Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) mukibuci válasza dedike (#11999) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az igazság asszem most nálad van :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12002) bence2 válasza dedike (#11999) üzenetére


bence2
csendes tag

Se a termék árába nem volt beleépítve, se kötelező kapcsolt termék nem volt? (előfizetés, stb). Ha nem, akkor kis összegű promóció, hogy legyen szintén vevőcsalogatás. És mert elégedett ügyfélként reklámozod őket majd. Ilyenek pl néhány Mediamarkt-os kamatmentes cetelem kölcsönök, ha ilyesmire gondolsz.
De láttam már rá példát, hogy egy bizonyos típusú sony TV egészen a kamatmentes hitelig akció nélkül 200ezer FT volt, majd utána megjelent akciósan 230ezerért és hatalmas lehetőségként kamatmentes hitelre.
Gondolom a 30ezres áremelés nem véletlenül van és esetleg nem annyira elképzelhetetlen, hogy a termék áraiba beleépítik a "kamatmentes" hitel veszteségeit. Tekintettel arra, hogy a kereskedelmi cégek nem jótékonysági non-profit vállalkozások:-)

Tényleg nem akartam, hogy bárki félreértse az írásomat, csak annyit, akartam kifejezni, hogy óvatosan kell csinálni, ha esetleg részletre vásárol. Arra akartam célozni, hogy érdemes néha a kulisszák mögé tekinteni

(#12003) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Voda 845 telót, előtte l760v-t használtam sose neteztem rajta.
Megkaptam ez első számlát az új telefonra ahol ezek a *.*-ok szerint 7,5 megát neteztem a hálózatukban, amiért 9000 Ft-ot fizessek be.
1. direkt kilőttem a netjüket.
2. 7,5megáért 9000 ft ez komoly????
3. szerintük 2007 óta van vodafone internet start csomagom, szerintem nincs.

Tudtok segíteni mit lehet tenni az ügyben mert 9000ft-ot (még ha neteztem is volna amit szerintem nem tettem) nem fogok kifizetni 7,5megáért. Olyan isten nincs hogy ennyit fizessek ezért.

Köszi a segítséget előre is.

(#12004) mukibuci válasza bence2 (#12002) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pont úgy teszel, mintha az ember nem kötne szerződést csak a részletfizetés miatt....

Márpedig ha úgyis van előfizetésem, akkor milyen plusz költség van még :F


tomiee85: Igen, ez komoly. Tényleg így van.
Gonosz mód on: kértél volna valami netes opciót mellé, ebből kijött volna majdnem egy év...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12005) club1 válasza tomiee85 (#12003) üzenetére


club1
veterán

Le van írva, 13 Ft / 10 kB, és díjcsomagváltásnál, új előfizetésnél, stb. bekapcsolják. Próbálj meg velük egyezkedni - ha már nem voltál előrelátó - hátha valamennyit elengednek. Azt ne csináld hogy nem fizetsz, mert feketelistára fogsz kerülni. Sok sikert!

(#12006) tomiee85 válasza club1 (#12005) üzenetére


tomiee85
senior tag

Kiderült hogy az került 9000 ft-ba hogy bekapcsoltam az androidos készüléket és testreszabta magát.
Ügyintéző megkérdezte : akarok e vodanetet használni. Mondom semmilyen formában se.
Csak én érzem hogy ezt meg kellett volna említenie hogy 1. aktív ez a szar (13ft/10kb) 2. andoid beállítása megeszik 7megát ami majd 10k forint.
GG voda.

ebből egy 1750 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12007) mukibuci válasza tomiee85 (#12006) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Erről meg a voda tehet. GG user :W

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12008) tomiee85 válasza mukibuci (#12007) üzenetére


tomiee85
senior tag

A készülék márkája VODAFONE amihez ha nem adnak kezelési útmutató legalább az ilyen infokat meg kéne említeni .

(#12009) mukibuci válasza tomiee85 (#12008) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem adnak hozzá...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12010) tomiee85 válasza mukibuci (#12009) üzenetére


tomiee85
senior tag

jah ilyen 3lapos hogy kapcsold be szintűt de semmi androiddal kapcsolatos plusz infokat. Első androidos telóm nem igazán tudtam hogy az hogy beállítod a telefont ekkora adatforgalmat kreál ilyen áron. Nem tudom de én úgy érzem ezt meg kellett volna említeni.

[ Szerkesztve ]

(#12011) radamsky válasza tomiee85 (#12003) üzenetére


radamsky
senior tag

na ebbe én is belefutottam hogy alapbol aktiv a net, igaz nekem azaz a gyerköcnek csak a egyenlegét szivta le , mondjuk nekem se tetszett

(#12012) tomiee85 válasza radamsky (#12011) üzenetére


tomiee85
senior tag

ez a 13ft/10kb ez egyszerűen nevetséges...

(#12013) radamsky


radamsky
senior tag

külön akartam írni, ehhez a hitelhez kapcsolódóan.

Nekem lehet hogy jól jönne, mert ugye köhög a telefonom (ergo lassan rémálom, igaz van már vagy ezeréves, de 3 az biztos), és mondjuk van most 20 ezrem. Igen ám de 20 ezerig meglehet nézni milyen telefonokat lehet kapni, fölég úgy hogy ugye 2 évre megint alá kell írnom, és addig új telefon max. a holdba van

Na ilyenkor jól jön mondjuk egy kis rásegítés, főleg ha kamatmentes is. mert akkor azt mondom magamba hogy ugyan már ne szenvedjek ezzel a mostanival, hanem tegyünk hozzá még egy 20 ezres hitelt, meghosszabbítom az előfizetést és akkor veszek egy olyan telefont ami legalább megint kiszolgál egy ideig. Azt a 20 ezret meg nem tudom 1 év alatt apránként hozzácsapják a számlához

na ja közbe felébredtem és észrevettem hogy bilibe log a kezem:DD

nálam erre pl jó lenne a részletfizetés, de még sokat nem lehet tudni róla, de amit fenn leírtam azt el tudnám képzelni. Anno Westeles voltam ezer éve és már ott ment ez. Más kérdés hogy 1 év után vehettem anno akciós áron készüléket

én Pl nem villogásra veszem soha a telefonomat, hanem ár-teljesítményt nézek max. 20-30 ezer forintig. 100 ezer forintért telefont??? az már majd egy nettó fizetés, ennyire gazdag nem vagyok

(#12014) dedike válasza mukibuci (#12001) üzenetére


dedike
addikt

Én is szeretlek... :D :P

bence2:

TV-t meg egy házimozit vettem, 300 ezerért, s annyit is fizettem érte. Ott 30-at, meg még 9x (Euronics). A T-nél pedig már nem egy telefont vettem így, az előfizetés meg adott amúgy is! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12015) radamsky válasza tomiee85 (#12012) üzenetére


radamsky
senior tag

:DD pedig ki kell fizetned, max legközelebb te is gyanakvó leszel mint én. Én hiába reklamáltam, nem írták jóvá a gyerek telcsijénél

Örülj hogy csak 9000 Ft:D nekem volt hogy 56 ezer volt a félhavi számla, a barom emelt dijas sms játékuk miatt:D Nem én csináltam, de flotta csomag van és nálam csapodik az összes

valamit jováirtak, de ..... keserü a szájizem

Mostmár ugy megyek voda boltba hogy kérem az aprobetüs részt:D a nagy betüs az nem érdekel. A csaj multkor kérdezte hogy csodálkozik hogy elolvasom, nem szokás. Én meg kényelmesen elolvastam, van időm

(#12016) tomiee85 válasza radamsky (#12015) üzenetére


tomiee85
senior tag

Fogyasztóvédelemmel nem is érdemes próbálkozni?

(#12017) radamsky válasza tomiee85 (#12016) üzenetére


radamsky
senior tag

hmm

hírközlési felügyelet-fogyasztóvédelem-meg akár az úristenhez is fordulhatsz

ha nincs befizetve a számla akkor a voda ugye kikapcsolja a telcsit, és mivel nálam pl. nem hobbiból van hanem azért hogy használjam, főleg hogy az egész flotta kikapcsolódik, innentől a hajamra kenhetem még ha igazam is van. föleg az összes telcsit korlátozzák

Sajnos a magyar szervek nem a gyorsaságukról híresek, söööt. van egy vitám egy szolgáltatóval majd 1 éve húzódik, pedig igazam van, de attól a szolgáltatásból kikapcsoltak, majd mikor már asztalt borogattam, nagy kegyesen elismerték igazam van és visszakapcsoltak.

Itt lenne a happy, csak éppen kiszámlázták a kikapcs meg bekapcs dijat :Y Agyam eldurran ilyenkor és most megint megy a pofozkodás

Ez most nagyon Off volt

Csak azért válaszoltam erre mert a hajam égnek áll, mikor azt látom hogy valaki bízik még az ilyen szervekbe:D

egyszerűbb ha befizeted, és nem leszel kikapcsolva, aztán reklamálj. Általába a Voda jóvá is szokta írni , vagy legalábbis egy részét. Ezért néha templomba is elmegyek gyertyát gyújtani és hálálkodni :D

bocsi az Offé

A lényeg ne halogasd hanem lépj

[ Szerkesztve ]

(#12018) kaller1 válasza tomiee85 (#12016) üzenetére


kaller1
veterán

2 dolgot kell tenned:

XSTART szó küldése a 1270-re
Számla befizetése

Ezeken kívül mással ne is próbálkozz, felesleges. Ha a jövőben netcsomagra lesz szükséged, 1000 Ft/hó opcióért kapsz olyat, ami elég a telefonodnak.

.::> <::.

(#12019) tomiee85 válasza kaller1 (#12018) üzenetére


tomiee85
senior tag

már lemondtam a netet meg első nap minden átjárót átállítottam de azért ez így mégsem kerek.

(#12020) Blamazs


Blamazs
senior tag

En nem ertem miert szivatja az ugyfeleket a voda ezzel az alapbol bekapcsolt start csomaggal. Nem hiszem, hogy nem veszik eszre, hogy reklamal mindenki miatta.
Kapcsoljak be a napijegyet es kesz ha ennyire netet akarnak adni.
De ez igy elegge lehuzas szagu.

(#12021) dedike válasza Blamazs (#12020) üzenetére


dedike
addikt

Ha az szívatás, hogy biztosít a szolgáltató valamilyen net elérést minden figyelmeztetés nélkül, akkor mindhárom szolgáltató megteszi ezt az ügyfeleivel... :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12022) Brutális eb válasza Blamazs (#12020) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nekem ki van kapcsova az adatforgalom a telómon x10 min és fateromén is voda 845 de az erdeg nem alszik ezért ment két sms.(Csak wifift használunk)
Írták,hogy kikapcsova.Ezek szerint be volt. :(
Olcsó primitív húzás semmi tájékoztatással. :W

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12023) dedike válasza Brutális eb (#12022) üzenetére


dedike
addikt

Ennél világosabban, érthetőbben és szájbarágósabban nem hinném, hogy lehetne tájékoztatni a "Kedves" ügyfeleket! :N

(azt hiszem, ma nagyon eltévedtem... :B )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12024) tomiee85 válasza dedike (#12021) üzenetére


tomiee85
senior tag

Nem az a szivatás hogy adnak netet, hanem hogy basznak szólni hogy a telefon első használat/beállítás során megeszi a minimálbér 1/8ának megfelelő összeget.....Azért ez már a pofátlanság teteje.

(#12025) dedike válasza tomiee85 (#12024) üzenetére


dedike
addikt

Most legyél őszinte! Ez csak a szolgáltató hibája? Egyáltalán, ez a szolgáltató hibája? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12026) tomiee85 válasza dedike (#12025) üzenetére


tomiee85
senior tag

Szerinted ha tájékoztatnak akkor nem rakok bele egy csutkára lemerült vitamax kártyát elsőre? Sose volt androidos telefonom, így tájékoztatás hiányában honnan kellene tudnom hogy 9000 al lehúznak a teló bekapcsolásáért ha nem kérek a net csomagjaikból?
Ez az internet start kezdem azt hinni a bosszú azokkal szemben akik nem kérnek a netjükből.

[ Szerkesztve ]

(#12027) kaller1 válasza tomiee85 (#12026) üzenetére


kaller1
veterán

Tájékoztatást vársz, mikor az eladók többsége azt sem tudja mit ad el? :DDD
Ez egyébként mindhárom szolgáltatóra igaz, sajnos.

.::> <::.

(#12028) mukibuci válasza tomiee85 (#12026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A telefon se írta ám ki, hogy most pedig csatlakozni fog a hálózathoz, és ez esetleg pénzbe is kerülhet....

És ha még nem is közölte volna veled a teló, akkor mit is gondoltál, hogy fog a gmail fiókoddal szinkronizálni net nélkül :F Lehet mutogatni itt mindenkire, ez akkor is user error :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12029) Brutális eb válasza dedike (#12023) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sajnos a panninál is elolvastam egy ilyen fecnit és mégis korlázos lett a "korlátlan" internet.
Majd mondták,hogy amit olvastam nem a teljes aszf mert az nincs kint minden üzletben.....
Persze mindent el kell ovasni igazad van aláírom sőt.

De akkor is alaptomos és sunyi dolog mivel én telót menni mentem be miért gondolnám,hogy árúkapcsolnak.
Sebaj olvasni olvasni olvasni(Majd kimenve az üzletből irány a kórház mert összevernek a sorban állók) :)
Ettől függetlenűl szánalmasan gyenge próbálkozás és gusztustalan.
Hangsúlyoznám szémomra.
Mindezek után minden tiszteletem a voda ezen a fórumon jelenlévő popsipucolóinak.
Akinek nem inge......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12030) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha kikapcsolom az internet startot, akkor nem is tud csatlakozni a nethez a mobilom?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12031) kaller1 válasza Sztbeni (#12030) üzenetére


kaller1
veterán

Nem.

.::> <::.

(#12032) Sztbeni válasza kaller1 (#12031) üzenetére


Sztbeni
őstag

hát akkor megy is az esemes ezerrel :-)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12033) ansell


ansell
tag

Rákérdeztem márkaboltban (Arena Plaza) a részletfizetésre:
jelen pillanatban egyetlen készülék kapható részletre: a Nokia 5230-as
az igazi részletfizetés szept. 1-től indul.

ITX konfig eladó!

(#12034) radamsky válasza mukibuci (#12028) üzenetére


radamsky
senior tag

nem igazán user Error, hanem inkább lehuzás.
Az ügyfelek semmibe vétele. Fizess parasz:D

[ Szerkesztve ]

(#12035) club1 válasza radamsky (#12034) üzenetére


club1
veterán

Igen, a felhasználónak nem kell gondolkozni, olvasni és értelmezni tudni feliratokat, megteszi helyette azt a szolgáltató. Ha meg nem, akkor be kell perelni a szolgáltatót...

(#12036) mukibuci válasza radamsky (#12034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hát persze, elb4szol valamit, arról nem te tehetsz, hanem a szolgáltató. Egyértelmű :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12037) ottoyes válasza mukibuci (#12036) üzenetére


ottoyes
senior tag

:) "Mindezek után minden tiszteletem a voda ezen a fórumon jelenlévő popsipucolóinak."Te lennél?De nem lehetsz egyedül,mert tsz.. ;] :P ehhehe..

Ottoyes

(#12038) mukibuci válasza ottoyes (#12037) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szted sírva fogok elaludni este? Főleg egy ilyen aláírás mellett? :D Szegény embert az ág is húzza :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12039) radamsky válasza mukibuci (#12036) üzenetére


radamsky
senior tag

Ennyire nem kell védened őket.

Ha veszek egy telefont akkor nehogy már alapból net aktiválva van. Fogjuk fel az User kezdő és nyomkodja észre se veszi hogy netten is van. Majd hó végén csak azt érzi hogy hopp mi ez a nagy számla
nehogy már azért vegyek egy vitamax kártyát hogy bekapcsoljam a telefont és lekapcsoljak mindent ami nethez kell. A vásárlok 60-70% nem profi, csak telefonálásra használja a telcsit

Az én értelmezésem szerint ugy kellene User vesz egy telefont majd ha kell neki net előfizet
addigra tisztába jön a telefonnal is:D

Bilibe a kezem

Nem bántom a vodát, nem szidom, de boldogabb lennék ha ilyen aproságok nem lennének

Ez tiltott árukapcsolás:D

nem veszekedni akarok, cssak éppen akarok venni egy telcsit, ujabbat, már egy vitamax sim kártyát beszereztem

(#12040) ottoyes válasza mukibuci (#12038) üzenetére


ottoyes
senior tag

...szivesen meghallgatlak,ha akarsz róla beszélni.. ;] :) az aláírás meg....nem elégedett a szolgáltatókkal...van ilyen.. :D

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#12041) mukibuci válasza radamsky (#12039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem másik kártyát kell szerezni, hanem elolvasni, hogy mit ír ki a telefon, nem pedig ész nélkül nyomkodni a tovább gombot...

Továbbra is user errornak tartom azt, ha nem olvasod el, hogy mit csinálsz :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12042) dedike válasza radamsky (#12039) üzenetére


dedike
addikt

Tévedés! Legyen net a telefonon vásárláskor! Csupán ennek a net lehetőségnek kellene valami normálisabb árat megállapítani, esetleg ajándékba adni a SIM mellé 10-20 MB adatforgalmi lehetőséget!

Egyébként -bár nem szeretem ismételni önmagam- mindhárom magyarországi szolgáltató valamilyen net elérést tesz a SIM mellé, s elég kemény áron!

Egyébként pedig minden telefon felhívja a használója figyelmét, hogy csatlakozik, s arra is, hogy ez pénzbe kerülhet! :R

Jó szerencsét!

(#12043) mukibuci válasza dedike (#12042) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egyébként pedig minden telefon felhívja a használója figyelmét, hogy csatlakozik, s arra is, hogy ez pénzbe kerülhet!

Akkor is a szemét mocskos lehúzó szolgáltató a hibás :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12044) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Hello!
Nem tudja vki hogyha amerikábol hozatok egy pl. AT&T-s mobilt, akkor azt itthon lehet függetleníteni? :F

(#12045) dedike válasza Prinz Eugen (#12044) üzenetére


dedike
addikt

Szia!
Persze. Mindent lehet. Hogy aztán működni fog-e... :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12046) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

Üdv!

Nokia e51-re szeretném beállitani a levelezésemet " gmail " . Tökéletesen működik, de mióta vodanetet megrendeltem és azon szeretném használni arra annyit felel, h nem találja a szerver-t. ugyanazokkal a beállitásokkal leszedi a leveleket ha wifire csatlakozom.

Nem szeretném használni a Gmail alkalmazást. De sajna most arra kényszerülök.

A legjobb lenne ha leszedni 15 percenként és látnám a főoldalon a friss leveleket ha érkezett. :F

(#12047) mukibuci válasza dzsozefo (#12046) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kereső ;)

ezt és ezt olvasd el :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12048) dzsozefo válasza mukibuci (#12047) üzenetére


dzsozefo
aktív tag

Köszönöm. De nem írja ki, hány email jött a címre? Csak Mail for Exch. van kiirva. :(((

Több címet is tud kezelni? Nem tudom, hogy lehet több profilt létrehozni.

(#12049) mukibuci válasza dzsozefo (#12048) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nálam irja, hogy hány olvasatlan levelem van, meg a kezdőképernyőn mutatja az utolsót.

Nem tudom, hogy kezel e több címet, nem próbáltam.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12050) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Vettem egy telefont vitamaxszal 2 hete. Azóta nem sikerült a my vodafone-ra regisztrálni. Négyszer hívtam az ügyfélszolgálatot, az első nem értett hozzá (a regisztrációt nem tudta megmondani hol van), a másodiknak sikerült (segíthetek menü, my vodafone reg), és onnan kezdve az ÜSZ-szel nincs gondom, viszont beregisztrálni nem tudok, az SMS-en küldött kódot beírom és semmi. Szóval ebben a témában még kétszer hívtam őket, közben vagy 20x megpróbáltam 3 különböző böngészővel, semmi.

:(

Eredetileg át akartam meni az egész családdal a vodkához a t-mobile-tól, szerencsére 1 telóval kezdtem. Ilyen bénázást sem a t-nél, sem a pannonnál (bár ott régen voltam) nem láttam.

A mostani felületen (mert állítólag ez új) sikerült már valakinek my vodafone-ra regisztrálnia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.