Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Oly válasza Teszla_ (#9999) üzenetére


Oly
senior tag

Most már 6 gigánál lassít csúcsidőn kívül is.
A modemet próbáld frissíteni a Voda oldalán található infók alapján.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#10002) Teszla_ válasza Oly (#10001) üzenetére


Teszla_
senior tag

Tehát 6 gigánál csúcsidőn kívül? Akkor 3, vagy 5 gigánál gondolom csúcsidőben. De jó, hogy az ilyenekről egy szót sem szól a kedves előfizetőnek :(((
Megnézem már az ehhez a csomaghoz tartozó infókat, mert a kezdeti korlátlan sebesség és letöltéshez ennek már semmi köze... Ha nem lenne még egy év hűségidő, valószínüleg már nem lenne mobilnetem. Vagy legalábbis nem ez, havi 6250-ért.
A frissítést majd megnézem. Néha magától keres valami frissítést, de egy éve nem talál soha semmit.

(#10003) meroly válasza Teszla_ (#10002) üzenetére


meroly
veterán

Ahogy nézem ez az internet szabadon is korlátos lenne (5GB).... vagyis volt. :B
Bár csak a vodánál fogadják el a sodexot....
Bocs csak filózok, hogy váltsak-e emiatt a t-ről, mert nettárs kedvezményben (vezetékes net mellé) van a 3GB-os csomagom 2000-ért, a vodánál meg a 4GB-os 4000.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10004) Teszla_ válasza meroly (#10003) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én is megnéztem az internet szabadon-ra vonatkozó részt, és már csak annyi van odaírva, hogy 5gb után korlátozhatják a sebességet (magyarul korlátozzák is, mert nem olyan jó fejek, hogy ne tennék). Ahhoz képest, hogy korlátlannak indult...

Mielőtt váltasz, érdeklődj mindenképp, hogy felétek milyen a voda lefedettsége, sebessége, stb. Nehogy rosszul járj vele.

Torrentet engedélyezi a voda? Én sose használtam vele, de néha egy-két dolgot jó lenne leszedni, ami nem illegális és használható.

(#10005) meroly válasza Teszla_ (#10004) üzenetére


meroly
veterán

Eszerint totálisan le vagyunk fedve ;)
Bár nem lesz ez olyan egyszerű, most írtam alá t-nél 2 év hűséget, de vodában nagyon megfogott a sodexo-s dolog, ugyanis a hülye adótörvény miatt nagyon kevés értelmes dologra lehet elhasználni a kafatériát. Kevesek közé tartozik az internet pl.
Bár az otthoni adsl-re már sodexo megy, de jó lett volna a mobilnetet is ebből, na mindegy, nem vakerok a t-nél, mert akkor kötbér hegyek.
Amúgy torrent nem mobilnetre való, de ha nem viszed túlzásba, akkor nem lehet gond.

Impossible is nothing

(#10006) 1430 válasza meroly (#10003) üzenetére


1430
senior tag

És a T-Home internet is ugyan azon a néven van, mint a T-Mobile? Mert ha a T-Home-on van arany kiemeltség (vagy van mobilinternetes szám mellett másik hívószám, ami legalább arany szintű >> itt már az eltérő T-Home ügyfél sem akadály), akkor válthatsz a Társkártya RelaxNet XL csomagra, amiből ugyan úgy lejönne 2000 Ft, azaz 4200 Ft lenne havonta és 14GB után jönne csak a sebesség korlát... Márcsak azért, mert ha képes lennél 1GB többletért 4000-ret fizetni... Napersze az utalványt továbbra sem válthatnád be T-Mobile-nál...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10007) meroly válasza 1430 (#10006) üzenetére


meroly
veterán

Ja nem, nem, az már sok nekem. Csak így hébe-hóba használom, nem rendszeresen, arra ott a t-home-os net. Amúgy nincs aranypontunk, mert amit rendszeresen használunk mobilt ott ugye vállati csomag van, nem lehet gyűjteni.
Viszont a netet nem tudom.

OFF, mert ez a VODA topik, írok a T-be inkább....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10008) Teszla_ válasza meroly (#10005) üzenetére


Teszla_
senior tag

Lehet több lenne a kötbér, mint amennyit nyernél a váltással :(

Nálunk néha még az 5gb sincs kihasználva, és ezért gondoltam, hogy egyrészt számlazárás végén kihasználnám a maradék adatforgalmat, meg legalább lenne egy-két "újdonság" a gépen (pl. egyre több jó játék lesz freeware és máshogy/máshol nem igazán tudok hozzájutni, meg így nem kell egyhuzamban tölteni, bárhol folytathatom később)
De ezt a témát még jól át kell nézni, nehogy valami vodának nemtetsző dologba nyúljak, aztán kapjak egy szép számlát.

(#10009) meroly válasza Teszla_ (#10008) üzenetére


meroly
veterán

Valószínű igen egyébként, el is vetettem gyorsan a gondolatot.... :DDD

Impossible is nothing

(#10010) dedike


dedike
addikt

Nem lesz semmi valentin-akció a vodánál? :U

Jó szerencsét!

(#10011) Bibby


Bibby
addikt

Vitamax INSTANT nettel le lehet menni mínuszba ha véletlen átlépem a sávot és nincs rajta annyi pénz? Vagy csak simán kikapcsolja ebben az esetben?
Csak mert utóbbi lenne korrekt, viszont valahol találkoztam ilyen hírrel (lehet hogy pannonnál...).

Ελευθερια η θανατος

(#10013) SZ4B válasza dedike (#10010) üzenetére


SZ4B
tag

az egy+egy már 01/22-e óta megy...

szigNÓ

(#10014) Bibby válasza meroly (#10012) üzenetére


Bibby
addikt

Az oké, de azt is írja hogy akkor összegzi a forgalmat ha lekapcsolódtál.
Tehát elvileg lehetséges az hogy elnetezgetsz egy huzamban pár száz megát és csak utólag derül ki?

Ελευθερια η θανατος

(#10015) csigacsa


csigacsa
tag

Sziasztok! A Mobilinternet ajánlatoknál néztem a Vodafone Internet 100 csomagot. Ha tényleg csak szörfözésre használnám, akkor milyen költségekre számíthatok, vagyis mire elég az a 100 mb adatforgalom? Mobilinternetet még nem használtam. Ha jól olvastam, akkor bármikor lemondhatom egy sms-el? A válaszokat előre is köszönöm.

(#10016) meroly válasza csigacsa (#10015) üzenetére


meroly
veterán

Jóformán a 100 MB csak mobilos wapozásra elég szerintem. Gondolj bele, hogy egy normálisabb web-lap 1-2MB, ezt (és csak ezt az egyet) figyelve kb 60-70x tudod megnyitni.

Bibby: elviekben igen, akkor tud leszámlázni egy forgalmat, ha lezártad, de én nem látok bele a számlázási rendszerükbe.

Impossible is nothing

(#10017) Bibby válasza meroly (#10016) üzenetére


Bibby
addikt

Azért ez így túlzás hogy 1-2 mega minden oldal, index.hu megnyitása és mondjuk arról még két cikk nálam belefért fél megába. (persze okosan kell képeket meg flasheket megjeleníteni)
Egyébként szerintem ha valaki rendelkezik valamilyen internet előfizetéssel, akkor az a legtisztább ha feltesz egy forgalomszámláló programot, és netezget úgy ahogy szokott. A végén pedig meglátja hogy egy átlagos netezése mennyi forgalmat emészt fel. Ebből lehet következtetni mi mire elég számára.

Ελευθερια η θανατος

(#10018) meroly válasza Bibby (#10017) üzenetére


meroly
veterán

Valóban túloztam kicsit. Akkor számoljuk másképp. 100/30=3,33 MB / nap!
Az viszont tényleg nagyon kevés.
Azért írtam hogy mobilon való netezésre elég, de másra nem nagyon.
Volt egy időszak, hogy sokat utaztam és kötöttem magamnak 1GB-os csomagot, viszont hónap vége előtt jóval elfogyott. Pedig nem neteztem eszeveszettül, csak böntészgettem, stb. Letöltés nuku.

Impossible is nothing

(#10019) gabi2107kira


gabi2107kira
csendes tag

Szisztok. Valaki tudna nekem valami okosat mondani, hogy mit tegyek? Már régóta egy számot haszálok a vodafone-nál, ami egy feltöltőkártyás Vitamax. Nemrégiben vettem egy i900-as Omniát, amin szeretném használni a netet wifi nélkül is. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy a kártáymat a vodafone-nál átállítják előfizetésesre és lesz hozzá vmi netes csomag is, vagy vennem kell egy másik előfizetést?
Üdv.: Gabi

(#10020) mukibuci válasza gabi2107kira (#10019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A vitamax kártyádhoz is tudsz internet opciót kérni, át is tudják váltani előfizussá, ami mellé tudsz internet opciót kérni, valamint multimédia csomagot is tudsz kötni, ami magában tartalmazza a netet is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10021) GGGBR


GGGBR
tag

érdekes[link]

I LOVE THIS GAME

(#10022) hesszan válasza Bibby (#10014) üzenetére


hesszan
aktív tag

nem lehet

saját tapasztalat, karácsony előtt.
instant net megvesz, (500ft+kezdeti 50mb) gépbe be, netre fel. (massziv letöltést)
45perc (és 1.3gb adatfogalom) után megszakadt a kapcsolat. (újrapróba nincs tárcsahang vagy vmi ilyesmi)
majd kaptam egy csomo smst. (hamarosan tulépm az 50mb, túlléptem az 50mb, nem tud levonni pénz kikapcsolja a netet, hamarosan tullépem a 250et, túlléptem a 250et, nem tud pénzt levonni, lekapcsolja... stbstb tényelg vagy 4-8 sms)
egyenleg 500ft maradt. (net nincs, nem indul soha automatikusan a kezdeti 50mb)
pár napig igy majd
feltöltöttem 3000 ft (egyenleg 3500 :) )
Karácsony szó a 1270re (még akkor bztosan volt iylen akció) jan meg is kaptam a 10e ft amit elneteztem már azóta.
INSTANTNET (asszem) a 1270-re. sms vissza bekapcsol indul a 30nap.
óvatosan netezget, sms hamarosan 50mb. Elértem levon 1000ft. (shit egyenleg: 2500) és igy tovább amig volt pénz a kártyán.

Ha kikapcsolják egyenleg miatt vagy 15gb miatt akkor kell 1000ft újrarendeléshez :((( igy az alap 500ftot fel kell tölteni (hogy +1év legyen a kártya én 3000et toltam rá) és azóta mióta elfogyott a karácsonyi 10e, probálok 50mb-n belül maradni, hogy ne kapcsolodjon ki, és ne kelljen újramegrendelni. Egyébként jó cucc. 7.2mbites modem átlag 600kb/sec el jött bp 7kerben.

Sungdurung

(#10023) dedike válasza meroly (#10012) üzenetére


dedike
addikt

Most már alig tíz nap... ;)

SZ4B:

És ez már a valentin napi ajánlat része? :U

Jó szerencsét!

(#10024) mukibuci válasza dedike (#10023) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ez maga az ajánlat :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10025) dedike válasza mukibuci (#10024) üzenetére


dedike
addikt

Már rájöttem. Csak nem láttam egyből a szép, nagy piros betűs Valentin feliratot...
Valentin-napi Online Shop ajánlatunk
Egy+Egy csomaggal

GGGBR:

Valóban érdekes.. nekem olyan Münchausen jellegű szöveg... Gondolom a másik két szolgáltató meg malmozik mindeközben... :C

Viszont egy "szövegnek" kétségkívül jó volt ez is!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10026) meroly válasza dedike (#10025) üzenetére


meroly
veterán

Basszus pont tegnap láttam én is TV-ben tényleg. Két 2330c-vel reklámozzák, az egyik bordó, a másik fekete.

Impossible is nothing

(#10027) GGGBR válasza dedike (#10025) üzenetére


GGGBR
tag

Valóban érdekes.. nekem olyan Münchausen jellegű szöveg... Gondolom a másik két szolgáltató meg malmozik mindeközben...

nem, a pannon válasza:
[link]

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#10028) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok. Ügyintézőt melyik menüpont alatt találok? Sehol sem találom :F

Szerk. közben megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

(#10029) Norbi21


Norbi21
senior tag

Egyből kapcsoltak ügyintézőt, semmi várakozás nem volt. Az egy+egy játékkal kapcsolatban kérdeztem tőle, méghozzá azt, hogy mikor van a heti zárás. Ő vasárnap éjfelet mondott. Szeretném a belsősöket megkérdezni, hogy ők is így tudják :)?

(#10030) mukibuci válasza Norbi21 (#10029) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Péntek délután 13:38 :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10031) dedike válasza GGGBR (#10027) üzenetére


dedike
addikt

Hát ez tényleg furcsa... :F

Itt van az, amikor én már nem értek dolgokat, meg aztán igazából ez már olyan téma (pl. frekvenciasáv-alapú elszámolás), amit szerintem néhány ezzel foglalkozón kívül más sem nagyon kapisgál... :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10032) HXY


HXY
addikt

Az RTL híradó szerint a Vodánál már 21 megabyte-tal lehet netezni.... :D

(#10033) taxy88 válasza HXY (#10032) üzenetére


taxy88
aktív tag

Jó lesz az 21 megabitnek is. Csak ügyetlenek az Rtl-nél :D

(#10034) Norbi21 válasza mukibuci (#10030) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ez komoly? Mert akkor még ráteperek egy kicsit. Bár így is első vagyok a Kedvessel :D

(#10035) kp78


kp78
addikt

Üzleti fix oszható tarifacsomagnál lehet vmilyen sms csomagot rendelni, csak mondjuk 2-3 simhez? (összesen van 6)
Pár db simnél kellene, de a többire meg nagyon nem.
Mik közül lehet választani, ha lehet?
:R előre is!

(#10036) meroly válasza kp78 (#10035) üzenetére


meroly
veterán

Itt választhatsz bőségesen és /SIM a megrendelési egység.

Sok SMS-t küld? SMS Mini opció 30 db nem emelt díjas SMS, melyeket bármely időszakban belföldi hálózatokra küldhet el 500 Ft/SIM kártya
Munka közben is küld SMS-eket? SMS Maxi opció 100 db nem emelt díjas SMS, melyeket bármely időszakban belföldi hálózatokra küldhet el 1 590 Ft/SIM kártya

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10037) kp78 válasza meroly (#10036) üzenetére


kp78
addikt

:R

(#10038) mukibuci válasza Norbi21 (#10034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, nem komoly :) Viszont amikor beregisztráltál, elolvastad, hogy mikor zárják a hetet, és érdekes módon oda is az volt írva, amit az üfis mondott :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10039) Norbi21 válasza mukibuci (#10038) üzenetére


Norbi21
senior tag

Nem nagyon olvastam el, csak elfogadtam a részvételi feltételeket, gondolom akkor ott lehetett. Na legközelebb figyelmesebb leszek :B

(#10040) Bibby


Bibby
addikt

Mióta lehet telefonálni is Vitamax INSTANT net-es SIM-mel?
Ez csak nekem újdonság? :Y

Ελευθερια η θανατος

(#10041) mukibuci válasza Bibby (#10040) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elvileg nem lehet.... Legalábbis nekem még egyikkel se sikerült :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10042) Bibby válasza mukibuci (#10041) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor érdekes, én tudok róla telefonálni és hívást fogadni is. 41 forintos percdíjat vett le. :))

Ελευθερια η θανατος

(#10043) meroly válasza Bibby (#10042) üzenetére


meroly
veterán

Még mindig jobb a "percdíj", mert a t-s mobilnettel valami 120 Ft/perc a telefonálás.

Impossible is nothing

(#10044) dedike válasza meroly (#10043) üzenetére


dedike
addikt

Egész pontosan 123... :DDD

Jó szerencsét!

(#10045) meroly válasza dedike (#10044) üzenetére


meroly
veterán

Bocs, hogy a lelkedbe gázoltam a pontatlanságommal :P

Impossible is nothing

(#10046) mukibuci válasza Norbi21 (#10034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nagyon visszaestetek :( Most próbáltuk, elég agyatlan játék ;] Olyan furcsán szaggat, bár ez lehet a mobilnet miatt van :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10047) Norbi21 válasza mukibuci (#10046) üzenetére


Norbi21
senior tag

Igen, sajnos eléggé visszaestünk :(. Nekem is szaggat, amikor már magasabb szintű pályákon vagy és jön 3-4 egyszerre, akkor szinte követhetetlen már :((. Na sebaj, megyek hnap Gödöllőre, remélhetőleg a kolis neten hasít majd mint a villám :D. Mondjuk két kp500-at megérne ha véletlen elsők lennénk :)

[ Szerkesztve ]

(#10048) sonykor


sonykor
tag

Vodafone weboldalon vagy egy tök jó készülékkereső. Ime: [link]

Itt van a tulajdonságok menü: [link]. Videótelefonálás nem szerepel a menüben. Jó lenne ha az alapján is lehetne szűrni a telefonokat, hogy melyikben van videótelefonálás vagy nincs.

(#10049) Nessy89


Nessy89
csendes tag

sziasztok!

lehet nagy hülyeséget kérdezek, de ha Vodás mobilinternet sim kártyámat(Internet Basic) beleteszem a telómba működik a net? tehát nem számol fel plusz netezési költséget? (ezt nem állandó megoldásnak szánnám, csak ha szükséges, azt tudom h telefonálni, nem lehet a netes kártyával)

[ Szerkesztve ]

(#10050) mukibuci válasza Nessy89 (#10049) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, hogy miben használod.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.