Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58003) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Hátha van itt guru, aki tudna megoldást az ötletemre. :B
Egy olyan dologban kérnék segítséget, hogy van egy előfizetésem, rednek a legnagyobb és olyat szeretnék csinálni, hogy most egy Mi 9 lite-ban van a kártya, de vissza szeretnék menni régi telefonra és ez menne a telefonba. 6310i, 6210, 7250i, vagy valami hasonló lenne az elképzelés amiben használva lenne a redes kártya.
A mi 9 lite-on meg szeretnék csak netezni, de ide kellene gondolom egy sim kártya. Már most MIFI kártyát, vagymit, nem szeretnék, aminek lenne plusz havi költsége.
Ez valahogy kivitelezhető lenne?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#58004) pjen válasza Sub-ZeRo (#58003) üzenetére


pjen
félisten

Ha az egyéb telón meg Tudod osztani a netet akkor mért ne.Haver pont ezt csinálja,van egy független win es telója benne egy digis kártya és osztja vele a netet egy másik telóra,ami függő.

(#58005) Sub-ZeRo válasza pjen (#58004) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De azokon a régi telefonokon nem tudod osztani.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#58006) pjen válasza Sub-ZeRo (#58005) üzenetére


pjen
félisten

Akkor passz.

(#58008) Caranita válasza Sub-ZeRo (#58003) üzenetére


Caranita
aktív tag

Az aktuális legnagyobb redes csomaghoz ingyen jár egy 10gb-os multinet kártya.

(#58010) 4Grider válasza #72445440 (#58009) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt írta, hogy a legnagyobb redes előfizetése van...

(#58011) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Valami zavar van az éterben, hogy voda-voda között nem jönnek meg az sms-ek. Volt már ilyen, aztán fél nap múlva tömegével jönnek egyszerre. Na meg mai tapasztalat, hogy VoLTE hívás, és kicsengéskor egy torz csengőhang van, a beszéd az már rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#58012) tomp válasza radio100jozs (#58011) üzenetére


tomp
félisten

Próbáltad kikapcsolni a VoLTE-t, hogy úgy megérkeznek e az sms-ek?
Vodánál mostanában elég sok hiba van a VoLTE miatt.

(#58013) Sub-ZeRo válasza Caranita (#58008) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen? Hogyan tudom igényelni?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#58014) Caranita válasza Sub-ZeRo (#58013) üzenetére


Caranita
aktív tag

üzletben tuti, de talán telefonon is meg tudják oldani

(#58015) Sub-ZeRo válasza Caranita (#58014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#58016) DevKiller válasza tomp (#58012) üzenetére


DevKiller
senior tag

+1
Csak kapom az SMS-t hogy hívott xy, vagy legalább is próbált mert ki sem csörgött :U

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#58017) MadMancs válasza tomp (#58012) üzenetére


MadMancs
veterán

+1
Rendszeres eset hogy összes sms akkor kapom meg egyszerre mikor elindulok dolgozni (4G arra szinte ismeretlen fogalom). Hívással szerencsére nincs gondom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#58018) DevKiller válasza MadMancs (#58017) üzenetére


DevKiller
senior tag

Minek az? van H+ elégedj meg azzal :DD
Mint én a B20-as 4G-vel, ami egyszerűen hasít.
Elvégre úgy is elhagyják a 3G-t előbb utóbb és tökre fel vannak rá készülve.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#58019) Beniii06 válasza #72445440 (#57917) üzenetére


Beniii06
őstag

"Megfizethető"

Feltöltőkártyás 140k ár nem sejtet túl jót. Az eddigi készülék "kedvezmény" tapasztalatok alapján mindegy, ha listaáron szerzi be az ember, de ugye SW ügyileg csak félig okostelefon már, így aki nem ért hozzá vagy márkahívő, arra rátudják sózni részletre.

"Got any other secret weapons?"

(#58021) viktorhu válasza DevKiller (#58016) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem megjelenik a nem fogadott hívások listájában is a telefonon. Így a legfurcsább - pl. úton voltam, és az autós kihangosítóval biztosan meghallottam volna. De csak azt látom, hogy 20 perce volt egy hívásom.

(#58022) galaxys80 válasza #72445440 (#58020) üzenetére


galaxys80
veterán

“egy szolgáltatói kedvezményes ajánlatban”

Abban lehet. De ettől a Vodafone-nál nem kell tartani. :)

(#58023) Beniii06 válasza #72445440 (#58020) üzenetére


Beniii06
őstag

"főleg egy szolgáltatói kedvezményes ajánlatban."

Pont ez a lényeg, hogy nincs ilyen, ha csak nem a legdrágább előfizetést választod, de úgy is 6 hónap alatt visszafizeted azt a "kedvezményt". Legutóbb még a köszönet programban kaptam 2000 ft kedvezményt, de ugye már az sincsen több éve.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#58024) simpley


simpley
őstag

Üdv,
a folyamatos hívásrészletezőt hogyan lehet megrendelni e-számlán? Kártyás. :)

signed by simpley.

(#58025) Killing válasza simpley (#58024) üzenetére


Killing
addikt

Ha a netes felületen lépsz be akkor ott van a szolgáltatások menüpontban, tudod kérni.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#58026) karldergroße


karldergroße
senior tag

A cseréld újra programhoz hol találom a kalkulátort? Mennyit érhet egy 2016-os jó állapotú htc10? Érdemes vele foglalkozni?

(#58027) Kbali válasza karldergroße (#58026) üzenetére


Kbali
nagyúr

Bármilyen használt készülék max. 20-30eFt

(#58028) pjen válasza karldergroße (#58026) üzenetére


pjen
félisten

Nekem egy 1 éves garis hüvej p9 lite telót 3000 ft ért akartak beszámolni.

(#58029) karldergroße válasza Kbali (#58027) üzenetére


karldergroße
senior tag

KÖzben megtudtam, csak 10 készülékbe lehet beszámíttatni, abba, amit én vennék, nem. Úgyhogy tárgytalan, a kalkulátort pedig eltüntették.

(#58030) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok!
Át akarom adni az előfizetésem édesanyámnak (telekomhoz vinnénk a 2 számot). Nincs hűségünk.
Írtam egy nyilatkozatot (messze lakik), ahogy olvasom, le kell adni a régi sim kártyát is.

Kérdésem, hogy működik-e a forgatókönyv: Édesanyám becaflat a vodafone-hoz a sim-emmel, ott átírják az én előfizetésem az ő nevére, majd átmegy a telekomhoz, ahova átviszi a két vodás számot.

Meg tudnátok erősíteni/cáfolni ebben? Köszi szépen :R

(#58031) Daffni2 válasza JayZ (#58030) üzenetére


Daffni2
addikt

Magán előfizetés tulajdonjog váltása csak mindkét fél személyes közreműködésével lehetséges(vagy közjegyző által hitelesített meghatalmazással)

"Aki ad,az nyer"

(#58032) JayZ


JayZ
tag

https://www.vodafone.hu/static/docs/Elofizetoi-jogviszony-atirasahoz-nyilatkozat.pdf én ilyet találtam arra, hogy "vodafone előfizetés átadása"

(#58033) Caranita válasza JayZ (#58032) üzenetére


Caranita
aktív tag

ezzel működik, az új előfizető kell személyesen, legyen nála a sim, és hiánytalanul legyen kitöltve a nyilatkozat

(#58034) simpley válasza JayZ (#58030) üzenetére


simpley
őstag

Mindenképp együtt kell menjetek, hacsak nem szerzetek egy ügyvéd/közjegyző által hitelesített meghatalmazást. + kell 2/3 tanu is. Ha kártyás, akkor 2600, ha számlás akkor 5000 Ft az átadás! :)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#58035) Bailey


Bailey
senior tag

Az 5G használatához szükség van új SIM kártyára? Sima Oneplus 8-at használok, és a céges előfizetésen elvileg aktiv az 5G. Viszont a menüben nincs 5G opció a hálózati beállitásnál, akkor sem, ha az egyik SIM kártyát kiveszem ( azt tudom, hogy 2 SIM mellett még nem megy az 5G egyenlőre ). A Oneplus support azt irta, próbáljam meg másik SIM kártyával, de az nem olyan egyszerú sajnos a cégnél. A kártya amúgy 2018-as.

(#58036) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

A Vodafone-nál van olyan mobilnet csomag, amihez adnak “routert”, amivel wi-fi-n keresztül tudok csatlakozni otthon laptoppal és mobillal?

(#58038) timelord1987 válasza #72445440 (#58037) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R
Korlátozott csomagok? A megadott keretet túl lehet lépni vagy nem?

(#58039) 4Grider válasza timelord1987 (#58038) üzenetére


4Grider
nagyúr

Túl lehet lépni, de nem egy élmény utána netezni vele.

(#58040) timelord1987 válasza 4Grider (#58039) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#58041) maximilian4


maximilian4
addikt

Ha van social pass-om, akkor bármit csinálok pl facen, az nem szívja az mobil adatforgalmamat? Mondjuk ha végignézek egy több órás streamet.

Maxi

(#58042) Killing válasza maximilian4 (#58041) üzenetére


Killing
addikt

Nekem zsizi nem szívja :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#58043) Lauda válasza maximilian4 (#58041) üzenetére


Lauda
félisten

Social Pass:

Facebook, Instagram, Twitter , Pinterest , Snapchat

Connect Pass:

Facebook Messenger , Viber , Whatsapp

Video Pass:

netflix, youtube, hbo, horizon go, prime video, da vinci kids, vodafone tv

[ Szerkesztve ]

(#58044) maximilian4 válasza Killing (#58042) üzenetére


maximilian4
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Na jóvan akkor. Meg vagyok nyugodva, mert pont őt akartam nézni. Csak nem tudok járni, mert elszakadt az összes bokaszalagom, a nyaralóban meg még nincs kábelös net, így a mobilnettel csínján kell bánni.

Maxi

(#58045) Beniii06 válasza maximilian4 (#58044) üzenetére


Beniii06
őstag

Azért pillants néha rá a forgalmi számlálóra, mert ha jól tudom, a beágyazott tartalmakat/külső oldalra mutató dolgokat már számolja. Inkább tévedjek, csak fel akartam hívni rá a figyelmedet. Annyit biztosan állíthatok, hogy az ÁSZF-et átböngészed és ott benne kell hogy legyen, mi számít bele pontosan.

"Got any other secret weapons?"

(#58046) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek /urak!

Red Live tarifát használok, még hűség van rajta. Jött egy üzenet a vodától hogy a korlátlan Vodafone mobil-vezetékes hívás opciót kikapcsolták nálam, mégsem korlátlan a Red?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#58047) MadMancs válasza kutga (#58046) üzenetére


MadMancs
veterán

Szerintem ott téves lesz.
Páromnál Red Live:

Viszont mai nappal kilőtték a free 5Gb-ot. Így is jó sokáig húzta, március 17 - július 13.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#58048) kutga válasza MadMancs (#58047) üzenetére


kutga
nagyúr

A Vodafone app szerint korlátlan.

Let the Zone take me if I am.

(#58049) MadMancs válasza kutga (#58048) üzenetére


MadMancs
veterán

Pont azért (is) tippelek téves értesítésre. Páromnak nem jött sms se. Nekem se, mondjuk nekem Red Free van. Hívd fel 1270 az a legegyszerúbb, redesként hamar kapsz élő embert.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#58050) maximilian4 válasza Beniii06 (#58045) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem tudom hogyan lehet valami beágyazott vagy külső oldalra mutató ami fullra a facebookon megy stream. Egyébként jelen esetben pont azért, mert a facebookal szerződött le az adott streamer. Bár a vodától ahogy megismertem a 10+ év alatt simán kitelik hogy a kisbetűs résszel átbacca az embert és számolja az adatforgalmat. :C

[ Szerkesztve ]

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.