Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) bolondember válasza ddddd4 (#3997) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

legjobb tudomásom szerint a LIVE-os W880-ban is a wap ikonja lett csak lecserélve... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4002) Gebriel válasza bolondember (#4001) üzenetére


Gebriel
veterán

Igy van a K770 esetében is :K

(#4003) bolondember válasza Gebriel (#4002) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"kicsit" drágán adják még, de tetszik... :B

ui.: és akkor ezen sincs letiltva a flash menü, nem úgy, mint máshol?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4004) KrAt


KrAt
veterán

'reggelt!

Most kaptam a telómra egy sms-t, amiben az volt, h mms-t kaptam egy adott számról, és megnézhetem a mmsuzenetek.vodafone.hu oldalon. De mivel egészen mms képes telóm, miért nem tölti le? Elő kell fizetni a wapra? vagy hogy van ez? :B

Atesz

(#4005) wwhy válasza KrAt (#4004) üzenetére


wwhy
veterán

nyugi, biztosan a Madonna-reklám :) nem kell rohanni megnézni :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4006) Gebriel válasza KrAt (#4004) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs bekapcsolva az MMS szolgáltatásod.SMS a 1270-re következő üzenettel "MMS"

[ Szerkesztve ]

(#4007) ddddd4


ddddd4
tag

BEVETTÉK A KÍNÁLATBA AZ E51-ET! ÉS NEM LIVE!-OS. :) :)) :D :DD :DDD ;] :P ;) :B :K :U :C :R

[ Szerkesztve ]

Vodafone

(#4008) Gebriel válasza ddddd4 (#4007) üzenetére


Gebriel
veterán

Mint ahogy egy symbianos teló sem az :DDD

(#4009) ddddd4 válasza Gebriel (#4008) üzenetére


ddddd4
tag

Most nem. De régebben pl. a Panasonic X701 live!-os volt. Meg az N70-is, csak azt nem forgalmazta itthon a voda.

Vodafone

(#4010) KrAt válasza wwhy (#4005) üzenetére


KrAt
veterán

neeem :) Ismerősömtől kaptam :)

(#4011) -NOKIA- válasza Gebriel (#4006) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

És ez mennyibe kerül ez az aktiválás? Mennyi a havidíja az mms szolgáltatásnak?
Mert fizetni hogy nem fogok érte az is biztos, amikor meg tudom nézni a neten is.

(#4012) megyeri válasza -NOKIA- (#4011) üzenetére


megyeri
tag

NOKIA ez a kérdés ugye csak vicc volt?! :Y

Az MMS szolgáltatásnak egyik szolgáltatónál sincs havidíja, mint ahogy az SMS-nél sem, csak a küldés kerül pénzbe...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#4013) -NOKIA- válasza megyeri (#4012) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor már aktiválom is :B

(#4014) ottoyes válasza Gebriel (#4008) üzenetére


ottoyes
senior tag

...hála az égnek....de azért a Vodás témák,és a képernyőkimélő nem hiányzik.. :) ...mondjuk szerintem nem annyira gázos..

Ottoyes

(#4015) Micuir_M


Micuir_M
tag

Hihetetlen! A vodafone.hu-n a kiemelt üzleti készülékek között ott figyel a Nokia 1112 :))

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4016) Gebriel válasza Micuir_M (#4015) üzenetére


Gebriel
veterán

És nagyon is szeretik az a telefont a cégek.:K

(#4017) wwhy válasza KrAt (#4010) üzenetére


wwhy
veterán

gondolom azóta elolvastad már :K

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4018) KrAt válasza wwhy (#4017) üzenetére


KrAt
veterán

El :) Aktiválnám is, de nincs 500ft-om az aktiváláshoz :DD

(#4019) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na, mától kezdve én is vodkás vagyok, mert a trémobilból és a percdíjaikból is elegem lett.

Nade... most kéne egy kis segítség :B

Odáig eljutottam, hogy VITAMAX -os ügyfélként ingyenesen az egyenlegemet stb. csak online tudom megnézni. Ha jól tájékozódtam akkor a vodafone live! -ra kéne belépnem valahogy.
No, akkor kérjünk jelszót... Vitamax online ügyfélszolgálaton opció kiválaszt, szám, biztonsági kód megad... BAM! érvénytelen :DDD
Jó akkor próbáljuk meg a 1270 re sms JELSZO ... BAM! sms vissza : sikertelen :DDD

Most én vagyok tök béna, vagy az a baj, hogy 2 és fél órája vettem a vitamax csomagomat :F

v.ki pofozzon má' helyre :P

mod: vagy egy hívást megkéne ejtenem mielőtt bármi ilyet tudok csinálni?

[ Szerkesztve ]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4020) Micuir_M


Micuir_M
tag

Még egy érdekes adat: Nokia E51 2 év hűséggel kb. 45.000.-, Vitamax-szal, használt mobil beszámítással kb. 51.000.- Érdekesen áraz a Voda....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4021) embe válasza Micuir_M (#4020) üzenetére


embe
nagyúr

Én "A" kategóriában vagyok. Volt olyan extrém eset, hogy olcsóbb volt a Vitamaxal a készülék, mintha 2 évet ismét aláírva vettem volna meg. Másik példa: az SE V640 vitamaxal és használt készülék leadással 20 rugó. Ha aláírok 2 évet ismét, vagy veszek egy új előfizetést, mert kellene, akkor "A! kategóriában szintén 20 rugó. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4022) Gebriel válasza Thulcandra (#4019) üzenetére


Gebriel
veterán

Lépj fel a WAP-ra 1x és mindjárt lesz jelszód ;)

(#4023) b.bone válasza b.bone (#3863) üzenetére


b.bone
senior tag

Jártam tegnap egy ilyen vodafone ügyfélközpontban vagy ,hogy hívják ezeket. Gondoltam megosztom a jó hírt, ha már sikerült beírnom az ellenkezőjét ide a fórumra egy pár hete.

Marad a Bonus csomag és lehet aláírni is kettő évre. Azt nem tudom, hogy új szerződést lehet-e kötni vele, de aki már Bonus-ban van, az hosszabíthat, ha szeretne. Hurrá!

<3 vodafone

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#4024) Gebriel válasza b.bone (#4023) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem ennek nagyon sokan örülnek :))

(#4025) tailor válasza Gebriel (#4024) üzenetére


tailor
őstag

Gebriel, nem tudod véletlenül, hogy a Vodás LG Viewty-n található "Vodafone" felirat?

Elôre is köszi,

üdv, Tailor

(#4026) Gebriel válasza tailor (#4025) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs felirat.Gyári dobozos. :)

(#4027) wwhy válasza b.bone (#4023) üzenetére


wwhy
veterán

Téényleg .F szuper :C

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4028) tailor válasza Gebriel (#4026) üzenetére


tailor
őstag

Szenkjú! :R

(#4029) Micuir_M válasza b.bone (#4023) üzenetére


Micuir_M
tag

De jó, hogy ma nem tudtam venni Vitamaxszal E51-et! Akkor tudok majd két évet aláírni...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4030) motogirl válasza Micuir_M (#4029) üzenetére


motogirl
tag

Attention! Most egy kis homályosítás jön..... egy pöppet félreértették a dolgot :) Hosszabítani lehet, de semmi plusz infó nem hangzott el a tarifacsomagról.

(#4031) Micuir_M válasza motogirl (#4030) üzenetére


Micuir_M
tag

Miért, ha én a mostani csomagommal aláírok két év hűséget, akkor két évig marad a tarifa is, nem?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4032) Skodry


Skodry
aktív tag

mit ajállototk előfizis vfonnál?

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#4033) Viktor0610 válasza Skodry (#4032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mire gondolsz? :F
Tarifa? Készülék?

Egyikkel kapcsolatban sem tudunk segíteni, amíg ilyen "bőbeszédűen" nyilatkozol igényeidről... :U

Samsung Galaxy A54

(#4034) motogirl válasza Micuir_M (#4031) üzenetére


motogirl
tag

A tarifacsomagvaltoztatas jogat minden szolgaltato fenntartja maganak. Ez az ASZF-ben is benne van, csak ezt persze senki nem olvassa el :DD

(#4035) wwhy válasza motogirl (#4034) üzenetére


wwhy
veterán

Hogy mennyire igazad van :D jól meghosszabítjuk a bónuszt, osz majd lesz áremelés, mert drágult a kőolaj ;] ha változtatnak, akkor te is felmondhatsz, nem? [nincs kedvem elolvasni, és te biztosan fejből tudod ;) ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4036) Micuir_M válasza motogirl (#4034) üzenetére


Micuir_M
tag

Igen, de tudtommal a Vodánál úgy működött eddig, hogy amíg megvolt a hűség, addig maradt a tarifa.

De mindegy! Gondolom, azt nem fogod leírni, amit tudsz, de az leírnád, hogy mikor válik publikussá a Bónusszal kapcsolatos változás?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4037) Viktor0610 válasza Micuir_M (#4036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez biztosan nem volt így soha sem. A szolgáltatók mindig is fenntartották maguknak a tartifák egyoldalú megváltoztatásának jogát.

Olyan lehetett, h. egy év tarifahűséggel vehettél készüléket. Nyilván ez idő alatt ők sem változtathatták meg a díjcsomagok árazását, mert ezzel nem kívánt perek hadát szakították volna saját nyakukba, de ez más helyzet.

Másik. Nem írta, h. változni fog, csak h. előfordulhat, h. fog... ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4038) ragazzo válasza Micuir_M (#4036) üzenetére


ragazzo
őstag

Részben igazad van, hiszen bizonyos csomagoknál a szerződés hosszabbítás után is megmarad a tarifa. Vegyünk csak példának egy select csomagos emberkét.Ha mondjuk most hosszabbít újabb két évvel, akkor marad neki a select, attól függetlenül, hogy olyan már nincs mert kivezették. Sajnos a bónusz nem fog megmaradni...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#4039) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok.

Azt honnan lehet megtudni, hogy melyik készülékhez milyen tartozék jár?

(#4040) ragazzo válasza Diego! (#4039) üzenetére


ragazzo
őstag

Gondolom a gyártók ügyfélszolgálatán keresztül vagy felhívva az adott szolgáltatót.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#4041) Micuir_M


Micuir_M
tag

Felhívtam a 1270-et: azt modták, hogy a Bónusz lezárt tarifa és ezért nem fognak már hozzányúlni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#4042) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

jóestét!
van-e itt valaki, akinek huawei e220 usb modemes voda netje van, és értelmesen tudja használni? értem ez alatt, hogy talált valami trükköt vagy frissítést, hogy ne akadjon össze tucatnyi programmal, amit az ügyfélszolgálatos nagyon készségesen felsorolt nekem, mikor felhívtam, hogy mi a frászért nem működik. ezt amúgy hogy a bánatba képzelik, hogy eladnak egy ilyet, és nem lehet a gépre norton antivirust, alcoholt, nerot, daemont és még legalább 10 progit telepíteni, mert nem megy a voda modem velük??? noooormális? :W legyen egy natúr vindózom és semmi egyéb progi, pláne vírusirtó ne, a vírusokat meg várjam tárt karokkal? :Y

(#4043) Dundy válasza Louloudaki (#4042) üzenetére


Dundy
tag

Szia!

Nekem soha semmivel nem ütközött a VMC program.. nem is értem, hogy mi lehet a gondod? Firmware-t frissítettél már, mióta megvetted?

Ha valami tényleg furcsa helyzet állt elő nálad és a VMC program ütközik ilyen programokkal (én is használok Nerot, Daemont, NortonAntivirus is volt a gépen és nem ütközött a VMCvel!), akkor próbáld ki az "E620 Tools" program használatát:

Googleben keress rá, töltsd le, majd a VMC programod automatikus Windowszal együtt történő indulását kapcsold ki, lépj ki a VMCből, majd indítsd el az E620Tools-t és ott, ha megtalálta az E620-adat, akkor a csatlakozás gombra klikkelve tudsz csatlakozni.

Nekem sokkal jobban bevált az E620 és van belőle magyar verzió - bár az nem a legfrissebb, így én az angolt használom.

Sok sikert! ;)

(#4044) Janoska26 válasza Louloudaki (#4042) üzenetére


Janoska26
addikt

Hasonló a helyzet nálam is vagyis az egyik cimbinél, bár az az érdekes, hogy először rendesen ment aztán netezés közben kiírta hogy a kiszolgáló nem található, aztán csak 2G-be csatlakozott utána már, de azóta se megy vele a net, az ügyfélszolgálatosok ugyanezt a rizsát nyomták neki is, holnap megyek legyalulni mindent a gépéről, de ha utána se megy rendesen, bemegyek vodába és megetetem velük a modemüket az biztos :DDD

(#4045) baloghgabor válasza Louloudaki (#4042) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Nnnakérem, az úgy volt, hogy tavaly karácsonykor lett egy igazi, új laptopom, meg egy E220-as hozzá a trémobiltól, hogy majd én!!! Béketűrő ember vagyok, de amik ezekután következtek: a lefagyástól kezdve, a szétkapcsolásig, nemfeltelepülésen át, programnemelfogadás: minden volt, mint az állatorvosi lónál! Két hónapig bírtam, majd az NHH segítségével elbúcsúztam a trémobiltól (még rendőrségi feljelentés is lett majdnem a végén, hiszen sokszor nem csinált semmit a berendezésem!!!!!!), de közben volt olyan, hogy a cserébe kapott "szappantartóval" mintha, majdnem egészen "emberi" módon működött volna, de aztán visszaadták az eredetit: SEMMI BAJA! (nálam meg újfent sz@rakodott csak!). Aztán jött a vidrafon 30napos kipróbálása, nna mondom ez az, ide nekem az oroszlánt!!! Sokszor, sok helyen próbáltam (a világ végén lakom, egy erdőben, ahová úgy hordják a jelet szekérrel:), de meglepő módon szinte tűrhető a véleményem róla. A szomszéd vármegyében (15km-re) van rendesen már 3.6 Mb/s névleges, ami az itthoni kb. 100szorosa, amikor ott járok ki is használom, és így talán nem is olyan rossz (persze nem europai még teljesen), de soha nem volt még, hogy programokat nem akart volna "elfogadni". Persze néha nem akar kapcsolatban maradni, le kell, hogy váljak, és újra csatlakozni, de ez legyen a legnagyobb gond vele a következő 2 évben! Mert mondanom sem kell, eltelt a 30 nap, és Ő maradt nálam. Mint egy házasságban, kezdem megszokni és használom (kicsit nehézkes itthon a GPRS-kapcsolat révén, max 55 Kb/s!!!, de van nekik ez az internet plusz, meg google accelerator, így lassan, de néha bizonytalanul elér hozzám is az, amit szeretnék a netről). Közben meg lehetne frissíteni a honlapon a 7.2 Mb/s-ra ! Hát jót nevettem rajta (énnálam biztosan akkor lesz ekkora sebesség, ha kerékpárral járunk a holdra) :R . Szóval: én használom, és semmi hasonló gondom (EZZEL!) nem volt. Elképzelhető, hogy maga a berendezés sz@r, de ezt egy ilyen nagy szolgáltató miért nem nyeli be (mint a trémobil is harcolt foggal-körömmel), azt soha nem fodom megérteni??? :O
bégé
:))

bégé

(#4046) Louloudaki válasza Dundy (#4043) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

hát én se értem, de tény, hogy ha az említett progik telepítve vannak, akkor a vodanet az vodaNYET, még ha a tiltott progik nem is futnak aktívan.
e620 jó az e220-amra? köszi a tippet. na majd hátha letöltöm. de hogy visszaviszem és hozzájuk vágom ezt a xart a 30 nap lejárta előtt, az is tuti... nehogy már még nekem kelljen azon agyalnom, hogy mit töltsek le meg mit trükközzek, hogy menjen, mikor nekik kéne működőképes állapotban eladni a cuccot! nevetséges...

Jánoska, töröld le a problémás progikat, aztán a vmc lite-ot is, aztán tedd fel újra a vmc lite-ot és meg ne próbáld visszarakni a problémás progikat, azoktól búcsúzzatok el végleg. :W

(#4047) Louloudaki válasza baloghgabor (#4045) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

leszakadás meg nemkapcsolódás eddig egyszer volt, bár csak tegnap vettem, szóval még lehet. viszont lefedettségi térkép szerint ide még be kéne szivárogni némi 3g-nek, de stabilan zőőőd (gprs). tegnap még bevillant a hsdpa 10 percre, meg volt 3g kb 1 óráig, de amúgy 30-50k körül hasított, ma meg csak 1-15k körül megy. nemtom, ma más szelek fújnak és másfelé viszik a jeleket? :DDD
ismerősöm pannon adatkariját teszteltem itt, az ment 136k körül, csak hát pannonnál nincs próbaidő sajna. :(

(#4048) iday válasza Louloudaki (#4047) üzenetére


iday
aktív tag

Azért annyit tudni kell a 3g/hsdpa-rol hogy minél többen használják egyszerre annál inkább "össze megy" a cella.
Ezért lehet hogy most nem éred el.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#4049) Louloudaki válasza iday (#4048) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

a gprs is összemegy? :D
nade én vagyok az egyetlen szerintem a környéken, aki ilyennel görcsöl, mer mindenkihez elér az a rohadt net kábel, csak mi lakunk külterületen. :C

(#4050) Gebriel


Gebriel
veterán

Nah végre Nokia 5310 a Vodafone készülék kínálatában :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.