Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) cigam


cigam
félisten

Vettem egy Voda246 telefont, prepaid-el. Viszont nem írja ki az RDS az álomásneveket. Bevittem szervizbe. 2 hétig gondolkodtak rajta, aztán egy fejhallgatócserével vissza akarták adni az ugyanolyan rossz telefont. Természetesen nem vettem, át, mondtam, hogy ezen még dolgozzanak egy picit. Ha 2 hét múlva megint megint a rossz készüléket akarják visszaadni, mit tudok tenni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13002) donald_boy


donald_boy
tag

Anno vitamax-al kezdtem a mobilozást és hűséges vodásként 3-4 évvel ezelőtt felajánlották, hogy ha előfizus leszek akkor a havidíjból 30% kedvezményt kapok. Így most 3000 forintot fizetek és 200 percet beszélek bárhova. Már semmilyen hűség nem köt a vodához viszont szeretnék venni új okostelefont.

Nem tudjátok, hogy ezt a régi kedvezményemet tudom érvényesíteni a vodánál egy új előfizu és készülék vásárlása esetén?

(Mert ha nem akkor szerintem szemrebbenés nélkül átmegyek a T tesóhoz.)

(#13003) Z0C! válasza donald_boy (#13002) üzenetére


Z0C!
őstag

hűség aláírása után tudsz készüléket vásárolni.
vagy tarifát váltasz Surf csomagra és hűséget írsz alá így olcsóbban kapsz telefont.
hűség nélkül feltöltőkártyásan tudsz telefont venni...
hűség nélkül sehol sem kapsz kedvezményt :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13004) m@xsys válasza manchester85 (#12999) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hi, Kösz a gatulációt. Itt többet megtudhatsz, elvileg párna is van [link]

(#13005) donald_boy válasza Z0C! (#13003) üzenetére


donald_boy
tag

Félreértettél. :)
Vodafone 200 előfizum van, ami már nem létezik. Ez anno 4500 forintba került, de felajűnlották nekem, hogy ha vitamaxról előfizura váltok (hűség, teló aláírás 2 évre) akkor kapok rá 30% kedvezményt. És nekem így került/kerül ez a csomag 3000 forintba most is, de már hűség nem köt a vodához, mert ez kb. 3-4 éve volt.
Ezért kérdeztem, hogy új hűséges előfizu+telefon esetén van e esélyem ezt a 30%-os kedvezményemet érvényesíteni? Vagy vmit kialkudni a vodával.

(#13006) manchester85 válasza grafikus17 (#13000) üzenetére


manchester85
addikt

Teljesen logikus döntés a vodától... Még véletlenül se tűnjön fel az ügyfeleknek, hogy a smart csomagok feltételei pont annyival rosszabbak, hogy garantáltan visszahozzák azt a készülékkedvezményt, amennyivel olcsóbban adják a horribilis árlistához képest. Egyébként jobban belegondolva, az a bosszantó, hogy a smart 200 még meg is éri, ugyanis, bár ezer forinttal drágább a havidíj az ikon 200-hoz képest, a sms-ek viszont minden hálózatba mehetnek és a készülékár is olcsóbb valamivel. 24 ezerrel többet fizetnék a 2 év alatt garantáltan, 8 ezerrel viszont olcsóbb mindkét modell (3gs, 4) és ha minden hónapban küldök 30 sms-t más hálózatba, akkor az 1050ft. :U Tehát el kell ismerni, hogy a smart 200 nekem tökéletes lenne. :) Ha nem lenne szükségem családbarát kedvezményre, (az 1+1 csomag erre nekem nem alternatíva), illetve nem egy olyan családtag előfizujára akarnék készüléket vásárolni, aki nálam jóval többet forgalmaz, és egy 10k körüli smart csomaggal csak a havi számláját növelném. Úgyhogy így belegondolva a smart 200 eléggé rendben van, a szomorú az, hogy a többet forgalmazó ügyfelekkel fizettetik meg ezt a kedvezményt... ( smart 200-ra nincs egyértelműen jobb ajánlata a T-nek, a nagyobb csomagoknál viszont van)

m@xsys! Köszi, igen, itt már néztem, csak nem látom a kínálatban. Na majd rájuk csörgök.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13007) fateless válasza donald_boy (#13005) üzenetére


fateless
veterán

Nagy valószínűség szerint megmarad a kedvezményed (95%), de feltehetőleg csak első vagy esetleg második (inkább első) oszlopból választhatsz majd készüléket. Ettő függetlenül ne mrosszak a kondíciók...

Bemész, megkérdezed, megkapod a pontos választ és már viheted is a készüléket, ha megfelel.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13008) donald_boy válasza fateless (#13007) üzenetére


donald_boy
tag

Mire gondolsz első oszlop alatt? Az előfizukat? pl: 200 plus

(#13009) donald_boy válasza fateless (#13007) üzenetére


donald_boy
tag

És szted BP-n melyik üzletben érdemes próbálkozni?

(#13010) Z0C! válasza donald_boy (#13009) üzenetére


Z0C!
őstag

West End, Arena, Duna, Euro Park, Alle :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13011) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Sziasztok,
Vodafone presztizs fix dijcsomagban van mobil e-mail, ez a blackberry szolgáltatást is jelentheti?
A sima presztizsben le van irva h BB vagy nokia exchange, ugye a presztizs fix is igy van.
Köszi

(#13012) SZ4B válasza kzoltann (#13011) üzenetére


SZ4B
tag

igen, az BB

szigNÓ

(#13013) fixedgear


fixedgear
tag

jóbarátom bement a westendbe vodához hogy vegyen előfizuba i4-et
és álláítólag 80.000ft kauciót akartak tőle kérni mivel 22.év alatti (20éves)
fizetőképességét igazolta
ilyen van? :Y

LG Optimus 2X P990

(#13014) mukibuci válasza fixedgear (#13013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem valószínű, hogy az életkora miatt :U De ilyen van :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13015) fixedgear válasza mukibuci (#13014) üzenetére


fixedgear
tag

azt tudom hogy kérhetnek kauciót, de neki ezt mondták h azért mert 22 év alatti

LG Optimus 2X P990

(#13016) mukibuci válasza fixedgear (#13015) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

9990ért akart iphonet? Vagy vmi kisebb csomagot nézett?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13017) fixedgear válasza mukibuci (#13016) üzenetére


fixedgear
tag

aztmondja 59k önerő 13(?)hónapra +kaució
22.év alatt mindenkitől kérnek kauciót csomagtól függetlenül

LG Optimus 2X P990

(#13018) mukibuci válasza fixedgear (#13017) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

iphone nincs részletfizetéssel... 13 hónapra pedig főleg nincs :U

Ott vmi más gebasz volt

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13019) lezerpiramis válasza kzoltann (#13011) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hi!

Presztízsben BIS és/vagy Nokia Messaging van (az egyéb opciók mellett).

(#13020) fixedgear válasza mukibuci (#13018) üzenetére


fixedgear
tag

önerőt magára a készülékre értettem :B
a 13 meg 12 hónap és a tarifa amit nemtudom menniy
ja és a 60k-n felül kérték a 80k kauciót

LG Optimus 2X P990

(#13022) Z0C! válasza fixedgear (#13020) üzenetére


Z0C!
őstag

Surf csomagokban van részletfizetés.
12 hónapos törlesztő van.13ról nemtudok (hacsak nem az önerőre gondolsz mint törlesztés).
12hónap szokott lenni a tarifahűség.
60k-n felül 80k.
tehát 1 nagyértékü telefont kívánt venni a 22éves haverod.
azért kértek el + 80k-t hogy bebiztosítva legyen a készülék/ a szolgáltató.
60+80 - 140k tehát feltöltőkártyásan meg is vette a telefont. :)
viszont ugye a 80k-> 3befizetett csekk után visszaforgatásba kerül tehát 1-2hónapig (vagy több) tuti nem kell havidíjat fizetnie :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13023) mukibuci válasza Z0C! (#13022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszont szifonra továbbra sincs részlet, surfben sem :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13024) Z0C! válasza mukibuci (#13023) üzenetére


Z0C!
őstag

ez persze így van. ÁSZF-ben is le van írva :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13025) fixedgear válasza Z0C! (#13022) üzenetére


fixedgear
tag

:R
szerintem drága ennyiért, maradok a galxy s-nél és a kék szolgáltatónál(még vodás vagyok, de nem sokáig...)

LG Optimus 2X P990

(#13026) Z0C! válasza fixedgear (#13025) üzenetére


Z0C!
őstag

hát figy, én 1 telefonért nem adok ki annyit.
Az SE X8 vagy a Voda945..ugyan annyit tud mint az ájfon, csak nincs rajta alma logo...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13027) mukibuci válasza Z0C! (#13026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De hiányzik belőle az "életérzés" :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13028) Z0C! válasza mukibuci (#13027) üzenetére


Z0C!
őstag

ja mert Alma van rajta...
kajak keresek Alma logót és rárakom a 845mre :)
meg iDiot leszek :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13029) manchester85 válasza Z0C! (#13026) üzenetére


manchester85
addikt

Hát persze, álmodozz csak! :DDD :U Ezzel az erővel: minden nő ugyanannyit tud. Az ősemberek idején mind1 is lett volna, hogy Zimány Linda vagy Kiszel Tünde térdepel előtted, csak azóta némiképp civilizálódtunk... :U Egyetlen rendszer van, ami a jövőben az iPhone-éval fog konkurálni, az a WP7. A low-end androidok szóra sem érdemesek. És még mielőtt mindenki a nyakamnak ugrana, szó nincs arról, hogy más mobilját fikáznám, mindenki arra költ, amire akar, vagy amire szüksége van. Csak ne az 1ft-os telefonjához hasonlítsa a piac egyik legjobbját, gyermeteg érvekre hivatkozva :U

i6 Silver

(#13030) mukibuci válasza manchester85 (#13029) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak ne az 1ft-os telefonjához hasonlítsa a piac egyik legjobbját, gyermeteg érvekre hivatkozva

Inkább legyen a piac egyik legdrágábbját :P De nagy vonalakban igazad van :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13031) manchester85 válasza mukibuci (#13030) üzenetére


manchester85
addikt

Szerencsére a kettő fedi egymást. :) Egyébként mivel iPhone-t net nélkül nem érdemes használni, így akinek nincs szüksége flottás csomagra, nem telefonálásból él, annak jó lehetőséget nyújtanak a készülékre szabott díjcsomagok. Meg lehet venni egy wave-et is multimédia 200-ban, vagy 200 plusban 75 ezerért, illetve egy iPhone 3GS-t smart 200-ban 60-ért. A 3GS olcsóbb is, a csomagok közötti eltérés pedig ez esetben elenyésző, vagy egyéni felhasználási szokások javára írható, és nem kell hozzá vezérigazgatói állás, sem a havidíjhoz, sem a készülékárhoz. A különbség a két készülék között pedig hatalmas, bár a wave azért nem egy rossz teló.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13032) fixedgear válasza manchester85 (#13029) üzenetére


fixedgear
tag

azért a galaxy s eléggé konkurál még az i4-gyel is

LG Optimus 2X P990

(#13033) manchester85 válasza fixedgear (#13032) üzenetére


manchester85
addikt

Nemtom, én egyszer 5 percig próbálgattam egy T pontban, de még a 3G-met se cserélném el rá. :U (persze csak ha saját használatra szólna a csere. :) ) Az android market köztudottan átláthatatlan, a galaxy s gui-ja is akadozik, a webböngésző furán jelenítette meg az oldalakat, nekem nem tetszett, meg én az iOS menürendszer kényelmességét szeretem. Persze, egy speedtesten jó eredményt produkál, de még ezen a hardveren is akad az android. Egyszerűen ennyi hardverre nem lehet optimalizálni egy szoftvert, és az egész a felhasználói élmény rovására megy. Az android előnye, hogy olcsó, és ehhez képest kellemes, modern, jól használható felülettel rendelkezik, (a symbianhoz képest pl. hatalmas az előnyük) de én ha 120k-s mobilt vennék, akkora biztos, hogy nem a droidot választanám. A MS és az Apple mindig egy lépéssel előrébb lesz azáltal, hogy a rendszerük komoly megkötésekkel, bizonyos hardvereken futhatnak csak.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13034) fixedgear válasza manchester85 (#13033) üzenetére


fixedgear
tag

nekem is volt iphone 3g-m meg azonkívül 4 androidos telóm
a i3G-t szó nélkül cserélném le egy samsung spicára...
de kinek mi, rengetegféle böngészőt lelehet marketból tölteni
teljesmértékben személyreszabható "okosítható",nekem ez hiányzott az iOSből...
amit imádtam viszont az az installous...

LG Optimus 2X P990

(#13035) manchester85 válasza fixedgear (#13034) üzenetére


manchester85
addikt

Hát kinek a személyre szabhatóság, kinek a gördülékeny gui. :U Én azt szeretem, ha a létező legegyszerűbben, leggyorsabban eljutok arra az alkalmazásra, menüpontra, amit épp szeretnék használni. Egyébként az ikonok, szimbólumok sokkal elegánsabbak az iPhone-on, lekerekített sarkok, apró kis fortélyok. :U Arról nem is beszélve, hogy a spica touchscreen-e még csak egy lapon se említhető az iPhone-éval. Viszont személyre szabhatóságban minden droid veri az iOS-t, tehát akinek ez szempont, az úgyis tök máshogy gondolkodik, más érvek szerint. Nekem amúgy a spicában a főgomb tetszik a legjobban, főleg kicsit oldalra billentve a fejem. :DDD :DDD

i6 Silver

(#13036) Tomcsi_21


Tomcsi_21
csendes tag

Hi all. Mit gondoltok Vodafone 100 Plus Surf fizetnék elő és egy lg optimus gt540-et vennék 2 k-ba fog kerülni és a havidíja 4 k. Szerintetek megéri vagy van jobb ajánlat is? Illetve ez a 4k 100%osan lebeszélhető ?

[ Szerkesztve ]

Toma

(#13037) manchester85 válasza Tomcsi_21 (#13036) üzenetére


manchester85
addikt

Le van írva, hogy mire fordítható a 4k. 100 belföldi perc, 1000 hálózati sms, 100MB adatforgalom. Ez van a csomagban, ezt forgalmazhatod le. Ami nem ebbe tartozik, az az áron felül megy. A készülékár mindenképp baráti, a telefon pedig nem rossz, szerintem megéri.

i6 Silver

(#13038) manchester85


manchester85
addikt

Upsz, nem ide... :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13039) beers


beers
addikt

Létezik, hogy Surf 50 (2750Ft+800Ft-ért) 50 perc lebeszélhetőségem és 500M netem lesz?

M&N

(#13040) mukibuci válasza beers (#13039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13041) beers válasza mukibuci (#13040) üzenetére


beers
addikt

Köszönöm!

Surf 50-esnél pedig ha elfogyna a 100M, akkor csak lassul 9,6-ra?

M&N

(#13042) mukibuci válasza beers (#13041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szintén igen :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13044) manchester85


manchester85
addikt

Ez itt nem a reklám helye, szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13045) mukibuci válasza manchester85 (#13044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ráadásul drága is :D és már nincs is ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13046) mukibuci válasza manchester85 (#13044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Így már nem annyira reklámszagú :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13047) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Szeretnék venni egy Nokia X3-02 telefont Vodafone Tweet előfizetéssel. Számomra nem egyértelmű hogy most (28k) a telefon és a telefonért ennyit kell kiadni tehát semmi törlesztés nincs igaz mert akkor megrendelném?? + a havi 2500 az előfizetésért ami ugye alap. Remélem érthető voltam. :DDD

Üdv ModdingR!

(#13048) ravgab


ravgab
csendes tag

Rendelt valaki netről iphone 4et?

(#13049) mukibuci válasza moddingR (#13047) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:K Teljesen jó nyomon jársz, ennyibe kerül és kész ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13050) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok.

Telefont váltottam (k800i-ről wave-re), de az előfizum maradt a fix 3000-es. Szeretnék valami netes csomagot, amivel lehetne facebookozni vagy alkalmazásokat frissíteni, néha megnézni pár weboldalt, stb.... Melyiket érdemes választani?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.