Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80801) Pro Koryak válasza adamssss (#80793) üzenetére


Pro Koryak
addikt

" lehet onigazolas de szerintem a 9-es szeriaval az oled eljutott a csucsra"
Ja, ez az. Számodra elég a B9, így felesleges váltanod, de nyugodj meg van akár sokkal jobb is.
Azt sem értem, itt sokaknak a magas fényerővel van gondja. :Y
Akkor minek vettek oled/HDR képes tévét?
Hunyorogni kell, bazz szerintem meg minden egyes HDR film felüdülés SDR után.

(#80802) Gicz válasza Pro Koryak (#80801) üzenetére


Gicz
addikt

"Akkor minek vettek oled/HDR képes tévét?"

Mert ilyet lehet kapni? Nekem tökéletes lenne egy egy új garis, 77" es tv 24hz panellal 2db hdmi-vel HDR és DV támogatás nélkül, sőt még tuner se kéne bele.

A nagyobbik bajom az, hogy a tetvedék HDR-t nem is lehet kikapcsolni, pl beépített netflix appból.

Sötétben nézek SDR filmet, a 120cd-nél is sötét jelenet után pl havas jelenetnél arconbasz a fényerő, nem tudom miért jó ha 120 helyett mindezt 1000 nittel kapod :F Esetleg ha barnulni akar az ember TV-zés közben azt látom lehetséges megfejtésnek :D

[ Szerkesztve ]

(#80803) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Ha jól tudom CES-en most mutatják be új LG OLED családot. Azt esetleg tudja valaki mikor kerülhet ezután boltokba? Mennyivel szokta lenyomni előző szériás TV-k árát?

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#80804) Matt89 válasza Gicz (#80802) üzenetére


Matt89
junior tag

Szerintem az ilyen durva "sötétítéssel" már nem kevés részlet elveszik néhány jelenetből.

Az benne van, hogy az emberek nem egyformák, de akik ebbe a szűk táborba esnek (én nem találkoztam még élőben sem olyannal, akit zavar a hdr), az szerintem nyomjon mellé háttérvilágítást és ne vaksötétben nézzen tv-t. Ez a megoldás arra, hogy ne legyen vakítóan zavaró a fénye.

(#80805) mQWeXgsf válasza Citroware (#80794) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Szerencsére "hányok" a HDR-től, valamint 2 méterről nem látok különbséget 4k és FHD anyag között. Ezért 1080p filmekkel (BD remux is oké) használva, max 3-as Truemotion-nal (de-judder és de-blur is) csak elvétve hibázik az LG BX. Viszont külső lejátszóval, feliratos filmeknél, sajnos beleveszi a truemotion számolásba a feliratot, és elég csúnyán rondít rajta néha, ezért inkább a belső lejátszóját használom. :)

[ Szerkesztve ]

(#80806) Pro Koryak válasza Gicz (#80802) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Millióféle tévét lehet kapni. ;)
Tessék: [link] itt nem lesz szemégető fényerő és nyugodtan nézheted sötétben a havas jelenetet + jóval több pénzed marad, amit tudsz másra fordítani.

#80803 Pickle Rick
LG tavasszal már boltokba kerül. Árakat az utóbbi 2 év szutyok itthoni gazd. helyzet miatt nem nagyon, mivel emiatt eleve van, hogy jóval magasabb árról indulnak az új modellek.
Előre megyünk, nem hátra!

[ Szerkesztve ]

(#80807) mQWeXgsf válasza Pro Koryak (#80806) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Na, ennek a 180 Hz -es PWM-jétől szerintem elég sok embernek kifolyik a szeme. Vittem már vissza hasonló Hisense-t...

(#80808) b. válasza Gicz (#80802) üzenetére


b.
félisten

dedikált lejátszóval le lehet tiltani a HDR-t, Dolby Vison-t. Pl Shield , Roku, ATV stb. Onnantól bármilyen anyagot nézel SDR ként kezeli.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#80809) #72042496 válasza Pickle Rick (#80803) üzenetére


#72042496
törölt tag

Május körül szoktak megjenni az első új modellek. A korábbiak ára is kb. ekkor kerül mélypontra, aztán elkezdik kifuttatni őket. Az újak pedig olcsóbbak szoktak lenni, mint az előző modellek voltak megjelenés után. De erre most nem építenék, a legtöbb dolog drágul.

Érdemes megnézni pl. a Telekom kamatmentes konstrukcióit. Ilyen pénzromlás mellett simán lehet, hogy adott modell úgy éri meg a legjobban.

Árukereső grafikonjaiból szépen látszanak amúgy a trendek.

[ Szerkesztve ]

(#80810) Gicz válasza Pro Koryak (#80806) üzenetére


Gicz
addikt

Az, hogy oled legyen követelmény, mert az LCD-k szürke feketéjét képtelen vagyok nézni. És mivel tökéletes feketét szeretnék, ezért sötétben a legjobb filmezni. Miért vesznének el részletek? SDR-t nézni nagyon nem ugyan az mint amikor HDR-nek veszed le a fényerejét. Az brutál sötét olyankor. Véletlen HDR-t töltöttem le star trek into darkness-ből, és pont az tűnt fel, h mitől ilyen baromi sötét a kép, és akkor látom h HDR verzió. SDR-t lejátszva már tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

(#80811) cszn válasza Gicz (#80802) üzenetére


cszn
őstag

Én így OLED-del értettem meg a HDR-t, és fantasztikus. Amíg nem kalibráltam meg lőttem be a lejátszást, SDR-ben ilyen 10-15-ös OLED fénnyel néztem a filmeket, mert bántotta a szememet a fény. Aztán most meg maxon megy HDR-ben és totál el vagyok képedve, hogy milyen csodás. Jó, mondjuk kb 1 méterről nézem a 42 colos TV-t, ami nagyon nem ugyanaz mint egy 65-ös 2,5-3 méterről, meg amiket itt írtatok. Rohadtul nem mindegy honnan nézed. Messzebről sokkal zavaróbb egy erős fény a sötétben.

(#80812) Gicz válasza cszn (#80811) üzenetére


Gicz
addikt

nekem 65" 3 méterről. De nemhiszem hogy ez számít.

Másik HDR tapasztalat, görgetem instát ágyban, full sötét, minimumra vett fényerő 14 pro maxon, és bejön egy HDR videó instán, és kibassza a szemem. Persze ez is kikapcsolhatatlan.

(#80813) Hmmm1 válasza anrab (#80795) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Arra emlékszem, hogy Egyénin van : D na majd kiderül, ma megnézem és jövök a részletekkel haha : D

(#80814) cszn válasza Gicz (#80812) üzenetére


cszn
őstag

Szerintem nagyon is számít. Ez a grafikon mondjuk a felbontásra van kihegyezve, de azt mutatja, hogy a mi két pozíciónk mennyire eltérő. Egy kisebb felületen a nagyon világos nem esik jól. Ha majdnem az egész látóteredet a kép tölti ki (és az általában nem full sötét) az sokkal ideálisabb.

[ Szerkesztve ]

(#80815) Pickle Rick válasza #72042496 (#80809) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Köszönöm az infokat.

Meglévő telekom szolgáltatás mellé tudnám kérni de úgy azért jóval drágább 65G2 mint MM-ban (60k a difi). Bár tény, pénzromlás miatt lehet tényleg megérné kamatmentes részletre kikérni telekomtól... Köszi a tippet. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#80816) Vhiktor válasza Gicz (#80802) üzenetére


Vhiktor
veterán

HDR és Dolby Vision filmek esetében is a tartalom nagy része bőven 100 nit alatt van, mindem ami felette van az csillanás.

Ha bántja a szemed, akkor rosszul van beállítva a tv vagy maga a forrás xar.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80817) #72042496 válasza Pickle Rick (#80815) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha jelentősen magasabb a listaár akkor nem biztos, hogy megéri, igen. Ha úgy nézem, akkor szűk 10%-kal többről van szó de 20 hónapra bontva, hát, mindegyik mellett tudnék érvelni. :)

Media Marktban amúgy 2 millió forint alá esett a 83G2. Vagyis 1999999 forint. Meg 6999 forint a szállítás. :D

[ Szerkesztve ]

(#80818) Frozzy


Frozzy
őstag

Valaki hasznal OLED tv-t apple tv 4k-val parositva? van benne egy funkcio, hogy bekalibralja a tv-t a telefon kamerajaval. Mennyire jol csinalja ezt meg szerintetek? jelenleg a philips lcd-n javitott valamennyit csak kivancsi lennek milyen lesz egy oleden.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#80819) blakey válasza Frozzy (#80818) üzenetére


blakey
titán

Ennek semmi köze az OLED-hez, de azt nem árt tudnod, hogy az ilyen kalibráció a megjelenítőn beállított képmódhoz kalibrálja, tehát ha van egy másik eszközhöz kalibrált beállításod és az ATV-n indítanád ezt a kalibrációt, akkor a referenciaértékhez (mivel kalibrált) mérten kalibrál, tehát elég pontos lesz. Ha pl. a TV-n beállított Normál képmódhoz mérten kalibrálod, akkor nem lesz pontos, csak az ATV-n, viszont így eltérést tapasztalhatsz a többi bemenethez képest. Azaz ha jól be van állítva a TV-d, akkor nem szükséges kalibrálni a lejátszót, persze kipróbálhatod, és ha nem tetszik, akkor nem használod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#80820) Vhiktor válasza Frozzy (#80818) üzenetére


Vhiktor
veterán

Sememnnyire.
Ha kiméred komoly műszerekkel akkor látszik, hogy csak ront a gyári színhelyességen is (ami néhény tv-nél egészen jó, kár elrontani ezzel).

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#80821) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Hozzájutottam egy ingyenes 3 hónapos apple tv+ előfizetéshez.
Lg C2-re le is töltöttem az apple tv alkalmazást.
Csináltam apple ID-t, mert eddig nem volt.
Az apple ID profilomhoz sikerült hozzáadnom netes felületen a bank kártyámat is.
Miután bejelentkeztem a tévén az alkalmazásba, nem tudok kölcsönözni filmet, csak az ingyenes tartalmakat tudom nézni.
Ez miért lehet, hogy hibára fut a kölcsönzés?
Miért nem tudok filmet kölcsönözni szerintetek?
Jelenleg nincs semmilyen apple termékem, ha ez számít bármit is.

(#80822) ricsip válasza b. (#80808) üzenetére


ricsip
addikt

bisztos nágy élvezet lehet visszabutítani.
Stranger things 1. évadot néztük végig most karácsony környékén. Az első 5 rész hdr-ben volt, a maradék 4 viszont valamiért csak sdr. Hiába volt 4k az utolsó 4 rész is, mint az első 5, a hdr-->sdr sokkal többet rontott a minőségen, mintha a felbontás csökkent volna1080p-re.

-

(#80823) FollowTheORI válasza Lehiñito (#80821) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint fizetős tartalmakhoz (ami nem része az Apple TV szolgáltatásnak) nem férsz hozzá és nem tudsz fizetni?
Aminél azt írja hogy kölcsönzés vagy vásárlás, az nem része az előfizetős szolgáltatásnak. :N

Vagy az "ingyenes" alatt valójában azt érted ami az Apple TV szolgáltatással elérhető, mert akkor az úgy jó. Hisz ez maga a szolgáltatás. :)
Ebben saját produkciós sorozatokhoz és filmekhez férsz hozzá alapból.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80824) blakey válasza Lehiñito (#80821) üzenetére


blakey
titán

A 3 hónapos Apple TV+ a "streaminghez" van, ami szerinted ingyenes tartalom, pedig az tartozik az előfizetéshez, a kölcsönzés egy másik téma.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#80825) Lehiñito válasza FollowTheORI (#80823) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Az ingyenesre értem pl, a See sorozatot. Azt minden további nélkül tudom nézni.
Gondoltam kikölcsönzöm az új Jurassic World filmet azt hiszem 990ft, de nem engedte valamiért.

80824 blakey igen, úgy értettem. Ha előfizetek, akkor plusz költség nélkül tudom nézni a sorozatot. Erre értettem, hogy ingyenes. Nyílván az előfizetésnek van havi költsége.

[ Szerkesztve ]

(#80826) FollowTheORI válasza Lehiñito (#80825) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem tudsz fizetni, akkor valószínűleg még nincs verifikálva (megerősítve) vagy az apple fiók, vagy a fizetőeszköz.
Szerintem az hiányozhat.

Csinált próba terhelést amikor hozzá adtad?

Nézz szét az apple fiókban a weben, hogy minden stimmel e. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80827) Lehiñito válasza FollowTheORI (#80826) üzenetére


Lehiñito
senior tag

A mail címemet hitelesítettem, és volt egy 0 forintos próba terhelés is mikor hozzáadtam a kártyám. Ennek ellenére nem megy a kölcsönzés.
Megnéztem xbox series x gépen is az alkalmazást, de ott sem tudtam kölcsönözni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#80828) FollowTheORI válasza Lehiñito (#80827) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahh... akkor ez lehet a gond, sose próbáltam még:
Why You May Not Be Able To Rent Or Purchase Movies Through The Apple TV App (slashgear.com)

Akkor, ha tényleg akarod weben keresztül böngészőből mennie kell... appból ezek szerint nem fog. :) :(

Esetleg a régiók nem stimmelnek, címed adatok bankkártya mind magyar?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80829) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Btw AppleTv lehetne a legjobb streaming platform ha nem lenne fizetős, ami most kölcsönzős és vásárlós. Még ha lenne magasabb csomag az alapnál, az is jó lenne. Valahogy baromi jó válogatásban dobálja fel egymás után a filmeket, szinte csak jó filmeket látok ott, nagyon el találva a ízlésemnek, ezért olyan érzést kelt, hogy ezt is azt is megnézném, csak ezzel el van rontva, hogy még pluszba fizess : d De őket ismerve ez nem is lesz soha másképp.

[ Szerkesztve ]

(#80830) blakey válasza Hmmm1 (#80829) üzenetére


blakey
titán

Két szolgáltatás érhető el az Apple TV appban, sokan ezt félreértik, az Apple TV+ a "streaming", a kölcsönözhető, megvehető tartalmak egy másik szolgáltatás, nyilván az újaknak ez zavaros, őszintén szólva a régieknek is az lehet, csak "nekünk" annyira nem újdonság, régóta lehet kölcsönözni, megvenni a filmeket, az előfizetői rész sokkal újabb szolgáltatás, egyszer csak átláthatóbbá teszik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#80831) Pro Koryak válasza blakey (#80830) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Apple TV+ a "streaming" - ebben csak saját tartalmak vannak vagy ebben is vannak mozifilmek, más kiadótól sorzatok...stb?

(#80832) Kaba válasza Pro Koryak (#80831) üzenetére


Kaba
veterán

Van más is.

(#80833) FollowTheORI válasza Hmmm1 (#80829) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen alapon Prime-on meg mégtöbbminden elérhető... ott is berakhatnának mindent, pedig így sem piskóta.
Csak akkor mi lenne a "bolt"-tal? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80834) rayoliviero válasza Matt89 (#80800) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi!

Az lenne még a kérdésem, hogy LG tv-hez a garancia papír a tv dobozban található? Mert én sehol nem találom, se a dobozban, se a dobozra ragasztva. Mert a Media Markt mondta, hogy azt egy hónapon belül be kell vigyem hozzájuk, hogy lepecsételjék.

(#80835) b. válasza ricsip (#80822) üzenetére


b.
félisten

Én nem is tenném, :N a fórumtársnak írtam akit zavar.
Szeretem a Dolby Vision anygaokat,de jó ha van választási lehetőség azért. ha nem HDR képes lejátszónak ismeri fel az eszközt Netflix akkor sima SDR tartalomnak játssza le UHD ben Igazából semmi extra ,szép a kép úgy is.
Most is van fent több ilyen film , amire írja ahogy DV+ Atmos aztán hol ez hol az hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#80836) powerup2


powerup2
addikt

Nah már az új QD Oledről már vannak infók és mérések. [link]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#80837) ricsip válasza rayoliviero (#80834) üzenetére


ricsip
addikt

ki se fizettem volna amíg a garanciapapírt a szemem előtt ki nem töltik :C

-

(#80838) Kaba válasza rayoliviero (#80834) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen jelentősége. A számlát bemutatva kiállítanak egy garanciajegyet.

(#80839) allein


allein
addikt

Sziasztok. Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Adott egy C2 és egy E9, mindkettő tv készülék böngészőjével előfordult, hogy coresports.tv oldalról élő közvetítést néztem. Állítólag nem szabad ilyen dolgokra használni a böngészőt mert megtelik tőle a memória, ezt az lg-s szervízes ember mondta, fingom nem volt róla, állítólag ez le is van írva a tv használati utasításban.

A probléma csak a C2 esetén fordul elő, tv adásról yt-ra váltok, elmegy a hang, vissza a tv-re, hang sehol nincs. Ilyenkor vagy az segít, hogy pár óráig kikapcsolom a C2-öt vagy áramtalanítás.

Augusztus óta most már lassan a 10-ik alkalom, kicsit óckodtam a gyári visszaállítástól mert kalibrálva van, nyílván vissza lehet állítani mindent mert megvannak a beállítások. El lettek mentve a beállítások a műszeres kalibrálás után.

Most ott tartok, hogy az lg szervíz alaplap cserét javasolt, várja a visszahívásomat, hogy kérek alaplap cserét vagy nem.

Amit még javasoltak, a beállításokban, kapcsoljam ki a gyors indítás lehetőséget, ha jól emlékszem akkor ez a memória ürítésben segít.

Nem tudok mit csinálni, nyomok egy gyári visszaállítást, meglátjuk mi lesz utána.

Szerintetek valóban okozhatja ezt az audió problémát az, hogy nagyon ritkán élő közvetítést nézek az említett coresports oldalon? Utoljára 5 óráig tartott az élő közvetítés amit a C2-ön néztem.

De volt olyan, hogy az E9-n néztem szintén több órán keresztül az élő közvetítést és ezen a tvn semmilyen gondom nincs a hanggal.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#80840) ricsip válasza allein (#80839) üzenetére


ricsip
addikt

a kalibrálást nem fogod tudni visszaállítani. Ha valóban kalibrálva lett a kijelző. Ha csak te magad állítgattad a menüben a beallításokat fogalmatlanul, azt tudtommal nem kalibrálásnak nevezik, hanem csak gányolásnak. A valódi kalibrálás vmi rejtett fájlt tol a tv-re szervíz módban, amihez te mint laikus hozzá sem férhetsz. Viszont a factory reset kigyilkolja onnan ezt a fájlt, és elúszott a fizetős kalibrálásod. Szakik cáfolják meg ha baromságot írtam!

[ Szerkesztve ]

-

(#80841) powerup2 válasza ricsip (#80840) üzenetére


powerup2
addikt

Ha kalibrálva van a tv akkor a fehéregyensúlynál a szinhőmérséklet és a mód inaktiv.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#80842) rayoliviero válasza ricsip (#80837) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha ott lettem volna, akkor én biztos nem hagyom.
Ilyennel szivatni a népet, hogy menjen majd vissza.

Kaba:

Rendben.

(#80843) Szabz856 válasza powerup2 (#80836) üzenetére


Szabz856
csendes újonc

Mikor szoktak érkezni az új tv-k? Érdemes őket meg várni esetleg valami akció miatt az előző modellekre?

(#80844) #72042496 válasza Szabz856 (#80843) üzenetére


#72042496
törölt tag

Volt már ugyanez:
#80809

Az teljesen egyéni, hogy kinek mennyit érnek az újdonságok, és árak is csak hónapok múlva lesznek. Számomra az az érdekes, amikor jön egy új méret vagy új technológia. Idén ilyen a 77-es QD-OLED, vagy az LG-nél az MLA. De egyiktől se estem épp transzba. :)

[ Szerkesztve ]

(#80845) powerup2 válasza Szabz856 (#80843) üzenetére


powerup2
addikt

Jelenlegi gazdasági helyzetbe kétlem hogy lenne valami nagyobb akció leárazás.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#80846) #72042496 válasza #72042496 (#80844) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az jobban érdekel, hogy az utóbbi időben beharangozott Mediatek chipek megjelennek-e a tévékben. Főleg a Sony-nál, de ez majd később derül ki.

(#80847) alaves válasza rayoliviero (#80834) üzenetére


alaves
addikt

Semmiféle garanciapapír nem kell. Hiba esetén a hibáról készült fotót, hátoldali címke fotót és a számlát kell csatolni mail-ben (LG).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#80848) ΞΔGLΞ válasza rayoliviero (#80834) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha online lett rendelve a tv, áruházi átvétellel, akkor ott van az email-ek közt a számla és a garancia is PDF-ben.

(#80849) Lackooo84 válasza sityupityu (#80781) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

KATT ;)

The Truth is out there...

(#80850) Celtis válasza allein (#80839) üzenetére


Celtis
veterán

Alaplapcsere böngészés következtében megtelt memória miatt.

Csak gratulálni tudok.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.