Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) kecskebégető válasza Rick4 (#27000) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Te beszélsz konkrétumokról amikor a hszed orbitális ferdítést?Kérlek olvasd vissza magad számolj egyet.Azthiszem lehervad az mosolyod.:Maradj kérlek szigoruan szakmai alapoknál és ne légből kapott "dupla annyi, 400.000 ezret fizettél volna"teljesen hamis állításokat terjessz.Nem vicces inkább sajnálni való.Köszönöm,hogy ezentúl kizárólag pontos megalapozott számításokat és nem hülyeségeket terjesztesz. :R

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#27002) Rick4 válasza kecskebégető (#27001) üzenetére


Rick4
félisten

Én számokat írtam, Te semmit. Én magamon elgondolkodtam, majd az érveidet olvasva szimplán kiröhögtelek. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27003) kecskebégető válasza Rick4 (#27002) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Teljesen felesleges vitát nyitnom egy ilyen kérdésről veled.Mindenki láthatja mit írtál és aki kicsit is utánna néz láthatja ,hogy a számaid ipari falsok.Én pontosan ezért nem írtam számokat mert minek ha nem tudom pontossan megmondani. Legyek olyan mint te és égessem magam légbőlkapott semmilyen alapokkal nem rendelkező "dupla annyi"szövegekkel?Ugyan már .Minden tisztelet mellet én szóltam,hogy helyezd magad vissza szakmai pontos tényekre vonatkozó adatokra és ennek fényében kommentelj.Ha te továbbra is Münchausen báró stilusban akarod prezentálni magad sok sikert hozzá .A továbbiakban maximum nem veszem figyelmbe a hozzászólásaid és ha kérdésem van azt a fórum és a topik többi tagjának teszem fel tőlük kérek segítséget téged ignorrállak és ha esetleg én tudok segíteni bárkinek és nem értesz egyet vele kérlek abban az esetben te ignorálj engem.Megtisztelő figyelmed köszönöm.Ha továbbra is offolni akarsz rakd offba vagy pm-ben kérem. Ha te azon röhögsz ,hogy én nem kezdtem el hiteltelen számokkal beszállni a ki mond nagyobbat versenyedbe akkor röhögj csak.......Az én estémen ez semmit nem változtat ha neked ez az öröm az viszont szomorkás.

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#27004) RootRulez válasza RootRulez (#26979) üzenetére


RootRulez
félisten

No akkor a Vodafone, mint netszolgáltató, nem ad SMTP-t? :U

═════════════════════════════════════════

(#27005) hodostamas válasza RootRulez (#27004) üzenetére


hodostamas
addikt

Ebben a doksiban szerepel.: [link]

(#27006) RootRulez válasza hodostamas (#27005) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, meglássuk! :K

═════════════════════════════════════════

(#27007) harcosparej válasza Rick4 (#26991) üzenetére


harcosparej
tag

Ez igaz. Rengeteg ismerősöm aki vodas flottaban volt, teljesen átszabták a előfizetést. Voda irányú lebeszélhetőség, perc alapú számlázás, telekom ado. Ezek szerint egyes flottaknál nem mertek meglépni. Embernek a saját nevén volt vagy cégén? Mert lehet a kettő között más az elbírálás. Rengetegen hagyják el így is őket.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#27008) Rick4 válasza kecskebégető (#27003) üzenetére


Rick4
félisten

Csak egyet írok, mindenki lássa, milyen képességekkel bírsz: leírtam, 250 helyett 400-at fizetne, ebből neked mi jött le: dupla annyi, 400.000 ezret fizettél szóval a matekkal is baj van, a felfogással is, tények nélküli, gyenge kis vélemény lett a hozzászólásodból, az ilyen emberekkel nekem nincs beszélnivalóm....
Eddig se kértem, hogy olvasd el amit írok, vannak olyanok, akiktől nem várom el még ezt sem, Te is közéjük tartozol....
Asszem épp itt az ideje, ha neked választ írni csak konkrétumok nélkül sikerül, hogy hagyd figyelmen kívül a hozzászólásaimat, megígérem, én is ezt fogom tenni a tieiddel, hiába írod meg a következőt is... (mert ismerem a tefélédet, azt írja, hogy nem, de azért mégis) Nem off ez, elég konkrétumot tartalmazott ahhoz, hogy a témába vágjon, tehát ha tudsz valamit, érdemben reagálj rá, immáron a sokadik hozzászólásodban sem tetted meg, ez mindent megmagyaráz. Ha viszont nem tudsz érdemben reagálni, akkor offolsz.

Való igaz, beteg embert nem szabad kiröhögni, szóval elnézést, innentől viszont sajnállak. :U .

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27009) Rick4 válasza harcosparej (#27007) üzenetére


Rick4
félisten

Cégnéven volt, és van is. Amúgy érdekes, az átlag számla nincs 5 ezres, tehát még nem is az van, hogy itt muszáj tartani az árakat. Ja, amúgy mikor bejött a telekomadó, leírtam, ennél a flottánál hogy oldották meg a dolgot.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27010) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. létezik vodához korlátlan mobilnet?

(#27011) mukibuci válasza -=Vacsek=- (#27010) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

persze, csak lassítják, ha elfogyott a kereted

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27012) -=Vacsek=- válasza mukibuci (#27011) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen lassitják de az használhatatlan.. tehát nincs olyan amit nem lassitanak?

(#27013) mukibuci válasza -=Vacsek=- (#27012) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem mintha bármely másik mobilszolgáltatónál lenne :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27014) mrlujoak válasza -=Vacsek=- (#27012) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ilyenkor - ha előfizud, és pénztárcád engedi - vehetsz még adatforgalmat.
Mátrix5 díjcsomagban az 1 GB fölé még egy 1000-ért 500 MB-ot vehetsz...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27015) -=Vacsek=- válasza mukibuci (#27013) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

telenornál találtam de 10 éve vodás vagyok..

mrlujoak: hát most nem azért de 1k-ért nem fogok 3-4 naponta venni.. jobban kijövök ha elhuzok a vodátol.

[ Szerkesztve ]

(#27016) mukibuci válasza -=Vacsek=- (#27015) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kezdésnek akkor legközelebb azt is megírhatnád, hogy telefonon v gépen akarod használni.

telenornál pedig ha fizeted a 33Ft/ megabájtot, vagy a drágábbiknál érdemes megnézni a csillagozott részt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27017) z67


z67
őstag

Olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy ha a csomagom tartalmaz hálón belüli és hálón kívüli beszélgetést (amelyek a szerződés szerint nem keverednek, vagyis a hálón kívüli nem ketyeg, ha vodát hívok), szóval ez esetben hogy lehet ezt követni?
Jelenleg csak egy sort látok az online ügyfélszolgálaton: Lebeszélhető perceid. Ez egyben kezeli, összeadva? Mert akkor megint ott vagyok, ahol a part szakad.

(#27018) cekkk válasza z67 (#27017) üzenetére


cekkk
veterán

Nincs ott, hogy mennyi a felhasználható kereted forintosítva? Ha ott van akkor az a vodás a másik pedig az egyéb irányú.
De ha csak a percek csökkennek és a másik nem , akkor megint nem teljesítette a voda az ígéretét.

(#27019) mrlujoak válasza -=Vacsek=- (#27015) üzenetére


mrlujoak
veterán

Aham, akkor tisztul a dolog...
Tehát Te kifejezetten mobilnetet akarsz (ergo külön SIM, hangforgalom nincs rajta).

MobilnetL a kedvező ajánlat. 12GB+100GB éjjelre...
Ha nagyon akarsz töltögetni, akkor ez való neked.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27020) mukibuci válasza mrlujoak (#27019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez neked hogy tisztult ki abból, hogy belinkelte a telenor internetezz mobilon oldalát :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27021) mrlujoak válasza mukibuci (#27020) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ha 3-4 naponta (nem tenné) akarna egy 1000-ért 500 MB-ot venni, akkor minimum 5GB adatot forgalmazna havonta (plusz ami alapesetben a csomagjában benne foglaltatik...)

Ez pedig sima mobilelőfizetéssel ésszerűen csak így kivitelezhető, ezért mertem tippelni, mit is szeretett volna.
Ha meg mégsem, akkor meg megkérem, legközelebb pontosítson, na barkóbázzunk...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27022) -=Vacsek=- válasza mrlujoak (#27021) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

kizárolag csak mobil netet akarok. de ilyen 1-2gb és utána lassitják nem elég.. jobb esetbe elfogy 1 hét alatt aztán töltögessek 3 hétig 1000ft-okat? pontosan leirtam mit szeretnék korlátlan mobil internetet. és a kérdésem az volt h létezik e ilyen a vodánál.. mert a telenornál találtam de nincs sok kedvem átigazolni oda. ez korlátlan és 5600ft-ért azt mondom elég korrekt ahoz képet h a vodálál 1000ft-ért kapok + 500mb-ot.

(#27023) Rick4 válasza -=Vacsek=- (#27022) üzenetére


Rick4
félisten

5600-ért ez versenyképes ajánlat? Gondolom végigolvastad:
Nem támogatott forgalomtípus: fájlmegosztás (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey…), FTP, OCH (Rapid Share) stb.); A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27024) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Ne haragudjatok hogy ide írok. De azt szeretném megkérdezni hogy úgy hallottam hogy ha a Tescoba vásárolok egy készüléket a tesco mobil csomagban,akkor az a készülék csak a Tesco mobil és a Vodafone kártyát fogadja el. Ez mennyire 100%-os infó?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#27025) Rick4 válasza Potyka03 (#27024) üzenetére


Rick4
félisten

[link] ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27026) Potyka03 válasza Rick4 (#27025) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi,végül elolvastam jobban a dolgokat,és amit én vennék az kártyafüggetlen telefon :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#27027) kecskebégető válasza Rick4 (#27008) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Ignored!

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#27028) mrlujoak válasza -=Vacsek=- (#27022) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én elhiszem, hogy leírtad, csak amit leírtál az nem elég!

"pontosan leirtam mit szeretnék korlátlan mobil internetet. és a kérdésem az volt h létezik e ilyen a vodánál.. "

Tehát. Korlátlan mobil internetet.
Alapesetben kapsz külön Stick-et (külön SIM) csak netezni tudsz rajta Ezt javasoltam.
De tudsz korlátlan mobilinternetet a hanghívásos díjcsomagodban foglalt adatra is érteni, ilyenkor az előfizetésed magában foglal x MB adatot is. Tulajdonképpen ez is korlátlannak tekinthető, hiszen lassítva bármennyit tölthetsz.

Arra figyelj, hogy amit linkeltél Telenoros net (utolsó) nagyon sok feltétel kell, hogy teljesüljön!

"Nem támogatott forgalomtípus: fájlmegosztás (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey…), FTP, OCH (Rapid Share) stb.); A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps

Sebesség lassítására vonatkozó szabályok: amennyiben az Előfizető adatforgalma a megjelölt egyéb, valamint a nem támogatott forgalomtípusok összességét tekintve hét egymást követő nap alatt meghaladja az 1,5 GB-ot, a Szolgáltató az azt követő napon az egyéb forgalomtípusra vonatkozó le- és feltöltésre vonatkozó sebességet lassítja; A sebességlassítás mértéke: 32/32 kbps. A sebességlassítás automatikusan megszűnik, ha a 7 egymást követő napra jutó egyéb és nem támogatott adatforgalom 1,5 GB-nál alacsonyabb."

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27029) raziel01


raziel01
veterán

U basszus gyerekek. Olyankor mi van ha rossz telefonszámlára fizettem a számlát?
Van a honlapon a számlabefizetés és véletlen úgy lett beírva a telszám, hogy +3670 70 12345
szóval a 70-es nem kellett volna már oda. :(
Megtudják vajon oldani?

(#27030) mukibuci válasza raziel01 (#27029) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1270-en hamarabb segítenek, mint itt :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27031) raziel01 válasza mukibuci (#27030) üzenetére


raziel01
veterán

ja ha nem lenne minden vonaluk foglalt :(

(#27032) Vangelis válasza mukibuci (#27030) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Képzeld ilyet még nem bax...

Azt mondta a biztosító a barátomnak, hogy hiába van red előfizetése a régi. Nincs biztosítása, mert nem írta alá a papírokat ami a biztosításhoz tartozik az üzletben......

Így is havi 20 rongyot fizet ... mert sokat beszél külföldre is.

Tegnap előtt a 1270 azt mondta neki, hogy a tarifa csoamgjához jár biztosítás....

Van ilyen?:

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27033) mukibuci válasza Vangelis (#27032) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van biztosítása, vagy nincs?

ha az üzletben hibáztak, akkor panaszt kell tenni, majd kivizsgálják és lesz, ami lesz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27034) raziel01 válasza raziel01 (#27031) üzenetére


raziel01
veterán

Na nagy nehezen sikerült beszélni egy kolléganővel.
Első javaslata az volt, hogy a rossz szám tulajdonosával beszéljek, hogy utalja vissza.
Hát mondom az nem annyira lenne jó.

Aztán eljutottunk oda, hogy küldjek printscreent a szamlaleigazolás email címükre és jóváírják. Ez jobban hangzik. Elküldtem, majd meglátjuk mi lesz. De majd írok ide.

(#27035) szab.tam válasza Vangelis (#27032) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hogy jól értem-e:
rnedesen üzletben vette, (nem online), és elfeljetették vele aláiratni a biztosítás szerződését, de a díjat levonták.

jogilag érdekes.
1. a biztosító semmikép nem kötelezhető, mert nem volt lehetősége az ajánlatot 15 napon belül visszautasítani, hiszen szerződés sem volt.
2. mivel a voda részéről a kiszámlázás, a júzer oldaláról a fizetés rendben megtörtént, így működött a "ráutaló magatartás".
egyértelmű a vodafon sara.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#27036) Vangelis válasza mukibuci (#27033) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vodafone Red Standard 15990ft van neki. Abban alapból benne van. Készülékkel vette.

1270is azt mondta, hogy van neki.

Arra hivatkozott a biztosító, hogy nincs aláírva a papírja....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27037) szab.tam válasza Vangelis (#27036) üzenetére


szab.tam
nagyúr

értem. nem mondtál újat az előző tényleíráshoz képest. :)

***

tehát 2 kérdés:

1. online rendelte, vagy bent volt-e egy ügyfélszolgálatnál, dílernél, és ott, fizikálisan aláírt mindent, és az ügyintéző is..
elővettem a dossziémat.
nekem van egy biztosítási példányom, amin vigyorog mindkettőnk aláírása.

tehát. ha üzletben vette, keresse elő a papírokokat.
és keresse meg, hogy van-e aláírt biztosítási szerződése.

mert ha van, akkor nincs kérdés.
akkor csak nem jutott el a biztosító példánya az irattárba, és/vagy nem vitték fel a gépre.

ha nincs ilyen példánya, akkor valószínű az ügyintéző felejtette el.
de könnyen kideríthető, hogy ki volt a tettetes, mert ugyanaz, aki a szerződést elkészítette.

2. a számlája.
szerepel-e a rajta a "care" +2k-s tétel, majd lejjebb, a kedvezményeknél a -2k.
(mert ugye így is, úgy is 16k az alap végösszeg.)
ha itt nem szerepel a tétel, és papírja sincs róla, akkor nem fogja tudni érvényesíteni a biztosítást, hacsak méltányosan nem jár el a vodafone.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#27038) Vangelis válasza szab.tam (#27037) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Előkerestetem vele.

megnézzük az e-számlát is.

Egy biztos a 15990-ot kifizetették vele.

Abban a tudatban volt, hogy az előfizetéshez jár.
Azt mondta a biztosító, hogy az üzletben nem iratták alá vele. (akkor csak tudják hol a hiba.)

Tett panaszt a 1270-en.

Megvezetve érzi magát. Én is így éreznék. Egy évig fizette a semmit.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27039) Rick4 válasza Vangelis (#27038) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem szimplán adnak neki egy új készüléket, és kész, ő nem tudhatja, hogy alá kell-e írni bármit is, ha kiszámlázva ki volt, akkor meg főleg nyugodt lehet, ez így nem marad.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#27040) szab.tam válasza Vangelis (#27038) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem fizette a semmit. semmivel sem fizetett többet.
a 16k-s standard azért ennyi, mert készüléket is vett hozzá. (különben 14k red sim lett volna.)

egyszerűen jár hozzá a biztosítás, aminek 2k az ára, fel is tüntetik, így 18k lenne a számla de azt levonják, így a végére újra 16k lesz.

magyarul: jár egy ingyen 2k értékű biztosítás, amit a feltételezett hanyagságuk folytán most lehet, hogy nem tud érvényesíteni.
ez nem direkt dolog, csak valószínű, hogy valaki, valahol hibázott.
szerintem valahogy meg fogja kapni, csak hát a macera.

***

(#27041) Vangelis

én bemennék az üzletbe is, ahol vettem.
és párhuzamosan ott is bejelnteném.
és várnám, melyik pampogásom ér előbb célba.

azt tudni kell, hogy nem lehetett késedelmes fizetés miatti korlátozása, mert ilyenkor azonnal ugrik a biztosítás.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#27041) Vangelis válasza szab.tam (#27040) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elvileg kivizsgálást ígártek neki.

.. nem hagyom, hogy ennyiben hagyja.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27042) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Ha beviszem a vodafonhoz a micro sim kártyám akkor csinálnak belőle nekem nano sim-et? Gondolom ingyen nem cserélik ki egy újra, vagy igen?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#27043) Tomeeka28 válasza LordAxwell (#27042) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Ha van SIM vágó akkor körbe vágják, a csere amúgy 7000 Ft melyet a következő számlában terhelnek.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#27044) LordAxwell válasza Tomeeka28 (#27043) üzenetére


LordAxwell
senior tag

7000ft? Mi kerül annyiba?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#27045) mukibuci válasza LordAxwell (#27044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a sim csere. te kérdezted, hogy mennyibe kerül :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27046) LordAxwell válasza LordAxwell (#27044) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ennyire drága? Ez biztos?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#27047) mukibuci válasza LordAxwell (#27046) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

írnánk, ha nem lennénk benne biztosak? egyébként ha nekünk nem hiszel, akkor miért nem nézed meg az ÁSZFben?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27048) LordAxwell válasza mukibuci (#27047) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Elhiszem, csak nehezen. Mondjuk tavaly amikor micro sim kellett akkor adtak ingyen!?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#27049) Vangelis válasza szab.tam (#27040) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kivizsgáljukból még nincs semmi... lassan őröl a malom! :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27050) mukibuci válasza LordAxwell (#27048) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor majd most is adnak ingyen?!

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.