Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) Kicsirics77 válasza Vasinger! (#37600) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Vagy számla vagy gari ha te vetted akkor szerintem nem kell szig. Vagy lakcím csak a telefon.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37602) mukibuci válasza Kicsirics77 (#37601) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha más vette, akkor miért kell szig + lakcim?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37603) Kicsirics77 válasza mukibuci (#37602) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ki mondta hogy kell,én csak azt mondtam hogy ha a sajátom akkor nem kell,szó nem volt róla,hogy kell,ha belelátod abba amit írtam az nem az én gondom.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37604) mukibuci válasza Kicsirics77 (#37603) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, pont ide akartam kilyukadni. ha a sajátod, akkor miért nem kell? honnan fogják tudni, hogy te vagy te, ha nem mutatod meg az irataid? :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37605) Kicsirics77 válasza mukibuci (#37604) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Az ügyfél biztonsági kódot szerintem csak Én tudom plussz a rendszerben látszik a készülék is meg a telefonszámom is.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37606) mukibuci válasza Kicsirics77 (#37605) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

maradjunk annyiban, hogy nem így van - és ez így van jól

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37607) Daffni2 válasza Kicsirics77 (#37597) üzenetére


Daffni2
addikt

A mini bázisra is van ugyanolyan hibajelentő.
Azért kellenek a pontos időpontok,hogy megnézzék melyik cellára kapcsolódott a hívás,ha nem a minibázisra amikor annak hatókörében tartózkodott.
Ekkor állítanak a minibázis konfigurációján.

"Aki ad,az nyer"

(#37608) dongetto válasza galaxys80 (#37598) üzenetére


dongetto
csendes tag

Szerintem, az 5 napon belüli határidőt azért kérik, mert a felmerülő hiba körülményeire, teljes részletességgel csak pár hétig látnak vissza (gondolom ennek műszaki okon túl, jogszabálybeli okai is lehetnek).

Másrészt egy sok héttel ezelőtti probléma, időközben már meg is oldódhatott, pl. mások is jelezhették, vagy egy hálózati meghibásodás, már kijavításra került. Vagy egyszerűen valamilyen, fejlesztések okozta, átmeneti jelenség volt csak.

"4G-n vagyunk az asszonnyal, akkor van, hogy iszonyat akad a vonal"

Ezt, hogy kell értelmezni, hanghívás közben tapasztaljátok?
Vagy nem sikerül felhívni valakit, vagy fogadni egy bejövő hívást?
Csak beltérben, vagy a ház előtt is ugyanez a helyzet?

(#37609) galaxys80 válasza dongetto (#37608) üzenetére


galaxys80
veterán

Én ezt értem. Viszont mit csináljak, ha 5 napon belül csak 1-szer jelentkezik? Aztán 1 hét múlva mondjuk újra.
Akkor ez nem hiba, mert nem 5 napon belül ismétlődött?
De nem érdekel. Ha megint előjön, akkor szépen felírom az időpontot aztán elküldöm azt az egyet.

A probléma: [link]

(#37610) Kicsirics77 válasza mukibuci (#37606) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem vitatkozom mivel 2 napja voltam az ügyfélszolgálaton,ezekszerint megint csak belebotlottam egy sötét ügyintézőbe aki nincs tisztában a dolgával és azzal,hogy milyen okmányokat kell elkérni.
egyébként sajnos egyre többször tapasztalom,hogy halvány lila gőze nincs az adott ügyintézőnek hogyan is kellene megoldani egy adott problémát.

Daffni2: tisztában vagyok vele,hogy ott is ugyanez a hibajelentés módja mert az elmúlt 5 hónapban legalább háromszor kérték tőlem ezt a bejelentőt kitöltve,ehhez képest semmi nem történt mivel töketlenek,a legegyszerűbb volt azt mondani,hogy szarok a telefonok otthon,szar a netem is otthon amire kötve van,jóhagy nem az mondja,hogy az áram darabos ezért nem működik.
most ott tartok,hogy bevittem garanciális javításra a minibázist természetesen az üsz. javaslatára mert megint nem sikerült egy hónap alatt megoldani,hogy kimenő hívás is működjön rendben ne csak akkor mikor éppen kedve tartja.
kissé kezdek ebbe belefáradni,hogy a villanyért amit fogyaszt a minibázis én fizetek, az internetért amit használ a minibázis én fizetek, fizetek előfizetési díjat a vodának,hogy tudjak telefonálni,szerintem nem olyan nagy kérés,hogy 2016-ban normálisan tudjak telefonálni a lakásomból ne pedig 2G hálózatra kelljen kapcsolni a telefont bent.
Ja és a 27% áfáról ne is beszéljünk,meg arról sem,hogy magamnak kellett megvennem a minibázist is.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37611) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok a lumia 550 mikortól lesz kapható?
Webshopon még tegnap nem volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37612) Gercsi válasza galaxys80 (#37609) üzenetére


Gercsi
tag

Szia!

Nemrégen töltöttem ki én is ilyen panaszbejelentőt és ott a kolléganő nem 5 napot mondott, hanem hogy az elmúlt 5 panasz idejét írjam be, Én 1 hónapra visszamenőleg írtam be az időpontokat!

(Nem volt nehéz, mert az elmúlt 9 évben a munkahelyemen az Ő általuk biztosított 2G/3G/4G nálam és az összes többi Vodafone-osnak 0%-os térerőt jelent) amit a 30 napos kivizsgálási idő után jogosnak is találtak ezért adtak kedvezményt. (Rajtuk kívülálló okok miatt nem tudnak rajta változtatni.) Szóval ha zavar a hiba, akkor küld vissza nekik a panaszbejelentőt.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#37613) mukibuci válasza Vangelis (#37611) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1-2 hete már kapható

Kicsirics77: ez gond. ennyi erővel bárki vehet a nevedben bármit :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37614) Vangelis válasza mukibuci (#37613) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Onlány nem találtam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37615) Kicsirics77 válasza mukibuci (#37613) üzenetére


Kicsirics77
veterán

bárki tudhatja az ügyfélbiztonsági kódom???
az elég érdekes lenne.
egyébként megint nem olvastad végig ezekszerint mert szó nem volt vásárlásról,csak szolgáltatás megrendelésről ami jelen esetben egy lejárt hűség idejű i5s--erre írtam,hogy ügyfélbiztonsági kód elég.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37616) galaxys80 válasza Gercsi (#37612) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Akkor összevárok 3-4 esetet aztán beírom a hibabejelentőbe.

(#37617) mukibuci válasza Kicsirics77 (#37615) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az emberek 97%-ának a születési éve a kódja, sanszos, hogy neked is. Bemegyek, rendelek neked egy szolgáltatást, győzd kifizetni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37618) Daffni2 válasza Kicsirics77 (#37615) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem érted ugye,hogy ez nem ellened,hanem érted van.

"Aki ad,az nyer"

(#37619) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

szerintem ti meg azt nem értitek meg,hogy nem saját magamtól találtam ki amit írtam,hanem azt írtam le amit az egységnyi sugarú ügyintéző mondott,de ha valamlyikőtök a voda embere akkor tudnám javasolni,hogy olyan emberek dolgozzanak már egy ügyfélszolgálaton akik tudnak is érdemben segíteni nemcsak mellébeszélnek.
részemről off.
ha lejártt a hűségem keresek másik szolgáltatót mert ez már vicc kategória ami itt megy az ovodafonnál!

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37620) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Mondom a vodafone-t...

Több éves bejelentett melóm van. Állandó lakcímem, korábban 2 évig fizettem egy netbook előfizetést havi 10k-ért sosem maradtam el, fullosan kifizettem (számold ki az 2 évig mennyi) és nem adtak egy középkategóriás HTC telót csak irreálisan magas beugróért ami már a készülék ára. Tehát bemegyek boltba és megveszem kategória. Mindeközben valaki (ismerős) kimegy külföldre, qvára nem állampolgár csak ott dolgozik, és alá rakják a felső kategóriás csúcs készüléket mintha kötelező lenne. ügyfélszolgálat: A különböző országokban eltérőek az üzletstratégiák és szabályzatok. Azaz kint embernek néznek és nem egy mocskos rohadéknak aki disszidálni akar az ő telefonjukkal. Ennél undorítóbb igazi puttó MAGYAR vodafone-t én még nem láttam. Hozzá teszem ez korábban volt és nem kell már a telefonjuk visszamentem Telekomra, feltöltősre. Azért fogtam csak vissza magam, mert egy nagyon édes szexi hangú ügyfélszolgálatos hölgy volt, aki erről nem tehet. Természetesen külön kértem, hogy ügyfélmegtartáshoz és háttércsoporthoz adják tovább.
Enjoy your fking RED :)

Igen: Elmondták, hogy ezt egy belső rendszer csinálja és nem látnak rá az indokra. Külföldön biztos egy emberbarátibb rendszer működhet, ami embernek nézi az embert, nem egy rohadéknak aki nem akar fizetni.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#37621) Zoli133 válasza HartgeH3-2.8 (#37620) üzenetére


Zoli133
őstag

Tuti a vodafone a szemét csak és nem arról van szó, hogy jópáran azon nyerészkedtek, hogy kihozták 0Ft-ért a készüléket, eladták és utána nem fizették a számlákat...
Biztos nem emiatt lett ilyen, hanem csak azért mert szimplán gonosz a voda.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#37622) icecave válasza 4Grider (#37595) üzenetére


icecave
nagyúr

Felhívta megint az vodás nő apukámat, de szerintem meg is szívatta, addig beszélt. UGye Joker plusz-ban van, aminek a havidija 500 ft, hogy olcsóbb percdíjak legyenek. Mondta is ezt a nőnek, a nő pedig mondta, hogy igen, a kiegészítő csomag is 500 forint havonta. Viszont itt jön a csavar, mikor apukám rákérdezett, mondta a nő, hogy marad ugyanabban a joker pluszban, csak havi 500 ft-ért aktiválja a beszélj olcsón csomagot....

Apukám ezzel meg is nyugodott, de szerintem itt az van, hogy ugyanúgy fizeti a havi 500-at a joker plusz-ért, meg még 500-at a beszélj olcsón opcióért... Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem ez lett, és ezzel jól megszívatta aput, mert most 2x500-at vonnak majd neki.

Le lehet mondani (sms-el), kérdés, hogy akkor joker plusz-ra áll vissza, mert bár kifutott csomag, az maradt az alapcsomag.

(#37623) razorka777


razorka777
veterán

Üdv srácok!
Feltöltő kártyás vagyok és kaptam egy ilyen SMS-t:

Szerintem ezt nem a Vodafone küldte.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#37624) szabogabor10 válasza razorka777 (#37623) üzenetére


szabogabor10
veterán

De a Vodafone küldte.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37625) razorka777 válasza szabogabor10 (#37624) üzenetére


razorka777
veterán

Akkor jó, csak a küldő száma zavart meg. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#37631) asdf_ válasza HartgeH3-2.8 (#37620) üzenetére


asdf_
veterán

A különböző országokban eltérőek az üzletstratégiák és szabályzatok.

Es a fraud merteke is :U

(#37632) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv

Adott egy k4607 -es USB stick, és egy Windows XP SP1, vagy SP2 - őhöz ( PC )
szeretném csatlakoztatni,

Vajon működne,
ha a minimális hardver követelmény Windows XP SP3?

Köszönet

(#37633) mukibuci válasza laszlohu (#37632) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amint felrakod az sp3-at

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37634) laszlohu válasza mukibuci (#37633) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezzel csak 1 probléma van,
egyrészt nem saját gép, hanem munkahelyi, tehát én önkényesen nem rakhatok fel rá SP3 - at,
a rendszergazda válaszától függ, hogy telepíti-e, vagy sem, de ha nem muszáj, nem zavarnám őt ezzel,
( kiszállási díj, stb. ).

fut rajta 1 szoftver hibátlanul, viszont kitalálták, hogy márciustól mindenképpen kell rá net.

az lenne a kérdésem, hogy próbálta - e a k4607 - es mobilsticket SP1 - gyel, vagy SP2 - vel valaki?

A főnököm elsősorban kissebb büdzséből próbálná megoldani,
pl. új gép vásárlása( windows 7 , 8.1, 10 ) nélkül,

nyilván, végső esetben, az új gép vásárlása megoldaná a problémát

[ Szerkesztve ]

(#37635) asdf_ válasza laszlohu (#37634) üzenetére


asdf_
veterán

XP-vel nem netezunk. SP2-vel meg plane nem. Direktben, tuzfal nelkul meg plane plane nem farkalunk xp-t netre. Tessek szepen valami routert venni, amibe bele lehet dugni a mobilsticket (es kompatibilis is vele!), es a router tuzfalan keresztul madzagosan rakotni azt a gepre ha mar annyira mocskosul netre kell rakni egy xp-s gepet (ahelyett, hogy kidobnak a fenebe). Direktben netre menni vele kb. ongyilkossag.

[ Szerkesztve ]

(#37636) szabogabor10 válasza laszlohu (#37634) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pedig tényleg az új gép lenne a legjobb megoldás friss Windows-zal. Valamit mindenképp tenni kell, mert így tuti nem fog működni a stick.
És amint előttem is írták, öngyilkosság SP1 vagy 2-es XP-vel direktben netre menni (lassan a 3-assal is az lesz).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37644) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Kecskeméten és/vagy Kiskőrösön illetve a két város közötti részeken van valakinek tapasztalata a Vodafone 3G lefedettségével és minőségével?

Jelenleg Telekomos vagyok, de baromira nem éri meg a jelenlegi csomagom. Számhordozással jönnék át a Vodafone-hoz, méghozzá egy sima (nem +) Go csomagra váltanék. 26 év alatti vagyok, így király lenne 500MB nettel. Csak a 3G hálózat zavar kicsit. Illetve az is csak akkor zavarna, ha a sebességek a béka segge alatt lennének mint a jelenlegi T-s csomagomban.
Illetve ha veszek a Go-hoz 1500 Ft-ért 1GB-os csomagot pluszban, abban is csak 3G-m lenne?

A másik kiszemelt csomagot a Telenor-nél a MyTariff XS, de ugyebár ott csak 80 percet kapok az itteni 100 helyett, valamint csak 200MB netet, igaz, azt 4G-n. De a Telenorról is olvasok hideget-meleget.

(#37645) H.Istvan25 válasza bajaki (#37644) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Egy ideje minden Voda csomag 4G-s, igy a Go is

Huawei Mate 9

(#37646) bajaki válasza H.Istvan25 (#37645) üzenetére


bajaki
őstag

Komolyan? Nincs kérdés, jövő héten jövök. :D

(#37647) H.Istvan25 válasza bajaki (#37646) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ja. De a 3G is szinte mindig 10 megabit fölött megy nekem.

Huawei Mate 9

(#37648) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Szerintetek az miért van, hogy amikor (tableten) a voda honlapján a "tarifák" menüpontra kattintok, akkor a tetves telefonjait akarja rámtukmálni, nem pedig a tarifák jönnek ki, amik közül lehetne nézelődni. Én vagyok a logikátlan és a tarifákat nem a tarifákhál kell keresni, hanem pl a "segíthetek", vagy "impresszum", netán a "tartozékok" opció alatt? Valamint a másik kérdésem, hogy milyen böngészővel lehet megtekinteni rendesen a vodafone honlapját 2016 elveszett világában? Ugyanis ezeket a legördülő menüket nem csípázza a vacak böngészőm. Rákattintva egy pillanatra előugrik, majd eltűnik. Hosszan nyomva tartva pedig az opciók jönnek be (megnyitás új lapon, link mentése, stb). Az világos, hogy a ~150000 Forintos készülékem egy vacak és nem alkalmas a Vodafone honlapjának látogatására (pedig naivan azt hittem, hogy szeretnék ha a paraszt ott nézelődne, hátha vesz valamit), de akkor hogyan tudnám megnézni, ha most már azért sem akarom a számítógépet bekapcsolni? Vennem kell 500000 forintért egy iPadot? Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#37649) mukibuci válasza bihariszabi (#37648) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bár csak egy ~150000 forintos kacat és nem 500000 forintos ipad, de működik

[/L]

btw egy lumia 435-ös csúcskészüléken is tökéletes

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37650) bihariszabi válasza mukibuci (#37649) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Tuttam, hogy sz@razandrojid! :D
Ez a gyári böngésződ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.