Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) tepenzed


tepenzed
őstag

sziasztok, arra lennék kiváncsi, ha mondjuk veszek a vodától 6000 ft-ért egy iphone 6s-t, úgy hogy a havi díj meg ugye 20000FT 2 évig, akkor annak az előfizetésnek muszáj az én telefonomon lennie vagy simán odaadhatom a simet valakinek a családban aki tényleg ki is tudja használni a korlátlan beszélgetést, én pedig beleraknék egy feltöltős kártyát. Ilyet vajon lehet csinálni?

(#38502) Kronk válasza tepenzed (#38501) üzenetére


Kronk
őstag

miért ne lehetne? :F

http://totesz.myminicity.com/

(#38503) Kicsirics77 válasza tepenzed (#38501) üzenetére


Kicsirics77
veterán

lehet,csak a számla neked jön és te fizeted

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#38504) bihariszabi válasza tepenzed (#38501) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mindegy melyik telefonban használod. A lényeg, hogy fizetve legyen. De kiszámoltad mennyibe leszel 24 hónap múlva? 480 ezer. Ha megveszed a Mediamarktban hitelre 2 évre, 50 ezerrel olcsóbb [link]. És ez egy igen drága hitel, ettől olcsóbb is van. Előleget a Vodka is kér majd.

(#38505) Viktor0610 válasza bihariszabi (#38504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, de imádom, mikor beleszámoljátok a telefon árába a hívásköltséget is.

Legalább "csak" a felét számolnád hozzá, amennyivel többe kerül a készülék nélküli korlátlan csomagnál, ha telefont is veszel hozzá. :P
Az már is barátibb, "csak" 240000 forint.

Gondolom, az autóba is beleszámolod a benzint, mikor az árról van szó. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#38506) Daffni2 válasza Viktor0610 (#38505) üzenetére


Daffni2
addikt

Pedig a Vodafone a díjcsomagoknál külön fel is tünteti,mennyi a díjcsomag és mennyi a készülék havidíja.

"Aki ad,az nyer"

(#38507) bihariszabi válasza Viktor0610 (#38505) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Azt nem írta, hogy az is benne van. Egyébként néztem a Smsung Galaxy S6-ot 32 Gb, azt nagy kegyesen adja a Voda 239 ezerért, aztán ugyanennyi a független a Mediamarktban.

(#38508) Viktor0610 válasza bihariszabi (#38507) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Senki nem mondta, hogy kötelező tőlük megvenni. ;]
Ha meg feltöltőkártyás az ár, akkor meg pláne. :D

Samsung Galaxy A54

(#38509) bihariszabi válasza Viktor0610 (#38508) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem mondta senki, persze, de most őszintén, nem olcsóbban kellene, hogy adják? Vagy pont azért nem adják olcsóbban, hogy ne zargassam őket a nyamvadt telefonvásárlásommal? Hiszen az nekik nyűg mint ahogyan írták itt.

(#38510) Viktor0610 válasza bihariszabi (#38509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért igazán nem szólhatsz, hogy a feltöltőkártyás telefon eladásáért annyira nem harcolnak, annyira nem támogatják. :D
Kb. semmi bevételük nincs belőle később (az értékesítőknek szinte biztosan nem), így nem is igazán preferálják. ;)

Samsung Galaxy A54

(#38511) bihariszabi válasza Viktor0610 (#38510) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Flottáshoz néztem. Magyarul. Nem éri meg szerződést hosszabbítanom. Kedvezményt akkor adnak, ha másik csomagot választok. Persze drágább havidíjjal. Azért ők sem hülyék. És akkor sem olyan jajjdekedvező, hogy most elmenjek szerződést hosszabbítani emelt tarifával.

(#38512) Bozek válasza bihariszabi (#38511) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol nézted flottáshoz?

Itt a 239990 Ft az S7-re vonatkozik, az S6 184990 Ft.

(#38513) bihariszabi válasza Bozek (#38512) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Elírtam. S7-re gondoltam.

(#38514) csipuka


csipuka
senior tag

A vodanal lehet olyan micoSIM-et kapni, ahol a nanoSIM az kitorheto belole?
Jelenleg micro-s a telo, es ha telot valtok, akkor az valszeg nano-s lesz, es konyebb lenne majd atrakni a SIM-et, ha csak ki kell torni, mert kulfoldon vagyok.

(#38515) WZP válasza csipuka (#38514) üzenetére


WZP
aktív tag

Én ilyet kaptam.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#38516) Daffni2 válasza csipuka (#38514) üzenetére


Daffni2
addikt

Igen kaphatsz. Jelenleg csak a Vodánál van ilyen SIM
kártya.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#38517) dptrsk válasza Daffni2 (#38516) üzenetére


dptrsk
addikt

A Telekomnál is van mini-micro-nano SIM.

(#38518) Daffni2 válasza dptrsk (#38517) üzenetére


Daffni2
addikt

Lehet, nem olyan régen még nem volt.

"Aki ad,az nyer"

(#38519) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Csípem a Voda ügyfélmegtartását. Tegnap felhívtam a 1270-et adategyeztetésre,mert a náluk levő 6 számból négyet szeretnék elhordozni ( a másik kettő a hűség lejártáig fiók, azután megszüntetem). Jó, adatok egyeztetve, minden stimm, kolléga rákérdez, miért is lesz hordozás, Mondom kaptam jobb ajánlatot. Áááá ők is tudnak talán ajánlani az eddigieknél jobbat.Nosza rajta... Majd hív az ügyfélmegtartó kolléga. Ok,mondom várom a hívást. Azóta is.. :Y

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#38520) gabor9991 válasza bohoc71 (#38519) üzenetére


gabor9991
őstag

Ha esetleg mégis felhív, leírhatnád mit ajánlott.
Hónap elején én is kaptam egyedi tarifára ajánlatot, pár hsz-el feljebb leírtam, mi lett volna benne, kíváncsi vagyok mennyire változatos ez a nem publikus tarifacsomag.

(#38521) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan gondom lenne, hogy a mobilomba rossz kódot ütöttem, azt hittem jót írok be így 3 próbálkozás után letiltott, most meg kéri a Puk kódot vagy mit, de olyan régi a mobilom, hogy már nem emlékszem hova tettem a kártyát amin az a kód van. :(
Miként lehetne ezt újraaktiválni?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#38522) Daffni2 válasza makoss (#38521) üzenetére


Daffni2
addikt

1270 ügyfélszolgálat.

"Aki ad,az nyer"

(#38523) makoss válasza Daffni2 (#38522) üzenetére


makoss
addikt

Köszi de sokra nem mentem vele, nem tudták visszaállítani.
A végső ok a régi Sim kártya és az új személyiszámom volt :F
Majd holnap személyesen rendezem. :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#38524) viktorhu válasza makoss (#38523) üzenetére


viktorhu
veterán

Weben nem lehet? PIN kódot kérdeztem már le úgy.

(#38525) Diák66 válasza makoss (#38523) üzenetére


Diák66
őstag

Online ügyfélszolgalaton talán lekerheto. De SIM csere is megoldja.

(#38526) Bozek


Bozek
nagyúr

A RedMozi-ba melyik telefonszámmal kell belépni, ha a RedMozi 1 GB megújuló adatkeretet kértem? Elvileg a MobilNet előfizetés mellé lehet kérni, de nekem a sima Go+ csomagomnál jött elő csak az Adatvásárlásnál.

Próbáltam amúgy a MobilNet-es számmal és a Go+-ossal is, de egyelőre csak visszaszól, hogy váltsak RED-re vagy vegyek megújuló 1 GB-ot. Mondjuk a 48 óra még nem telt le, hogy bejelentsem, de azt írták, hogy 24 óra múlva elérhető lesz (azóta eltelt 36 óra is).

[ Szerkesztve ]

(#38527) D4v3


D4v3
őstag

Hello!
Januárban vettem egy vodás 640-et és mellé egy 3000 ft-os feltöltőkártyát, mert így olcsóbb volt számhordozás után, mintha máshogy venném. Az új simet sosem használtam, mivel volt előfizetésem, így meghirdettem és el is kelt, viszont csak mostanában lett telefonba téve az a kártya és az új tulaj azt írta, hogy ezen egy forint sincs. Ezek szerint az x összeggel megvásárolt kártya le tud járni és csak sima SIM-ként funkciál tovább?

(#38528) dptrsk válasza D4v3 (#38527) üzenetére


dptrsk
addikt

Gondolom MAX csomagban volt, aminek a havidíja levonásra került feltöltés után.
Így 30 napig volt x perc + x MB net.

(#38529) D4v3 válasza dptrsk (#38528) üzenetére


D4v3
őstag

Aha, az volt. Köszi!

(#38530) kirkri


kirkri
addikt

A nejem HTC One mini készüléke szervizbe került, mert nem volt kép a kijelzőn.
A telefon 2014. április közepén lett vásárolva, tehát bő 3 hét van még a 2 éves hűségszerződésből.

Ma visszakerült az üzletbe csereengedéllyel. Azonban ilyen készüléke már nincs a Vodának, így a Go+ (E) csomagból kell másik készüléket választanom. Itt viszont nem elérhető egy HTC készülék sem, sőt leginkább csak alacsonyabb kategóriás készülékek vannak. Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal és azon belül az ügyfélmegtartókkal is. Mondtam, hogy szívesen hosszabbítók újabb két évet, de kérek szépen egy komolyabb készüléket. Hát sajnos nem tudnak nekem komolyabb készüléket adni, csak ha magasabb tarifacsomagra váltok, illetve fizessek rá még pár tízezer forintot.

Ezért úgy döntöttem, hogy visszakérem a 65.000 forintot, amennyiért két éve vettem a HTC One mini-t.

Volt már valakinek hasonló ügye?

21 éve a Prohardveren! ™

(#38531) Diák66 válasza kirkri (#38530) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, nekem volt. Igaz feltöltős voltam, de kifogtam egy vacak szériahibás telefont. (igazából csak szoftveres hiba volt, de a gyártó nem foglalkozott vele) Ez még butatelefon korszak.....

Miután már 9X volt szervizben, felvettem a kapcsolatot a gyártóval is, ajánlottak egy cseretelefont, ami kb fele annyit ért tudásban és árban is. Végül a Vodafone elfogadta, hogy levásárolhatom a készüléket. Akkor vettem meg életem első Nokiáját. :))

(#38532) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Használ itt valaki HomeNet-et?

Itt azt írják, hogy
"A HomeNet tarifacsomag kizárólag a Vodafone által megjelölt internetmegosztó eszköz vásárlásával vehető igénybe, továbbá az előfizetés kizárólag ezzel az ajánlatban vásárolt eszközzel használható, a szolgáltatáshoz biztosított SIM-kártyával. Nem rendeltetésszerű használat esetén a Vodafone fenntartja magának a jogot, hogy előzetes értesítést követően korlátozza vagy megszüntesse a szolgáltatást vagy az előfizetést a Hang+Adat Alaptarifára váltsa."

Nyilván nem szabályos, de ezek ellenére működne a sim kártya saját routerben/telefonban? :B

(#38533) mukibuci válasza Hoorus (#38532) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38534) Diák66 válasza Hoorus (#38532) üzenetére


Diák66
őstag

Ez egy jó kérdés. Tulajdonképpen az eszköznek van IMEI száma, amit elvileg lát is a központ.
Viszont ugyan ez volt régen a Mobilnet L-nél és az R208 megosztónál, aztán simán használtam telefonban os a SIM-et.

Mindenesetre kikérném az indokot, mégis mi értelme ennek a korlátozásnak.

(#38535) radio100jozs válasza Hoorus (#38532) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ki kell próbálni, de szerintem aztán ne várjál csodát, ha le fogják tiltani, a Voda sem hülye, hogy a saját csomagjai ellen csináljon konkurenciát.

(#38536) 4Grider válasza Hoorus (#38532) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elvileg megtehetik, hogy a sim egyedi azonosítóját összerendelik az IMEI-vel. Ezt viszont adminisztrálni kell, ezért kérdés, hogy tényleg megteszik-e. Ha igen, a sim nem fog másik eszközben ezen a hálón működni, ha nem, akkor igen. Viszont mivel leírják, hogy te csak az adott eszközzel használhatod a sim-et, egyébként pedig mi lesz, így a - hűségre tekintettel - nem célszerű kockáztatni.

(#38537) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Már meglévő előfizetőknek, új telefon vásárlásakor milyen részletfizetési módok vannak? Éves/kétéves?

[ Szerkesztve ]

(#38538) mukibuci válasza Balazs_ (#38537) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tarifafüggő, de leginkább semmilyen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38539) snooze


snooze
veterán

Hali.
Lehetséges az,ha egy előfizetéshez tartozó netet,ami 500mega,ha fel akarom emeltetni mondjuk 3gigára,akkor azt csak 2év rabsággal lehet?

GO Gunners!!!

(#38540) mukibuci válasza snooze (#38539) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38541) Bozek


Bozek
nagyúr

Most kicsit megrendült a bizalmam a Vodafone-ban... Becsületes emberként nem a NET-ről akarok letölteni filmeket, ha már egyszer van Red Mozi, de nem sikerült megoldani a problémát.

Alapból a MobilNet csomag mellé lehet kérni a Red Mozi 1 GB megújuló adatkeretet. Én ezt megtettem, bár a rendszer csak a Go+-os számomra engedte. A szolgáltatás több mint 48 óra múlva se volt elérhető, ezért felhívtam a 1270-et. Na, ott kiderült, hogy ahhoz, hogy használni tudjam, a MobilNet-es csomagra kellett volna megrendelnem. Miután mondtam, hogy az nehéz lett volna, mivel ott nem jelent meg, egy kis zenehallgatás után közölték velem, hogy a rendszer karbantartása miatt van így és fogalmuk sincs róla, hogy mikor lesz MobilNet mellé is megrendelhető. Cserébe elhasználhatom az 1 GB-ot és kapok 3000 Ft jóváírást...

Várom majd a kollégájuk jelentkezését, mert múltkor egy 8-as értékelés miatt is felhívott. Most adtam egy 7-est, mert alapjában véve rendesek voltak és megpróbáltak segíteni, még ha a sz*r rendszer miatt ez nem is sikerült.

(#38542) mukibuci válasza Bozek (#38541) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az ugye meg van, hogy nem a vodafone-t és a szolgáltatásait értékeled, hanem az ügyintézőt?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38543) Bozek válasza mukibuci (#38542) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az SMS-ben az áll, hogy "munkánkat". Az pedig nem az ügyintéző. Meg ugye a kérdés az volt, hogy ez alapján mennyire ajánlanám a Vodafone-t másoknak. Hát ennyire. Ha nem veszem figyelembe az ügyintézőt, akkor ez az egész nem kap 2-esnél jobbat. A 7-es szerintem nem rossz, mindenki nem kaphat 10-est. Ha meg felhívnak (mert szerintem úgyis megteszik, ha már a 8-as esetében is megtörtént), akkor el is mondom ezt így.

Egyébként az is kérdéses, hogy attól, mert az online rendszer és a netinfo sz*rakodik, nem lehet-e simán két kattintással átrakni a szolgáltatást a MobilNet-es előfizetésre.

(#38544) membrandj válasza Bozek (#38543) üzenetére


membrandj
nagyúr

De. Hívd fel őket és kérd meg,hogy kapcsolják be. Nekem pl az 1GB sima netet nem mutatta,panaszt rögzítették + bekapcsolta az ügyintéző .

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#38545) snooze válasza mukibuci (#38540) üzenetére


snooze
veterán

Röhejes..drága mobilnet,de még raboskodj is..

GO Gunners!!!

(#38546) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Lehet hulye vagyok, de tegnap olvastam vodafone-os hirt itt. A cikkben mobilnet volt 50 GB nappali es 100GB ejszakai forgalommal es hozza routerrel. De ma mar nem talalom :F Raadasul voda oldalan se talalok erre infot :W Hova tunt a cikk :F :DDD

(#38547) mukibuci válasza fojtviki (#38546) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elrejtették: http://www.vodafone.hu/homenet

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38548) fojtviki válasza mukibuci (#38547) üzenetére


fojtviki
senior tag

Koszonom, ez volt az. Viszont kellene a PH cikk is, mert volt a hozzaszolasok kozott kontakt a telenoros DPI flottahoz. Ha az nem sikerul akkor ez az opcio lesz otthonra!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38549) Sayuar válasza fojtviki (#38548) üzenetére


Sayuar
őstag

erre [link] gondoltál?

(#38550) fojtviki válasza Sayuar (#38549) üzenetére


fojtviki
senior tag

Szia. Igen erre. Koszonom. De miert nem talaltam, hat nem ertem:) Viszont a kontakt itt is csak a mobil flotta topikra mutat:) Mindegy oda is irtam, hatha valaki tud segiteni :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.