Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50002) fess válasza asdf_ (#50000) üzenetére


fess
őstag

Olyan menüt nem találtam, hogy külön kapcsolható lenne a roaming. A másik kártya feltöltős vodás, azzal nincs ilyen baj. Másik hálózatra nem akarja beregelni.

(#50003) Empiricist


Empiricist
csendes tag

Sziasztok azért írok ide hátha tudtok segíteni.

Most konkrétan nagyon ideges vagyok, előfizettem kb. tavaly decemberben vodafone homenet+-ra (50 giga net+éjfél után 150) minden ok volt, valami havi 4-5 ezer forint volt a havidíj.
Fizetgetem a számlákat, dolgozok, stb... nem figyeltem rá annyira, most nézem, már vagy 3-4 hónapja HAVI 8-9 EZRET fizetek, ugyanezért, úgy hogy SEMMI nem változott a részemről.

Ezt a vodafone már megcsinálta velem egy másik előfizetéses telefon számlával, akkor arra hivatkoztak, hogy azért 1,5x a díjam, mert régi díjcsomagban vagyok, áttesznek újba, és megint beáll arra a 3 ezer forintra.
Én hülye, nem mondtam ott helybe le, és tettem át kártyásra.

A kérdésem: ezt legálisan megcsinálhatják velem a vodafonnál, hogy indok nélkül, szép lassan, alattomosan majdnem KÉTSZERESÉRE emelik a havidíjamat? Banknak képzelik magukat? Devizahitel?

Én gyökér, két éves előfizetésre vettem. Nem a pénz a gond, de nem szeretem ha átvernek.

(#50004) Daffni2 válasza Empiricist (#50003) üzenetére


Daffni2
addikt

A HomeNet+ jelenleg 5330 Ft.

Ha még tart a határozott idejű szerződésed,nem lehet több a havidíj mint ami a szerződésben szerepel.

A kérdésem: ezt legálisan megcsinálhatják velem a vodafonnál, hogy indok nélkül, szép lassan, alattomosan majdnem KÉTSZERESÉRE emelik a havidíjamat?

Nem csinál ilyet a Vodafone, a Telenornál volt szokás ilyesmi.

Egyszerűbb lenne az ügyfélszolgálatot felhívnod,mint itt találgatni.

"Aki ad,az nyer"

(#50005) mukibuci válasza Daffni2 (#50004) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Év végén kötött szerződések fel évig fel áron voltak. 5330 +1000 (mert nem fizet időben) +600 (felszólító SMS) és máris 7000nel járunk

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50006) Empiricist válasza Daffni2 (#50004) üzenetére


Empiricist
csendes tag

Szia, igen, legyen annyi, 5300 ft. Tiszta sor. 4 hónapja 8-9 ezreket fizetek. Fel fogom hívni őket mindenképpen, köszi.

(#50007) Empiricist válasza mukibuci (#50005) üzenetére


Empiricist
csendes tag

Na, direkt megnéztem, a mostani, 08.27.-i határidejű számlámat, elvileg az nem járhatott le még :)
6900 forint. És nem vettem kiegészítő dolgokat, alig használtam, kb napi 4 órát max.

(#50008) Zsocy155 válasza Empiricist (#50007) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ha az előzőt fizetted be későn, akkor kerül többe a következő.

(#50010) janeszgol


janeszgol
félisten

Ne beszéljetek már mellé, semmi nem járt le. Nálam is még mindig fals összeget ír, rákattintva pedig minden számlám rendezve (holott ez nincs így), illetve a számlabefizetés nem működik. Egy dolgot tehetsz, bemész a Vodához, megmutatod az utalásaid, illetve ők látni fogják a számláid és majd jóváírják az összeget. Vagy tájékoztatnak, miért annyi az annyi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50011) janeszgol válasza janeszgol (#50010) üzenetére


janeszgol
félisten

Nos, hát a gyors befizetést nem tudtam használni, ám a vodafone.hu/szamlabefizetes oldalnál igen. Az általam falsnak vélt összeget helyesnek látta a 1270, a finom 40 forintos percdíjjal picit túlléptem a keretet. Ez érdekes, mert én nem emlékszem erre, próbáltam nem túllépni a keretet. A most következő haviból is alig van már, pedig nem is nagyon telefonáltam. Nem tudom, jól mérnek-e, hogy most bugos az oldal, ezért lehet nem jól számol? Majdnem négy évig simán mentek a dolgok, most meg egy ki káosz van/volt.

Itt szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni, akikkel türelmetlen voltam.
Üdv: janeszgol!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50012) gabor9991 válasza janeszgol (#50011) üzenetére


gabor9991
őstag

"Nem tudom, jól mérnek-e, hogy most bugos az oldal, ezért lehet nem jól számol?"

Eléggé össze-vissza vannak az egyenlegek az biztos :D
Pc-n belépve:
[kép]

androidos appban:
[kép]

az adatforgalom pontosan egyezik mindkettőn, de a felhasználható keret azért eléggé el van csúszva...

(#50013) janeszgol válasza gabor9991 (#50012) üzenetére


janeszgol
félisten

Megnéztem a kimenőimet és jól mérnek nálam. 10 percek hadát találtam. Fene, csak úgy repkednek a percek. Meghagynám ezt a Go-t, ha a túllépési díj nem 40ft, hanem 19ft lenne, mint a Tutinál. Gondolkodom a Go M-en, csak nem biztos, hogy ki tudom használni.
Nálad picit sántít. Én sosem használtam az appot, csak a webes felületen ellenőriztem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50014) Bozek válasza gabor9991 (#50012) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem meg csak a kiírás rossz, mivel 994 + 1256 az pont 2250.

(#50015) gabor9991 válasza Bozek (#50014) üzenetére


gabor9991
őstag

Lehet, hogy igaz, holnap újra megnézem :)
Viszont a számlazárás is egy nappal el van csúszva, az is félrevezető lehet esetenként.

(#50016) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Csomagot váltottam, de így sem a weben, sem az appban nem látom, hogy mennyi van vissza a lebeszélhetőségből. Eddig jó volt...
Honnan lehet így megtudni, hogy mennyi van vissza?

(#50017) El-Telya válasza Grande Ale (#50016) üzenetére


El-Telya
csendes tag

Helló.
Májusban váltottam csomagot az app-ban azóta nekem sem jó(Hoppá),a weben ott jó szokott lenni mikor nincs karbantartás.Tarifa csomag váltás után azért kell párnap hogy beálljon a rendszer.

(#50018) Knobber válasza bucihost (#49989) üzenetére


Knobber
aktív tag

Adtak egy 6S-t végül az SE helyett. (Mert az nem volt nekik). Azonos képernyőméretből 5C-t választhattam volna még. A cseretelefon zsír új szinte, akku életerejének még 100%-ot ír a beállításoknál.

Youtube: Knobber

(#50019) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Go Start E az előfizetésem, és olyan kérdésem lenne, hogy meghalt a telóm. Mi a díja most egy micro-ról, nano sim kártya cserének, mivel abba az kell?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#50021) Zolás válasza #20749568 (#50020) üzenetére


Zolás
addikt

Nem hagyta el, elromlott.
Besétál a boltba, cserét kér, mert az új telefonja nem kompatibilis a régi kártyával, és kemény 1Ft összegért kap egy újat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#50022) gabor9991 válasza #20749568 (#50020) üzenetére


gabor9991
őstag

És fizet 2500 forintot a cseréért plusz az elveszett simet le kell tiltani :)
Egyszerűbb kérni egy másikat, ha nem jó a régi mérete az úgy tényleg ingyen van.

(#50024) neo-geo válasza #20749568 (#50020) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A telóm behalt, tehát a kártya megvan, csak nano kell bele!

Zolás Ez lett volna a kérdés lényege, köszönöm.

gabor9991 Nincs elveszve semmi, tehát akkor csak kérnem kell egy nanot, köszi az infót neked is. ;)

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#50025) eami válasza neo-geo (#50024) üzenetére


eami
addikt

eddig hogy volt benne? és ha lesz nanod akkor attól feleled a telód?

(#50026) gabor9991 válasza eami (#50025) üzenetére


gabor9991
őstag

Gondolom vesz másikat amibe más méret kell...

(#50024) neo-geo:

Igen, elmondod, hogy vettél másik készüléket amibe nem passzol a meglévő SIM.Ingyen kicserélik.

[ Szerkesztve ]

(#50027) eami válasza gabor9991 (#50026) üzenetére


eami
addikt

ah, OK. csak kétszer sem írta ezt hanem csak a rossz teló volt a téma.

(#50028) predakon


predakon
őstag

Nektek is ledörrent a vodafone.hu?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#50029) asdf_ válasza predakon (#50028) üzenetére


asdf_
veterán

Nalam fekszik, de a -kulfoldi- tesztoldalak szerint meg megy. Egy kulfoldi ip-vel nezze meg valaki, azzal valoszinu okes. Traceroute-ban bix-backup-on menne a csomag, ha tenylegesen arra hasznaljak, mint amit neve mutat (boven nem mindig igy szoktak) az tul sok jot azert nem jelent :)

[ Szerkesztve ]

(#50030) Zolás válasza asdf_ (#50029) üzenetére


Zolás
addikt

Fizikailag külföldön vagyok, voda mobilnet, okostelefon, simán jön a voda oldala.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#50031) lugosi válasza asdf_ (#50029) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam megy itthonról.

(#50032) pjen válasza lugosi (#50031) üzenetére


pjen
félisten

nálam is

(#50033) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

A GO L csomagban nincs hálózaton belüli korlátlanság? Tehát csak a 100 perc van? És a Go M és L csomagokhoz akkor automatikusan jár a social pass kiegészítés?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#50034) Daffni2 válasza olloczky (#50033) üzenetére


Daffni2
addikt

Így van!

"Aki ad,az nyer"

(#50035) olloczky válasza Daffni2 (#50034) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszönöm :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#50036) asdf_ válasza lugosi (#50031) üzenetére


asdf_
veterán

Eltelt kozben 11 ora, nagy ciki lenne, ha meg mindig nem ment volna.

(#50037) lugosi válasza asdf_ (#50036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, mobil felületen voltam, nem láttam az előző hsz időpontját.

(#50038) draco31


draco31
veterán

Hello!

Más szolgáltató 4 jegyű ügyfélszolgálatát ha hívom, az kb mennyibe fáj nekem előfizetésesként?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#50039) thomas77 válasza draco31 (#50038) üzenetére


thomas77
senior tag

Ingyen van már egy ideje.

(#50040) M@Db0Y válasza thomas77 (#50039) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Szerintem az ügyfélszolgálat az normál hálózaton kívüli tarifával működik. Ami ingyenes az a hibabejelentő mindegyik szolgáltatónál.

(#50041) jozsi968 válasza M@Db0Y (#50040) üzenetére


jozsi968
tag

Mielőtt hülyeségeket írkálsz, miért nem veszed a fáradtságot, hogy utánaolvass!? :F
[link]
9. Magyarországi számok 274.oldal

(#50042) M@Db0Y válasza jozsi968 (#50041) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Oké tévedtem. Pont most hívtam a digit és az oldalukon azt írják csak digi hálózatból ingyenes. Régebbről arra emlékeztem, hogy csak hibabejelentőt kell ingyenesen üzemeltetnie a szolgáltatóknak ez zavart meg.
Egyébként meg normális stílusban is lehet jelezni, ha valaki téves információt közöl.

(#50043) moriak


moriak
tag

Sziasztok,
Ma kerestek telefonon a Vodafona értékesítési csoporttól, hogy a felöltőkártyás szolgáltatásomat nem-e cserélném le egy `Vodafone Basic flotta` nevezetű előfizetésre ahol ~3780Ft-ért az alábbi dolgokat kapnám: Vodafone-os hálózatba irányított hívások ingyen, egyéb hálózat esetén 100 percet követően 10Ft/perc és mobilinternet 5GB adatmennyiséggel.
Tud erről valaki még egyéb infót? Nem tűnik rossznak, de elérhető jobb ajánlat jelenleg a Vodafone-nál? Van ebben valami buktató?
Köszönöm.

(#50044) gabor9991 válasza moriak (#50043) üzenetére


gabor9991
őstag

Publikus csomagok között nem nagyon lesz jobb ennél.

(#50045) DeFranco válasza moriak (#50043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez egy piszok jó ajánlat szeretném ha nekem is ilyen lenne pedig én is "megtartós" flottában vagyok

(#50046) Nagyfejű válasza moriak (#50043) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Másodperc alapu a számlázás?

(#50047) California1 válasza moriak (#50043) üzenetére


California1
őstag

Szerintem ez egész jó deal lehet.
Mi is nemrég hosszabbítottunk (megtartó "ajánlattal") br.7610Ft Red L 10Gb net/ előfizetés

[ Szerkesztve ]

(#50048) moriak válasza California1 (#50047) üzenetére


moriak
tag

@California1 @DeFranco @gabor9991 köszönöm a választ.
@Nagyfejű nem tudom, hétfőre kértem visszahívást, akkor rákérdezek.

(#50049) Esqs válasza moriak (#50048) üzenetére


Esqs
tag

Üdv!
Nálam több mint fél órája nem jelenik meg a https://www.vodafone.hu/, másnál sem?

(#50050) moriak válasza Esqs (#50049) üzenetére


moriak
tag

Nálam sem és a MyVodafone sem tölt be megfelelően ezért globális problémáról lehet szó és nem csak a honlapjukat érintő dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.