Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Bozek válasza Kicsirics77 (#38591) üzenetére


Bozek
nagyúr

De csak azt követően, hogy lejárt a 2 év hűség. Az első évben 20 ezer, a másodikban 10 ezer a költség, legalábbis múltkor ezt olvastam az ÁSZF-ben.

(#38602) Kicsirics77 válasza Bozek (#38601) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nyilván nem tegnap vásárolt készüléket akart függetleníteni,mivel jelenleg nincs számla ergo tárgytalan a dolog.Egyébként tisztában vagyok az ászf.-el.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#38603) Bozek válasza Kicsirics77 (#38602) üzenetére


Bozek
nagyúr

A HTC One M8 forgalmazását 2014 márciusában kezdték. Eléggé sanszos, hogy nincs még 2 éves a telefon. Innentől fogva még számlával se állná meg a helyét a 2500 Ft-os ár.

(#38604) eami válasza Bozek (#38603) üzenetére


eami
addikt

nem mondta hogy 10et nem érne meg neki a mutatvány.

(#38605) DigitXT válasza eami (#38604) üzenetére


DigitXT
félisten

Nade azt sem mondta, hogy tisztában van vele, hogy ha még hűségidő van a
telefonra, és az eladó esetleg nem fizetné a számlát, le lesz tiltva a telefon...

(#38606) mukibuci válasza DigitXT (#38605) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha még hűségidő van a telefon miatt, akkor csak abban az esetben fogják függetleníteni, ha a hozzátartozó számot sikeresen elhordozták

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38607) DigitXT válasza mukibuci (#38606) üzenetére


DigitXT
félisten

Depláne.:D

(#38608) bopeti98


bopeti98
őstag

1 hete voltam bent tulajdonjog átírással, ahol azt mondta a csaj, hogy pár nap, és majd kapni fogok 2 SMS-t. Az egyiket az átírás sikerességéről, a másik meg egy értékelő SMS lesz, amivel majd értékelhetem a munkáját, és szépen megkért hogy ezt majd tegyem is meg.
Sajnos még mindig nem kaptam semmilyen SMS-t. Kb mennyi ennek az átírásnak az átfutási ideje? Jó lenne minél hamarabb elintézni a számhordozást tekintve hogy nem töltöttem a kártyára pénzt. Viszont ha ez tulajdonjog váltás ilyen hosszadalmas folyamat, akkor muszáj lesz valamennyit rátölteni...

(#38609) mukibuci válasza bopeti98 (#38608) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

15 napon belül

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38610) bopeti98 válasza mukibuci (#38609) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi!
Az jövő hét pénteken telik le. Ennyi időre már nem töltök rá akkor.
Addig ha szükséges használom a blue mobilos számomat ( bár az igazából csak az olcsó mobilnet miatt van ).

[ Szerkesztve ]

(#38611) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok!

Most nézem a Voda honlapját. Megszűnt a sima Go (100 perc/sms + 150 mega net)? Tegnap még volt sima Go.
Helyette van havi 300 forinttal többért Go EU (100 perc/sms ugyan avval a feltétellel + 200MB net).
És havi 500ft automata net 150 megáról szintén 200 megára ugrott.
Akkor hosszabbításkor már nem tudok sima Go-ra menni sima Go-ról, hanem Go EU-ra?
Mondjuk nem zavar, csak havi +300 forintért 50 mega net helyett adhattak volna 100-at.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38612) mukibuci válasza janeszgol (#38611) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pontosan

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38613) H.Istvan25 válasza janeszgol (#38611) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Új csomagok lettek. Nem örülök. Az ilyen eu-s baromság helyett inkább adnának több adatforgalmat belföldön

Huawei Mate 9

(#38614) szijartg


szijartg
senior tag

Meglévő előfizetőknek emelik az adatforgalmat vagy hagyják?
Pl red medium 2GB volt most meg 3GB lesz? Vagy marad minden a régi?

[ Szerkesztve ]

(#38615) radio100jozs válasza H.Istvan25 (#38613) üzenetére


radio100jozs
őstag

Pedig többet adtak a havi adatkeretben, nézd meg jobban.

(#38616) H.Istvan25 válasza radio100jozs (#38615) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Igen, de több pénzért. Inkább adnák ugyanolyan áron a többet eu nélkül

Huawei Mate 9

(#38617) radio100jozs válasza H.Istvan25 (#38616) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Red csomagban ez nem emelkedett.

Viszont valami zűr van a Vodánál, mert a mától érvényes ÁSZF-ben, és a Díjszabásban sehol sincsenek ezek az új EU+-os tarifacsomagok.

Amúgy milyenek már, lett a sima RED csomagok, aztán tavaly tavasztól lett a RED EU csomagok, azaz nem ám a régiek is megkapták volna az EU-s opciókat, hanem váltsál át, újabb hűség ...stb. Most megint ezt játsszák el, hogy EU+ csomagokat vezetnek be, azaz megint váltsál tarifát, újabb hűség...stb.

[ Szerkesztve ]

(#38618) csab2


csab2
veterán

Jó dolog, hogy a Voda eltörölte az EU-ban a roamingot.
Az is jó dolog, hogy az új Go+ csomagban 1GB adatot adnak.
Akkor lettek volna igazán királyok, ha a GO+ havi díja maradt volna 4990. Sajnos felemelték 5990 Forintra.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#38619) viktorhu válasza radio100jozs (#38617) üzenetére


viktorhu
veterán

Viszont pl. a Go+ egyértelműen jobb lett - több net, és ha nem is minden nap kell, azért párezer forintot már megspórolt volna nekem az idén, ha roamingért sem kellett volna külön fizetni.

Szerk: elsőre azt írtam, hogy ugyanannyiért, de tényleg, ez plusz ezer, ez így nem túl nagylelkű :( Mindegy, én így is váltok már csak a plusz net miatt is. Ezek szerint az eddigi négyezer helyett ötezret fogok fizetni havonta (családi kedvezmény) - valószínűleg összességében mégsem fogok többet fizetni a roaming miatt.

[ Szerkesztve ]

(#38620) Daffni2 válasza radio100jozs (#38617) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha jól tudom, sima díjcsomag váltásnál nem hosszabbodik meg a hűség.Kivéve,ha már hosszabbíthatnál egyébként(3 hónappal a lejárat előtt)

"Aki ad,az nyer"

(#38621) Zack1899 válasza Daffni2 (#38620) üzenetére


Zack1899
tag

+1

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38622) H.Istvan25 válasza viktorhu (#38619) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem pl ez a roaming cucc fölösleges, mert ha külföldön vagyok ugyis több net kell,ezért mindig veszek ott kártyát

Huawei Mate 9

(#38623) galaxys80 válasza viktorhu (#38619) üzenetére


galaxys80
veterán

És én most, hogyan tudok a sima Go+-ból átmenni az újra?

(#38624) Zack1899 válasza galaxys80 (#38623) üzenetére


Zack1899
tag

1270 :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38625) TomPack


TomPack
őstag

A feltöltőkàrtyàsokkal mi a helyzet roaming ügyben? Nekik is ingyenes az EU-ban?

(#38626) radio100jozs válasza Daffni2 (#38620) üzenetére


radio100jozs
őstag

Már majdnem 1 évnél járt már az RED EU Basic, és váltottam Red EU Extra csomagra nemrég, és újra kezdődött a 2 év hűségem.

[ Szerkesztve ]

(#38627) Zack1899 válasza TomPack (#38625) üzenetére


Zack1899
tag

Nekik ott a Európa hazai áron opció :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38628) gyuri81


gyuri81
veterán

Flottásoknak nem emelkedett az adatmennyiség ?

(#38629) radio100jozs válasza radio100jozs (#38626) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkor ez most másabb: "A korábbi Vodafone csomagok előfizetői az új csomagokra díjmentesen, a szerződéses időszak meghosszabbítása nélkül válthatnak,"

Meg a Vitamaxosoknak is van ingyen EU opciójuk:

"A feltöltőkártyát használó ügyfelek a díjmentes „EU hazai áron” opcióval a normáldíjas magyarországi telefonszámokat a hazai tarifáikkal tudják hívni, illetve belföldi áron tudnak ezekre a számokra SMS-t küldeni az Európai Unió és a többi érintett ország területéről."

Itt a sajtóanyag:

http://www.vodafone.hu/sajto/kozlemenyek/20160401.pdf

(#38630) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Flottásoknak nincs ingyen roaming?

(#38631) janeszgol válasza radio100jozs (#38617) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezek április 30-tól lesznek benne úgy tudom.

Amúgy nem rossz. Bár nagyon ritkán hagyom el az országot (bár ha egyszer igazából kiteszem a lábam, vissza nem jövök), de nem rossz. Ez felfogható pici emelésnek is, de legalább kapunk valamit. A Telenor semmit nem adott (és ott a hülye kapcsolási díj a havin felül), a Telekom meg nem szimpatikus.

Lehet, hogy majd picit változni fognak a feltöltős csomagok is (a Perc+net így is király!), mert a Telenornál is újak lettek.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38632) TomPack válasza Zack1899 (#38627) üzenetére


TomPack
őstag

Egyik nap kaptam egy SMS-t a vodàtól, hogy kivezetésre kerül jogszabàlyvàltozás miatt.

(#38633) Varszegig válasza TomPack (#38632) üzenetére


Varszegig
veterán

A régi verziója kerül kivezetésre.

(#38634) Zack1899 válasza Varszegig (#38633) üzenetére


Zack1899
tag

+1

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38635) 4Grider válasza TomPack (#38632) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért mondták fel az Európa hazai áron opciót, mert az "új", április 30.-ától élő Európa hazai áron opció az előfizetők számára a korábbitól kedvezőtlenebb lesz, és mivel az opció lemondásig él, a jogos számlapanaszok megelőzése érdekében a változtatásig inkább törlik mindenki előfizetéséről.

(#38636) TomPack válasza 4Grider (#38635) üzenetére


TomPack
őstag

Tehàt akkor a feltöltőkàrtyàsok nem beszélhetnek hazai àron az EU-ban àpr.30-tól?

[ Szerkesztve ]

(#38637) 4Grider válasza TomPack (#38636) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint írtam, lesz helyette egy új, kicsit kedvezőtlenebb Európa hazai áron opció. Az előfizetőknek kedvezőtlenebb változás az, hogy a fogadott hívások csak havi 60 percig lesznek ingyenesek. (Április 30-ig még korlátlanul ingyenes a roamingolva fogadott hívás az opciót használva.)

(#38638) bopeti98


bopeti98
őstag

Na ma jött az SMS, hogy a tulajdonjog átírása megtörtént.
Akkor így jövő héten mehetek is a Telekomhoz elindítani a számhordozást, vagy még mindig van valami amit figyelmen kívül hagytam, és meg kéne tenni a hordozás előtt?

(#38639) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az ingyenes "roaming" mekkora okosság volt tőlük!! Köszönjük!! :R :R

Nekem még online az 500MB netet irja a rendszer. Gondolom számlazárás után már 1GB lesz az emelés miatt. :B :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38640) mukibuci válasza AMD Power (#38639) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha nem váltasz csomagot, akkor sose lesz 1gb

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38641) AMD Power válasza mukibuci (#38640) üzenetére


AMD Power
titán

Ilyenkor a hűség időm meghosszabbodik?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38642) Sayuar válasza AMD Power (#38639) üzenetére


Sayuar
őstag

ugyanennyiért, ugyanezt hűség nélkül feltöltősen is megkapod: MAX XL. És ráadásként abban a fel nem használt egységek halmozódnak, amennyiben 30 napon belül újrarendeled a havi (6000 Ft-os) opciós díjat.
Ok, ebben van EU roaming...de amíg nem volt, a feltöltős jobb volt, mint a havi díjas.

(#38643) AMD Power válasza Sayuar (#38642) üzenetére


AMD Power
titán

2002 óta előfizus vagyok. Jó nekem ez a Go+ F 2év, epack.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38644) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Jövőhetén átszeretnék menni a Vodafonhoz a telekomtol.

Készüléket is szeretnék vásárolni,az lenne a kérdésem,hogy 30 ezer ft ért feltöltö kártyás csomagban melyik készüléket érdemes elhozni ? 2 évig nem cserélném. :( zene és video nézésre használnám és telefonálásra.

A tmobilos kártyámon lévő összeget valahogy átlehet vinni majd az új vodofonos kártyámra ?

Segítséget elöre is köszönöm!

(#38645) dptrsk válasza jenei1994 (#38644) üzenetére


dptrsk
addikt

A telekomos egyenleg elveszik számhordozáskor.
Az okostelefonos topikban kérdezd meg a telefont, azthiszem 30k-ért jelenleg a független Dooge x5 pro ajánlott.

(#38646) Diák66 válasza jenei1994 (#38644) üzenetére


Diák66
őstag

Úgy tudom, hogy a jelenlegi szabályok alapján, vissza kell utalniuk a fennmaradt összeget. Vagyis az általad megadott számlára 30 napon belül visszafizetik a megmaradt egyenleget.

(#38647) asdf_ válasza Diák66 (#38646) üzenetére


asdf_
veterán

Az csak fel nem toltes miatti megszunesnel el. A jogalkoto ugyes volt es a szamhordozasos tortenetet (es azt hiszem a sima felmondast is) kihagyta a bulibol.

[ Szerkesztve ]

(#38648) schawo


schawo
titán

Készülék és mindenféle extra nélkül szeretnék GO+ EU előfizetést. Nem találtam hűség nélküli lehetőséget. Tényleg lehet, hogy a semmire is hűségszerződést akarnak?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38649) asdf_ válasza schawo (#38648) üzenetére


asdf_
veterán

Van keszulekhuseg meg tarifahuseg. Ebben az esetben a tarifara irod ala a huseget es a natur arat latod. Ha akarsz keszuleket is, akkor nyersz meg melle havi 500-3000 Ft fizetendot, valasztott keszulektol fuggoen. Tehat kvazi forditott logikaval nezd a dolgot, egy dragabb keszulekkel 9000 a havidij, de neked, ha nem kersz keszuleket melle, akkor odaadjak mar 6000-ert.Nem kedvezmenyt adnak a keszulekmentes alairasert, hanem felarat kernek, ha keszuleket is veszel.

[ Szerkesztve ]

(#38650) mukibuci válasza schawo (#38648) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hűség nélkül csak személyesen tudod megkötni 6990 forintos áron

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.