Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) Sayuar válasza snooze (#37150) üzenetére


Sayuar
őstag

leeshetett volna, hogy tömény gúnyt kapsz a másik féltől, nem választ....mondjuk azt nem értem ez egyeseknek miért jó :U : ez a fórum a tapasztalatok megosztása-, a segítségnyújtás/tanácsadás miatt lenne hasznos.

(#37152) mukibuci válasza snooze (#37150) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A Mobil rádiótelefon szolgáltatás igénybevételére jogosult Előfizető azonosítására szolgáló aktív eszköz, amely minimálisan tartalmazza az Előfizető azonosító számát, valamint a Mobil rádiótelefon szolgáltatások igénybevételére szolgáló információkat. Az Előfizetői Kártya mindenkor a Szolgáltató tulajdonát képezi, azt követően is, hogy azt a Szolgáltató az Előfizetőnek használatra átadta.

Sayuar: nem tudom ilyen kérdésre milyen választ vársz.. mindenki csak nyomja a saját mantráját, de érdekes módon még egyetlen számlát se láttam a fizetős sim cseréjéről az állítólagos ingyenesség óta

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37153) snooze válasza mukibuci (#37152) üzenetére


snooze
veterán

Na ezért kellene ingyen cserélni,nem lehúzni az elöfizetőt!jellemző!

GO Gunners!!!

(#37154) mukibuci válasza snooze (#37153) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezért kellene végre mutatni egy számlát, amin szerepel a sim csere díja, nem pedig ujjal mutogatni.... jellemző!!!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37155) jeni válasza mukibuci (#37142) üzenetére


jeni
félisten

Ebben az esetben a Vodafone előadója köteles tájékoztatni még az 1 Ft számla adás előtt,hogy további díjköteles a SIM kártya csere. Nálam ez sose volt ,csak 1x de akkor még a helyszínen fizetették ki velem a 7000Ft-t kb 4 éve.

nem, ezt nem közlik. hétpecsétes titok.....

Ezt nem tehetik meg az előfizető tudta nélkül,mert olyannal nem terhelhetik meg a számláját amiről nem lett tájékoztatva.

Ezért gondolom és tudom,hogy ebben rosszul tudod a szabályokat. Az eset óta még 2x cseréltek SIM kártyát nálam és mindkétszer 1Ft volt a fizetendő összeg,és kész és nem több.

[ Szerkesztve ]

(#37156) snooze válasza mukibuci (#37154) üzenetére


snooze
veterán

Akkor visszafizeted a leszámlázott simcsere dijat? 😊 😊

GO Gunners!!!

(#37157) Bozek válasza mukibuci (#37154) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmam sincs, hogy hol van már az a számla, de ígérem, hogy megkeresem Neked a jövő héten valamikor. Feltéve, ha nem dobtam ki, de nem hinném.

(#37158) mukibuci válasza jeni (#37155) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

cserélj elemet az iróniadetektorodban :B

snooze: akkor nem lesz majd alaptalan a dolog

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37159) eami válasza mukibuci (#37158) üzenetére


eami
addikt

amúgy miért lenne irányadó amit mondasz? nem vagy vodafone dolgozó... vagy mégis? ;]

[ Szerkesztve ]

(#37160) jeni válasza mukibuci (#37158) üzenetére


jeni
félisten

csak magadnak hiszel és másnak nem,ez itt a probléma. :K

(#37161) mukibuci válasza eami (#37159) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:R

jeni: olvass picit vissza inkább sim csere témában

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37162) asdf_


asdf_
veterán

Eszmeletlen unalmas, amit itt a sim csere kaptan n=n+1. alkalomal levagtok... Kulon gratz, hogy egy moderatornak is sikerul minden egyes alkalommal reszt vennie benne.

(#37163) Bozek válasza jeni (#37160) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már megszoktuk, hogy mi vagyunk a hazugok. Azért egy moderátornak jobban oda kellene figyelnie a hozzászólásaira.

(#37164) mukibuci válasza Bozek (#37163) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vagy én hazudok, hogy ingyen van, vagy más hazudik, hogy fizetni kell érte. egyelőre csak olyan kommentek érkeztek, hogy nem kellett fizetni érte, senki nem mutatott olyan számlát, amit azóta állítottak ki, hogy ingyenes lett a csere :U pont,

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37165) Bozek válasza mukibuci (#37164) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mióta lett ingyenes a csere? És hol lett ez leírva hivatalosan, hogy ingyen van?

(#37166) mukibuci válasza Bozek (#37165) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

használd keresőt, elfogyott a borsóm

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37167) Bozek válasza mukibuci (#37166) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, az ÁSZF-ben meg elfelejtették javítani. Írj egy hivatalos időpontot, amitől kezdve ingyenes a csere, ennyit kértem.

(#37168) asdf_


asdf_
veterán

Csak nem ertitek, hogy eleg volt mar...

(#37169) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Az elmúlt hónapban kétszer cseréltem simkártyát minden esetben 1azaz egyforintért cserélték!!!Tehát ingyen!!!Szerintem ezt a témát nyugodtan ejhetjük.

(#37170) eami válasza sirkan13 (#37169) üzenetére


eami
addikt

aztán csak nem bírtad megállni hogy hozzátegyél a témához :DDD

(#37171) Bogyi007 válasza Bozek (#37167) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gyerekek! Imádtok a széllel szembe brunyálni?!

Egy-két esetet leszámítva s dacára az ÁSZF-ben írtaknak INGYENESEN (1 forintért) cserélték ki a Sim kártyákat mindenkinél.

Ti akarjátok azt a pár kivételt a többnek beállítani s általánosítani az összes esetre vetítve pedig ez nem így van.

El kéne màr fogadni hogy 10 emberből MAXIMUM 1-2 fizetHET érte csak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37172) Soma01 válasza Bogyi007 (#37171) üzenetére


Soma01
veterán

Így van, szerintem is kb. ez az arány lehet. Múlt héten nekem is 1 forintért cserélték és nem lett hozzátéve a havi számlához sem a SIM csere díja. Igaz mondtam, hogy valami gond van a modemmel, erre mondták, hogy legyen SIM csere első körben. Tehát nem én kértem, de nem is az volt a gond.

(#37173) bihariszabi válasza Bogyi007 (#37171) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nekem a Telekom még 1 Ft-ot sem kért, pedig vagy 3X cserélték 2 év alatt, hehe :D

(#37174) jeni válasza bihariszabi (#37173) üzenetére


jeni
félisten

Na menj csak a Telekom topikjába írogatni. :DDD
Akkor írj ide ha Voda kártyát cseréltettél ki 1 vagy 7000Ft-ért. :R

(#37175) Daffni2 válasza bihariszabi (#37173) üzenetére


Daffni2
addikt

A Vodafone sem kér 1 Ft -ot.
Mivel 0 Ft-ról nem lehet számlát kiállítani,azért 1 Ft a számla összeg.
Kíváncsi lennék a Telekom adott e számlát a SIM kártyáról.Nyilván kellett,hogy adjon.

"Aki ad,az nyer"

(#37176) bihariszabi válasza jeni (#37174) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Cseréltettem itt is, mikor feltöltősből előfizetős lettem :P. Most zsír új NFC-s simkártyám van :-)

Daffni2@: Nem adott. Jegyzőkönyvet írt, hogy az ügyfélpanasz szerint hibás.

[ Szerkesztve ]

(#37177) eami válasza Daffni2 (#37175) üzenetére


eami
addikt

számlát arról kell adni ha eladsz valamit, ingyen adni vagy eladni valamit meg nem ugyanaz.

oh wait! a voda mégsem ingyen adja a kártyát hanem pénzért?!?!?!! pedig úgy néz ki ha 1 ftos számlát állít ki... ;]

[ Szerkesztve ]

(#37178) Sayuar válasza eami (#37177) üzenetére


Sayuar
őstag

ok, most már tényleg tele van a hócipőm is a folyamatos siránkozásotokkal!

Itt a hivatalos tájékoztatás, a SIM kártya cseréjéről: díjmentes!

A nosztalgiázás, mi szerint RÉGEN mennyibe került, a továbbiakban mellőzendő.

(#37179) kutga válasza Sayuar (#37178) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy méretre vágják ingyen és bérmentve.

Az egyik kártyámat múlt hónapban cserélték, minden további nélkül. Múlt héten meg a mikro méretű sim kártyámat vágták méretre az üzletben (ez utóbbi nem is az én nevemen volt).

Let the Zone take me if I am.

(#37180) asdf_ válasza kutga (#37179) üzenetére


asdf_
veterán

Ha nincs a neveden a kartya (es nincs meghatalmazasod) a kartyacsere szoba sem johet, csak vagas van.

(#37181) jeni válasza kutga (#37179) üzenetére


jeni
félisten

van ilyen de ez csak 3 okból lehetséges (anno valakivel voltam a Corvin Pláza Voda boltjában és ott szemrebbenés nélkül megvágták a SIM kártya méretét):

1. baromi lusta volt adni egy másikat.
2. nem volt a fiókjában (raktáron másik ingyenes SIM kártya).
3. ahogy az asdf írta:az illető nem tartozik a Voda ügyfelei körébe (anno pedig vodás volt a srác :F )

[ Szerkesztve ]

(#37182) kutga válasza jeni (#37181) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem tökéletesen megfelelt. :D

Let the Zone take me if I am.

(#37183) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkozok a RED Medium EU csomagon. Tudnátok esetleg rossz tapasztalatokat írni, ami a RED csomaggal kapcsolatosan ért benneteket? Vagy ami nem úgy működik, mint ahogy kellene?

Köszi!

Üdv.

- mozi bolondéria -

(#37184) H.Istvan25 válasza asdf_ (#37180) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Én októberben cseréltettem a két és fél éves kártyám ingyen a Vodában. Nem az én nevemen volt, de irattam meghatalmazást

Huawei Mate 9

(#37185) Bozek válasza Sayuar (#37178) üzenetére


Bozek
nagyúr

:D

Egy Facebook oldalt hivatalos tájékoztatásnak venni eléggé vicces, már ne haragudj.

(#37186) bihariszabi válasza Bozek (#37185) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Akkor mi a hivatalos? Az Origo? Ugyan? Simán lecsuknak egy facebook komment miatt ha nem elég óvatos az ember. Szóval lehet épp hivatalos is.

(#37187) devil-k válasza Bozek (#37185) üzenetére


devil-k
nagyúr

Várj, kopogtattak. Jéé, mindjárt 2016 van! Haladni kell a korral.........

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#37188) Bozek válasza devil-k (#37187) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szégyen, ha a Facebook jelenti a korral való haladást...

(#37189) szabogabor10 válasza Bozek (#37188) üzenetére


szabogabor10
veterán

+1
Meg ugye akinek nincs FB-ja, az nem is létezik...röhej a mai világ.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37190) devil-k válasza Bozek (#37188) üzenetére


devil-k
nagyúr

Pedig ez van. A szolgáltatók, nagy cégek ott is jelen vannak. S miért? Mert több embert tudnak megszólítani, közvetlenebb a kommunikáció... stb. Nincs ebben rossz, kivéve, ha e köré építenek mindent.

(#37189) szabogabor10
A Facebook csak egy lehetőség, nem kötelező. Lehet arc nélkül és más névvel is regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#37191) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Telefonhoz analfabéta sógoromnak kellene valamilyen olyan tarifacsomag, ami korlátlan beszélgetést tartalmaz, de nincs hozzá MyTV, extra internet, egyéb fiszfaszok, amivel általában a figyelmetlen ügyfelek előfizetéseit meg szokták nyomni a kedves szolgáltatók.

(#37192) Bogyi007 válasza Bozek (#37185) üzenetére


Bogyi007
veterán

Áruld màr el MIT AKARSZ?!

Tartsunk NEKED egy gyűjtést amivel összekalapozzuk azt a pénzt amit a Vodafone elkért?

Lassan azon leszek hogy megszervezzük csak hagyd màr abba...

De ha megirjuk a Vodafone-nak FACEBOOKON a történetedet lehet ők fizetik neked vissza 5000 (vagy 7000) darab 1 Forintos számla kíséretében....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37193) H.Istvan25 válasza kaposznyak (#37191) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A RedBasic a legjobb erre 9990-ért. Van benne net is, de olyan nincs amiben nincs.

Huawei Mate 9

(#37194) Bozek válasza Bogyi007 (#37192) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amíg az ÁSZF-ben más van leírva, addig az a mérvadó. És pont.

(#37195) Dave1984 válasza devil-k (#37183) üzenetére


Dave1984
őstag

Nekem még sima Red Médium csomagom van. Maximálisan azt adja amit ígér. Korlátlan beszéd SMS mms mindenhova. Én csak azért fogom megszuntetni mert már nem használom ki. Ami még pozitívum ha ügyfélszolgálatot hívod max 1perc és kapcsolnak. Nekem nagyon pozitív az elmúlt másfél év a Vodafone nal.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#37196) kaposznyak válasza H.Istvan25 (#37193) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Köszi.

(#37197) asdf_ válasza Bozek (#37194) üzenetére


asdf_
veterán

Csak legyen mar vegre tenyleg pont, mert brutalisan unalmas, amit itt muveltek a tema kapcsan.

(#37198) eami válasza asdf_ (#37197) üzenetére


eami
addikt

és csak továbbgurítod egyet... :C :C :C

(#37199) Gergello


Gergello
addikt

Van valakinek üzleti mobilnete ? Elég gáznak érzem, hogy ezeknél a csomagoknál nem merik feltüntetni a kínálat max. sebességet. Ezeknél is a 75 mbit lehet a max ?

(#37200) polonic válasza Gergello (#37199) üzenetére


polonic
félisten

Van, igen. Fölösleges feltüntetni, nincs sebességkorlátozás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.