Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) TomPack válasza eborn (#1971) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem a 1270 adott bónuszt! Normális ügyfélszolist kell kifogni.
De persze először nem ezt kínálta fel, amikor valamiféle kedvezmény után érdeklődtem a t-mobile-ra, és a pannon -ra hivatkozva, annak kapcsán, hogy eltelt a 3 éves hűségem. Lemondásról szó sem volt, nem említettem ilyesmit.
Először azt mondta, hogy tud ajánlani olyat, hogy ezentól 1db 70-es telefonszámot ingyen hívhatok mindenféle havidíj nélkül, de mondtam, hogy ez nekem kevés, és hallottam erről a bónuszról. Erre azt mondta, hogy várjak egy kicsit. Zene. Tartottam 1-2 percig, majd amikor visszajött a csaj, azt mondta kapcsol egy másik kollegát. Ő elmondta a percdíjakat, stb, majd egyből aktiváltattam is. Nem is kellett bemenni sehova. További hűséget sem kellett aláírnom, de ettől függetlenül ha készüléket akarok venni kedvezményesen, akkor viszont alá kell írnom 2 évet. ''B'' -kategórás lettem.
Nem tudom mi a tuti duma, nagyjából próbáltam leírni.
Haveromnak, tesómnak nem adták meg... Azt mondták nem publikus tarifacsomag. :(
Nekem előtte voda50 paripacsomagom volt amióta létezik. Az előtt meg mindig ami a legolcsóbb volt. Ritkán volt 10eFt felett a számlám.

Remélem tudtam bárkinek is segíteni, aki ilyesmit akar ''kikönyörögni'' a vodától!

Üdv

[Szerkesztve]

(#2002) TomPack válasza L@co (#1920) üzenetére


TomPack
őstag

Hali!
Nekem is volt ilyen problémám régen (kb. 2000-környékén)!
Lejárt a vitamax egyenlegfelhasználási időm, a telefen még a vodafone hálózatra sem tudott feljelentkezni, csak segélyhívás volt.
Egy másik simkártyáról felhívtam az ügyfélszolist, és a telszám megadása után azt mondta, hogy X napra visszakapcsolja, hogy feltölthessem. Asszem 3 napra -már rég volt.

Nem tudom, hogy manapság hogy működik, de egy próbát megér szerintem!

(#2003) P.C.


P.C.
csendes tag

Figyelemmel kisértem a beszélgetést, mivel én is előfizus szeretnék lenni, mondjuk én már választottam telcsit is meg csomagot is.

Ez a Kaució dolog nem megy ki a fejemből. Addíg oké hogy ha nem tetcik nekik a pofám akkor kérnek kauciót, de mi lesz azzal a pénzel? Csak úgy lenyúlják mint adományt vagy esetleg még viszontlátom valamikor?

A másik ez a bemondásos buli, ha én azt mondom hogy dolgozok és van havi fix jövedelmem akkor ők utána tudnak járni, vagy nem? Mit csinálnak abban a negyedórában amikor eldöntik hogy kell e kaució? Mi alapján döntenek? Az alapján amit én szóban elmondok nekik? Vagy a személyigazolvány számom alapján? :DDD

Mondjuk kedden megyek a vodához és akkor kiderül egy két dolog, de már nem élem bele magam annyira nehogy csalódnom kelljen.

De sztem ha kauciót kérnek akkor inkább megveszem a telcsit függetlenül.

Üdv:

P.C.

(#2004) motogirl válasza P.C. (#2003) üzenetére


motogirl
tag

Ez a kauciós dolog nem az értékesítőn múlik. A bediktált adatok alapján kaphatod az előleget. Azért hívják ''hitelképesség vizsgálatnak'', mert a Vodafone meggyőződik arról, hogy te egy rendesen fizető előfizető leszel. Ha pedig úgy állapítja meg, hogy kér előleget tőled, akkor azt a 4. számládtól jóváírják az egyenlegeden.

(#2005) ez_meg_emaz válasza shev7 (#1998) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát annyit akartam beszélni azért volt 1k. Mert 1:lusta voltam elmenni feltölteni 2:nem szeretem muszálybol költeni a pénzt. gondolom ezzel más is igy van. Szivesebben költi az ember pl egy uj sz.gép alkatrészre azt a +1-2-3k-t mint dvd-re vagy telefonszámlára. És igy lustaságbol meg anyagi okok miatt lett 1k havonta/2havonta.
Hát 3k nemtom...még mindig gondolkodok rajta erősen. Amugy a v3 is nagyon jo árban van igy b kategoriával (7k), máshol nem ennyi előfizuval se. :( Meg diákmelonál az a 3k egy 8h-s munka azt annyi. Persze jobb lenne ha nem teloszámlára menne el... Nagyon filozok a dolgon....
Kaukciot le tudom tenni ha már megjött a fizu 11.én. Viszont 4 honapig nemtom nélkülözni. :O
Szal valszeg mindenképp anyukám nevére fog menni. De arra énis kiv lennék hogy a kamuzást hogy nem veszik észre.. Énis azt mondanám hogy itt meg itt dolgozok aztán mégse.. érdekes volna. :)
Meg mint mondtam egyik barátomnak simán azt mondta a nő hogyha visszi uccso 3 havi tmobilos befizetett számláit akkor nincs kaukcio. És neki sincs fix keresete.

(#2006) P.C. válasza motogirl (#2004) üzenetére


P.C.
csendes tag

Köszi a választ, így már nem is olyan rémisztő számomra az a kauciós dolog. Azt hiitem azt csak zsebre teszik és volt, nincs. De Így már mindjárt más.

Mégegyszer köszi.

Üdv:

P.C.

(#2007) ez_meg_emaz válasza P.C. (#2006) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

;] Már csak az kéne hogy csak ugy zsebre teszik. Akkor életbe nem lenne előfizetésem és szerintem sok más embernek se lenne.

[Szerkesztve]

(#2008) Gebriel


Gebriel
veterán

Kis újdonság

Feltöltőkártyások ha márciusban elköltenek 3k-t
Akkor áprilisban jóvá irnak nekik 1k-t :C

(#2009) torogyuri válasza Gebriel (#2008) üzenetére


torogyuri
aktív tag

ezt kifejtenéd részletesebben esetleg egy linket mellékelve?

(#2010) Gebriel válasza torogyuri (#2009) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez még forró infó nincs link ;)

(#2011) P.C.


P.C.
csendes tag

A Vodafone küldi ki sms-ben:

Mond el mindenkinek, hogy itt a tavasz!
Márciusban 5000 Ft feletti költés esetén egyszeri '' 1500 '' Ft-ot jóváírunk áprilisban!
Köszönjük hogy minket választottál! VF

Ennyit tudok az akcióról.

Üdv:

P.C.

(#2012) duplaa


duplaa
tag

Nekem voda 50-es csomagom van, hűségnyilatkozat nélkül
Ha venni akarok telót, ugyanígy maradnék ebben a csomagban. Elvileg nem kell semmit csinálnom, csak kifizetni a telefont. Csak azt nem tudom, hogy az én csomagom mibe esik (A, B, C, D), bár tuti hogy A, de nincs benne a listában. :F Most akkor ez hogy is van?

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a voda mikor óhajtja betenni kínálatba a Samsung e250-est? :Y

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#2013) ez_meg_emaz válasza duplaa (#2012) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''A''-ba esik, azaz esett amig volt. Már nincs vodafone 50-es előfizu. Sajna. Kisköltségűeknek jo lenne mint pl én. De ha nem lépem tul az a 3k se nagy cucc a voda 90-ért.

(#2014) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!
Külföldön van faterom, és szeretnénk olcsón telefonálni. Hogy a legolcsóbb ez? Esetleg Skype v. vmi más internetes cuccról olcsóbb?

(#2015) Viktor0610 válasza L@co (#2014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te a Vodafone hálózatából legolcsóbban az Európa-tarifával (te hívod őt) esetleg a Passporttal (ő hív téged).
Fontos, h. mindkét verzió küldöldi elérhetősége korlátozott, a Vodafone oldalán több infót olvashatsz ezzel kapcsolatban.
A Skype és társai nyilván olcsóbbak (és talán egyszerűbbek) lennének.

Samsung Galaxy A54

(#2016) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Kérdésem lenne: online bankszámláról a drága voda milyen formában fogad el kivonatot? Mert ugye én ezt online kapom meg, pdf formájában, és ha kinyomtatom akár azt is mondhatják, hogy ácsi, ezt te megfotosoppolhattad! Csak azért kérdem, mert múlt héten 2 óra járkálás és másfél óra várakozás után azzal csesztek ki a szaküzletből, hogy nem jó a bemutatott kábeltv számla - a lakcímem a számlázási cím volt, és nem a fogyasztási cím, nekik viszont csek ez utóbbi a jó :W
Előre is köszi a választ.

(#2017) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv!

Érdeklődöm, hogy szerintetek melyik szolgáltatónál lenne érdemes feltöltőkártyás gprs internetezést lebonyolítani? Külföldről jön haza 10 napra egy ismerősöm, és neki kellene internet erre az időszakra. (internet előfizetése nincs és vezetékes telefonja sem, így jobbára ez a lehetőség maradna neki)

Vélemények, ötletek?

(#2018) Viktor0610 válasza F1DO (#2017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pannon MobilAdat Napijegy -[link].
Naponta 10 MB bennefoglalt forgalmat biztosít, 190 Ft-ért, de csak akkor, ha van adott naptári napon GPRS-adatforgalmad.
Vesztek egy feltöltőkártyás számot 3900 Ft-ért (ő is vehet az útlevelével), ez esetben semmi egyéb költség nincs.

Az ''Azonnali ...'' topikban jobb helyen lett volna.

Samsung Galaxy A54

(#2019) Teemu


Teemu
tag

Üdv

Van egy kis problémám amire szeretnék itt választ találni. Megakarom hosszabítani az előfízetésmet,és ezzel együtt telefont is szeretnék venni. Honnan tudhatom meg,h amelyik boltba bemegyek ott tuti,h lesz olyan telefon amilyet akarok?? Mert nincs vmi sok időm,és nem akarok feleselgesen sorban állni,és utána többször bejárkálni. Vagy tudtok olyan boltot ahol általában mindig kaphatók a meghírdetett telefonok?
Előre is köszi a válaszokat! :R

(#2020) F1DO válasza Viktor0610 (#2018) üzenetére


F1DO
senior tag

Nagyon köszönöm!

(#2021) Viktor0610 válasza Teemu (#2019) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az üzletek készletét a 1270 látja, igaz, csak napi frissítéssel. Olyan bolt nincs, ahol mindig van minden telefon, egyébként is, legjobb tudásom szerint a hűségszerződés-hosszabbítást csak bemutatótermekben veheted igénybe.

Samsung Galaxy A54

(#2022) Teemu válasza Viktor0610 (#2018) üzenetére


Teemu
tag

Aha köszi. De ugye az ilyen bemutató helyeken ált nagyobb a választék??

(#2023) Viktor0610 válasza Teemu (#2022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán igen, de nem feltétlen.
A jobban fogyó készülékekből ott sincs mindig, csak a szállítás után. Ebben szintén a 1270 lehet segítségedre.

Samsung Galaxy A54

(#2024) Teemu válasza Viktor0610 (#2023) üzenetére


Teemu
tag

Nagyon köszi a gyors választ! :R

(#2025) Gebriel válasza tailor (#2016) üzenetére


Gebriel
veterán

Csekken olyan cimnek kell szerepelnie amely a sz.i.-ban legyen az állandó vagy tartozkódási/ideglenes.

(#2026) tailor válasza Gebriel (#2025) üzenetére


tailor
őstag

Köszi, ezt mondta a hölgyike is... Online bankszámláról milyen kivonatot fogadnak el? Simán kinyomtatottat? :F

(#2027) Gebriel válasza tailor (#2026) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen..ha szerepel rajta a cimed

(#2028) tailor válasza Gebriel (#2027) üzenetére


tailor
őstag

Nagyon :R !

(#2029) L@co válasza Viktor0610 (#2015) üzenetére


L@co
aktív tag

Okés kösz a segítséget. A Vodafone-nál szétnéztem, valószínűleg Skype lesz a legolcsóbb.

(#2030) Verbat


Verbat
csendes tag

Sziasztok,

Valaki nem vett mostanában SE K320i-t feltöltőkártyásan a Vodától? Arra lennék kíváncsi, hogy adják-e hozzá a Bluetooth fülest.

Ti. múlt héten esett ki a kínálatból a 310i 16900-ért, és lett helyette 320i 21900-ért, az árkülönbséget a más szín és a Bluetooth-képesség szerintem nem indokolja. (mellesleg az 510i-t felnyomták 19900-ről 24900-re, nehogy olcsóbb legyen a kisöcsinél, ami elég, hmm... véleményes).
A mobilarena rövidhíre szerint a headset az alapcsomag része, de Vodából kinézem, hogy kiveszik, ráadásul a készüléket előfizuval úgy reklámozzák tv-ben, hogy ''ajándék Bluetooth headset'', ha jól hallottam. Ha rosszul akkor előre is mea culpa.

(vodafone.hu Készülékek oldalán nincs info arról, hogy mi van a csomagban és mi nincs)

(#2031) Gebriel válasza Verbat (#2030) üzenetére


Gebriel
veterán

A K320i-hez jár a bluetooth headset!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A csomag része.

(#2032) Viktor0610 válasza Verbat (#2030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A headset az alapcsomag része, a feltöltökártyás készülék esetén is. Nem értem, miért venné ki a Vodafone? Volt már olyan, h. csak ők kivettek valamit az alapcsomagból, amit a másik két szolgáltató nem? Kötve hiszem... :F

Samsung Galaxy A54

(#2033) Verbat válasza Viktor0610 (#2032) üzenetére


Verbat
csendes tag

Bocs, ha rosszindulatúnak tűntem, csak ők szokták átcsomagolni pirosba a telefonokat, meg a reklám is szvsz megtévesztő volt (de ismétlem, lehet, hogy félrehallottam), és meg akartam győződni.

Most, hogy meggyőződtem, veszek:)

Köszi a választ, Gebrielnek is!

(#2034) Viktor0610 válasza Verbat (#2033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért átcsomagolni pirosba nem egyenlő a tartozékok kivételével. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2035) duplaa


duplaa
tag

Hali!

A kérdésem az lenne, hogy:
kb. 1,5-2 éve lettem vodás, és egyben voda előfizető is. Az (akkori) akció keretében nem kellett aláírnom hűségnyilatkozatot. Most viszont telefont szeretnék váltani, ugyancsak a vodánál. Csomagot nem akarok váltani (voda 50), elvileg nem is kell (bár ez a csomag már nem kapható). Ha így akarok telefont venni, alá kell írnom a 2 éves hűséget? Vagy anélkül is megy? :F
Rem. érthetően írtam le. :DD

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#2036) evR válasza duplaa (#2035) üzenetére


evR
aktív tag

valószínűleg alá kell írnod a 2év rabságot, amennyiben kedvezményes akciós listájukról szeretnél készüléket vásárolni..

''...trend a lelke mindennek...''

(#2037) Viktor0610 válasza duplaa (#2035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindenképp' alá kell írj két évet, ''puszira'' nem ad a Vodafone (sem) készüléket előfizetéses áron.

Samsung Galaxy A54

(#2038) duplaa


duplaa
tag

Ez tuti? :O
Akkor lehet megyek át a pannonhoz, az előfizu ugyanannyi, de a telefon olcsóbb 5 ropival(nekem ''A'' kategória lenne).
Sztem a pannon is van olyan jó, mint a voda. Nem? :)

Egyébként, ha betesznek egy telefont az árlistába, akkor az az ország összes vodájánál van (Debrecen)? :DDD

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#2039) Gebriel válasza duplaa (#2038) üzenetére


Gebriel
veterán

Milyen telefon olcsobb a pannonál 5k-val??

(#2040) Viktor0610 válasza Gebriel (#2039) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az E250.

Samsung Galaxy A54

(#2041) duplaa válasza Gebriel (#2039) üzenetére


duplaa
tag

Samsung E250.
Voda: ''A'' kategória: 14.970 Ft (voda 50 csomag)
Pannon: 9990 Ft (Pannon 50 csomaggal, gondolom azzal is annyi :P )

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#2042) thaler2


thaler2
senior tag

Vodnál van olyan előfizetés, amelyikben meglehet szabni a havi határt? Tehát letilt, ha mondjuk 3500 fölé megyek. És a pannonnál van ilyesmi lehetőség?

üdv: thaler2

(#2043) Viktor0610 válasza thaler2 (#2042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs, egyik szolgálttónál sincs ilyen -válts feltöltőre. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2044) thaler2 válasza Viktor0610 (#2043) üzenetére


thaler2
senior tag

Nem kell váltani...azon vagyok. :D Lopás esetén, milyen lehetőségek vannak letiltani sürgősen a kártyát?

(#2045) Viktor0610 válasza thaler2 (#2044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a kártya letiltása és pótlása a lehetőség lopás/elvesztés esetére.

Ja, azt azért hozzáteszem, h. amennyiben magas a havi forgalmad, a szolgáltató kötelezhet előleg befizetésére majd, ha ez elmarad, a szolgáltatás korlátozására.

Samsung Galaxy A54

(#2046) duplaa válasza thaler2 (#2044) üzenetére


duplaa
tag

Be kell menni a szolgáltatóhoz, és tudtommal IMEI alapján le lehet tiltani a telót.

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#2047) thaler2


thaler2
senior tag

Úgy röviden összefoglalva havi 3000-3500Ftos havi forgalommal érdemes számlás csomagra váltani, azon kívül hogy olcsóbbak a készülékek?

(#2048) Viktor0610 válasza thaler2 (#2047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.

Amennyiben inkább beszélgetsz, a Vodafone 90 lehet a te csomagod.
Amennyiben inkább SMS-ezel, a Select lehet a te csomagod, esetleg valamilyen kiegészítő opcióval (SMS30, SMS100).
Lehet még tovább árnyalni, de az alap kiindulópont lehet ez a két csomag...

Samsung Galaxy A54

(#2049) thaler2 válasza Viktor0610 (#2048) üzenetére


thaler2
senior tag

A Vodafone 90 csomagot néztem én is. Igazából az előfizetéssel az egyetlen egy gondom, hogy ha ellopják a telefont, akkor utána rohangálni ide-oda letiltani , ja meg persze az új számla, melyet az ''új'' tulaj csinál nekem. Sajnos már 2 telefonomat is ellopták szórakozóhelyen, így etéren sajnos tapasztalt róka vagyok... :(

(#2050) Viktor0610 válasza thaler2 (#2049) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy telefon és letiltják ideiglenesen -természetesen a beazonosítás után.
Aztán bemégy egy bemutatóterembe/üzletbe és kéred a pótlást.

Amennyire én látom (mikor jön be a vásárló a lopást bejelenteni), a kártyát általában eldobják, nem használják.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.