Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) SZ4B


SZ4B
tag

2 hódpörkölt között tessék alternatív úton is védeni a fákat mostantól: :K
[link]

szigNÓ

(#8002) Viktor0610 válasza SZ4B (#8001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:)

Már csak a T-Mobile hasonló lépésére várunk, illetve követhetnék őket a többi számlaküldő cégek is...

Én a Pannonnál elektronikus számlát kapok, nem érzem hiányát a ki sem bontott papír alapú számláknak... :D

Ja, szerintem ez nagyon is ontopik, szükségtelen volt offba tenned. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8003) ansell


ansell
tag

ezek alapján fekete lesz a vodás 6730 és az E52 is már az ajtón kopog...

ITX konfig eladó!

(#8004) Gyuresz válasza ansell (#8003) üzenetére


Gyuresz
tag

Az a baj hogy csak kopog az E52 de nem engedi be senki...
Valamiért nagyon halogatják és továbbra se értem hogy miért van ilyen kevés teló(főleg NOKIA) a kínálatba.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8005) GGGBR válasza centerweb (#8000) üzenetére


GGGBR
tag

nem kell aggódnod... nem számláznak ettől semmit külön...

I LOVE THIS GAME

(#8006) wwhy válasza Viktor0610 (#8002) üzenetére


wwhy
veterán

ezzel csak egy baj lehet: esetleges (áru)hiteligénylésnél a kutya sem fogadja el :( Nekem át volt téve a gáz+UPC, sőt e-bank, és amikor vittem az onnan kinyomtatott közüzemi számlát v számlakivonatot, számlakivonat esetében hát mind a Bp.Bank, K&H, Erste stb. legalább egy banki bélyegzőért visszaküldött, hiába írja rajta, h aláírás nélkül hiteles. A többi számlát el sem fogadták :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8007) Oly válasza wwhy (#8006) üzenetére


Oly
senior tag

Áruhitelnél a számla, vagy a befizetést igazoló csekkre van szükség.
Ha nem csekkel fizeted, akkor az ATM által kinyomott papír is elfogadhatónak kell lennie.

De még egyszerűbb a helyzet jelen esetben. Mivel nem kapsz csekket, gondolom átutalással, vagy csoportos beszedéssel fizeted ezeket, ami pedig szerepel a bankszámla kivonaton. Az a kivonat ilyenkor ólinvan. ;)

Persze, ha azt is elektronikus formátumban kapod meg, akkor már megint gond van.

Erre a legegyszerűbb megoldás: Nem kell felvenni hitelt! :P
(Tudom... egyszerű azt mondani...)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#8008) mukibuci válasza Oly (#8007) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Viszont akkor már csak 1x kell bemenni a bankba kérni egy hitelesített számlakivonatot, és akkor tényleg ólinvan ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8009) Oly


Oly
senior tag

E-számla esetén minden számomat külön be kell regisztrálni?
Az első reg után azt írja, hogy az előfizető regisztrálva. De nekem 5 szám fut egy előfizu alatt... :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#8010) GGGBR válasza Oly (#8009) üzenetére


GGGBR
tag

He egy számlafizetőn vannak (egy számlát kapsz), akkor elég csak az egyiket.

I LOVE THIS GAME

(#8011) kissjanko válasza GGGBR (#8010) üzenetére


kissjanko
csendes tag

Nekem 5 előfizetés van egy számlán. Amennyiben regisztrálok az eszámla szolgáltatásra akkor mind az 5 számra aktiválják a MobilWeb-et dec 31.ig díjmentesen?

(#8012) GGGBR válasza kissjanko (#8011) üzenetére


GGGBR
tag

Ha nem aktív, és kéred...

I LOVE THIS GAME

(#8013) kissjanko válasza GGGBR (#8012) üzenetére


kissjanko
csendes tag

Itt azt irják, hogy automatikusan aktiválják, tehát nincs szó arról, hogy külön kérni kell. Az a kérdés, hogy az egy előfizetés alá tartozó összes számra?

[ Szerkesztve ]

(#8014) 1430 válasza Viktor0610 (#8002) üzenetére


1430
senior tag

Nem egészen értem a HSZ azon részét, hogy "Már csak a T-Mobile hasonló lépésére várunk".

A T-Mobile és a többi Magyar Telekom számlakibocsátó már évek óta nyomja az elektronikus számlát (www.tavszamla.hu). Megnéztem, 2007.04.03-án regisztráltam be a saját számomat, és ettől az évtől már csak elektronikus számlát küldenek, ha van Távszámlám (addig papíralapon is jött). Szóval a T-Mobile ebben is az élen járt! :P

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8015) wwhy válasza Oly (#8007) üzenetére


wwhy
veterán

ha azt is elektronikus formátumban kapod meg, akkor már megint gond van.
pontosan ez történt és ez is volt a baj; az e-bankszámlakivonatot sehol sem fogadják el; 1 kör a bankban, ahová hiába vittem a már kinyomtatott kivonatot, az nem jó, csak a mit a saját rendszeréből nyomtat, + sorszámos várakozás = elmegy a kedved a hiteltől :P

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8016) Gyuresz


Gyuresz
tag

Sziasztok!
Megtudná valaki mondani hogy a vodafone.hu árlistáját mikor szokták frissíteni?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8017) ottoyes válasza Gyuresz (#8016) üzenetére


ottoyes
senior tag

...ritkábban,mint kéne...

Ottoyes

(#8018) GGGBR válasza Gyuresz (#8016) üzenetére


GGGBR
tag

Általában heti egy alkalommal, hétfői nappal...

I LOVE THIS GAME

(#8019) Norbi21 válasza ottoyes (#8017) üzenetére


Norbi21
senior tag

Milyen igazad van :D

(#8020) Gyuresz válasza GGGBR (#8018) üzenetére


Gyuresz
tag

Köszi szépen!
A VODAFONE.HU-n ugyanis október 1. óta továbbra sem frissítik az aktuális árlistát valamiért...

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8021) kaller1 válasza Gyuresz (#8020) üzenetére


kaller1
veterán

[link]

A friss árlistát itt a topikban mindig megtalálod. ;)

.::> <::.

(#8022) Gyuresz válasza kaller1 (#8021) üzenetére


Gyuresz
tag

Tudom már köszi, csak lehet hogy hiába friss ez az árlista és rajta van pl. a NOKIA 6730-as teló, ha egyik viszonteladónál se kapható még majd csak akkor ha a Voda honlapján is fennt lesz esetleg valamikor...
Vagy ez az árlista csak a márkaképviseletek készülékeire érvényes?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8023) Oly válasza GGGBR (#8012) üzenetére


Oly
senior tag

Viszont, ha aktív, akkor nem lesz akcijósan ingyenes...

A Vodafone MobilWeb Basic opció nem rendelhetı meg más adatkapcsolatra alkalmas tarifacsomaggal, illetve opcióval vagy amennyiben az ügyfél már rendelkezik valamely Vodafone MobilWeb opcióval. Ez alól a Vodafone Internet Start opció kivétel.

Most beszéltem a Vodával... 20 perc alatt sem sikerült kideríteni, hogy egy szám berögzítésével a számlán lévő összes szám berögzül-e. :Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#8024) GGGBR válasza Gyuresz (#8022) üzenetére


GGGBR
tag

A viszonteladó árukészlete és a Voda honalpján lévő árlista között ilyen jellegű összefüggés nincs...

Nem csak márkaképviseletre vonatkozik, de lehet, hogy a viszonteladó
1, nem kapott a készülékből
2, kapott, de már eladta az összeset

Valamit mondani kellett...

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#8025) GGGBR válasza Oly (#8023) üzenetére


GGGBR
tag

Így logikus...

berögzül, hidd el...

I LOVE THIS GAME

(#8026) Blamazs


Blamazs
senior tag

Nalam eltelt mar a 48 ora az elektronikus szamla megrendelese ota, de meg mindig nem aktiv a mobilweb.
Nekem jobb lenne ha csak a kivant szamrol jonne elektronikus szamla, mert nem egy helyen lakunk, es igy nyugosebb lesz a dolog. Ha mindegyikrol az jon, le kell mondanom majd :(

(#8027) mukibuci válasza Blamazs (#8026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nekem se kapcsolták be, de legalább nem kell kikapcsolnom ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8028) Blamazs válasza mukibuci (#8027) üzenetére


Blamazs
senior tag

De nekem meg kellene, ugyhogy jo lenne ha bekapcsolnak vegre.

(#8029) #02683648 válasza 1430 (#8014) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ebben konkrétan igazat kell adjak 1430 kollégának. Én nemrég lettem előfizetéses T-mos, már az első számla is ilyen távszámla felületen jött miután sikerült végre bereggelnem

Ez már offtopic és saját vélemény: nekem a hitel leginkább lakás (és esetlegesen autó) hitelt jelöl, itt pedig nem mobil csekkeken múlik a hitelbírálat. Részemről 29 meg 37%-os THM-re vegyen fel áruhitelt akinek két anyja van. Dehát virágozzék száz virág, mint ahogy Mao is megmondta vala.

(#8030) Clain


Clain
tag

Sziasztok !
Most olvastam a vodafone oldalán ,hogy 10éves születésnapi akción belül ,a neten keresztül rendelhetek ingyenesen Vitamax SIM kártyát és ha feltöltöm akkor kapok 10 000 sms-t !
Csak nem találok sehol apróbetüs részt !
Esetleg tudnátok segíteni ,hogy mit kellene tudnom erről az akcióról ?
(pl. 100 000ft al feltölteni a kártyát ? mert akkor téleg lesz 10000sms -em :D :D
illetve csak vodafonos számokra küldehetek sms-t ? ilyesmire gondolok)

köszönöm a válaszokat előre is ! :R :R

(#8031) Studi22 válasza Clain (#8030) üzenetére


Studi22
aktív tag

Minden igaz... :U

Folyamat megrendeled(szopsz vele gy istenit míg beregisztrálják instant sim csodái...)miután aktív a kártya 1270-re SMS-ben jutalomSMS szócska visszaigazolás után minimum 3000Ft-os töltés és már tolhatsz is 31 napig hálózaton belül 10000 db SMS-t,november 16-tól ez visszaáll 100db SMS-re tehát ha valakit "spamelni" szeretnél gyorsan rendelj. ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#8032) vohanyi válasza Clain (#8030) üzenetére


vohanyi
senior tag

Pedig ott van az,a születésnapi akcióknál,ill. ITT !

(#8033) Clain válasza vohanyi (#8032) üzenetére


Clain
tag

ezt a pdf-s leírást nem találtam meg ! de gondoltam ,hogy van valami azért amit tudni kellene ! :D
tehát ha mondjuk marad még kb 4hetem az akcióból akkor napi olyan 360sms-t kéne tollnom a vodás ismerősöknek (20-25ember kb) ! :D :D :D non stop sms !! :D :D
10 percenként egész nap menne nekik az sms !! háhááá ! :D :D durva ! :D

(#8034) GGGBR válasza Blamazs (#8026) üzenetére


GGGBR
tag

Ha regisztráltál elektronikus számlára, akkor a számlafizető azonosító alatt lévő öszes előfizetésről e-számla megy.

I LOVE THIS GAME

(#8035) Gyuresz válasza GGGBR (#8024) üzenetére


Gyuresz
tag

Köszi a választ!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8036) Clain


Clain
tag

Esetleg arról tud valaki valamit ,hogy mikortól lehet újra samsung Omnia készüléket kapni a vodánál ,mert 3 üzletben kérdeztem és sehol nem tudják... ??
:R :R

(#8037) Gabika29


Gabika29
csendes tag

Történt a vodás előfizetéses kártyámmal kapcsolatban egy megmagyarázhatatlan esemény. Rájöttem, hogy a pénztárcám tud netezni ha benne van a simkártya :DDD
Na de komolyra fordítva a szót, ami történt arra nem találok magyarázatot. okt. 14-én kaptam egy hóközi számlát hogy fizessek be 107.000 Ft-ot ok. 13-ai határidővel. Eleve egy nappal később kaptam meg a csekket és értesültem a dologról. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt a felvilágosítást kaptam hogy nem kaphatok felvilágosítást, arról hogy mikor történt és milyen készülékről az az egyszeri internetezés, amiről a számla lett kiállítva. Hívjak fel egy másik számot ott többet tudnak majd mondani. Így tettem. Kiderült, hogy 7-én történt ez az egyszeri internetezés 107.000 Ft-ért. Ez azért különös, mert a sim kártyám 6-ától 9-éig a pénztárcámban hevert, nem használtam, telefonnak még a közelében sem volt, nemhogy netezzek vele. Jelzem soha nem használtam a mobilon netet, sosem volt igényem rá. Ezzel az információval a birtokomban bementem személyesen a vodába, azt mondták fizessem ki az összeget és majd záráskor (következő hó 6-án) tudnak érdemlegeset mondani az esetről és akkor tehetek panaszt. Addig fizessek, mert ha nem akkor egyirányúsítják a kártyámat. De most akkor mire fizessek mikor a kártyám a kérdéses időben nem volt aktív, nem használtam. Írtam ma egy levelet a vodának minden esetre én nem várok. de azért az furcsa hogy egyszer veszem ki a kártyám a telefonomból és máris érkezik egy ilyen nagy számla egy olyan szolgáltatásról, amit életemben nem használtam. Ráadásul későn érkezik a számla így a panaszt a határidő letelte után tudtam csak benyújtani így ki kellene fizetnem az összeget, még mielőtt kivizsgálnák az esetet. 7-én történt az adatforgalom és a voda olyan gyors, hogy a számlára számla kelte október 7. Ez igen! ez aztán a gyorsaság! Szerintetek ilyenkor mi van? :F egyébként az esetem nem egyedi, mert olvastam egy másik fórumon egy ugyanilyen esetet, szóról szóra ilyet....

(#8038) Studi22 válasza Gabika29 (#8037) üzenetére


Studi22
aktív tag

Reklamációs nyomtatvány kitöltetése bármelyik voda üzletbe melyre 8 munkanapon belül választ kapsz levélben.

Illetve forgalmi kimutatás kérése az internetről,a kéréses időszakról melyet szintén voda üzletben vagy 1270-en telefonszám és ügyfélkód ellenében kipostáznak a lakcímedre.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#8039) GGGBR


GGGBR
tag

Hétfőn jön... jön..jön.. jön...

I LOVE THIS GAME

(#8040) Gabika29 válasza Studi22 (#8038) üzenetére


Gabika29
csendes tag

Mondtam a voda üzletben, hogy szeretnék most panaszt tenni, a hölgy azt mondta nem lehet. A részletes számlát 6-a után megkapom, mert kértem egy részletest.

(#8041) Sztbeni válasza GGGBR (#8039) üzenetére


Sztbeni
őstag

Mi??? :F

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8042) kaller1 válasza GGGBR (#8039) üzenetére


kaller1
veterán

Mi..mi...mi...mi jön? :DDD Új árlista?

.::> <::.

(#8043) Sztbeni válasza kaller1 (#8042) üzenetére


Sztbeni
őstag

E52??????? :)) :D :DD :DDD :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8044) Clain válasza Sztbeni (#8043) üzenetére


Clain
tag

remééélem az Omnia !! :)) :)) :D

(#8045) Studi22 válasza Gabika29 (#8040) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ilyen nincs, reklamációs nyomtatványt bármikor ki kell töltenie,az más hogy többet fogsz látni akkor ha forgalomkimutatás nálad van,de köteles kitölteni. ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#8046) GGGBR válasza Sztbeni (#8043) üzenetére


GGGBR
tag

Törölve.
Figyeljünk az üzleti titkok idő előtti megosztásának felelősségére.

[ Módosította: Viktor0610 ]

I LOVE THIS GAME

(#8049) Gyuresz


Gyuresz
tag

Mi lett az "A", "B", és "C" kategóriákkal vagy ezek most ugyanazt jelentik?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8050) kano válasza Gabika29 (#8040) üzenetére


kano
nagyúr

Azt tudom, hogy én ki nem fizetném az biztos. Ha pedig tényleg nem használta valaki a SIMedről a netet (nem jogos a 107k) akkor még be is perelném az egész sze**t bandát, ha egyirányúsítanak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.