Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37851) lugosi válasza goop (#37850) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"ha még full bunkó is lettem volna(nem voltam), egy üfsz-os akkor sem lehetne lekezelő ill. modortalan."

Daffni2 én is így gondolom. Erre nincs oktatás a cégnél?

(#37852) tatu611088 válasza Hoorus (#37849) üzenetére


tatu611088
tag

Nekem se ment, raneztem a weboldalra mert volt egy sanda gyanum. Karbantartas volt.

(#37853) bihariszabi válasza goop (#37836) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Az a baj, hogy mindig más veszi fel a telefont. A képzések sem egyformák ezek szerint. Pedig azt belevehetnék a gyorstalpalóba, " ha valamit nem tudsz, kérdezz". Mondjuk én hatalmas tapasztalattal bírok az ügyfélszolgálatok téren, így én már mondtam volna, hogy "legyen kedves megkérdezni a műszaki kollégákat".
Én is 3X hívtam üszt a 4G miatt. Egyik azt mondta, hogy nem áll módjában bekapcsolni. Aztán mivel annyira írták itt, hogy nekik bekapcsolták, hogy megint hívtam őket. Akkor bekpcsolta nekem állítólag. Mivel azóta sincsen 4G, ezért hívtam harmadikra is, rákérdeztem aktív-e nálam a 4G, azt mondta, hogy aktív.

(#37854) thomas77 válasza bihariszabi (#37853) üzenetére


thomas77
senior tag

Valószínűleg hamarosan meg fogod kapni az sms-t és menni fog.

(#37855) bihariszabi válasza thomas77 (#37854) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem hiszem, mert a sztorim egy hónapos :D . Már úgy vagyok vele, mint a viccben.

Öregember elmegy az orvoshoz és panaszolja:
- Doktor Úr, az a problémám, hogy éjszaka bevizelek.
- Ebből vegyen be napi hármat -és írja is a receptet-, ettől helyre jön.
Beteg nagy boldogan távozik.
Egy hét múlva újra megjelenik ugyanannál az orvosnál és mondja:
- Doktor úr, nem vált be a pirula, még mindig bevizelek.
- Értem. Akkor próbáljuk meg ezt, ez egészen biztos, hogy működik -és már írja is az újabb receptet.
Pár héttel később összefut a doktor meg a beteg az utcán, kérdezi is az orvos:
- Na, bevált a gyógyszer?
- Be, köszönöm.
- Minden helyre jött, már nem vizel be?
- De bevizelek, csak már lesz@rom.

Hát én is lesz@rom a 4G-t. Amúgy itt sokan szidják, szóval talán nem is olyan nagy baj, hogy nem megy.

(#37856) szemesi69 válasza Hoorus (#37849) üzenetére


szemesi69
addikt

Adatok törlése, utána jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#37857) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Na most például konkrétan olyan helyen vagyok, ahol Vodafone 4g térerő van, Telekom 4g meg nincs, csak 3g. Szóval ilyen is van.

(#37858) Daffni2 válasza lugosi (#37857) üzenetére


Daffni2
addikt

Tapasztalataim szerint elég sok ilyen van.
Még több,ahol van Telekom Telenor LTE és a Voda 3G-je gyorsabb ezeknél :D

"Aki ad,az nyer"

(#37859) azbest válasza Sayuar (#37702) üzenetére


azbest
félisten

Most jött róla az sms. Ha nem váltok el, akkor áttesznek márc 11edikén Perc+ tarifára.
A kedvenc részem az, hogy "12.1.2.II.(1).iv. pontja alapján, mert ezzel a módosítással az előfizető számára előnyös módon változnak meg"

Mindig is szerettem volna percenként 49 forintért beszélni a 2-3 percenként 63 helyett. Hogy nem jöttem erre rá magamtól.

Van bármi életképes tarifacsomag? A weboldal minden áron az előre fizetett havidíjas előfizetés felé akar terelni, hogy havi 2-4 ezret fixen levonhassanak.

[ Szerkesztve ]

(#37860) Sayuar válasza azbest (#37859) üzenetére


Sayuar
őstag

Írd le mennyi net + perc + SMS-t használsz el havonta.
Nekem most tescomobile-om van....mert az én igényeimnek ez felel meg legjobban.

(#37861) azbest válasza Sayuar (#37860) üzenetére


azbest
félisten

kb 2-4 óra beszéd, 0 sms, net pedig tartalék 1GB-os opció. Ritkán van kihasználva fél gigánál több. A legtöbbet hívott szám szintén az enyém, az is duo-s még, de arról kevés kimenő hívás van. Szóval duplán szívás.
A havidíjas prepaid max kedvezményéhez mindkettőnek max-os kellene lennie.

Gondolkodom váltáson.

Ahogy nézem Max M + Max S együtt 5000 fixen, plusz 1500 a net, ha itt is van olyan poció. Plusz a túllépése.

[ Szerkesztve ]

(#37862) Sayuar válasza azbest (#37861) üzenetére


Sayuar
őstag

ha 2-4 órát (~200 percet) beszéltél eddig, akkor az ~5000 Ft volt havonta vitamax duóval

1 SIM MAX L: csomagban 100 perc + 1GB adat 4000 Ft-ért; + 100 perc 40 F-tal, összesen 8000 Ft
2 SIM MAX S: 2000 Ft

Esetleg flottás vonal?....
Sajnos a vodának nincs hűségidő nélküli flottás csomagja, csak a másik 2-nek.

VoIP?

(#37863) mukibuci válasza Sayuar (#37862) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha a másik szám is max, akkor nem kell a +100 perc. a voip vonalat pedig már te is végigjártad, mégis ajánlod? hát van neked szived? :DDD

perc+ 5000 huffal töltve kb 200 percet ad ki

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37864) azbest válasza Sayuar (#37862) üzenetére


azbest
félisten

Hát ez az... 10 000 eft, eh. Olyasmi lehetett korábban, ahogyan írod, mert hétvégente egy-egy hosszabb hívásra használom főleg.

közben ahogy néztem blue mobile estén 33 forintos percdíj. Viszont 499 -ért a másikat 9 forintért hívhatja, 1290-ért 1GB net. Ez 200 perccel kb 3600 forint összesen.
Itt a lefedettségben lehet különbség, mert Az T-s hálózatot használ. Hmm, most jó, hogy független a telefonom.

Sőt, igazából a kimenő hívásra nem nagyon használt szám maradhat vodás is. Ahhoz úgyis függő teló van, bár ez nem szempont.

(#37863) mukibuci
hmm átgondolom ezt az 5000es töltős dolgot is.

(#37865) Sayuar
szinte csak a másik számot hívom, heti egy hosszú hívással. Minden másra ott az internet. Amazt meg jó ha félévente egyszer kell töltenem.

[ Szerkesztve ]

(#37865) Sayuar válasza azbest (#37864) üzenetére


Sayuar
őstag

2-4 órát írtál....de ebből mennyi megy a második számra és mennyi megy random számokra?
Ismered ezt a csomagot? [link]

Net + csomagban havi 3000 töltés után kapsz 500 MB netet ingyen
200 perc Vodával az "egy+egy" csomaggal = 500 + 500 + 200*5= 2000 Ft
És még így is marad 1000 Ft, ami = 20 perc más számokra.

[ Szerkesztve ]

(#37866) azbest válasza Sayuar (#37865) üzenetére


azbest
félisten

Na alakul ez :)
Kemény, hogy majdnem könnyebb egy vállalkozást elindírtani, mint rendesen áttekinteni a szolgáltatói opciókat.

Köszi a tippeket :R

Hmm, ha net+ 29 naponta van töltve, akkor úgy tűnik, hogy a fel nem használt adat is halmozódik 2GB-ig. Ha ezt így sikerül kihozni, akkor pont jó hazalátogatáshoz :)
Ha lehetne ütemezetten tölteni a bankom felületén még automatizálni is lehetne :D

[ Szerkesztve ]

(#37867) lugosi válasza Daffni2 (#37858) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annyit még hozzá kell tenni, hogy korrektül stabil a vodafone mobilnet sávszélessége. Egyelőre (jó, csak pár nap tapasztalata) nem tapasztalom a Telekomnál néha megélt bedugulásokat. 3G-n is voltam ma, korrekt volt. Szóval alapvetően pár korábbi sztereotípiám már megdőlt.

(#37868) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Nem értem. Azt mondtátok, hogy mindig először a csomagban foglalt netet használja elsőnek el a rendszer, aztán nyúl a kiegészítő adatcsomaghoz. De ebben a remek Voda alkalmazásban mindkét csomagba bele van harapva. Fene se érti. És azt sem értem, hogy ha az alkalmazást használom, akkor miért ajánlja fel, hogy használjam a mobilalkalmazást? Miért mondja, hogy fordítsam álló helyzetbe a telefont (tabletben), mikor álló helyzetben tartom, mert annyira primitív az alkalmazás 2016-ban, hogy nem ismeri a fekvő tájolást. Így forgathatom a 9"-os tabletet mint Rubik a kockáját. Biztos a fejlesztők nem gondolták, hogy van egy hülye az országban, aki tableten használná az alkalmazást. Továbbá azt sem értem, hogy tarifacsomag váltásnál miért ajánl fel 28 -féle tarifacsomagot, mikor csak kettő leírását tudom megnézni. De hát tanulnom kellett volna. Én meg csak a játék, meg a szórakozás, a nem odafigyelés..

(#37869) Tamás34 válasza bihariszabi (#37868) üzenetére


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

A Vodafone mobil app alkalmazásban csak egy becenevet és telefonszámot lehet beírni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37870) goop válasza lugosi (#37867) üzenetére


goop
őstag

Hm, rövid tesztem szerint: városban hasít a 4G. Vidéken (déli régió) még vannak foltok, ahol néha ugrál edge és 3G között, többieknek viszont már ott az LTE. Sőt találtam olyan helyet lakott területen belül, ahol mind a három szolgáltatóak edge volt csak. :D Ami viszont nagyon jó, hogy híváskor nem 2g-re vált, hanem 99%-ban 3G-re, és így van mindig hd hang. :)
(Bár ez engem nem érint, nem itt vagyok)
Egy kérdésem viszont lenne a net használók felé, hogy nekik is szakad a net, 10-15 percenként? Több helyen is előfordult, stabil 4G, meg minden, de megállt a tv, kidob az ssh, stb. Vagy ez csak a bónus net sajátossága lenne? Passz.
Szóval nincs előtérbe helyezve a vodánál a 4G, de jól állnak szerintem, kb. 80% lehet itt a délvidéken.

(#37871) lugosi válasza goop (#37870) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem nem volt eddig tapasztalatom szakadással, de még csak nagyon rövid ideje használom és keveset.

(#37872) tszabi


tszabi
tag

Üdv !

Lehetőségem van egy bizonyos flotta előfizetést kötni a Voda-nál. Már ki is néztem a telefonokat hozzá. Erre ma reggel már azt látom a neten, hogy a kinézett telefonok ára 7ezer Ft-al emelkedett !
Ez mennyire gyakori a Voda-nál?
A Lumia 550-est még most vezették be 17.900-ért, erre ma már 24.900 az ára előfizetéssel. Ez így mindjárt nem annyira szimpatikus.
Van lehetőség náluk szerződéskötéskor hivatkozni néhány nappal ezelőtti árakra?

(#37873) Daffni2 válasza tszabi (#37872) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerinted,ha egy üzletben egy bizonyos terméknél látsz kiírva X Ft árat,nem veszed meg,majd pár nap múlva visszamész és már más az ára,megkapod a régi áron?

"Aki ad,az nyer"

(#37874) mukibuci válasza tszabi (#37872) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a péknél oda szokták adni a múltheti áron a kenyeret, miután megemelték az árát? :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37875) Bozek válasza mukibuci (#37874) üzenetére


Bozek
nagyúr

A múlt heti kenyeret igen. :D

(#37876) fireman123 válasza mukibuci (#37874) üzenetére


fireman123
őstag

a száraz kenyeret még féláron is ..... :DD :C

(#37877) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

ezért bontok velük szerződést és veszünk közel 8 év után érzékeny búcsút egymástól a szolgáltatóval.
kissé sok volt az elmúlt fél év bénázása

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37878) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Szerintem nem kell megvenni az emelt áron. Abból majd tanulnak.. Vagy mégsem?

(#37879) kenwood


kenwood
veterán

Tapasztaltatok mar olyat,hogy hirtelen jott par "nem fogadott hivas" sms ?
nekem havi 2-3 alkalommal megtortent (lehet,h gyakrabban is leszakadtam,csak akkor nem kerestek)
Betudtam a telo (Samsung A5) hibajanak,de tobb,mint egy hete masik keszuleket (Iphone 6) hasznalok ,es ma egy kimenot allandoan visszadobott,majd lattam,h nulla a terero.ujrainditas es 3 sms,8 nem fogadott hivasrol :/
Bp. Negyedik kerulet kozepen lakom,itt kene lennie lefedettsegnek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37880) fireman123 válasza bihariszabi (#37878) üzenetére


fireman123
őstag

ja, ha egy ember nem veszi meg, biztos tönkremegy a voda.... :)

(#37881) Sayuar válasza kenwood (#37879) üzenetére


Sayuar
őstag

Igen, ma láttam, Bp. Hungária-Thököly kereszteződésben.
Tescomobile (vodafone) SIM / 3G

(#37882) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Múlt héten hosszabbítottam az internet előfizumat, és kértem 4G-s routert is. Mivel nem ment a 4G, pedig direkt mondtam is az üzletben, hogy ez miatt váltok, pénteken felhívtam az üsz.-t, azt mondták, hogy bekapcsolják, pár óra. Na, azóta sem megy a 4G. Egy kártya csere megoldhatja a problémát? Nem tudom hány éves, persze üsz. azt mondta, nem lesz szükség a cserére.

(#37883) bihariszabi válasza fireman123 (#37880) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ha csak egy okos ember van az országban, az tényleg jó a Vodának :). Csak sokan nem tudnak elszakadni attól, hogy dragán vásároljanak hitelre.

Más. Van ez a Vodafone mobilpénztárca. Azt írják, hogy kell hozzá egy nfc képes telefon, nfc képes sim, utólag fizetős csomag, otp számla. Na ez is olyan, mint a 4G. Minden technikai feltételem és minden virtuális feltételem adott, mégse tudom használni. Miért nem írják oda pontosan, hogy milyen a telefon technikai feltétel kell még? Milyen az a mobilwallet képes telefon? Most attól eltekintve, hogy a vodánál kell megvenni? Milyen 3 betűs rövidítést kell még az nfc mellett még tudnia a telefonnak és ezt miért nem írják oda ha azt akarják, hogy ez elterjedjen?

(#37884) 4Grider válasza bihariszabi (#37883) üzenetére


4Grider
nagyúr

Általában a biztonságos fizetés érdekében ragaszkodnak a gyári szoftverekhez és root nélküli készülékekhez. Hiszen egy módosított, vagy nem megbízható forrásból származó rendszerrel hozzá lehetne férni olyan dolgokhoz, amit se a bank, se a fizetésben érdekelt egyéb szervezetek nem szeretnének.

(#37885) Kronk válasza bihariszabi (#37883) üzenetére


Kronk
őstag

Jelenleg CSAK ezekkel a készülékekkel kompatibilis

http://totesz.myminicity.com/

(#37886) bihariszabi válasza 4Grider (#37884) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ezt én értem, csakhogy az én telefonom gyári, nem rootolt. Egyébként az Otp ezt nagyon ügyesen megoldotta, mert egyszer a sima otp smartbank alkalmazást feltettem egy rootolt telefonra, az alkalmazás pedig fölül egy 5 mm-es vörös csíkban kiírta, hogy "Módosított operációsrendszer" és jonapot. Onnan kezdve az én felelősségem, mint ahogy az is, hogy ha hülye vagyok és ráírom a bankkártyára a pinkodomat, ahogyan sokan teszik. Ennyi erővel bankkártyát is csak IQ teszt után kellene adni az embereknek, nehogy bajba kerüljön szegény. De nem, adják boldog, boldogtalannak. A Wallet szoftverben is van felhasználói feltételek, le kell írni, hogy rootolt telefont használok esetében a bank nem vállal felelősséget. És kész. Azt nem gondolták komolyan, hogy majd eldobom a 100 ezres telefonom csak mert nem náluk vettem. Hát nem dobom el. Sőt. Eztán biztos nem veszek náluk. Mindig is utáltam a voda telefonjait. Először kezdte az undorító Live! menüit, aztán hogy nem lehetett vodás telefonon mp3 csengőhangot állítani, most meg ez a szarakodás.

(#37887) lugosi válasza bihariszabi (#37886) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Állati régen nincs már vodafonos telefonom, de gondolom az okostelefonos korszakban ugye nem módosítanak különösebben semmit a szoftveren? Szóval live menü nuku?!?

(#37888) 4Grider válasza bihariszabi (#37886) üzenetére


4Grider
nagyúr

A gond az, hogy a jogszabályok - elmúlt évtizedben történő - változásai miatt, a felelősség megoszlik a felhasználó/fogyasztó, a bank, és a többi közreműködő között. A szolgáltatók pedig igyekeznek a saját kárukat minimalizálni még annak rovására is, hogy ezt a szolgáltatásukat jóval kevesebben fogják emiatt igénybe venni.

(#37889) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok. Zsbnetet csak olyan előfizetéshez lehet rendelni ahol nincs alapban benne a net vagy Go csomaghoz is lehet esetleg?

(#37890) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

egy apró észrevételem lenne a minibázissal kapcsolatban.
tegnap visszakaptam miszerint teljesen tökéletes a minibázis és nem került sor garanciális javításra,kiváncsiságból megfordítottam a szervizes papírt és láss csodát rá volt írva,hogy ha netán rendellenesen működne az eszköz akkor milyen portokat kell nyitni a routeren.
vélem jogosan merül fel a kérdés bennem,mire jó,hogy ezt elfelejtik közölni és közel 5 hónapos herce-hurca után egy papír hátoldalára nyomtatják rá,miért nem lehet ezt az eszköz mellé odabiggyesztett használati utasításba beleírni???
most egyelőre meglátjuk,hogy működik-e rendesen.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37891) eami válasza bihariszabi (#37886) üzenetére


eami
addikt

Mit nem értesz azon hogy a rootolt telefon nem biztonságos? Na épp ezért nem engedik.

(#37892) 4Grider válasza Lehiñito (#37889) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azzal indít a zsebnet, hogy:
Havidíjas előfizetése van és nincs a tarifacsomagban internet?
Go-nál nincs internet a tarifacsomagban?

(#37893) 4Grider válasza eami (#37891) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt írta, hogy az ő telefonja nem rootolt.
Jelenleg csak az alábbi kártyafüggetlen telefonokon fut a Vodafone Wallet alkalmazás:
HTC Desire 626, HTC One M8s, HTC One A9, HTC One M9,
LG Leon LTE, LG G Flex 2, LG G3, LG G3s, LG G4, LG G4c, LG Optimus L5 II,
Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy Core Prime LTE, Samsung Galaxy Core Prime VE, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge+, Samsung Galaxy S5 neo
Sony Xperia E4g, Sony Xperia M4 Aqua, Sony Xperia E3, Sony Xperia M, Sony Xperia M2, Sony Xperia Z, Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 compact, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5

(#37894) bihariszabi válasza lugosi (#37887) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Azt nem tudom, hogy most mi a helyzet, kb 2 éve volt Nokia Lumia telefonom, abban volt egy DataDense nevű kis program, de gyárilag. Ez azt csinálta, hogy lecsökkentette a mobil adatforgalmat, plusz egyéb hasznos szolgáltatást tudott. Nos a Voda ezt egyszerűen kivette a telefonjaiból. A vodás Lumiákban nem volt benne. Há' nehogy már a paraszt spóroljon egy kicsit. Fogyasszad csak az adatot asztá' vegyé' sokezeré' + adatot, hogy tudják a rongyot rázni. Forma 1 támogatás, üvegpalota a Dunára néző, meg vodafoneos helikopter. Hogy most milyen trükkel próbálkoznak, azt nem tudom. Szerintem Live! meg mp3 tiltás sincsen régóta.

Eami 37891# te ezen melyik részt nem érted?

[ Szerkesztve ]

(#37895) 4Grider válasza bihariszabi (#37894) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezzel a gondolkodással kicsit szembe megy az, hogy a Voda volt az első, akinek külön, tömörített forgalmat küldő apn-je volt. Sőt, ha jól rémlik, ez is volt az alapértelmezett, nem a standardnet.vodafone.net.

(#37896) bihariszabi válasza 4Grider (#37895) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ja, csak azt azért csinálták, hogy ne terhelődjön túl a hálózat :-)

(#37897) eami válasza 4Grider (#37893) üzenetére


eami
addikt

láttam, de utána mégis azon elmélkedik hogy miért ne lehetne rootolt.

(#37898) mukibuci válasza bihariszabi (#37894) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak mellékesen közlöm, hogy a datasense ezen funkciója csak az (ha jól rémlik) at&t hálózatán működött, ha más hálózaton használtad a telefont - és adott volt az alkalmazás - akkor csak az elfogyasztott adatmennyiséged tudtad vele monitorozni :U

live menu kb a sony ericsson c510 idejében volt utoljára

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37899) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Vodafone mobil internet stick, netjegy csomaggal. A gondom az, hogy nem tudom ellenőrizni pl az adatforgalmamat. A netinfo.vodafone.hu oldal átdob a Saját fiók belépős oldalra, ahová viszont nem tudok regisztrálni. Az ügyfélszolgálaton már futottam egy kört. Szerintük a netjegy csomaggal nem tudok regisztrálni a fiókra, ami érthetetlen. Viszont a netinfo oldalnak mennie kellene. Az viszont átdob egy bejelentkezős oldalra, a kör bezárult. Mivel munkához kell adhoc módon, ezért muszáj látnom hol tartok és mikor kell rendelnem új csomagot, így viszont haszálhatatlan. A mobile broadband nevű app sem tudja megjeleníteni, sem az egyenleget sem a forgalmat. (csak becslést)
Hogyan tudnám elérni azt a felületet, ahol látom a forgalmamat és esetleg rendelni is tudok új netjegyet?
köszi

(#37900) bihariszabi válasza eami (#37897) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

De akkor sem rootolt a telefonom. Én azon elmélkedem, hogy miért nem írják ki a valós okot és akkor nem kell itt kérdéseket feltennem sem magamnak, sem nektek.

(#37898) mukibuci:

Áhhá, akkor már értem miért kellett a funkciót kiszedni ha nem sok vizet zavar. Nehogy megtévesszék az orosz ellenforradalmárokat egy olyan funkcióval, aminek annyi haszna van mint az indexnek a BMW-ken. Senki nem használja semmire, csak ott van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.