Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) Landsmann válasza Gutenberger (#73000) üzenetére


Landsmann
addikt

Én mindig úgy választok telefont, hogy megnézem a műszaki paramétereket ami nekem fontos. Ha ennek megfelel a kiszemelt, akkor megveszem. A többi dolgot meg elfogadom úgy, ahogy van. Sajnos olyan nyilvánvalóan senkinél nincs, hogy minden tulajdonságával teljesen elégedett legyen az ember. Ez amolyan kompromisszumos dolog. Milyen típusú készülékről van szó?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73002) zzola válasza Gutenberger (#72998) üzenetére


zzola
félisten

Nem.
Ezért kell mindig online vagy telefonon hosszabbítani.

(#73003) Gutenberger válasza Landsmann (#73001) üzenetére


Gutenberger
tag

Samu s21 fe és csak az akku idő csalódás eddig.

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#73004) Gutenberger válasza zzola (#73002) üzenetére


Gutenberger
tag

Igen, igy szoktam, csak most karácsony előtt beugrottam, hogy most azonnal, stb es milyen jo lesz részletre.?

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#73005) Landsmann válasza Gutenberger (#73003) üzenetére


Landsmann
addikt

Ami az akkut illeti, az azért változik még. Nálam is úgy volt, hogy új korában rohadt hamar lemerült. Aztán mikor minden frissítést letöltögetett, szépen kezdett beállni. Most éppen a Redmi 6-os van górcső alatt, a korábbi 3-4 nap helyett 2 nap alatt kaputt. Nem látszik semmi hogy zabálná az energiát, de mégiscsak elmegy valahová. Volt már ilyen korábban is, aztán normalizálódott.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73006) Gutenberger válasza Landsmann (#73005) üzenetére


Gutenberger
tag

Remélem, most a tapasztalatokat olvasgotom, es azt irják amit mondasz. De azért furcsa ez, korabban nem tapasztaltam ilyesmit más teloknál.

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#73007) Landsmann válasza Gutenberger (#73006) üzenetére


Landsmann
addikt

Én Redmi telefonokat használok. A 9-es is eljátszotta ezt a gyorsabb merülést, okát nem tudtam feltárni, aztán az is magához tért. Van egy "tartalék telefonom, Redmi Note 10 5G személyében. Van benne egy yetteles kártya, azt nem viszem magammal, itthon csücsül a wifi hálón. Frissítéseket automatikusan tölti, aktívan nincs használva. Eleinte 5-6 nap készenléttel volt, mostanában 160-180 órát is simán kibír egy töltéssel. 100 %-ra töltöm és akkor teszem töltőre, mikor 20 %-ra csökkent az akku szint. Ugyanígy töltöm a többit is.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73008) prozodus


prozodus
őstag

A ráhordozásról nincs vmi hivatalos leírás is?
A gugli szinte csak az itteni hsz-okat dobja fel :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#73009) Pawaja79 válasza prozodus (#73008) üzenetére


Pawaja79
kezdő

Számhordozás?

iPhone 14 Pro Max 128 GB eladó! Részletek Privát Üzenetben!

(#73010) prozodus válasza Pawaja79 (#73009) üzenetére


prozodus
őstag

Nem. RÁhordozás.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#73011) kovacsmi_74 válasza prozodus (#73008) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ez a megoldás tűnik hasonlónak.

#instant-sim

(#73012) zzola válasza prozodus (#73008) üzenetére


zzola
félisten

Mit szeretnél tudni róla? A számhordozás is egy meglévő számra való "ráhordozás".
Ha van a Vodafone-nál egy SIM-ed, ami aktív, akkor arra bármelyik szolgáltató számát rá tudod hordozni.

Ha pl. a Vodafone feltöltős számodat szeretnéd ráhordozni a Vodafone előfizetésedre (ergó számcsere), akkor először elhordozod másik szolgáltatóhoz, onnan pedig vissza az előfizetésedre...

[ Szerkesztve ]

(#73013) Gallmix válasza prozodus (#72992) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Új számot, sim-et 90 napon belül kell aktiválni aktiválástól 30 napon belül kell feltölteni én így emlékszem.

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#73014) Bogyi007 válasza 4Grider (#72937) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na azt cseszhetem akkor - január óta mindig ezt kapom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#73015) 4Grider válasza Bogyi007 (#73014) üzenetére


4Grider
nagyúr

Érdekes, én pár gigabyteot elneteztem idén. Valamiért be van a rendszer nálad akadva. Nem lehet, hogy nem adtál meg egy hozzájárulást a jódolgok használatához?

(#73016) zzola válasza 4Grider (#73015) üzenetére


zzola
félisten

Akkor felugrana neki az engedélyt kérő oldal, marketing és geo-lokáció választóval.

(#73017) MadMancs válasza Gutenberger (#72998) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Sajnos nem. Vásárlástól ilyen módon elállni csak online vásárlás esetén lehet. Pont azért mert akkor nem láthatod vásárlás előtt a készüléket.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73018) IMX22


IMX22
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék meglévő előfizetésemhez mégegy SIM kártyát igényelni másik eszközömbe (egy SIM kártyás router), de a Vodafone oldalán nem látom, hogy jelenleg lenne erre náluk ilyen opció. Egy dolog van az oldalukon, valami havi kb. 500 Ft-ért kapsz egy kártyát tőlük, amin van 5 GB adatkeret. Ami csak azért zavaró, mert egy ilyet igényelni a korlátlan adatkeretes előfizetésemhez nem látom értelmét :DD Esetleg valakinek van hasonló tapasztalata, vagy jelenleg tényleg nem lehet Vodáéknál ilyet csinálni?

(#73019) MadMancs válasza IMX22 (#73018) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig ott vannak azok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73020) 4Grider válasza IMX22 (#73018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs a vodánál korlátlan adatkártya, ahogy multisim sem. Előzőt és utóbbit is csak egy-egy másik szolgáltatónál tudsz igényelni. A voda nincs úgy elkapatva sávszélességgel, hogy bírja a hálózata a korlátlan adatkártyákat. A telefonon lévő opciós korlátlan net meg közel nem jelent akkora forgalmat, mint egy router forgalma.

(#73021) zzola válasza zzola (#72990) üzenetére


zzola
félisten

Erre valaki?

Pass kivezetésre hivatkozva, számla kézhezvételétől számítva 45 napon belül kötbérmentesen le lehet mondani az előfizetést. Mosz beszéltem 1270-nel.

[ Szerkesztve ]

(#73022) pjen válasza zzola (#73021) üzenetére


pjen
félisten

Nekem 3 pass most is van.

(#73023) 4Grider válasza pjen (#73022) üzenetére


4Grider
nagyúr

Március végéig még lehet...

(#73024) zzola válasza pjen (#73022) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is van. Folyamatosan vezetik ki, nem tartom elképzelhetetlen, hogy valakinek már nincs, amikor másnak még van...

(#73025) pjen válasza zzola (#73024) üzenetére


pjen
félisten

Akkor is lemondhatnám a hűséget, ha májusig törlesztek egy telót?

(#73026) 4Grider válasza pjen (#73025) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze. De a hűségnek nincs köze a törlesztéshez. Ha a határozott idejű szerződést felmondod, akkor egy összegben vissza kell fizetned a készülékkedvezményt és a maradék törlesztőt.

(#73027) MadMancs válasza pjen (#73025) üzenetére


MadMancs
veterán

Persze. Csak egy összegben kérni fogják a hátralévő torlesztőket.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73028) zzola válasza pjen (#73025) üzenetére


zzola
félisten

Persze. A kötbérmentesség csak a szolgáltatásra vonatkozik, készülékre nem.

(#73029) pjen válasza 4Grider (#73026) üzenetére


pjen
félisten

Ennek a készülék kedvezménynek utána nézek.

(#73030) Gallmix válasza Bogyi007 (#73014) üzenetére


Gallmix
aktív tag

külszolgálatnál tudod jelezni, esetleg rátudnak nézni, csinálnak egy dugulás elhárítást, tisztottást, rakétaindítás... De ez egyébként mindenkinek "egyedi" azt mondják. most pár napja 200 mb-ot adott.

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#73031) Bl.Gyo. válasza Gallmix (#73030) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Marha egyedi, ugyanúgy pár napja kaptam én is 200mb-ot meg ugyanakkor egy másik szám is (két különböző neven van). Mind a kettő feltöltő kari. Lehet bizonyos előfizetések vagy futó szolgáltatások befolyásolhatják mikor kap az illető és mikor nem, így lehet "egyedi".

[ Szerkesztve ]

(#73032) Gallmix válasza Bl.Gyo. (#73031) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Nekem ezt ügyintéző mondta egyszer... de volt olyan, hogy ugyan azt kaptam mind kettőnél, és olyan is, hogy egyiknél nem jött be, másiknál igen... vagy a mértéke volt más. Lehet a kettő között van az igazság :)

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#73033) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Van valami hír hálózati hibáról? Voda oldalán nem találom. Mohácson vagyunk, ismerősi körben van 2 telefon is (Redmi 9A régebbi simmel, iPhone 5S újabb simmel), amiket mostanában néha nem lehet hívni, illetve ők sem tudnak hívni olyankor. A redmit visszaállítottam 2G onlyra, az azóta megjavult, de előtte semmi gond nem volt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73034) 4Grider válasza CHIPman (#73033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elég csak a VoLTE-t kikapcsolni, a 4G-ről nem kell lemenni, úgyis levált híváskor VoLTE nélkül.

(#73035) CHIPman válasza 4Grider (#73034) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Próbálnám az iPhone-on kikapcsolni, de csak olyan menü van, hogy Mobilhálózat/Mobiladat-lehetőségek/"Hang és adat", itt csak 4G/3G/2G állás van, nem pedig a 4G-t tudom ki/csak adat/hang és adat közt váltogatni, mint ahogy a google kiadja...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73036) 4Grider válasza CHIPman (#73035) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs a Beállítások > Mobilhálózat > Mobiladat-lehetőségeken belül LTE engedélyezése menüpont?
Még egy hülyesége a VoLTE modellek és szolgáltatók szerinti külön konfigurálhatóságának...

[ Szerkesztve ]

(#73037) CHIPman válasza 4Grider (#73036) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nincs, csak ez vonatkozik a 4G-re, amit írtam, külön az LTE-re nincs is semmi.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73038) zzola válasza CHIPman (#73033) üzenetére


zzola
félisten

Hálózati hiba van Mohácson, már tegnap is volt...
iPhone készülékeknél fennál hálózati probléma is, itt iOS 16-re javasolja a szolgáltató a frissítést, már amelyik készüléknél elérhető...

[ Szerkesztve ]

(#73039) Reverting válasza CHIPman (#73033) üzenetére


Reverting
őstag

Samsung A3 es csak 2g vel lehet hivni es fogadni... :((( bp.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#73040) 4Grider válasza Reverting (#73039) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt Budapesten nekem megy a VoLTE hívás...

(#73041) dchard válasza 4Grider (#73040) üzenetére


dchard
veterán

Nálam is hibátlan. Prepaid és postpaid is működik, két különböző készülékkel (Xioami mindkettő).

Egyébként meglehetősen érdekes "hálózati" hiba az, ami készülék specifikus :) Nem mondom, hogy soha nem láttam még ilyet, de sűrűbben fordul elő, hogy egyszerűen a készülék nem csinál valamit a szabvány szerint.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#73042) yanna


yanna
őstag

Hali! Alkalmazás bajom van. Előfizetésemben vodán belül korlátlan, más hálózatba 200 perc lebeszélhető perc van. Az alkalmazásban látom a hátózaton belüli korlátlan adatot (aminek szerintem semmi értelme), viszont nem mutatja a 200-ból hátra lévőt. Playen jeleztem, azt írták jelezzem az "írj emailt" elérhetőségen. Írtam, jött a blabla, hogy 30 nap. Ez csak nálam van így vagy más, hasonló előfizetésnél is?

(#73043) 4Grider válasza yanna (#73042) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te ezt nem tudod állítani az alkalmazásban, tehát központi probléma, ha nem látod benne a hátralévő adatot/perceket.

(#73044) yanna válasza 4Grider (#73043) üzenetére


yanna
őstag

Ez világos, arra lennék kíváncsi, hogy többieknél ez hogyan van, lehet-e, hogy csak az én előfizetésem érintett.

(#73045) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Udv
Nektek a weboldalon betöltődnek a telefonok? Nálam napok óta hibát dobál,illetve,ha be is jönnek,árak nem látszódnak..

(#73046) 4Grider válasza yanna (#73044) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kizárt hogy központi hiba egyetlen előfizetést érint.

(#73047) yanna válasza 4Grider (#73046) üzenetére


yanna
őstag

Playen visszaolvastam vagy 80-100 véleményt, ilyen nem volt. Ezért furcsállom.

(#73048) 4Grider válasza yanna (#73047) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor hogy megnyugtassalak: Csak a te előfizetésed érinti a probléma.

(#73049) yanna válasza 4Grider (#73048) üzenetére


yanna
őstag

Vicces vagy. Ja nem. De az előbbiket köszönöm!

(#73050) Signum04


Signum04
tag

Sziasztok,
eSimmel kapcsolatban érdeklődtem a Vodánál, (meglévő fizikai előfizetéses sim kártyát szeretnék lecserélni eSimre) és azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem ajánlják és csak saját felelősségre, mert hogy be tud ragadni a rendszerben és használhatatlan lesz a számom. Van erről valakinek bármilyen tapasztalata? 2022 (2023) -ban tényleg létezik, hogy ez egy megoldhatatlan probléma, amivel a voda nem tud mit kezdeni? Ha ez igaz, adják vissza az összes jogot aztán vonuljanak ki a telekommunikációból :/
Van aki mostanában kért ilyen módosítást, vagy van erről pontosabb infója?
Köszi szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.