Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) mukibuci válasza eddhunter (#16000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én régen ezt használtam ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16002) Z0C! válasza eddhunter (#16000) üzenetére


Z0C!
őstag

downloadmeter

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#16003) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Van egy 4gigás mobilnetem és 6.-án van számlazárásom. Elértem a 4gigát, lelassították a netet és ugye számlazáráskor feloldják. Na de ma már 7.-e van kora este mégmindig lassú a netem. Mi a teendő? Köszönöm előre is.

(#16004) Z0C! válasza Laybee (#16003) üzenetére


Z0C!
őstag

call 1270.

telszám Üb. és megcsinálják a srácok :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#16005) club1 válasza Z0C! (#16004) üzenetére


club1
veterán

A Telenornál anno nekem elmagyarázták, hogy van rá az ÁSZF szerint 72 órájuk, hogy a lassítást levegyék az előfizetésről... Mikor azzal érveltem, hogy a lassítás egy automatizmus eredménye, és miért nem lehet a visszaállítást is automatizálni, nem tudták megmondani...

(#16006) Laybee válasza Z0C! (#16004) üzenetére


Laybee
őstag

Csak sajna nem veszik fel nagyon régóta.
Most meg fel se ajánlja az ügyintéző kapcsolását. 0 gomb megnyomásával se reagál.

[ Szerkesztve ]

(#16007) Z0C! válasza Laybee (#16006) üzenetére


Z0C!
őstag

1270 - 1menü. 5menü. 1gomb. 0-s gomb:)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#16008) Laybee válasza Z0C! (#16007) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm, megcsinálták!

(#16009) Barthezz2 válasza club1 (#16005) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért mert a lassíttás az ö érdekük, a visszaállítás meg a tiéd..

Everybody lies.

(#16010) jajistenem


jajistenem
csendes tag

Sziasztok,

Nemrég rendeltem online telefont a vodától, kicsit később hívott is az ügyintéző, hogy átadták a futárszolgálatnak a megrendelésem, hamarosan hívnak egyeztetésre.. Nohát még nem hívtak (már 2nap eltelt), de emlékeim szerint megadott egy telefonszámot, amit leírtam, de sajnos elkevertem. Annyi biztos, hogy 70-es szám volt, mert még ki is emelte, hogy 70es számuk is van. Most ott tartok, hogy a szállítót sem tudom hogy kicsoda és a számot sem tudom, amin meg tudnám érdeklődni mi a helyzet.. Valaki nem tudja esetleg ezt a számot?

[ Szerkesztve ]

(#16011) Blamazs válasza mukibuci (#15999) üzenetére


Blamazs
senior tag

Az lehet, hogy nem fogadnad el. De akkor legalabb annyi lehetne a cegben, hogy egyeztetnek legalabb napot a kiszallitassal kapcsolatban.. Megsem ulhetetk otthon hetekig, hogy vajon mikor hozzak ki a rendelesem.
Amugy meg ez az online rendeles elgge gyerekcipoben van a vodanal.
Nalam 3 ponton bukott a mutatvany, ugyhogy az elso es egyben utolso vasarlasom volt igy.
2011-ben ilyen hibakat elkovetni amit elkovettek, szoval az mar a rohejesseg kategoriajaba tartozik.

(#16012) mukibuci válasza Blamazs (#16011) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Normális futárcég telefonál, hogy mikor megy, sőt még érkezés előtt is felhívnak. Sajna a voda partnere nem ilyen :N

Anno a T webshopban bejelöltem, hogy 15-17 között hozzák a cuccot, a futár délelőtt 10kor jött, majd fel volt háborodva, hogy nem volt otthon senki, másnap pedig még én lettem leb4szva, hogy hogy képzelek olyat, hogy 15 után jön, amikor ő akkor már Pesten jár :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16013) jajistenem


jajistenem
csendes tag

Na, közben kiderítettem, hogy sprinter és a szám is megvan. Fel is hívtam őket, első kérdésük az volt, hogy kaptam-e sms-t arról, hogy átadták a csomagom nekik. Hát én ilyen sms-t még nem kaptam.... Kapnom kellett volna? Két napja hívtak a vodától, akkor csak annyit mondtak, hogy a csomagot átadják a futárnak és majd a futár felhív engem időpont egyeztetés miatt.

(#16014) hackeeeee válasza mukibuci (#16012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én azt nem felejtem el soha, amikor kb. 10 telefonhívást kellet kezdeményeznem ahhoz, hogy megtaláljam, hogy melyik futárnál van a készülék, amit ide hoznak. :D

Véleményem szubjektív...

(#16015) Saccco


Saccco
nagyúr

Most látom, hogy megszüntették a legjobb tarifacsomagot (100 Plus)....

Tud valaki egy olyat mondani ami nagyjából megközelíti (100perc bárhova, 1000 ingyen SMS, hálón belül)?

:R

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16016) mukibuci válasza Saccco (#16015) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha lenne ugyanolyan, akkor nem szüntették volna meg.. Amennyiben eddig ebben a csomagban voltál, akkor nem változott semmi (az áremelésen kívül), csak újonnan nem lehet ilyet kötni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16017) Saccco válasza mukibuci (#16016) üzenetére


Saccco
nagyúr

"Amennyiben eddig ebben a csomagban voltál, akkor nem változott semmi"

Ez oké, ezt tudtam, nem is ez a gondom.

"csak újonnan nem lehet ilyet kötni"

Pont ez kellene.... :))

De nem lelek sok sms+kb100perc tarifát. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16018) mukibuci válasza Saccco (#16017) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vitamax + SMS Lavina ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16019) Saccco válasza mukibuci (#16018) üzenetére


Saccco
nagyúr

:R

Jó ötlet, de előfizetés kellene. :DD

Asszem, majd összesakkozok valamit valamelyik vodánál... :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16020) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ma meglepett a vodafone. Ezt kaptam tőlük nemrég:

"Kedves Ügyfelünk! Örömmel tájékoztatjuk, hogy befejeztük hálózatunk fejlesztését xy* területén, így akár dupla sávszéllességgel internetezhet. Jó böngészést! Vodafone"

*egy közeli település. Azt is tudni kell, hogy HSDPA itt nincs, azért írják, hogy dupla sebesség(GPRS->EDGE).

De azért néztem egyet, hogy így lakhelyemhez mérten tájékoztattak a fejlesztés befejezéséről :)
Bár már ~2 hónapja van EDGE, de elég sokszor visszaváltott GPRS-re. Majd most kíváncsi leszek:)

Everybody lies.

(#16021) PierNight


PierNight
aktív tag

gyerekek h megy itt az egyenleginfó? Előfizetéses vagyok van havi 1200 percem (1000 voda, 200 barhova) és lekértem múlt hónapban is jött, h van még 100x percem és a nettó egyenlegem 1017ft (ez amit +ba ki kell fizetni az előfizun felül?) csak mert ezek utan kijött egy 13ezres csekk(alap 5 ezer amúgy) mivel túlbeszéltem a 1000percem, bar nem gondoltam, h ennyivel...na most ebben a hónapban nem akarok így jarni, most megint lekértem még 129 percem van (sztem ez a 200ból maradhatott) és a nettó egyenlegem 2606ft de múlvt hónapban szamla zaras előtt 2 nappal kértem le és akkor volt 1000ft a nettó egyenlegem....valaki tud valamit ezekkel kapcsolatban?

(#16022) club1 válasza Barthezz2 (#16020) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk azon csodálkozom, hogy a marketing-levélben "akár dupla" sávszélességet említenek, mert a GPRS és az EDGE között nem csak ekkora a különbség...

(#16023) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

50->100MB-ről máig nem kaptam SMS-t, szal majd hétfőn rákérdezek, hogy akkor mi is van pontosan...

Véleményem szubjektív...

(#16024) mukibuci válasza hackeeeee (#16023) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Olvasták, hogy folyton ezen pörögsz itt, ezért neked felezték az adatmennyiséged, érthető okokból erről SMSt nem küldtek ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16025) hackeeeee válasza mukibuci (#16024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet.. :O :DDD

Véleményem szubjektív...

(#16026) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na megjött az első ,,áremelt" számlám, havidíjjal meg túltelefonálással lett összesen 5k egész jó ez így. :DDD

Iphone 7

(#16027) Barthezz2 válasza FET-MEN (#16026) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mennyi volt elötte?

Everybody lies.

(#16028) FET-MEN válasza Barthezz2 (#16027) üzenetére


FET-MEN
veterán

4 volt a havi arra ment rá egy ezres, most a havi 4200, ugyláccik én telefonáltam light osabban. :DDD

Iphone 7

(#16029) Barthezz2 válasza FET-MEN (#16028) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:D

Everybody lies.

(#16030) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valahol fel lehet tolteni a vodas kartyat 1000-1500 forintert de hol?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16031) mukibuci válasza enginev3.0 (#16030) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2000 a legkisebb összeg, akár a honlapon is.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16032) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az mért van, hogy online ügyfélszolgálaton, ha díjcsomagot módosítanák, akkor csak a régi csomagokat adja be, holott azokra elvileg már nem lehet váltani, ezzel szemben az újak meg nem is szerepelnek :F

Everybody lies.

(#16033) hackeeeee válasza Barthezz2 (#16032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem ugyan azért, amiért a mobilwb hobbi még 50MB-s. - Ez megdőlt, mert már átírták. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16034) roobert


roobert
csendes tag

Frissült a lefedettségi térkép, mostantól az EDGE hálózatot is mutatja, vagyis látható, hol tartanak az eszközök cseréjével.

http://vodafone.hu/lefedettsegi-terkep

[ Szerkesztve ]

(#16035) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsiságból átnéztem a Te ajánlatod menüpontot. Mostmár viszont van olyan, hogy új készüléket nem lehet jelenlegi tarifával kérni, hanem mindenképp új csomagot kell kérni hozzá. Lényegében asszem 1, v max 2 telónál láttam, hogy ott volt a gomb, hogy jelenlegi tarifával, többnél nem...

Véleményem szubjektív...

(#16036) mrlujoak válasza roobert (#16034) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hm, nagyon baba.
Most néztem, ha hazamegyek vidékre, akkor már otthon is lesz jó kis EDGE hálózatom, de ahogy látom a tervezett 3G is lesz...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16037) Barthezz2 válasza mrlujoak (#16036) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát a környékemen a 3G/HSPA lefedettség továbbra is nagyon gyér. Pedig az elvileg "fejletebb" nyugati régióban lakom. A tervezett lefedettség ugyan elsőre bíztató, a gond az, hogy ez vagy 5 éve "tervezett".. szégyen :W

Everybody lies.

(#16038) mrlujoak válasza Barthezz2 (#16037) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért azt ne feledjük, hogy a mi hálózatunk elég jó (sőt!) a lefedettséget illetően.

Persze, elvárhatnánk, hogy a legkisebb hegyvidéki faluban is legyen 3G/HSPA de azért ne érjen a bilibe az ujjunk :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16039) Barthezz2 válasza mrlujoak (#16038) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem én, csak nem kicsit idegesítő(lehet, csak nekem), hogy állandóan azzal jönnek a szolgáltatók, hogy ilyen meg olyan hiperszuper net érhető el, csak közben azt az aprócska tényt felejtik el megemlíteni, hogy az alapő 3G országos viszonylatban is csak a nagyvárosok vonzáskörzetében érhető el..

Nem kell nekem HSPA+, de legalább a 3G-t építenék ki országos szinten, mielőtt egymásra licitálva dobálják fel a legujabb technológiákat...Pesten..

Everybody lies.

(#16040) mrlujoak válasza Barthezz2 (#16039) üzenetére


mrlujoak
veterán

Elhiszem.
Viszont azt se felejtsük el, hogy az eddig kritizált, hiányzó EDGE országos lesz, ráadásul fél éven belül, mert ugye annak a befejezését országos hálózatra 2012 tavaszára prognosztizálták.
Azért mobiltelefon készülékek esetében az EDGE-nek is elégnek kell lennie még Kukutyinban is :)

Ahol meg eleve értelmezhetetlen a sebesség (3G, HSPA hiánya mellett a csak GPRS-EDGE) ott eleve nem vezetékmentes megoldással közelítem meg a dolgot...

Notebook és stick kombó megoldással pedig egy vészmegoldás az elérhető EDGE is...

Persze, a nagyvárosokban tudják nyomatni a hiperszupergigamegasebességet...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16041) Hmura válasza mrlujoak (#16038) üzenetére


Hmura
tag

Azért azt ne feledjük, hogy a mi hálózatunk elég jó (sőt!) a lefedettséget illetően.

Itt nézegessél körbe, aztán eléggé gyorsan revideáld az álláspontodat.
Ilyen hézagos, hiányos és gyenge lefedettséget ritkán lehet látni.

http://www.nmhh.hu/dokumentum.php?cid=27886

(#16042) mrlujoak válasza Hmura (#16041) üzenetére


mrlujoak
veterán

A mi hálózatunk alatt a mi, hazai szolgáltatónk által nyújtott (T-mobile, Telenor, Vodafone) lefedettséget értem, a külföldiekkel szemben.

Így marad az álláspontom :) :P

Szerk:

Egyébként meg az első oldalon egy orbitális nagy hiba van a linkelt dokumentumban:

"A T-mobile GPRS (2G) lefedettségi térképe"

Tanítsuk meg az NMHH-nak, mi is az a 2,5G...meg a 2,75... :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16043) NixonHUN válasza Hmura (#16041) üzenetére


NixonHUN
tag

"Itt nézegessél körbe, aztán eléggé gyorsan revideáld az álláspontodat." :R

[ Szerkesztve ]

(#16044) Hmura válasza mrlujoak (#16042) üzenetére


Hmura
tag

Mondjuk első ránézésre is szabad szemmel látható, hogy
a három szolgáltató közül a Vodának van a leggyengébb
lefedettsége.

Csinálok neked rövidesen egy olyan képet, ahol a három szolgáltató
lefedeettségét egy térképen fogod látni.

Arról meg nem is beszéle, hogy Kőszeg, Móvár és Sopron körknyékén
gyakorlatilag mindenhol jó osztrák téerrő van a magyar oldalon, míg
a hazai szolgáltatók közül egyiknek sincs jele elég nagy területeken.

Országos lefedettség, mert nekünk az jár....persze.

(#16045) mrlujoak válasza Hmura (#16044) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor még egyszer, utoljára! :(((
Nem a hazai szolgáltatók lefedettségét versenyeztettem, hanem általánosan a mi MAGYAR szolgáltatói lefedettségünket a külföldiekhez képest.

...és nem régiókra, hanem összességében...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16046) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

Szerintetek lehet úgy venni telót előfizetéssel hogy a kártyát és az előfizetést már 2 hónapja megkötöttem és most vennék alá készüléket.
Ha most venném egyszerre akkor a telefon 12 ezerrel lenne olcsóbb, de már nem tudom egyszerre venni mert az előfizetést megkötöttem.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#16047) mukibuci válasza hitman, (#16046) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, a 3. befizetett számlád után tudsz csak készüléket vásárolni hozzá 2 év hűség vállalásával.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16048) hitman, válasza mukibuci (#16047) üzenetére


hitman,
őstag

:R :R :R
Akkor már kell hűségnyilatkozat?
Mert nekem Tweet van akkor is?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#16049) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Ha előfizetek mobilnetre azt külföldön is tudom használni? Ha igen lassabb lesz?

(#16050) Agro válasza hitman, (#16048) üzenetére


Agro
senior tag

ha előfizetéshez veszel kedvezménnyel telefont akkor az mindig hűséghez kötött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.