Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) radamsky válasza Rick4 (#22986) üzenetére


radamsky
senior tag

hallottam:D
de nem bir lázba hozni

(#23002) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Előfizetéses vagyok a vodafonnál.
A havidíj kb 8-8500ft. Pontosan nem tudom melyik csomag ez.

A kérdésem az lenne, hogy le tudom kérdezni az egyenlegem?
Azaz a 300percből mennyi van még, a mobilnettel hogy állok...stb

Illetve ezért lehúznak plusz költséggel?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, Rx

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#23003) mukibuci válasza Rx (#23002) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vodafone honlapon belépve díjmentesen megnézheted hogy állsz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23004) berbatov2 válasza Rx (#23002) üzenetére


berbatov2
senior tag

Én androidos telón ( nem tudom, hogy a többi oprendszerhez készítettek-e) a vodafone appját használom erre, korrektül működik és ingyenes.

(#23005) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy instant simet, Vitamax Tuning tarifával, kb 2 hete jött meg. Ma aktiválni akartam, beírom a telefonszámot, majd a sim kártya utolsó 4 jegyű kódját, és hibát ír ki. Biztosan jól írtam be, de valami gebasz van :S
Találkozott már ilyen problémával valaki?

(#23006) Vangelis válasza kozicsd (#23005) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hívd a 1270 et.. nekem sem sikerült.

De megoldották!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23007) Thusor


Thusor
őstag

Egy okostelefon esetében mennyi mindenre használható 200Mb adatforgalom havonta? Gondolkodom a feltöltőkártyás RED csomagon, amihaz 200 mb adatforgalom járna, csak azt nem tudom, hogy mennyire lehet kijönni egy hónapban ebből ha mondjuk csak netezek Opera minivel és e-mailt nézek, esetleg néha gps-el térkép.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#23008) mukibuci válasza Thusor (#23007) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

arra elég lehet - ha nem böngészgetsz éjjel-nappal

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23009) Thusor válasza mukibuci (#23008) üzenetére


Thusor
őstag

Nem böngészgetek éjjel nappal a mobilomon..azt csak laptopon teszem :). Tényleg főként e-mail nézés, valamint térkép nézegetés gpsel. Ez lenne a fő profil.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#23010) Orgi válasza Thusor (#23007) üzenetére


Orgi
őstag

Én Opera Minivel csak mail és netezgetéssel kijövök 50 megából havonta, frissítések meg wifiről mennek. Szerintem 200 mb bőven elég ilyen célokra, de ha elfogy akkor is csak lassít, amivel továbbra is el lehet netezgetni bkv-n...

(#23011) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan iPhone (4S, 5) tulaj, akinek megy 3G-n a Facetime? Még jobb lenne, ha Red csomagban lenne az illető.

Ja, akinek nem megy, attól is várnám a választ. :D Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#23012) DanielK válasza manchester85 (#23011) üzenetére


DanielK
addikt

én nem próbálom meg, mert a csomagomban elméletileg ilyet nem lehet tenni és nem akarok büntit... alapból úgy állítottam be, hogy csak wiin menjen, nehogy véletlenül rányomjak.

(#23013) manchester85 válasza DanielK (#23012) üzenetére


manchester85
addikt

Ezért nem fogsz büntit kapni, ha egyszer kipróbálod. De a múltkor még azt mondtad, hogy megy. Próbáld már ki az isten szerelmére! :DDD Apámnak ez lett volna a legfontosabb funkció, és itt megy a kínlódás, ráadásul brutálisan jó nálunk a voda sávszélessége, keresztbe lenyeli az itthoni vezetékes T-home netet, ja meg a router is fos. :U

i6 Silver

(#23014) Thusor válasza Orgi (#23010) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm szépen az információt. Akkor ez lesz nekem a megfelelő csomag :).

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#23015) DanielK válasza manchester85 (#23013) üzenetére


DanielK
addikt

ászf szerint: A Vodafone fenntartja magának a jogot, hogy előzetes figyelmeztetést követően korlátozhatja, vagy megszűntetheti a szolgáltatást :F

(#23016) manchester85 válasza DanielK (#23015) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor egy figyelmeztetés belefér, nem? :)) Amúgy undorító ez az egész. Az iOS 6 egyik fő funkciója (4S-en és 5-ön) a 3G-n történő videóhívás. Az USA-ban egyedül az AT&T merte meghúzni, hogy 1-2 csomagban nem engedélyezte a cellular Facetime-ot, és a világ összes technológiai portálja vicsorgó, habzó szájjal esett neki a szolgáltatónak, pedig náluk lehet viszonylag a legolcsóbb havidíjakkal iPhone-t venni ugyanazzal a 200 dolláros készülékárral. A napokban be is jelentették, hogy minden díjcsomaggal elérhető lesz a Facetime. A voda meg 200 ezerért adja egy 7 ezres meg egy közel 9 ezres csomagban a készüléket, és még a Facetime-ot sem engedélyezik?

Szerencsére megint oltári nagy mákunk volt, hogy 58 ezerért (70-köszönetprogram-online 2 ezer) megkaptuk Red-del, mert most már 30 ezerrel drágább lenne. Viszont az olcsóbb csomagban levő ügyfeleket megint pofátlan durván megkopasztja a Voda. 6-7-8 ezres csomagokban 200 ezer, és akkor még Facetime sincs? Botrányos.

i6 Silver

(#23017) DanielK válasza manchester85 (#23016) üzenetére


DanielK
addikt

szerencsére elsők között vettem, így nekem is 160-ba fájt (részletre). hogy őszinte legyek, még sosem használtuk a facetime-ot. ráadásul 500MB a netem, így nem facetime-oznék akkor sem rajta, de mint mondtam nincs rá szükségünk. :B

(#23018) manchester85 válasza DanielK (#23017) üzenetére


manchester85
addikt

Nálunk szanaszéjjel van a család, úgyhogy az egyik praktikusabb szolgáltatás számunkra. :DDD

i6 Silver

(#23019) truefx válasza manchester85 (#23018) üzenetére


truefx
aktív tag

Skype-ot sem engedik?

(#23020) kozicsd válasza Vangelis (#23006) üzenetére


kozicsd
tag

Sikerült aktiválni a Vitamax Tuningos sim kártyát, fel is töltöttem 5k-val, hívom barátnőmet, beszéltünk kb 2 percig, és utána kapom az sms-t, hogy egyenlegem 4814ft. Akár hogy nézem, sehogy sem 0ft-ért beszélek :(
Lehet hogy meg kell majd várni a levelet, visszaküldeni a levélben kapott kódot sms-ben, és csak utána tudok 0ft-ért beszélni :F

(#23021) kozicsd válasza kozicsd (#23020) üzenetére


kozicsd
tag

Beszéltem a Vodafonnal, esetleg ha valaki hasonló cipőben jár mint én, itt az info:
Zavar van az erőben, így le fogja vonni a pénzt, a hibaelhárítás 2-3 nap, ezután keresni fognak, és elvileg majd kompenzálnak, amire nagyon kíváncsi vagyok :DDD

(#23022) Vangelis válasza kozicsd (#23021) üzenetére


Vangelis
nagyúr

persze kompenzálnak!

ne hagyd magad!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23023) dedike válasza Vangelis (#23022) üzenetére


dedike
addikt

A Vodafone nem szokott ezen rágódni. Kap egy sereg percet hálón belül, és már jó is!

Jó szerencsét!

(#23024) Thusor válasza dedike (#23023) üzenetére


Thusor
őstag

Főleg, ha eleve hálón belül korlátlanul telefonál :P

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#23025) raziel01


raziel01
veterán

Amúgy a Vodafone shop csak nálam nem megy már elég régóta?
Mindenre dobálja a hibaüzeneteket:
pl.:
Forbidden
You don't have permission to access /lakossagi/lg_a100/elofizeteses on this server.

(#23026) Gyuresz


Gyuresz
tag

Sziasztok!
Olyan segítségre lenne szükségem hogy szeretnék egy Sony Xperia P készüléket flottásan valamelyik Surf csomaggal...
Ki cserélik Nekem micro SIM-esre és tudom használni a Viber-t, Skype-ot bármelyik nettel díjmentesen akár külföldön is vagy tiltva van esetleg akkor wifin?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23027) Stanchore válasza Gyuresz (#23026) üzenetére


Stanchore
senior tag

Wifin nem hiszem, hogy tudják tiltani, viszont ha mobilnettel akarod használni, akkor ott roaming internetet fognak számlázni, ami elég húzós.

Origin / Steam: Stanchore

(#23028) Gyuresz válasza Stanchore (#23027) üzenetére


Gyuresz
tag

MobilWeb Külföldön Opció ezzel gondoltam egyébként...
Ezen felül merülhet még fel plusz költség ha használva vannak ezek az okosságok :F ?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23029) Stanchore válasza Gyuresz (#23028) üzenetére


Stanchore
senior tag

Neem, szolgáltató csak a saját szolgáltatásáért számolhat fel pénzt, ami jelen esetben az adatforgalom. Tehát a külföldi mobilweb opció szerinti összeget, attól függően mennyit használsz. :)

Origin / Steam: Stanchore

(#23030) Gyuresz válasza Stanchore (#23029) üzenetére


Gyuresz
tag

Már csak azt lenne jó tudni milyen okostelókkal müxik és melyik programmal kedvezőbb a használata... :R

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23031) Stanchore válasza Gyuresz (#23030) üzenetére


Stanchore
senior tag

Skype sztem működni fog minden androidossal, meg gazdaságos is lesz :) Bár ennek nézz utána, hátha van valami sokkal jobb is.

Origin / Steam: Stanchore

(#23032) Gyuresz válasza Stanchore (#23031) üzenetére


Gyuresz
tag

Viber van még ami jó de azt se tudom hogy müxik-e kinnt amúgy köszi az infót :C !
Jó lenne valami tapasztalat olyantól aki már próbálta külföldről... :U

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23033) Braddock válasza Gyuresz (#23032) üzenetére


Braddock
őstag

Szállókból rendszeresen Skyp-pal telefonálok haza. Ott már alap, hogy van ingyen wifi. Minősége változó. Bár wifinél a telefonon és a wifi jelerősségén múlik a dolog. Szolgáltatóhoz olyankor semmi köze. Csak wifi-s tapasztalatom van, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#23034) Stanchore válasza Gyuresz (#23032) üzenetére


Stanchore
senior tag

Hát akkor jársz a legjobban, ha találsz kint valami free wifit, azzal tutira minden menni fog. Tesco, mcdonalds, szállodák mind kínálnak. Ha olyan helyre mész, akár a kisebb beülős helyeken is, ha fogyasztasz valamit. Olcsóbb mint a roaming net :D De ha nincs rálehetőség, szerintem azzal is menni fog.

Origin / Steam: Stanchore

(#23035) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Unoka húgom szeretne előfizetést és telefont. Nézelődtem, matrix 2-re vagy matrix 1-re gondoltam, mivel diák, itt van + opció is, ha jól láttam. Jók ezek a csomagok, vagy tudtok mást is ajánlani? Láttam még valami kredit tarifát is... Milyen telefont érdemes venni most ezekkel a tarifákkal a vodánál, van valami jó ajánlat? Nem igazán lehet a honlapon kiigazodni. Jó telefonra gondolok, 2 magos android, Jelly Bean frissítése lehetőséggel.

(#23036) Gyuresz


Gyuresz
tag

Köszi a segítséget skacok remélem hamarosan lesz alkalmam kipróbálni... ;-)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23037) Vangelis válasza Grande Ale (#23035) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha egyetemista vagy főiskolás akkor: [link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23038) Grande Ale válasza Vangelis (#23037) üzenetére


Grande Ale
őstag

Még gimis.

(#23039) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most fogok (vissza)váltani vodára.

Flotta, csomagba foglalt 500mb adatforgalommal (mást nem igazán tudni róla), és az lenne a kérdésem, hogy szűrva van-e a voip?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23040) mukibuci válasza Zirowe (#23039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van, amelyik opció mellett tiltják, van, amelyiknél nem :U sanszos, hogy a tiedben is tiltott lesz

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23041) Zirowe válasza mukibuci (#23040) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az remek. :(((

Gtalkos hang/képhívás voipnak minősül vajon?

A csomag elvileg csak lassítós, nem túlszámlázós, kb mennyire szokták ilyenkor lassítani?

Haveromnak joker plusz van (tudom, őskövület:D ), hozzá 100megás csomag, de azt mondja, hogy az övével lehet voipolni, érdekes, hogy azon engedélyezve van.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23042) mukibuci válasza Zirowe (#23041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet =/ engedélyezett :U

valószínűleg 9.6 kilobit/sec-re fognak lassítani

#23043: igen ingyenesek:K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23043) Zirowe válasza mukibuci (#23042) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, köszi az infókat. :R

Ja, még annyi, hogy még amikor vodás voltam (2009), akkor a hívószámkijelzés és a hívásértesítő smsek automatikusak és ingyenesek voltak, ez még mindig aktuális?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23044) Stanchore válasza Zirowe (#23043) üzenetére


Stanchore
senior tag

Azok még díjmentesek most is. Én spec nem is értem ezért miért számolnak fel máshol :F
A hívásértesítőt külön kell megrendelni sms-ben, a HE kódot kell küldeni az üf szoli számára.

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam: Stanchore

(#23045) Zirowe válasza Stanchore (#23044) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23046) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok

Nem működik a Jutalomnet szolgáltatásom. Feltöltőkártyás vagyok, pár nepja töltöttem fel, jött is sms, hogy a net is aktiválva lett. Előző feltöltésnél még működött, nem állítotttam rajta semmit. Ki-bekapcsolás volt. Valami ötlet?

(#23047) Dave1984 válasza mukibuci (#23042) üzenetére


Dave1984
őstag

Nálam Flottában 128kbit/sec-re lassítanak.Ezzel még lehet netezni telefonon.9.6kbit azzal már nem hiszem!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#23048) Stanchore válasza Tv (#23046) üzenetére


Stanchore
senior tag

Ha sms jött róla, hogy a szolgáltatás aktív, akkor ott valami a telóval / beállításokkal lesz. Nézd meg, hogy újraindítás után, nem-e lett véletlen előfizetéses profil kiválasztva.

Origin / Steam: Stanchore

(#23049) Tv válasza Stanchore (#23048) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ. Szerintem jól van beállítva minden, az nem kizárt természetesen, hogy a telefonnak van baja.
Az tuti, hogy október közepén még ment az előző feltöltés után kapott Jutalomnet. Multhéten töltöttem fel ismét 5000-el, így 500mb Jutalomnet aktiválásról kaptam is sms-t. Lehet besétálok a helyi Vodához, hogy lessék már meg, mert én nem ltom mi okozza a fennakadást. De ha van még tipp akkor várom. Az apn beállításokon nem változtattam az tuti.

(#23050) Stanchore válasza Tv (#23049) üzenetére


Stanchore
senior tag

Ha van lehetőséged kipróbálni a kártyát másik telóban, akkor egyből kiderülne melyik oldalon a hiba. Sok teló újraindítás után szokta kérdezni, hogy Vodafone vagy Vodafone Vmax, ilyenkor ha véletlen a sima vodát választod, akkor az apn profilt is az előfizetésesre állítja be. Érdemes lenne megnézned a beállításokban, hátha ez van, mielőtt futsz egy felesleges kört vele.

Origin / Steam: Stanchore

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.