy a PS5 nél. nagyon szép képe van a God Of war-nak HDR ben, szebb mint SDR beállítással.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#80524) Vhiktor válasza Zolka25 (#80520) üzenetére


Vhiktor
veterán

HDR és DV tartalomnak maximális fényerő kell :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80525) Vhiktor válasza Hmmm1 (#80522) üzenetére


Vhiktor
veterán

Lehet, hogy már írtam Neked, nem emlékszem, de szerintem sincs jól beállítva a konzolod/tv-d. Valósznűleg a HDMI range a rossz.

Kövesd ezt a videot:
[link]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80526) Fox Mulder válasza Hmmm1 (#80522) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Tudom mire gondolsz, nekem is ez a problémám, PS5-ön egyszerűen nem tetszik a HDR.
Beállítottam pedig megfelelően de pld COD Warzone II is igen ronda vele. Egyszerűen nem éles a kép, "elmosódottnak" tűnik és fátyolosnak. Igaz nem maximum fény és kontraszttal mert kisüti a szemem és félek a hud-ok beégésétől. God Of War-t nem próbáltam.
Filmeknél nincs gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#80527) chris0000 válasza bnorci71 (#80515) üzenetére


chris0000
őstag

később jutott eszembe, h igen valszeg sztereóra váltott, amit éppen támogat...
én is inkább mpc-hc-val játszom le pc-ről, csak most kipróbáltam ezt is... thx. üdv.
#80517alaves ahogy írod Te is... thx. üdv.

(#80528) Hmmm1 válasza b. (#80523) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Szia. Ird mar meg hogy van es hogy pontosan hány klikk a jó.

idegesit az, hogy amig a logo alig lathato addig kapcsolgasd a csúszkát HDR kalibracional.(PS5) Na most annak is tobb verzioja van. Fkk. mennyire is jo a Philips 806 nitje?

PS5: HDR jatekra is ha tudsz egy beallitast irj pls. Amúgy átraktam HDMI1 re es a Optimalison belul is jatekra :) (Köszönöm b.!)

@Vhiktor: koszi, hat ezen kivul nem tudom mit lehetne állitani még a hdmi kapcsan 😄
Naggyon szepen felismeri a konzolt a tv es vica versa. Vrr megjott es mindennis igy. HDR jatek automatikusan aktivalodott innentol kezdve a tv hdr jatek stilusat miert szerkesztenem :F Konzolon jott fel a HDR kalibracios menu.

Red Dead 2ben vegul belenyultam kicsit Oled kontrasztba es a feketébe, mert tul sotet volt vagy fatyolosabb. Vegul egesz szep lett.

Annyira fura es jo is egyben még mindig :) Zsenialisntud lenni a kep sokszor. (Most csak a jatekra es red deadre gondolok)Maskor azon kapom magam, hogy a valosag nem is biztos hogy ilyen. Probalom megfogni utana hogy mivel is jobb a grafika mint a elozo tvben ugyannal a jateknal. : ) Nehéz. Lehet 55-röl 65re váltás is. Ki tudja :D Nem adtam at teljesen magam: )
Filmre erzem kivalonak a tvt. Tegnap elkezdtük a Avatart nézni. Mindennreszlet kiemelkedik, mintha egy kellemes
3d hatast is adna a tv. A szinek rendben voltak szerintem. Probaltam megfejteni miert jo a kep, hogy tudjam mondani magamnak, de valahogy nem tudtam, es lehet igy nehezebben hiszem el: -D Avatarnal, nem volt az hogy sok fekete van es a fekete dominál.

[ Szerkesztve ]

(#80529) Vhiktor válasza Hmmm1 (#80528) üzenetére


Vhiktor
veterán

Addig kell kattintani ,hogy pont egybeolvadjon a napocska a fehér háttérrel.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80530) krx21 válasza Vhiktor (#80529) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem addig, hogy épp hogy még látszódjon?

(#80531) Vhiktor válasza krx21 (#80530) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem, mert akkor marad meg egy csomó kakaó a tvben.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80532) BMdeal válasza Sordoran (#80514) üzenetére


BMdeal
csendes tag

Alapvetően a méretváltás miatt kérdeztem a dolgot, hogy jelenleg mik az ajánlottabb modellek és mire érdemes váltani.

@anrab:
Mire gondoltál pontosan?

(#80533) HELLAFLUSH válasza krx21 (#80530) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Én is úgy tudom, mert a PS is azt írja. :F

(#80534) norbyone

Sziasztok.
Járt már valaki így? 1 hónapos LG C2 ( Oled55C21LA )
Egy bekapcsolás után ez fogadott. Egy vastag, és sok vékony vízszintes csík a tv-n :(

(#80535) powerup2 válasza norbyone (#80534) üzenetére


powerup2
addikt

Nekem volt ilyen lg-nél még régen sajnos kuka lett a tv kaptam másikat.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#80536) Zolka25 válasza Vhiktor (#80524) üzenetére


Zolka25
tag

Viszont így nem fogja hamarabb megadni magát a tv? Eddig mindig azt a módszert követtem a korábbi tv-imen, hogy sosem használtam max fényerőn, mert hogy az hosszú távon nem tesz jót neki. Persze azoknál a hdr nem is jöhetett szóba, mert síma lcd, meg Qled tv-k voltak.

(#80537) norbyone válasza powerup2 (#80535) üzenetére

Értem. Ez hogy néz ki? Jelzem az Lg-nek, házhoz jönnek, és csere? A Tv-t a Vodafone-nál vettem, ők egyből az Lg-hez írányítottak. Mivel ma ünnep van, csak holnap tudok velük beszélni. Természetesen a hibát már jeleztem online az LG fele....

(#80538) Vhiktor válasza HELLAFLUSH (#80533) üzenetére


Vhiktor
veterán

Rosszul írja. Az a baj, hogy túl nagy a lépés az egyes kattintasok között.
Pl a tvd tud 600 nitet de a psen 12. Kattintás mondjuk 520 nit a 13 meg 620, akkor a 13 kell, mert különben marad 80 nit a tv-ben.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80539) krx21 válasza Vhiktor (#80538) üzenetére


krx21
nagyúr

Lehet, hogy akkor marad 80nit a TV-ben, de ez esetben az utolsó legfényesebb részletek meg nem égnek még be.
Vagy?

(#80540) powerup2 válasza norbyone (#80537) üzenetére


powerup2
addikt

Felveszed velük a kapcsolatot kimennek kapsz egy csere panelt.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#80541) Vhiktor válasza krx21 (#80539) üzenetére


Vhiktor
veterán

Sz sokkal rosszabb, ha marad 80 nit mintha az utolsó 10 vagy 20 nit beeg amit már amúgy sem látsz ekkora nit szint körül.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80542) krx21 válasza Vhiktor (#80541) üzenetére


krx21
nagyúr

Nu, akkor kipróbálom úgy is…

(#80543) anrab válasza BMdeal (#80532) üzenetére


anrab
addikt

Arra gondoltam hogy az androidra jóformán mindent telepíthetsz és a frissítésekkel se lesz gondod.
Viszont ha csak a méret akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#80544) HELLAFLUSH válasza Vhiktor (#80538) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Köszönöm, ma is tanultam valamit. :R

(#80545) BMdeal válasza anrab (#80543) üzenetére


BMdeal
csendes tag

Mint írtam lássan 2 éve nem foglalkoztam a témával csak használtam és élveztem a tévét.
Most kezdenék csak újra utána olvasni a dolgoknak, így minden hasznos tanácsra, ötletre nyitott vagyok!!! :R

(#80546) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok! Telekom kinálatában van valami értelmes OLED? Régi Sony XF9005-öt cserélném. Szoftver, hang nem érdekes, mert Apple TV-t használok, illetve külső soundbart. A képfrissítés, beégés ami lényeges szempont. Pl egész nap megy a feleségemnek a HGTV műsora, nem szeretném ha beégne a logója. Úgy tudom, hogy 2 gen paneleknél már nem annyira égnek be, csak fogalmam sincs a kínálatban melyik az.

55-60 képméretet keresnék, falra lenne szerelve.

[ Szerkesztve ]

(#80547) Csandi válasza abrtom87 (#80546) üzenetére


Csandi
őstag

LG G2
Samsung S95B
Philips 807
LG C2

A G2-höz kapsz alapból fali állványt.

(#80548) levii0812


levii0812
kezdő

Sziasztok!
Lenne egy problémám. Van egy philips oled 706om és a laptopom kijelzőjét szeretném tükrözni. A windows beállításoknál kb az egész panel tvjét mutatja, még a hálószobai nem okos tvmet is, de a philipset nem. A tvn az összes chromecast hülyeséget igenre állítottam de semmi. Nem tudja valaki mi lehet a probléma?

(#80549) jbnd-007 válasza levii0812 (#80548) üzenetére


jbnd-007
tag

Engem is érdekelne. A 806-on se a telefonomat, se a két Windowsos laptopunkat (Acer és Samsung) nem sikerült tükrözni, nem látja őket. Egyik se mai darab már, de az előző LG LCD-m mindet gond nélkül kezelte.

[ Szerkesztve ]

(#80550) Farkassacred válasza Csandi (#80547) üzenetére


Farkassacred
őstag

"Pl egész nap megy a feleségemnek a HGTV műsora"
Erre a felhasználási szokásra nem biztos, hogy az oled lesz a megfelelő választás a számára.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.