Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) mukibuci válasza kaller1 (#11000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pedig az a hello kitty elég jó ajánlatnak tűnik :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11002) dedike válasza kaller1 (#11000) üzenetére


dedike
addikt

Könnyes lett a szemem...ez tök gáz...nem látom tőle az órám... :))

mukibuci:

Szerintem is valami hasonló lehet, csak bíztam valami magasabb rendű vezérlő elv meglétében... ;]

Jó szerencsét!

(#11003) spike70 válasza mukibuci (#10997) üzenetére


spike70
tag

Köszi!

(#11004) kaller1 válasza dedike (#11002) üzenetére


kaller1
veterán

Sztem könnygáz itteni pályafutása véget ért, és csak egy fikasorozatra volt hitelesítve. ;)

.::> <::.

(#11005) mukibuci válasza kaller1 (#11004) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elég is volt, talán még sok is :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11006) dedike válasza kaller1 (#11004) üzenetére


dedike
addikt

Azt hiszem ilyenkor kell azt mondani, hogy ámen... ;]

Jó szerencsét!

(#11007) Norbi21 válasza dedike (#11006) üzenetére


Norbi21
senior tag

Miért kell szegényt mindig elővenni ;]

(#11008) mukibuci válasza Norbi21 (#11007) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mert maradandó, mély sérülést hagyott a topik életében :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11009) Norbi21 válasza mukibuci (#11008) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ez mondjuk teljesen igaz :DDD

(#11010) fateless válasza mukibuci (#11008) üzenetére


fateless
veterán

Ez nem igaz! Ha emlékezni akartam arra, miért örüljek azoknak az embereknek, akik körülvesznek, elég volt csak idejönnöm és elolvasnom néhány hozzászólását és máris tudtam értékelni mások kritikáit. ;] :P

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11011) krisi047


krisi047
aktív tag

A Nokia 5230 Tweet Surf csomaggal mennyibe kerül? A honlap alapján nem egyértelmű. És erre mennyi a tarifahűség?

(#11012) mukibuci válasza krisi047 (#11011) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

19 990, és 2 év.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11013) krisi047 válasza mukibuci (#11012) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ha az utolsó 3 hónapban vagyok, akkor is mehetek hosszabbítani? Ha esetleg Talk-ra vagy Multimédia díjcsomagra, tehát magasabbra váltanék, az sem engedélyezett a tarifahűség alatt? Illetve később visszamódosítani lehet-e az eredetire emelés után. :)

(#11014) kaller1 válasza krisi047 (#11013) üzenetére


kaller1
veterán

Mehetsz hosszabbítani.

.::> <::.

(#11015) fateless válasza krisi047 (#11013) üzenetére


fateless
veterán

1 - hosszabbíthatsz
2 - felfele válthatsz
3 - sajnos nem lehet újra visszaváltani lefele - csak ha fizetsz egy valag pénzt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11016) Blamazs


Blamazs
senior tag

Van egy vitamaxos szamom.
Aruljatok mar el nekem, hogy milyen koddal tudnam lemondani rola a wap/net dolgot?
A live- gombra ha ranyomok veletlenul mar megy is netre, es nem tudom sehogy leloni ezt rola.
Koszi!

(#11017) mukibuci válasza Blamazs (#11016) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

XADAT a 1270re

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11018) Blamazs válasza mukibuci (#11017) üzenetére


Blamazs
senior tag

koszi!

(#11019) krisi047


krisi047
aktív tag

Egyébként a Tweet + Bachelor csomaggal ugyanott vagyok, mintha Tweet Surf lenne, csak a Bachelort bármikor lemondhatom, ha úgy alakul. Magyarul felesleges Tweet Surfre előfizetni, nemde? Ugyanez a Talkkal. Ráadásul most még 3 hónapig a Bachelor is ingyen lenne. De szóljatok, ha valamit elnéztem. :)
Ja, és tán a sima Tweetre csak 1 év a tarifahűség készülékkel is.

(#11020) mukibuci válasza krisi047 (#11019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Készülékárak?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11021) krisi047 válasza mukibuci (#11020) üzenetére


krisi047
aktív tag

Igaz! :B De annyira nem nagyok a különbségek, ahogy elnézem.

(#11022) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,nyáron másfél két hónapot leszek falun (Velencefürdő) és vmi átmeneti net kéne erre az időre.
Van egy pannon előfizetésem,de arra horror árakat mondtak (20mb/500ft/hó,stb..).
Nem kell sok,max 500mb körül,csak böngészni meg msnezni.
Stick se kell,mert van tethering képes telóm.
Olyan max 2,talán3ezret szánnék erre.

Milyen lehetőségek vannak vodánál hűség nélkül,két hónapra ilyen feltételek mellett?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11023) mukibuci válasza Zirowe (#11022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha a meglévő kártyádra szeretnél net opciót kérni, 1 giga 3000Ft, 5 giga 5500Ft 30 napra, viszont ha veszel 1 feltöltőkártyát 1680--ért, azzal elérhető az instantnet is, azzal mondjuk 4680 és akkor van cirka 750 mega adatmennyiséged a 2 hónapra.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11024) Zirowe válasza mukibuci (#11023) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi! :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11025) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új árak:

Samsung S5230

Alap:21.990HUF
Komfort:19.990HUF
Prémium:12.990HUF
Top:10.990HUF
Surf Komfort:11.990HUF
Surf Prémium:4.990HUF
Surf Top:2.990HUF

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11026) ansell


ansell
tag

Vitamax Special még élő tarifa? A honlap alapján május 15-ig érhető el.
13-án SMS-ben váltottam, most nézem azóta is Party az aktív díjcsomag.

Nokia E52 feketében is elérhető a vodánál. Elgondolkodtatott...

ITX konfig eladó!

(#11027) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Pár napja (csütörtökön tűnt fel, de lehet, hogy már korább óta) nem tudok se küldeni, se fogadni SMS-eket. Ez amúgy is kellemetlen, meg most regisztráltam a VoipWise-ra, és a visszaigazoló kódot SMS-ben kéne megkapnom.

Feltöltőkártyás SIM kártya, van vagy 8 éves. Nem tudja valaki, hogy miért nem küld/fogad SMS-eket? A telefonon nem állítottam semmit, pénz van a kártyán, díjcsomagot vagy ilyesmit sem váltottam fél-1 év óta... Hívni tudok, engem is tudnak hívni.

Előre is köszönöm!

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#11028) DeFranco válasza BigBadPlaYeR (#11027) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem lehet, hogy az SMS központ száma állítódott el valahogy? Az SMS beállításokban mi a központ száma?

(#11029) RedSix válasza BigBadPlaYeR (#11027) üzenetére


RedSix
tag

Mikor töltötted fel utoljára a kártyát? Egyébként tényleg célszerű az üzenetközpont számát lecsekkolni, ami +36709996500 kell h legyen.

***Live online, love online***

(#11030) SZ4B válasza BigBadPlaYeR (#11027) üzenetére


SZ4B
tag

ha nem állítottál el semmit, akkor betelt a postafiók, ha nem telt be, akkor mégis el lett állítva, ami lehet: szöveges üzenet formátuma, tiltás, sms központ száma, etc. próbáld ki egy másik telefonnban is, ha ott működik, akkor az előbbi beállítások egyike, ha nem működik ott sem, akkor lehet tiltva, ez a ritkább, vagy rossz a sim, ez meg a legritkább
meg lehet más is, de most csak ez jut eszembe :DDD

szigNÓ

(#11031) Oly válasza SZ4B (#11030) üzenetére


Oly
senior tag

Az üzenetközpont száma a SIM-en tárolódik.
És ha nincs beállítva, attól még SMS-t tud fogadni.
Küldeni nem tud.
Elsőre az a gyanúm, hogy egy ki-be kapcsolás és/vagy megtelt üzenetmemória ürítése megoldhatja a dolgot.
Ha az sem, akkor 1270. Ha bent is mindent rendben találnak, akkor SIM-csere.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11032) bence2


bence2
csendes tag

http://www.hwsw.hu/hirek/44583/pannon-telenor-mobil-szolgaltato-operator-praktikum-internet-mobilinternet.html

Hmmm... 5FT/perc lesz a Pannonnál a percdíj vezetékes irányba (+ a hívás elején egyszeri 5Ft kapcsolási díj, hogy teljes legyen az igazság). Remélem, hogy Vodáéknál is előállnak valami versenyképesebb percdíjakkal, mert nem szívesen hagynám ott őket. Eddig meg voltam velük elégedve, de ha a piacon ugyanazt máshol olcsóbban kínálják akkor nem sokat fogok gondolkozni...

(#11033) ottoyes válasza bence2 (#11032) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ne telefonálj vezetékes irányba.. ;] :)

Ottoyes

(#11034) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nemrég kértem a másik számomra (amit Édesanyám használ) gyerekzárat.

Szombaton meg akartam nézni a telefonján (Viewty 1) az elvirát, de sim elvira.hu-ra proxy hibaüzit dobott (~Bluecoat proxy forbidden).
Majd miután www.elvira.hu-val adtam be, akkor a menetrend lekérésénél dobta ugyanezt...

érdemes szólni az üszinek, h a gyerekzár, hmm, nem kimondottan tökéletes? :U :F

jav elütés

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11035) RedSix válasza bolondember (#11034) üzenetére


RedSix
tag

Nekem Nokia 6210nav+Opera mini kombóval tökéletesen megy az Elvira, standardnetes és sima apn címmel is. Szerintem egy ki-be kapcs nem ártana :)

***Live online, love online***

(#11036) RedSix válasza RedSix (#11035) üzenetére


RedSix
tag

Ja és ofkorsz a gyerekzár aktív..

***Live online, love online***

(#11037) Oly válasza bence2 (#11032) üzenetére


Oly
senior tag

A vodánál is van hasonló. Igaz valamivel drágább. :))

Habi 625-ért 7,2 Ft/perc (nincs kapcsolási díj)
Viszont ez csak egy előre megadott címről ennyi. :U

Mondjuk én megkérdezném, hogy a percenkénti 1-2 Ft-os haszon mire elég nekik... Véleményem szerint csak ügyfél csalogató. Azok fognak ezért oda menni, akik tényleg ki is használják. Azonban azokkal az ügyfelekkel sok nyereségre nem számíthatnak.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11038) bence2 válasza Oly (#11037) üzenetére


bence2
csendes tag

7,2 HUF/perc sem hangzana annyira rosszul, viszont nem értem, hogy akkor telenoréknál hogyan tudják ugyanezt 625 HUF-os havidíj nélkül és 5 HUF/percért adni. Gondolom nem sok hasznuk van rajta, de ha szép csendben az akció után nem kúszik fel majd az ára akkor ez nagyon versenyképes ár.

Én nekem az nem fér a fejembe, hogy a Trémobilnál hogyan lehetséges az, hogy például domino7 díjcsomagban csúcsidőben 90HUF/Perc a vezetékes hálózatba (http://t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/domino/d7).
Meg a többi trés díjcsomagnál is (http://t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/domino/tovabbi) 72-94 HUF/Perc csúcsidőben vezetékesre.

Hogy lehet ez??????? 3-4 HUF-os végződtetési díjak vannak és a Pannonnak az új 5 FT-os percdíjjal is van valami minimális haszna. A té meg saját vezetékes hálózatába több száz százalékos haszonkulccsal??? Nagyon elvannak itt cseszve a dolgok...

(#11039) bence2 válasza bence2 (#11038) üzenetére


bence2
csendes tag

Jahh, még valamit kifelejtettem, mert az előbbi hozzászólásomban csak a dominós díjcsomagokból csemegéztem, hogy mekkora felháborító percdíjai vannak. Ez még brutálisabb: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/havidijas/tovabbi. Szervusz díjcsomag: Hálózaton belül csúcsidőben:108HUF/Perc és ez még a hálózaton belüli volt. Vezetékesre 120 HUF/Perc csúcsidőben. Más mobilhálózatba csúcsidőben szervusz és társalgó díjcsomaggal is 120 HUF/Perc. Jelenleg vitamax scool tarifacsomaggal hálózaton belül egésznap 10HUF/perc és vezetékes+egyéb hálózatba 35 HUf/perc.

A szervusz 120 FT-os percdíján ki az az eszement idióta, aki telefonál? A trémobilnál nem hallottak még arról, hogy VERSENYKÉPES SZOLGÁLTATÁS VERSENYKÉPES ÁRAKKAL?

kb félévente körbenézek mindhárom mobilszolgáltatónál, hogy milyen árak vannak. A legjobban eddig az jött be, hogy mobilnet előfizetés okostelefonra és azon egy VOIP alkalmazás amiért vezetékest full ingyen hívok, mobilokat pedig 14 FT-ért. De ez csak a magyar mobilpercdíjak. VOIP-en angliába, vagy németországba is 10-20 FT-ért telefonálok, vezetékest meg kb 30 országban ingyen.

Majd ha itthon észhez térnek a mobilszolgáltatók, hogy nem az ügyfelek vannak értük, hanem ők vannak az ügyfelekért (mint ahogy kicsit nyugatabbra) akkor talán a valódi versenyhelyzet is kialakul, nehogy elmenjen a kedves ügyfél a másik szolgáltatóhoz ahol emberszámba veszik és kell a pénze. Mert ők is abból élnek

(#11040) mukibuci válasza bence2 (#11039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Majd ha itthon észhez térnek a mobilszolgáltatók, hogy nem az ügyfelek vannak értük, hanem ők vannak az ügyfelekért (mint ahogy kicsit nyugatabbra) akkor talán a valódi versenyhelyzet is kialakul, nehogy elmenjen a kedves ügyfél a másik szolgáltatóhoz ahol emberszámba veszik és kell a pénze. Mert ők is abból élnek

Aham, és ha átmentek a másikhoz és ott sem jobb a helyzet, mennek a harmadikhoz és onnan hova tovább?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11041) SzGee válasza bence2 (#11039) üzenetére


SzGee
aktív tag

én is voip-on hívok még mobilszámokat is, így is csak 14 ft, ami olcsóbb, mint bármely feltöltős tarifa, ráadásul így nem is tudnak lehúzni, mert látom, mikor kit hívtam és mennyi egységem ment le, ráadásul 4 hónapig ingyenes a vezetékes hívás (rynga)
a szolgáltatóknak meg nem adok semmit

If you leave me, can I come, too?

(#11042) manchester85 válasza mukibuci (#11040) üzenetére


manchester85
addikt

AUSZTRIA!!! :DDD

i6 Silver

(#11043) dedike válasza bence2 (#11039) üzenetére


dedike
addikt

Köszönjük, leülhetsz! :W

Jó szerencsét!

(#11044) t0Mi


t0Mi
tag

HTC Desire-ről még mindig nincs hír a vodafone-nál? Köszi!

:-)

(#11045) mukibuci válasza t0Mi (#11044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nincs, szívesen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11046) t0Mi válasza mukibuci (#11045) üzenetére


t0Mi
tag

Ismét köszi szépen! :)

:-)

(#11047) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Pár napja kaptam egy SMS-t a vodától (kb 3 éve vagyok bónuszos elfizető 2 számmal), hogy csak most, csak nekem, csak május 31-ig, csak ezzel a kóddal (ami ránézésre az ügyfélbiztonsági kódom volt egy elé biggyesztett betűvel) kurvakülönleges ajánlatuk van nekem ha megkötöm a hűséget és választok egy telefont (amit meg is értek, hiszen 8 éve vagyok vodás, 3 éve pedig havi 10K+ számlás előfizető, tehát csak az utóbbi 3 évben legalább 360K-t hagytam náluk). A megadott weboldalon négy telefon képe fogadott, nagy piros akciós árakkal, amely árak pontosan megegyeztek a voda listaárakkal, ami a rendes weblapjukon elérhető.
Ez meg mi a büdös lófasz? Fel akartak bosszantani? Mert akkor sikerült. Küldjünk a hülye parasztoknak a négy legszarabbul fogyó telefonról egy webcímet, hogy ez csak nekik csak ezzel a kóddal csak pár napig, exkluzív, vip vodafone ajánlat. Anyád. Legalább egy ezrest elengedhettek volna, vagy valami. :W

Beauty is pain

(#11048) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Hellosztok.

Lenne 1 kérdésem! Tegnap kötöttem 1 Internet Easy mobil internet csomagot kiegészítő net címszóval! Kérdésem a következő lenne: arra rájöttem, hogy a ph középső sávja csak a ctrl megnyomásával jelenik meg(itt olvastam). Olvastam azt is, hogy az apn-t kell átírni ahhoz, hogy ne legyen szűrő, ezzel a következő problémám lenne: nem találom! Apn átállítási lehetőség nem csak azoknak van, akik telefonnal kapcsolódnak a gépre! Mert én a vodafone mobile connect-be nem találok ilyen lehetőséget? Vagy én vagyok a béna?

Ha igen, akkor hova és mit írjak be, hogy ne legyen aktív szűrő? Előre is köszönöm!

(#11049) kaller1 válasza Narancs (#11047) üzenetére


kaller1
veterán

Nemsemmi. Én legalább kaptam 1k kedvezményt, amit köszönök, de nem szeretnék éni vele. :D

.::> <::.

(#11050) krisi047 válasza Narancs (#11047) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ilyet én is kaptam, de elvileg onnan még tovább kell kattintani a Megrendelem a saját ajánlatomra (vagy valami hasonlóra). Ott be kell jelentkezni az SMS módszerrel, kiválasztod a telót, és arra mond egy árat, ami a "Te ajánlatod". Nekem speciel ott is listaárat adott, de csak most fog még a 2 évem lejárni. Egyébként annyi kedvezményt ajánlott fel, hogy ha futárral házhoz hozatom, akkor 2k-val olcsóbb. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.