Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80151) Lujo123 válasza ribarszki (#80115) üzenetére


Lujo123
junior tag

Már szerintem egyik új OLEDnél sem valós a beégés veszélye, ha nem kapcsolod ki a beégés elleni funkciókat . Viszont akkor is csak kb 3/4 éve van piacon ez a panel. Én tartottam attól, hogy mi van ha 2 év után előjön valami nyűgje, pixel hiba, vagy akármi amire elhajtanak. Ha jó lenne a support akkor simán bevállalnám, de így nem. Valószínű minimális a kockázat, de én ilyenben erősen kockázatkerülő vagyok. Remélhetőleg minden frankó lesz vele.

(#80152) blakey válasza Gicz (#80150) üzenetére


blakey
titán

Elsősorban nem kiköltözni kell, hanem normálisabban hozzáállni a dolgokhoz és ehhez nem másnak kell, hanem minden egyénnek egyesével, neked is, nekem is és a többieknek is. Azzal, hogy valami elől elmenekülünk, még nem oldjuk meg a problémát. Ha te normálisan állsz a dolgokhoz, ha én normálisan állok hozzá, akkor a harmadik, negyedik ember is látja és talán is megpróbálja. Azzal, hogy mindig csak a rosszat keressük, nem oldjuk meg a dolgokat. Nem neked szól, hanem a hsz-re reagáltam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#80153) bigdigit


bigdigit
addikt

Annyira nem pont ide tartozik de ha már szóba került.
Ugye 0%THM-re vettem a tévét.A bank az üzletnek utalja a pénzt.
De mi van ha bármi okból fogva elállok a vásárlástól?Megkapom az üzlettől a pénzt és vagy fizetem tovább a hitelt vagy befizetem egybe?Vagy az üzlet a banknak küldi vissza?Itt gondolom azért lenne némi veszteség mert pár napig csak pörgött már a hitel.

(#80154) ΞΔGLΞ válasza blakey (#80152) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen ezt kell csinálni, ahogy leírtad.
Én, komolyan, egyszerűen nem vagyok ehhez hozzászokva. Mármint, hogy az emberek így viszonyulnak egymáshoz és beletörődnek mindenbe. Kint szinte mindenki boldog és örül a másik sikerének, sőt tanulni szeretne tőle, hogyan lehetne ő is sikeresebb. És ezek az apró dolgok, amik óriásiak egy ország és ember életében. :)

(#80155) Gicz


Gicz
addikt

Én azzal tudok tenni ennek érdekében, hogy elmegyek szavazni, de ezek leválthatatlanok, úgy alakítják a törvényt, szavaszókat buszoztatnak (igen saját szememmel láttam) stb. Szerintem ez rég kimeríti a csalás fogalmát. Nem akarok ebbe az országba befizetni több pénzt. Omoljanak rájuk a nyugdíjas szavazóik GDP termelő adózók nélkül.

(#80156) ΞΔGLΞ válasza Gicz (#80150) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne C2-öt rendelj, hanem ha van rá pénz, akkor egy LZ2000-et, ha árulnák még, akkor azt mondanám, hogy HZ2000, de akkor megfogod érteni, miért kerül ennyivel többe a Panasonic tévéje.

(#80157) Gicz válasza ΞΔGLΞ (#80156) üzenetére


Gicz
addikt

Az a baj, hogy az LZ2000 jóval drágább, beleférne pénzbe (eredetileg 77" C2-t szerettem volna az is ennyibe kerül - de barátnőmnek sajnos igaza van, agyonnyomná a szobát, hiába lenne mozi feeling cserébe), de pszichológiailag nem fér bele. Nem akarok annyit fizetni egy 65"-es TV-ért, 77-esért simán. Jelenleg egy 55EC930V van, már 7 éves. Erről a c2 is brutál ugrás meg a az s95 is.

Az S95-ről érdekelnének friss firmware-es tesztek, de nem találok olyanokat, mindenki a megjelenéskori problémás firmware-rel tesztelt, nyilván, hiszen akkor az volt.

[ Szerkesztve ]

(#80158) Lujo123 válasza Gabor970 (#80147) üzenetére


Lujo123
junior tag

Kivéve ha akarsz élni az extra elállás idővel, ami pl MM-ben 60 nap. Na azt bukod ha jól tudom

(#80159) leslien válasza bigdigit (#80153) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik szolgáltatónál vagy?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#80160) bigdigit válasza leslien (#80159) üzenetére


bigdigit
addikt

Hát ha telefonra gondolsz yettel.De emagba vettem a tévét.Nem akartam + előfizetést egyik szolgáltatónál sem.Ha felszoroztam ez előfizetési díjat szinte ugyanannyi lett volna a végösszeg.Ha egyáltalán erre lettél volna kíváncsi.

(#80161) ricsip


ricsip
addikt

Amúgy a C1 firmware apdétekkel nagyon látványosan leállt az LG pár hónapja, szóval nagyjából itt van vége ennek a szériának szoftvertámogatásilag.

-

(#80162) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Az összefoglalóban a C1-hez tartozó youtube videókban látható beállítási paraméterek megfelelőek a C2-höz is?

(#80163) Fox Mulder válasza ricsip (#80161) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nem úgy van, hogy 5 évig kell támogatást biztosítani rá?

(#80164) ricsip válasza Fox Mulder (#80163) üzenetére


ricsip
addikt

Dehogynem! Támogatnak majd nagy bőszen. A válladra tett kézzel és részvétnyilvánító nézéssel. :U

-

(#80165) Fox Mulder válasza ricsip (#80164) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ma reggel kaptam frissítést példának okáért a 2016-os 4K LG led tv-re. Szerintem nem engedték el a C1-et sem.

(#80166) #72042496 válasza a.sebi (#80145) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, olvasol-e AVS Forumot, de aszerint koránt sem magától értetődő, hogy az LG (vagy más cég) csak úgy cseréli a gyenge minőségű paneleket. Technikailag fejlettebb és jobb is amúgy a QD-OLED, általában sokkal homogénebbnek is mondják. Ha elég a 65" akkor szerintem az S95B talán a legerősebb ajánlat most, biztosan tetszeni fog. Viszont javaslom, hogy majd kalibráltasd is be. :)

szerk: Hupsz, az S95B-ről szóló részt Gicznek akartam írni, csak megtévesztett az ugyanolyan avatar.

[ Szerkesztve ]

(#80167) Grawens válasza ricsip (#80161) üzenetére


Grawens
senior tag

Lehet, hogy csak minden rendben vele. Pl. CX-re 10. hó közepén jött a 04.40.20

(#80168) #72042496 válasza Gicz (#80157) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nézegess vagy akár kérdezz az S95B owner's threadben: AVForums, illetve AVS Forum. Az ilyenekben szokott lenni infó. (Úgy általában, én az S95B-t nem követem.)

[ Szerkesztve ]

(#80169) ΞΔGLΞ válasza Gicz (#80157) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem érted, hogy miről beszélek. HA megvan rá a pénz, akkor adj egy esélyt neki, aztán visszaküldöd, ha még is úgy döntesz, hogy szerinted, amit a Panasonic tud KÉPMINŐSÉGBEN
(direkt nagybetűvel írtam), nyújtani, az neked nem elegendő, akkor visszaküldöd.
Mit vesztesz vele? Semmit.
Anno írtam, hogy amikor a Hz2000 és akkor a Cx volt egymás mellett, akkor még a CX volt az LG aktuális tévéje, szóval egymás mellett ugyanannál a tartalomnál az LG mintha FHD-ban ment volna. Egyszerűen elképesztő volt, hogy mit tud csinálni a Panasonic a panellal. Mert valamit nagyon tudnak, amit más nem. És azt is leírtam már többször, hogy én egy márkát sem fogok bevédeni, utálom a Pana menüjét, és az új távirányítóját, de a képe mindenért kárpótol. Láttam a C2-es képét sokszor, semmivel nem láttam jobbnak, mint a CX-et.

(#80170) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Helló!

Itt: [link] azt írják, hogy A7 és A9 proci között csak a 2 GB vs 3 GB RAM a különbség. Ha ez igaz, akkor is van értelme A9-re gyúrni? Szerintem semmi értelme, de kiváncsi lennék pár véleményre.

"csak a zene van"

(#80171) lala666 válasza dgyuri0123 (#80170) üzenetére


lala666
senior tag

Tömören van.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80172) Celtis válasza ΞΔGLΞ (#80148) üzenetére


Celtis
veterán

az én autóm 20 liter eszik minimum.
Rákérdezek. IFA? :D

Amúgy köszönöm a megerősítést, hogy nem én hordok torzító szemüveget, ha innen belülről ugyanezeket érzem, tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#80173) dgyuri0123 válasza lala666 (#80171) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha végigolvasod a cikket, akkor sz.tem semmi. De várom, hogy valaki meggyőzzön az ellenkezőjéről. Ja, kizárólag képminőségre és esetleg menüben való navigálásra koncentrálva, semmi egyébre.

"csak a zene van"

(#80174) lala666 válasza dgyuri0123 (#80173) üzenetére


lala666
senior tag

Nem kell végig olvasnom, volt ebből is abból is. Fejlettebb az alpha9. De te már meg győzted magad, mindegy is....

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80175) dgyuri0123 válasza lala666 (#80174) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem győztem meg magam, csak nem vagyok a pénzem ellensége. A cikkből az derül ki, hogy az A9 kizárólag RAM-ban tér el az A7-től. Az összes többi állítólagos "képi" előny csak hamuka, mert nem a processzoron múlik, hanem a programon és az semmiben nem különbözik az A7 procival szerelt oledekhez képest. Ha elolvasnád, legalább értenéd a kérdésem lényegét. Az állítólagos feljettebbség kimerül a + 1GB RAM-ban. Sem magban, sem sebességben, sem semmi egyébben nem tud többet az Alpha 9. Ennek a valóságalapjára lennék kiváncsi....

"csak a zene van"

(#80176) lala666 válasza dgyuri0123 (#80175) üzenetére


lala666
senior tag

Feltettél egy kérdést, egyszerűen válaszoltam rá. A cikk rohadtul nem érdekel mivel használtam őket hosszabb ideig, ennyi.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80177) #72042496 válasza dgyuri0123 (#80175) üzenetére


#72042496
törölt tag

Emlékszem olyanra, hogy az A9-re hatékonyabb interpolációt (amit én pl. használok) és felskálázást írtak. Ill. az is könnyen lehet, hogy a SoC érdemben nem tér el, de a tévék szoftvere igen. (De különösebben nem foglalkoztam vele, mert a magasabb fényerő és a dizájn miatt is engem alapvetően a G érdekel.)

[ Szerkesztve ]

(#80178) dgyuri0123 válasza lala666 (#80176) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ja, értem. De akkor minek válaszoltál, ha el sem olvastad a "cikket"? Én korrekt véleményre lettem volna kíváncsi, nem erőből származó kijelentéseket szerettem volna olvasni.. :N
Arról szólna az iromány (egyébként), hogy az LG olyan dolgokat magyaráz bele az A9-es processzorba, ami nem is a processzor érdeme, mert nem azon múlik és egyébként az A7 is pont azt tudja -1GB rammal.

Más:
A ficsörök nem érdekelnek, sem a fényerő, sem a dizájn, kizárólag a kezehetőség és képminőség, ami nálam nem = a nagyobb fényerővel. Mindkét processzor 1 GHz-en ketyeg és 4 magos, ergo ez nem befolyásoló tényező ha választanom kell. A +1 GB RAM okozhat gyorsabb navigálást pl. a menüben és persze gyorsabb működést úgy általában, de mivel nem nálam az oled nem lóversenypálya, így az sem zavar túlzottan, ha picit lassabban reagál bonyolultabb helyzetekben. A lényeg, hogy megér-e +100 ezret a C, a B-hez képest, ha kizárólag a kép minőségét szeretném megítélni.

Kérem szépen, csak az írjon, aki érti mire gondolok. :R
Egyébként most is LG oledem van, csak már 5 éves elmúlt, (amúgy meg 2015-ös modell) de a mai napig is imádom a képminőségét. Csak hogy értsétek... nem az LG ellen vagyok, hanem a semmire nem szeretnék áldozni +100 ezret, ha esetleg nem jár konkrét képminőség javulással az A9-es processzor megléte. De, ahogy olvasgatom az RTings oldalát, ott pl. van amiben picit jobb a B, mint a C. Vegyes pontozásban a B 9.0, a C meg 8.9, de nem akarok számokon lovagolni, mert a valóság érdekelne. A mostani 910V is nagyon-nagyon jó nekem, csak lassú, de kb. ennyi ami zavar. Lehet, ennyire igénytelen vagyok, de ez van. :D
Kösz, ha valaki érdemben válaszol.
Nem kardozni jöttem, hanem kérdezni, srácok... :R

#80177Balika911 Értem, ezek nálad fontosabbak, mint nálam.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#80179) ricsip válasza #72042496 (#80177) üzenetére


ricsip
addikt

Az a baj h. tökéletesen megértem, és minden szempontból tudok hasonulni dgyuri dilemmájával. Ami ha kicsit jobban belegondolunk, a vásárlók általános dilemmája. Van valami funkció vagy képesség, amiről nem árulnak el többet a tetű szemét szarházi mocsok moslék gyártók (és itt most nem csak az LG v. Samsung-ra kell gondolni, hanem nagyjából a világ bármely vállalatára). Mert nincsenek az impotens fogy.védelem által kényszerítve, hogy valódi, őszinte, egyenes, és segítőkész választ adjanak ezekre a kérdésekre. Van viszont titkolózás, meg kutyafasza NDA. A marketing bullshit meg csak a pszichológiai hadviselés része, keltsünk kétséget a fogyasztóban, hogy ha nem a drágábbat veszi, akkor silányabb terméket fog kapni. Ugyanakkor ne is hazudjunk akkorát, amiért utána a GVH b@sz meg sóderes ph@sszal + 200 milliós büntivel.
Így marad az h. vagy 1) megvesszük mindkettőt, oszt saját zsebből bétatesztelünk otthon. Aztán vagy ki tudjuk hozni h. mi a különbség, és ez alapján döntünk a 2 között.
Vagy 2) ha nincs rá annyi időlegesen leköthető pénzünk meg szabadidőnk, akkor vakon bemondásra elhisszük a fórumban valakiknek az egyszavas-2szavas sommás ítéletét (vankülönbség alfa1-2-3-199 között, vagy nincskülönbség közöttük, csak az alfa199ben 1 gigával több ramot pakoltak mellé). Nem túl rózsás állapot. Ennyike.

[ Szerkesztve ]

-

(#80180) a.sebi válasza dgyuri0123 (#80178) üzenetére


a.sebi
őstag

Miért teszel fel egy topicban egy kérdést , mikor te már olvasstad a cikket ?
azt vártad hogy mindenki megerősít ? Ha meg ez nem következik be akkor lázadás van ?

(#80181) lala666 válasza a.sebi (#80180) üzenetére


lala666
senior tag

+1

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80182) ΞΔGLΞ válasza Celtis (#80172) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem az IFA jóval többet eszik :-)) , amúgy városban nem jövök ki 25 liter alatt, de egyáltalán nem érdekel a fogyasztása. Nem szeretem leírni az autóm típusát, mert utána közutálatnak örvendek, vagyis inkább brutális irigység, ami jellemző erre az országra. De itt egyszer írtam róla... [link]
Szerencsére a külföldi fórumokon "kiszabott" nagy dicséreteket kapok érte, nem irigységet.
----------------
Amúgy továbbra is fenntartom, amit írtam, ha van rá pénz, akkor két tévét kell venni és az egyik legyen a Panasonic LZ2000. Aztán megtartani, amelyik jobban tetszik. :U

[ Szerkesztve ]

(#80183) kasee


kasee
aktív tag

Most hozzam haza egy C21 -et az Emagból…ilyen csíkos a panel…már sokadik oledem de ilyet még nem láttqm…

[ Szerkesztve ]

(#80184) dgyuri0123 válasza a.sebi (#80180) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Gratulálok, ez is érdemi válasz volt... :D

De kértem, csak az válaszoljon, aki érti a kérdést. Nem a kérdést kértem kritizálni.
Ha senki nem érti, akkor marad a saját elképzelésem. Nem látok én itt semmilyen lázadást.

Aki C-t vett, annak biztosan megvolt rá az oka, bár nyugodtan az orromra lehetne kötni, mert abból okulhatnék is akár, de a beszólásokból senkinek semmi haszna. :R

"csak a zene van"

(#80185) ΞΔGLΞ válasza kasee (#80183) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én biztos visszavinném egyből...
Pontosan emiatt esett ki nálam az LG. Hiába a frankó garancia ügyintézés meg panelcsere, nekem ilyennel ne rabolják az időmet. Utána meg kapok egy még rosszabbat.

(#80186) kasee válasza ΞΔGLΞ (#80185) üzenetére


kasee
aktív tag

Már csomagolom..

(#80187) SoZo válasza kasee (#80183) üzenetére


SoZo
lelkes újonc

Ilyen probléma már volt, nem is olyan régen, olvass vissza, nem feltétlen kell visszaküldeni.

(#80188) sub71 válasza ricsip (#80179) üzenetére


sub71
aktív tag

A tévék pocesszora kemény dió. Szerintem az összes gyártó a TSMC-től veszi a legalsó polcról, majd ad neki egy hangzatos nevet és ír hozzá egy szoftvert és ezt csiszolgatja hosszú évekeig, csak a tipusszám változik gen1-ről gen 2-re stb..., de ez csak marketing bullshit. Szóval nem egy Snapdragon 8 gen1 vagy Apple A16 Bionic...Nagy különbség nincs egyik tv gyártóé között sem, ezzel is spórolnak, mint a 100 mb lan csatlakozóval... :((

[ Szerkesztve ]

(#80189) kasee válasza SoZo (#80187) üzenetére


kasee
aktív tag

Hogy keressem? Marha mérges vagyok már nem látok a dühtől

[ Szerkesztve ]

(#80190) ribarszki válasza kasee (#80189) üzenetére


ribarszki
őstag

Pixelfrissítést neki. Ha 2 után sem változik, dobozold vissza.

(#80191) #72042496 válasza sub71 (#80188) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, hogy a TSMC gyártja, de az LG és Samsung saját tervezésű. A harmadik nagy szereplő a Mediatek. Kínai tévékben is lehet saját, azt nem tudom.

Azért egy A15 + tvOS kombót (lényegében egy Apple TV-t) szívesen látnék a tévékben. Csak tolják meg azzal, hogy támogatják a filmeken levő Dolby és DTS hangformátumokat. :)

(#80192) sub71 válasza #72042496 (#80191) üzenetére


sub71
aktív tag

Nem az a bajom, hogy a TSMC gyártja mivel ez a legnagyobb gyártó, a Snapdragon és az Apple, Samsung, Mediatek is partnerei között van. Az a gondom, hogy egyik tévé gyártó sem árul el semmit a processzoraikról, mindenhol csak a marketing dumákat lehet olvasni, semmi konkrét dolgot.... egy benchmark teszten mindegyik gyászosan elhasalna szerintem, még a 10 évvel ezelötti mobil procik szintjét sem érik el, de ha lesz időm lefuttatom a tévémen (androidos), meglátom végigfut e egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

(#80193) SoZo válasza kasee (#80189) üzenetére


SoZo
lelkes újonc

A lényeg az volt, hogy kb 10 óra használat és utána pixel frissítés. Az akkor megjavult ezek után.

(#80194) ribarszki válasza SoZo (#80193) üzenetére


ribarszki
őstag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ez így ment át az LG minőségellenőrzésén, vagy állás közben jöttek elő ezek a csíkok?
Lehet a nagyobb eladott darabszám csal meg, de mintha az LG nagyvonalúbban kezelné a minőségellenőrzést a saját tévéinél, mint azoknál a paneleknél amit elad a Philips/Sony/Panasonic triónak. Vagy ők kezelik szigorúbban, s visszaküldik a selejtet.. :U

(#80195) ImpersonatoR

Volt már topicban szó róla de most a keresőt használva sem találom.
Samsung S95B nél mit kellene beállítani, hogy ps5 -el ne legyen ennyire természetellenessen világos a kép?

Játék üzemmódban van a tv HDR beállítással.

50 es fényerőt levettem 15 re így most jó ajánlott még vele valamit csinálni ?

(#80196) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Sziasztok!
Márciusban vásároltam egy lg 48 colos C1 tvt..
A kérdésem a következő lenne..van benne jatekoptimalizalo rész ahol van/volt tobb elore beallitott preset. Na most eltűntek csak FPS preset van amibe nem nagyon tudok belenyúlni, mert inaktív a lehetőség.(kerdes hova lett a tobbi preset, es miert lett inaktív a megmaradt egy ben az állítás lehetősége..)
A masik kérdés filmezéskor lehetett választani szinten módot(pl mozi mód, dolby vision...stb.) Most van szemkimelo valami gyermekbiztonsági es ennyi.
Valamint eltűnt a manuálisan beállítható, fényerő, kontraszt stb pedig lenne ra igényem.

Valami ötlet információ akármi hasonlo tapasztalat? Esetleg a jatekoptimalizalonal megoldás?

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#80197) Pro Koryak válasza SoZo (#80193) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Mert ez nem hiba, áádehogy. :C Egy új tévét a 2000óránkénti pixelfröccsel kezdesz. Meg bújod a netet, mi a f.szt kezdjél az 500e-es, vagy akár 1millás tévéddel. Kössz, nem. CsakaPana... :))

(#80198) ribarszki válasza ImpersonatoR (#80195) üzenetére


ribarszki
őstag

A HDR 10+ gaming legyen kikapcsolva, a Game HDR pedig be.
Ezen kívül így állítsd be, a játék módot, miközben HDR játék fut. (Ne csak a játékmenü, mert z olykor még sdr.., hanem a játék alatt, hogy a képmód váltson át HDR-re.): (Vhiktor, csukd be a szemed :U )

Brightness50
Contrast47
Sharpness2
Color15
Peak BrightnessHigh
Contrast EnhancerOff
Color ToneWarm2
Gamma-1
Shadow Detail0
Color SpaceCustom/ BT.2020Game
HDREnabled

Fehéregyensúly:
R-Gain-1 G-Gain0 B-Gain-11 R-Offset-7. G-Offset-10. B-Offset-15

[ Szerkesztve ]

(#80199) SoZo válasza Pro Koryak (#80197) üzenetére


SoZo
lelkes újonc

Nem írtam olyat, hogy ez hiba/nem hiba, azt írtam volt már ilyen hozzászólás/probléma új LG-nél és az megjavult. Neki nem Panaja van. :)

(#80200) Vhiktor válasza kasee (#80183) üzenetére


Vhiktor
veterán

Valószínűleg pixel frissítés megoldja. Ha nem akkor azonnal vissza.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.