Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) mukibuci válasza bihariszabi (#37650) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

alap gyári króm, a lumián pedig edge

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37652) bozont válasza bihariszabi (#37648) üzenetére


bozont
veterán

Ne a webshop oldalát nyisd meg, hanem a vodafone.hu-t. Nekem Opera van a telefonon, azzal működik.

(#37653) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Most kipróbáltam Chrome böngészővel, azzal patent. Na mindjárt inzultálom a telefonom gyártóját. :D

(#37654) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok,

hirtelen felindulasbol a halozatom a szokasos Vodafone HU-rol VF Mini Bazisra valtott:

[L:/dl/upc/2016-01/16/171124_pecp7dphfkf8w24u_image.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/16/171124_pecp7dphfkf8w24u_image.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ez tudja valaki micsoda?

(#37655) bihariszabi válasza Lefty (#37654) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

És ez jó neked?

(#37656) Lefty válasza bihariszabi (#37655) üzenetére


Lefty
addikt

?
Nem tudom, hogy jo-e nekem, nem en valtoztattam, erdeklodom, hogy ez mi. Viszont hiaba akarom mondjuk manualisan valtoztatni a halozatot, ott is csak ezt latja, ami a vodat illeti.

(#37657) mukibuci válasza Lefty (#37656) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a környékeden van egy minibázis, ahhoz csatlakoztál, mert igy van nagyobb térerő. eltávolodsz a hatósugarából, visszaáll a voda hu-ra

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37658) bihariszabi válasza mukibuci (#37657) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ilyet én is játszhatok?

(#37659) Lefty válasza mukibuci (#37657) üzenetére


Lefty
addikt

Aha, ertem, koszi!

(#37660) laszlohu


laszlohu
addikt

Kösz az infot mindenkitől.

(#37661) radio100jozs válasza Lefty (#37654) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez egy Vodafone Minibázis, amit magánszemélyek, és cégek is vásárolhatnak, és itt egy mini bázisállomás van csatlakoztatva a vezetékes internethez (ADSL, optika, mindegy), amin keresztül kommunikál a Voda rendszerrel. Csak 3G-t tud, azaz azon adja ki a jelet 2100 MHz-en. A magánszemélyek zárt hálózatút kapnak, azaz meg kell adni a telefonszámokat, és csak azokat az előfizetőket engedi fel, míg a céges nyitott, ott a minibázis hatósugarában bárki felcsatlakozhat, ha az adja a jobb vételt. Nekem volt évekig ilyenem, nagyon bevált, nem nagyon merült a telefonom a nagyon erős térerőtől a lakásban, viszont ahogy bővítették a hálózatot szóltak, hogy kapcsoljam le, és így el is adtam egy másik előfizetőnek, akihez át lehet íratni a Vodánál, mert azért nyomának kell lennie, hogy ki, hol üzemeltet ilyet, címhez kötött.

Bővebben itt: http://www.vodafone.hu/uzleti/kisvallalkozasok/minibazis

(#37662) monosgeri21


monosgeri21
tag

Valakinek nincs tapasztalata számhordozás során tapasztalható tranziens időről? Hozzávetőleg 3 munkanapot mondtak, ehhez képest egy hét elteltével se állt még át a számom.

(#37663) Sayuar válasza monosgeri21 (#37662) üzenetére


Sayuar
őstag

szia!

Ezt a hozzávetőleges dolgot nem is értem.....

3 hónapja hordoztam. Megadtak egy elsődges és egy másodlagos időablakot: pontos dátummal.
Az elsődleges időablakban a számhordozás technikai hiba miatt nem valósult meg. Előtte való napon hívtak és közölték, hogy a számhordozási nyilatkozaton szereplő másodlagos időablakban fog megvalósulni a számhordozás. Így is történt. 20:15-kor már vodás volt a szám.

(#37664) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Úgy néz ki lehetőségem lenne németországba menni dolgozni. A kapcsolattartás ügyében érdeklődnék:
1. Hogy működik pontosan a Red EU? Mondjuk a legolcsóbb, a Basic. Simán használhatom kint a telefonom, tök ingyen bármire? Ha minden este haza akarok telefonálni, az is simán menne ingyen? Persze a havidíj is pénz, de ennyi? És ha ottani számot hívok?
2. Sajnos nem tudok németül, de nem is kell a majdani munkahelyemen, az angol is megteszi..( a német vodafone honlapján meg nem találok angol verziót). Tudtok valamit a kinti kártyás csomagokról? Megéri azzal kínlódni, vagy a Red jó lesz nekem?

(#37665) mukibuci válasza v.attis (#37664) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a többet vagy kint, mint itthon, akkor ne köss ilyen csomagot

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37666) Daffni2 válasza v.attis (#37664) üzenetére


Daffni2
addikt

A Red EU nem használható erre.

"A Red EU Roaming kizárólag az utazási célra történő felhasználás szabályainak betartása mellett használható (utazási célú használat), azaz életvitelszerű magyarországi tartózkodás esetén, utazások során vehető igénybe, használata során a külföldi, magyarországi hívószámokra irányuló használat nem haladhatja meg a belföldi használat kettő havi átlagát, továbbá számlázási ciklusonként minimum egy hazai tranzakciót (pl. hívás, SMS stb.) kell indítani, illetve kezdeményezni a Szolgáltató belföldi hálózatáról.

Nem rendeltetésszerű használat esetén, Vodafone fenntartja magának a jogot, hogy előzetes értesítést követően a Red EU Roaming szolgáltatást adott előfizetés tekintetében törölje"

"Aki ad,az nyer"

(#37667) tatu611088 válasza v.attis (#37664) üzenetére


tatu611088
tag

+ ottani szám hívása pénzbe kerül, mivel a magyarországi számok hívása az ingyenes.

(#37668) dptrsk válasza v.attis (#37664) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha Németország, akkor javaslom az aldiTalk-ot.
Hazaküldesz 1 SIMet, s minimális havidíjért kintről ingyen telefonálsz haza. Az itthoni SIMet évente 1x kell tölteni.

(#37669) v.attis


v.attis
őstag

Köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek.

(#37670) monosgeri21 válasza Sayuar (#37663) üzenetére


monosgeri21
tag

Akkor nálam valami gebasz van. Hétfőn azt mondták legkésőbb szerda éjfélig megtörténik az átállás. Azóta is az ideiglenes számom él. Pedig indítottam és fogadtam is róla hívást. Azt hiszem akkor kénytelen leszek ismét bemenni...

(#37671) v.attis válasza v.attis (#37669) üzenetére


v.attis
őstag

Egyébként a magyar vodás telómba bele tudnék tenni német vodás kártyát?

(#37672) Daffni2 válasza v.attis (#37671) üzenetére


Daffni2
addikt

Beletenni simán :D Csak működni nem fog.

"Aki ad,az nyer"

(#37673) ittakary


ittakary
nagyúr

A CocaCola kupakból az 50MBos kódokat melyik topikba kell írni, ha jófej szeretnék lenni?

(#37674) bihariszabi válasza ittakary (#37673) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nekem kell privátban megírni. 10 beküldő között Balatonszeletet sorsolok ki.

(#37675) mukibuci válasza ittakary (#37673) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rakd ki fb-re az ismerőseidnek :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37676) csaszi72 válasza Vasinger! (#37588) üzenetére


csaszi72
aktív tag

& Kicsirics77

Nem gyenge menetem van ezzel most.
2015.12.07 vásároltam meg ezt a szolgáltatást.
2500ft, szig, lakcím kártya. Más nem kell hozzá + nincs tartozás és nics hűségidő a készülékre.
.
.
.
.

Csak szólok még nem független!.
.
.
.
2 nap mi? Meg 15? :DDD :DDD :O :O de az enyém egyedi eset

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#37677) Daffni2 válasza csaszi72 (#37676) üzenetére


Daffni2
addikt

Csatlakoztál az Apple oldalára frissítésért?

"Aki ad,az nyer"

(#37678) csaszi72 válasza Daffni2 (#37677) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Mint egy hete kiderűlt(sokadik hívás és két személyes megkeresés a kirendeltségben) hogy kiskezitcsókolom csak a pénzt vette el de bacta elindítani a folyamatot.
Persze, hetente próbáltam, ezért is telefonáltam és voltam bent, mert bőven a megjelölt 15 napon túl vagyunk.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#37679) Bogyi007 válasza Zoli133 (#37621) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kicsit kapcsolódik ehhez:

Tegnap óta vehetnék újra telefont az előfizetésem mellé (Go+ csomag 110 hónapja vagyok előfizető, számláim mindig befizetve, max néha pár napos csúszások voltak)

Nézem hogy volna Alcatel Idol 3 9990 Forintért Go+ D csomagban és Lumia 640 1990 forintért, ezekből lejönne az Online rendelés 2000 forintja és 4500 Forint Köszönet programos kedvezmény.

Azaz Móricka, de nem a Vodafone szerint:

Ugyanis hiába a 110 hónap, csak felszámolnák előlegbe egy hónap havidíjat (4990+2000 forintot), amit Üfsz-os hölgy szerint utólag majd jóváírnak - pedig 13-án volt számlafordulóm is.

Ennyire nincs meg a bizalom a régi ügyfelek felé?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37680) csaszi72 válasza Bogyi007 (#37679) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nem cél nekik, legalábbis nem elsődleges.
De ha utána jóváírják nem tudom mi a probléma? :B

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#37681) Daffni2 válasza Bogyi007 (#37679) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem félreérthettél valamit. Hosszabbításnál nem kell a havidíjat előre fizetni.
ha új előfizetést szeretnél, akkor kell.De ez teljesen érthető,hiszen a havidíj előre fizetendő.
Sokan reklamáltak régebben,hogy az első számlájuk sok volt,ezért is lett szerintem bevezetve,hogy elkérik a havidíjat.

"Aki ad,az nyer"

(#37682) Bogyi007 válasza Daffni2 (#37681) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vodafone weboldalán néztem több telefon esetében is, direkt a szerződéshosszabítást választva, majd beszéltem a 1270-en is ügyfélszolgálatossal...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37683) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Lumia 640 és Smart prime között kéne dönteni. Ez a két telefon a legjobb ár - érték arányú most. Ki is fogytak mindkettőből, webshopban sem kapni.

(#37684) Daffni2 válasza Bogyi007 (#37682) üzenetére


Daffni2
addikt

Akkor az Üf érthetett félre valamit,mert hosszabbításnál biztosan nem kérnek havidíj előleget.

Ha feltöltősből váltanál havidíjasra,akkor lehet,viszont a készülékhavidíjat sem kérik,csak az első havidíjat.

Ha hosszabbításnál előfordul ilyen,akkor az szerintem hiba,jelenteni kell.

"Aki ad,az nyer"

(#37685) Bogyi007 válasza Harkovz (#37683) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lumia-t értem hogy tetszik, de hogy egy 5"-os 1 Giga ramos Droidban? Laggyanúsnak tűnik. Én a 640-et választanám e kettő közül.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37686) Daffni2 válasza Bogyi007 (#37682) üzenetére


Daffni2
addikt

Ez az ablak megjelent nálad?

"Aki ad,az nyer"

(#37687) Daffni2 válasza Harkovz (#37683) üzenetére


Daffni2
addikt

Lumia 640

Nem rossza a Smart Prime,de azért a 640 nel nem egy kategória.

"Aki ad,az nyer"

(#37688) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Köszi a segítséget mindenkinek. A Lumia szerintem is jobb lehet, többe is kerülne egy tizessel. Csak ilyet még nem tudtam előben megnézni, és a Win rendszertől is tartok kicsit. Eddig Android volt,szeretem is. A Win 10 meg még nincs kész. Smart Prime volt kitéve a Vodafone boltban, jól néz ki, nem tűnik lassúnak és a fórumán dicsérik. Nehéz lesz dönteni.

(#37689) Kicsirics77 válasza csaszi72 (#37676) üzenetére


Kicsirics77
veterán

még nem indítottam el mert most kerestem elő a papírokat,ugyanis nyáron költözés volt és még jó része az ilyen papíroknak be van dobozolva.
de majd beszámolok mi a végkifejlet.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37690) csaszi72 válasza Kicsirics77 (#37689) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ma hozta a postás meg a papírt :C
Papíron 2016.01.07 van.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#37691) Daffni2 válasza Harkovz (#37688) üzenetére


Daffni2
addikt

Ne tarts a WP rendszertől,nem döcög,nem akad,villámgyors.Android után megváltás.

"Aki ad,az nyer"

(#37692) Sayuar válasza Daffni2 (#37691) üzenetére


Sayuar
őstag

A wp-vel 2 "baj" van: egyhangú-egyszínű csempék, kevés app. Amúgy nekem is jobban bevált, mint a droid.

(#37693) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Itt a topicban van olyan aki Vodafone márkaboltban dolgozik? :)
Ha igen, akkor legyen oly szíves egy privit dobjon már nekem, volna egy nagyon fontos kérdésem hozzá.
Köszönöm Uraim! :R

Üdv, Balázs

(#37694) bihariszabi válasza Daffni2 (#37691) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én ugyanezt érzem mióta eldobtam a microsoftot. Annyi, hogy érteni kell a droidhoz. Azért az ilyen promóciós szövegek mellé "megváltás, hű de kafa" tegyétek oda azt is, hogy egy rakás sz@r a billentyűzete és nem is lehet másikat rátenni, hogy ugyanaz a program, ami más rendszereken is van (messenger, viber, stb) az sokkal szegényebb funkcióban, pl nincsen chatfej, hanghívás messengeren és ez csak egy példa. Hogy egy frissítésre negyedévet kell várni ha rossz valami, hogy a cortana mai napig nem tud magyarul, hogy csak a tré Here maps navi van, hogy az egész telefon buta mint a tök, hogy ami ingyenes app droidok, az Microsofton fizetős. . Kb olyan, mintha ha a zsiguli tulaj hencegne a BMW-snek, hogy a zsiguliban nem tilt le a számítógép és az mennyivel jobb. Szóval ezeket is mondjátok meg a microsoft promóció mellé.

(#37695) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok
A vodafone walletet feltettem egy Xperia Z3 compactra, de jelezte, hogy a SIM kártyám nem NFC-s. Ma cseréltem, és a wallet hibát ír ki. Letöröltem, feltettem újra, újraindítottam, minden és error c1061-es hibaüzenettel nem elérhető a wallet szerver. Kell várnom, míg használható lesz újra vagy mi fán terem ez a hibaüzenet?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#37696) Kronk válasza tutuhawer (#37695) üzenetére


Kronk
őstag

nfc.hu@vodafone.com itt próbáld meg

ezek a kompatibilis készülékek

http://totesz.myminicity.com/

(#37697) tutuhawer válasza Kronk (#37696) üzenetére


tutuhawer
őstag

már 4 éves koromban is ment az olvasás...
[spoiler]Nézd el nekem, ha mérges vagyok[/spoiler]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#37698) Cickánykoma válasza tutuhawer (#37697) üzenetére


Cickánykoma
tag

Csak 4 évesen? :Y Későn érő lehettél :) ;] :U

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#37699) Daffni2 válasza bihariszabi (#37694) üzenetére


Daffni2
addikt

A billentyűzet számomra teljesen megfelel,jobban mint az eddig használt androidos akármelyik.
A messenger-t napi szinten használom,nem tudom mi a probléma vele,számomra tökéletesen megfelelő a működése.

Cortana nem izgat.

Elég régóta a here maps-ot használom, az androidos navigáció helyett,pedig használhatnám a másik készülékemen.
Egyszerűen jobban használható számomra.
Még nem tapasztaltam,hogy ami kellett volna app, nincs a WP-hez.Megjegyzem az Androidhoz található nem fizetősek többsége is kuka,tele reklámmal,agyon vágja,lassítja az egész rendszert.
A WP esetén nem tapasztaltam ilyet.

[ Módosította: mukibuci ]

"Aki ad,az nyer"

(#37700) Bozek válasza tutuhawer (#37695) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ha a hiba továbbra is fennáll többszöri próbálkozás után más időpontban is, forduljon az Ügyfélszolgálathoz és nyisson egy ticket-et erre a hibakód"

A német Google Play-en ez volt a válasz az említett hibakódra.

(#37696) Kronk: Azért az elég vicces a Vodafone-tól, hogy az Xperia Z sorozatból egyedül a Z1 Compact nem kompatibilis a szolgáltatással. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.