Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) Sayuar válasza mukibuci (#38650) üzenetére


Sayuar
őstag

ha az EU-s kedvezmény nem érdekli, akkor hűség nélkül ugyanez 1000 Ft-tal olcsóbb MAX XL néven...

(#38652) schawo válasza asdf_ (#38649) üzenetére


schawo
titán

Oké, én hajlandó vagyok többet fizetni, de hűséget nem írok alá.

(#38650) mukibuci
Köszi, ez nekem megfelel. :R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38653) nikos21 válasza Sayuar (#38651) üzenetére


nikos21
aktív tag

szia én nem találtam semmit a voda oldalon MAX XL néven

[ Szerkesztve ]

(#38654) schawo


schawo
titán

Végül úgy döntöttem, hogy sima MAX L csomagot választok, és ha épp kell, akkor előfizetek GO-ra hűség nélkül, majd lemondom, amikor már nem kell roaming.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38655) schawo


schawo
titán

Ha valaki szeretne 3000 forint kedvezményt, az írjon rám. Új szerződést kötök, és ha megjelölök ajánlót, akkor én és az ajánló személy is 3000 forint kedvezményt kap a vodától. Ha írtál, kérlek írj ide is, hogy más már ne írjon nekem. Köszi.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38656) 123xyz válasza schawo (#38655) üzenetére


123xyz
tag

Írtam neked :)

(#38657) Sayuar válasza nikos21 (#38653) üzenetére


Sayuar
őstag

[link]

[link]

171-ik oldal
Persze, hogy nem reklámozzák:
- ha nem érdekel az EU roaming, akkor 1000 Ft-tal olcsóbb mint a havi díjas hűség nélkül
- a fel nem használt adat és percek halmozódnak, szemben a havi díjassal, ami számlazárási napon lenullázza

[ Szerkesztve ]

(#38658) schawo válasza 123xyz (#38656) üzenetére


schawo
titán

:R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38659) TomPack válasza schawo (#38652) üzenetére


TomPack
őstag

Egyébként ugyanott vagy anyagilag, ha kötsz 24 hónap hűséget, és 1 hónap múlva felbontod, mert a voda kiszàmlàzza a hűségidős kedvezményt egyösszegben. Màs szankció nincs. Emiatt értelemszerűen a 23.-ik hónapban viszont màr nem érné meg felbontani.

(#38660) schawo válasza TomPack (#38659) üzenetére


schawo
titán

Tehát effektíve egy ezeres a bünti egy hónap után?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38661) bohoc71 válasza schawo (#38660) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Meg szorozd meg százzal,a vásárolt telefontól függően. Most voltam hasonló cipőben,egy hónap hűség miatt akartak 100 ezret kifizettetni velem. Pedig anno "csak" alcatel pop c7 -et vettem két év hűségre.

[ Szerkesztve ]

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#38662) Vangelis válasza schawo (#38660) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Készülék nélkül.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38663) nikos21 válasza Sayuar (#38657) üzenetére


nikos21
aktív tag

Szia értem én köszi de szerintem az április 1 változás volt! és ha új feltöltőkártyát veszel akkor már csak azok a csomag lehetőségek vannak. A már meglévő feltöltőkártyás tarifák megmaradnak. :R

amit linkeltél pdf-et abban nem szerepel az évszám és az hogy mikortól meddig él.

[ Szerkesztve ]

(#38664) TomPack válasza bohoc71 (#38661) üzenetére


TomPack
őstag

Természetesen lészülék nélkül értem!
Nem tudom régen mekkora volt a kötbér, vagy Te milyen feltételekkel írtad anno alá, de most csak a hűségidős kedvezményt fizettetik ki idő előtti szerződésbontáskor aminek az összege értelemszerűen az első hónapban a legkisebb, a 23.-ik ban a legnagyobb. Nálad ehhez még hozzácsaphatták a telefon teljes árát is. De a kolléga ha jól értem amúgy is készülék nélkül vásárolna, és akkor így nem kéne személyesen bemennie, megvehetné a neten hűséggel és ha már nem kell akkor bemegy és visszavált Max-ra.

(#38665) Sayuar válasza nikos21 (#38663) üzenetére


Sayuar
őstag

téves megállapításra jutottál.
A max xl az aktív csomagok között szerepel, tehát akár ma is megrendelheted.
De ha továbbra is kétséged van az állításommal kapcsolatosan, (és van 6000 Ft a kártyádon) küldd el a 1270-re a TV MAXXL szót és máris abban a csomagban leszel.
Én mielőtt megrendeltem felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt mondta az ügyintéző, hogy ezt csak azok kérhetik, akik erre kaptak egy meghívót. Mondom jó. Vártam fél napot felhívtam megint a 1270-et. Másik ügyintéző meg azt mondta, hogy küldjem el a kódot, mert semmilyen meghívó nem kell, az előző rosszul mondta. Elküldtem, beaktiválták. Ennyi.

De ha a segítségem kétkedéssel fogadod, nyugodtan hívd fel a 1270-et, ott kérhetsz tájékoztatást.

Amúgy nonszensz hogy ne lehetne erre a csomagra váltani, hiszen a telenor pont ezt a csomagot koppintotta le egy héttel ezelőtt:

Voda MAX XL (feltöltös csomag):
havi csomagdíj 6000 Ft
hálón belül ingyenes perc és SMS
1 GB adat
150 perc/SMS más hálózatba
a fel nem használt egységek manuális (30 napon belüli) tarifa újrarendelés esetén összeadódnak

Telenor MyTalk & Chat (feltöltős csomag):
havi csomagdíj 4990 Ft
hálón belül ingyenes perc és SMS
1GB adat + korlátlan MyChat
100 perc/SMS hálón kívül
a fel nem használt egységen nem vihetők át a következő hónapra

(#38666) schawo válasza Sayuar (#38665) üzenetére


schawo
titán

Csak az XL-nél vihető át, vagy a sima L is átviszi a maradványt? Netformalom is akkumulálódik?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38667) Sayuar válasza schawo (#38666) üzenetére


Sayuar
őstag

ÁSZF-ben mindegyik MAX tarifánál ezt írják:

"Az Előfizetőnek lehetősége van a 30. nap letelte előtt is újrarendelni a tarifacsomagját. Ebben az esetben a tarifacsomag időszaki díja levonásra kerül, a tarifacsomag újrarendelését megelőzően esetlegesen fennmaradó és az újrarendelést követően rendelkezésre álló tartalma (perc/SMS) összeadódik és az újabb ciklus 30. napjának végéig lesz elérhető, illetve felhasználható."

Ez alapján az adatot nem lehet halmozni. De ha fontos, akkor rákérdezek ismeretségi körömben, hogy mi a helyzet pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#38668) schawo válasza Sayuar (#38667) üzenetére


schawo
titán

:R Köszi, ez elég egyértelmű, nem érdemes utánakérdezni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38669) Diák66 válasza Sayuar (#38667) üzenetére


Diák66
őstag

A honlapon meg ezt:

"Mi csináljak, ha 30 napon belül elhasználom a perceim vagy az adatforgalmam?

Küldd a 1270-es számra díjmentesen az „UJRARENDEL" kódot, de ne feledd, a kód elküldése előtt legyen az egyenlegeden a csomagodnak megfelelő összegű feltöltés. Ebben az esetben, ha a csomagod valamelyik tartalma (perc/SMS vagy internet) még nem fogyott el, akkor azt hozzáadjuk az újhoz.
Ha nem akarod újrarendelni a csomagod, akkor 40 Ft-os perc- és SMS-díjon tudsz beszélni és SMS-ezni a továbbiakban, ha van megfelelő mennyiségű egyenleged. Ha nincs, akkor a 30 nap lejártáig továbbra is díjmentesen tudsz beszélni az aktív Max tarifásokkal, és téged is el tudnak érni mások, de normál hívást nem tudsz indítani és SMS-t sem tudsz küldeni."

Továbbá ÁSZF szerint:

"A Vodafone Max L tarifacsomagban foglalt adatforgalom felhasználhatósága

A tarifacsomag megújulásával a fel nem használt adatforgalom elveszik, későbbi időszakra nem vihető át. Kivételt képez ez alól a tarifacsomag 30 nap letelte előtti újra rendelése, melynek során a tarifacsomagban foglalt adatforgalom összeadódik a következő 30 napos ciklus erejéig."

[ Szerkesztve ]

(#38671) Sayuar válasza Diák66 (#38669) üzenetére


Sayuar
őstag

na királyság....
169-ik oldal:
"... a 30. nap letelte előtt is újrarendelni a tarifacsomagját. Ebben az esetben... az újrarendelést követően rendelkezésre álló tartalma (perc/SMS) összeadódik..." adatról egy szó se nem esik

170-ik oldal:
"a tarifacsomag 30 nap letelte előtti újrarendelése ... során a... adatforgalom összeadódik...."

Én is úgy emlékszem (ismerőseim azt mondták) hogy a csomagban foglalt minden egység (perc/SMS/adat) halmozható.

(#38672) asdf_ válasza Sayuar (#38671) üzenetére


asdf_
veterán

169. oldal, 170. oldal.
#grammarnazi

(#38673) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Tavaly lejárt a hűségem, azóta még nem tettem semmit. Go+ csomagom van, havi +1Gb nettel rendelve. Most látom lett ez az új csomag. Igazából EU része annyira nem érdekel, de amúgy is majdnem ugyan ott lennék(4990+1500 1.5Gb adattal vs 5990+500 1.2Gb adattal), így a roaming csak plusz.

Namost, ha én beballagok, hogy váltani szeretnék, kérhetek új SIM-et is? És ha kérhetek ingyen, akkor milyet kapok? Olyan kellene, ami micro, és ki tudom törni később nano simre. Olyat adnak?

Everybody lies.

(#38674) Zack1899 válasza Barthezz2 (#38673) üzenetére


Zack1899
tag

Mind igen ;)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38675) Barthezz2 válasza Zack1899 (#38674) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez remek, köszi :R

Everybody lies.

(#38676) DeFranco válasza Zack1899 (#38674) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ha nem váltok csomagot, csak simán cserélném a simet, mert mini simem van de micro sim kellene?

akkor is szépen kérésre cserélik ingyen? ha nem, akkor mit kell mondani, hogy cseréljék?

(#38677) Magnum_ válasza DeFranco (#38676) üzenetére


Magnum_
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#38678) Daffni2 válasza DeFranco (#38676) üzenetére


Daffni2
addikt

Csak annyit kell mondanod,hogy másik telefononod lett amibe mikro kell.

"Aki ad,az nyer"

(#38679) DeFranco válasza Daffni2 (#38678) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm, közben visszaolvastam, és párszor már elhangzott az infó, elnézést. arról viszont nem találtam aktuálisat, hogy vajon vágják vagy cserélik?

öt és fél éves a sim.

(#38680) Zack1899 válasza DeFranco (#38679) üzenetére


Zack1899
tag

Cserélik. és ha kellenek róla az adatok, azt is megoldják ;) Én azért Márkaképviseletet ajánlok :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38681) mukibuci válasza Zack1899 (#38680) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én is, ha szeret órákig várakozni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38682) Zack1899 válasza mukibuci (#38681) üzenetére


Zack1899
tag

Reméljük Redes :D

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38683) DeFranco válasza mukibuci (#38681) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkor a mammutba el se induljak? :F

(#38684) Zack1899 válasza DeFranco (#38683) üzenetére


Zack1899
tag

Sztem menj oda nyitásra hátha :D

Hétfő 10:00 – 21:00
Kedd 10:00 – 21:00
Szerda 10:00 – 21:00
Csütörtök 10:00 – 21:00
Péntek 10:00 – 21:00
Szombat 10:00 – 21:00
Vasárnap Zárva

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38685) Bozek válasza Zack1899 (#38680) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vagy vágják. Nekem vágták legutóbb, de aztán bementem és kértem egy másikat, mert ami volt előzőleg, az nem volt kompatibilis a Vodafone Wallet-tel. Azóta már csak akkor veszem elő a bankkártyát, ha nagyon muszáj.

(#38686) Zack1899 válasza Bozek (#38685) üzenetére


Zack1899
tag

;)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38687) bihariszabi válasza Bozek (#38685) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Sokan írják (persze azok, akik valamilyen technikai hiányosság miatt nem tudják használni), hogy nem tudják elképzelni azt az élethelyzetet, amikor mobillal kellene nekik fizetniük. Én például rettenetesen gyűlölöm amikor kikészítem a kártyát és kikapja a pénztáros a kezemből. Ilyenért már sokszor balhéztam. A telefont nem kapná ki a kezemből, hanem szépen kifordítja a terminált. Vagy a másik halálom, amikor lerakja maga elé a kártyát amíg vár a kapcsolatra. Csak az nem olvassa le az adatokat, aki nem akarja. Mindannyian tudjuk, hogy sok helyen lehet vásárolni interneten a kártyára írt adatokkal. Hát ilyen élethelyzetben kell a mobil fizetés. Tény, hogy személyi mindig van az embernél és ott elfér a bankkártya is, de ha nem muszáj, nem venném elő.
Most már a technikai lehetőségeim adottak, csak tanulmányozom az ászf-et, hogy mibe fáj ez a kényelem. Mert itt azt tanultam a fórumon, hogy mindig mindent el kell olvasni. Már egy hete olvasom és még mindig nem tiszta pár dolog. De hát én értfogytos vagyok, mert az ászf logikusan, már-már túl egyszerűen meg van írva.

(#38688) eami válasza bihariszabi (#38687) üzenetére


eami
addikt

vodafone része teljesen ingyenes. A mobil paypass (virtuális) kártyának van díja. Első évre kevesebb (talán 1000huf?) utána évente 4000. Ezen felül nincs egyéb költsége.

(#38689) Sayuar válasza bihariszabi (#38687) üzenetére


Sayuar
őstag

Ott hibádzik a dolog, hogy csak bizonyos bankkal van szerződése a vodának. Ezért nem váltok bankot, pláne úgy, hogy a jelenlegivel (gránit) maximálisan elégedett vagyok.

(#38690) eami válasza Sayuar (#38689) üzenetére


eami
addikt

ez nyilván gáz lehet sokaknak, de ezzel nem a vodánál kell kopogtatnod szerintem hanem a bankodnál (feltéve hogy mastercard partner).

(#38691) bihariszabi válasza Sayuar (#38689) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Engem ez nem zavar. Én a bizonyos bankkal vagyok szerződésben és én szintén maximálisan elégedett vagyok velük. Pont ezért választottam őket, mert mindennel kompatibilisek. De nem szeretnék ilyen bank vs. olyan bank vitát szítani.

(#38692) DeFranco válasza Zack1899 (#38684) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hova érdemes menni akkor? (mammut környéke) :)

(#38693) Zack1899 válasza DeFranco (#38692) üzenetére


Zack1899
tag

Ja azt hittem már mentél :D
Menjél :D

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38694) Zack1899 válasza Zack1899 (#38693) üzenetére


Zack1899
tag

Ja igen Mammut :D

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#38695) HXY


HXY
addikt

Nem tudom, hogy mostanában mi van a Mammut Vodafone-nál,de tavaly és előtte is kevesebb, mint 30 perc alatt mindig sorra kerültem. Azonban az Alleeban lévő Telekomnál már nem egyszer vártam 2 órát.

(#38696) Vangelis válasza HXY (#38695) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Telekomnál Online rendelés átvétele menüpont!!!!

Pár perc!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38697) thomas77


thomas77
senior tag

Pár héttel ezelőtt téma volt a HD hang. Sajnos nálam még mindig nem az igazi a hangminőség, de azt sikerült megtalálnom a telefonom szerviz menüjében, hogy AMR-WB 12.65 kbit/s üzemmódban megy a hívás (kép lent).
Megkérnék néhány júzert, hogy nézzetek már rá hívás közben erre az értékre, hogy nálatok is ennyi-e.
Továbbá ha valaki esetleg le tudja próbálni telekomos(vagy telenoros) készülékkel is, arra is kíváncsi lennék. Gyanítom, hogy ott magasabb ez az érték, de az is lehet, hogy készülék függő.
Sajnos a Vodafone műszaki osztálya nem igazán érti a problémámat, így megpróbálom kinyomozni, hogy miért ilyen vacak a hangminőség a Vodafone hálózatán...
Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

(#38698) bopeti98 válasza Vangelis (#38696) üzenetére


bopeti98
őstag

Vagy időpontfoglalás az interneten.

(#38699) DeFranco válasza Zack1899 (#38693) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megoldódott úgy néz ki, köszönöm :)

(#38700) #23310336 válasza thomas77 (#38697) üzenetére


#23310336
törölt tag

Sajnos a Vodafone műszaki osztálya nem igazán érti a problémámat

A Voda műszaki osztályáig te és a problémád max akkor jut el, ha dolgozik ott ismerősöd...
Viszont az ügyfélszolgálat színvonala meg mostanában különösen kezd minősíthetetlen lenni, tegnap 6 azaz HAT emberrel beszéltem, mire sikerült olyat kifognom, aki egy számhordozást be tudott rögzíteni ami fél perces munka. Volt aki még azt is tagadta, hogy számhordozás létezik.

Minden nagyobb szolgáltatóra igaz sajnos, hogy rendkívül kitartónak kell lenned és sok esetben verni az asztalt, ha van egy egyedi műszaki problémád és azt akarod, hogy olyanhoz kerüljön aki ért hozzá és megoldja, mert az ügyfélszolgálatok sablonszöveggel leráznak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.