Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) petyus_ válasza #95687424 (#46000) üzenetére


petyus_
senior tag

Most letöltöttem a My Vodafone-t (tegnap vmiért a Mobil Vodafone appot szedtem le), de itt se tudok adatot vásárolni, ez a kép jön be, ha rámegyek:

APN-t nem tudom, hogy mit használok, nem emlékszem, hogy manuálisan állítottam volna be, most rákerestem, és a vodafone oldalán keresztül beállítottam (kaptam egy konfigurációs beállítást, és azt telepítettem), de nem változott semmi.

(#46002) Atomgeszi válasza petyus_ (#46001) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Próbáld meg mobilneten(mert ahogy látom Wifin vagy, így gyakorlatilag mindegy is az apn).

(#46003) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#46002) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja de látom fentebb próbáltad mobilneten is. Akkor sorry.

(#46004) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Nekem az egész új app nem működik.Azt írja redszereink nem elérhetőek.Pedig a név jelszó párossal a voda oldalán be tudok lépni és azt írja ugyan ez a jelszó/név kell ide is.Mi lehet vele?

(#46005) #95687424 válasza petyus_ (#46001) üzenetére


#95687424
törölt tag

nincs fent véletlen egy barring gprs? :D

lehet csak nem vette észre az ügyfélszoli, telefonálj rájuk, hogy nincs-e fent vmilyen tiltás a netre

[ Szerkesztve ]

(#46006) Bozek válasza petyus_ (#45999) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik alkalmazást töltötted le? A My Vodafone az újabb, a régi az már akkor is lassú volt, amikor még működött normálisan. :)

Szerk: Látom már próbáltad az újabbal is. :)

[ Szerkesztve ]

(#46007) California1


California1
őstag

Állítólag napokon belül érkezni fog Redhez egy korlatlan csomag amiben a mobilnet is korlatlan lesz. Ellenben sajna nem lesz jó áron :-( ezt beszélik :-))

(#46008) tlala válasza DeFranco (#45995) üzenetére


tlala
addikt

Nekem azt csinálta a Voda, hogy amikor megrendeltem a megújuló 20GB-ot (6000 Ft) júliusban, akkor a júliusi számlámon kétszer jelent meg, egyszer júliusi -tól -ig időmegjelöléssel, egyszer pedig augusztusival.

(#46009) n@p@lm válasza California1 (#46007) üzenetére


n@p@lm
őstag

"Ellenben sajna nem lesz jó áron"
Akkor nem sok értelme van :D

(#46010) trec12 válasza California1 (#46007) üzenetére


trec12
addikt

A kékeké 20 rugó ami beszédben is korlátlan, de ebben most a legnagyobb tévé csomag is benne van. Ja és nincsen hűség. Sajnos az ára (is) zúzós. Reméljük a Vodának kedvezőbb árú lesz ha lesz....

[ Szerkesztve ]

(#46011) California1 válasza trec12 (#46010) üzenetére


California1
őstag

Olcsóbb lesz.

(#46012) 4Grider válasza California1 (#46011) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Vodafone-nak nincs is tv szolgáltatása...

(#46013) California1 válasza 4Grider (#46012) üzenetére


California1
őstag

Hol írtam én ilyet hogy van?

(#46014) 4Grider válasza California1 (#46013) üzenetére


4Grider
nagyúr

Úgy elég nehéz két szolgáltatást összehasonlítani, hogy az egyikben benne van 7x tv csatorna chromecast lehetőséggel, a másikban meg nincs. Persze aki nem akar tv-t nézni, de korlátlan netet és beszélgetést akar, annak tényleg jó a 15e Ft-os csomag is a 20e Ft-oshoz képest.

(#46015) California1 válasza 4Grider (#46014) üzenetére


California1
őstag

Változatlanul kérdem hol írtam én ilyenről ? Vagy hol írtam én bármilyen összehasonlitasról?

(#46016) Dluinet válasza 4Grider (#46014) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én ezt a TV-t nem is értem, csak az 50+ felettiek nézik. Nekik még vonalas telefonjuk is van.
A TV nézők és internet használok halmaza csak kis mértékben fedik egymást.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46017) Bozek válasza Dluinet (#46016) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem érzem magam 50+-osnak. A közönségmérések is a 19-49-es korosztályt nézik, és soha nem 0-ra jön ki az eredmény.

(#46018) Dluinet válasza Bozek (#46017) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem akarom ismételni magam: A TV nézők és internet használok halmaza csak kis mértékben fedik egymást.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46019) #08205312 válasza Dluinet (#46016) üzenetére


#08205312
törölt tag

van tv-m, előfizetésem is, bár a sport és a természetfilmeken kívül mást nem nézek (vagyis de: a gyerekkel a meséket).
Amennyiben hosszúra nyúló telefonbeszélgetéseket indítok, úgy mindig ezt kapom elő, mert sokkal jobban kézre áll mint az 5,2"-es mobil....és nem utolsó sorban ott a digi 6Ft-os percdíja ...

Nem vagyok még 50 :))

(#46020) lugosi válasza Dluinet (#46016) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a feltételezés csak a te elképzelésed, vagy valami alá is támasztja?

Tudom, hogy egy időben állati nagy menőség volt ez az "én nem nézek tévét" attitűd, de mostanában kikopóban van. Ez még annak az utószele lehet.

(#46021) Dluinet válasza lugosi (#46020) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Ez a feltételezés csak a te elképzelésed, vagy valami alá is támasztja?" rokoni és ismeretségi körömben a 18-42 év közöttiek

unokatesóim (50 évesek) már mind mondták, hogy a gyerekek kidobták a TV-t a szobából. és ez nem menőségből

Barátaim nagy részének ha van is, be sincs kapcsolva.
Munkatársak (23-40) még beszéd szintjén sem kerül elő semmilyen TV műsor.
A fiam sem néz TV-t, csak tábleten youtube-ot, az unokatesójának van "okos" TV-je, de ő is csak youtube-ot (zene) nézz rajta meg az xbox.

Egy-két ismerős van (40+) aki napi szinten néz TV-t (pl: híradó), de azok meg nem használnak internetet semmilyen szinten.

A TV lassú, nem befolyásolható a műsor, időhöz kötött és tele van reklámmal. A műsorok szájbarágós stílusáról nem is beszélve. (mintha értelmi fogyatékosoknak szólna)

Nem hiába sikeres az HBO, Netflix és a Torrent.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46022) DS39 válasza Dluinet (#46021) üzenetére


DS39
nagyúr

Sokan élő sport események miatt néznek tv-t, kényelmesebb mint a gép előtt.

(#46023) Dluinet válasza DS39 (#46022) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én csak UFC-t nézek, de nem maradok fent miatta, legjobb esetben is éjfélkor kezdődik, vagy szombat esti buliba vagyok akkor

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46024) Bozek válasza Dluinet (#46021) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ismersz konkrétan max. 20 embert, aki nem néz TV-t. Ezzel aztán alá lehet támasztani a feltételezéseid...

(#46025) Dluinet válasza Bozek (#46024) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ebből most azt vontam le, hogy neked 20 ismerősöd van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46026) galaxys80 válasza Dluinet (#46018) üzenetére


galaxys80
veterán

Ugye most csak viccelsz?

(#46029) lugosi válasza Dluinet (#46021) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"rokoni és ismeretségi körömben a 18-42 év közöttiek"
Értem, ebből viszont hiba lenne bármilyen messzemenő következtetést levonni.

(#46030) Caranita


Caranita
aktív tag

https://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/tarifak/red

olcsóbb mint a Telenor Hello Data, lehet visszajövök :)

(#46031) California1 válasza Caranita (#46030) üzenetére


California1
őstag

Pont tegnap írtam róla , hogy jönni fog. És olcsóbb lesz mint a Telenoré . :-)

(#46032) 4Grider válasza Caranita (#46030) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én meg azt írtam, hogy pont annyival lesz olcsóbb, mint amennyivel kevesebb szolgáltatás van benne.

(#46033) csab2


csab2
veterán

Az agyam eldobom a Vodafone honlapjától!
Mindig ezt dobja ki:

Csak a Voda oldalán van ez.
Hahó Vodafone! 2017-ben vagyunk!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46034) gerner1 válasza csab2 (#46033) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam teljesen rendben van, betölti ...

(#46035) kovaszoskeny válasza gerner1 (#46034) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Jaj ez az új tarifa köss 20 ezerért 2 évet amikor ősztől 1 év lesz a hűségidő.És csak redben"korlátlan"Teleniornál már a legkisebb csomiban is korlátlan...vodafone=Makifone....

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#46036) gerner1 válasza kovaszoskeny (#46035) üzenetére


gerner1
veterán

Oké, de miért nekem címzed ???

(#46037) viktorhu válasza csab2 (#46033) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, előjön időnként a hiba. Érdemes ilyenkor másik böngészővel megnyitni, nem Chrome-ban (pl. Edge-ben ilyenkor is mindig működik.)

(#46038) mukibuci válasza kovaszoskeny (#46035) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

~20ért mondjuk pont hűség nélkül tudod megkötni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#46039) Bozek válasza kovaszoskeny (#46035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Húzzál már el a Telenorhoz, ha nem tetszik a Vodafone. Ja, bocs, már tövig a seggükben van a nyelved, úgyhogy nem kell messzire menned. Kurvára unalmas, amit itt leművelsz folyamatosan.

(#46040) kovaszoskeny válasza gerner1 (#46036) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

bocs gondoléhatod nem neked ment!

Egyébként még szánni valóbba vodafone mint gondoltam
"a Red Infinity bevezetésével az operátor gondoskodott róla, hogy hálózatát megvédje a túlterheléstől. Így a cég forgalomanalízis alapján 1,4 Mbps-re csökkenti a videostream-szolgáltatások által igénybe vehető sávszélességet, ami például a YouTube esetében 480p maximális felbontást eredményez. "
Normálisak eszüknél vannak?

Abe due dembella

(#46041) kinder93 válasza California1 (#46031) üzenetére


kinder93
aktív tag

Ez elég gyenge lett Vodafone :(

(#46042) viktorhu válasza kovaszoskeny (#46035) üzenetére


viktorhu
veterán

Erről beszélgettünk nemrég. Nem véletlenül korlátozzák a drága csomagokra a dolgot, nem céljuk, hogy havi hatezerért rászabaduljanak a korlátlan netesek a hálózatukra. Nyilván pont ennek a tesztelése volt a nyári korlátlan net a redeseknek. Így azért az árral korlátozni tudják a hálózati terhelést.

(#46043) #08205312 válasza kinder93 (#46041) üzenetére


#08205312
törölt tag

Valóban...
A korlátlan beszélgetés amúgy is egy szűk kör igényeit fedi le...ezt tovább szűkíteni?! Ugyanis nem törvényszerű, hogy az fizet elő korlátlan netre aki amúgy is korlátlanul beszél, és fordítva: aki korlátlanul akar netezni, az nem feltétlenül akar a korlátlan beszédért fizetni.
Kedves fórumot olvasó vodafone "manadzserek": ez most egy kapufának jó volt, értékeljük a próbálkozást, de van még hova fejlődni!

[ Szerkesztve ]

(#46044) kinder93 válasza #08205312 (#46043) üzenetére


kinder93
aktív tag

Pontosan így vélem én is... Ez egy nagyon pici szegmens lehet... És még ott sem feltétlenül csábítóbb (amott van tv is, korlátozva sincs a Yt)...
Új ügyfelek megszerzésére elég harmatos. El lehet mondani, hogy "van korlátlan csomagunk" . De kb. ennyi.

(#46045) BluEyes


BluEyes
őstag

Hali, Horváto-ban vagyok, nem tud a Voda sim csatlakozni. Mit tegyek?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#46046) Button válasza viktorhu (#46042) üzenetére


Button
aktív tag

Nade ez így teljesen értelmetlen. Van egy korlátlan csomagod, ahol a streamet korálozza 1,4Mbps-re?
Innentől ez semmire nem jó.
Többet ér egy eleve 4-5Mbps-re korlátozott csomag..
Egy HBO GO-t nem tudsz igénybe venni. 17-20 ezerért..

Kíváncsi vagyok hány ember vánszorog át ezért a Telenortól..

(#46047) adam1400


adam1400
tag

valaki dob 1 linket a rendeltetésszerű használatról? (mert nem találom) csak annyit látok hogy 1,4 Mbit/s.re korlátozzák a youtubeot. gondolom a tv go/my tv/horizon go-t is érinti és a webrádiókat is. pl osztani lehet? kiváncsi leszek a upc,telekom és a digi mit lép erre

(#46048) viktorhu válasza Button (#46046) üzenetére


viktorhu
veterán

Úgy látszik, hogy okozott problémát a kísérlet a redesek korlátlan netjével. Szóval visszajutottunk oda, hogy a Voda hálózatán ez a korlátlan netezés dolog egyelőre nem fog működni.

(#46049) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Érdekes, hogy a Telenor, és a Voda után mit lép majd a Telekom, de most így a Telenor után ez csak marketingnek jó, hogy van ilyen a Vodánál, de másra nem. Szerintem a Telekom is fog majd lépni, főleg, hogy egész nyáron korlátlan most is a net az L és XL csomagokban, én is havi 5000-ért korlátlan hálón belüli beszéd/sms, + 150 perc/sms hálón kívül, és korlátlan net van még 08.31-ig, és remélem lesz hosszabbítás. Tehát összességében én inkább az UPC féle lassítós korlátlanra számítottam a Vodánál.

[ Szerkesztve ]

(#46050) mukibuci válasza adam1400 (#46047) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én még erről a jutubosról se találtam semmit

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.