Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) trec12 válasza n@p@lm (#40000) üzenetére


trec12
addikt

Pedig a végzőetetési díjakat a hatóság nagyon levitte na ebben az elsők között vagyunk az EU-ban már pozitív értelemben. Sajnos ennek semmi hatása nem volt a percdíjakra. Persze nem mindenkinek jött jól.
(a Digi viszont jelentősen csökkentette a mobil irányú hívásdíjait pont ebből az apropóból kifolyólag ők teljesen más árpolitikát folytatnak)

[ Szerkesztve ]

(#40002) eami válasza n@p@lm (#40000) üzenetére


eami
addikt

miért ne játszana a hálózaton belüli korlátlan? minden szolgáltatónál - egész véletlenül - pont annyiért beszélhetsz hálózaton belül korlátlanul. nem is drága. akkor min is vagy kiakadva?

(#40003) felhasználóx


felhasználóx
tag

Amióta nincs a Mauónika és a Bálázs só azóta üres lett az életem....szenvedtem egészen addig amíg rá nem találtam a vodafone topikra. Már az ertéel klub szellőpistája sem érdekel....helyett is inkább ezt olvasgatom... micsoda bulvár, micsoda fröcsögések, brilliáns:DD

[ Szerkesztve ]

(#40004) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

most mi a szabály a max feltöltőkártyás csomagoknál, ha neten aktiválom akkor azonnal aktív és használható lesz a kártya hívásfogadásra aztán majd visszaküldöm a postai levélben érkező kódot, vagy addig egyáltalán nem is lesz használható a kártya amíg meg nem érkezett a levél a kóddal?

:R

(#40005) asdf_ válasza Stanley-B. (#40004) üzenetére


asdf_
veterán

Telefonon fogod tudni aktiválni, mert a netes jellemzően nem működik, utána két hétre vagy jó azt hiszem a postán érkező kód nélkül.

(#40006) Renato1993


Renato1993
tag

Üdv!

Egy feltöltőkártyás SIM átírásához a kitöltött nyilatkozaton kívül szükség van a jelenlegi tulajdonos ügyfélbiztonsági kódjához is?

Tegnap a XIV. kerületi Sugárban lévő boltban emiatt nem sikerült átíratnom, plusz azt mondták hogy új üb kódot a Vodafone belvárosban, vagy a Szilágyi Erzsébet fasoron lévőben lehet kapni.A honlapon utánanézve viszont valamelyik márkaképviseletben lehet kérni, a belvárosi az oké hogy az, a Szilágyi Erzsébet fasori viszont partnerbolt. Ráadásul a Sugár melletti Árkádban lévő is márkaképviselet, azt meg elfelejtette megemlíteni...
Nem ez az első hogy ebben az üzletben hülyeséget mondanak, 2 hete is blődséget mondtak mint utólag kiderült...

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#40007) Bozek válasza Renato1993 (#40006) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt nem tudom, hogy kell-e az átíráshoz, viszont új ügyfélbiztonsági kód kéréséhez igazolni is kell magad, tehát ha más nevéről a sajátodra akarod átíratni, akkor vinned kell magaddal a jelenlegi tulajdonost is. Legalábbis tőlem múltkor kérték a személyit, igaz, ez még régebben volt.

Amúgy én is partnerboltban írattam át még anno, mivel nem akartam túl sokat sorban állni. Persze azóta már csak márkaképviselet van Zalaegerszegen.

[ Szerkesztve ]

(#40008) felhasználóx válasza Renato1993 (#40006) üzenetére


felhasználóx
tag

A Sugárban aranyosan mosolygó - ha jól tudom- a voda alválalkozójának emberei ülnek, döbbenet dilettantizmussal. Válasz az egyiktől: "ja a telefonos ügyfélszolgálat mondta? Jó akkor biztos úgy van..." Messze elkerülöm őket. A mellete lévő Árkádban voda alkalmazottak vannak, én az jobbnak találtam

(#40009) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

Pár nap és lejár a Telenoros feltöltőkártyám felhasználhatósági ideje, arra gondoltam, hogy a Vodához megyek át, mert itt a legszerencsésebb a helyzete, akinek nincs B20-as frekvencia a telefonjában és hát a Redmi Note 2-ben nincs. :U

Tehát itt mennyi lenne a feltöltőkártyás mobilnet? Akár fél giga, de esetleg 1 már elég lenne, telefonálni úgyis csak VOIP-on szoktam. semmi másra nincs szükségem csak netre, lehetőleg olcsón, low-budget megoldás is jó. Telefornál vannak ilyenek, hogy feltöltésnél +150 MB net, ami már kitartana a nyáron, meg ha csak ideig-óráig kell akkor egy hétre lehet venni netet, hívást, sms-t pár száz forintért. Illetve szokott lenni olyan, hogy 3 hónapig csak 1 hónapot kellett kifizetni, ami 1500 volt. Ilyenekre gondoltam.

Köszi! :R

Üdv, Dávid

(#40010) DrBubo77 válasza Nestor16 (#40009) üzenetére


DrBubo77
addikt

Épphogy a Vodafone 4G-je 800 MHz-es mindenütt. Szóval Redmi Note 2 egyáltalán nem fog 4G-t látni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40011) Criminal017 válasza DrBubo77 (#40010) üzenetére


Criminal017
őstag

De legalább mindenhol lesz 3G. Mert ugye a többi szolgáltatónál ha nincs 4G, akkor általában nincs 3G sem.
Szintén Xiaomi Redmi Note 2 tulaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40012) Nestor16 válasza Criminal017 (#40011) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hát a 3G nekem tökéletes lenne, csak legyen valami olcsó mobilnetjük akár feltöltősként akár előfizusként, de én nem nagyon találtam. 500MB 1200 Ft havonta, de ez akkor ha elfogy az alap csomagból a net.

Üdv, Dávid

(#40013) Criminal017 válasza Nestor16 (#40012) üzenetére


Criminal017
őstag

Nekem 3500 Forintért van Go Medium EU (családi csomagban). 500 mega nettel, 2 éves hűségidővel. Plusz 1000 Forint ha 2 évre megveszed minden hónapban a plusz 1 giga netet (automatikusan megújul havonta).

(#40014) jozsi968 válasza Nestor16 (#40012) üzenetére


jozsi968
tag

Esetleg a Vodafone Net+ ?
3000 Ft feltöltésnél 500 MB
5000 Ft feltöltésnél 1 GB netet kapsz .
NINCS HAVIDÍJ!
A netet elvoipozod. Az egyenleged akár el is lottózhatod, vasúti menetjegyet vehetsz, autópálya matricát,mobilparkolás stb...

(#40015) Nestor16 válasza jozsi968 (#40014) üzenetére


Nestor16
senior tag

Ez nem rossz ötlet! :))

Gondolom az 1 GB-t bármeddig felhasználhatom?! Úgy az 5k is megéri, a Telenornál csak 1 hónapig érvényes és 1 GB-t be lehet osztani több hónapra is, csak le kell tiltani a YouTube-t. :DDD
VOIP csak ritkán, inkább chrome, azt is mobil verzióban, ebay, viber, messenger, semmi ami túl nagy adatforgamat generálna. Pár napja rendeltem a maradék összegből egy pizzát. :K Igaz volt 50 forint kezelési költség + egy megerősítő SMS díj, de ennyi belefér. MÁV-ra költeni is jó ötlet, elég gyakran járok vasúttal.
Köszi az ötletet! :)

(#40013) Criminal017: Köszi neked is, de ez drága. Leginkább csak akciókban vettem netet, egyébként a párszázas nettel elvoltam. így kb. ennyiből el voltam egy évre. :DDD Persze volt amikor jól jött volna, de nincs net, legalább kicsit kikapcsolódok az online világból, meg fel vagy készülve az offline valóságra is. :DDD Így az egy év alatt kb. 60-70%-ban volt netem (nagyjából amikor kellett is).

Üdv, Dávid

(#40016) jozsi968 válasza Nestor16 (#40015) üzenetére


jozsi968
tag

Ez a bónusz is csak 30 napra érvényes!!!
"Az internetbónusz feltöltési összegtől függően a feltöltéstől számított 30 napon keresztül használható fel
Az internetbónusz felhasználható belföldi adatforgalomra a mindenkori Roaming díjszabás érvényes, bármely időszakban. A bónuszok az egyenlegfeltöltéstől számított 30 napig használhatóak fel. Ha az Előfizető a bónusz felhasználási időn belül ismételten feltölt, akkor a felhasználható Bónusz Net adatmennyiség legfeljebb 2GB-ig adódik össze, felhasználhatósági ideje pedig az utolsó feltöltéstől számított 30 nap."

(#40017) Nestor16 válasza jozsi968 (#40016) üzenetére


Nestor16
senior tag

Értem, köszi.

Akkor a 3k feltöltés éri meg a legjobban nekem eddig.

Üdv, Dávid

(#40018) Def26


Def26
félisten

Vodafone otthon i internetnél van kipróbálási lehetőség? pl. olyan mint a telenoros 30 nap, mi alatt bármikor visszavihetem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40019) Doki16


Doki16
addikt

Faterom kint van Romániában és mondtam, hogy ne nagyon használja a mobilnetet. Max L csomagja van, 1 GB-os adatforgalommal. Ha használja akkor mire számíthat? Vonnak le valami pluszt vagy hogy működik ez az egész? Mert elméletileg az 1 GB belföldre van.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#40020) Nestor16 válasza jozsi968 (#40014) üzenetére


Nestor16
senior tag

"Jelenleg Mobilvásárlás szolgáltatás keretében kizárólag teljes árú (vagy annak minősülő) menet-, hely- illetve pótjegy fizethető ki mobilegyenleg terhére." Tehát diákot nem tudnék venni rajta... hogy semmi sem olyan egyszerű, mint ahogy tűnik.
Pedig jó lenne, ha a vonaton is tudnék netezni, pont amire kitalálták a mobilnetet arra nem túl hatásos (bár itt a telefon is közrejátszik). A MÁV wifije sem ér semmit sem a vonaton. Csoda, ha a Messenger meg a Viber működik, egy sima kép elküldésével múltkor is kiakasztottam és nem volt tovább még annyi net se. :( :DDD

Üdv, Dávid

(#40021) Sayuar válasza Doki16 (#40019) üzenetére


Sayuar
őstag

Fogy a belföldi adat, illetve MB-onként +19 Ft

(#40022) jozsi968 válasza Nestor16 (#40020) üzenetére


jozsi968
tag

Nem tudhattam,hogy diák vagy! Ha nem találsz semmit a mobilvásárlás-on, akkor vegyél netet az egyenlegből.
De látom duálsimes telód van. Kipróbálhatnád a bluemobilt is.
SIM kártya ára 990 Ft melyből ebből 600 Ft lebeszélhető.
Net: havi 90 Ft /BlueNet S - 33 MB/ vagy /BlueNet M - 133 MB/. Az adat elfogyása után lassítanak 32 kbit/s .

(#40023) Nestor16 válasza jozsi968 (#40022) üzenetére


Nestor16
senior tag

Dehogyis! Azt nem miattad írtam, hanem hogy nekem meglepő, még ilyenekre is figyelni kell, hogy csak teljes árút lehet venni.

Ez is szintén remek ötlet! :R
A vodának akkor nincs számomra nincs olyan ajánlata, amire nekem van szükségem, pedig kipróbáltam volna a hálózatuk miatt.
A blue-val csak szintén ennyi a bajom, hogy nem lesz túl jó a hálózat, viszont ennyi pénzekért már nem érdekel. :C

Köszi!

Üdv, Dávid

(#40024) Nestor16 válasza jozsi968 (#40022) üzenetére


Nestor16
senior tag

Mondjuk már nem teljesen ez a helyzet, az oldalukon az új csomagok vannak, amit Te írtál, az a régi volt.

Üdv, Dávid

(#40025) sarkany92


sarkany92
tag

Üdv.

Lenne egy G5-öm aminek sikeresen megrepedt a kijelzője.
Készülékbiztosításom van, önrésszel is tisztában vagyok.
Kérdésem annyi lenne hogy kapok új készüléket vagy megcsinálják ezt ?
Aki már járt ebben a cipőben legyen szíves mondjon pár infót erről... illetve a Vodafone hogy áll ezekhez a dolgokhoz ?

(#40026) Daffni2 válasza sarkany92 (#40025) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem a Vodán múlik.A szerviz dönti el javítható,vagy csere.

"Aki ad,az nyer"

(#40027) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

sziasztok flottás vagyok a vodánál és az lenne a kérdésem hogy van két számom, és az egyiken kevésnek bizonyult az 500mb internet, lehet ezt emelni valahol? mert mindenhol csak ilyen extra adat opciót látok, köszönöm a segítséget

(#40028) jozsi968 válasza Nestor16 (#40024) üzenetére


jozsi968
tag

Majd olvass bele a Blue-s topikba is, hogy tudd hogyan működik!
A topik összefoglalóval kezdd!

(#40029) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Az igaz, hogy iphone 5 nél nem megy vodafone 4G/LTE?

SeriesX: JamesSHun

(#40030) Nestor16 válasza jozsi968 (#40028) üzenetére


Nestor16
senior tag

Király vagy! Nagyon köszönöm! :R

Üdv, Dávid

(#40031) Sayuar válasza JamesHun (#40029) üzenetére


Sayuar
őstag

ha Európán kívüli piacra lett gyártva, akkor igen.
Nézd meg a modellszámot, abból kiderül, hogy támogatja vagy sem a B20 LTE-t (800 MHz).

(#40032) JamesHun válasza Sayuar (#40031) üzenetére


JamesHun
addikt

MD297CM/A a modellszámom

SeriesX: JamesSHun

(#40033) szabogabor10 válasza JamesHun (#40029) üzenetére


szabogabor10
veterán

iPhone 5 nem támogatja se a B20-at, se a B7-et.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#40034) JamesHun válasza szabogabor10 (#40033) üzenetére


JamesHun
addikt

egyik sem?
csak az iphone 5S től támogatott a Vodafone 4G?

SeriesX: JamesSHun

(#40035) szabogabor10 válasza JamesHun (#40034) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyik variánsa se.
Az 1800 MHz-et támogatja, csak azt meg hivatalosan nem használja a Voda 4G-re.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#40036) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Elég régóta kártyás vodafonos vagyok.
Érdeklődnék, hogy ha 3000Ft-os kártyásról átállnák előfizetésre, melyik most a legjobb előfizetés ha net is menne hozzá?
Melyik az a csomag, és mi tartozik hozzá?
Beszámít egyáltalán az, hogy régóta vodás vagyok?
Köszönöm! :R

(#40037) JamesHun válasza szabogabor10 (#40035) üzenetére


JamesHun
addikt

köszi

csak az volt a fura, hogy amikor tesztelte a voda a 4G-t akkor a Westendbe többször is rálépet a telefonom a 4G re
csak utána behozták, hogy csak bizonyos csomagokkal megy , nekem meg nem olyanom volt, de msot már az van és fura volt sehol nem lát 4G-t
de akkor ez szívás
csak mert Vodás és ott 4G tudással hírdették, aztán meg mégsem tudja a Vodás 4G-t

SeriesX: JamesSHun

(#40038) bluobluo75 válasza bluobluo75 (#40036) üzenetére


bluobluo75
őstag

Erre valaki?

(#40039) Zack1899 válasza bluobluo75 (#40038) üzenetére


Zack1899
tag

Szia

Ezek közül választhatsz ;)

http://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/tarifak/elofizeteses-tarifak

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#40040) bluobluo75 válasza Zack1899 (#40039) üzenetére


bluobluo75
őstag

Nem jó, túl drága!

(#40041) Bozek válasza bluobluo75 (#40040) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Go EU pont 3000 Ft és jár hozzá 200 MB net. Ami persze nem sok, de ennyiért ne várj csodát.

(#40042) Zack1899 válasza bluobluo75 (#40040) üzenetére


Zack1899
tag

Ha 26 alatt vagy akkor 500 mega

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#40043) karldergroße válasza Bozek (#40041) üzenetére


karldergroße
senior tag

Legalábbis Magyarországon...

(#40044) bluobluo75 válasza Bozek (#40041) üzenetére


bluobluo75
őstag

Koleganőm emlegette, hogy van olyan csomag ami 2800Ft havonta, és korlátlan lehet beszélni vodások között.
Hol van ilyen?
Vagy ez valami prémium csomag?
mobilnet is jó volna, de nem 6000, 10ezrekért, mert már van itthon rádiósnetem de az igen csak helyhez kötött, és veszett drága, 6200Ft 15 megás net :(

[ Szerkesztve ]

(#40045) Zack1899 válasza bluobluo75 (#40044) üzenetére


Zack1899
tag

Gondolom egyedi csomagot kapott.
Mobilnet csak ha böngészel meg ilyesmi. Ha letöltesz meg online játszol ahhoz kevés az adatmennyiség. :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#40046) bluobluo75 válasza Zack1899 (#40045) üzenetére


bluobluo75
őstag

És hol van ez az egyedi csomag?
Személyes ügyintézéssel oldható meg?
Mert én sem 2 éve vagyok már vodafonos! :U
Go+ EU épp jó volna, de feleannyiért!

[ Szerkesztve ]

(#40047) Zack1899 válasza bluobluo75 (#40046) üzenetére


Zack1899
tag

De feltöltős vagy. Úgy meg nem nagyon kapsz egyedi kedvezményt :S

Neki lehet, hogy Flotta vagy valami ilyesmije van.

Neked a Publik kedvezmények játszanak. Hacsak nincs valami céges lehetőséged.

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#40048) bluobluo75 válasza Zack1899 (#40047) üzenetére


bluobluo75
őstag

És az miért gond ha kártyás vagyok???
Bemegyek az irodájukba holnap, mondom ez van, vagy megyek más szolgáltatóhoz
ennyi

(#40049) mukibuci válasza bluobluo75 (#40048) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

- kb igy fognak integetni, ha ezt az igényed előadod. aztán ha a máshol találsz ilyen publikus csomagot ennyiért, akkor számolj be a fejleményekről

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#40050) JamesHun válasza mukibuci (#40049) üzenetére


JamesHun
addikt

2x indítottam már el a szerződésem bontását Vodánál, mindkettőnél felhívtak pár nappal a kezdés után és kaptam 2x egy jobb csomagot ami nem publikus
Nem reménytelen
Bár lehet előnyöm volt abból a szempontból, hogy kb 1x éve Vodás vagyok? ;)

SeriesX: JamesSHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.