Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) mukibuci válasza vgyuri (#41000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41002) MK VII válasza MK VII (#40988) üzenetére


MK VII
veterán

Nos.. Ma megérkezett a kártya.. Tényleg sima fehér borítékban Vodafone logóval.. Semmi köze a futárhoz. :)
Nem is értem unokaöcsém miért kapott olyan sms-t, hogy az MPL futár viszi :) Mindegy. A lényeg, hogy megjött..

(#41003) Top cat válasza MK VII (#41002) üzenetére


Top cat
őstag

Akkor van remény, hátha ma nekem is megérkezik :)

(#41004) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy tuti kártyát rendelek ami 0 forint a webshopban a lányomnak lenen mot telenornál van, akkor az ajánlói kedvezményt hogy tudom érvényesiteni? vagy hogy megy ez,? én is kártyás vagyok már nagyon rég, köszi

(#41005) HXY válasza vgyuri (#41000) üzenetére


HXY
addikt

Ez igaz, de meg lehet ingyen duplázni, vagyis 6000Ft lesz a 3000Ft-ból, de erről itt nem beszélhetek.

(#41006) 4Grider válasza pimmi (#41004) üzenetére


4Grider
nagyúr

A promóció keretében Ajánlónak (továbbiakban: Ajánló) tekintjük azt a meglévő, lakossági utólag fizető
(számlás), Előre Fizető (feltöltőkártyás) vagy flotta Előfizetőt, aki a Vodafone márkaüzletekben, viszonteladói üzletekben, a Vodafone Magyarország Zrt. hálózatából díjmentesen hívható 1270 és 1401 telefonos ügyfélszolgálatokon, 1270 telefonos Ügyfélszolgálatra elküldött szöveges üzenettel
vagy a www.vodafone.hu elektronikus ügyfélszolgálaton regisztrálja magát Ajánlóként, és a Vodafone Magyarország Zrt. (továbbiakban: Vodafone) szolgáltatásait harmadik fél számára népszerűsíti.
A promóció keretében Ajánlottnak (továbbiakban: Ajánlott) tekintjük azt azújlakossági Utólag Fizető
(számlás), Előre Fizető (feltöltőkártyás) vagy flotta lakossági Előfizetőt, aki a Vodafone márkaüzleteiben, viszonteladói üzleteiben vagy a www.vodafone.hu webshopon keresztül történő szerződéskötés során egy korábban Ajánlóként regisztrált Vodafone Előfizető telefonszámának megadásával egyidejűleg jelzi, hogy az Ajánló népszerűsítette számára a Vodafone szolgáltatásait.

(#41007) Hoorus válasza HXY (#41005) üzenetére


Hoorus
őstag

Privátban beszélhetnél róla.. :))

(#41008) pimmi válasza 4Grider (#41006) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, ez ok, de a tuti 0 forintos rendelésénél nincs olyan opció ahova bármit meg lehetne adni, kuponkódon kívül,
a duplázás engem is érdekelne,

[ Szerkesztve ]

(#41009) makoss válasza St3ven (#40959) üzenetére


makoss
addikt

Ne keverd össze a kínais, ebay-os rendeléseket! Az Eustocknál ha igaz DPD futár hozza ki, és annál is kell fizetni! Ez kivétel, mert a többit neten kell rendezni bankkártyás, paypalos fizetésről negatívak a tapasztalataim sajnos :U :( Úgy kéne mindnél, akárhonnan rendelem, hogy a futárnál kelljen fizetni! (!!)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41010) MK VII válasza makoss (#41009) üzenetére


MK VII
veterán

Bocsánat, hogy közbeszólok, de milyen negatív tapasztalataid vannak ebay-os paypalos fizetésről?
Millió egy kínai cuccot rendeltem már paypall-al vagy sima bankkártyás fizetéssel és soha semmi gond nem történt.. Az áru mindig megérkezett épségben, azt kaptam amit rendeltem, nem húztak le több pénzzel..
Őszinte leszek veled... Én meg, ha tehetném nem is rendelnék már itthoni boltoktól, mert akkora felárakkal meg szállítási költségekkel dolgoznak, hogy nekem lesülne a pofámról a bőr, ha én lennék a boltvezető.

Az itthoni csomagszállítás, postaszolgálat a béka segge alatti szintet sem éri el a külföldihez képest..
Van, hogy 3-5 napba telik egy elsőbbségi ajánlott csomag eljuttatása a célba, határokon belül? Kész vicc.. Pont azért fizetnék, hogy másnapra odaérjen, de nem ér oda, viszont a sápot leszedik tőlem..
Kínából ingyen ideér a világ másik feléről, másfél-két hét alatt bármi...

[ Szerkesztve ]

(#41011) HXY válasza pimmi (#41008) üzenetére


HXY
addikt

Csak ezekben az üzletekben:
Budapesten az Allee bevásárlóközpontban található Vodafone márkaüzlet
Budapesten az Europarkban található Vodafone márkaüzlet
Nagykanizsán található Vodafone márkaüzlet
Debrecenben minden Vodafadone márkaüzlet

De ez nagyon nem publikus, ezért akit érdekel az írjon privátot!

[ Szerkesztve ]

(#41012) wanted5


wanted5
őstag

megjött a sim, aktiváltam, tudnak hívni is, de az online oldalra nem tudok belépni, se regisztrálni, tudja valaki miért van ez?

fontos lenne, mert a számhordozást szeretném elindítani

(#41013) Hoorus válasza wanted5 (#41012) üzenetére


Hoorus
őstag

Van 1 nap átfutása. Holnap már fogsz tudni regisztrálni.

Üdv

(#41014) Top cat válasza MK VII (#41002) üzenetére


Top cat
őstag

Megjött nekem is végre :DD

Te beaktiváltad már?
Online aktiváltam dél körül, de az aktiválásról szóló SMS még nem jött meg.
Hívni lehet a számot de hívást nem lehet róla indítani.

[ Szerkesztve ]

(#41015) MK VII válasza Top cat (#41014) üzenetére


MK VII
veterán

Dehogy aktiváltam.. Nincs független vagy Vodás telefon a családban.. Majd egyszer aktiválom..
Az sincs ráírva, hogy meddig lehet aktiválni.. Remélem nem csúszok ki az időből. :)
Igazából ilyen armageddon telefon lesz belőle, ha minden előfizunkat letiltanák egyszerre (nem fog megtörténni) vagy az UFO-k elviszik a többit (ez előbb megtörténhet) akkor előveszem ezt.. Szóval nagyon holtvágányon lesz a kártya.. Senki nem Vodás a családban. :)

(#41016) makoss
Még mindig tartom azt, hogy itthon előbb történik veled valami gebasz egy internetes rendelésnél mintha külföldről rendelnél.. Természetesen megértelek.. Volt negatív tapasztalatod, de ennyi erővel akkor akár, ha elestél a biciklivel többet nem fogsz rá felülni? Ha elütöttek a zebrán akkor többet nem mész át a zebrán?
Értem én, hogy pfujj pfujj csájna, de koránt sem annyira rossz a helyzet mint ahogy gondolod.. :)

[ Szerkesztve ]

(#41016) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy vodafone tutira melyik most az a netes csomag ami a felhasználható adatmennyiség is értelmes ugyanúgy az ár is?
Amit néztem az függ a felhasználható időtartamtól is, van olyan amihez még több időt adnak mint 1 hónap? :R

(#41010) MK VII: Én végérvényesen végeztem a külföldi rendelésekkel, hogy miért?
A legutóbbi rendelésem (tabot) úgy kb 2 hónap volt, amibe a pénzem zárolását, vám, áfa meg sok ideg méregbe került mire lejött, így aki kínából rendel annak sok sikert! :C Hajrá!
A telómat itthonról a t-mobiltól rendeltem úgy 4 éve, korrektek voltak.
A fényképezőmet kb 1 éve, a 220volt.hu-tól rendeltem, korrektek voltak.
Külföldről, kínából soha semmit!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41017) Top cat válasza MK VII (#41015) üzenetére


Top cat
őstag

Ez van az aktiváló oldalon:
Mielőtt nekikezdenél az aktiváláshoz, ellenőrizd, hogy érvényes-e a kártyád felhasználhatósága (keresd a Kiadható dátumot a csomagoláson vagy a kártyán)

Az enyémre 2017.10.01 van írva. Ezek szerint egy évig jó.

(#41018) MK VII válasza Top cat (#41017) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor az az a dátum.. Rendben.. Nekem is az van rajta..
Azt hittem az azt jelenti, hogy maximum addig értékesíthetik ezeket a kártyákat. De végülis ezt is jelenti. :D

(#41019) wanted5 válasza Hoorus (#41013) üzenetére


wanted5
őstag

oks, köszi :R

MK VII nem értem, hogy miért kellett annyit idegeskedni, meg parázni, akkor azon, hogy megérkezik-e, ha ennyire felesleges a kártya

(#41020) Top cat válasza MK VII (#41018) üzenetére


Top cat
őstag

Azért mérget ne vegyél rá hogy addig érvényes marad.

Amikor felhívtam az ügyfélközpontot azt mondták, ha megjön a kártya minél előbb aktiváljam.
Utána 90 nap van rá, hogy feltöltsem.

Nekem most T-s van 49/Perc, ennél a 19/Perc kicsit kedvezőbb :D

(#41021) MK VII válasza wanted5 (#41019) üzenetére


MK VII
veterán

Nem paráztam... Azt hittem valamit nem jól csináltam a rendelésnél, mert unokaöcsémnek sms-t is küldtek.. Azt hittem, hogy én elkúrtam valamit, viszont akartam egy ilyen kártyát.
Nem felesleges a kártya csak sokadik opció lesz a családban. Előreláthatóan édesanyám fogja megkapni. Ha nem akkor meg tartalék lehetőségnek lesz.

(#41020) Top cat
Jójó persze. Egy héten belül biztos, hogy aktiválom..
Amúgy szerintem azért mondják, hogy minél előbb aktiváld, hogy nehogy kereskedj vele.. Ha egy kártya aktiválási ideje xy dátumig lehetséges akkor előbb nem fogják megszüntetni az aktiválhatóságot.. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41022) Sayuar válasza makoss (#41016) üzenetére


Sayuar
őstag

az 500 MB-os megújuló: az első hónapban ingyenes, a második hónapban fél áron van (azaz 600 Ft) a 3. hónaptól teljes áron mérik, 1200 FT-ért.
Tehát 30 + 30 napig az 500 MB a nyerő, az 59. napon érdemes lemondani, és az 1GB-os megújulót aktiválni, mert az "csak" 300 Ft-tal több mint az 500 MB-os, de 2x annyi adatot tartalmaz.

(#41023) Dexar007 válasza Sayuar (#41022) üzenetére


Dexar007
veterán

En aktivalaskor kertem a netes oldalon az ingyen 500 megas netet,de nem jött meg..ket nap mulva felhivtam az ügyfelszolgalatot,es 2000ft-ot feltöltöttek a kartyamra,amiböl rendelhetek majd ha gondolom. Rendesek. :)

Give me your cum,bull!

(#41024) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az egész voda hálózat rossz most vagy csak itt a keleti végen?
Vodás számokat nem tudok hívni, a térerő ikonon csak egy "X" van nálam.

#?*@&!

(#41025) Kicsirics77 válasza zeon.hu (#41024) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mit jelent a keleti vég,mert szolnokon semmi gond sem a hálózattal sem a hívásokkal.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#41026) MK VII válasza Kicsirics77 (#41025) üzenetére


MK VII
veterán

Szerk.: Semmi..

[ Szerkesztve ]

(#41027) zeon.hu válasza Kicsirics77 (#41025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hajdúszoboszló.
Bő fél óráig nem voltam elérhető és voda számokat nem tudtam hívni.
Már jó, jönnek sorban a hívásértesítők.
Akivel beszéltem azóta, azok is erre panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#41028) Kicsirics77 válasza zeon.hu (#41027) üzenetére


Kicsirics77
veterán

itt még csak kiesés sem volt tapasztalható,nyilván valamelyik bázisállomás eshetett ki az esetedben.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#41029) makoss válasza Sayuar (#41022) üzenetére


makoss
addikt

Ezt mondod?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41030) Sayuar válasza makoss (#41029) üzenetére


Sayuar
őstag

nem azt, henem EZT

(#41031) zeon.hu válasza Kicsirics77 (#41028) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vészes, csak 3 gyerkőt haverral felváltva szoktuk elhozni a suliból, így odamentünk mindketten, mivel beszélni sehogy nem tudtunk :)

#?*@&!

(#41032) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kérdésem lenne, hány cserénél tudok elállni a telefonomtól ?
1 már a 0. napon megtörtént kamera modul hibás telefont kaptam.
most beadom a jelenlegimet, valószínűleg ez is hw hibás lesz.
És még bootloop érintett az egész széria G4, és nem várnám meg ha ezt javítják bekövetkezzen.

Az egész azért gáz, mert kb 3 hónapja hoztam el a szolgáltatómtól, és többet vártam volna.
Jóváírást tudok kérni és valamilyen másik modelt elhozni ?

(#41033) MK VII válasza ADAM1337 (#41032) üzenetére


MK VII
veterán

Én személy szerint a 4 hónapos Huawei P9-cem ötödször küldtem fel a szervizbe, mert sorozatosan hibásan küldték vissza.. Most jutottunk el odáig 3 hónap alatt, hogy csereutalványt kapok... Mondjuk ez a Telekomnál volt és új készülékkel..
Szerintem nem fogják javítani a G4-ed. Kapni fogsz egy csereutalványt mivel régi készülék és ugyan olyat nem tudnak már adni...
Arra figyelj oda, hogy a készüléked vásárláskori listaárát kapd vissza illetve olyan értékben kell kapnod csereutalványt...
Nem tudom, hogy a Vodkafone mennyire akar majd átkúrni, de a Telekom rendszeresen húzza le a vásárlóit nem valós adatokra hivatkozva..
A lényeg, hogy figyelj oda.. Tudd meg mennyi volt a vásárláskori ára a készülékednek, nem akciós meg ilyesmi, hanem a teljes listaára, és úgy menj oda, hogy tudod... Kíváncsi leszek, hogy mennyit fognak felajánlani..
Telekom még úgy próbálja átverni a jó népet, hogy azt mondja, hogy felvásárolja a készüléket valami nevetséges áron...
Szóval légy résen..

(#41034) Beni2360 válasza ADAM1337 (#41032) üzenetére


Beni2360
félisten

A jogszabály szerint 3. egyazon hibánál már lehet kérni a cserét vagy a visszafizetést.
A 4. különböző hibánál lehet szintén a fenti eseteket kérni.
150 K laptopnál a 3 . hibánál kértünk és kaptunk egy új laptopot és ráadásul az eltelt egy év után már azon az áron jobb gépet kaptunk és indult a 2 év gari újból.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41035) mukibuci válasza Beni2360 (#41034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

linkelnéd "a jogszabályt", ha szépen kérünk?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41036) 4Grider válasza Beni2360 (#41034) üzenetére


4Grider
nagyúr

2004-ben szűnt meg ez a jogszabály az EU-s jogharmonizáció miatt. Ma már bármennyit javítgathatják a készülékeidet, általános megfogalmazások vannak a jogszabályban, úgymint törekedni kell a 15 napon belüli kijavításra, meg a jelentős kényelmetlenség elkerülésére, meg hasonlók...

(#41037) Daffni2 válasza MK VII (#41033) üzenetére


Daffni2
addikt

Arra figyelj oda, hogy a készüléked vásárláskori listaárát kapd vissza

Erre is linkelhetnél egy jogszabályt!

Igen fura lenne,ha akciósan 50 ezerért vettél volna egy normál áron 150 ezres készüléket,és a 150 ezret követelnéd vissza.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#41038) Norbi27 válasza Daffni2 (#41037) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Pedig így van. Telekomnál vásárolt egy ismerősöm valami kínai telefont pár évvel ezelőtt. Nem emlékszem már pontosan milyen márkájú, talán ZTE. Elromlott neki, de még garanciás volt. Javítani nem tudták és nem is forgalmazták már ezt a típust. Akcióban vette kb 36 ezerért, és listaáron választhatott. Így lett egy 57 ezres telefonja. Annyi volt a kikötés, hogy pénzt nem kap vissza és drágábbat sem vehet, ráfizetéssel. Plusz mínusz 2-3 ezer ft lehetett a különbség. Tegnap mesélte egy másik ismerős, hogy ő ugyanígy járt a Vodafone-nál is

(#41039) makoss válasza Sayuar (#41030) üzenetére


makoss
addikt

Így már ok, nem figyeltem a "megújuló" gombot. :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41040) Daffni2 válasza Norbi27 (#41038) üzenetére


Daffni2
addikt

A csereutalvány az más eset,amennyiben a cserét választotta.

A pénz visszafizetésre vonatkozik a hozzászólásom.

"Aki ad,az nyer"

(#41041) MK VII válasza Daffni2 (#41037) üzenetére


MK VII
veterán

Nagyon jól tudod, hogy igazat írtam, csak itt is kötekszel mint a Telekom topikban.. Ott is nagyon sok élő példa volt rá, hogy teljes összeget kell visszaszolgáltatni a vásárlónak.. Te is tudod, én is tudom és a Telekom topikban is már kb mindenki tudja, hogy ez így van, de azért itt is el kéne magyarázni újból?
Görgesd vissza az utóbbi 2-3 hetet a Telekomos topikban aztán rakd össze magadnak a választ...
Én pl 119 ezer forintért vásároltam meg a Huawei P9-cem. 168 ezer volt a listaára.. Nem azért kaptam meg 119 ezer forintért, mert olyan kegyes volt a Telekom, hogy leakciózta, hanem azért, mert két éve havonta 15 ezreket fizetek és platina csomagban ennyi kedvezményt kaptam.. Ez viszont nem azt jelenti, hogy nem a teljes vételárat kell visszakapjam.
Most utoljára amikor felküldtem csereutalványt kérni ismételten, akkor is a készülék értékére 168 ezret írtak a jegyzőkönyvbe, nem 119 ezret..

(#41042) eami válasza Daffni2 (#41040) üzenetére


eami
addikt

ugyanolyan értékben kell rendezni az ügyféllel, hogy az egy másik teló, utalvány vagy kp tökmindegy.

(#41043) HXY


HXY
addikt

Az online felületen Vitamax csomagnál meg lehet nézni a hívás/SMS részletezőt hónapokra visszamenőleg?

(#41044) ADAM1337 válasza MK VII (#41033) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hat ezt nem szeretnem eljatszani egybol cseret kernek.
Bosszant hogy nem jartam utana a hibainak.

(#41045) asdf_ válasza MK VII (#41041) üzenetére


asdf_
veterán

Nem jaratom a T-s topikot, de benezek, mert nyilvanvalo baromsag, hogy a listaarat kell visszateriteni a vetelar helyett.

[ Szerkesztve ]

(#41046) Tomeeka28 válasza asdf_ (#41045) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Értékegyeztetéssel történik ilyenkor a csere és nem a listaár alapján, hanem az számít, hogy milyen kategóriába vetted a telefont és mennyiért. Ugyan abban a kategóriában választhatsz magadnak készüléket.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#41047) Gercsi


Gercsi
tag

Nekem 3 hónapja cserélték a G2-t, mert nem tudták javítani. 1 Ft volt mikor elhoztam 10k-s csomagban a listaára meg 119k, most a cserénél a listaárat nézték és, hogy milyen csomagban vagyok. Ezek alapján ajánlottak 6 telefont ami most árban egyezett vele (1 Ft 10k-s csomagban). 15k-t ráfizettem igy lett G4.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#41048) ADAM1337 válasza Gercsi (#41047) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szegény te.

Lg g4 topik, bootloop. (Már a 2016-os modellek is halnak le.(szintén zenész vagyok én a 2.-ak nyúzom.)

(#41049) asdf_ válasza Tomeeka28 (#41046) üzenetére


asdf_
veterán

En is igy tudom, azert "ertetlenkedem" :)

(#41050) DeFranco válasza asdf_ (#41049) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyen a világon nincs amit feszegetnek, csak félreolvastak valamit sietve.

lehet sejteni mire gondolnak, csak az nem az, amire púposkodnak,hogy féláron veszek valamit visszaviszem 'szt teljes árat hoci vissza. repeat. infinite money. troll economics

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.