Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) mukibuci válasza laccczka (#38000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

flottásoknak sosem volt készülékkedvezmény a kösziprogiban

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38002) laccczka válasza mukibuci (#38001) üzenetére


laccczka
tag

éppen ezért mentem át a céges flotta go-ba.
olcsóbban vettem meg a kiszemelt telókat és ingyen beszélek a céges számokkal.
akkor most vagy akkor tolták el az üzletben vagy én nem értek valamit. :F

2 előfizetéssel játszottam különböző időben

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#38003) polonic válasza elin (#37994) üzenetére


polonic
félisten

Flota az lehet publikus. Be lehet vinni szinte barkit. Mas arak.
Mig az uzleti elofizetes csak a dolgozonak jar. Nem publikus.

Azert kerdeztem, mert pl az utobbinal a net lehet egy kozos pool, forgalmi korlat elerese utan nincs lassitas.

(#38004) hzcs


hzcs
senior tag

Hali!

Ha ilyen adatai vannak a telefonnak, akkor a voda LTE nem használható?

Network:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
Europe / Asia model
WCDMA: Bands 1/2/5/8
FDD-LTE: Bands 1/3/5/7/8/20
TDD-LTE: Bands 38/40/41

Konkrétan ez az oneplus 2 specifikációja.

Köszi!

(#38005) laccczka


laccczka
tag

Ha tehetem a Vodafone Wallet-et használom fizetéskor.

A kérdésem a következő lenne:
- ha elfogy a netes adatcsomagom tudom-e használni akkor is?

Esetleg a fizetéskor keletkező hálózati forgalom nem is számolandó be a fizetős csomagba?

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#38006) mukibuci válasza laccczka (#38005) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A Vodafone Wallet szolgáltatás díjmentes, extra díj nem terheli. Az alkalmazáshoz szükséges SIM-kártya cseréjét is díjmentesen elvégezzük üzleteinkben. Az applikáció letöltése, az aktiválási folyamat, valamint a virtuális bankkártya letöltése adatforgalommal jár, melynek díja a választott díjcsomag vagy adatdíjcsomag függvénye. Bankkártyával történő fizetéskor használatkor adatforgalmazás nem történik. Az OTP MasterCard® Mobil PayPass™ kártyával való fizetés kártyahasználatot jelent, mely általában díjmentes. Az egyéb banki díjakról érdeklődj a kártyádat kibocsátó banknál.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38007) n@p@lm válasza hzcs (#38004) üzenetére


n@p@lm
őstag

A hazai frekiket támogatja (3/7/20).

(#38008) laccczka válasza mukibuci (#38006) üzenetére


laccczka
tag

Köszönöm szépen :R

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#38009) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Ej gyerekek, mekkora tré már ez a Vodafone, a Homenet szolgáltatásuk neten nem megrendelhető, a székesfehérvári üzletből elhajtottak hogy csak neten rendelhető, jobban megnézve az ajánlatot csak és kizárólag megadott (MamutVodafone márkaüzlet, MoM Park, Auchan Szigetszentmiklós, Csepel Pláza ésEsztergom Vodafone viszonteladói partnerek) üzletekben elérhető.
Vicctársaság ;)
Vagy gittegylet ;)

szerk
Van valami mozgó értékesítő, ennek utána olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#38010) Harkovz válasza n@p@lm (#38009) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Mozgó értékesítő is csak elméletben van.Én is ilyet szeretnék kötni.Az egyik helyen ahol lehet venni azt mondták,hogy márciustól lesz talán,a központi ügyfélszolgálatnak is írtam,felhívtak és azt mondták nem tudják mikor lesz újra,nincs információjuk.Ha így folytatják Telenor Hipernetet kötök inkább!

(#38011) n@p@lm válasza Harkovz (#38010) üzenetére


n@p@lm
őstag

A Google nekem is állásajánlatokat dobál, akkor ezek szerint ez olyan mint a fehér holló ;)

(#38012) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Mostanság van a Vodafone-nál hasonló program, mint anno a Köszönet?

(#38013) mukibuci válasza mcs (#38012) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, ugy hivják, hogy köszönet program

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38014) hzcs válasza n@p@lm (#38007) üzenetére


hzcs
senior tag

köszi!

(#38015) asdf_ válasza n@p@lm (#38009) üzenetére


asdf_
veterán

Azt olvastam (remelem nem itt :D), hogy marciustol lesz megint homenet, de csak 2 ev huseggel.

(#38016) mcs válasza mukibuci (#38013) üzenetére


mcs
veterán

Attól tartottam, hogy megszűnt, de jó tudni, hogy mégse. :)
2002től vagyok feltöltőkártyás felhasználó, így saccper kb milyen kedvezményre számíthatok, ha új telefont veszek?

(#38017) mukibuci válasza mcs (#38016) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem kell kifizetned a sim kártya árát, szoval 1500ft

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38018) n@p@lm válasza asdf_ (#38015) üzenetére


n@p@lm
őstag

Na, frankó..... :Y
És gondolom nem lesz only sim hűség nélkül??!!! :F

(#38019) lugosi válasza mukibuci (#38017) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ilyet másik szolgáltatónál nem láttam még. Itt tényleg ki kell fizetni 1500 Ft-ot telefonvásárláskor? :/
Múltkor vettem csak simet, az 500 volt. Valami itt nekem nem kerek.

(#38020) mukibuci válasza lugosi (#38019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1500ft 1db sim kártya. ha feltöltöd minimum 3000 forinttal, akkor 500 (instant kártya más téma)

ha nem listaáron akarod megvenni a telefont, akkor vitamax kártya jár hozzá. ez benne van az árban, ha már van meglévő kártyád, akkor nyilván nem kell kifizetned ujra, ergo annyival olcsóbb lesz a vége

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38021) lugosi válasza mukibuci (#38020) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem. Vagyis 1500 Ft kedvezmény a kártyás árból magyarul.

(#38022) Bozek válasza n@p@lm (#38009) üzenetére


Bozek
nagyúr

Talán azért csak ott elérhető, mert abba a régióba szánták?

(#38023) bihariszabi válasza Bozek (#38022) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Attól még szemétség. Más miért nem használhatja? Vagy miért vannak a diák kedvezmények? Mindig mindenben kizárólag a melós fizet teljes árat. A telefonban, az internetben, az utazásban. Van diák, nyugdíjas, rokkant, süket, közszolgálati, katona, rendőr, meg kismama kedvezmény. De még sosem hallottam melós kedvezményről. Pedig a melós is szeretne olcsóbban telefonálni, netezni, utazni.

(#38024) dptrsk válasza bihariszabi (#38023) üzenetére


dptrsk
addikt

Pedig van melós kedvezmény, céges flotta, amit a cég tud kialkudni a dolgozóinak, ami többnyire kedvezőbb, mint a diák kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#38025) bihariszabi válasza dptrsk (#38024) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Igen, annak aki éjjel-nappal telefonál, annak. Nekem pont nem éri meg. Verem is a fejem a falba amiért aláírtam.

(#38026) n@p@lm válasza Bozek (#38022) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nem lenne kicsit tökön szúrás ebben a vadkapitalista világban? Hmmm?

[ Szerkesztve ]

(#38027) dptrsk válasza bihariszabi (#38025) üzenetére


dptrsk
addikt

Flotta GO, Flotta RED - Ezek csak abban flottásak, hogy ingyen hívás van a flotta tagokkal, egyébkén a sima publikus csomagok.

XCÉG Tarifa - Ez a melós, kedvezményes csomag, egyedi kedvezmények vannak benne. Általában 2000-3000 között van a havidíja, ingyen beszéd a flotta tagjai közt, publikusnál alacsonyabb percdíjak(többnyire 13-20ft/perc), stb. Ezek a csomagok annyira nem rosszak.

Igazából csak a cégen múlik mit harcol ki a melósainak.

Persze tudni kell a szokásaidat, hiába jó egy flotta, ha havi 1 GB netezel és 5 percet telefonálsz, akkor valószínűleg nem éri meg a flotta, ilyen esetben pl. egy feltöltős csomag a legjobb.

(#38032) bihariszabi válasza dptrsk (#38027) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Igen, közben már rájöttem, hogy maradni kellett volna a feltölősnél :)

(#38033) lugosi válasza bihariszabi (#38032) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Másik szolgáltatónál van előfizetésem, az alapján az a benyomásom, hogy a vodafonnak kifejezetten jók a feltöltős csomagjai a többiek feltöltős csomagjaihoz képest.

(#38034) Tamás34 válasza lugosi (#38033) üzenetére


Tamás34
senior tag

Bizony, hogy jó! Max L feltöltős díjcsomagban vagyok és nagyon megvagyok vele elégedve! Két hónapja jöttem át a Magentától!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#38035) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok!
A következő lenne a problémám.
Egyik ismerősöm szeretne hosszabbítani szerződést, mert most van rá lehetősége, egy RED BASIC C csomagja van.
Kinézte magának a készüléket, és amikor meg akarjuk rendelni akkor közli velünk a rendszer hogy a futárnak oda kell adni az első havidíjat ami 13.990 Ft. Azt odáig értem hogy egy új előfizetőnél ez a protokoll, de hogy egy meglévő hűséges és egy igen borsos tarifával rendelkező előfizetővel is ezt teszik, azt már kevésbé, ez a pofátlanság netovábbja. Én még a tavalyi évben egyeztettem ezzel kapcsolatban velük, akkor azt mondták hogy a meglévőktől nem kérik be az első havidíjat, a mostani telefonos ügyfélszolgálatos szerint mégis.
Nem tudom hogy hol a gond, de ez így nem jó.
Mióta van ez így?

(#38036) mukibuci válasza ESP23 (#38035) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szvsz csak rossz helyen jártok, nem a hosszabbításnál

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38037) Bozek válasza mukibuci (#38036) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam is azt írta, amikor a hosszabbításra nyomtam...

(#38040) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Mi ma a legjobb feltöltős tarifa? Net nem kell és nem csak Voda irányba megy a telefonálás.
Ma jött egy sms,ha holnap éjfélig feltöltöm,kapok 50 percet hálón belül.
Ez valami egyszeri akció vagy ilyen szokott lenni?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#38041) mukibuci válasza Biluxzsolt (#38040) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha legalább 100 percet lebeszélsz 30 nap alatt, akkor max m, egyébként perc+

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38042) lugosi válasza Tamás34 (#38034) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem ez a Net+ csomag van. Ha nem lenne korlátlan előfizetésem a másik szolgáltatónál (és valamivel kevesebbet telefonálnék), akkor simán ez a Net+ egy jó tarifa lenne. Ennél a csomagnál érzem, hogy kapok is valamit a feltöltésért, tehát a feltöltött 3000-et le lehet beszélni, +500 mega net. Ez szerintem egy király csomag. Megkockáztatom, hogy összességében ha ezt a csomagot használnám fő számnak, akkor havi max 3-4 alkalommal kellene ezt a 3000-et rátölteni, és ugyanannyit beszélnék mint a jelen csomagomnál, csak jóval több netem lenne (2 giga az 500 megával szemben, Next M csomagom van a telekomnál).

(#38043) goop válasza lugosi (#38042) üzenetére


goop
őstag

Azért én ennek utána számolnék, vagy akkor neked kb. felesleges a next m csomag . :)

voda: 3000x4=12000 Ft amiért lesz 2 GB neted, és ~245 perced, ami perc alapú számlázás miatt 30%ot levonva, ~ 172 perc.

telekom domino surf: 2x5000 Ft feltöltve, lesz ajándék 2x50 perced hálón belül, 2x 200 MB neted, + az alap 150 Mb a surfhoz, ami havi 890 Ft. Levonva a 890 Ft-ot, + megvéve 1GB-ot 1590 Ft ért, marad 7520 Ft beszédre, ami kb. ~ 193 perc, ami 30%-ot leszedve, 135 perc, de itt ugye kevesebbel töltöttél 2000 Ft-tal, + nem számoltuk a feltöltés utáni 2x50 percet hálón belül, ill., a magasabb hálón kívüli percdíjjal számoltam. Ezeket mind összevetve kb. ugyanott vagy, + nyertél 2000 Ft-ot is, neted lesz: ~ 1.5 GB, ami ráadásul lassítva lesz, nem kikapcsolva.

Hirtelen ennyi.

(#38044) Sayuar válasza goop (#38043) üzenetére


Sayuar
őstag

DPI flotta havi díjban 300 perc mp alapon = 3600 Ft
3GB net = 2500 Ft

(#38045) lugosi válasza goop (#38043) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a kimerítő segítséget, és hogy utána számoltál. Igazából a percdíjakat sose számoltam ki a feltöltős csomagoknál, de a te számításodból látom, hogy nem lenne elég a 10-12 ezres feltöltés. A havi 180-200 perc kimenő biztos, hogy nem lenne elég, a heti durván 8 óra beszélgetés megvan (hű ez sok), bár gyorsan hozzá kell tenni hogy a telefonom a kimenő és a bejövő hívást együtt jelzi. A kimenő ennek kb a fele, vagy valamivel kevesebb mint a fele lehet, legyen 2.5-3 óra. De havi szinten is 8-10 óra közé tenném ami tényleg sok. Így utána nézve a számoknak nem kicsit, hanem sokkal kellene kevesebbet telefonálnom.

(#38046) goop válasza Sayuar (#38044) üzenetére


goop
őstag

Tudom, abban vagyok én is, de itt a feltöltős csomagokra mentünk rá. :)

(#38047) #92891904


#92891904
törölt tag

Sziasztok! [link] Nektek működik ez az oldal? Január elején még jó volt.

(#38048) mukibuci válasza #92891904 (#38047) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

maga az oldal működik, aztán hogy feltölteni is lehet-e, azt nem kívánom most kipróbálni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38049) Biluxzsolt válasza mukibuci (#38041) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Köszi! Perc+ tökéletes. :R

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#38050) mcs


mcs
veterán

Megkérdeztem személyesen a helyi Vodafone-t is a Köszönet programmal kapcsolatban. Sajnos már csak az előfizetéses szerződésekre érvényes, így nálam nem játszik a feltöltős kártyával. :( :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.