Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81951) Skylukos válasza Hmmm1 (#81945) üzenetére


Skylukos
tag

Hát pont ezért kezdtem ezt a mozgás megjelenítés témát, mert szerintem a mai Oled tv-k legnagyobb hibája a gyorsabb mozgások megjelenítésekor fellépő vibrálás.
Holott a tv piac szinte legdrágább kategóriájába tartoznak.
A felhasználók nagy része meg, le van ragadva csak statikus dolgoknál tinting, beégés, stb ezeket a gyártok az egyszerű ellenörizhetöség miatt is már nagyrészt megoldották.
Arra gondolok hogy a gyártók az oled-eknél is a lcd-hez led-hez használt mozgásjavító algoritmusokat használják, és nem fejlesztettek újakat, amik az oled sokkal gyorsabb válaszideje miatt főleg a mozgás megkezdésének elején késve reagál.
Az utóbbi hetekben a probléma után kutatva, rengeteg oled fórumon találtam emlitéseket a mozgás hibákkal kapcsolatban, csak mindig a beletörődés a vége, megoldás nincs.

(#81952) Lujo123 válasza TJ2 (#81950) üzenetére


Lujo123
junior tag

Pl szarul van ragasztva a cucc és leválik, eldeformálódik stb. És ha már a külső látható részen érezhető a gagyizás akkor belül is simán elképzelhető. Meg mivel a nappali része amit nagyon sokszor látok, nekem fontos, hogy néz ki. Sokminden eszembe jut róla, de a minőségi jelző az nem. De ez már ízlés kérdése. Meg mint írtam korábban, vannak gyerekek otthon, nem mindegy mennyire sérülékeny, de a Samu nagyon annak tűnik.
A garancia időre megy csak annyit írtam, hogy ha nem mennek majd tönkre akkor a spórolással nyer a Samu.

[ Szerkesztve ]

(#81953) Zolka25


Zolka25
tag

Dolby Vision IQ-t használja valaki? Van látható pozitív hatása? A precíziós részletek be van kapcsolva, de azon kívül érdemes még az IQ is?

(#81954) bigdigit


bigdigit
addikt

Ez a vita szerintem ami itt folyik elég gyerekes. De fogadjuk el van akinek autóban is az számít szép formája ne agy isten piros legyen. Bocsi de már nekem is uncsi. :R

(#81955) Sasi001 válasza bigdigit (#81954) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Új fw-t nem ajánlotta fel a tv. Külső telepítés kell?

(#81956) Ronam válasza Sasi001 (#81955) üzenetére


Ronam
addikt

Én felraktam pendrive-ról, innen le lehet tölteni.

(#81957) Sasi001 válasza Ronam (#81956) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Valami változás?

(#81958) Migee


Migee
tag

Szép napot.
Sony Oleddel élek együtt.
Kérdésem, érdemes-e külső médialejátszót vásárolni , és azt használni a tv androidos lejátszója helyett? (Just player, Kodi stb)
Képminőség, file formátumok végett?
Zidoo ilyesmire gondolok..

(#81959) Ronam válasza Sasi001 (#81957) üzenetére


Ronam
addikt

Nem láttam sehol changelogot, a Game Mode-on állítólag javítottak valamit, de még mindig nem az igazi.. ez már asszem a harmadik fw azóta, hogy hazavágták, és képtelenek megcsinálni. Én megfogadtam, hogy soha többé nem veszek Samsung tv-t.

(#81960) bnorci71 válasza Migee (#81958) üzenetére


bnorci71
addikt

van aki arra esküszik hogy csak külső, van akinek meg elég a Kodi/Plex
Te melyik tábort akarod gyarapítani? Neked kel eldönteni.
Nekem spec ott a HTPC alatta, de eddig szinte mindent Kodi/Plex gyári lejátszó oldottam meg.

Elnézést kimaradt
A Drága örökösöket és hasonló RTL műsort a HTPC-ről nézünk :)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81961) Migee válasza bnorci71 (#81960) üzenetére


Migee
tag

Igazából a software-s lejátszó eddig majdnem mindent visz, kérdés képminőség terén , file formátumok terén (DV) érdemes -e profi külsőt. A készülék Sony A8H, A95K

[ Szerkesztve ]

(#81962) Sasi001 válasza Ronam (#81959) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Sajnálom. Még szerencse, hogy játékra nem használom. Legalább dolgoznak rajta előbb utóbb hátha javítják.

(#81963) blakey válasza Migee (#81958) üzenetére


blakey
titán

Mindig ajánlott egy jó médialejátszó, teljesen mindegy, hogy 20 milliós vagy 200e-s TV. Nem a képminőség lesz jobb, mert az a TV-k esetében rendben van, többnyire a jobb hardverben és kompatibilitásban keresendő a különbség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81964) Celtis válasza Hmmm1 (#81945) üzenetére


Celtis
veterán

Ez a darabos mozgás probléma a felső kategóriás, 120Hz-es LCD-knél is jelentős mértékben fennáll, mivel azoknak is meglehetősen kicsi a válaszideje, és relatív sokáig jelenik meg egy-egy képkocka. Lásd "stutter" értékelés az rtings tesztekben.
Az általad kívánt késleltetés megoldás ott van a tv-kben, BFI-nek hívják. Tudjuk mivel jár...
Amire te gondolsz szerintem, az a lassú panel válaszidő, azaz elmosódó képváltás. Na ez nem késleltetés kérdése.

(#81965) Zolom89


Zolom89
senior tag

[link] LG OLED 2023 DTS support

bekaphatja az LG halkan megjegyzem..

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#81966) powerup2 válasza Zolom89 (#81965) üzenetére


powerup2
addikt

Én ezen nem csodálkozok de ez már korábban meg lett osztva mert a ces-en volt róla szó.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#81967) b. válasza Hmmm1 (#81945) üzenetére


b.
félisten

még egy olyan kérdésem van hogy a beállításoknál --> Mozgás ha egyénire állítottad ott próbáltad a skálákat állítani?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81968) alaves


alaves
addikt

OLED mozgásmegjelenítés kapcsán: ahhoz, hogy a 24fps-ből 'judder', 'stutter', 'artifact', stb. mentes (vagy nem észrevehető) sima mozgás legyen, a TV-k képfeldolgozó hardver-ének jelentősen erősebbnek kellene lennie. Ez legalább a duplájára növelné a TV-k árát (nyilván arányosan nagyobb képátlónál nem annyival). Például ez nagyjából felmérhető abból, hogy mondjuk a madVR 'smooth motion'-jához, illetve egyéb képfeldolgozó algoritmusaihoz milyen erős PC szükséges, különös tekintettel a 4k HDR anyagokra.
A BFI valamiféle olcsó köztes megoldás akarna lenni.
A gyártók nyilván tisztában vannak az eladhatósági határokkal és a profit maximalizálással.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#81969) ricsip válasza Zolom89 (#81965) üzenetére


ricsip
addikt

A patkányság ebben a részben bújik meg:

will be able to decode the DTS, DTS:X, and IMAX Enhanced audio codecs. However, LG added that its TV speakers won’t be able to play back DTS:X enhanced audio, instead, they’ll just be able to send the data to an external sound system that can.

Illetve kíváncsi volnék, legalább a DTS szimplább kategóriás kodekjeit meg tudja-e szólaltatni, vagy semmi DTS nem fog szólni a TV saját hangszórójából, és bármilyen DTS-t csak bután továbbítani tud. Mert az előző mondatbeli "decode" a korábhi tapasztalatok alapjan még pont nem jelenti automatikusan a megszólaltathatóságot is, hacsak nem mondják ki szószerint, akkor vásárló megtévesztése minősített esete.
És hogy ráadásul ezt akkora csinadrattával jelentik be, mintha már ez is micsoda teljesítmény lenne h. passthrough-ban át tudja lökni valaki másnak (soundbar/erősítő), aki majd foglalkozik vele.

Illetve a fillérbaszó anyjukért nem hozzák ki a 2020-2022 szériákra is? Csak egy rohadt licenszfájl! Persze tudom jól, mert pénzbe fáj nekik! Pár ezer forintot még hajlandó is lennék ráfizetni egy licenszupgrade szoftverért, csak lenne a 600ezres TV-m használható(bb) a DTS kódek passthrough bekapcsolásával. De nyilván ha évente van új modell kifosva a piacra, akkor minden korábbi vásárló automatikusan le van szarva amint az LG kiimádkozta a pénzt a zsebükből. :(((

[ Szerkesztve ]

-

(#81970) #72042496 válasza powerup2 (#81966) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor még csak a DTS:X-ről volt szó, miután a Disney+-ra is jönnek az IMAX Enhanced anyagok. A többi részlet elég friss, és szerintem a megjelenésig érdemes valamennyi fenntartással kezelni ezeket.

***

A DTS-től jó lépés volt, hogy "beszálltak a streamingbe", ami gyakorlatilag a mai tévé, ami széles közönség. Anélkül nem jósoltam volna különösebb jövőt nekik.

[ Szerkesztve ]

(#81971) powerup2 válasza ricsip (#81969) üzenetére


powerup2
addikt

Hát valahol meg kell fogni a pénzt és ez ezért van. A Samsung meg a dv-t nem fizeti ki. És minden fillér számit a gyártóknak. Ha megnézed a tv-n egy szaros 100 megabites lan csatlakozó van.... nem is értem ezt sem a

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#81972) powerup2 válasza #72042496 (#81970) üzenetére


powerup2
addikt

Amig nem lemez minőséget fognak nyomni a streaming szolgáltatók addig kb ez lényegtelen. Ezért engem ez nem izgat ha minőséget akarom akkor megy a média lejátszón a film.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#81973) Zolom89 válasza ricsip (#81969) üzenetére


Zolom89
senior tag

Ezért is gondolom azt hogy a k.anyjukat mert pl a C1,G1-C2,G2 tulajoknak ezt nem fogjak megtenni, mert ahogy Te is kiemelted a DTS átengedi, nem feldolgozza 😂 és ehhez nem kell pluszba chip ami ne lenne benne pár éves modellekbe, és nagyon sokan vagyunk akik a DTS valamelyik változatát használnák.

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#81974) #72042496 válasza Zolom89 (#81973) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy DTS dekóder azért kell bele, hogy megszólaljon, a passthrough esetében viszont elég, ha a metaadatokat felismeri. Nem tudom, hogy elektronikailag hogyan néz ez ki, elvi különbség biztos van.

Félreértettem. Azt szerintem érdemes kivárni, hogy korábbi modellek megkapják-e. Nem tartom kizártnak, hogy végül igen. (Főleg ha veszek egy idei tévét drágábban a DTS miatt, na, azután tuti bejelentik, hogy jön a tavalyiakra is. :D)

[ Szerkesztve ]

(#81975) Matt89 válasza Migee (#81958) üzenetére


Matt89
junior tag

Én sokakkal ellentétben a Just Playerre esküszök ;)
Nekem még nem volt olyan, hogy ne birkózott meg volna valamivel, beleértve 60 gb+ DV filmekkel.
Itt egy hozzászólásom még korábbról, karácsonykor sokat próbálgattam az 55A83J-t és azóta is istenes.
2 hónap kb és érkezik egy 77A80K is, én nem tudom elképzelni, hogy lenne olyan formátum vagy igény, ami miatt külső lejátszót vennék.

[ Szerkesztve ]

(#81976) Zolom89 válasza #72042496 (#81974) üzenetére


Zolom89
senior tag

Vegyél már akkor, egy ötöst adok bele ;]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#81977) anrab válasza Matt89 (#81975) üzenetére


anrab
addikt

+1 just player.
De ha valaki a borítókra, miegyebekre bukik...

(#81978) Lujo123 válasza Zolom89 (#81976) üzenetére


Lujo123
junior tag

Szerintem összedobjuk a tv-det Balika911 :)

(#81979) #72042496 válasza Lujo123 (#81978) üzenetére


#72042496
törölt tag

Crowdfunding rlz. :)

(#81980) Lujo123 válasza alaves (#81968) üzenetére


Lujo123
junior tag

Gondolom egy GPU-t kéne beledobni ami készít a 2 képkockábol egy közteset és rádob egy blur-t. 65”-tól már illene beleférnie vagy 100-200 USD plusz nem osztana szorozna. Többre mennének vele mint a jelenlegi next gen AI CPU marketing bullshittel, aminek a funkcióit kb kikapcsolod a francba… Ha jól olvasom 2013ban adták ezt a funkciót a mad-hez. Persze ezt most nagyon leegyszerűsítettem.

[ Szerkesztve ]

(#81981) Gicz válasza Lujo123 (#81980) üzenetére


Gicz
addikt

Szerintem elfogadhatatlan nagyon fura, hogy olyan képkockát szeretnétek nézni, ami nem került felvételre.... guminő feeling. :U A mozi a 24 képkockától is mozi. Próbálkoztak már HFR-rel, és home video feeling a vége, full szappan opera effect. Komolyan az lenne a jó ha a film úgy nézne ki mint egy jó kis esmeralda, vagy fatmagül?

[ Szerkesztve ]

(#81982) Vhiktor válasza bnorci71 (#81934) üzenetére


Vhiktor
veterán

De volt több 856-al is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#81983) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Panasonic HZ és LZ tévéim, ha kikapcsolnak, akkor valóban kikapcsolnak, amikor kattan a relé.
Úgy értem, hogy nincs áram alatt az USB sem.
Viszont a Sony A95K, hiába a kattanás, folyamatosan áram van az USB kimenteken. Ezt abból vettem észre, hogy gondoltam kicseszek vele és rádugok egy usb lámpát, ebből tudni fogom, mikor csinál valamit a háttérben, ha éppen tv közelben vagyok, de a lámpa folyamatosan világít...

[ Szerkesztve ]

(#81984) bnorci71 válasza alaves (#81968) üzenetére


bnorci71
addikt

én csak olvasom itt amiket írtok így ha maga a felvetés hülyeség akkor elnézést nem vagyok a téma szakértője.
Ha a "rossz" mozgásmegjelenítés az Oled gyors válaszidejéből következik mi lenen ha a gyártók ezt a gyors reakcióidőt szoftveres csökkentenék az Lcd szintre és csak játék módban használnák ki a panel adottságát?

Valaki mintha ezt már írta volna, de lehet a válasz felett elsiklottam... :U

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81985) bnorci71 válasza Vhiktor (#81982) üzenetére


bnorci71
addikt

Vélemény ?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81986) Vhiktor válasza bnorci71 (#81985) üzenetére


Vhiktor
veterán

Attól függ mennyiért lehet hozzájutni :)
Ha C1 vagy C2 árban van, akkor gondolkodás nélkül az LG-t venném.
Egyébként jó tv.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#81987) Lujo123 válasza Gicz (#81981) üzenetére


Lujo123
junior tag

Én még nem próbáltam, de a leírása alapján artifact és szappanopera effektus nélkül “simítja” ki az átmenetet gyors jeleneteknél.

(#81988) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#81983) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Közben a kérdést nem tettem fel, normális, hogy ez a tv lényegében áram alatt van folyamatosan, mármint az USB? Lehet, hogy a sony-nál már minden más normális, mint más OLED tévéknél. Infó semmi, DTS/Atmos/Vision/HDR kijelzés semmi, a szlogenjük ez lehet most:, csak nézd a tévéd mással ne törődj. :DDD

(#81989) Lujo123 válasza Lujo123 (#81987) üzenetére


Lujo123
junior tag

Illetve, hogy nem készít/becsül új képkockát mint a többi csoda, hanem 2 szomszédosat tesz egymásra. Leírás alapján jónak tűnt.

(#81990) alaves válasza bnorci71 (#81984) üzenetére


alaves
addikt

Én nem szeretnék LCD-s 'mozgás elmosást' nézni OLED-en...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#81991) alaves válasza ΞΔGLΞ (#81988) üzenetére


alaves
addikt

OS-tól és gyártótól függő dolog, hogy az USB ki/be kapcsolását és készenléti működését hogyan állítják be. USB finomhangolására PC bios-ban általában van lehetőség, TV-nél nincs, de nem is biztos hogy kell.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#81992) powerup2 válasza ΞΔGLΞ (#81988) üzenetére


powerup2
addikt

Küld el nekik a szlogent lehet bedobják valamelyik reklámba :D

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#81993) Hmmm1 válasza Vhiktor (#81986) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

"Ha C1 vagy C2 árban van, akkor gondolkodás nélkül az LG-t venném."

Miért? :)

@alaves: "Én nem szeretnék LCD-s 'mozgás elmosást' nézni OLED-en..."

Why ? : ) Ha attól kicsit kevésbé "akadna"

[ Szerkesztve ]

(#81994) Vhiktor válasza Hmmm1 (#81993) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mert jobb tv-nek tartom :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#81995) #72042496 válasza ΞΔGLΞ (#81988) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sony-nál szerintem ez hagyományosan ilyen. Korábban is láttam posztokat erről, gyors kereséssel pl. ezt.

Itt azt is írják, hogy pár óra után lekapcsolja a tápot az USB-ről, amikor deep sleepbe megy a tévé. Nem tudom, hogy az A95K is ilyen-e, tippre igen.

[ Szerkesztve ]

(#81996) Hmmm1 válasza Vhiktor (#81994) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Kicsit kifejtenéd, hogy miben/mikben?
(Még úgyis, hogy DTS-es probléma Philipsnél nincsen) Illetve főleg ha C1-el nézzük a párhuzamot. Mikben másabb akár C1 vs 856, 806 - milyen paraméterekben jobb? Nit-ben ha jól tudom hasonló. Kicsit bővebben megírnád ezeket?

(#81997) blakey válasza Hmmm1 (#81996) üzenetére


blakey
titán

Jaj, hagyjátok már ezt a jobb/rosszabb dolgot. Az egyik ebben jobb, a másik abban. Qrva jó TV-d van, csak akkor cserélj, ha már elavultnak vagy hibásnak véled. Idén valószínűleg új TV-t veszek ami már támogatja a QMS-t is, 3 éves lesz az OLED-em, de csak az újítások miatt cserélek, legyen benne a lehető legtöbb újdonság, utána, megint 3-4 évig nem fogok cserélni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#81998) Skylukos válasza alaves (#81968) üzenetére


Skylukos
tag

Bocs, akkor szerinted ez normális, és törödjek bele, hogy vettem egy prémium kategóriás Lg Oled tévét, és minden gyorsabb kamera mozgású kép anyagnál vibrál, ugrál szakadozik a mozgás, viszont a rébebbi olcsobb szintén 65" lcd tévén szinte nincs is ilyen gond?
Mindezt csak azért, mert igy nagyobb az Lg profitja?
Esetleg ha képtelen megoldani bizonyos kép anyagoknál, formátumoknál, akkor irja ki a lejátszás megkezdésekor, hogy ez ezzel jár, és lehetetlen neki, mert kisporolták belölle a megfelelő procit!

(#81999) Skylukos válasza alaves (#81990) üzenetére


Skylukos
tag

Még az elmosódás is sokkal jobb szerintem sokkal természetesebb, mint ez a vibrálás, akadozás, ugrálás.
Probáld gyorsan jobbra balra mozgatni a fejed és közben nézni valamit, esetleg pl. egy szöveget.
Elmosodva látod, vagy vibrálni, ugrálni, akadozni?

(#82000) Hmmm1 válasza Skylukos (#81999) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Ezzel egyetértek, kis elmosódás, lós*ar... amúgyis csak a háttér mossa el icipcit mozgásnál. A minőségből kb semmit nem vesz az le. És a elmosódás se olyan elmosódás.

Szerintem fogalmazzunk meg egy komolyabb, de nem túl hosszú levelet és küldjük a gyártóknak, többször. Aztán akár akármennyire röhejes, egy peticióba is dobjuk fel.
Én támogatom. Van kedved megfogalmazni? És a megoldásra tenni javaslatot?
Ilyen BFI-s dolgok nem érdekelnek, az elhiszem, hogy dárga lenne, de biztos lenne más megoldás is.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.