Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) szjoci válasza motogirl (#2999) üzenetére


szjoci
őstag

sajnos nem... nem értem miért nem lehet ilyen esetben is a számhordozást megoldani ingyen és bérmentve :(((

(#3002) Magimano válasza AMD Power (#3000) üzenetére


Magimano
aktív tag

sajnos nem.
vitamaxot lehet előfizura
előfizut nem lehet vitamaxra :(

legalábbis nekem anno ezt mondták

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3003) Viktor0610 válasza AMD Power (#3000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, a bemutatóterem pl. ilyen.
A dolog megoldható, kártyacserével jár, a kártyán 0 Ft egyenleged lesz.

Samsung Galaxy A54

(#3004) Gebriel válasza szjoci (#3001) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol történt ez?

(#3005) szjoci válasza Gebriel (#3004) üzenetére


szjoci
őstag

Miskolcon, egy hivatalos viszonteladónál. Lehet jobban jártam volna a márkaképviseletnél, de már mindegy. Annyi vigasztal hogy jobb számom lett mint ami volt :)

(#3006) AMD Power válasza Magimano (#3002) üzenetére


AMD Power
titán

Én ezt 2005-ben megtudtam csinálni. Akkor Selectem volt.

(#3007) motogirl válasza AMD Power (#3000) üzenetére


motogirl
tag

Most már bármelyik viszonteladónál is megteheted. :DD

(#3008) motogirl válasza Viktor0610 (#3003) üzenetére


motogirl
tag

Olvassatok vissza pár sort a topic-ban... Október 1-től már a viszonteladóknál is van ügyfélszolgálati tevékenység. Szóval most már ott is megcsinálják a migrádat.
És minden formában müködik. Vitamax-ról előfizetésre, előfizetésről vitamax-ra

(#3009) Gebriel válasza motogirl (#3008) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak AMD azt kérdezte hogy a Westendben van-e olyan üzelt ahol ezt meg tudja csinálni ;)

(#3010) Gebriel válasza motogirl (#3008) üzenetére


Gebriel
veterán

AMD ott dolgozik.. ;)

(#3011) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy a Bussines csomagok másdoperc alapúak? Köszi

(#3012) Gebriel válasza Laybee (#3011) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen.Az új Vodafone Üzleti Fix csomagok mp alapúak.
Ment pű

[ Szerkesztve ]

(#3013) James 08 válasza Gebriel (#3010) üzenetére


James 08
tag

Téleg ott dolgozik akkor jó neki :K

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#3014) kp78 válasza Gebriel (#3012) üzenetére


kp78
addikt

Erről van vmi bővebb infod esetleg? [link] :R

(#3015) Gebriel válasza kp78 (#3014) üzenetére


Gebriel
veterán

Mit szeretnél tudni?

(#3016) kp78 válasza Gebriel (#3015) üzenetére


kp78
addikt

Egy kicsit bővebb információt.
Vagy ennyi amit tudni kell róla?

[ Szerkesztve ]

(#3017) Gebriel válasza kp78 (#3016) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb ennyi.Itt több szolgáltatást gyúrnak egyben és ez lesz kedvezményes áron.

(#3018) Mac!


Mac!
aktív tag

Na megvolt az első személyes "élmény" a Vodával is. Ma próbáltam venni az egyik üzletben egy Vitamax Scool-t, a hölgy elkérte a személyim meg a diákom. A diákra rácsodálkozott, forgatta, tekergette, majd közölte, hogy erre nem tud adni, mert ki sincs töltve... :DDD Mondtam neki, hogy ez ideiglenes diák, és mellette van a hozzá járó hitelesített személyi kártya, amin minden adatot megtalál. De erre ő, akkor sem tud adni. Mondtam, hogy ezt mindenhol elfogadják diákként, különben nem is lenne értelme. Akkor ő ezt megkérdezi telefonon. A telfonon 3 különböző személynek vázolta a szitut, mire valaki (gondolom elég mélyen a rendszerben ahhoz, hogy a felelősség már ne nyomja túlzottan a vállát) átvágva a gordiuszi csomót közölte vele, hogy várjam meg mire lesz állandóm. :W

Ekkor gondolt egyet a legkisebb fiú (jómagam), és azt gondolván, hogy a csomó vagdosáshoz ő is ért ennyire, vetetett egyet a barátnőjével... :P

Nem tudom miért feletkezek meg ilyen gyakran arról, hogy ebben az országban még azokat sem a gondolkodásért fizetik, akiknek azért illene... :(

[ Szerkesztve ]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3019) Gebriel válasza Mac! (#3018) üzenetére


Gebriel
veterán

Mikor ellenőrzik a ideglenesdiákod számát mondjuk 1év múlva és nem találnak semmit és ezért megszüntetik a tarifádat :F

(#3020) Mac! válasza Gebriel (#3019) üzenetére


Mac!
aktív tag

Aha. Ha elvesztem a diákom, vagy más intézetben folytatom a tanulmányaimat, és emiatt új diákot kapok, akkor megszüntetik a tarifámat. Logikus. :F

Mellesleg tudtommal nem írtunk alá semmi olyan nyilatkozatot, amivel a szolgáltatónk ellenőrizhetné a diákunk száma alapján a halgatói mivoltunkat, ha ez egyáltalán lehetséges. Illetve ezt jobb helyeken nem a diák száma alapján ellenőrzik, hanem az iskolától kapnak információt a hallgató aktuális státuszáról (pl. diákhitel).

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3021) Gebriel válasza Mac! (#3020) üzenetére


Gebriel
veterán

Aha. Ha elvesztem a diákom, vagy más intézetben folytatom a tanulmányaimat, és emiatt új diákot kapok, akkor megszüntetik a tarifámat. Logikus

Ilyenkor bejelented hogy megváltozot az igazolványszámod tudod úgy mint a szem.ig.-nál. :U

..Mellesleg tudtommal nem írtunk alá semmi olyan nyilatkozatot, amivel a szolgáltatónk ellenőrizhetné a diákunk száma alapján a halgatói mivoltunkat, ha ez egyáltalán lehetséges...

Ajánlom figyelmedben ;]

(#3022) Mac! válasza Gebriel (#3021) üzenetére


Mac!
aktív tag

Mikor ellenőrzik a ideglenesdiákod számát mondjuk 1év múlva és nem találnak semmit és ezért megszüntetik a tarifádat :F

Ilyenkor bejelented hogy megváltozot az igazolványszámod tudod úgy mint a szem.ig.-nál. :U

Jól nyomod. :K Csak nem annál a cégnél dolgozol Te is? ;]
Pontossan ezért kellett volna nekem adnia a kedves, de önálló gondolkodásra képtelen hölgynek ilyen csomagot. A baj csak az volt, hogy a telefonos segítségnél sem szerepelt a probléma a sablonválaszos papíron.

Remek dolog, hogy ilyeneket ajánlasz a figyelmembe, de a hölgynek erre már nem futotta, és mint említettem, mi ilyent nem írtunk alá. Az lehet, hogy egy utalás van valahol a szövegben erre a dokumentumra, és ilyen módon a mi esetünkre is vonatkoznak az ott leírtak, de benne egész biztosan nem szerepel ez.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3023) Viktor0610 válasza Gebriel (#3021) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdeklődve olvasom az "Ajánlom figyelmedben" ( :) ) linkedet.
A Vodafone miként ellenőrzi, h. érvényes-e még a diákom? :F

Samsung Galaxy A54

(#3024) Gebriel válasza Mac! (#3022) üzenetére


Gebriel
veterán

Az lehet, hogy egy utalás van valahol a szövegben erre a dokumentumra, és ilyen módon a mi esetünkre is vonatkoznak az ott leírtak, de benne egész biztosan nem szerepel ez.
Az ÁSZF-ben benne van.A szerződést amit alá írsz,abban pedig elfogadod azt.

Viktor
Nem tudom

(#3025) motogirl válasza Viktor0610 (#3023) üzenetére


motogirl
tag

Biztos erre is van megoldásuk, hogy valamilyen módon ezt ellenőrizzék, hiszen a csomag neve is egyértelműen SCool névre lett keresztelve. Pontosan azért, hogy az iskolások kedvezőbben hívják egymást. Az internetnél is sok user elcsodálkozott azon, hogy hogyan ellenőrizheti a Vodafone a filecserélő alkalmazás használatát. :D

(#3026) mykos válasza motogirl (#3008) üzenetére


mykos
aktív tag

Hali!
Mivel épp most mentem át egy Előfizetés váltása Vitamaxra procedúrán ezért csak annyit tennék hozzá, hogy a kis boltok butított ügyfélszolgálatos hozzáférést kaptak...így csak a nagyobb központokban tudják megcsinálni. Bár két napot mondtak, természetesen még 3 nappal rá is él az előfizus kártyám, és ezzel döglött a vitamax...dehát vodafon már csak iylen, talán jövő hét végére képesek lesznek regisztrálni az új simet ;) :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#3027) lancika


lancika
tag

Szia Gebriel!
Lesz valami újdonság mostanában? :DD
Valamilyen szolgáltatás akció? :) (új monil már van)
Amúgy láttátok a Vodafone új honlapját? Szerintem egész szép lett, habár bizonyos infokat kicsit nehezebben lehet megtalálni.

(#3028) ravgab


ravgab
csendes tag

Sziasztok!

Megpróbáltam netezni a telefonomon, de mindig kiírta, hogy a csomagkapcsolt kapcsolat nem áll rendelkezésre. Mindenféle beállítást megpróbáltam, de sehogyse jó. Google-val rákerestem, és külföldi fórumokon azt írták, hogy a vodafonenak engedélyeznie kell, hogy a sim kártya tudjon csomagkapcsolt kapcsolatokat kezelni. Ez igaz?

(#3029) lancika válasza ravgab (#3028) üzenetére


lancika
tag

Esetleg próbáld meg a Voda távbeállításával(habár nem mindig működik):
[link]

(#3030) ravgab válasza lancika (#3029) üzenetére


ravgab
csendes tag

Ekkor csak annyi dolgod van, hogy az első használatkor beírod azt a PIN kódot, amit a beállításokkal egyidőben küldtünk meg neked.

semmi ilyesmi nem jött

(#3031) ravgab válasza ravgab (#3028) üzenetére


ravgab
csendes tag

UP

(#3032) Gebriel válasza ravgab (#3031) üzenetére


Gebriel
veterán

Kapcsolat beállitásnál nézd meg hogy mire van állitva.Ha Vitamaxos vagy akkor a Vodafone LIVE!Vitamax,ha előfizető akkor Vodafone LIVE!.
Remélem tudtam segiteni.
Jah igen a WAP-od meg van rendelve?SMS-ben a 1270:WAP

[ Szerkesztve ]

(#3033) ravgab válasza Gebriel (#3032) üzenetére


ravgab
csendes tag

Internetezni szeretnék nem wapozni, elő is fizettem net200-ra (apn:vitamax.internet.vodafone.net), ezzel nem volt jó, így wapra is előfizettem, de az se volt jó. Opera Mini teszt után kiírt vmi hibaüzenetet és csak kilépni tudtam belőle, beépített böngésző pedig a csomagkapcsolt kapcsolat nem áll rendelkezésre üzenetet. Szóval nem értem, hogy mi lehet a baja. Előfordulhat, hogy a SIM kártya nem kezeli a csomagkapcsolt kapcsolatokat?

(#3034) Gebriel válasza ravgab (#3033) üzenetére


Gebriel
veterán

Milyen készülékröl van szó?

(#3036) Gebriel válasza lancika (#3027) üzenetére


Gebriel
veterán

(#3037) ravgab válasza Gebriel (#3034) üzenetére


ravgab
csendes tag

Független N70 ME

(#3038) Gebriel válasza ravgab (#3037) üzenetére


Gebriel
veterán

Nokia beállitásokat probáltad már?

(#3039) ravgab válasza Gebriel (#3038) üzenetére


ravgab
csendes tag

Az Ön Nokia készülékét beépített funkciókkal szállítjuk, amelyek automatikusan beállítják az olyan operátor szolgáltatásokat, mint például a Böngészést, az MMS-t és az Internetet.
Setting Wizardot is futtattam, azzal se megy :(

(#3040) lancika válasza Gebriel (#3036) üzenetére


lancika
tag

Speciel nagyon tetszik, de elég magas a havidíjam így is és decemberig nem tudok másra átváltani. :(

(#3041) motogirl


motogirl
tag

Láttátok már a megújult Vodafone honlapot? Hogy tetszik nektek? :DD

(#3042) kp78 válasza motogirl (#3041) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem nem lett rossz, elég hamar megtalálod, amit keresel.

(#3043) Gebriel válasza ravgab (#3039) üzenetére


Gebriel
veterán

Menj be vele egy Vodafone üzletbe,majd ott segítenek.

[ Szerkesztve ]

(#3044) CineDOG


CineDOG
csendes tag

Na akkor ide is beteszem, tanulság képpen, bár az ügy még nem került bíróságra, de fog!

[I]Részt vettem a Vodafone 70autó játékában, küldtem sok emeltdíjas sms-t, sokszor rámcsörögtek, hogy fizessek be hóközit, majd az lett a vége, hogy lett a részletes számlák szerint félmilla Ft túlfizetésem. Ezt ők is elismerték többször is, sőt július közepén meg is adták az időpontot, amikor a bankszámlámon lesz a túlfizetés visszafizetése (augusztus eleje). Egyszercsak történt valami, és rámszámláztak 2.1millió tartozás, mínusz a túlfizetésem. Ami ekkorra alig több mint 400eFt maradt, ugyanis a havi számlákat ebből vonták le.
Visszadátumozva kiküldtek egy részletes számlát, ami majdnem 9ezer Fogadott emeltdíjas sms-ről szólt. Szerintük sok embernél előfordult, hogy tele volt a teló memóriája, ezért nem fogadta a válasz sms-eket. Én hiába mondtam, hogy nem küldtem, és nem fogadtam ennyi sms-t, nem érdekes. Aki játszott, az ugye egyszer részt vett a sorsoláson, egyszer meg kapott egy virtuális autóskártyát, minden sms után egyet. Ebből nekem 512db volt, és mikor mondtam, hogy nekem ez a bizonyíték, hogy nem küldtem ennyi sms-t, akkor ők gyorsan módosították szeptemberben az autóskártyáimat több mint 9ezerre. A játék meg ugye április elején véget ért, tehát utólag belenyúltak, és azt mondták, rendszerhiba volt, hogy nem volt meg az összes autóskártyám, meg hogy a játék szabályzatában benne van, hogy semmiért nem vállalnak felelősséget.
A Voda ÁSZF úgy szól, hogy minden emeltdíjas sms ingyenes, az sms ára a válasz sms-el vonódik le.
Én mivel nem küldtem, nem is kaptam ilyen sok válasz sms-t, hiába van kiszámlázva mint Fogadott sms. Ők is tudják hogy nem fogadtam, de szerintük küldtem.
Sőt szerintük a játék szabályzatában benne van, hogy nem is kell válasz sms, mert az sms elküldésével játékba kerülsz. Na igen, de én 512 db autóskártyával zártam le a játékot. Nem több mint 9ezerrel. Szerencsére Print Screen azért lementettem az 512-t is.
A másik érdekesség, a beszélgetések rögzítése, mert augusztusban megkérdeztem őket, mikor is lett bejelentve ez a panasz a túlfizetésről, csak egy nyár eleji dátumost találtak, amiben arról volt szó, hogy én már egy hónapja leadtam a bankszámlaszámom, mert elkérték, hogy áll a dolog? Igaz, hogy én már április végén beszéltem velük, sőt faxot is küldtem. De ennek náluk nem volt nyoma.
Jövőhétre kértem az összes 1270/1750 és köztem zajló beszélgetés visszahallgatását, amit kihangosítok, és a számítógép webkamerájával rögzítek. Jobb híjján.

És viszem ezt is az ügyvédhez.[/I]

Ez annyival módosul, hogy holnap hallgathatom meg, és rögzítem az összes? dumát a vodafone és köztem.

(#3045) CineDOG


CineDOG
csendes tag

Ja, és mai érdekesség by Vodafone:
Tegnap felhívtak, hogy visszajátszanák konferencia beszélgetésben amiket kértem, mikor lenne nekem jó. Mondom neki, holnap 10-11 között. 11óra jó? kérdi ő. Mondom jó.
Ma DÉLBEN 12-kor felhívnak, hogy akkor lejátszanák. Mondom már nem jó mert nem tudom rögzíteni, meg 11óra volt megbeszélve.
Erre jött itt nekem a H. Éva, hogy ő 11-re ment be dolgozni, meg az is idő mire összeállítja, meg különben is 11 óra körülre volt megbeszélve. (Én a körülre nem emlékszem)

Nyilván azt gondoltam, ki a fenét érdekli, hogy mi volt, ha egy órát késtek, úgy, hogy ŐK mondták a 11órát. Meg nálam a 12 óra nem 11 körüli időpont. Biztos sokat várhat rá a pasija is, ha randira megy.
Mondjuk tény, vannak emberek, akiknél a késés természetes, és még ők vannak kiakadva, ha az aki pontos, ezt szóvá meri tenni.

(#3046) Gebriel válasza CineDOG (#3044) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi ebből a tanulság?
Szerencse játék árt az egészségnek és a pénztárcának. :DDD

Komolyra forditva a szót.
Neked nem tűnt fel hogy,a közel 130k helyet már fél milliónál tartasz?
Tehát miért fizettél,ha közel sem küldtél annyi SMS-t?

(#3047) Viktor0610 válasza CineDOG (#3045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Autót legalább nyertél? :D

Samsung Galaxy A54

(#3048) jerry311 válasza CineDOG (#3044) üzenetére


jerry311
nagyúr

Én már otthagytam őket, lassan 1 éve.
Azóta a Pannon(t) szopat(om). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3049) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Full kezdő vagyok, segítsetek! :)

Kezdeném a kályhánál. Volt nekem régen egy Vodafone előfizetésem, amihez anno még lehetett GPRS internet opciót választani. Ez szép és jó volt egy darabig, sőt maga volt a menyország. Telefon, adatkábel, Connect Me és hurrá, tudtam netezni otthon az asztali gépemen (merthogy akkor még nem volt noti, amit hurcolászhattam volna).

Ugyanez lenne az igényem most is, csak éppen kicsit mobilabban. Adott tehát az alábbi felállás:
- van egy Vodás előfizetésem
- van egy notim
- vannak igényeim :)

Pl. szeretném száműzni az adatkábelt, valamint elfogadható sebességre vágyom. Lehetséges ez valahogyan? Van olyan kártya, vagy akármi amit közvetlenül beletoszok a gépbe és örülök mint állat? Ugye van? :) Hol keressem, mi a neve, mire kell figyelni?

Köszönöm előre is!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3050) kp78 válasza Gh0sT (#3049) üzenetére


kp78
addikt

Például itt nézz körül: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.