Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) Gicz


Gicz
addikt

Mégegy, így a rendelés előtt. White pixel overshooting?

[link]

(#80052) alaves válasza Gicz (#80051) üzenetére


alaves
addikt

OLED754-en előfordul, C1-en nem láttam még (illetve 1,3 Mbps bitrátájú NF rilízen esetleg, de az nem releváns)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80053) ΞΔGLΞ válasza Gicz (#80051) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én a helyedben elgondolkoznék és mindenképpen megnéznék egy Panasonic LZ2000-et, vagy egy Sony XRA95K-öt HDR és főleg dolby vision tartalommal, mielőtt bármit rendelsz...

(#80054) ribarszki válasza ΞΔGLΞ (#80053) üzenetére


ribarszki
őstag

Ebben igazad van, csak amíg a 65 Lz2000 1.200.000Ft a Sony 65 A95K 1.100.000Ft, addig a 65S95b-t elhozhattad 2 hete 580.000Ft-ért.
Brutál jó a Panasonic és a Sony is. De basszus dupla ár.. A Samsung ára nagyon "erős" Képminősègben pedig tényleg döbbenetes. A focimeccsek is... huhh... 65B8 után is hatalmas ugrás.
Ezzel az árral most nehezen versenyez a Sony, Panasonic. De mindkettő tv csillagos ötös!

[ Szerkesztve ]

(#80055) Gicz válasza ΞΔGLΞ (#80053) üzenetére


Gicz
addikt

Sajnos azok jóval drágábbak, ha annyit tudnék szánni tv-re akkor inkább 77" c2 lenne.

szóval azt mondjátok a QD oled legyen inkább?

(#80056) vata666 válasza Gicz (#80055) üzenetére


vata666
tag

+1 S95B :C

[ Szerkesztve ]

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#80057) ribarszki válasza Gicz (#80055) üzenetére


ribarszki
őstag

Az én részemről qd-oledre szavazat. De én elfogult vagyok. Pláne ha Vhiktorral kalibráltatod 100 üzemóra után, akkor a piac egyik legjobb képminőségét kapod. És nincs tinting és banding...

(#80058) Vhiktor válasza Gicz (#80049) üzenetére


Vhiktor
veterán

Jött ki egy firssités rá, azzal már nem csinálta, de azóta jött ki még jó pár fw, és azóta szerintem senki nem mérte ki, hogy esetleg csinálja-e újra.
De ha csinálja is akkor a legtöbb tulaj örül neki, mert világosabb lesz a kép, hamár mindenki arra panaszodik, hogy sötét HDR. :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80059) alaves válasza Gicz (#80055) üzenetére


alaves
addikt

Ha háklis vagy kisebb hibákra is, akkor LG. A Samsung terméktámogatás kisebb problémáknál elhajt a búsba. Mindenkinek van rigolyája, én pl. nem szeretem ha egy pixelhiba is van (mondjuk én folyamatosan látom, mert PC is van kötve és közelről is nézem sokat). LG-nél ezt is megoldják, Samsung-nál kicsi ennek az esélye.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80060) Lujo123 válasza ribarszki (#80054) üzenetére


Lujo123
junior tag

Az a baj, hogy nem akkor hanem most kell a tv ha jól sejtem :) és 15%-os kuponnal 550ért is el lehetett hozni akkor ahogy visszaolvastam. Annyiért én is elgondolkodtam volna rajta, elnéztem volna a rosszabb minőségi kialakítást és az első generációs kockázatot. De most 680 alatt nem látok normális helyen 65öset.

(#80061) ribarszki válasza Lujo123 (#80060) üzenetére


ribarszki
őstag

Mit értesz rosszabb minőségi kialakításon? Mondjuk én talp nélkül használom, arról nem tudok nyilatkozni :)

(#80062) Lujo123 válasza Gicz (#80020) üzenetére


Lujo123
junior tag

Én ennek az agyalásán eltöltöttem jópár órát... Szerintem mindkettővel boldog leszel. Samu előnye a nagyobb fényerő, szebb színek, cserébe nem túl jó support és szerviz, illetve sérülékenyebb, hajlamosabb a meghajlásra, cserébe vékonyabb is. Samunak nincsen DV támogatása, de az nem fog hiányozni. LG C2 meg kiforrottabb darab és a szervize is nagyon jó. Én még nem használtam PS5/Xbox-hoz, de azt mondják gaminghez az LG jobb. Kérdés az is, hogy mennyiért tudod őket megvenni. Ha ár meg nem számít akkor Sony A95K, most 1 misiért meg is van… De ez legyen a legnagyobb gondod, mindegyik frankó :)

(#80063) Zsömica válasza Gicz (#80055) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Ha megbízhatóság, support, kiváló képminöség/magasabb fényerő; na és persze DV is kell - ajánlom bátran figyelmedbe az LG G2-jét is.., csak hogy egyszerűbb legyen döntened..! :D

(#80064) Gicz


Gicz
addikt

Ahol tartok: technológiailag valsz az QD oled az előrelépés. De említettetek itt supportot, kis hibákat. Jellemőe ezek a erre a TV-re? milyen gondok vannak amire sámítanom kellene, amivel elhajt a support, vagy idegesítene mint kis hiba? A sötét közeli részletek miatt hajlok a samsung fele, az minden test szerint jobb neki. HDR tartalom valsz nem lesz rajt.

(#80065) Lujo123 válasza ribarszki (#80061) üzenetére


Lujo123
junior tag

Hát hogy a panel úgy mozgott mint egy vékonyabb alumínium lemez amikor MM-ben néztem. Tudom, nem azért van a tv, hogy a panelt buzergálja az ember, de van gyerek és a barátai… :)

(#80066) a.sebi


a.sebi
őstag

Én egy dologra azért felfigyeltem az utóbbi időben a csoportban , mégpedig az LG-t azért ajánlják mert ha szar a tv akkor jó a szerviz . Samsungnál meg nem . De LG nél olvastunk hibásat samsungnál még nem . Nincs soka tapasztalat azzal kapcsolatban , ha egy QD-Oleddel baj van , akkor hogy ál hozzá a Samu . Szerintem nekik ez a TV most fontos a samsungnak , nem hiszem , hogy szemétkednének .
Én is 2 hete samsungot vettem . Nem bántam meg . Nekem ez jóval nagyobb előrelépés volt mint a haverom c2 ese . Ő is megnézte a samut , és leis fogja rá cserélni , mert jobban tetszik neki .
Szerintem ha hivatalos helyről veszed , normális garival , akkor nem kell itt a supportól félni .
Egész egyszerűen a Samu sokkal látványosabb képet ad . Sokat gondolkodtam , sok tesztet megnéztem , sok Tv-t megnéztem élőben .
2 dolgot utálok a samuban , az a távirányító és az elcseszett kezelőfelület .

(#80067) Gicz válasza a.sebi (#80066) üzenetére


Gicz
addikt

Viszont ha én nem a látványosabb, punchier képet keresem? Hanem max 120cd-vel kalibrálva használom HDR nélkül? Akkor melyik a jobb? egyszer erre, másszor arra hajlok.

(#80068) alaves válasza Gicz (#80067) üzenetére


alaves
addikt

Két példa, amely hibánál az LG biztosan cserél kijelzőt, a Samsungnál kétséges:
- beégés
- csík a kijelzőn: viszonylag gyakori OLED kijelző probléma

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80069) Gicz válasza alaves (#80068) üzenetére


Gicz
addikt

Nemár h samsung ilyen csíkra nem cserélne, ezt nem akarom elhinni :F Teljesen döntés képtelen lettem.

(#80070) Yodamest válasza Gicz (#80067) üzenetére


Yodamest
addikt

Én azt mondanám még mindig, hogy ha a tv teljes tudását nem használod ki, akkor felesleges a rosszabb supportos qd-oledet venned, inkább a megbízhatóságra, jobb anyagminőségre, jobb távirányítóra mennék a helyedben és vennék egy C2-t.

A samuval ezeket áldoznád be egy jobb képminőségért, amit ki sem használsz.

[ Szerkesztve ]

(#80071) ribarszki válasza alaves (#80068) üzenetére


ribarszki
őstag

Hogy ne cserélne ilyen csíkra. Durva lenne...
A QD Oled semmivel sem érzekenyebb a beégésre.. ez már kiderült.

(#80072) Gicz válasza Yodamest (#80070) üzenetére


Gicz
addikt

Na igen, az LG ellen egyedül ez a white overshoot szól ilyen szempontból. De nem tudom mennyire jellemző ez a C2-re. Gyakorlatilag a HDTV tesztes videón kívül más review-kban nem találtam róla említést. Ha ez nem akkora issue, akkor az LG jobb lenne. Jobban tetszik, hogy nincs ezüst keret a kijelző körül, hogy fém a talp. hogy feketébb a tükröződésgátló bevonat.

Egyedül ez a white overshoot basztat, meg a sony J60-nál volt ez a villódzás dolog kis fényerőnél, amit a fene tudja melyik oledes youtube videóban láttam már.

(#80073) Farkassacred válasza Gicz (#80072) üzenetére


Farkassacred
őstag

A samu qd oledet jelenleg igazán valszeg csak filmezésre érdemes választani, egy jó hangrendszer társaságában. Játékra és pc-re kötve kevésbé ajánlott..

(#80074) Yodamest válasza Gicz (#80072) üzenetére


Yodamest
addikt

"Gyakorlatilag a HDTV tesztes videón kívül más review-kban nem találtam róla említést."

Ezzel meg is válaszoltad, ez egy nem létező probléma igazából... ha az lenne, nem állna a tv olyan értékeléseken mindenhol ahol áll jelenleg. A villódzás egyébként létező dolog, bár én filmezésre nem használom a C2-t, ott nem tudom előjönne-e, de pl. tegnap football managerezés közben a sötét felületeken, miután a fényerőt visszavette eléggé látszódott.

[ Szerkesztve ]

(#80075) Lujo123 válasza Gicz (#80072) üzenetére


Lujo123
junior tag

Szerintem ezek a videók amik különféle problémákról beszélnek egy idő után többet ártanak mint használnak. Olyan problémákat feszegetnek, amit egy átlag felhasználó a büdös életbe nem venne észre. Csak arra jó, hogy jól elbizonytalanítson. Dobj fel egy pénzt aztán örülj az új tv-dnek akármelyiket választod is :). Vakteszten a kettő tv közül ha az egyiken mutatnának egy videót, szerintem az emberek 95% csak tippelne, hogy vajon melyiket látná. Vincent, Fomo vagy Caleb, stb lehet megmondaná pontosan, de szerintem ők egy filmet sem élveznek, mert a megjelenített képpel vannak elfoglalva és nem a tartalommal :D

[ Szerkesztve ]

(#80076) ribarszki válasza Gicz (#80072) üzenetére


ribarszki
őstag

Már párszor le lett írva, mindkét tévének vannak hátrányai és előnyei:

Samsung Qd-Oled:
+Döbbenetesen homogén panel.
+Fényerő, színek csúcsfénye
+nagyobb színtér lefedettség
+szebb, teltebb, dinamikusabb képi világ
- távirányító
-akadozó rendszer
-DV hiánya
- support még kérdéses mennyire rugalmas..
- Játék alap beállítás túlszaturált. De nagyon jóra, majdnem kiválóra kalibrálható

LG C2:
+ Support
+DV
+Viszonylag fluid rendszer
+Alapból jó a game Mód gyári kalibrálása
-panellottó. (Tinting és banding meg tudja keseríteni a tulaj életét. Pláne ha cserélgetni kell a panelt.)
- gyengébb fényerő, csúcsszínek, kisebb színtér lefedettség hdr-ben

Neked kell döntened. Nálam a homogenitás és képminőst fontosabb mint az LG előnyei. Cserébe együtt kell élnem a néha akadozó rendszerrel, számomra rosszabb távirányítóval.

Másnak, más a preferencia. Ezért is jó, hogy ekkora a választási lehetőség.

(#80077) Yodamest válasza ribarszki (#80076) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát illetve a samunál még kicsit a lottó is bejátszik, mert legtöbb esetben enyhén hajlott panellal érkezik, erre jó ha felkészül. Tudom innen mindenki tű egyenes panellal kapta, de a többség mégsem ez, szinte mindegyik jobban vagy kevésbé meg van hajolva, egész egyszerűen azért mert annyira vékony az egész.

Szóval ha az ilyen esztétikai dolgokat nehezen viseli akkor szintén inkább LG.

(#80078) Lujo123 válasza Yodamest (#80077) üzenetére


Lujo123
junior tag

Nekem az első LG C2 is így jött. És mivel állványon van és minden nap elmegyek mellette és háklis vagyok ilyenre, állandóan ezt néztem :D. Az LG szó nélkül cserélte, most nyíl egyenes a második. Ha Samu jött volna így akkor bosszankodnék minden nap, hogy sokszázezerért kapok valamit ami esztétikai hibás. Persze mást ez nem zavar ennyire vagy semennyire se, ha meg falon van akkor meg nem is látható.

(#80079) lala666 válasza ribarszki (#80076) üzenetére


lala666
senior tag

+1:C

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80080) Zolom89 válasza ribarszki (#80076) üzenetére


Zolom89
senior tag

Legyünk objektivebbek azért. Csak egy negativot hagytal ki a samsungtol, ami szamomra a donto volt, hogy elso generációs sasmsung OLED, nézzük meg 1 év mulva, vagy 3év mulva mit tudnak. Az LG-nek akkora előnye van ebben is hogy 6éve gyárt oled panelt.

5évig használtam a B7-emet, C2 vettem, és nem bántam meg. Amikor elköltesz 5-600k alaphangon egy Tv-re azért nem mindegy hogy mibe fekteted be. Legalább is számomra

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#80081) Yodamest válasza Zolom89 (#80080) üzenetére


Yodamest
addikt

"Csak egy negativot hagytal ki a samsungtol, ami szamomra a donto volt, hogy elso generációs sasmsung OLED"

De ez amúgy miért negatívum? Mármint kelthet bizonytalanságot a felhasználóban persze, hogy talán kevesebb az élettartam meg hasonlók, de ez nincs semmivel alátámasztva, szóval tök légbőlkapott dolog, én sem mondanám pont ezt negatívumnak. 3 év garancia amúgy is van rá...

(#80082) lala666 válasza Zolom89 (#80080) üzenetére


lala666
senior tag

Az sem mindegy, hogy nekem lehet több órát ment a Samsung fél év alatt mint másnak 1-2 év alatt menne és nincs vele probléma!
Nem az év számít, hanem mennyit használod.

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#80083) a.sebi


a.sebi
őstag

Megy itt a rémisztgetés , totál feleslegesen . Egy ilyen panel hibát amit a kolléga fent mutatott lehetetlen hogy nem javít a samsung .
Engedjük el ezt !
A kérdezőnek annyit mondanék , hogy aki lgt vesz az azt fogja mondani a saját megnyugtatása érdekében , hogy azt kell venni .
Aki samut az meg isteniti a képminőséget .

Vedd azt amelyik tetszik . Nem kell beszarni a rémhírektől .
Az LG istenítést meg erőltetni semm kell azért ha egy 700 ezres tv szar akkor azt kicséréli .

(#80084) jbnd-007 válasza Yodamest (#80077) üzenetére


jbnd-007
tag

Az én Philipsem is hajlott.Van benne vagy 5 milliméter. Örülök, hogy nem csaptak rá egy "Special Limited Curved Edition" matricát és kértek érte még 200 ezret pluszba. :)

És white overshootot is sikerült egyszer felfedeznem, amikor a Last of Us-ban beálltam egy sötét szobába és ott forgattam a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#80085) alaves válasza Yodamest (#80077) üzenetére


alaves
addikt

Az LGD fejlesztői a több éves (~8) tapasztalat alapján (meghajlási hibák) vastagítottak a WOLED kijelzőn. A C2/G2 kijelzője jelentősen vastagabb, mint pl. a C1-é. Mondjuk a Samsung display-nél is rendelkezésre állt az információ (csak a google-ba kellett volna rákeresni ;) ).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80086) Gicz


Gicz
addikt

Most nagyon arra hajlok, hogy mivel ugyis sotetben filmnézés + néha tvzés lesz a feladat, HDR úgysem lesz rajta, agyonhajtva nem lesz a panel a max 120cd-s csúcsokkal, hogy a samsung a nyerőbb, mert a sötét részleteket jobban tudja megjeleníteni a fehér alpixel hiánya miatt, és a panel honogenitása is jobb minden teszt szerint.

Mivel agyonhajtva nem lesz fényerővel, a beégés, és élettartam is valószínűleg jó lesz. A mostanim (55ec930v) sok éves, és 0 nyoma van beégésnek pedig sok tv megy rajta csak háttérben.

ps5 van, de nem nagyon jött be, marad a pc+monitor, kanapéról nem kényelmes nekem a játék (kontroller undorito egy dolog).

(#80087) Csandi válasza Gicz (#80086) üzenetére


Csandi
őstag

És ha indul a HDR/DV content magától majd külön direkt visszarakod SDR-be?

(#80088) Gicz válasza Csandi (#80087) üzenetére


Gicz
addikt

Ha lehet olyat, igen. Sötét szobában egyaltalan nincs szukségem arra, hogy ha bekerul a nap a képbe akkor 1500 nittel barnuljak előtte :)

(#80089) Csandi válasza Gicz (#80088) üzenetére


Csandi
őstag

Csak a nap lesz nagy nites, attól még a kijelző többi része akár full sötét is lehet ha olyan a jelenet

(#80090) Gicz válasza Csandi (#80089) üzenetére


Gicz
addikt

Értem, de én ezt nem szeretném. Ha be van lőve 120nitre akkor annyi legyen a csucsfeny akarmi is az.

(#80091) Csandi válasza Gicz (#80090) üzenetére


Csandi
őstag

Akkor eleve fölösleges ilyen nagy tudású TV mert ezeknek az 50-60% funkciója és élvezeti faktora a HDR miatt létezik és arra van kitalálva. SDR-re már rég kicapelt a tudás, egy FALD-os VA paneles Sony is elég, hogy nagyon jó legyen és sokkal olcsóbb.

(szerintem)

(#80092) Lujo123 válasza Gicz (#80086) üzenetére


Lujo123
junior tag

Akkor hajrá, nincsen rossz döntés.

egyébként a panel homogenitás probléma is csak néhány darabnál okoz problémát normál használat estén, hacsak nem perverziója valakinek teszt képeket nézegetni egész nap :D. Persze bele lehet nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#80093) Gicz válasza Csandi (#80091) üzenetére


Gicz
addikt

Most is oled van, a tokeletes feketéből nem tudok alább adni. LCD totál kizárva emiatt.

(#80094) ribarszki válasza Lujo123 (#80092) üzenetére


ribarszki
őstag

Ez sajnos nem vigasztalja azt aki belenyúlt... :( de talán már ritkább a probléma mint régen.

(#80095) Yodamest válasza Gicz (#80090) üzenetére


Yodamest
addikt

Most az avatár képedet elnézve hirtelen az jutott eszembe, hogy még ha zavar is a fényerő, HDR-t is tudnál nézni, csak egy napszemüveget kéne felvenned hozzá. :DDD

De így full előttem van, hogy folyamat ott van a fekete napszemcsi a párna mellett és ahogy elindítod a hdr filmet már rakod is fel. :DDD

(#80096) bigdigit


bigdigit
addikt

Ide találós.

Pont az én dilemmám feszegettétek a napokban.Mondjuk én 3 tv között vacilálok.
PHILIPS 65OLED807
LG OLED65C21 esetleg G2
Samsung QE65S95BATXXH

Nem jutok előre a kérdésben de ha DV lenne a samuban és még androidos is lenne nem lennek kérdés.Az ambilightot még el tudom engedni.

(#80097) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Beálltam a sorba egy 65"-os LG OLED C2-vel. Ja bocs, egy 1385294-el. :DDD
Csak úgy dióhéjban visszatérve a MM-os sztorimra, nem volt ám egyszerű a befejezés sem. Lerendeltek nekem egyet egy másik üzletükből, amire eddig vártam, tegnap hívtam őket, hogy mi a helyzet a TV-vel, 1 óra múlva visszahívtak, kiderült, hogy el sem indították mert már a raktárban észlelték, hogy törött, csak a kommunikáció a két telephelyük között nem működött megfelelően ezért látták azt eddig, hogy folyamatban van az átszállítás. No comment.
Erre ma hív a srác, hogy jó híre van megjött a készülék amit bekértek még tegnap egy másik üzletüktől, csodálkoztam is, hogy ilyen hamar. Mentem is érte, kibontottuk, minden frankó, kifizetem, erre nézi a szállítólevelet, hogy nem is az én nevemre szól, ezt más kérte át. Na azért ez már vicc. :U A srác erre: vigyétek gyorsan, majd azt mondom az illetőnek, hogy nem jött még meg és majd ami nekem jön azt adják oda neki. Van káosz rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#80098) Gabor970 válasza bigdigit (#80096) üzenetére


Gabor970
addikt

szeptemberben vettem a 65oled806-ost, ma sem vennék mást 600e-ig. Persze 807-est azt vennék, csak az nem jön ki még ennyiből sajnos.
Azér az android rendszer szerintem nagy előny. Itt ajánlotta valaki a reklámmentes youtube appot, (smarttube) nna olyan a többire biztos nincs. De például Tidal kliens sem hiszem, hogy lenne samura vagy LG-re. Képminőséggel maximálisan elégedett vagyok, előtte plazmám volt, szóval nem arról van szó, hogy lcd után minden csodás ami nem az.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#80099) bigdigit válasza Gabor970 (#80098) üzenetére


bigdigit
addikt

Én egy régi Samu 55ju700-röl váltanék...A családban már van 2db 55oled706-os.Volt nekem is még lcd korszakban PHILIPS-em de akkor még sajnos csak 3:2 pulldown-ban kezelte a 24p filmeket.
Samu mellet szól még 20havi 0%THM-re is lehet vinni.Más gyártóhoz ilyet nem találtam csak 10havist.

[ Szerkesztve ]

(#80100) Vhiktor válasza bigdigit (#80096) üzenetére


Vhiktor
veterán

Én a G2 és S95B közül választanék.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.