Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Borify Péter válasza kaller1 (#6994) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nem is tzdtam,hogy a vodánál is beszámolják a régi készüléket
azt hittem ez csak t-mile-nál van :F

(#7002) embe válasza Borify Péter (#7001) üzenetére


embe
nagyúr

Miért a t-nél most hogy megy a beszámítás???

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7003) SpeedR


SpeedR
őstag

Jól látom, hogy még mindig a május 18. árlista van fenn? Szégyen. és szánalmas amit a voda csinál tavaly ősz óta... úgy látom nem nagyon akarnak már új ügyfeleket szerezni.

(#7004) fateless


fateless
veterán

Jé, Samu c6625 :)
Csak drága :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7005) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A T-mobile-nál 300 Kbyte lehet egy MMS maximális mérete.Vodafone-nál ez mennyi? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7006) Studi22 válasza Killing (#7005) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ugyan ennyi.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7007) Gebriel válasza SpeedR (#7003) üzenetére


Gebriel
veterán

Arra nem gondolsz, hogy máj 18 óta nem változott az árlista? ;)

(#7008) SpeedR válasza Gebriel (#7007) üzenetére


SpeedR
őstag

Hogy egy hónapig ne emeljenek árat? Az teljességgel lehetetlen. :DD
Jól látom, hogy van jópár teló ami ugyan annyiba kerül vitamaxban, mint D kat.-ban? :C :)) Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#7009) embe válasza Gebriel (#7007) üzenetére


embe
nagyúr

Változott, többször is. Csak ki ( vagy fel ) -kellene rúgni azt, aki felelős az árlista elkészítéséért.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7010) Nimrod


Nimrod
addikt

Lenne egy érdekes, kialakulóban lévő gondom.
Szinte amióta a Voda az országban van, azóta van egy sim kártyám, Vitamaxról van szó.
Nem egy telefonban kezdem azt észrevenni, hogy bekapcsoláskor egyre nehezebben találják a sim kártyát, pedig benne van, különösebben nem is koszos (és nincs Turbo Sim megoldás beiktatva).
Az a gyanúm, hogy előbb-utóbb el fog szállni a sim kártya, tehát valamiféle csere kellene.
Ez nem is lenne gond, viszont a számot megtartanám, mert nem akarom mindenhol átállíttatni (a bankban különösen macerás ez a rész).
Megoldható az, hogy kicserélik a sim kártyámat, maradok Vitamaxos és megmarad a régi számom? :F
Vagy rosszabb esetben az is jó, ha előfizetéses kártya kerül bele, de a szám maradna.

[ Szerkesztve ]

(#7011) kaller1 válasza Nimrod (#7010) üzenetére


kaller1
veterán

Mindkét dolog megoldható(pre/post). Valóban nagyon régi a kártyád,azt sem tartom kizártnak hogy ingyen kicserélik.

.::> <::.

(#7012) embe válasza kaller1 (#7011) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem kb. 7 éves volt a simem, amit kicseréltek ingyen. Mondtam a kártya nem sérült, csak több újabb típusú telefonban nem talál hálózatot, és van amikor sim hibát jelez. Minden gond nélkül, INGYEN kicserélték. Természetesen a szám megmaradt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7013) Nimrod válasza embe (#7012) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszönöm az infót mindkettőtöknek! :R

(#7014) kaller1 válasza embe (#7012) üzenetére


kaller1
veterán

Az enyém augusztusban lesz 5 vagy 6 éves.Lehet,nekem is be kellene újítani egyet.:)

.::> <::.

(#7015) embe


embe
nagyúr

Ajánlott! Állítólag kevesebbet fogyaszt . Az ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy folyamatosan értesítik a régebbi kártyás ügyfeleket, hogy cseréljék le a simet. Igaz én ezt nem tapasztaltam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7016) kaller1 válasza embe (#7015) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt az értesítést még én sem tapasztaltam.Lehet több értelme lenne,mint a hülye céges reklám sms-ek küldözgetésének... :U

.::> <::.

(#7017) kaller1


kaller1
veterán

Aktuális voda árlista 09.06.22. (xls)

Köszönet érte Studi22 fórumtársnak.

.::> <::.

(#7018) Coyot


Coyot
őstag

Nah gyerekek van kérdésem, ha jól tudom van itt ügyfélszolgálatos is.

flottás vagyok, szálmlák rendre befizetve, ma mégis letiltották a hívásaimat 31ezeres hátralékkal. miután 10szer próbáltam az ügyfélszolgálattot hívni, mert persze a 4-1-1 es menü szlázási infok alól ha kérem az ügyfélszolgálatost megszakad a vonal (valami csodálatos okból kifolyológ) így valami más menüből szenvedtem 10percet mire végre valami emberrel is beszélhettem. sikeresen megtudtam, hogy a 31k-s lemaradás az utsó 2 havi szla összeg 04. és 05. havi.

amit megint nem értek mert ha a 04-dik nem lett volna befizetve akkor már rég le lett volna tiltva a hívás pontosan egy hónapja. a befizetést igazoló csekkek el lettek faxolva mindig rendben idő előtt. erre most eltűntek? nana, a kedves voda azt hiszi ujra be fogjuk fizetni??? ezt elbaszta innen is üzenem... de mennyi balek lehet aki ujra befizeti... szégyen és szánalom egyben ez már. :(((

az ügyfélszolgálatos srác pedig azt mondta h hívjam a 1250-et, itt meg tudom sürgeti a visszakapcsolást ez a beszedési részlege a vodának, és hívnám ha létezni ilyen telefonszám! :(((

most kérem a tököm tele van a kedves vodafonnal és azt hiszem itt az ideje váltanom, hiába flottás a csomag, ha kölcsöntelefonról kell intéznem az ügyeimet, mert a rég befizett számláimat akarják újra behajtani rajtam. gusztustalan és szánalmas ennyi a véleményem,.

ha valaki tud megoldást hogy tudom gyorsabban visszakapcsoltatni a hívásaimat, az ne tartsa legyen szíves magában. köszönöm

Má' nem

(#7019) kaller1 válasza Coyot (#7018) üzenetére


kaller1
veterán

1751-et hívtad már?

.::> <::.

(#7020) Coyot válasza kaller1 (#7019) üzenetére


Coyot
őstag

nincs kimenő hívásom... így nem tudom hívni, amugy ez milyen szám?

Má' nem

(#7021) kaller1 válasza Coyot (#7020) üzenetére


kaller1
veterán

Ha jól emlékszem,a behajtási csoport száma.Ezt sem engedi hívni? :F

.::> <::.

(#7022) Coyot válasza kaller1 (#7021) üzenetére


Coyot
őstag

denemám

Má' nem

(#7023) kaller1 válasza Coyot (#7022) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor passz.Menj be egy voda márkaüzletbe,és ott intézd el a dolgot... :U

.::> <::.

(#7024) Coyot válasza kaller1 (#7023) üzenetére


Coyot
őstag

ma voltak benn a flotta tagok ujra elfaxolni a csekkeket... énemg perpill nem tudok elszabadulni, akor várok nincs mese :(

Má' nem

(#7025) kaller1


kaller1
veterán

Az új árlistán megint van egy-két érdekesség,pl. Nokia 6021 postA/pre 20/23k... :DDD
Ezt most honnan újíthatták? :U Mindenesetre vicc áron van,az biztos.

.::> <::.

(#7026) embe válasza kaller1 (#7017) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7027) kaller1 válasza embe (#7026) üzenetére


kaller1
veterán

Nincs mit! :)

.::> <::.

(#7028) embe válasza kaller1 (#7027) üzenetére


embe
nagyúr

Továbbra is egy nagy szar. Erre az üzletpolitikára szépen rávilágít, a mai készülék teszt, a W715-é.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7029) Gyuresz


Gyuresz
tag

Üdv mindenkinek!
Lenne 1 olyan kérdésem hogy tudja-e valaki közületek hogy kb. mikortól lesz kapható a NOKIA E52-es teló a vodánál...
Köszönöm!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7030) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A T-mobile-nál (ha nem roaming direkt a hálózat) akkor úgy kell hívni hogy *101*telefonszám#
Panonnál pedig *127*telefonszám#
Vodafone-nál mi ez a kód?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7031) embe válasza Gyuresz (#7029) üzenetére


embe
nagyúr

Miért kapható lesz? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7032) Gyuresz válasza embe (#7031) üzenetére


Gyuresz
tag

Sajna nem tudok semmit azért kérdeztem hátha valaki már hallott róla... :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7033) Gebriel válasza Coyot (#7018) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen Coyot tudjuk Te hibátlanul intézed a munkád SOHA, DE SOHA nem HIBÁZTÁL benne :U
De, hogy segítsek is 1750 az a szám ami ingyenesen hívható.

[ Szerkesztve ]

(#7034) kaller1 válasza Gebriel (#7033) üzenetére


kaller1
veterán

Na,majdnem eltaláltam a számot... :D

.::> <::.

(#7035) Gebriel válasza kaller1 (#7025) üzenetére


Gebriel
veterán

Téged mit zavar, hogy a 6021 bent van az árlistában?
És hogy milyen áron? Max azt zavarhatja aki bele pakolta a pénzét és most ott áll az üzletpolcon. :U
Minden egyes "ilyen" telefonnál felháborodtok újra és újra :(
Nem unjátok?
Kicsit át ment a topic Vodafone gyalázó topicba.
Persze lehet saját véleményetek, de unalmas már újra és újra ezt olvasni.
Lehet igazatok is van bizonyos esetekben, de hogy ide irkáljátok úgy nem oldódóik meg.
Van itt pár voda dolgozó, nekik szánt ÉPÍTŐ KRITIKÁVAL jelezni tudjátok a problémát.
Amit akár a területi képviselőjükön vagy felettesein keresztül továbbítani tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#7036) ertz válasza Gebriel (#7035) üzenetére


ertz
aktív tag

Ne haragudj, de ez a vodafone árlista már kb. fél éve eléggé el van k...va. Azért nyíg itt mindenki szerintem. Ezt az embert aki ezt csinálta más cégtől már rég... mindegy.

(#7037) kaller1 válasza Gebriel (#7035) üzenetére


kaller1
veterán

Nem zavar,csak megjegyeztem és érdekesnek találom.
Felháborodunk? Miért,éljeneznünk kellene? :F
Nem unjuk.Én legalábbis nem.
A "gyalázásról" talán annyit,hogy mostanában ezt érdemli(nem véletlenül).
Majd ha változik valami a voda háza táján pozitív irányba,akkor más lesz a véleményem/ünk.
Ja és mégegyszer köszi kedves vodafone az internet start csomag 1000%-os áremelését.
Szóval mire/miért is kellene más véleménnyel lennünk?! :U

.::> <::.

(#7038) #02683648 válasza Gebriel (#7035) üzenetére


#02683648
törölt tag

[link]

Ezen pannon árlistában benne vagyon h van még w200 kártyásan. Egy ismerősömnek kellett volna, bementem az egyik fő pannonba, aszonták sehol nincs. Pedig annyira nem is volt drága. (Most nem téma, h neki miért kellett, miért pannontól kellett, stb.)
Akkor mocskos pannon?

El lett mondva korábban több Voda dolgozó által h vmi agyas ember úgy alakította át az árlistát, h az 1-1 márkaboltban 1-1 darab formájában létező készülékek is benne vannak a fő listában, mintha árulná még őket a cég. Igen, ez baromság, de emlékezetem szerint már párszor ki lett tárgyalva. Hogy Condoleeza Rice arany szavait idézzem: "May we just get over it?"

A másik, h a voda készülék árazása kritikán aluli. De kb 3 év mobilos fórumozási tapasztalattal 1-szer találkoztam olyannal, h árképzéssel (is) foglalkozó középvezető jellegű alkalmazott tiszteletét tette az egyik ilyen fórumban (csak az apple volt), a trollok rövid úton el is üldözték.
Az itt megjelenő Voda alkalmazottak nem tehetnek a kriminális árképzési politikáról, ellenben másban már nekem is segítettek párszor (még okib4100 koromban :D ). Szal nem kellene szerintem se rájuk borítani az asztalt.

Uff én beszéltem, lehet savazni

(#7039) kaller1 válasza #02683648 (#7038) üzenetére


kaller1
veterán

Szal nem kellene szerintem se rájuk borítani az asztalt.
Hol láttál Te ilyet? :Y
Nem emlékszem,hogy itt a sárdobálás a voda dolgozói ellen ment volna.

.::> <::.

(#7040) #02683648 válasza kaller1 (#7039) üzenetére


#02683648
törölt tag

Nem konkrét esetre hivatkoztam.

Amúgy meg a Voda tarifacsomagjai most elég normálisak szvsz, bár a Multimédiánál vmivel jobb a T médiamánia rendszere. Ezzel szemben a pannon máig nem tudott egy kombinált tarifarendszert összerakni, nem tudott olyan tarifákat kínálni, ahol a kifizetett díj sms-re is használható, nincs normális nem bohóc méretű, nem külön modemhez rendelhető internete (legkisebb 5 giga), stb.
A Vodánál a készülék fronton óriási a lemaradás, bár az itthoni szolgáltatók között max a TRE-nél érdemes készüléket venni, pannon kínálata kiábrándító, főleg pre-pay-ben.

(#7041) Gebriel válasza ertz (#7036) üzenetére


Gebriel
veterán

Lennél szíves megmutatni mi van elk..va?
De komolyan mert én nem tudom :B

(#7042) kaller1 válasza Gebriel (#7041) üzenetére


kaller1
veterán

Az árakra gondolt.Na azok tényleg el vannak k....
Ja,ha nem olvastad volna a mai W715 tesztet,akkor tedd meg.Abban is van egy szép kis vélemény erről,és ez nem a fórumozók agyszüleménye...

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#7043) ertz válasza Gebriel (#7041) üzenetére


ertz
aktív tag

Én az készülékárakra gondoltam konkrétan.
A kínált készülékek nagy része függetlenül alig drágább (számos esetben akár olcsóbb is) mint a vodakorlátos vitamaxos telefonok.
Egyszerűen ha az ember telefont szeretne venni, nem éri meg a vodánál kártyásan vennie azt.

[ Szerkesztve ]

(#7044) Gebriel válasza ertz (#7043) üzenetére


Gebriel
veterán

"Egyszerűen ha az ember telefont szeretne venni, nem éri meg a vodánál kártyásan vennie azt."

És ez kinek baj? ;]

(#7045) kaller1 válasza ertz (#7043) üzenetére


kaller1
veterán

Jaja,bemész akármelyik áruházba,és függetlenül annyiért megkapod,mint vitamaxba.Marhajó.

.::> <::.

(#7046) ertz válasza Gebriel (#7044) üzenetére


ertz
aktív tag

Szerintem régebben ez nem így volt, vagy lehet én emlékszem rosszul.

(#7047) SpeedR válasza Gebriel (#7044) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem is ez a gond, hanem sokkal inkább az, hogy sokszor ugyanannyiba kerül D kat-ban is a teló, mint Vitamaxban. Ez már tényleg elég hülyén néz ki.

(#7048) Gyuresz


Gyuresz
tag

Szóval még1X!
Lenne 1 olyan kérdésem hogy tudja-e valaki közületek hogy kb. mikortól lesz kapható a NOKIA E52-es teló a vodánál...
Köszönöm!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7049) dim3nsi0n válasza Gyuresz (#7048) üzenetére


dim3nsi0n
tag

nem, nem tudjuk.

(#7050) ottoyes válasza Gyuresz (#7048) üzenetére


ottoyes
senior tag

...nem,nem tudják..
dim3nsi0n:....Neked tudnod kéne! :P :)

Ottoyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.