Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) sifar válasza Micuir_M (#8996) üzenetére


sifar
csendes tag

Még 2 ilyen hozzászólás és a Duo nemcsak lezárt csomag lesz, hanem megszűnő is. :DD
Vagy megemelkedik a 2 perc 116-ra, a 3 meg 232-re.
Sosem voltam Vodás, nekem mindegy.

(#9002) könnygázóra válasza manchester85 (#8985) üzenetére


könnygázóra
tag

Mikor mondtam én, hogy a vodánál támogatott készülékár van? Kb. fél éve ennek az ellenkezőjét hajtogatom.

Örülök, hogy ebben ennyire egyetértünk. Nem hogy nincs támogatott
készülékár, hanem már a 2 éves előfizetéssel eladott készülék árak
legnagyobb részén is nyerészkedni akarnak.
(az elmúlt hónapban 3 alkalommal voltam Voda üzletben. Hát nem
mondanám, hogy egymást érték az emberek vagy egymást tiporták
volna le. Cserében aki volt, az pont az a réteg, akik miatt az ember
nem megy be a boltba : bodzaszedők, tipikus lumpen panelprolik
és lepukkadt ötvenesek. Ergo nem sok ÉRTÉKELHETŐ előfizetést
adnak el)

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9003) könnygázóra válasza fateless (#8984) üzenetére


könnygázóra
tag

Leírtad továbbá, mi motivál: a rossz tapasztalataid. De ha én most elkezdem leírni a jó tapasztalataimat, akkor hogyan fogsz hozzám viszonyulni? Vagy ha más leírja, akkor neki mit fogsz mondani? Remélem, nem fogsz minősíteni azért, mert velem nem az történt, mint veled...

Ha neked csak jó tapasztalataid vannak, akkor még nem vetted észre a számla
trükközéseiket (marha unalmas minden számlájukat soronként bogarászni,
hogy hol igyekeznek lehúzni, erre nekem nincs időm és energiám).
Emiatt IS hagyatom ott őket.
Nem foglak minősíteni, mert minden vélemény vélemény. Az azért megjegyezném,
hogy az állandóan túlterhelt ügyfélszolgálatuk (15-45 perces várakozási idő)
nem biztos, hogy a Te álláspontodat erősíti....

Amellett viszont kiáll, hogy számára a legjobb a Citroen

Tudod, én még nem láttam céges autónak kint Citroent. És nem véletlen,
hogy a PSA (Citroen Peugeot) részvényeket októberben bóvli részvény
kategóriába sorolták át. És nem véletlen, hogy Európában a PSA csoport
visszaesése volt a legnagyobb százalékosan és darabszám szerint is....
de vannak emberek, akik ennek ellenére kitartanak a Citroen mellett....
mert megérdemlik....

Ha azt kommunikálod, hogy számodra legkevésbé megfelelő a Vodafone, teljességgel elfogadom. Ha azt mondod, hogy a Vodafone-nál senkinek nem szabad szerződést kötnie, mert a legrosszabb cég, mindenkit átver, akkor nem fogom azt elfogadni, egyszerűen mivel ez rám nézve nem igaz.

Azt kommunikálom, hogy okos-ostoba szólásmondás analógiájára tanuljon
mindenki a más kárából. Ha nem tanul belőle (nem néz utána, hogy mi vár
rá), akkor meg szenvedjen 2 évig.

Nem vagyok házigazda, nem tudok és nem is akarok következményekkel fenyegetőzni, de azzal biztosan te is egyetértesz, hogy az eféle "tényközlések" messze ne mépítőek egy fórumban.

Nézd, hogy mi építő egy fórumban, az könnyen eldönthető. Aki segítő szándékkal
ír, az építő. Nyilvánvalóan az én hozzászólásaim nem a Voda értékesítési
osztályát hivatott segíteni, hanem a leendő ügyfeleiket. Az, hogy az általalm
leírtakat mennyire veszik figyelembe, nem tudom. De ha egy ember is elkezd
utánanézni azoknak a dolgoknak, amiket említettem, akkor már van eredmény.
Az igazi eredmény az volna, ha változás állna be mind az értékesítési, mind az
ügyfélkezelési mind a marketing stratégiájában a Vodának. De ezt nem is remélem,
ismerve az eddigi hozzáállásukat minden általam kezdeményezett kommunikációs
kísérletre.

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9004) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Adott egy Vodafone 736 telefon,honnan tudok hozzá témákat,háttereket,játékokat letölteni?
Valamint kezeli ugye a micro sd-t de mekkorát maximum?
Sajnos nem találok róla semmit.

(#9005) grafikus17


grafikus17
senior tag

Gyerekek!
Keressek egy másik fórumot, vagy befejezitek, és folytatjátok privátban. Nem igaz már, hogy bármelyik napszakban megnyitom a voda topikot mindig ugyan azok civakodnak. Van itt moderátor? Tegyen már rendet néhány ember fejében. :( :( A francba már.
:W

Xiaomi Redmi note 7

(#9006) Blamazs válasza grafikus17 (#9005) üzenetére


Blamazs
senior tag

En is kertem mar ezt, de semmi hatasa nem volt. Ha valakinek nincs annyi, hogy nem veszi eszre, hogy total szetzuz egy jo topicot, akkor majd inditunk masikat meghivasos alapon :)
Ugyhogy ha kerhetnem az illetekeseket, akkor folytassak priviben ezt a sehova sem vezeto ertelmetlen vitat, a topicot meg hagyjak meg a regi mivoltaban.
koszonjuk elore is a topic tobbi latogatojanak neveben! :(

(#9007) SpeedR


SpeedR
őstag

Instant nettel kapcsolatban lenne két kérdésem:
1. Hogyan tudom lekérdezni az adatforgalmam legolcsóbban?
2. Mi történik akkor, ha a 30 napos fordulónap előtt 1 nappal túlcsúszok az 50mb ingyenes kereten (tehát levonja az 1000 ft-ot), de a 250mb-ot nem forgalmazom le a forduló előtt? A fennmaradó részt bukom?

(#9008) GGGBR válasza Blamazs (#9006) üzenetére


GGGBR
tag

egyetértek moderátort ide... :C

I LOVE THIS GAME

(#9009) Studi22 válasza SpeedR (#9007) üzenetére


Studi22
aktív tag

Szia!

1.Egy fajta variáció 45 bruttó sms díj 171-es számon
2.Bukod,de nem 30 nap hanem 31 nap a ciklus. :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#9010) Oly válasza Studi22 (#9009) üzenetére


Oly
senior tag

de a forduló nem onnan indul amikor átlépi az 50 megát?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9011) Studi22 válasza Oly (#9010) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nem a vásárlás napjától és itt kérek elnézést tényleg 30 nap a ciklikusság.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#9012) Coyote2000 válasza GGGBR (#9008) üzenetére


Coyote2000
őstag

kulon topikot konnygazoranak :C a sok hosszu sz/\rt ugysem olvasom el, de a scrollozassal tele a tokom, foleg mobilrol...

[ Szerkesztve ]

(#9013) ottoyes válasza Coyote2000 (#9012) üzenetére


ottoyes
senior tag

..1etértek...sok értelme nem lenne elolvasni.. ;]

Ottoyes

(#9014) SpeedR válasza Studi22 (#9009) üzenetére


SpeedR
őstag

171-re mit kell küldeni sms-ben?
:R :R

(#9015) GGGBR válasza SpeedR (#9014) üzenetére


GGGBR
tag

NET

I LOVE THIS GAME

(#9016) Oly válasza Studi22 (#9011) üzenetére


Oly
senior tag

Ezt hogy kell értelmezni?

Nem a vásárlás napjától (vagyis az 1000 Ft leemelésétől) vagy
Nem! A vásárlás napjától (vagyis a vásárlás napjától indul a ciklus ami a végtelenségig ismétlődik)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9017) GGGBR válasza Oly (#9016) üzenetére


GGGBR
tag

A vásárlás napjától (vagyis a vásárlás napjától indul a ciklus ami a végtelenségig ismétlődik)

I LOVE THIS GAME

(#9018) TazLeacher válasza könnygázóra (#8983) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocsánat, hogy beleugatok, de nagyon rövid ideig én is voltam Vodás, második sztámként céges kártyának csináltam, így vannak tapasztalataim. Nem kívánok vitát nyitni, vagy hasonlók, de az lábbiakat én is megtanultam saját bőrömön:

- egyoldalúan korlátoz szolgáltatásokat, holott nem így kötött szerződést
- trükközik az elszámolással
- rendszeresen számlapanaszokat kell tenni
- a kifogások ügyintézésénél nem tartja be a vállalt határidőket

Miután letettem róluk több ismerősömnek tanácsoltam, hogy tiplizzen tőlük. Akkor még mindenki védte őket, mert, hogy nem is igaz. Aztán elkövettek 1-2 stiklit, ma kb. 10 ismerősömből 2 maradt. 1-nek csak ritkán foruldnak elő probléámi, kb. fél évente egyszer, a másik, aki aláírt hűségnyilatkozatot, havonta jár be mert számlaporblémák vannak. Idestova 10 éve vagyok a T-mobile/Westel900-nál ugyan azzal a számmal, és fele annyi problémám nem volt velük, mint a Vodeafonnál eltöltött kb. 10 hónap alatt. És igen, nekem annó megért kb. 40K-t, hogy felmondjam a hűségnyilatkozatot, csak, hogy szabaduljak tőlük. Én itt lezártam, csak, hogy látszódjon, nem csak neked van/volt problémád velük...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9019) beci


beci
őstag

Üdv.
Nem tudja valaki,hogy kifutóban lévő Nokia E51-et még forgalmaz a voda?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#9020) Oly


Oly
senior tag

Sima Vitamaxos csomagokról lehet VitaMAX Instant Net tarifacsomagra váltani INSTANTNET szövegű SMS küldésével?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9021) T0rnad0 válasza Oly (#9020) üzenetére


T0rnad0
addikt

:(

Z Fold 4

(#9022) jbl


jbl
aktív tag

„VitaMAX Jutalom”
Akciórészletező
Tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy 2009.12.09. hatállyal a Jutalom Hétvége módosításra kerül. A
Jutalom Hétvége szolgáltatásban felhasználható percek száma 2009. 12.9-től 300 percre módosul.
Az akció időtartama: 2009. december 9-től visszavonásig
A „VitaMAX Jutalom” akció keretében – annak feltételei szerint és ideje alatt - Vodafone Magyarország
zrt. (továbbiakban Vodafone) a VitaMAX Standard, Klub és Party tarifák részeként VitaMAX Jutalmat ad
ügyfeleinek.
Minden VitaMAX előfizető, akár régi, akár újonnan csatlakozó, aki a VitaMAX Standard, VitaMAX Klub vagy
VitaMAX Party tarifák egyikét használja és bármely feltöltési módon minimum 3000 Ft-tal feltölti az egyenlegét,
automatikusan jutalomban részesül.
Az ügyfelek kétféle VitaMAX Jutalom közül választhatnak, a Jutalom Hétvége és a Jutalom SMS közül.
Jutalom Hétvége
· Egy hónapon (a feltöltéstől számított 31 napon) át díjmentes hétvégi hálózaton belüli beszélgetésre
jogosít fel belföldön, legfeljebb havi (31 napon belüli) 300 perc erejéig.
· A 31 napon belül fel nem használt percek elvesznek, azok későbbi időszakra nem vihetőek át. Ha az
adott 31 napos perióduson belül újabb 3000Ft-os feltöltés történik, akkor a még felhasználható Jutalom
Hétvége percek nem adódnak össze, a korábbi feltöltés alapján még rendelkezésre álló percek
elvesznek.
· Azon ügyfeleink részére, akiknek 2009. december 8-án aktív a Jutalom Hétvége szolgáltatásuk, a 300
perces módosítás csak a következő, legalább 3000Ft-os feltöltéskor lesz érvényes.
· Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy 2009. december 9-én a meglévő ügyfeleinknek a Jutalom Hétvége
alapbeállítása Jutalom SMS-re módosul
, melyről ügyfeleinket SMS-ben értesítjük. A 2009. december 9.
0:00 órát követő legalább 3000Ft-os feltöltés-t követően ügyfeleinknek a Jutalom SMS kerül aktiválásra.
· Amennyiben meglévő ügyfeleink a Jutalom Hétvége alapbeállítást szeretnék megtartani, kérjük 2009.
december 9-ig a 1270-re a küldjék következő díjmentes SMS kódot: JutalomHetvege. Amennyiben ezt
nem teszik meg, alapbeállításuk Jutalom SMS-re módosul, de ezt követően lehetőségük van a Jutalom
Hétvége szolgáltatást választani.
· A Jutalom Hétvége kizárólag a belföldi, hétvégi, hálózaton belüli, normál díjas hívásokra használható fel.
· Érvényességi ideje mindig az utolsó, minimum 3000 Ft-os feltöltéstől számított 31 nap.
· A díjmentes hétvégi időszak szombaton és vasárnap 0-24 óráig tart. Csak az ebben az időszakban
megkezdett hívások díjmentesek aktív Jutalom Hétvége esetén.
· Az egyéb időszakban, illetve irányba kezdeményezett hívások percdíja a tarifacsomag díjszabásban
szereplő áraival egyezik meg.
Jutalom SMS
· Az állandó ajánlatként a Jutalom SMS: 100 darab, a Vodafone hálózatán belül küldhető díjmentes
belföldi SMS.
· A SMS-ek csak belföldi, hálózaton belüli normál díjas SMS-ekre használhatóak fel, ami alól kivételt
képeznek a belföldi normál díjas szolgáltatásokra (pl.: különböző normál díjas interaktív játékokban való
részvétel) küldött SMS-ek.
· A Jutalom SMS érvényességi ideje mindig az utolsó, minimum 3000 Ft-os feltöltéstől számított 31 nap.
Vodafone Magyarország zrt. (Vodafone) 1096 Budapest, Lechner Ödön fasor 6.
Ügyfélszolgálat 1270, Internetes honlap: www.vodafone.hu, WAP cím: wap.vodafone.hu
A Vodafone név és a Vodafone logók a Vodafone Group Plc. bejegyzett védjegyei
· Ha 31 napon belül újabb feltöltés történik, akkor a felhasználható SMS-ek száma nem adódik
össze, és korábbi feltöltés alapján még rendelkezésre álló, fel nem használt SMS-ek elvesznek. A
rendelkezésre álló SMS lejárati ideje az utolsó, minimum 3000 Ft-os feltöltéstől számított 31 nap.
· A fel nem használt SMS-ek az érvényességi idő lejárta után elvesznek.
· A Jutalom SMS felhasználása után minden elküldött SMS az Ügyfél saját tarifacsomagjának
díjszabásban szereplő árával egyezik meg.
· A Jutalom SMS (i) a KörSMS-ekre, valamint (ii) a Roamingolás közben elküldött SMS-ekre nem
használható fel.
VitaMAX Jutalom aktiválási feltételei
· 2009. október 1-től minden új Feltöltőkártyás ügyfél, aki a SIM kártyáját 2009. október 1 . 0:00 óra után
aktiválja, valamint azok a meglévő ügyfelek, akik a lezárt tarifacsomagokról október 1-től váltanak a
VitaMAX Standard, Party, illetve Klub tarifacsomagok egyikére, alapbeállításként a Jutalom SMS-t
kapják.
· Ha a „Jutalom SMS”-t „Jutalom Hétvégére” -re szeretné változtatni - vagy a későbbiekben váltani
szeretne a két választható jutalom között - akkor a használni kívánt VitaMAX Jutalmat még a feltöltés
előtt aktiválni kell.
· A kiválasztott VitaMAX Jutalom minden további feltöltés után az ügyfél egyenlegére automatikusan
jóváírásra kerül.
· Jutalmak között az ügyfél bármikor válthat, de a választott Jutalom csak a következő minimum 3000 Ftos
feltöltéssel aktiválódik. Eddig az aktiválásig az előző jutalom még használható.
· Az ügyfeleknek egyszerre csak az egyik VitaMAX Jutalom lehet aktív az egyenlegén. Ez azt jelenti, hogy
ha az ügyfél Jutalmat vált és még az előző Jutalom lejárati ideje előtt feltölti az egyenlegét, akkor az
újonnan választott Jutalom kerül aktiválásra, míg az előző automatikusan törlődik.
A Jutalmak közötti váltásra díjmentesen van lehetőség az alábbi módokon:
· Az adott telefonszámhoz tartozó SIM kártyáról a 1270-es ügyfélszolgálati számra küldött megfelelő SMS
kóddal.
o A Jutalom Hétvége aktiváláshoz az SMS kód: JutalomHetvege,
o a Jutalom SMS aktiválásához az SMS kód: JutalomSMS.
· Telerendelőn keresztül, amely a 1270-es ügyfélszolgálati szám hívásával érhető el. Ebben az esetben az
automata rendszerben (Telerendelőben), a megfelelő menüpontok kiválasztásával kezdeményezhető a
VitaMAX Jutalmak közötti váltás.
· Interneten, a www.vodafone.hu oldalon az Online Ügyfélszolgálat szolgáltatás segítségével. Az Online
Ügyfélszolgálaton feladott kérések az adott telefonszámhoz tartozó ügyfélbiztonsági kóddal együtt
érvényesek.
VitaMAX Jutalom használati feltétele
A Jutalom Hétvégében és a Jutalom SMS-ben foglalt kedvezmények csak mobiltelefonról küldhetőek el, illetve
használhatóak fel. Marketing, PR, illetve egyéb kereskedelmi vagy üzleti célt szolgáló tevékenységre nem
használhatóak fel. Ellenkező esetben a Vodafone fenntartja a jogot, hogy az akció által kínált szolgáltatást az
Ügyféltől azonnali hatállyal megvonja.
Az akció igénybevétele egyidejűleg a Részvételi feltételek elfogadását is jelenti.
A VitaMAX egyéni, előre fizető tarifák bruttó díjait az ÁSzF Díjszabás melléklete tartalmazza, ami megtalálható a
www.vodafone.hu internetes oldalon és elérhető értékesítési pontjainkon.
Az Akció részleteiről Ügyfeleink információt kaphatnak az értékesítési pontokon, az Interneten és a 1270-es
telefonszámon.
Az esetleges elírásokért, nyomdai hibákért a Vodafone felelősséget nem vállal. Jelen Akcióra a magyar jog
előírásai az irányadóak. Az előfizetői szerződésre, szolgáltatási feltételekre vonatkozóan az Akciórészletezőben
nem szabályozott kérdésekben a Vodafone Általános Szerződési Feltételei változatlanul érvényben maradnak.
Vodafone Magyarország zrt. (Vodafone) 1096 Budapest, Lechner Ödön fasor 6.
Ügyfélszolgálat 1270, Internetes honlap: www.vodafone.hu, WAP cím: wap.vodafone.hu
A Vodafone név és a Vodafone logók a Vodafone Group Plc. bejegyzett védjegyei
A Vodafone fenntartja magának a jogot arra, hogy az akció tartamát, jelen Akciórészletezőt, valamint az akció
időtartamát kártérítési kötelezettség nélkül egyoldalúan kiegészítse, módosítsa, illetve az akciót felfüggessze,
vagy megszüntesse.
Vodafone Magyarország zrt. (Vodafone) 1096 Budapest, Lechner Ödön fasor 6.
Ügyfélszolgálat 1270, Internetes honlap: www.vodafone.hu, WAP cím: wap.vodafone.hu
A Vodafone név és a Vodafone logók a Vodafone Group Plc. bejegyzett védjegyei

(#9023) mukibuci válasza jbl (#9022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9024) ottoyes válasza mukibuci (#9023) üzenetére


ottoyes
senior tag

...na...ittvagy Te pernahajder?..tegnap jól szétku*tad a T.mobile rendszerét..gratula! :DD :)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9025) gg72


gg72
veterán

Na, majdnem 2 hét után én is megkaptam az online rendelésem, gyanítom fájdalomdíj gyanánt adtak a telóhoz (Nokia 6303) egy bluetooth headsetet és egy vodás Golla tokot. Így már nem is bánom annyira a hosszú várakozást... :)

(#9026) _Gergő_ válasza gg72 (#9025) üzenetére


_Gergő_
csendes tag

Én is kaptam hozzá egy bluetooth headsetet, de szart se érek vele, nem ismeri fel a telefonom :C

(#9027) könnygázóra válasza _Gergő_ (#9026) üzenetére


könnygázóra
tag

Én is kaptam hozzá egy bluetooth headsetet, de szart se érek vele, nem ismeri fel a telefonom

Amilyen a cég, olyan az ajándék.....

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9028) kaller1 válasza könnygázóra (#9027) üzenetére


kaller1
veterán

Ajándék lónak.... :U

.::> <::.

(#9029) Oly válasza könnygázóra (#9027) üzenetére


Oly
senior tag

Most már tényleg elég lesz...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9030) könnygázóra


könnygázóra
tag

Szombaton a feleségem a Westeles Dominóját áriratta IKEA csomagra,
hűség nélkül. Azért megint volt negyedóra vakarózás, hogy biztosan lehet-e
hűség nélkül kötni.... pedig egyszer már azt mondták.
Ami érdekessé tette, hogy ebben az üzletben ez volt az első IKEA csomag
értékesítés, ebből sejtem, hogy túl sokat nem adtak el belőle eddig máshol
sem.
Figyelem az első számlát, a legkisebb trükközésre azonnali szerződésbontár.
A boltban páran lézengtek, a "közönség" miatt a nejem eléggé le volt
taglózva. Koszos, mosdatlan lumpenprolik és bodzaszedők, 1 Ft-os
telefonért.

Ez az "újközönség" feeling még több normális embert fog elriasztani attól,
hogy egyáltalán bemenjen a kirendeltségekre..... ezt is belekalkulálták
a marketingesek akkor, amikor az 1 Ft-os "szaré'húgyé'" akciót brainstormingolták?

Szerkesztettem a rasszista megnyilvánulásodat, még egy ilyen, és kidoblak innen rövid úton, és azt hiszem, hogy ezt mások is díjaznák. - Bog

[ Módosította: Bog ]

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9031) kaller1 válasza könnygázóra (#9030) üzenetére


kaller1
veterán

Neked mindenáron az a célod,hogy bannoltasd magad? :U

.::> <::.

(#9032) gg72 válasza _Gergő_ (#9026) üzenetére


gg72
veterán

Közben kipróbáltam és az enyém sem... Írtam ismét az ügyfeleseknek.

(#9033) Oly válasza könnygázóra (#9030) üzenetére


Oly
senior tag

Neked bajod van a drága és az olcsó telefonokkal is.
Akkor nem tudom mi a f@szt keresel ebben a topikban és ennél a szolgáltatónál.

Én anno megutáltam a T-mobile-t egy két durva húzásáért, de azóta sem a topikjában sem az üzleteiben nem jártam.

Jah... Vodás vagyok 5 éve, de kb 5 éve nem jártam egy üzletükben sem az előfizetésemmel kapcsolatban. Kit érdekel, hogy milyen alja népség jár oda.
A Tesco meg az Auchan is tele van velük... oda se járjak?

Húzzál már át a forum.at vagy valami hasonló oldalra és ott ócsárolj!

Kicsit finomabban, ha lehet, az úriembert majd én megdorgálom, ha kell. Kösz. - Bog

[ Módosította: Bog ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9034) gg72 válasza könnygázóra (#9027) üzenetére


gg72
veterán

Ezt a két hetes oline-rendeléses várakozást leszámítva nekem az elmúlt 5 év alatt semmilyen negatív tapasztalatom nem volt a céggel, szóval én sem értem ezt az orrba-szájba fikázást, a romafone megjegyzés pedig kifejezetten sértő mindenkire nézve!

[ Szerkesztve ]

(#9035) YAS-dude válasza könnygázóra (#9030) üzenetére


YAS-dude
őstag

Akkor most már a feleséged is koszos, mosdatlan bodzaszedő lumpenproli, hogy vodás lett?

(#9036) könnygázóra válasza Oly (#9033) üzenetére


könnygázóra
tag

Akkor nem tudom mi a f@szt keresel ebben a topikban és ennél a szolgáltatónál.

Már írtam, a saját 2.000 percem védelmében kapott a feleségem egy IKEA-s
kártyát, hogy a barátnőivel tudjon ingyen locsogni. Ennyi az ok.

Kit érdekel, hogy milyen alja népség jár oda.

Mondjuk azt, aki új előfizetést akar kötni. Az első benyomás eléggé
negatívra sikerül neki a jelenlegi üzletpolitika miatt.

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9037) könnygázóra válasza YAS-dude (#9035) üzenetére


könnygázóra
tag

Akkor most már a feleséged is koszos, mosdatlan bodzaszedő lumpenproli, hogy vodás lett?

...30-as lett az előhívó száma, számhordozás volt. A bodzás kategória arra a
rétegre vonatkozik, akik jelenleg a fő célcsoport az új előfizetők megszerzésénél.
Ha régi előfizető lennék, engem speciel irritálna.

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9038) YAS-dude válasza könnygázóra (#9037) üzenetére


YAS-dude
őstag

"30-as lett az előhívó száma, számhordozás volt"

Jaj hála istennek, akkor legalább az ismerősök előtt nem látszik hogy vodás, nem kell neki szégyenkezni! Hú ez aztán a sznobéria.

(#9039) Drenalin válasza könnygázóra (#9037) üzenetére


Drenalin
csendes tag

Szerintem ebbe a társadalmi megkülönböztetés ügyekbe nem kellene belefolynod. Nagyon nem!

Ez csak jótanács volt. :(((

A pisztácia elfogyott, csoki nem is volt

(#9040) ottoyes válasza könnygázóra (#9037) üzenetére


ottoyes
senior tag

..miért hordoztad át a számot,ha a voda egy fos?..a 30-as előhívó megtartása kicsit olyan,mint annak idején a csíra gyökerek a Marlboro-s dobozba rakták a Sopianae-t..mert az jobban mutat a dizsiben..és mégegy:remélem,hogy észrevételed nem minden vodásra értetted..

Ottoyes

(#9041) Studi22 válasza ottoyes (#9040) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nem jól mondod a csírák Helikont tettek Marbis dobozba mert annak egyezett meg a füstszűrője a Marbijéval a sárga szín miatt. :DDD :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#9042) Oly válasza Drenalin (#9039) üzenetére


Oly
senior tag

CSak nyugodtan... lesz ok bannolni! ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9043) bestia90


bestia90
csendes tag

sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja a MESZK tarifa díjszabását? vagy hogy hol tudok utánanézni???? mert a neten azt írják, hogy hívjam az ügyfélszolgálatot, de ott még semmit se találtam:(
Köszi a segítséget!!!!

(#9044) Oly válasza bestia90 (#9043) üzenetére


Oly
senior tag

Hívd a 1270-et... ;]
Ott kérj egy ügyintézőt... azonosítsd magad és elvileg megmondják.
Vagy keresd fel a kontakt személyt melóhelyen.
Nem publikus az adat. Csak belső emberek tudhatják.

De aki keres az talál... :U Bár ez 3 éves adat...

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9045) mukibuci válasza bestia90 (#9043) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bármelyik voda üzletben meg tudják neked mondani, ha "igazolod" magad :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9046) könnygázóra válasza ottoyes (#9040) üzenetére


könnygázóra
tag

mégegy:remélem,hogy észrevételed nem minden vodásra értetted..

Reményed jogos, ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy kire értettem.
Arra a "célközönségre", akiknek a mostani marketing stratégia szól.
Semmi mást nem mondok, menjél be egy Voda boltba és megérted
rögtön, hogy mire céloztam. Háromszor voltam bent, és mind a háromszor
ugyanazt láttam, plusz a feleségem is szombaton.
Erre már elég nehéz ráfogni, hogy véletlenek egybeesése.

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9047) Bog válasza könnygázóra (#9030) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most szépen vegyél vissza.
1. Váó, Szomathelyen (vagy hol) még nem kötöttek IKEA csomagot, nahát, pedig mindkét hazai IKEA olyan bazi közel van!
2. Bemész venni "szarérhúgyér" ingyendumát, aztán fikázod a "szarérhúgyér" akciót? Hello?
3. Fikázni nem kell idejárni. Számos légbőlkapott marhaságodat többen tételesen megcáfolták, de idejössz fröcsögni.
4. Megismertük a motivációidat, köszönjük. Innentől fogva azok, akik tanácsért jönnek nem a te véleményedre kíváncsiak, mert elfogult vagy, segítséget pedig biztos nem kapnak, csak azt, hogy "szar az egész". Ebből következően nem szerencsés osztanod az észt itt.
5. A rasszista dumádat szerkesztettem. Még egy ilyen humor és elbúcsúzunk. :(((

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9048) könnygázóra válasza Bog (#9047) üzenetére


könnygázóra
tag

1. Váó, Szomathelyen (vagy hol) még nem kötöttek IKEA csomagot, nahát, pedig mindkét hazai IKEA olyan bazi közel van!
2. Bemész venni "szarérhúgyér" ingyendumát, aztán fikázod a "szarérhúgyér" akciót? Hello?
3. Fikázni nem kell idejárni. Számos légbőlkapott marhaságodat többen tételesen megcáfolták, de idejössz fröcsögni.
4. Megismertük a motivációidat, köszönjük. Innentől fogva azok, akik tanácsért jönnek nem a te véleményedre kíváncsiak, mert elfogult vagy, segítséget pedig biztos nem kapnak, csak azt, hogy "szar az egész". Ebből következően nem szerencsés osztanod az észt itt.

OFF
1. IKEA kártyát már lehet kérni net-en is, nem kell érte Pestre utazni, számot kapsz
egy nap alatt, a tényleges kártyára kell várnod. Plusz bármilyen külföldi IKEA kártya is jó.
2. Az IKEA kártya nem "szarérhúgyér" akció, hanem az 1 Ft-os hipergagyi telefonok
3. az állítólagos légbőlkapott információk közül egyedül a 2-300 eurós Hero-n megy
a vita, mert az általam mutatott vásárlási helyeket nem fogadták el példának
4. Attól, hogy Te kijelented, hogy elfogult vagyok, attól még a tények tények maradnak,
mert elég makacs dolgok.

ON

[ Módosította: Bog ]

Két féle embert ismerek: aki túrja az orrát és aki ezt tagadja.

(#9049) Bog válasza könnygázóra (#9048) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Használd az OFF gombot máskor, azért terveztük oda.
A tények annyira makacs dolgok, hogy itt pörögtél, hogy SIM only esetén is kell két év, amire hatan mondták, hogy nem, a készülékárazással kapcsolatban pedig full el voltál tévedve, de hogy hibáztál volna, azt képtelen voltál beismerni.
Továbbá leírtad kismilliószor, hogy mit gondolsz, NEM KELL TÖBBET. Remélem ez egyértelmű volt, innentől ha megint puszta fröcsögéből, rosszindulatból és saját, személyes sérelmeid miatt beszólsz olyan témákhoz, amihez nem tudsz érdemi infót hozzárakni, simán kiteszlek flame miatt (lásd alapelvek). Épp ezért erre sem érdemes válaszolnod.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9050) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új árak:
Dell Mini 10 Netbook
Netbook extra tarifával: 9900,

Dell Mini 10 HD Netbook
Netbook extra tarifával: 19900,-

Nokia E66
Pre: 79990,-

Nokia E71
Pre: 79990,-

LG GD330
Pre: 23990,-

Nokia 5130
Pre: 21990,-

Nokia 5310
A: 20990,-
B: 12990,-
C: 10990,-

Samsung S3650
A: 20990,-
B: 13990,-
C: 10990,-
Pre: 33990,-

Nokia 5800
A: 59990,-
B: 49990,-
C: 45990,-
Pre: 69990,-

Új készülék:
Motorola VE66
A: 22990,-
B: 19990,-
C: 16990,-
Pre: 34990,-

LG KS360
A: 14990,-
B: 9990,-
C: 5990,-
Pre: 24990,-

Sony Ericcson Satio
A: 104990,-
B: 99990,-
C: 96990,-
Pre: 114990,-

Sony Ericcson Aino
A: 79990,-
B: 74990,-
C: 69990,-
Pre: 89990,-

Sony Ericsson Yari
A: 49990,-
B: 44990,-
C: 39990,-
Pre: 54990,-

USB Modem K4505
A: 18000,-
B: 9900,-
C: 4500,-
Pre: 37000,-

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.