Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) Franky2Ster válasza 4Grider (#38847) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Akkor a hívott félnek lehetnek plusz költségei ?

(#38852) mukibuci válasza Franky2Ster (#38851) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, neki attól függ milyen csomagja van

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38853) 4Grider válasza Franky2Ster (#38851) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, mivel roamingol. Ha valamilyen Vodafone EU csomaggal teszi, és azt itthon is használja, akkor nem lesz neki. Ha viszont más csomagban/szolgáltatónál van, akkor ott felmerülhetnek a roamingolással kapcsolatban költségek. Te is csak a csomagod miatt tudnál külföldön ingyen hívást fogadni.

(#38854) eami


eami
addikt

Mindig ámulok hogy honnan jön ez a tévhit hogy ha valakit épp külföldön érünk el telefonon akkor mi is sokat fizetünk. Soha sem volt így :D

(#38855) thomas77 válasza eami (#38854) üzenetére


thomas77
senior tag

És az, hogy külföldön nem kell fizetni a hívás fogadásért? Régen is fizetni kellett, most is. Persze manapság már vannak ingyenes lehetőségek, de az alapértelmezett az, hogy a roaming fizetős. Arról nem is beszélve, hogy az EU-n kívül lehet igazán magas percdíjakkal találkozni. És itt jön az, hogy sokan azt sem tudják, hogy mettől meddig tart az EU. Ők a menthetetlenek... 😀

(#38856) dethroner válasza Diák66 (#38842) üzenetére


dethroner
veterán

Azért nem értem mi a lószart kell külön aktiválni a 4G-t? Ha már több mint egy hete átvettek, amiről sms-t is kaptam, nem lehetne egyből azt a szolgáltatást is aktiválni? Vagy majd akkor kapcsolják be, ha lejár az 1 hónapos ingyen 1GB? Az előbb több mint 10 percig vártam arra a 1270-en hogy emberrel beszélhessek, de minden kezelő elfoglalt volt, bár a hívásom nagyon fontos volt nekik, így leraktam. Hívjanak vissza! Ja, hogy nem fognak? Hát akkor ilyen szolgáltatótól nem kell semmi inkább.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38857) bihariszabi válasza dethroner (#38856) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én az 1 GB adatot azért 3G-n is vidáman el tudom használni 😁. Amúgy gondolod, hogy a másik 2 szolgáltató nem várat? Gondolod, hogy csak te telefonálsz nekik egyedül? Próbáld csúcsidőn kívül ☺.
Pont ma vittem vissza a boltba a hibás memóriakártyámat. Kb olyan gondolataim voltak útközben, hogy vajon mit fognak mondani. Biztos azt mondják, hogy direkt tettem tönkre vagy hogy nem rendeltetésszerűen használtam. Útközben láttam a buszmegállóban egy nyomorék embert. Akkor jöttem rá, hogy milyen bagatell a memóriakártya problémám.

(#38858) kinder93


kinder93
aktív tag

Valami mozgolódik....
https://www.telenor.hu/uj-kartyas-tarifak

(#38859) Varszegig válasza kinder93 (#38858) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, megpróbálták lemásolni a Voda Max L-t, és nekik 5000 jött ki:) Mekkora már, hogy a telenor matekban:
MyTalk & Chat csomag = MyTalk+MyChat, azaz 2000+2000= 5000
:)

(#38860) eami válasza kinder93 (#38858) üzenetére


eami
addikt

gyerek csomagok :D

(#38861) mukibuci: mondod ezt az új EU tarifák után :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38861) mukibuci válasza kinder93 (#38858) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valahogy muszáj árat emelni ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38862) Sayuar válasza Varszegig (#38859) üzenetére


Sayuar
őstag

"Ja, megpróbálták lemásolni a Voda Max L-t, és nekik 5000 jött ki"
A MAX L nem tartalmaz hálózaton belüli korlátlan perceket, a telenoros igen.
Ezért a Telenor MyTalk & Chat csomag (5000 Ft) a Vodafone MAX XL mintájára született, ami 6000 Ft.
A két csomag között 50 perc a különbség, ami 20 Ft-tal pont 1000 Ft.
Tehát egálban vannak.

"MyTalk & Chat csomag = MyTalk+MyChat, azaz 2000+2000= 5000"

Így a helyes: MyTalk & Chat csomag = MyTalk+MyChat, azaz 2000+2000 + korlátlan hálón belüli percek (1000 Ft) = 5000

Amúgy tojok a telenorra: akármit csinálnak, mindig megszívatnak.....

(#38863) Diák66 válasza dethroner (#38856) üzenetére


Diák66
őstag

E-mail? Online ügyfélszolgálat?

http://www.vodafone.hu/elerhetosegeink/ugyfelszolgalat

(#38864) novomikanit válasza thomas77 (#38823) üzenetére


novomikanit
csendes tag

Neked akkor szerencsésebb, hogy nem kell minden bekapcsolás után újra a szervízmenüben matatni.
Mint ahogy említettem, nekem akkor is eldobta a 4G-t, ha Mobilhálózatok>Hálózat típus- hoz szerettem volna belépni, mivel ott csak max a GSM/WCDMA volt kiválasztható, az LTE nem. Neked sem jelenik meg a menüpont bekapcsolás után?
Elhiszem hogy bosszant, érthetetlen, hogy amire a készülék alkalmas, azt a szoftver nem képes kezelni. Megkérdeztem telefonszervizeseket is, nem tudtak rá magyarázatot.
Neked csak az maradt, hogy megkeresni hozzá a legfrissebb szoft kiadást, hátha abban javították. Elég sokat eladtak a készülékedből hihetetlennek tartom hogy azt most mind "így" hagynák.
Addig meg..... használod így. De nyugtasson, hogy legalább működik. :)

42LA660S

(#38865) Daffni2 válasza Sayuar (#38862) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem a Max jobb.

A Max már 2 000 forinttól biztosít korlátlan hívást (Max S Zárt csop.opció), míg a Telenoros tarifák csak 4 990 forinttól.
a Max tarifákhoz 1 GB megújuló adatopció 1 hónapra 1 500 forint, ami pl. a Max M tarifa választása esetén 4500 HUF-ért adja a korlátlan zárt csop.opciót, a 100 perc minden irányba lebeszélhető és az 1 GB netet (a Telenor 4 990 forintos MyTalk csomagjával szemben).

MyTalk csomag esetén a havidíjban foglalt 100 perc csak hálózaton belül használható fel, míg a Max csomagok esetén a havidíjban foglalt percek/SMS-ek bármely belföldi, normál díjas hálózatban felhasználhatóak.

MyTalk, MyChat és MyTalk&Chat csomag esetén a ciklus lejárta előtti újrarendelés esetén a fel nem használt kedvezmények nem vihetők át a következő kártyás ciklusra, míg Max csomagok esetén ezek a kedvezmények összeadódnak.

"Aki ad,az nyer"

(#38866) Sayuar válasza Daffni2 (#38865) üzenetére


Sayuar
őstag

Hol írtam, hogy nem jobb ? :DDD

Csak azt írtam, hogy a telenoros csomagot az annak megfelelő vodás csomaggal kell összehasonlítani.

Főként a telenoros ciklus... :W miatt: van egy 70-es, vodás számom, de ha minden ok, akkor a 20-as is vodás lesz április 18-tól....

[ Szerkesztve ]

(#38867) thomas77 válasza novomikanit (#38864) üzenetére


thomas77
senior tag

Pont azt csinálja nekem is, mint neked. Kártya csere után a vodás kártyával pár mp után eltűnik a menüből az LTE opció. De ha egyszer kiválasztom a szervizmenüben a 4G-t vagy az automata hálózatválasztást, akkor addig jó, amíg nem állítgatom újra. Amúgy a hivatalosan elérhető legújabb szoftver van rajta. Mind1. Így marad...

(#38868) Varszegig válasza Sayuar (#38862) üzenetére


Varszegig
veterán

Persze igazad van, csak vicces az ilyen csomagmásolás. Az hogy 1000 Ft-ért hálózaton belül ingyenes, az engem nem hat meg, mert már azt sem tudom, ki milyen szolgáltatónál van. A voda legalább jelzi, hívás közben ha vodást hívok. Mellesleg a Max L-ben meg a többi Max-ost hívhatom korlátlanul, tehát pl. a nagyobbik fiammal ingyen beszélhetünk.
Ja, és a Max-ban a 100 percből lehet sms-re is használni, sokkal rugalmasabb.

[ Szerkesztve ]

(#38869) schawo válasza Varszegig (#38868) üzenetére


schawo
titán

Hidd el, mindig a szolgáltató jár igazán jól:D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38870) dethroner válasza Diák66 (#38863) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, de már qrvára nem is érdekel. Reklámozzák csak az "európa legnagyobb 4g hálózatát", ha a bekapcsolás nem megy automatikusan, akkor kérje az anyjuk valaga.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38871) Varszegig válasza schawo (#38869) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez soha nem is volt kérdés.:)

(#38872) Bozek válasza dethroner (#38870) üzenetére


Bozek
nagyúr

Komolyan annyit számít, hogy egy weboldal nem 2, hanem 1,8 másodperc alatt tölt be? Mit akartál az 1 GB-al? Torrentezni? :D

(#38873) rizsa7777777


rizsa7777777
tag

Üdv ! Lenne egy olyan kérdésem hogy találtam a neten a vodafonnak egy úgynevezett "árlistát kiemelt ügyfelek részére " amiben elég jó áron vannak telefonok . Az lenne a kérdésem hogy erről kivásárolhat vagy kiveheti ezeket a kedvezményeket igénybe ? Kiszámít kiemelt ügyfélnek ? Köszi előre is !

(#38874) bihariszabi válasza Bozek (#38872) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Gondolom bosszantja, hogy valami nem működik aminek működnie kellene. Ezzel én is így vagyok. És mit mondjak, örülök, hogy ez a legnagyobb problémám.

(#38875) 4Grider válasza rizsa7777777 (#38873) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te biztos nem, ha nem tudsz arról, hogy ilyen árakon vásárolhatsz...

(#38876) Bogyi007 válasza Varszegig (#38868) üzenetére


Bogyi007
veterán

+ a Maxosok általában a Go+ és Red előfizetős embereket is ingyen hívhatják...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38877) asdf_ válasza #71835392 (#38721) üzenetére


asdf_
veterán

- és a telefon is tescomobilet ír ki.
- Ez nem is fog változni, mivel a SIMbe ez van programozva.

Igen, aztan valahogy megiscsak tobb telefonom Telenort irt ki a Pannon helyett a nevcsere utan. :U Szolgaltatoi oldalrol OTA felul tudjak irni, hogy mit irjon ki a telefon, amennyiben a telefon tamogatja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#38878) bopeti98


bopeti98
őstag

A netinfon hol lehet plusz adatot rendelni? Sehol nem találom.

(#38879) Daffni2 válasza bopeti98 (#38878) üzenetére


Daffni2
addikt

A telefonodon nyisd meg az oldalt.

"Aki ad,az nyer"

(#38880) bopeti98 válasza Daffni2 (#38879) üzenetére


bopeti98
őstag

Itt sem látok semmi olyat.

[ Szerkesztve ]

(#38881) Daffni2 válasza bopeti98 (#38880) üzenetére


Daffni2
addikt

A WiFi-t kapcsold ki

"Aki ad,az nyer"

(#38882) bopeti98 válasza Daffni2 (#38881) üzenetére


bopeti98
őstag

Ki volt kapcsolva amikor megnyitottam az oldalt, csak mivel nincs mobilnet, máshogy nem tudtam feltölteni a képet.
WiFi-n nem is tudtam volna megnyitni mivel az nem Vodafone-os.

[ Szerkesztve ]

(#38883) bopeti98 válasza bopeti98 (#38882) üzenetére


bopeti98
őstag

(#38884) Sayuar válasza bopeti98 (#38883) üzenetére


Sayuar
őstag

Go csomaghoz nem lehet plusz adatot venni, csak az automatikusan megújuló +150 MB van, más nincs.

(#38885) bopeti98 válasza Sayuar (#38884) üzenetére


bopeti98
őstag

Business Start csomag. Akkor gondolom ehhez sem lehet plusz adatot venni.

(#38886) Daffni2 válasza bopeti98 (#38885) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát nem.

3GB adatot lehet hozzá 2990 Ft/hó 2 év hűséggel.

"Aki ad,az nyer"

(#38887) dethroner válasza Bozek (#38872) üzenetére


dethroner
veterán

Pontosan, ahogy bihariszabi is irta, az érdekel hogy ha valami működhetne és nem működik. Nem az a fontos, hogy a weboldal hány tizedmásodperccel gyorsabban jön be, de ha már olyan nagyra vannak azzal a legnagyobb 4G-s hálózattal, akkor meglesném milyen stabil stb. Meg ha esetleg majd egyszer eladásra kínálom a telefonom, mi az első kérdés manapság? Tuggya a négygét? :DDD Hogy mutassam meg hogy tudja? Az 1GB-ot meg nem én kértem, adták. Akkor már csak elpötyögöm :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38888) schawo válasza dethroner (#38887) üzenetére


schawo
titán

Hamarosan lesz neked is négygéd, nem kell aggódni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38889) dethroner válasza schawo (#38888) üzenetére


dethroner
veterán

Nem aggódom :N De azt gondolom, amikor ez a kártya voda 4G hálózatot használ majd, akkor már nem lesz voda netem, így nem fogom átélni azt a mámorító érzést :D Mert ennyi pénz a világon nincs, amennyit a voda a netért kér.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38890) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Kártyás csomagot Go+-ra nem lehet Nyvodafone - ban vagy interneten átváltani? Csak kártyás csomagokat dob ki a tarifa váltásnal.

(#38891) 4Grider válasza Harkovz (#38890) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel más sim kártya kell a kártyás és a számlás csomagokhoz, ezért kártyacsere és új előfizetés kötése nélkül nem lehetséges így váltani. Magyarul ezt csak személyes ügyfélszolgálaton teheted meg.

(#38892) Harkovz válasza 4Grider (#38891) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Értem, köszi. A szám maradhat ugyanaz gondolom. Akkor majd bemegyünk a boltba.

(#38893) 4Grider válasza Harkovz (#38892) üzenetére


4Grider
nagyúr

(#38894) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Édesapámat felhívták Vodafonetól tegnap, hogy rábeszéljék az új EU-s tarifára. Eddig Go+ volt, most Go+ EU volt, a váltással nem is lenne nagy baj, viszont 2 év hűségidőt 'aláírattak' vele, így telefont sem vehet 2018. januárig.
Csak azért furcsállom ezt, mert másfél évvel ezelőtt, hűségidő lejártakor, de telefonvásárlás előtt volt valami tarifaújítás és én az új csomagom (Go+-t) akkor úgy kaptam meg, hogy bármikor vehetek telefont. Itt viszont ez a helyzet nem áll fent.
Valahogy vissza lehetne csinálni az egészet, hogy tudjon édesapám telefont vásárolni?

(#38895) 4Grider válasza Balazs_ (#38894) üzenetére


4Grider
nagyúr

Távollévő felek közötti szerződéskötéskor elállási jog illeti meg az előfizetőt. Ez 8-14 nap között szokott lenni.
Amúgy ez a csomag is drágább havidíjú, ha készüléket is választotok hozzá.

(#38896) #71835392 válasza asdf_ (#38877) üzenetére


#71835392
törölt tag

A Telenornál lehet, de itt ezzel nem foglalkoznak, hivatalos állásfoglalásuk: amennyiben az érintett telefonszám már a Vodafone Magyarország zrt.-hez tartozik, a készüléken abban az esetben is Tesco Mobile jelenik meg, mivel a szolgáltató neve a SIM-kártyán tárolt információ, így a szolgáltató váltással nem módosul.

(#38897) #71835392 válasza dethroner (#38887) üzenetére


#71835392
törölt tag

Legnagyobb és leggyorsabb 4gje a Telekomnak van, 97%os lefedettséggel, a Vodáé 92. Amiről te beszélsz az annyi, hogy most nekik van a legtöbb 4g roaming megállapodásuk.
Nem mellesleg ahol van 4g, ot a Vodáé a legstabilabb jel a náluk kizárólagosan alkalmazott 800mhz miatt.

Továbbá a leírtak alapján neked nem a Vodafone az ideális szolgáltató, szerencsére van választási lehetőség, ha ennyire nem felel meg, vár rád 2,5 másik cég.

(#38898) mukibuci válasza Balazs_ (#38894) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ő is vehet telefont ugyanúgy mint te, csak egy számlazárást kell megvárnia

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38899) sajtee


sajtee
senior tag

Sziasztok!

Lejárt az előfizetésem és szeretnék újat kötni. Nekem azt mondták, idén januártól(?) nincs lassítási opció, tehát ha elhasználtam az adatkeretemet, nem netezhetek lassítva, hanem kell vennem plusz adatot. Ez igaz, vagy félre tájékoztattak?

(#38900) mukibuci válasza sajtee (#38899) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igy van

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.