Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) Diák66 válasza csab2 (#37540) üzenetére


Diák66
őstag

Én egy hónapja váltottam online. Sikerült. Tuning tarifa helyett már GO-s vagyok 26 év alatti kedvezménnyel. (500 MB net és még ilyen-olyan opció, ami amúgy haszontalan számomra)

(#37552) RootRulez


RootRulez
félisten

Mi ez a készülék havidíj?

Veszek előfizetéssel egy telót és az előfizetési díjhoz még havonta 500-100-2000, akár 3000 Ft-ot kiszámláznak pluszba a telefonért?!!?!?!?!

Akkor miért kell fizetni, ha kihozom? :o

Független telefont használok, de nemsoká lejár a hűségem, ilyenkor ki szoktam hozni egy másik készüléket, hogy megújuljon a hűség és ne változzon a tarifám. Hát erre így rábasztam. :( Nem ér annyit...

Ez épp az ellen van, hogy az emberek megvegyék az olcsóbb előfizus telókat és eladják, mert másikat használnak? Gondlom csak...

═════════════════════════════════════════

(#37553) Daffni2 válasza RootRulez (#37552) üzenetére


Daffni2
addikt

Készülékvásárlás nélkül is hosszabbíthatsz.

"Aki ad,az nyer"

(#37554) RootRulez válasza Daffni2 (#37553) üzenetére


RootRulez
félisten

De akkor nem tok "nyerészkedni"... :U Két évente ennyi járna... :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#37555) bihariszabi válasza RootRulez (#37554) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Adnak ingyen is telefont az előfizetés mellé, ilyen 5000 forintost. Vagy szerinted járna neked egy iPhone 6 mert kötöttél egy előfizetést?

(#37556) RootRulez válasza bihariszabi (#37555) üzenetére


RootRulez
félisten

1. nem kell a szarepől
2. nincsenek akkora elvárásaim, ha hozzám dobnának egy 30K-s telót 10-ért az pont jó lenne. Akkor nyugodtabb szívvel láncolnám magam hozzájuk újra két évre. :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#37557) Daffni2 válasza RootRulez (#37552) üzenetére


Daffni2
addikt

Nemsokára a másik szolgáltatók is kötelezve lesznek arra,hogy a díjcsomag árát külön válasszák a készülékért fizetendő költséggel.

Szerintem ez a korrekt, nézzék meg mennyit beszélsz és annak megfelelő díjcsomagot válassz,majd válaszd ki a készüléket,és látod mennyit fizetsz érte.

Máshol rábeszélnek egy magas havidíjú csomagra,és nagy kegyesen adnak 1 Ft ért készüléket hozzá.
Azután kiderül,hogy jó ha a felét felhasználod.
Akkor mennyibe is került az 1 Ft-os készülék?

"Aki ad,az nyer"

(#37558) mukibuci válasza RootRulez (#37554) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

automatikus a nyerészkedés, mert alacsonyabb lesz a havidíjad, ha nem kérsz készüléket

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37559) RootRulez válasza mukibuci (#37558) üzenetére


RootRulez
félisten

Flottás vagyok, ennél alacsonyabb már nemigen lehet a havidíjam. :U Szal nemtom, legutóbb is 2GB-os nettel hosszabbítottam két évet, amivel pluszba 20K-val olcsóbban tudtam telefont venni.

Vodefone-os cimbora pár hónapja azt mondta, ha nem hosszabbítom meg a hűséget, akkor bukom a másodperc alapú számlázásom, ami most van, azt pedig nem szeretném.

De azóta már lehet voltak változások...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#37560) mukibuci válasza RootRulez (#37559) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

flottásként a 2gb net 2500 lesz, készülékkel pedig 4500 lenne (és 50k kedvezmény van benne)

tehát továbbra is készülék nélkül kellene hosszabbítani

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37561) RootRulez válasza mukibuci (#37560) üzenetére


RootRulez
félisten

1250 Ft a netem, és szeretném, hogy annyi is maradjon... Készülék meg van, csak azért vennék vmit, hogy meghosszabbodjak és eladjam (a kellemeset a haznossal)...

Szóval igen, marad a készülék nélküli hosszabbítás, akkor marad a másodperc alapú számlázás vagy módosítáják a szerződést a hosszabbításkor?

═════════════════════════════════════════

(#37562) bozont


bozont
veterán

Üdv
Vodánál nincs olyan kártyás csomag amit elég egy X összeggel feltölteni és akkor a szabadon felhasználható 1 évig? Ha jól vettem ki a tarifacsomagokból akkor egy feltöltés az egy hónapig érvényes csak?

(#37563) asdf_ válasza bozont (#37562) üzenetére


asdf_
veterán

Van, de nem tekertel le az oldal legaljara, ott van a nem Max tarifa, az kell neked.

(#37564) bozont válasza asdf_ (#37563) üzenetére


bozont
veterán

Tényleg, köszi. :R

Akkor a napokban be is szerzek egy Vodás simet, kipróbálom mit tud mobilnet téren. Már csak ez és a Telenor maradt, Telekom és Blue kiesett.

(#37565) Diák66 válasza bozont (#37562) üzenetére


Diák66
őstag

Igazából a Max tarifák is aktívak 1 évig, a 30 nap csak a kedvezményekre vonatkozik. Vagyis 30 nap elteltével 49 Ft-os percdíj lesz és pont. Semmi más.

(#37566) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat!
Gondoltam, hogy hülyeség, hogy nem lehet kártyásról átváltani előfizetésesre.
Azért ez nem egy apróság, amit megértenék, hogy nem tud a boltban egy ügyintéző.
Most már hagyom a fenébe az egészet, mert gyakorlatilag mindenkinek elküldtem anyu új számát. A régi kártyát beleraktuk egy elfekvőben lévő telefonba, így azon is el tudják érni még egy évig (igaz, az nincs nála, de úgyis jelzi ha keresték).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37567) galaxys80


galaxys80
veterán

Az utóbbi néhány hónapban néha egyáltalán nem vagy csak akadozva hallanak a túloldalon, hogyha 4G-n vagyok.
Ilyenkor ugye visszakapcsol 3G-re viszont van, hogy ezáltal a térerő is teljesen lecsökken. Amint bontom a vonalat egyből felugrik maxra a térerő 3G-n is.
Feleségem karácsony óta használ 4G-s telefont és már nála is jelentkezett ez.
Ti még nem vettétek észre? (Győr)

(#37568) szabogabor10 válasza galaxys80 (#37567) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyelőre semmilyen hívás nem megy 4G-n.
Vagy VoIP-ről van szó?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37569) galaxys80 válasza szabogabor10 (#37568) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem. Direkt írtam, hogy 4G vagyok és mikor érkezik a hívás akkor értelemszerűen átvált 3G-re.

(#37570) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Amúgy az mire jó, hogy az adatbővítő csomag szürkén aktív marad akkor is, ha épp nem rendeltem ebben a hónapban? Az adatforgalom jelző csíkra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#37571) #71835392 válasza galaxys80 (#37567) üzenetére


#71835392
törölt tag

Ha több SIM, több telefon esetén is fennáll, akkor hálózati probléma:
Tessék 3 időpontot összegyűjteni és telefonszámmal és ügyfélbizt kóddal bejelenteni és feltétlenül közölni, hogy több SIM és több készülék esetén is tapasztalható. Célszerű írásban a saját szavaiddal leírni az ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com címre.

Tbetűséknél meg az a játék, hogy nem ugrik vissza 3gre hanem jön az SMS a nem fogadott hívásról. Küzdenek a 4gvel rendesen mindhárom cégnél.

[ Szerkesztve ]

(#37572) galaxys80 válasza #71835392 (#37571) üzenetére


galaxys80
veterán

Igazság szerint november környékén is volt már ilyen. Éppen gondolkoztam rajta, hogy bejelentem, de megszűnt a jelenség.
Néhány napja megint elkezdte. Tervezem a bejelentést, hátha megint helyrejön. :D

(#37573) #71835392 válasza galaxys80 (#37572) üzenetére


#71835392
törölt tag

Magától biztos nem javul(t) meg, vagy más jelentette be és az alapján csinálták meg vagy lehet hogy kiterjedt probléma volt és jelezte a rendszer a NOCban. Szerintem egy emailt megér a dolog, ingyen van.

(#37574) galaxys80 válasza #71835392 (#37573) üzenetére


galaxys80
veterán

A 4G bekapcsolása óta jelent meg ez a probléma. Arra gondoltam, hogy javítgatnak, állítgatnak még ,ezért hol jobb, hol nem.
Na, de majd holnap megfogalmazok egy mailt a problémáról. :)

(#37575) Diák66 válasza galaxys80 (#37574) üzenetére


Diák66
őstag

Eddig én nem tapasztaltam, pont, hogy jól működött a 4G/3G váltás hívásnál. Majd figyelem, hátha beugrik nálam is ez a hiba Győrben. (Szabadhegy)

(#37576) raziel01


raziel01
veterán

Wifi-s Mobilnet lemondasahoz eleg ha bemegyek az irataimmal hozzajuk?
Elvileg anno 1 ft-ert adtak a mifi routert, gondolom azt nem kell visszavinni
Ha nem muszaj akkor nem megyek haza munka után hanem mennek rögtön hozzajuk.

(#37577) Daffni2 válasza raziel01 (#37576) üzenetére


Daffni2
addikt

Felesleges mászkálni,1270 telefonon is lemondhatod.

"Aki ad,az nyer"

(#37578) galaxys80 válasza Diák66 (#37575) üzenetére


galaxys80
veterán

Lehet, hogy itt sem a 3G/4G váltás a fő probléma. Mostanában azt is észrevettem, hogy beszélgetés közben időnként vált a HD és a sima hang között. Egyszer teljesen tiszta, majd átvált a "hagyományos" hangra, aztán van. hogy vissza.

(#37579) csab2


csab2
veterán

Most hívtak a Vodától. 8 GB internetet ajánlottak 3500 forintért havonta, 1 forintos Mifi routerrel.
Szerintetek megéri?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37580) H.Istvan25 válasza csab2 (#37579) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Alapbol 3990 lenne. Telekomnál 4390, ráadásul ott csak 30 megabites. Ha használod akkor megéri

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#37581) szabogabor10 válasza csab2 (#37579) üzenetére


szabogabor10
veterán

Arra vigyázz, hogy a weboldal szerint az eszköz, amit hozzáadnak, nem 4G-s annak ellenére, hogy a csomag támogatja.
Bár neked lehet egyedi csomagot adnak. Ha R216-os mifit kapsz, akkor az 4G-s.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37582) Sayuar válasza csab2 (#37579) üzenetére


Sayuar
őstag

Hűség nélkül megéri.

(#37583) Vangelis válasza Sayuar (#37582) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát úgy igen, de te is tudod, hogy ez nem úgy lesz :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37584) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat!
Én ezzel a tarifával csak USB Sticket találtam a honlapon, mifi routert nem.
Hűség biztosan van rá, lehet, hogy mondta is, csak nem emlékszem rá.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37585) mukibuci válasza csab2 (#37584) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

árlista - van 2 év hűség és 4990 a 4G képes mifi ára

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37586) bihariszabi válasza mukibuci (#37585) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mennyivel jobban néz ki, mintha 5000.- lenne :)

(#37587) csab2 válasza mukibuci (#37585) üzenetére


csab2
veterán

E szerint a lista szerint akkor nekem 1 Ft-ért a nem 4G-s Mifit ajánlják.
Végül is az sem rossz, úgysem letöltéshez használnám, hanem netezéshez. Ahhoz meg elég a 3G.
Vagyis a szuper akció havi -500 Ft.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37588) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Apple készüléket aki függetlenített nemrégiben a Vodafone-nál leírná a tapasztalatát, hogy mennyi időbe tellett? Tovább mi volt az eljárás menete?

Nagyon megköszönnék minden infót! :R

(#37589) Kicsirics77 válasza Vasinger! (#37588) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szia.
éppen most készülök erre,a menete az,hogy bármilyen olyan papírt előkeresel ami igazolja,hogy a vodánál vásároltad(gari papír,számla)illetve a készüléket be kell vinni bemutatni,hogy nálad van plussz 2500 ft ha már nincs rajta hűségidő.
az átfutási időröl nemtudok nyilatkozni mivel egyelőre még nem indítottam el,csak utána érdeklődtem,hogy mi a menete.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37590) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Édesapámat hívta megint a voda, mert mindenáron el akarják terelni a 100 éve megszüntetett Vitamax joker plusz-ról.
Azt mondta neki az ügyintéző hölgy, hogy van valami szintén feltöltőkártyás csomag, ami havi 500 ft pluszért (mint ahogy ugye volt havonta levont összeg a vitamax joker plusznál is a jó percdíjakért cserébe), és akkor minden hálóba bármikor 20 forintért beszélne egységesen. Azt mondta a honlapon ez megtalálható, de kérekszépen egy linket, végignéztem, nem találtam semmi ilyet, amit mondott :(

(#37591) Vasinger! válasza Kicsirics77 (#37589) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi, ezeket kb. én is tudtam, mert beszéltem az ügyfszolgálattal. Most utánanézve azt mondják, hogy kb. 2 nap átfutási ideje van, mire az Apple függetleníti a telót.

(#37592) bozont válasza icecave (#37590) üzenetére


bozont
veterán

Én sem találtam először, lejebb kell görgetni és ott vannak a Perc+ és Net+ csomagok. Neked szerintem az előbbi kell: [link]

(#37593) Sayuar válasza icecave (#37590) üzenetére


Sayuar
őstag

Egyedi ajánlat. Se az ászf-ben, se a voda oldalán nem szerepel.
Igy keresd a böngészőben: vodafone beszélj olcsón

[ Szerkesztve ]

(#37594) icecave válasza Sayuar (#37593) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, szerintem ez az. Viszont ennek mi az alapcsomagja? Mármint szerintem a joker plus is visszaáll valami alapra, ha nincs 500 ft fedezet épp a kártyán.

(#37595) 4Grider válasza icecave (#37594) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem tök mindegy mi az alapcsomagja. Ha régi csomagról akarnak ezzel eltéríteni, logikusan választanod kell valami most elérhető csomagot.

(#37596) galaxys80 válasza #71835392 (#37571) üzenetére


galaxys80
veterán

Megtettem a hiba bejelentését.Részletesen leírtam minden tapasztalatot.
Voda válasza:
Panaszát kizárólag abban az esetben tudjuk vizsgálni, amennyiben eljuttatja hozzánk a hiánytalanul kitöltött Vodafone Bejelentőlapot öt darab, öt napnál nem régebbi – órával és perccel ellátott – időponttal, amikor a jelenséget tapasztalta.

Na most ez valami vicc?
Tehát, ha az elkövetkező 5 napban nem tapasztalom legalább ötször, akkor ez nem hiba? :W
Szerintem meg, ha havonta 1-szer jön elő a hiba az is sok.
Most eljutottunk oda a feleségemmel, hogy mindketten inkább 3G-re állítottuk a telefont, így legalább beszélni is tudunk egymással tuti.

(#37597) Kicsirics77 válasza galaxys80 (#37596) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ne stresszelj,nálunk a lakásban csak 2G működik a csodás minibázis meg mindenre jó csak arra nem amire kellene.
egyébként tényleg ki kell tölteni a hibajelentőt mert másképp hogy keresse meg a pontos hibát a számhoz az adott bázisállomáson.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37598) galaxys80 válasza Kicsirics77 (#37597) üzenetére


galaxys80
veterán

Nincs azzal gond, hogy ki kell tölteni. Ez egyértelmű. De van, hogy 1 hétig egyszer sem jelentkezik a probléma.
Na most, akkor, hogyan adjak meg neki 5 időpontot 5 napon belül?

(#37599) Kicsirics77

Az lesz. Ha megint előjön gyorsan leírom a dátumot és elküldöm.
Nekem alapvetően semmi bajom a Vodával. De ez elég idegesítő dolog, hogyha 4G-n vagyunk az asszonnyal, akkor van, hogy iszonyat akad a vonal.
Korábban azt hittem a telefonommal van a gond. De azóta már másik készülékem van és az asszony is másik telefont kapott. A hiba meg megmaradt.

[ Szerkesztve ]

(#37599) Kicsirics77 válasza galaxys80 (#37598) üzenetére


Kicsirics77
veterán

add meg akkor amikor előjön,le kell szarni,ha a munkájukat végeznék akkor nem lenne ilyen gond.
én most eléggé be vagyok rágva a vodára a hülyeség miatt.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37600) Vasinger! válasza Kicsirics77 (#37589) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyébként ezekről a papírokról van valami infó valahol, hogy mi kell függetlenítéshez? Mert a voda honlapján nincs fent semmi.

Akkor gondolom ahogy említetted kéne a mobil számlája/garija/rendelési azonosítója, lakcímkártya, személyi, meg maga a telefon. Még valami esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.