Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) szabogabor10 válasza bihariszabi (#37100) üzenetére


szabogabor10
veterán

De lesz, mindhárom hazai sávot tudja.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37102) 4Grider válasza szabogabor10 (#37101) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolod AWS-en nyomják a hazai LTE-t?

(#37103) bihariszabi válasza szabogabor10 (#37101) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Az LTE sorában nem látom a 800-at, csak az AWS mellett.

@Badabum
Szerintem nem volt hiba. Én is a Telekomtól jövök. Hiába van/volt ott 4G, nem volt net. Egyszerűen nem működik. Kimozdulsz a városból és nem tudsz netezni Telekommal. De olyan is volt gyakran, hogy a város közepén csak a homokórát bámultam unottan, pedig full 4G-t mutatott. Én még így se tartom rossz ötletnek azt, hogy átjöttem, hogy küzdök a 4G levadászásával. A Voda működik Edge hálózaton is.

[ Szerkesztve ]

(#37104) TomPack válasza eami (#37091) üzenetére


TomPack
őstag

Úgy értem, ha mondjuk elfogy a megújuló mondjuk egy hét alatt, akkor csak plussz adatot vehetek, vagy újraaktívàlhatom a megújulót? Na de mindegy, hamarosan úgyis elfogy és majd kipróbàlom! :)

(#37105) Bozek válasza TomPack (#37104) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak PluszAdatot vehetsz. A megújuló meg majd megint ketyeg a következő hónapban.

(#37106) TomPack válasza Bozek (#37105) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi a gyors vàlaszt!

(#37107) szabogabor10 válasza 4Grider (#37102) üzenetére


szabogabor10
veterán

AWS 800 / 900 / 2600 tudtommal nem létezik. Márészt ott is van, hogy EU SKU.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37108) Kronk


Kronk
őstag

Meg tudnátok mondani, hogy a havi megújuló adatot, milyen feltételek mellett lehet lemondani? Vagy egyáltalán hogyan működik, naptári hónapra van, vagy a megrendeléstől számított 30 nap, stb...
Feltöltő kártyás netről lenne szó. :R

http://totesz.myminicity.com/

(#37109) 4Grider válasza szabogabor10 (#37107) üzenetére


4Grider
nagyúr

De ott a gyári leírásban az AWS is. Ha hülyeséget írnak a specifikációban, ne várd el, hogy minden klappolni fog. Az is gyanús, hogy a hozzászólónak nem működött a várost elhagyva a Telekom LTE. Ez nekem egyértelműen a 800 MHz hiányát jelzi, az ui. a városokon kívül szinte mindenütt van, én úton-útfélen azon lógok.

(#37110) szabogabor10 válasza 4Grider (#37109) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, az más kérdés, hogy stimmel-e a leírás. Amúgy nem is értem, mit keresne az AWS egy állítólag EU-ba szánt készüléknél...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37111) Zsocy155 válasza Kronk (#37108) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem előfizus van, de beléptem az oldalon és lemondtam gond nélkül.

(#37112) Kronk válasza Zsocy155 (#37111) üzenetére


Kronk
őstag

tehát akár 4-5 hónap után is le lehet mondani?

http://totesz.myminicity.com/

(#37113) Zsocy155 válasza Kronk (#37112) üzenetére


Zsocy155
őstag

Igen. Belépsz a Vodafone oldalán a te számoddal (ha már regisztráltál) és ott bármikor.

(#37114) bihariszabi válasza szabogabor10 (#37110) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Hát nem vagyok teljesen biztos benne, hogy EU a cucc (függetlenül attól, hogy WW ROM van rajta), mert okosboltban vettem (sajnos). Viszont a Telekommal más készülékkel sem voltam megelégedve és a kollégáim is ugyanazokra a problémákra panaszkodtak a Telekommal kapcsolatban, amiket fentebb leírtam (nekik eredeti Telekomos a készülékük). Ezért is gondolom, hogy igazatok lehet, talán nem is tudja a telefon a 800 MHz-et. Ha van tipp, hogyan deríthetném ezt ki, akkor megköszönném. Az biztos, hogy valamelyik nap az ÜSZ bekapcsolta a simkártyámra a 4G-t, a 48 óra is letelt. Arra pedig rákérdeztem, hogy az APN az ugyanaz 4G esetén is mint a jelenlegi H+ működő beállítás.

(#37115) #71835392 válasza Dave1984 (#37087) üzenetére


#71835392
törölt tag

Mégegyszer leírom: nem a panaszod miatt lettél "hülyének nézve", hanem mert butaságokat és valótlan dolgokat írkáltál...
Viszont azt meg te írtad, hogy arra nem vetted a fáradtságot, hogy a panaszodat hivatalosan bejelentsd az említett netes formanyomtatványon amit mailben küldtek. Akkor mitől javult volna meg? Igazad van, egyszerűbb a szolgáltatót a fórumban anyázni, attól biztos megoldódik a probléma...

(#37116) Zack1899 válasza trec12 (#37076) üzenetére


Zack1899
tag

Miért csinálnának bohócot? Itt vannak az ünnepek. Nagy valószínűséggel le vannak terhelve. Ezért mondtam hogy próbálkozz :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#37117) Kicsirics77 válasza Zack1899 (#37116) üzenetére


Kicsirics77
veterán

amiért lassan 3 hónapja belőlem is bohócot csinálnak egy minibázissal kapcsolaban,töketlen plázacicák ülnek a vonal végén akiknek semmi fogalmuk arról,hogyan is kellene egy technika problémát kezelni vagy megoldani, szíves türelmét kérem és a zene csak szól akár 10-15 percig is mire a válasz az,hogy jelenleg sajnos nem tudjuk megoldani a problémát sajnáljuk. ez ám a hozzáállás 2015-ben.
mondom én úgy, aki lassan 10 éve vodafonos és eddig egyetlen problémám sem volt velük.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37118) bihariszabi válasza Kicsirics77 (#37117) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Hát nekem sem képes senki megmondani, hogy miért nem működik az internetes ügyfélszolgálati hozzáférése, de optimista vagyok :D. Az se tetszett, hogy mikor elfogyott a csomagban foglalt netem, akkor a rendszer a plusz adat opciót dobta fel, semmi mást, holott gondolom van más netje is a vodának, pl havi megújuló. Bár kissé mókás, hogy ilyen kevés adatot adnak a 4G világában és a csomaghoz adott 200 megát 10 perc alatt is el lehet használni. Vagy inkább siralmas? Csak azért nem panaszkodok, mert a másik 2 banda sem jobb, de itt legalább megy a net.

(#37119) RedSix válasza Kicsirics77 (#37117) üzenetére


RedSix
tag

E-mailt próbáltál írni? Ott azért több idő van a kivizsgálásra, gondolkodásra.

***Live online, love online***

(#37120) Kicsirics77 válasza RedSix (#37119) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szeptember óta számtalan telefon és e-mail, érdekes módon írtam a facebook oldalukra és egyből kaptam azóta 2 tájékoztató levelet is egymás után amiben elnézést is kértek.
ez pedig még nincs egy órája sem, úgy látszik a nyilvánosságnak még mindíg hatalmas ereje van.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37121) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziaszok!
Kaptam egy iphone 5-öt. Nano sim-et kéne kérnem a vodától, hogy használhassam. A mostani sim-em kb 3 éves, 1 éve micro-ra lett vágva elég csúnyán a széle is megsérült egy kicsit, de gond nélkül használható. Na most akkor ugye sérült is meg használható is ,de a telefon csere miatt mégsem tudom használni. Fizetnem kell a cseréért vagy sem? Illetve az üzletben rögtön cserélik?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#37122) Daffni2 válasza Bagira01 (#37121) üzenetére


Daffni2
addikt

Kérdés előtt a keresőt használhatnád azért :R

Számtalanszor le lett írva már, ha másik készüléket szeretnél használni,és a jelenlegi kártya nem jó bele,díjmentesen cserélik!
Mindegy,hol vetted a telefont.

Bemész egy Vodafone képviseletre,és elmondod ilyen egyszerű.

Feltétel,hogy a te neveden legyen az előfizetés.

"Aki ad,az nyer"

(#37123) Beca1990


Beca1990
senior tag

a Vodafone mennyiért és milyen készüléket függetlenít?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#37124) jeni válasza Beca1990 (#37123) üzenetére


jeni
félisten

azokat melyek a neveden vannak és kb.20000Ft

(#37125) eami válasza jeni (#37124) üzenetére


eami
addikt

nem 2500 körül?

(#37127) eami válasza Daffni2 (#37126) üzenetére


eami
addikt

Igen, ÁSZF 1. melléklet 9.3:
A hálózati zár feloldásának díja:
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 0-1 év között: bruttó 20.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 1-2 év között: bruttó 10.000 Ft
Az előfizetői szerződés megkötésétől számított 2 év után: bruttó 2.500 Ft
Ez 2012 szept 1 előtt vásárolt motyókra érvényes. Utána már mindenképp ki kell várni a határozott idejű szerződés végét. stb, stb, el kell olvasni sok szöveg :P

(#37128) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek /Urak!

Vodafone Go SIM tarifa csomag számláz valamit ha otthon wifin hívok külföldi számot Viberen vagy Whatsappon keresztül?

Gyanúsan magas lett az e havi számla összege pedig csak párszor beszéltem hugommal aki Svájcban dolgozik, akkor is Viberen vagy Whatsappon keresztül.

Let the Zone take me if I am.

(#37129) 4Grider válasza kutga (#37128) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ebben az esetben (Wifi+voip) a Vodafone-nak semmi köze nincs a voip hívásodhoz. A Vodafone a GSM hívásokért számláz, pl. ha a húgod telefonszámát felhívod.

(#37130) kutga válasza 4Grider (#37129) üzenetére


kutga
nagyúr

Az számít hogy neki külföldi előfizetése van?

Ha mobilnetet használok (4G) mondjuk Viber hívásra akkor sem a gsm hívásért kellene számláznia.

Let the Zone take me if I am.

(#37131) 4Grider válasza kutga (#37130) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amíg Viberen hívod, semmi köze hozzá a Vodafonenak. Ha viszont a hívott nem elérhető aktuálisan Viberen és nincs Viber out egyenleged feltöltve, fel szokta ajánlani a kliens, hogy natúr hívja. Ha akkor igent nyomsz, az már gsm hívás lesz. Mondjuk figyelmeztet is rá.

(#37132) Bogyi007 válasza eami (#37034) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bocsi de ez akkor még jobban fájni fog. ;-)

Tavaly áprilisban amikor a Nokia (Lumia) 625-ös telefonomat elhoztam tőlük (Szegedi Árkádban levő nagy üzletükből) akkor nemhogy INGYEN cserélték a Sim kártyámat hanem felkínáltak még 1-et feltöltőkártyásnak, de azt nem kértem mivel a családban màr van kettő....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37133) Beca1990 válasza eami (#37127) üzenetére


Beca1990
senior tag

és ha nincs a nevemen akkor tuti bukta? :F

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#37134) Daffni2 válasza Beca1990 (#37133) üzenetére


Daffni2
addikt

Bizony az!

"Aki ad,az nyer"

(#37135) Bozek válasza Bogyi007 (#37132) üzenetére


Bozek
nagyúr

"elhoztam tőlük (Szegedi Árkádban levő nagy üzletükből) akkor nemhogy INGYEN cserélték a Sim kártyámat"

Kiemeltem a lényeget. Itt arról volt szó mindig is, hogy abban az esetben kell-e fizetni, amennyiben nem a Vodafone-nál vásároltad a készüléket. Ha náluk vetted, akkor természetes, hogy ingyen cserélik.

(#37136) Debilon válasza Bozek (#37135) üzenetére


Debilon
addikt

nem kell, tegnap cseréltettem ki a sim-et... kb. 6 éve vettem utoljára függő telefont, akkor sem magamnak, meg sem kérdezték hol vettem a telót, cask mondtam mit szeretnék és már adták is az új sim-et ingyér és bérmentve

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#37137) mukibuci válasza Debilon (#37136) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

üdv annak a néhány kiváltságosnak a táborában, akik valami rejtélyes véletlen folytán ingyen cseréltek sim-et. azért majd figyeld a számlád, nehogy utólag kiszámlázzák :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37138) Debilon válasza mukibuci (#37137) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk lehet átverés lesz, mert egy 1 ft-os számlát kiállított a hölgy, hogy a készletnyilvántartásból kivehesse amit adott :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#37139) jeni válasza Debilon (#37138) üzenetére


jeni
félisten

Nálam is 1Ft-s számla volt. Ilyen formán utólagosan nem számlázhatják ki ismételten.

(#37140) mukibuci válasza jeni (#37139) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de igen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37141) snooze válasza mukibuci (#37140) üzenetére


snooze
veterán

de csak az 1ft-ot..nem?

GO Gunners!!!

(#37142) mukibuci válasza snooze (#37141) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az már szerepel a számlán, amit kapott..

ha fizetős a simcsere, akkor azt előfizetés esetén nem a helyszinen kell fizetni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37143) snooze válasza mukibuci (#37142) üzenetére


snooze
veterán

és az nem kellene közölni az elöfizetövel akkor?

GO Gunners!!!

(#37144) mukibuci válasza snooze (#37143) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt most komolyan kérdezed :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37145) Debilon válasza jeni (#37139) üzenetére


Debilon
addikt

tudom, hogy nem :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#37146) snooze válasza mukibuci (#37144) üzenetére


snooze
veterán

jahhh..mert akkor itt jol mellébeszélsz,nem a kérdésre válaszolva..
még jo,hogy nem itt vagyok számláselöfizetö.. :C

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#37147) mukibuci válasza snooze (#37146) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jó, akkor megpróbálom kicsit hosszabban, hátha...

ha a sim cseréje díjmentes, akkor kapsz róla egy 1ft-os számlát és kész
ha a sim cseréje fizetős, akkor kapsz róla egy 1ft-os számlát, valamint a következő számládban lesz a 7000ft terhelve (feltöltőkártyásként helyszinen fizetendő 1ft helyett 5000ft)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37148) snooze válasza mukibuci (#37147) üzenetére


snooze
veterán

De ezt közlik is az elöfizetövel hogy igy lesz?mert itt a kolléga is igy kapta a számlát..
Amugy ki tulajdona a kártya?a vodáé?

GO Gunners!!!

(#37149) mukibuci válasza snooze (#37148) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem, ezt nem közlik. hétpecsétes titok..... :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37150) snooze válasza mukibuci (#37149) üzenetére


snooze
veterán

Hmm..viccses vagy..csak volt rá már példa,ismim járt igy,hogy a tisztelt eladó elfelejtette közölni,talán nem véletlenül..ezért kérdeztem hogy is van ez..
A másik kérdésemre nem irtál..

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.