Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) xcbiker


xcbiker
addikt

Szüségem lenne egy kis segítségre!
Vodafonos dolgozó kellene.
Privátban várom!

Köszönöm!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#22002) club1 válasza xcbiker (#22001) üzenetére


club1
veterán

Nem fogják megadni, mert tudják, hogy az állásukkal játszanak. Felhasználói névhez kötöttek ui. a belső rendszerben a lekérdezések.

(#22003) manchester85


manchester85
addikt

Voltam benn a vodánál: október 1-től lesznek iPhone 5 árak. Micsoda egy patkány banda! :(((

i6 Silver

(#22004) club1 válasza manchester85 (#22003) üzenetére


club1
veterán

És gondolod, hogy az október 1-et a Vodafone találta ki?

(#22005) Z0C! válasza manchester85 (#22003) üzenetére


Z0C!
őstag

de 2évvel ezelőtt meg mennyire jófej :)

okt 1-én frissül az árlista is..szerintem csak azért..meg most 7vége jön...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#22006) manchester85 válasza club1 (#22004) üzenetére


manchester85
addikt

Nem, biztos a T... :U Ha az Apple írta voln elő, akkor nem egységes lett volna? Ezzel kényszeríti bele a voda a meglévő előfizetőket a maradásba. Várjuk meg a hazai vodás árakat is. Aztán október 1-től már a T-hez több hetes várólistával mehet át aki meg akarta venni. Egyszerre kellett volna megkezdeni a forgalmazást és az árak közzétételét, csak hát akkor ezek a szerencsétlenek csúnyán felsültek volna. Így meg jól behúzzák a csőbe a balfácánokat. :(((

i6 Silver

(#22007) club1 válasza manchester85 (#22006) üzenetére


club1
veterán

Az előző kampány sem volt egységes, itthon a T a priorizált.

(#22008) fateless válasza manchester85 (#22006) üzenetére


fateless
veterán

Ezt most komolyan gondolod??

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22009) manchester85 válasza fateless (#22008) üzenetére


manchester85
addikt

Persze, szerintem tök egyertelmu.

Club1!

De a forgalmazas egyszerre indult. Ott is sumakolt a Voda az arakkal, de nem aznap tette kozze!

Z0C!

Az egy véletlen csoda volt. Erre nem lehet hosszú éveken át alapozni. Alapvetően vicc az egész voda. Matrix 2 és 5 között készülékárban 10-15 ezer forint van. Pl. a 4S 160 ezer mátrix 5-ben. WTF? 75 ezer volt még nem rég, és már az se volt kevés, tekintve, hogy 30-40 ezerről indultak anno ezekben a csonagokban az árak. A webshop egy hulladék, egyáltalán iPhone-t miért nem lehet rendelni onnan? Mi az a Smartstore? Mondom az ugyintezo csajnak, hogy ha oktober 1-tol vannak árak, akkor elobb vehetem meg, mint mielott megtudnám az árát? Mondja, hogy dehogy, hát majd reggel nyitáskor kapható. :DDD Megadják a modjat szepen. Minden embernek az az álma, hogy este lefekszik, es majd reggel kitalalja a boltban, hogy kifizet-e 150 ezret, meg alair-e hozza valami izmos csomagot. Ez a koszonet program, gratulalok, ennyivel nem tisztelik meg a vasarloikat, hogy fél nappal a forgalmazas elott kozzétegyék a csomagokat es a keszulekarakat...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22010) Psychonaut


Psychonaut
addikt

A Matrix díjcsomagoknál a teljes havidíj minden irányba lebeszélhető/SMS-ezhető? Gondolom Voda is átterhelte a telefonadót az ügyfelekre, ez mehet a havidíjból, vagy mindenképpen külön kell kifizetni?

Kérdések oka: Telenornál július közepe óta nincs olyan díjcsomag, ahol az előfizetési díj 40%-ánál többet lehetne hálózaton kívül lebeszélni, a telefonadó pedig kapcsolási díjként mindenképpen külön tétel a számlán, nem a havidíjból megy. Úgy döntöttem váltok, Vodával nem volt gondom régen, ezért ezt nézem először.

Köszi a választ előre is!

(#22011) attilav2


attilav2
őstag

Én flottás vagyok és nekünk 7000ft-ért cserélnének simet, ez nagyon sok, ingyen csak indokolt esretben és vizsgálattal cserélnek. A simem már 6 éves, 2006-os, szerintetek tényleg kárt tehetnek az új okostelókban a régi simek? Vagy ez csak urban legend?
Ha microsimes telót rendelek a flotta árlistából akkor ahhoz küldenek ingyen simet, de még nem vagyok biztos abba hogy lumia 610 g300 xperia u ot995 ot993d legyen e, és a normálsimeseknek sem tesz jót a nagyon régi sim elvileg. A cikk amit olvastam az gyakori újraindulásokról ír meg arról hogy könnyen a szervízben landol egy mai androidos telefon 6-7 éves simmel.
[link] A librám is gyakori újraindulásoktól szendvedett, de mivel földhözvágtam emiatt, így már nem tudom hogy alaplapcserélvel megoldódott volna a gondja, vagy sim csere is kellett volna.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#22012) club1 válasza attilav2 (#22011) üzenetére


club1
veterán

Nekem a Librámban nem okozott problémát a 12 éves Pannon gsm sim kártya. De mivel a 3G hívásaim gyakran szakadtak meg, ezért tavasszal rábeszélt az ÜFSZ egy cserére. A 3G hívásaim utána is szakadtak, és az akkumulátorom is onnantól kezdve gyorsabban merült, azaz én veszítettem a váltással.

(#22013) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!

A Vodafonnál szeretnék kötni egy Mátrix 3 előfizetést, viszont a hitelbírálat szerint csak 35.000ft ellenében kapnám meg.
Kb 2 éve egy üzleti előfizetésben voltam, de onnan átváltottak feltöltőkártyásra. Ezért a számomat sem tudom megtartani :S
Az lenne a kérdésem, hogy mi alapján határozzák meg azt, hogy nekem mennyit kell fizetni?
Ha alacsonyabb havidíjú előfizetést szeretnék, akkor elvileg kevesebbet kellene, jól gondolom?
Köszi a választ

Ja és tanuló vagyok, lehet ez is számít valamennyit, hogy még nincs keresetem :S

[ Szerkesztve ]

(#22014) xcbiker válasza club1 (#22002) üzenetére


xcbiker
addikt

nem kell megadni semmit.
egyszerűen csak megoldást keresek egy problémára.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#22015) club1 válasza xcbiker (#22014) üzenetére


club1
veterán

Hidd el, hogy amit a személyes vagy telefonos üfsz nem tud elintézni, ez belsős sem fogja neked. Utóbbi esetben ui. tényleg az állásukkal játszanak a kollégák...

(#22016) Z0C! válasza xcbiker (#22014) üzenetére


Z0C!
őstag

olyan nagyon gubancos dolog, azt 1270 vagy bármelyik üzlet...

ha csak információt keresel azt szerintem itt is kibeszélhetjük..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#22017) Endless


Endless
aktív tag

Üdv. Most szeretnék Galaxy S3-at venni és egy tag azt mondja a vodafone-nál vásárolta függetlenül, és nem előfizus. Lehetséges ez?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#22018) club1 válasza Endless (#22017) üzenetére


club1
veterán

Persze hogy lehetséges. De a független telefonokat a szolgáltatók adják a legdrágábban, miért is akarnád ott megvenni?

(#22019) Endless válasza club1 (#22018) üzenetére


Endless
aktív tag

Használtan venném, és egy tag akitől lenne azt állítja ott vette függetlenül kp-ért.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#22020) club1 válasza Endless (#22019) üzenetére


club1
veterán

99.9% hogy valami nem stimmel az ügyletben, főleg ha kedvező áron kínálja a telefont. Ilyenkor egy okos dolgot lehet tenni: Bemenni vele (csak a vásárlóval fog működni a dolog, ezért vele) egy Vízfon képviseletre, és leinformálni a telefont.

(#22021) Grejoz válasza Psychonaut (#22010) üzenetére


Grejoz
csendes tag

A havidíj minden hálózatba irányuló bessélgetésre/smsre felhasználható. Az adó szerintem be van építve a havidíjba, mert nemrég emelték. Külön nincs feltüntetve.

(#22022) Psychonaut válasza Grejoz (#22021) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszi, akkor holnap benézek az ügyfélszolgálatra. :R

(#22023) Tomics


Tomics
addikt

Van valakinek infója az iPhone 5 árakról?
Mikor kerül fel az oldalra, holnap valamikor, vagy esetleg éjféltől?

PH! addikt since 2004

(#22024) manchester85 válasza Tomics (#22023) üzenetére


manchester85
addikt

Hetfotol lesznek arak. Egy nappal se elobb. Mert aki beruhaz egy 200 ezres cuccra, annak boven eleg a boltban megtudnia, mennyit fog majd fizetni. :U

i6 Silver

(#22025) mukibuci válasza manchester85 (#22024) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gondolom felétek nincs internet :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22026) snooze válasza manchester85 (#22024) üzenetére


snooze
veterán

nem kellenek ide árak.. :) ugyis annyi lesz,mint az apple stores árak..csak itt még raboskodás is kell két évig.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#22027) manchester85 válasza mukibuci (#22025) üzenetére


manchester85
addikt

Miért, nem éjféltől indul az árusítás? :DDD

i6 Silver

(#22028) mukibuci válasza manchester85 (#22027) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az min változtatna? csak éjfélig van net? :D én még reggel se számítanék árakra, nem hogy éjfélkor :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22029) manchester85 válasza mukibuci (#22028) üzenetére


manchester85
addikt

Na most vagy te nem értesz valamit, vagy én nem. Azt írtam, hogy hétfőn lesznek csak árak, és ironikusan hozzátettem, hogy elég az embernek a boltban megtudnia, mennyit is fizet ki pontosan egy 200 ezres telefonért meg mire ír alá. Erre te: gondolom felétek nincs internet. Ha abból indulunk ki, hogy a forgalmazás kezdete 0:00, akkor mit kezdjek az internettel, amikor 23:59-kor még biztosan nem tudom megnézni az árakat... Reggel se számítanál árakra? Akkor ez még inkább azt igazolja, hogy már az üzletben lesznek az emberek, mire megtudják az árakat. Nem tudlak követni, komolyan mondom. :U

i6 Silver

(#22030) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok! Ha aktiválok egy ilyet a feltöltős voda kártyámra és kimegyek Romániába akkor csak a Vodafone RO hálózatán tudom használni vagy ha manuálisan átállítom a telefont az Orange RO hálózatára akkor is működik?

(#22031) mukibuci válasza manchester85 (#22029) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de miért lennének az üzletben az emberek? miért ne tudnák megnézni neten MIELŐTT elindulnak az üzletbe? Milyen dimenzióba kerültél ISMÉT :F

HA tudom, hogy hétfőn tudom majd megvenni és az árak is hétfőn derülnek ki, akkor nem megyek el potyára a boltba, hanem ELŐTTE megnézem a neten :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22032) Tomics válasza mukibuci (#22031) üzenetére


Tomics
addikt

15:00-tól lesz árusítva :(

PH! addikt since 2004

(#22033) manchester85 válasza mukibuci (#22031) üzenetére


manchester85
addikt

Ha vasarnap ejfeltol kaphato (ahogy a T-nel is volt csutortokon), ami 1 perccel van vasarnap 23:59 utan, akkor hogy nezem meg az árakat, ha azok is hetfotol vannak? :W Tudom, hogy nem ez lesz a forgatokonyv, de eleve poenbol irtam, csak ezek szerint még mindig nem jutott el hozzad a mondandom lenyege. :) A T-nél pont ez a helyzet allt volna elő, ha aznap hozták volna nyilvanossagra az arakat.

"akkor nem megyek el potyára a boltba, hanem ELŐTTE megnézem a neten"

Ja, aztan mire elindulok, mar sehol nem kaphato. Vagy a voda nem szamit vasarlokra egyaltalan? :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22034) mukibuci válasza manchester85 (#22033) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

látom még mindig nem változtál semmit :(

szerk: személyeskedés nélkül: folyamatosan fikkantasz és terelsz :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22035) manchester85 válasza mukibuci (#22034) üzenetére


manchester85
addikt

Na akkor most szemelyeskedestol mentesen fejtsd ki lecci, hogy mirol beszelsz, mert nekem inkabb az jon le, hogy kettonk kozul inkabb te beszelsz felre. En eddig is ertettem, mirol beszelek, te is ertetted? Nem ugy jon le.

De mit terelek? Ha ejfeltol kaphato, akkor honnan tudom meg az arakat? :) Ennyit irtam, de eleve poenbol, majd te kezdtel el irogatni mindenfelet, amibol vilagosan latszott, hogy nem vagy a helyzet magaslatan. Visszaidezzem ezeket? De mar csak holnap. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22036) fateless válasza manchester85 (#22035) üzenetére


fateless
veterán

Ez komolyan ekkora traumát okoz neked? Vagy egy lehetőség, hogy ismét valamiben kivetnivalót találj.
Ne értsd félre, nem mindenáron beléd akarok kötni, viszont ahogy olvasom a "problémáidat", azok nem tűnnek valós, életszagú problémának.

Persze, jobb lenne, ha kint lenne már előre az ár, hogy mennyi lesz, hogy szépen végiggondolhasd, hogy hol veszed meg, de valahogy nehéz elképzelnem azt, hogy átlagos felhasználó azért váltana szolgáltatót, mert a másik pl 10k-val olcsóbban adja az iPhone-t.
Illetve az sem egy reális probléma, hogy valaki olyannyira ácsingózik a telefon után, hogy nyitáskor azonnal meg akarja venni, de ha 10%-kal többe fog kerülni, akkor inkább nem veszi meg.
Ha tud várni a vásárlással addig, míg megjelenik a Vodafone-nál és nem váltott eddig T-mobile-ra azért, hogy előbb a kezébe foghassa, akkor bír várni már annyit. Ha pedig nem, akkor már úgyis megvette.

Szóval az szűrődik át ebből és más problémádból, hogy neked az egészben a méltatlankodás a leglényegesebb. Ezért lehet az, hogy sem mukibuci, sem én (sem gondolom a nálunk okosabbak, akik nem is próbálják megérteni) nem tudjuk, mi is a valódi problémád a leplek mögött.

De ha valóban az a fő indoka az itt leírt kételyeidnek, hogy hétfőn el akarsz menni a Vodafone-hoz telefont venni, de esetleg +10%-os felár esetén már mégsem vennéd meg a készüléket, ami csak hétfőn lesz felfedett, akkor igen, a válasz az, hogy ez a mocsok Vodafone meg akar téged fejni, hogy ha már ott vagy, úgyis megveszed.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22037) manchester85 válasza fateless (#22036) üzenetére


manchester85
addikt

Na akkor, menjünk szépen sorjában. Idézem a beszélgetéseket:

"Hetfotol lesznek arak. Egy nappal se elobb. Mert aki beruhaz egy 200 ezres cuccra, annak boven eleg a boltban megtudnia, mennyit fog majd fizetni." by manchester85

"gondolom felétek nincs internet" by mukibuci.

"Miért, nem éjféltől indul az árusítás?" by manchester85

"az min változtatna? csak éjfélig van net? én még reggel se számítanék árakra, nem hogy éjfélkor" by mukibuci

Én eleve csak egy poént akartam megejteni, hisz ugye ha 0:00-kor indulna a forgalmazás, és aznap lesznek árak, akkor a vásárláskor tudod meg az árakat. A T-ből kiindulva jogos feltételezés volt, de amúgy is csak poénnak szántam. Mukibuci válaszából egyértelműen kiderül, hogy nem érti, vagy nem akarja érteni, miről beszélek. Ezt a későbbiekben sem korrigálta, helyette engem kezdett el minősíteni.

És akkor most neked válaszolok:

"nem tűnnek valós, életszagú problémának"

Pedig azok. (Jó, nem dől össze a világ, de nem kötekedésből írom ezeket.) Apám telójára van egy vevő, 80-ért vinné, de amíg nem tudjuk, mennyi az új (mátrix 5-ben), nem merjük eladni. Már rég megvehette volna a vevő ezen az elég jó áron, ha nincs ez a voda szarakodás, ami tök egyértelműen a monopol piaci állapotokra törekszik. Idegesít, mert a hívásomat várja a vevő, és én hétvégét mondtam neki.

"de valahogy nehéz elképzelnem azt, hogy átlagos felhasználó azért váltana szolgáltatót, mert a másik pl 10k-val olcsóbban adja az iPhone-t."

10k-val? Mátrix 5-ben jelenleg 160k a 4S a vodánál. Ha az 5 100k-ért jön ki, (vagyis 60 ezerrel kevesebbért, mint amennyiért a 4S-t árulják) az lesz 10k plusz a T-s 90 ezerhez képest Ez mennyire reális szerinted?

"Illetve az sem egy reális probléma, hogy valaki olyannyira ácsingózik a telefon után, hogy nyitáskor azonnal meg akarja venni, de ha 10%-kal többe fog kerülni, akkor inkább nem veszi meg."

Valóban, csakhogy ezt a 10k-t csak te hajtogatod. Jelenleg 90k a különbség, ha a 4S-t nézzük a két szolgáltatónál. :DDD

"Szóval az szűrődik át ebből és más problémádból, hogy neked az egészben a méltatlankodás a leglényegesebb."

Hát persze. Biztosan. Most gondold át végig még egyszer, hogy volt-e értelme ennek a hozzászólásodnak, amiben csak vagdalóztál, miközben elmondtam a valós problémákat. És azt is elmondtam, hogy egy viccnek indult az egész, hogy "a sorban tudom meg az árakat", ami mukibuci értetlenkedése után odáig vezetett, mintha én akarnék mindenáron bizonygatni valamit. Aztán persze semmit nem ismert be, csak azt, hajtogatta, hogy én nem változtam. Pedig egyértelmű volt, hogy nem relevánsak a válaszai, elbeszél amellett, amit írok. Olvass vissza, és ha gondolod, írd meg privátban, mire jutottál.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22038) fateless válasza manchester85 (#22037) üzenetére


fateless
veterán

:U :(

Többiek: bocs az OFF sorozatért

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22039) Daffni2 válasza manchester85 (#22037) üzenetére


Daffni2
addikt

Akár le is lehetne zárni ezt a parttalan vitát.

Marketing okok miatt a Vodafone október 1. 15:00 kor a sajtótájékoztatóval egyidőben kezdi árusítani az iPhone 5 készüléket és az új tarifákat.

Előtte tilos bármilyen, :Y az árra vonatkozó információ kiadása.

Lehet, hogy nagyot fog szólni. ;]

"Aki ad,az nyer"

(#22040) Vangelis válasza Daffni2 (#22039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztosan!

Az új tarifák is reméljük jók lesznek!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22041) manchester85 válasza Daffni2 (#22039) üzenetére


manchester85
addikt

Valóban. Már csak azért is, mert mukibuci és fateless nem voltak hajlandók megérteni, amit írok. :U Hát na, vannak ilyen emberek, nincs mit tenni. Tehát akkor tényleg pontban ugyanakkor lesznek meg az árak, mint amikor meg lehet venni? :F

"Lehet, hogy nagyot fog szólni. "

Legyen igazad. Ha 100 körül lesz Mátrix 5-ben, akkor meg fogjuk venni.

i6 Silver

(#22042) fateless válasza Daffni2 (#22039) üzenetére


fateless
veterán

Lehet, hogy túl nagyot fog szólni :DDD

Azért attól nem hiszem, hogy tartanunk kéne, hogy olyan rendkívüli akcióba kezdenek, hogy mindenki egyből i5-öt fut majd venni - persze nem bánnám én sem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22043) Tomics válasza fateless (#22042) üzenetére


Tomics
addikt

Apple megköti a kezüket, nem hinném hogy akkora akció lenne :U

PH! addikt since 2004

(#22044) manchester85 válasza Tomics (#22043) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem nem köti az meg annyira. Látod, hogy ők szabadon forgalmazhatják október 1-től, pedig 28-tól indult a "2. kalap". Látod, hogy az árak se egységesek a szolgáltatóknál, meg az se, hogy mikor teszi közzé. A T-nél pl. voltak nagyobb akciók is. Szóval nem igazán látok én itt Apple szabályozásokat. Gondolom, mindenki annyiért adja, amennyiért megéri neki, vagy amennyiért van pofája. :U Az USA-ban persze minden szolgáltatónál 200$, ott már inkább érzek Apple szabályozást.

i6 Silver

(#22045) DanielK


DanielK
addikt

Ha a vodafone-nál online rendelek telefont, akkor lehet kérni személyes átvételt valamelyik boltba, vagy mindenképp kihozzák?

(#22046) mukibuci válasza manchester85 (#22037) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

khmm, te kitaláltad, hogy csak a boltban vásárláskor lehet megtudni majd az árakat, és még mindig ehhez a nettó hülyeséghez ragaszkodsz, mindenki más meg helikopter :U

ennek kb annyi értelme van, mint annak az ámokfutásodnak, amikor szintén mindenki más volt a helikopter, csak te tudtad, hogy az iphone 5 nem iphone 5 lesz :B

DanielK: nem lehet, csak házhozszállítással.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22047) manchester85 válasza DanielK (#22045) üzenetére


manchester85
addikt

De a vodánál iPhone-t rendelni se lehet jelenleg. Webshopból hónapok óta nem kapható. Várjuk ki, hogy mit találnak ki holnap. (Mielőtt fateless vagy mukibuci előállna valami életbölcsességgel, DanielK is azt várja, amit én. :U ))

"még mindig ehhez a nettó hülyeséghez ragaszkodsz"

Ki ragaszkodik hozzá? Leírtam ezerszer, hogy azt csak poénosan megjegyeztem, meg is indokoltam, mire alapozva. Egyébként még mindig semmi nyoma annak, hogy a forgalmazás előtt mennyivel derülnek ki az árak.

Az iPhone 5 elnevezés egy marhaság. Logikátlan és következetlen. Igen, azt benéztem, ahogy sokan mások is. Vállalom is. Ennek ellenére továbbra is fenntartom, hogy az elnevezés egy képzavar, semmi más. Kérdés, te tudod-e vállalni, ha valamiben nincs igazad. Milyen nettó hülyeséghez ragaszkodok? Tudunk bármi konkrétumot is? Te kezdtél el ilyenekkel jönni, hogy éjfélig van neted? :U Nem is értettem, miről beszéltél.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22048) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Köszönöm a Vodafone-nak, zökkenőmentesen működött az Európa Napijegy szolgáltatás.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22049) bopeti98 válasza mrlujoak (#22048) üzenetére


bopeti98
őstag

Melyik országban melyik szolgáltató hálózatán használtad?

[ Szerkesztve ]

(#22050) mrlujoak válasza bopeti98 (#22049) üzenetére


mrlujoak
veterán

Horvátország.
Zábráb, és a Tele2 (a határtól Zágrábig), majd a belvárosban HR VIP.

Nem uniós tagországként főnökömet a T-mobile nem kicsit megszívatta, hiszen ott nem kínált semmilyen költséghatékony mobilhasználatot, hiába volt T-mobile HR...
Így maradt neki a 300+ hívásindítás, 100 Ft+ hívásfogadás, és a netről nem is beszélve. iPhone-ját kénytelen volt "megcsonkolni" és letiltani az adatforgalmat róla... :U

Én meg röhögve elvoltam a napi 50MB-tal, és a hazai percdíjakkal hívásindításkor.
Persze kellett mindkettő, mert mozogtunk a városban, szóval kellett a Google maps - pedig de meg néztem volna az iOS 6-os Apple maps bakijait Horvátban... Ejj...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.