Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Killing


Killing
addikt

A júliusi számla megvan már egy ideje, augusztusit kapott valaki?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#66002) kengyel válasza Killing (#66001) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én még nem, pedig 6.- a számlazárásom.

kengyel

(#66003) Gubu0101 válasza Killing (#66001) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem tulfizetest kuldtek ki kb 1 honapja,azota is az van,sot azota novekedett 4 ezerrel :Dpedig juliusban fizettem utoljara :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#66004) pjen


pjen
félisten

Én kaptam, pont ma.Ötödikéig kell befizetni.Frissült is az app, mutatja a 100 percet, viszont adat keretet semmit.Egyszer majdcsak működni fog.

(#66005) Caldera válasza koxkids (#65997) üzenetére


Caldera
aktív tag

Én is megkaptam pénteken. Viszont a weboldalon az időszak végéig hátra lévő időt továbbra is hibásan jelzi (appot nem használom így azt nem tudom). Ma indult az új időszak, 10.19.-ig a hátralévő 28 nap nekem sehogy nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#66006) pitiless válasza pjen (#66004) üzenetére


pitiless
senior tag

Nálam is "csodákat" műveltek. Kaptam számlát, de értesítést nem. Befizetés rendben ment, október 4. volt a határidő. És kaptam a hálózati problémáimmal kapcsolatos panaszomra is választ. Cseréljek SIM kártyát, náluk minden rendben van. Ha ez sem segít, akkor a telefonom szar. (Ja, meg az összes többi is, amibe beraktam azt a kártyát.)

(#66007) pjen válasza pitiless (#66006) üzenetére


pjen
félisten

Nálam megy a net rendesen, de azt irja nincs keretem.

(#66008) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Végre sikerült belépnem az appba, de nem látom a jó dolgokat, megszűnt volna?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66009) baloghgabor válasza szabonagyur (#66008) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Ott van az! Csak nem ad semmit. :U
(Mutass többet - beállítások - hozzájárulások kezelése - jó dolgok) :DD

bégé

(#66010) szabonagyur válasza baloghgabor (#66009) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jesus, köszi, jól elrakták. Igen üres.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#66011) Boond


Boond
addikt

Gondolom azt később rakják rendbe...
Meg ha jól gondolom nincs több akció :D :(

(#66012) Diák66


Diák66
őstag

Szeretik ezt a B28 700 MHz-et láthatóan.

(#66013) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Megvolt az esim váltás, minden rendben. Annyi, hogy elmondásuk alapján csak másodlagos kártya lehet, azért kell benne lennie másik kartyanak ia.

Véleményem szubjektív...

(#66014) MadMancs válasza hackeeeee (#66013) üzenetére


MadMancs
veterán

Szokásos módon félrebeszéltek. Tökéletesen működik egyedüli sim-ként is. Egyedül aktiváláskor kell neki vagy egy másik SIM mobilnettel, vagy wifi. De ez logikus is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#66016) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Egyik kolléga írta "fentebb", hogy érez üzemidő növekedést a esim-re váltást követően. Ti megfigyeltetek ilyet vagy sem?

(#66017) hackeeeee válasza MadMancs (#66014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké. :)

Nekem a 2. simen nincs net, wifin aktiváltam, de ők mondták, hogy kell. :) De akkor nem, de nekem mindegy amúgy is, mert az volt a célom, hogy le tudjam tenni végre a másik telóm, és bele tudjam tenni a céges simem.

Véleményem szubjektív...

(#66018) KRoli92


KRoli92
tag

Kaptam választ a Vodafonetól e-mailben. Akinek van előleg, az átállás óta a teljes havidíjból jóvá írják. Elméletileg én még pár hónapig nem fizetek számlát, mert kb 10 ezer Ft előlegem van még bent. Ezért jelent meg túlfizetés az appban.

"Nyilvántartásunk szerint a ***********-es hívószámhoz tartozó előfizetői szerződést 2020. december 16-án kötötte meg cégünknél Flotta 1 GB Special (e-Pack) díjcsomagban, mely során bruttó 20.000 forint előleget fizetett be.

A szerződéskötés során befizetett normál előleget 27 százalékos ÁFA kulccsal fizette be, így az előleg visszaforgatását is a Vodafone által nyújtott 27 százalékos ÁFA kulccsal rendelkező díjakból kezdtük levonni a 2021. március 25-én lezárt számlától kezdődően.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a 2021. július 24-e és a 28-a közötti technikai átállás során a régi e-számla rendszerünket lecseréltük, melyet követően az előleg levonást már nem csak a 27 százalékos ÁFA kulccsal rendelkező díjakból, hanem az 5 százalékos ÁFA kulccsal igénybevett szolgáltatások díjakból is levonásra kerülnek. "

(#66019) Gubu0101 válasza KRoli92 (#66018) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is van 34ezer,ennek orulok,legalabb aprilisban le tudom mondani majd az elofizetest :D Eddig 3000-4000 ft-al vontak,sose kopott volna el :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#66020) Boond


Boond
addikt

Na megnéztem az appot, tegnap felraktam (korábban töröltem átállás körül). Ma be akarok lépni és "bejelentkezés", mondom... oké, ezt már írták itt... de mi van ha rámegyek... gond nélkül belépett - a tegnapi bejelentkezett fiókba. Semmit sem kellett beírni...

Elvileg tehát nem kell mindig beírogatni az adatokat Ha a jegyezze meg részt kipipáljátok.

(#66021) TaylorPro válasza Boond (#66020) üzenetére


TaylorPro
addikt

Eddig hiába pipáltad be. Nem olyan régóta jegyzi meg.

Pixel 8 Hazel

(#66022) Boond válasza TaylorPro (#66021) üzenetére


Boond
addikt

Nekem pár hónapig nem volt telefonomon... mert átálláskor kiléptetett, később meg töröltem is, frissítés helyett, most szedtem le újra, hogy már talán normalizálódott a helyzet... viszont adategyeztetést, úgy nézem csak weben írja mikor esedékes.... legalábbis több hónap távlatából.

(#66023) csab2


csab2
veterán

A matek nem az erősségük....

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#66024) csab2


csab2
veterán

Szerintetek mikor várhatók az új iPhone-ok a Vodánál?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#66025) asdf_ válasza csab2 (#66024) üzenetére


asdf_
veterán

Amikor megjelenik. Az ilyeneket soha senki nem tudja előre, vagy pedig tilos elmondania, mert üzleti titok. Max esetleg az adhat támpontot, hogy régen mennyivel az USA megjelenés után lett nálunk.

(#66026) Lauda


Lauda
félisten

Frissült az app. :D

(#66027) wwhy válasza csab2 (#66024) üzenetére


wwhy
veterán

Miután lezárják az augusztus 12-én indított számhordozásomat :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#66028) Gubu0101 válasza Lauda (#66026) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem is tudtam mi hianyzik az app-bol,hat a sebessegmero ;] Az nagyon fontos volt,mas ertelmesebb dolgot is rakhattak volna bele :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#66029) baloghgabor válasza Lauda (#66026) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Hogyne! :( A régit nem lehet megnyitni, frissítés meg:
Valaha lesz, hogy az idegesítésen kívül bármire is jó lesz ez?!!! :(

bégé

(#66030) Lauda válasza baloghgabor (#66029) üzenetére


Lauda
félisten

:D Nekem a 4.1.0 verzióra frissült most.

(#66031) snooze


snooze
veterán

frissült az app..ez mi?
link

GO Gunners!!!

(#66032) hegti


hegti
aktív tag

Nálam működik...


Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#66033) K Norbi válasza baloghgabor (#66029) üzenetére


K Norbi
addikt

Kicsit döcögésen indul.
Én 2x töröltem le.
Meg fura a bejelentkezés is.
Átirányít a böngészőbe ott belépsz.
Aztán vissza az appa irányít és beléptet.
De most már látom az adatomat, meg az aktuális költésemet is.

(#66032) hegti Ezek közül mindent pipáljak be?
Én kivettem :D

[ Szerkesztve ]

(#66034) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

Nna, kaptam SMS-st, hogy nemsokára lejár a Lokátor díjcsomag (macska nyakörv, havi 490.-), ami határozatlan lesz, ugyanazon feltételekkel. Vagy, válthatok Go Mini tarifára! Erősen gondolkozom hogy megtegyem-e?! :DDD :D :DD NOOOOOOOORMÁLIS?!!!!

bégé

(#66035) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Én sem tudok belépni, mondván, nincs böngésző a telefonon. Nyilván van, Saul-t használok. Most azért tegyek fel másik böngészőt, hogy be tudjak lépni???

(#66036) hegti válasza K Norbi (#66033) üzenetére


hegti
aktív tag

Én mindent bepipáltam. +Az adat használatnál is az összeset... Lehet hogy nem kellett volna? 🤔 :F

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#66037) Lauda válasza hegti (#66036) üzenetére


Lauda
félisten

A beállításoknál tudod módosítani.

(#66038) Boond válasza csab2 (#66024) üzenetére


Boond
addikt

"Vodafone Hungary
9 órája ·

Már nem kell sokat várnod, hamarosan megvásárolhatod nálunk a legújabb iPhone-ok egyikét! 🤗 Az iPhone 13 Prot és Pro Maxot akár csodaszép, új sierrakék színben is. 😉"

A másik kettőnél állítólag elő rendelhető. (aki annyira vágyik rá).

(#66039) KRoli92 válasza dzsordzs69 (#66035) üzenetére


KRoli92
tag

Nálam is böngészőt hiányolja...Huawei telefon opera böngésző...

(#66040) Boond válasza KRoli92 (#66039) üzenetére


Boond
addikt

Firefox, és Chrome-val nincs ilyen gond... nem, tudom nálam van-e a gond, de ff-nél nem jelentkezett be, de chrome-nál igen.

Amúgy már lehet frissiteni szimplán, nem kell törölni az appot..

A jó dolgok viszont még nem müködik :DHa már úgyis arra jártam, és szerda....

(#66041) snooze válasza Boond (#66040) üzenetére


snooze
veterán

elég ciki,hogy egy honlapra irányit át egy applikácio..😀😀😀 akkor meg minek?ez a nagy ujitás ezeknek?🤮🤮

amugy van fent böngészö a telon..miért ne lenne?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#66042) Boond válasza snooze (#66041) üzenetére


Boond
addikt

nem tudom miért irányít oda át... talán azért, mert több lehetőség van bejelentkezésre (?)

(#66043) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Ez az alkalmazás konkrétan már semmire nem jó. Legalábbis nálam a korlátlan csomaggal nem sok értelmét látom. Anno még nyomon tudtam követni a felhasznált adatot ill. perceket.
Most annyi mindenhez kért hozzáférést, hogy csak pislogtam.
A Jó dolgok rész megszűnt amúgy ?

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#66044) csab2 válasza asdf_ (#66025) üzenetére


csab2
veterán

Szeptember 17-től előrendelhetők, 24-től kaphatók az új iPhone-ok az Apple-nél és az APR-eknél.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#66045) Boond válasza Roland8622 (#66043) üzenetére


Boond
addikt

Van csak egyelőre üres.

(#66046) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mi a tököm van már megint az appal? Be akarok lépni a bejelentkezés gombra kattintva elsötétül a gomb de nem megy tovább sehova. A múltkor már működött igaz nem tartott sose belépve ha bezártam mindig újra be kellett írni mindent. De ha már működött minek cseszik el megint?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#66047) csab2 válasza Boond (#66038) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#66048) pjen


pjen
félisten

Jó, hogy frissítik az app ot.Frissítés előtt mutatta az adatot és a felhasználhatö percet.Most mutatja az adatot és a sebességet, viszont a percet nem.

(#66049) Somatom válasza pjen (#66048) üzenetére


Somatom
veterán

Az adatot nekem nem mutatta. Ahhoz webes felületen kellett belépnem. Most meg be sem tudok lépni (#66046).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66050) pitiless válasza Boond (#66042) üzenetére


pitiless
senior tag

Authentikál, majd visszaad egy tokent az appnak, amivel eléri az apikat. Ugyanígy működik az is, amikor Google-el vagy Facebookkal lépsz be valahová.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.