Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) mukibuci válasza oba (#37300) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kell,

a művelet ugyanaz, csak nem te gépelsz

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37302) jeni válasza Bozek (#37299) üzenetére


jeni
félisten

mindhárom szolgáltató felé?
vagyis mindhárom szolgáltatónál van neki 1-1 haragosa?
a rejtett számot amúgy sem lehet letiltani mivel ez a hívott felé nem mutatkozik meg,hogy ki a hívó?
viszont meg lep,hogy a Vodafone irányában mindkét esetben foglaltat jelez!

[ Szerkesztve ]

(#37303) oba válasza mukibuci (#37301) üzenetére


oba
addikt

Személyesen ezeket nem is lehetne megoldani? Mármint az aktiválást? Csak azért, mert nagyanyám vidéken lakik, az én nevemre aktiválnám akkor a cuccot, és ő meg nem ért annyira hozzá, hogy sms -ben majd vissza küldje a kódot. Örülök ha arra meg tudom majd tanítani, hogy ha csörög, felvegye :)

(#37304) Sayuar válasza mukibuci (#37298) üzenetére


Sayuar
őstag

a tapasztalat az, hogy csak 1 SIM-et tudsz neten aktiválni. Ha még 1-et akarsz aktiválni (legyen az azonnal de akár 2 év múlva) ugyanazzal az adatokkal, akkor hibát dob a rendszer.

(#37305) mukibuci válasza oba (#37303) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37306) atosan válasza oba (#37296) üzenetére


atosan
addikt

Nekem minden simán ment, rendeltem online ingyen simet, pár perc alatt aktiváltam a webes felületen feleségem nevére, nálam nem volt gond. Ez kb két hete lehetett, tán még annyi sem.

Maine coon

(#37307) Zsocy155 válasza jeni (#37302) üzenetére


Zsocy155
őstag

Alkalmazásokban be lehet úgy állítani. hogy elutasítsa (letiltsa) a rejtett számot.

[ Szerkesztve ]

(#37308) jeni válasza Zsocy155 (#37307) üzenetére


jeni
félisten

ilyennel még nem találkoztam,hogy van olyan lehetőség ,hogy rejtett szám elutasítás

(#37309) Zsocy155 válasza jeni (#37308) üzenetére


Zsocy155
őstag

Pedig van. Hívhatnak akármelyik szolgáltatótól egy jól megírt alkalmazás automatikusan elutasítja és értesít az elutasított hívásról.

(#37310) Braddock válasza mukibuci (#37298) üzenetére


Braddock
őstag

Csak furcsa, hogy már a sokadik Tesco-ban vásárolt instant voda SIM aktiválása nem sikerül online. Lehet valami rendszerhiba. :F

[ Szerkesztve ]

(#37311) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!

Vidéki kisvárosban lakom, van 4g ....kérdésem, hogy azt honnan lehetne megtudni, hogy milyen frekvencián megy itt a 4g? ....Xiaomi Note2 prime-ot szeretnék venni, viszont az 800 Mhz-en nem képes 4g-re, csak más frekin (most hirtelen nem tudom melyiken ....xiaomi topicban ezt hozzák fel hátránynak, hogy nem biztos, hogy lesz 4g-m a telóval ....hanem attól függ, hogy az adott helyen milyen frekvencián megy az LTE)

(#37312) csernak75 válasza fireman123 (#37311) üzenetére


csernak75
senior tag

Helló!

Sajnos ebben itt a legrosszabb a helyzet mivel a voda 99% ban 800MHz et használ! :( (Itt ott lassan lesz 2600-on is ) A másik 2 városokban 1800/2600MHz et, és csak vidéken használ 800MHz-et.
Viszont a vodafone nak nincs 1800MHz-n helye 4g re.

[ Szerkesztve ]

(#37313) fireman123 válasza csernak75 (#37312) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi ...akkor viszont döntenem kell, hogy a 4g a fontosabb nekem ....vagy pedig a xiaomi :W
Nem vagyok egy nagy mobilnet használó (a csomagomban lévő 200 MB mindig elegendő nekem), így valszeg inkább a xiaomi kell, nem pedig a 4g........

A 3G milyen frekvencián megy? ....ha ne adj isten esetleg az is 800 MHz..... akkor baj van........

[ Szerkesztve ]

(#37314) csernak75 válasza fireman123 (#37313) üzenetére


csernak75
senior tag

3G 900/2100MHz en megy! És mivel a vodafone nak van a legjobb 3g lefedettsége nagy hátrány nem lesz, az a sebesség szerintem elég is lesz telóra.

[ Szerkesztve ]

(#37315) fireman123 válasza csernak75 (#37314) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi az infót ....a lefedettségi térkép [link] szerint lakóhelyemen jó a 3G, így nekem az is elegendő mobilnetre.

(#37316) TomPack válasza fireman123 (#37313) üzenetére


TomPack
őstag

Mindennapi hasznàlatban semmi különbséget nem fogsz észrevenni a sebességben. A Xiaomi felhasznàlói élmény és kényelem viszont minden percben ott lesz az arcodban! ;)

(#37317) #23310336


#23310336
törölt tag

A lefedettségi térkép megint rendesen el van maradva a valóságtól. A napokban jópár helyen jártam, ahol a térkép szerint nincs 4G a valóságban pedig maximális térerővel már van.

(#37318) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kisfiam semmit érő telefonját tóba ejtette első pecázás közben. Mély vízbe így meg sem lett.
Kártyán talán 1500ft lehetett, tehát az sem sok.
A pénzt nem is, de a számot jó lenne vissza szerezni.
Mi ennek a bevált menete?
Instant kártya+számhordozás vagy jelezzem hogy elveszett és kérjek másikat?

Üdv. Bilux

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#37319) jeni válasza Biluxzsolt (#37318) üzenetére


jeni
félisten

a kártya csere ez esetben 3-4000 Ft lehet.
bár lehet ,hogy elég lehet annyit mondani,hogy normál sim kártya helyett kérek nano (micro) sim kártyát készülék váltás miatt így az adott nano sim kártyára ráteszik a fiad tel.számát központilag ami az első aktiválásnál aktiválódik.

(#37320) eami válasza jeni (#37319) üzenetére


eami
addikt

dafuq!!!! voda képes lenne elkérni pénzt egy új sim kártya miatt ? o,O

(#37321) jeni válasza eami (#37320) üzenetére


jeni
félisten

igen,ha azzal mész oda ,hogy elveszett akkor igen,mert ez kártya pótlásnak felelne meg.
de ha azzal megy oda valaki és Voda ügyfél akkor elég lenne mondani,hogy készülék csere miatt váltanák másik kártyára.

elveszett,megrongált kártyára mások a díjtételek,mint a kártya csere esetén.

legalábbis én ezt tudom,de ha valaki jobban tudja akkor leírja neked pontosan,hogy mi a szitú?

[ Szerkesztve ]

(#37322) Sayuar válasza eami (#37320) üzenetére


Sayuar
őstag

(#37323) csernak75 válasza Sayuar (#37322) üzenetére


csernak75
senior tag

Meghaltam... :C :R

(#37324) radio100jozs válasza jeni (#37321) üzenetére


radio100jozs
őstag

De ha ilyen készülék csere indokkal mész, akkor mutatni is kell a sim kártyát, amit le akarsz cserélni, akkor nem fizetős. Ha a cserélendő simet nem tudod bemutatni, akkor ez sajnos fizetős lesz, itt meg erről van szó.

(#37325) asdf_ válasza radio100jozs (#37324) üzenetére


asdf_
veterán

Nem mindig kerik am a regi simet, embere/szolgaltatoja valogatja...

(#37326) H.Istvan25 válasza radio100jozs (#37324) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Az elhagyott sim tudtommal mindig fizetős

Huawei Mate 9

(#37327) asdf_ válasza H.Istvan25 (#37326) üzenetére


asdf_
veterán

De ha elhagyod a sim-et, faarccal microsimre valtast kersz uj keszulek miatt, es nem kerik a regi simet, akkor az rogton nem elhagyott sim lesz, hanem egy szimpla kartyacsere ;)

(#37328) H.Istvan25 válasza asdf_ (#37327) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Igen, ezt el lehet játszani :D . Ha kérik a SIM-et akkor meg otthon maradt, azt kell mondani :DDD

Huawei Mate 9

(#37329) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Red Extra EU-nál csak az adatforgalom osztható két sim között vagy a (korlátlan) beszélgetés is?

(#37330) Sayuar válasza Diego! (#37329) üzenetére


Sayuar
őstag

csak az adat

(#37331) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Köszi szépen srácok.
Asszem el van döntve hogy fizetős sim csere lesz, mert kb 1 éve lett cserélve microra. Ha csak nanot simre nem próbálok rá.
;)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#37332) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ha már sim csere díjtétel téma.
rongálódás, fizetni kell, ok.
de ha látható sérülés nélkül a kari megadja magát, akkor is fizetős?

***

(#37333) mukibuci
ha. ha. ha.
( :D )

másképp teszem fel a kérdést: látható fizikai sérülés nélküli működésképtelenséget is rongálódásnak tekintenek a vodánál? (így megfoglmazva érdektelen a sapkám színe.) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37333) mukibuci válasza szab.tam (#37332) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha kék sapka van rajtad?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37334) jeni válasza radio100jozs (#37324) üzenetére


jeni
félisten

Nálam nem kérték az előző kártyát,aktiváláskor meg úgyis használhatatlan lesz a korábbi kártya. Ha meg kérik, akkor érdemes mondani,hogy otthon felejtettem.
Persze ennek feltétele van,hogy valós Vodafone ügyfél legyél.

[ Szerkesztve ]

(#37335) ottoyes válasza mukibuci (#37333) üzenetére


ottoyes
senior tag

Hali!Figyi..ha a VitaMAX karira nem töltöm az időszaki díjat,akkor mivan?..jó a sapid! :)

Ottoyes

(#37336) Sayuar válasza ottoyes (#37335) üzenetére


Sayuar
őstag

ha a MAX-ra gondoltál, akkor csak annyi lesz, hogy:
1. elvész az előző ciklusban fel nem használt adat és perc
2. egységesen 49 Ft-ért hívsz mindenkit

(#37337) ottoyes válasza Sayuar (#37336) üzenetére


ottoyes
senior tag

Köszi..

Ottoyes

(#37338) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Helló. Home netet használ már valaki? Érdekelne. Jobban megéri mint a sima mobilnet csomagok.

(#37339) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek, urak!

Mi a vélemény a voda 4G hálózatról? Budapesten Pasaréten irodában szinte nincs térerő de még kültéren se nagyon. A 13. kerületben valamivel jobb.

Itthon Barcson megint használhatatlan beltérben szinte csak az ablakok mellet van. 3G sem sokkal jobb.

Várható valami javulás, fejlesztés?

Let the Zone take me if I am.

(#37340) 4Grider válasza kutga (#37339) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még a másik kettő sem fejezte be teljesen a 4G fejlesztést, a Voda pedig fél év lemaradásban van mögöttük. Azaz még bőven kiépítés alatt van a 4G hálózatuk.

(#37341) H.Istvan25 válasza kutga (#37339) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem Pécsen kiváló. Fejlesztés még lesz

Huawei Mate 9

(#37342) kutga válasza 4Grider (#37340) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor még van remény. :D

Let the Zone take me if I am.

(#37343) kutga válasza H.Istvan25 (#37341) üzenetére


kutga
nagyúr

Pécsen nem próbáltam mostanában. Budapesten nagyjából jó de vannak kerületek ahol használhatatlan.

Let the Zone take me if I am.

(#37344) Zsocy155 válasza kutga (#37343) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem BP. X. ker. és Pest megyében (Mende, Tápiószecső és Tápiószentmárton) beltérben is jó volt. Alakul lassan.

(#37345) kutga válasza Zsocy155 (#37344) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja azért több helyen jártam ahol használható mint ahol nem. Ami bosszantott viszont hogy épp a munkahelyen, ahol nagyjából a legtöbbet vagyok nem tudtam használni.

Let the Zone take me if I am.

(#37346) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Annak mi az oka, hogy a Vodánál nincs normális csomag azoknak, akik keveset beszélnek de sokat neteznek? Miért nem lehet mondjuk a Go-hoz megújuló havi 5 giga netet kérni? Ez az egyetlen bajom a Vodával. A Telekomnál lenne a Move XS-el alig több mint 5 ezerért havi 5 giga netem és annyi perc ami nekem kell. De nem akarok váltani a hálózat minősége miatt. Várható, hogy valami hasonlóval előáll a Voda itt a nagy 4G fejlesztések közepette?

Huawei Mate 9

(#37347) azbest


azbest
félisten

Nocsak. A zsebnet opciókat kivezették vitamaxról? Karácsonykor láttam, hogy a gigás zsebnet 1000 helyett már HAVI1000M van. Persze nem vált magától, hanem pl netinfó oldalon kell aktiválni az újat. A korábbi 2500 helyett 1500ért.

Az ászf ide vágó részét még nem olvastam, de egyelőre annyi pozitívum, hogy a havi 1000 megújulóval úgy tűnik működik a skype hanghívás. A zsebnettel nem működött.

Viszont eddig úgy tűnik, hogy 1GB a legnagyobb opció. Zsebnetből két éve még mintha lett volna 3GB változat is, csak nem reklámozták. Persze plusz adattal lehet növelni.

[ Szerkesztve ]

(#37349) ldave


ldave
félisten

Adott eggy T-nél vásárolt, de független Z5 Compact, melybe beletettem a Vodás kártyámat (előfizetéses). A telefon megy is (hívásfogadás, -indíás, sms), de a mobilnetre nem tudok csatlakozni vele, pedig hozzáférési pontnak az internet.vodafone.net van beállítva. Tudjátok mi lehet még a gond?

A Slime draws near! Command?

(#37350) Hosssszu válasza ldave (#37349) üzenetére


Hosssszu
őstag

Én is így jártam mikor eladtam a huawei y550 telefonom. Nekem független volt, de a telenornál (olyan kártya is volt benne) lett vásárolva. Akinek eladtam voda kártyát rakott bele és egyikünk sem bírta beállítani rajta a netet. Voda üzletbe viszont pikk-pakk beállították. Sajnos nem voltam ott, így nem tudom mit csináltak pontosan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.