Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) davao válasza lugosi (#37950) üzenetére


davao
tag

Szia!

Nekem is ez a csomag van. Nem generált még semmi plussz adatforgalmat. Lekorlátoz csak simán.
(vehetsz kiegészítőt, vagy feltöltheted ismét a bónuszért)

(#37952) lugosi válasza davao (#37951) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi. Valójában ez lenne nekem is a jó megoldás, hogy ha elfogy, akkor stop. Mert egyenleg az marad mellette, csak azt tartalékolni akarom.

(#37953) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

üdv!

hétvégén kiruccanok pozsonyba, és valakitől hallottam, hogy a vodánál most már univerzálisan roaming mentes a mobilnet használat EU-n belül. ez igaz, netezzek nyugodtan? a legkisebb kredit díjcsomagot használom, zsebnet 1000 van hozzá.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#37954) thomas77 válasza ZavaBalazs (#37953) üzenetére


thomas77
senior tag

Az 1000 Ft-os napijeggyel valóban az otthoni adatkeretedet használod.

(#37955) 4Grider válasza thomas77 (#37954) üzenetére


4Grider
nagyúr

Európa napijeggyel kártyás előfizető NEM a hazai netjét használja, hanem:
100 MB, amit a rendelés napján magyarországi idő szerint éjfélig használhatsz fel.
SMS-ben tájékoztatunk, ha felhasználtad a 100 MB 80, illetve 100%-át.
A 100 MB adatforgalmi keret felhasználása után az internetezés díja 60 Ft/100 KB.

Ja, kredit, azaz postpaid. Akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#37956) azbest válasza 4Grider (#37955) üzenetére


azbest
félisten

ha nem változott, akkor az aktivált napijegy postpaid esetén lemondásig automatikusan aktiválódik a következő napon is,ha külföldi hálózatbeli internetforgalmat generál a telefon.

prepaid esetén viszont minden nap éjfél után sms-ben újra kell aktiválni, különben forgalmi díjas lesz.

erre érdemes figyelni, bármelyik fajta kártyáról is van szó :)
Ja és ha minden igaz, ezzel azon a napon itthoni tarifával lehet hívni itthoni számokat.

De azért érdemes utánanézni, mert lehet elavult már ez az infó.

[ Szerkesztve ]

(#37957) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

köszi a válaszokat!

annyira most nem lényeg, hogy egy ráfizetést megérjen, a helyszínen meg a szálláson lesz wifi, csak út közben lenne érdekes - de nyaraláshoz jól jön. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#37958) thomas77 válasza 4Grider (#37955) üzenetére


thomas77
senior tag

Jaja, igaz, ez az előfizetésesnél van. Nyáron a nyári akciós 3GB-ot forgalmaztam az EU-ban. Az jó buli volt...

(#37959) viktorhu válasza Usgyi (#37943) üzenetére


viktorhu
veterán

900 MHz-es 3G legyen a telefonodban, ha az sincs, akkor 2G-vel fogsz mászkálni még Budapesten is a sűrűn lakott központokon kívül (próbáltam).

(#37960) viktorhu válasza lugosi (#37857) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem egy telefonban van telenoros és vodás sim, abszolút a voda tűnik jobbnak (váltogatok a kettő között netet, hogy mindkét csomagot elhasználjam). A 4G lefedettség kb. egyforma így "érzésre", viszont ha a 3G-t is szélessávnak veszem, a Voda sokkal jobb - sok helyen, ahol csak 2G van a téknél, a vodánál full 3G a 900MHz-nek köszönhetően.

(#37961) viktorhu válasza bihariszabi (#37821) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem különcködik a Voda, ha támogatja a telefonod az itthoni frekvenciákat (800, 1800, 2600), akkor van 4G-d - ha nincs, Te különcködtél, nem a Voda :)

A 3G más kérdés, ott a 900MHz megléte Voda-specialitás Magyarországon.

(#37962) TomPack válasza Usgyi (#37943) üzenetére


TomPack
őstag

Szia! A JutalomNet tarifacsomag neked van kitalàlva! 5000Ft feltöltésért kapsz 1Gb-ot ingyen, és az egyenleged megmarad, amiből mondjuk előfizetsz a Zsebnet 1Gb-ra 1500Ft-ért. A maradék 3500Ft-ot meg vagy lebeszéled, vagy majd plussz adatot vàsàrolsz.

(#37963) mukibuci válasza TomPack (#37962) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jutalomnet nincs már egy ideje net+ lesz, amit keresel ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37964) 4Grider válasza viktorhu (#37961) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek közül a Voda 1800 MHz-en nem szolgáltat, 2600 MHz-el lefed kb. 5 km2 területet az ország területének 92000 km2-éből, azaz marad a 800 MHz. És az ugye azért gáz, mert a nem Európában/Európának készült telefonok többsége nem tudja a B20-at (800 MHz-et).

(#37965) galaxys80 válasza 4Grider (#37964) üzenetére


galaxys80
veterán

Helyesbítenék. A Kínai telefonok többsége nem tudja a 800 MHz-et.Nem a Voda problémája, ha valaki ilyen telefont vesz.

(#37966) viktorhu válasza 4Grider (#37964) üzenetére


viktorhu
veterán

Látod, ez a kulcs: a nem Európának készült telefonok... Ezért mondom, hogy nem a Voda különcködik, hanem aki nem Európába való telefont akar Európában használni. A 2600 ideális nagyvárosi környezetbe, a 800 meg olyasmi, mint a 900 MHz, nagy területet le lehet vele fedni. Ugyanez megvan a 3G-vel is, a 2100 nem szerencsés vidéken, ezért érdemes 900-on adni a 3G-t, nem véletlen, hogy a T-k is a 800MHz-en fejlesztik leginkább a lefedettséget.

Egyébként mit jelent az, hogy nem Európának készült? Ez igaziból kínai vagy usa belpiacos cuccot jelent, de kínai telefon is van bőven olyan is, ami nem belpiacra készült, ezért nem foglalják el rajtuk a "helyet" a TD sávok a Kínában nem használt 800 MHz elől, csak körül kell nézni, ide meg szolgáltatótól függetlenül az ilyenek valók.

(#37967) laccczka


laccczka
tag

Anno flottás csomagról váltottam Flotta Go-ra.
A hűség 2016 júniusában járna le.
A voda honlapján a fiókomban az szerepel, hogy 2016 márciusában válthatok csomagot.

A kérdésem a következő lenne:
- a Flotta Go-ról visszaválthatok a flottás csomagra,
- ilyenkor is kihasználható a köszönet program,
- ilyenkor is választhatok készüléket (akár részletre is)?

Eddig mindig 2-3-4 év után frissítettem a csomagjaimat ezért nem vagyok tisztában a 21 hónapos váltásokkal. :F

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#37968) mukibuci válasza laccczka (#37967) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha vállalsz újabb 2 év hűséget, akkor igen
flottásoknak nincs készülékkedvezmény a köszönetprogramban
igen (nem)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37969) ittakary


ittakary
nagyúr

KhétJNC-KnégykettőTkilenc

hétHkettőkettőT-négyHkilencRK

(#37970) Diák66 válasza laccczka (#37967) üzenetére


Diák66
őstag

Köszönet program szerintem már nem nagyon létezik. :( Amúgy újrakötheted 2 évre bármilyen csomagra ha az utolsó 3 hónapban vagy. A feltételek ugyan azok lesznek, mintha lejárt volna a szerződésed.

(#37971) mukibuci válasza Diák66 (#37970) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

maradjunk annyiban, hogy szerinted. a valóságban pedig pont ugyanúgy működik ez a része, mint amikor elindult

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37972) Bozek válasza Diák66 (#37970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hidd el, hogy létezik az. Nekem most 5.500 Ft kedvezményt adna, ha vennék új készüléket.

Egyébként tervezem, csak online nem akarok rendelni, a futáros dolgot nem túlzottan szeretem. Helyileg meg nem nagyon van időm bemenni a Vodafone-hoz ezt elintézni. Na meg az se biztos, hogy van kéznél fekete Z5 Compact náluk. Jó lenne, ha létezne olyan megoldás, hogy online megrendelem és átveszem a helyi Voda üzletben.

Más: Tegnap hívott egy +36704404456-os szám, elvileg ez valami Vodás belső szám. Persze bele már nem szólt senki a telefonba...

(#37973) mukibuci válasza Bozek (#37972) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bár minden gondod ilyen könnyen megoldható lenne: [link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37974) Diák66 válasza mukibuci (#37971) üzenetére


Diák66
őstag

A már nem nagyon létezik, nem azt jelenti, hogy nincs, megszűnt. Sajnos igen kevés kedvezményeket adnak már. (megjelenését követően, sokkal több kedvezményt adtak, pl a vodafone kedd is megszűnt) Szépen leépítették az egészet. Először csak kevesebb kedvezmények, majd szépen kivezették belőle a kisebb tarifákat stb....

Ma már csak pár ezer forint kedvezményt adnak, ha kapsz 5 ezer forint kedvezményt, annak örülhetsz, mivel nagyrészt csak 2-3 ezrest szoktak adni.

(#37975) mukibuci válasza Diák66 (#37974) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

eltelt évek után kapsz 500/1000/2000 kedvezményt. ez igy volt induláskor is és ma is igy van

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37976) Bozek válasza mukibuci (#37973) üzenetére


Bozek
nagyúr

Félreértelmezted a kérdést. Tudom, hogy helyileg hol van a Vodafone márkaüzlet, már többször is jártam náluk. Az lenne a jó, ha lehetne olyant csinálni, hogy megrendelem online és az üzletbe csak átveszem, aláírom a papírokat és megyek a dolgomra. Mint mondjuk más esetben a PickPackPont-os rendelés.

Egyébként a Köszönet programnál még mindig működik az, hogy ha beírom a sorszámkérő gépbe a telefonszámom, akkor a sima mezei utcáról betért vásárlók előtt sorra kerülök? Régen volt ilyen, azt tudom.

A futárokat egyébként azóta nem szeretem, amióta egyszer megszívtam velük (igaz, az nem Vodafone-os rendelés volt). Reggel 7-kor hazaértem éjszakás műszakból és nem feküdtem le aludni, mert vártam a futárt. Na, délután fél 5-kor meg is érkezett...

[ Szerkesztve ]

(#37977) mukibuci válasza Bozek (#37976) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

megkeresed a legközelebbi üzletet, felhivod, érdeklődsz a z5 compactról, elteszik neked, örülsz, mész. nem bonyi

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37978) Diák66 válasza mukibuci (#37975) üzenetére


Diák66
őstag

Hát én pl feltöltőkártyásként már nem kaptam.....pedig nem rég váltottam. Sőt emlékeim szerint a mobilnet hosszabbításnál se járt semmi.

(#37979) Bozek válasza Diák66 (#37978) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vettél készüléket is? Mert arra jár.

(#37980) mukibuci válasza Bozek (#37979) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vitamaxnál nem :N mobilnetnél pedig általában alapból 1ft az eszköz, ha drágábbb zsebwifire viszont jár

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37981) bohoc71 válasza Diák66 (#37978) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nekem a héten egy ügyfélszolgálatos azt mondta,hogy az új előfizetésekhez már nem lehet regiszrálni a köszönet programba. A régi regisztrációk viszont élnek, ugyan úgy mint a régi lezárt tarifacsomagok.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#37982) mukibuci válasza bohoc71 (#37981) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor ott vmi téves infó van

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37983) Sayuar válasza mukibuci (#37982) üzenetére


Sayuar
őstag

2015.augusztusában regisztrált vitamax SIM:

(#37984) mukibuci válasza Sayuar (#37983) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és? hova szeretnél kilyukadni?

szerk: megnéztem egy előfizetéses számmal, ugyanezt írja, tehát ez csak egy szokásos technikai malőr

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37985) elin


elin
tag

Sziasztok!
A vállalat, ahol dolgozok, most lép be egy mobilflottába, a Vodafonnál. Érdekelne, hogy ha a netet lassítják, az utána mire használható, HA használható egyáltalán? Böngészés, Instagram, chat, amit használok inkább.
Sosem voltam ennél a szolgáltatónál, mire készüljek?
Köszi a válaszokat!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#37986) Sayuar válasza elin (#37985) üzenetére


Sayuar
őstag

nekem 2015 elején volt céges flottás csomagom: ha elfogyott a net, a lassított használhatatlan volt.

(#37987) elin válasza Sayuar (#37986) üzenetére


elin
tag

Pfff. Nem jó hír. Akkor lehet, hanyagolom.
Köszi a választ!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#37988) davao válasza Sayuar (#37986) üzenetére


davao
tag

+1 (3G-n és 4G-n is használhatatlan :( )

(#37989) bihariszabi válasza elin (#37985) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Viber chat, FB messenger, email megy rendesen.

(#37990) mukibuci válasza davao (#37988) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából, ha nullára lassítanak, akkor teljesen mindegy, hogy 3 vagy 4 gé

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37991) asdf_


asdf_
veterán

Opera mini, FB nekem megy rendesen lassitva is, a vonatdroid az egyetlen, amivel szivok lassitottal.

(#37992) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Egyébként mit vártok? Hogy lassítva is ugyanúgy suhanjon mint lassítás előtt? Akkor ki fizetne a rendes internetért? Ez is valami, hogy a messenger programok mennek.

(#37993) polonic válasza elin (#37985) üzenetére


polonic
félisten

Flotta lesz vagy céges üzleti előfizetés?

(#37994) elin válasza polonic (#37993) üzenetére


elin
tag

hát...öööö...ez most fogós-ravasz kérdés. Miért, mi a különbség akkor?
(De flottákat is nézek külön, mert ennek a 15 Ft-os percdíja sztem nem olyan húdejó)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#37995) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Mi értelme van a hívásrészletezőnek, ha a Vodafone titkolja előlem, hogy milyen számot hívtam???

(#37996) asdf_ válasza Zsocy155 (#37995) üzenetére


asdf_
veterán

A milyen szamot hivtal, az a hivott felnek szemelyes adata, igy csak ugy kaphatod meg kicsillagozas nelkul a hivasreszletezot, hogy alairsz valami hulye papirt elotte, leven a teljes hivott szam kiadasaval a hivott fel szemelyes adatanak adatkezelojeve valsz, vagy valami hasonlo jogi baromsag.

(#37997) 4Grider válasza Zsocy155 (#37995) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha te hívtad ezeket a számokat, akkor a csillagozással is tudnod kell, hogy kihez tartozik. Ha pedig nem te, akkor nyilatkoznod kell a jogszabály alapján arról, hogy a számokat megismerheted, azok adatkezelője te vagy. Ezek szerint a nyilatkozatod elmaradt...

(#37998) Zsocy155 válasza asdf_ (#37996) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi.
Tényleg baromság. A hívott számok többsége benne van a telefonomban. Ezt is tuti valami unatkozó okostojás találta ki.

(#37999) Zsocy155 válasza 4Grider (#37997) üzenetére


Zsocy155
őstag

A körzetszám után 2 számot mutat a többi 7 van kicsillagozva. Több olyan szám van a telefonomban akiknek hasonlóan kezdődik a száma.
Nem nyilatkoztam, mert azért lettem volna kíváncsi a hívásrészletezőre, mert sosem értem el a 150 percet. Most kíváncsi lettem volna, hogy sikerült mégis.

(#38000) laccczka válasza mukibuci (#37968) üzenetére


laccczka
tag

Anno majd 2 éve céges flottából léptem céges flotta go-ba.
Akkor ki tudtam használni a köszönet programot. 2 előfizetéssel is.
Ez a lehetőség megmarad ha céges flotta go-ra frissítek?

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.