Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) Sasi001 válasza Vhiktor (#81500) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Nekem is az tetszik szemre a legjobban első perctől mindent filmmaker módban nézek, normál módban brutális a fényerő.

(#81502) Dot


Dot
őstag

Sziasztok!

Tudnátok tanácsod adni a következő 3 tv közül melyik éri meg a legjobban?
Többnyire Netflix és HBOmax-ra esetleg youtube zenehallgatás-ra lesz használva.

OLED55B29LA(2022) α7-Gen5 képfeldolgozó
OLED55C17LB(2021) α9-Gen4 képfeldolgozó
OLED55CS9LA(2022) α9-Gen5 képfeldolgozó
Illetve mik a különbségek a felsoroltokon kívül?

Szóval megéri a jobb képfeldolgozó?
Esetleg tudja valaki melyik milyen panel technológiával készült?
Vagy ekkora méretben és az említett használati mód miatt nincs különbség?

Köszi.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#81503) fecke78 válasza Dot (#81502) üzenetére


fecke78
senior tag

Melyik országban vennéd?

(#81504) Dot válasza fecke78 (#81503) üzenetére


Dot
őstag

Németországból(amazon) rendelném Luxemburgba.
1000, 1260, 1300€-ért láttam őket.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#81505) Dot válasza Dot (#81502) üzenetére


Dot
őstag

Igazából főleg a ?háttérvilágitás? érdekel, ahogy én tudtam az OLED-nél nincs háttérvilágitás. De most ahogy nézem a promót, mintha lenne.

Az elöző IPS-es tv-vel épp az volt a bajom, hogy egy csillagos ég holddal vagy hasonló képnél a háttérvilágitás miatt élvezhetetlen volt a film.

Emiatt is váltanék OLED-re.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#81506) fecke78 válasza Dot (#81504) üzenetére


fecke78
senior tag

Sejtettem én mert nálunk az a cs9 nemigen van .itt mifelénk c2 meg g2 estleg a2 van jó magyar erős (haha) hufért

(#81507) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

Adott egy 55ös c21 a hálóban kb 2 honapja vettük. Nasról a tv gyári lejátszójával pl. dvdripeknel a kép szemcsésedik, pixelesedik/szemetel.
(Tv adásnál vagy magasabb felbontású cuccoknál minden oké.)

Ugyanez az anyag a nappaliban lévő régebbi bx-emen ugyanúgy a gyári lejátszóval nem csinalja ezt a kephibát.

Ez vmi garanciális gebasz vagy szimplán szoftveresen érzékenyebb az uj? Pl a nason lévő mappákat is nehezen mappingeli a C21 mint a bx (az kb rögtön), pedig minkettő wifin lóg.

Ha valakinek van valami ötlete azt szivesen veszem.

Egyebkent a regebbi webos, ami csak alulra dobalta a menüsort azt nem lehet valahogy visszavarázsolni?

[ Szerkesztve ]

(#81508) Borisz76 válasza ggbuffon1897 (#81507) üzenetére


Borisz76
veterán

Szoftveres gond a tv belső lejátszójában.
Próbálj másik progit telepíteni.
Esetleg olyan formátumban töltsd le amit kezel.
Külsö lejátszó a 3. megoldás.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#81509) Gicz válasza ggbuffon1897 (#81507) üzenetére


Gicz
addikt

Próbáld meg, hogy lejátszas közben átváltasz másik kép profilra, majd vissza arra amit használsz. Nekem ezzel megszűnt a zaj.

[ Szerkesztve ]

(#81510) ggbuffon1897 válasza Borisz76 (#81508) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Koszi, illetve glitznek is

Plexen kívül tudsz ajanlani valamit?

(#81511) Borisz76 válasza ggbuffon1897 (#81510) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam minden adat NAS-on.
3 szoba , 3 TV , 3 PC
Tehát nálam a PC-k a lejátszók.
A TV készülék DLNA képességeit is csak kipróbáltam, rendszeresen nem használom egyik TV-n sem. Régebben a PC-kre KODI volt telepítve...az tetszett.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#81512) ricsip válasza ggbuffon1897 (#81507) üzenetére


ricsip
addikt

Pl a nason lévő mappákat is nehezen mappingeli a C21 mint a bx (az kb rögtön), pedig minkettő wifin lóg.

A DLNA kezelés az ilyen szar C1 és C2-n is, sose fogja az LG javítani. Főleg ha a hibát nem is ismerik el hibának. Gondolom van 2millió film behányva 1 alkönyvtár alá a DLNA szerveren. Annyit tudsz csinálni, hogy elkezded széttagolni több alkönyvtár mélységbe. Egy adott alkönyvtár szinten ne legyen több 10-12 könyvtárnál. Kényelmetlenebb lesz 5-6 alkönyvtár mélységig lemászni mindig, mire eljutsz a kívánt filmig, ez igaz. De máskülönben meg kurva sokáig fog homokórázni a TV, és mindig ki kell várni azt a kb 2 percet mire timeout-ra fut a listázás és feladja. Ilyenkor üresnek mutatja az aktuálisan belépett könyvtárat. Ekkor vissza kell lépni egy szintet, ekkor megint látszani fog a szülő könyvtár tartalma. Ezután megint belépve a gyerek könyvtárba, már meg bírja mutatni a fájlok listáját. Ha van látható file-lista, azokat már el tudja indítani lejátszásra.
Vagy elindulsz a "még 1 külön lejátszó doboz kacat a TV mellé" úton. Amiknek mind megvan a saját bajuk szintén.

[ Szerkesztve ]

-

(#81513) ricsip válasza ricsip (#81512) üzenetére


ricsip
addikt

pedig minkettő wifin lóg

vezetékes hálózaton pont ugyanilyen szar, pedig a vezetékes hálózat alapból is összehasonlíthatatlanul megbízhatóbb, mint bármilyen wifi. Ebből látszik, hogy nem magával a hálózattal van baj (ami meglepő is lenne, hiszen más eszközön nincs ez az idióta 4-5 perces türelemjáték a homokórázással), hanem szimplán az LG DLNA kliens szoftvere lett trágyán megírva.

[ Szerkesztve ]

-

(#81514) NoMagix


NoMagix
addikt

Megelégeltem a CX-em recsegő nehezen működő távirányítóját és rendeltem egy másik LG-t az Alza-ról [link] , jelentem tökéletesen működik minden funkciója. :K

Olyan mint az álom, puha de határozott nyomáspontok, jól kézbe simul és könnyű.
Beleraktam az elemeket és a tévét bekapcsoltam vele, majd egy perc sem kellett nekik és a tévé jelezte, hogy sikeresen regisztrálta az új távirányítót. :))

[ Szerkesztve ]

(#81515) so_ha


so_ha
senior tag

Amerikában február végén megjelenik a 77S95C. Érdekes lehet az árazása is.
"Prices will be announced shortly with 77S95C shipments beginning end of February 2023."

(#81516) csacsi77 válasza ggbuffon1897 (#81507) üzenetére


csacsi77
senior tag

Nálam is hasonló a helyzet.
4x2 TB filmes mappa megosztva a PC-n.
Kielégító megoldást nem találtam, de működőt igen.
A tévén van egy memória optimalizáló vagy tisztító menüpont valahol, azt futtasd le néha.
A PC-n telepítettem az Universal Media Servert. Ezzel így néha egész jól le lehet játszani a tévén a filmeket.
De a kielégítő megoldás egy UHD Blu-ray lejátszó vétele lett, aminke a médialejátszó részét használom most már a mappákban lévő filmek nézésére. De kipróbáltam, hogy a Telekomos médiaboxra telepítettem VLC-t. És az is jól viszi a mappában a filmeket.
Szóval igen, lett egy plusz kütyü, de most megy. De azért néha így is vannak bizonytalanságok. Pl. a Telekomos VLC-n kersztül csak sztereo hang van. De a Sony UHD játékoson megy a többcsatornás hang.

Öreg fater megoldja!!!!

(#81517) Skylukos


Skylukos
tag

LG C2 szerviz menü magyarázó oldalt talált esetleg már valaki? (Nem, nem akarok mindent átállítani, csak kiváncsi vagyok.)

(#81518) still2


still2
tag

Sziasztok,
Én is megfutottam a NAS- TV- DLNA köröket. A szoftveres kísérletek után vettem egy Dune HD Real Vision 4K médialejátszót és azóta minden tökéletes a számomra.

(#81519) *Tata* válasza NoMagix (#81514) üzenetére


*Tata*
senior tag

"Megelégeltem a CX-em recsegő nehezen működő távirányítóját" :Y
Nekem is CX van semmi ilyet nem tapasztaltam a távval. :N

(#81520) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Régi tévém c11 két napos volt mikor távkapcsolót cseréltek gariba. Volt pár gomb ami alig működött és recsegett ropogott a háza.

(#81521) NoMagix válasza *Tata* (#81519) üzenetére


NoMagix
addikt

Első perctől kezdve roppant gagyi hatású volt és minden nyomásra recsegett ropogott, nehezen vette a nyomkodásokat és nem olyan régen elkezdtek lekopni a feliratok, piktogramok.

(#81522) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Huzamosabb használat után kijelenthetem, hogy a 65 S95b negyede annyira sem melegszik mint a 65 C11. 4-óra folyamatos használat után még langyosnak sem mondható a panel. A C11 befűtötte a nappalit.

(#81523) b. válasza Sasi001 (#81522) üzenetére


b.
félisten

"A C11 befűtötte a nappalit."

Hogyne :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81524) Celtis válasza Sasi001 (#81522) üzenetére


Celtis
veterán

Ez egy szaktopik. Ha lehet, maradjunk a realitások talaján.

(#81525) Borisz76 válasza Sasi001 (#81522) üzenetére


Borisz76
veterán

Öcsém vett kb 15-18 éve egy LG HD felbontású plazma TV-t. Konnektorból max 500 Wattot szívott és cserébe olyan 30-40 cm-ről már lehetett érezni,hogy fűt mint állat.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#81526) Sasi001 válasza Celtis (#81524) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Valóban még langyosnak sem mondható ezzel szemben az Lg jócskán meleg volt. Aki használta már mindkettőt igazolhatja. Nem viccből és félrevezetésből írtam.

(#81527) *Tata*


*Tata*
senior tag

Reggel óta megy a CX a nappaliban, most direkt össztapogattam.
Hát még csak nem is langyos inkább semmiféle melegedést nem érezni :(

(#81528) Sasi001 válasza *Tata* (#81527) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Az enyém adott hőt rendesen.

(#81529) GTVili válasza Sasi001 (#81528) üzenetére


GTVili
tag

Biztosan folyton a "kandalló TV"-t nézted... :DD

(#81530) Sasi001 válasza GTVili (#81529) üzenetére


Sasi001
aktív tag

A nappalit csak azzal fűtőm. :K

(#81531) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Egyébként többen is észrevették a különbséget Pl.: https://prohardver.hu/tema/oled_tv_topic/hsz_76896-76896.html

(#81532) vata666 válasza Celtis (#81524) üzenetére


vata666
tag

C8 volt melegedett és konkrétan a radiátort nem kellett használni. Hazaértünk, egy óra múlva plusz 1 fokot mutatott az érzékelő a 20x m2es helyiségben. Konkrétan "fűtött"... Most nekem is 65S95B van... És pontosan nulla a melegedés. Szóval amit írt a fórum társ abszolút lehet és valós is. Legalább amit én tapasztaltam a C8 és most a Samsung között.

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#81533) Gicz válasza Sasi001 (#81531) üzenetére


Gicz
addikt

Volt 1 hétig 65s95B, a panel tényleg nem melegedett semennyire.
most 65c2 van, ugyanúgy használom, es ugyanúgy szobahőmérsékletű a panel. Ez mondjuk mindkettőn kb fele fényerőn használva sdr-ben, peak brightness off. Ez a melegedés azoknak lehet para akik fullon tolják egész nap HDR-ben.

most pedig gondolkodom egy 42c2 tvn monitornak :) bar jobb lenne ha hozna az LG 32" 2560x1440-es oledet. Akkor egy az egyben cserélhetné rá az egyik monitorom.

[ Szerkesztve ]

(#81534) krx21 válasza Gicz (#81533) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi a benyomásod 65S96B vs 65C2 témában?

(#81535) Celtis válasza vata666 (#81532) üzenetére


Celtis
veterán

65S95B átlagos/maximális fogyasztás 117/350W
65C1 átlagos/maximális fogyasztás 130/222W

forrás: displayspecification.com.

(#81536) vata666 válasza Celtis (#81535) üzenetére


vata666
tag

És ennek mi köze van ahhoz, hogy melegedik e a panel vagy sem?! :F :WA Samsung fullon használva sem melegedik.

[ Szerkesztve ]

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#81537) Celtis válasza vata666 (#81536) üzenetére


Celtis
veterán

Szerinted mi lesz a felvett elektromos energia ~99%-ból?

(#81538) vata666 válasza Celtis (#81537) üzenetére


vata666
tag

Sztem nem állok le ilyeneken "beszélgetni" . Mérnök vagyok. Szóval nem kérek oktatást. Én pusztán tényeket közöltem a két tv között.... Megerősítve, hogy amit leírt a társ az teljesen helyénvaló. Egyik melegszik, másik nem. Ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#81539) b. válasza vata666 (#81538) üzenetére


b.
félisten

Igazad van, számokkal és tényekkel ne állj le beszélgetni mert te " mérnök" vagy, nem kérsz oktatást.
( amúgy én is, de hát mérnöki foka sok ágazatnak van... )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81540) vata666 válasza b. (#81539) üzenetére


vata666
tag

Nem azért írtam, mert én "valaki" vagyok, hanem csak pusztán nincsen kedvem olyanról beszélgetni, írni aminek semmi értelme. Melegszik, nem melegszik, ennyi. A többi lényegtelen. Mivel az alap hozzászólás is erre vonatkozott. Szép estét mindenkinek :R

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#81541) b. válasza vata666 (#81540) üzenetére


b.
félisten

Kiinduló hozzászólás: A "C11 befűtötte a nappalit" ;)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81542) vata666 válasza b. (#81541) üzenetére


vata666
tag

Számomra a #81522... Amire reagáltam. A következő a te reakciód volt. Az enyém arra vonatkozott, amit ő írt. Béke:) Nem mellesleg pont az ilyen felesleges beszélgetésről írtam az előbb. :U

[ Szerkesztve ]

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#81543) Lincoln76 válasza Gicz (#81533) üzenetére


Lincoln76
aktív tag

Én is visszaküldtem nekem is kicsit görbe volt a kijelző és nagyon pipa voltam emiatt de minimálisan de a lényeg, hogy Pana jz1500 tévémnek egyszerűen sokkal szebb képe volt.
Azt olvastam a flatpanels-en hogy a samsusng-ok azért görbülnek mert nincs bennük hűtőborda Tényleg nincs?

A másik szobában volt a jz és a Samsung részletei elvesztek plusz nem éreztem azt a simaságot mint a panasosnic-nál. Nem a mozgást mondom hanem a képminőség simaságát, sajnos nem tudom jobban kifejezni magam. A samsung-nál néha túl fekete volt, pl egy nő haja mint a panasoni-con és ha feljebb nyomtam a fényerőt akkor nem lett jobb a részlet hanem még jobban elromlott a képminőség tehát a részletek a samsung oled tévéjén nincsenek meg mint más oled tévén.
Most úgy döntöttem, hogy inkább veszek egy Lz1500-at 900 ezerért ami már nekem nagyon sok de akkor is. A sony QD tévéje nekem meg már a lélektani bő 1 millió feletti árával nem jön szóba sajnos de Kecskeméten láttam kiállítva és le voltam döbbenve mert brutálisan kitűnt a többi tv közül a képminőségével.

[ Szerkesztve ]

(#81544) Gicz válasza krx21 (#81534) üzenetére


Gicz
addikt

Nekem full egyenes panellal jött az s95, a design tetszett a hangja jó volt. Az nem tetszett, hogy konkrétan féltem a helyére emelni annyira hajlós volt a cucc. A hangja szerintem jobb mint a c2. A polarizátor réteg hiánya annyira nem zavart, viszont kalibrálás nélkul ilyen magentás rózsaszines beutese volt mindennek. A táv nekem jobban tetszett mint az lg, sleek design, keves gom, bejott.

avs forumon 1500 oldal van a mindenféle bugokról sw hibakról amiket az updatek vagy rontanak vagy nem.

így osszessegeben 100k val olcsobban, a kalibralas nelkuls is szinte tokeletes kepet ado c2 jobb valasztas volt az én esetemben, mivel hdr-t ugyse nézek, szóval az előnyei a fényesebb panelnek nekem nem jelentettek semmit.

(#81545) krx21 válasza Gicz (#81544) üzenetére


krx21
nagyúr

Értem, köszi… :R

[ Szerkesztve ]

(#81546) Gicz válasza Lincoln76 (#81543) üzenetére


Gicz
addikt

Csak az LG G2-ben van meg a új G3-ban tudtommal. Szóval ez általános, hogy nincs hátése a panelnak.

Jó lesz egyébkéknt ez a QD oled. Főleg amik most jelennek meg majd belőle idén, sokat javítottak a hatásfokon, ami azért érdekes, mert később üt be majd az ABL az arra épülő monitoroknál. Pár év és eljutunk a rendes OLED monitorokhoz, véééégre.

(#81547) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Úgy látom, sok az eltérés ugyanazon készülékek között is. Nekem full egyenes a panel, semmilyen magentás rózsaszínesedés nem látható, pont emiatt cseréltem le a C11-et 1-év panel cserélgetés után. Minden panel pont ugyanolyan rossz volt. Egyébként a C2-ből is bőven van ferde panel holott sokkal vastagabb mint az S95B. Mindenkinek más az ízlése a szeme, nekem sokkal szebb képe van a Samsung-nak. Jó a C11-is de nem bírtam, hogy minden panel tintinges kisebb vagy nagyobb mértékben. Lehet isteníteni az Lg-t de az biztos, hogy a Samsung-on ilyen képi hibák nincsenek.

(#81548) Gicz válasza Sasi001 (#81547) üzenetére


Gicz
addikt

Ott van más, nekem pl pár percenként bejött a képernyőkímélő film alatt. Itt a fórumon mondták, hogy huzzam ki dugjam be jó lesz. Egy időre jó is lett. De nemár, hogy egy 750 ezres tvt ki be huzigáljak a falból mert bejön a képernyőkímélő film alatt. LG-n meg lassabb a DLNA mappa listázás sokaknak, nekem cska 30-40 almappa van, ezekkel nincs gondom, 1 sec alatt betölti NAS-ról. C2 régebb óta van kint mint sami, mégis negyed annyi oldal van pl AVS fórumon róla mint s95B-ről, és S95 topikban gyakorlatilag mindeki a bugokat fikázza.

Viszont nálunk pl van macska, ha egyszer valamiért úgy gondolná megpróbál felugrani (az oké h az volt étele utolsó rossz döntése), akkor a samu tuti elhajlik a sarkak felé, a C2 nem fog. Ettől a vékonyítástól amúgy kivagyok, nekem az lenne az ideális, hogy a panel design oylan mint a g2-g3, erős, rbpsztus, hűtőtt, és mellé egy kábelen egy connect box amiben ott a táp, a bemenetek, vezérlés stb.

Szóval sok szempont van. Igen az én C2-m is rózsaszínes balra és zöldes jobbra, viszont real world tv/film közben, egy akkor sem látom ha próbálom figyelni.

Mindkettő másban kompromisszumos. Ami egyébként röhej sztem h ennyi pénzért az egyik tintinges, a másik meg képernyőkímélőzik, meg hajlottan jön sokaknak, villódzik az s95-ön a HDR VRR, több firmware óta képtelenek megoldani. Oké, hogy én azt a részét pont nem használom, de nemár....

Mindenkinek magának kell döntenie h 650-750k-ért milyen hibával szeretne TV-t vásárolni :D

[ Szerkesztve ]

(#81549) Sasi001 válasza Gicz (#81548) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Így van. Mindenkinek azt kell eldöntenie, hogy neki mi a fontos. Sokan megbarátkoztak a rózsaszín és zöld szélekkel én nem bírtam. Az általad sorolt hibákat én nem tapasztaltam, egyedül a YouTube fagy néha. Egy fórum arra lenne hivatott, hogy megosszák tapasztalataikat a felhasználók, esetekben a hozzáértők segítsék az egyszerű felhasználót. De sok esetben ha itt valaki leírja a tapasztalatait semmi másról nem szól csak, hogy megcáfolják. Számomra a kép volt fontos, nem érdekelnek a bugok vagy a távkapcs ami egyébként jobban tetszik mint az Lg. Mindenki mérlegelje, hogy neki mi a fontos az alapján válasszon készüléket. Ebben segíthet ez a fórum.

(#81550) b. válasza Gicz (#81548) üzenetére


b.
félisten

Én mondjuk pont ezekért úgy érzem ( minden szentnek maga fele hajlik a keze) hogy a Philips úgy jól elvan a kettő között. Általánosan Jó panel, apróbb de nem vészes bugok , DTs, DV , HDr10+, pont ez miatt döntöttem mellettük, az mellet szerintem a szerviz is korrekt.
Kiborulnék ha erős tingtinggel találkoznék és a DV-t nem akarom elengedni de Sony-ra és Panára nincs pénzem sajnos így azt gondolom jó ez így.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.