Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) moonguru válasza eami (#32999) üzenetére


moonguru
őstag

Gondolom a hitelkeret miatt... (a la telenor) :)

Engem is bosszant hogy pl. nem rendelhetek pizzát... :(

Jó lenne ha itt a Vodát is olvashatnám:

"MILYEN SZÁMLÁRÓL?
Jelen pillanatban az alábbi operátorok előfizetői számára érhető el a szolgáltatás:
T-Mobile - Magyar Telekom Nyrt.
Telenor - Telenor Magyarország Zrt."

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#33002) eami válasza asdf_ (#33000) üzenetére


eami
addikt

nem tudom, miért lenne maestro kártya amikor Mastercardot is lehet kérni bárhol azt meg mindenhol elfogadják?

moonguru: honnan nem tudsz pizzát rendelni? nincs netet meg telefonos rendelésfelvetel?

Azt tudja valaki hogy a telenornal? Ők váltják a különböző pénznemeket forintra vagy a Google váltja forintra és a telenor már csak azt számolja fel?

[ Szerkesztve ]

(#33003) moonguru válasza eami (#33002) üzenetére


moonguru
őstag

SMSPincér (azért volt jó, mert 50 Ft.-ért kényelmi díj fejében a keretem terhére tudtam kaját venni pl. hó végén, mikor már kevés a pénzem) :)

Ui:

Én is belefutottam a Maestro problémába (előtte Master Cardom volt) hiába irják hogy a kibocsátó bankon mulik az elfogadása ez sajnos nem igaz! :W

Viszont a Master Card jóval drágább! :((

Ennek ellenére úgy látom hogy nekem is vissza kell térnem rá!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#33004) asdf_ válasza eami (#33002) üzenetére


asdf_
veterán

Mert -az én bankomnál- kétszer annyiba kerül. Előtte unembossed mastercardom volt, azt megszüntették, adták helyette ezt, google-nél sem tudom használni, meg hostelworld-re is szar volt. Úgyhogy lassan intézkedem, hogy kenjék a hajukra...

(#33005) Dave1984 válasza asdf_ (#33000) üzenetére


Dave1984
őstag

+1

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#33006) tong válasza mukibuci (#32688) üzenetére


tong
tag

Sikerült a nevemre íratni az előfizetést, elég volt hozzá a dokumentum. :C
Mennyi idő múlva lesz hordozható a szám? :F Lehet, hogy szükségem lesz erre.
Érdekes, hogy az üzletszabályzat szerint kell mindkét fél jelenléte a szám átírásához, a Vodafon honlapján, a segíthetünk menüben, "Hogyan adhatom át az előfizetésemet másnak" kérdésnél ez áll:
"Az átíráshoz elegendő az új tulajdonosnak felkeresnie értékesítési pontunkat, ha az átadó fél már hiánytalanul kitöltötte a kapcsolódó lemondó nyilatkozatot."
Megúsztam az ötezret is.
Köszönöm a segítséget! :R

(#33007) Lehiñito válasza eami (#32999) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nincs kàrtyám, eddig nem kötelezett a munkaadóm, hogy létesítsek számlát. Vállalkozókén ugyan ez a szitu. Nem szeretnék még az adózott keresetemből arra költeni, hogy hozzájussak a saját pénzemhez.

(#33008) eami válasza Lehiñito (#33007) üzenetére


eami
addikt

Teljesen a te dolgod, (illetve ha azt mondanám nem teljesen akkor ki is kellene fejtenem de az meg egy másik topic lenne) de az ebből fakadó problémák is 100% a tieid. Pl hogy nem mindenhol tudsz fizetni, rengeteg szolgáltatást esélyed sincs elérni, stb.

(#33009) Kronk


Kronk
őstag

VoIP free :C

Akkor már csak a 4G-t kérjük, és a mobiltárcát! :R

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#33010) Bozek válasza Kronk (#33009) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy a károgók most mit találnak ki. Eddig ez volt a legnagyobb problémájuk. :D

(#33011) Kronk válasza Bozek (#33010) üzenetére


Kronk
őstag

Tudom én nem számítok, nekem ez sosem volt gond, céges előfizuval, 8GB nettel, bármikor meg tudom osztani, és a VoIP is ment mindig...

http://totesz.myminicity.com/

(#33012) p2pp válasza Kronk (#33009) üzenetére


p2pp
őstag

Like!
Jöhet a 4G!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33013) Soma01 válasza Bozek (#33010) üzenetére


Soma01
veterán

Azt: "...hogy a 4G-n az igazi a VOIP! :)) tehát ez semmi, a T a jó mert nem is korlátoz, azt csak úgy írja az ASZF-ben..."

(#33014) Soma01


Soma01
veterán

"Többek közt ilyen szabályozási elem a hatósági végződtetési díj, melyet várhatóan a napokban csökkent jelentős mértékben egy NMHH-rendelet. A rendelet hatályba lépését követően a mobilszolgáltatók jóval kevesebb bevételhez jutnak a partnerhálózatokba végződtetett hívások esetén - igaz, jóval kevesebbet is fizetnek ki."

Ezel szerintem a Voda jár a legjobban. Szerintetek?

(#33015) Sayuar válasza Soma01 (#33014) üzenetére


Sayuar
őstag

Minél kisebb az ügyfélkör, annál többet kell fizetni végződtetési díjra per előfizető. Tehát ezzel az NMHH díjcsökkentéssel a "kicsik" járnak jól.

[ Szerkesztve ]

(#33016) Soma01 válasza Sayuar (#33015) üzenetére


Soma01
veterán

Bocs, az igazán kicsikre nem is gondoltam. Én is így gondolkodtam.

(#33017) Tituka


Tituka
senior tag

Sziasztok!

kell fizetni a vodafone-nál a SIM kártya cseréért? régi kártyám van és le szeretném cserélni microSIMre...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#33018) p2pp válasza Tituka (#33017) üzenetére


p2pp
őstag

Elvileg ingyenes

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33019) Tituka válasza p2pp (#33018) üzenetére


Tituka
senior tag

köszi!

Skizofrén vagyok, és én is...

(#33020) bigdady válasza Tituka (#33017) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem 7000 Ft-ot kértek

(#33021) kovsol válasza bigdady (#33020) üzenetére


kovsol
titán

Én mikor iPhone-t vettem akkor bementem az egyik boltba elkezdi 7k. Bement a következőbe ott azt mondta 2,5k vagy ingyen megvágja. :D

Egyébként azt kell mondani, hogy dobálja a hálózatot, és szeretnél a régi sim helyett egy újat, akkor ingyen kapsz egyet ami normál méret és ki lehet pattintani micro simet a közepéből. Nano sim esetén más a szitu, mert tudják, hogy az csak iPhone-ba kell.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33022) galaxys80 válasza bigdady (#33020) üzenetére


galaxys80
veterán

:Y
Nekem az elmúlt 1 évben 2-szer is cseréltek és teljesen ingyen volt.

(#33023) Vangelis


Vangelis
nagyúr

piros pont a VODÁNAK.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33025) Daffni2 válasza p2pp (#33018) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem elvileg,hanem gyakorlatilag!!

Többször le lett írva már, itt is,hogy a Vodafone nem kér pénzt a kártya csere esetén akkor, ha mikro,vagy nano méretre kell cserélni a készülék miatt,függetlenül attól,hogy hol vette a másik készüléket.

"Aki ad,az nyer"

(#33026) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

Valakinek van véleménye erről ?

Szeretnék egy csomagra előfizetni, valakinek van már ilyen ?

kengyel

(#33027) club1 válasza kengyel (#33026) üzenetére


club1
veterán

Ezek a Vodafone standard mobilnet csomagjai. Milyen véleményre vagy kíváncsi?

(#33028) poero válasza kovsol (#33021) üzenetére


poero
aktív tag

Azért azt nem jelenteném ki, hogy nanoSIM csak iPhone-ba kell. Nekem is nanoSIM-em van és még véletlenül sincs iPhone-om...

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#33029) Soma01 válasza kengyel (#33026) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem is van.

(#33030) Bozek válasza kengyel (#33026) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem a 8 GB-os van, ahhoz már adnak MiFi-t is (2 éves hűség esetén), amire 10 eszközzel csatlakozhatsz. Sebességgel nem volt gondom és a telefonon lévő mobilnet meccs közben (tudósítok, ezért kell) többször megszakadt már, míg ez ment folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#33031) kengyel válasza Bozek (#33030) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm mindenki válaszát :R A sebesség, akadozás, ezek a dolgok érdekeltek pontosabban.

kengyel

(#33032) Dave1984 válasza Daffni2 (#33025) üzenetére


Dave1984
őstag

Es ha van egy három éves kartyam,ami anno mikrora kellett vagnom xperia P miatt most vuszont normál méretű simkent hasznalom L90 ben,viszont mostanában sokszor előfordul hogy többször kuld el egy smst dobalja a hálózatot! (más telefonon is tapasztalva)
Ilyenkor is ingyen cserelik?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#33033) club1 válasza kengyel (#33031) üzenetére


club1
veterán

Mobilnet esetében ez mindig helyszínfüggő. És a mobilnet soha nem 100% rendelkezésre állású. Egyébként nyugodtan előfizethetsz rá, max. akkor bánod meg, ha fél éven belül felbolydul a piac, és megjelennek a várva-várt olcsó vagy korlátlan csomagok. (Nem állítom, hogy megjelennek.)

(#33034) kengyel válasza club1 (#33033) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm a választ. A legnagyobb csomagra fizetnék elő, mert nálunk egyenlőre más internet nincs.
Csak az a hűségidő ne lenne rá :(((

kengyel

(#33035) club1 válasza kengyel (#33034) üzenetére


club1
veterán

Eldugott tanyákon szoktam őket ajánlani.
Ahol már van a másik kettőnek LTE-je, ott egyértelműen azokat javaslom. Mert a 4G nem 3G...

[ Szerkesztve ]

(#33036) kengyel válasza club1 (#33035) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez teljes mértékben Budapesten lenne használva. Csak sajnos olyan helyen vagyunk, hogy a TV is parabola antennán érhető el . Viszont netet egyik szolgáltató sem hozta be kábelesen.
Ezért gondoltam erre a " modemre ".

kengyel

(#33037) club1 válasza kengyel (#33036) üzenetére


club1
veterán

Ez érdekes, én azt hittem már minden kerület lefedett kábellel. Budapesten inkább 4G szolgáltatót ajánlanék. A Vodafone még nagyon az elején jár a technológiának.

(#33038) Daffni2 válasza Dave1984 (#33032) üzenetére


Daffni2
addikt

Mivel hibás lehet a kártya, díjmentes a csere!

"Aki ad,az nyer"

(#33039) kengyel válasza club1 (#33037) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos ezek ilyen lakások. Viszont ,nézegettem a másik két szolgáltatót, de nekik a netet Wifin nem tudom megosztani. Itt az R216 MiFi router-t viszont igen. Ezért lehet muszáj lesz kompromisszumot kötnöm.
Szeretném még megosztani telefonnal, és egy táblagéppel.

kengyel

(#33040) Daffni2 válasza club1 (#33037) üzenetére


Daffni2
addikt

Na, azért már nem annyira.

Sőt,mint azt már tapasztaltam több helyen, ahol van Voda 4G ill. LTE a T-nek, gyorsabb, stabilabb a Vodafone.

Az LTE-sek csak néznek nagy bután, hogy jéééé ez hogy lehet?

"Aki ad,az nyer"

(#33041) Soma01 válasza kengyel (#33039) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem megveheted, mert hamarosan lesz 4G a Vodánál is. Addig meg jó a 3G is.

(#33042) kengyel válasza Soma01 (#33041) üzenetére


kengyel
nagyúr

Minden előfizetésem a Vodánál van, így lenne rajta egy kis kedvezmény is . Azért nem félek, mert van egy 5-napos kipróbálási lehetőség. Ha oké minden megtartod, ha nem akkor leadhatod.
A másik ami mellette szól, éjszakai adat 100 GB viszont nem rossz. ( Igaz éjféltől, reggel hatig, de több mint a semmi )

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33043) club1 válasza kengyel (#33039) üzenetére


club1
veterán

Én is megosztom, de saját (mondjuk céges) routerrrel. Kb. 6-8 ezer Ft-tól indulnak a mobilnetes usb modemeket fogadni (és megosztani) tudó routerek.
Akármilyen eldugott lakóparki lakásokba is be lehet vezetni a vezetékes telefont, azon pedig előfizethető tucatnyi szolgáltatónál adsl. Az már bizony jobban használható, mint a mobilnet. A csomagkésés és a korlátlanság miatt mindenképpen...

(#33044) kengyel válasza club1 (#33043) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor ennek a telefondolognak, még utánajárok. Ezt a Digi, Telekom nem mondta.

kengyel

(#33045) Dave1984 válasza Daffni2 (#33038) üzenetére


Dave1984
őstag

köszönöm!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#33046) eami válasza Daffni2 (#33040) üzenetére


eami
addikt

T-nek LTE Advanced van ami = 4G. Vodanak mi van / lesz?

(#33047) szabogabor10 válasza eami (#33046) üzenetére


szabogabor10
veterán

Valaki írta itt, hogy egyelőre csak korlátozott sebesség (50-60 Mbit/s) van náluk.
Egyébként a Telekomnál, Telenornál se LTE-A van, hanem LTE 150 Mbit/s max sebességgel, amit a Telekom esetében többször is sikerült már városi környezetben megközelítenem.

kengyel: Ha országszerte akarsz stabil LTE-t használni, akkor tényleg ne menj a Vodához. Arról nem beszélve, hogy a Voda jelenlegi LTE hálóját egyelőre csak a redesek használhatják, lehet még jó ideig. Illetve tapasztalat, hogy tartós otthoni mobilnet (pláne városi) használathoz sokkal előnyösebb az LTE a kisebb válaszideje, a cellák nagyobb terhelhetősége és esetenként a magasabb sebesség miatt. Persze a legjobb egy stabil vezetékes (akár ADSL) kapcsolat lenne, de közel se biztos sajnos, hogy kérésedre be fogják húzni a vonalat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33048) Daffni2 válasza Soma01 (#33041) üzenetére


Daffni2
addikt

Csepel HÉV végállomás:

"Aki ad,az nyer"

(#33049) p2pp válasza Daffni2 (#33048) üzenetére


p2pp
őstag

Ez igen! Ez már alakul!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33050) Bozek válasza eami (#33046) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor, amikor végre szolgáltatót váltasz. :D Hihetetlen, hogy állandóan ezen rugózol ebben a topic-ban... Vagy ez mást nem idegesít, csak engem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.