Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

A MobilWeb-em fordulónapja az megegyezik a megrendelés napjával? Mert amúgy nem találom, hogy lehetne ezt megnézni.

(#15002) wwhy válasza Rick4 (#15000) üzenetére


wwhy
veterán

bakker :U
ezt nem tudtam; akkor gsm boltból szinte nem is éri meg venni vagy csak az 1 év gyártói garit szabad figyelemebe venni?
Mondjuk amikor a V-től kaptam vissza gariban telókat, akkor se kaptam semmit, csak bélyegzőt a garipapírra.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15003) Pharaoh válasza wwhy (#15002) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

Szerintem az általad linklet boltban a HU garancia az rendes samsung szervizes garanciát jelent, azért is drágább úgy a teló egy tizessel. Szal lehet gsm boltban venni, csak adjanak hozzá samsungos gari levelet, amivel bármelyik samsung szervízbe el lehet menni.

(#15004) Z0C! válasza Pharaoh (#15001) üzenetére


Z0C!
őstag

számlazárásod napjával megegyezik:)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15005) wwhy válasza Pharaoh (#15003) üzenetére


wwhy
veterán

Nem Samsung, hanem HTC :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15006) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Regisztráltam a Myvodafone-ba és az online ügyfélszolgálatba látom, hogy nincs hűségem. Miért nem ajánlja fel a készülékváltást a "Te ajánlatod! menüpontban?

(#15007) sajtee


sajtee
senior tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni. Most fogok venni egy Samsung i9000 Galaxy S 8GB készüléket a vodánál előfizuval, 2 év hűséggel. Namost a gondom nem az, hogy csak voda, hanem a hátlapon elhelyezkedő "Vodafone" felirat - amiről megtudtam, az új okostelefonokon már nincs rajta és ez cserélhető is -, de az indítóképernyőnél a "Vodafone" indítója rohadt idegesítő. Tehát, a kérdésem, a voda még mindig csinálja ezt, vagy ilyen már NINCS?

Ha nincs, akkor talán a héten - jövőhét... - veszem.

Nagyon köszi a válaszokat!

Üdv

(#15008) iday válasza sajtee (#15007) üzenetére


iday
aktív tag

Én most vettem egy htc-t elöfizuval, és sehol semmi vodafone logo. :)

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#15009) sajtee válasza iday (#15008) üzenetére


sajtee
senior tag

Az indítóképernyőnél sem?

[ Szerkesztve ]

(#15010) iday válasza sajtee (#15009) üzenetére


iday
aktív tag

Ott sincs semmi vodafone.
Csak a gyártó logója. (esetembe htc)

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#15011) sajtee válasza iday (#15010) üzenetére


sajtee
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat! :R :R Ha minden jól megy, jövő héttől egy Galaxy S-sel lehetek gazdagabb :)

[ Szerkesztve ]

(#15012) SpeedR válasza SpeedR (#14992) üzenetére


SpeedR
őstag

#14992-re valaki? :R

(#15013) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

A Voda ügyfélszolgálattól már sírva fakadok.... :W :W
A korábban leírt problémám (miszerint a jelenleg aktuális flotta portfólióban, amit 06.04.-én frissítettek még nem szerepel a HTC Sensation) még azóta sem oldódott meg.
Kaptam egy linket korábban, amin el tudom érni az OTP Flotta tarifát a készülékekkel, de sajnos nem tudom, hogy az automatikusan frissül, vagy az akkori állapotot mutatja.
Most, mivel a WE-ben azt mondta a hölgy, hogy havonta frissül a portfóliós lista, felhívtam a 1270-et, majd a 1788-at, de sehol sem tudnak segíteni.
Ha van valaki, aki vagy a voda-nal dolgozik, vagy azt tudja mondani, hogy a voda nagyvállalati oldalán keresztül elérhető lista aktuális, akkor a lekötelezettje leszek... :R

(#15014) Pharaoh válasza Kobun1980 (#15013) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

https://shop.vodafone.hu/flotta/login

Ha tudod a flotta kódodat, akkor itt megnézheted

(#15015) kaller1


kaller1
veterán

Bulgáriába megyünk nyaralni, telefonálásra milyen lehetőségek vannak most a vodánál?

.::> <::.

(#15016) NixonHUN válasza kaller1 (#15015) üzenetére


NixonHUN
tag

Üdv!
Nagyjából így:

Bulgária (országkód +359)
Az adott országban
elérhető szolgáltatók

* Globul
GSM (900 / 1800 / 3G)
* Mobiltel
GSM (900 / 3G)
* Vivatel
GSM (900 / 1800 / 3G)

Hívásindítás 116,7 Ft/perc
Hívásfogadás 36,6 Ft/perc
SMS: 36,6 Ft

De sztem katt ide: https://www.vodafone.hu/szolgaltatasok/kulfoldon-roaming

[ Szerkesztve ]

(#15017) kaller1 válasza NixonHUN (#15016) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi!

Ha kint hívok olyan számot hálózaton belül, ami szintén barangol az ottani hálón, akkor is ezek a percdíjak?

.::> <::.

(#15018) NixonHUN válasza kaller1 (#15017) üzenetére


NixonHUN
tag

Pontosan, ugyanúgy 116. 7 ft-ért hívod, Ő pedig fizet a hívás fogadásért. Ha esetleg itthon ingyen beszélsz valakivel, és Ő itthon marad akkor a legolcsóbb, ha megcsörgeted és visszahív. Neki továbbra is ingyenes, Te pedig csak a 36.6 FT-ot fizeted a fogadásért. Amire még érdemes figyelni, az az adatforgalom. Ha okostelefont használsz, mindenképp tiltasd le az adatforgalmat, vagy rendelj egy kint használható kiegészítő netes opciót! Illetve ha még nem voltál a telóval külföldön, a 1270-re küldött díjmentes sms-ben küldd el az "SROA" szócskát, a válaszban láthatod majd hogy aktív-e a roaming. Ha nem, akkor a 1270-re ROA, és bekapcsolják.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#15019) kaller1 válasza NixonHUN (#15018) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor a lényeg, hogy a zárt csoportban lévő számok hívjanak engem, az egyéb számokat meg én hívhatom 117-ért. Ja, és ugye ha másodperc alapú a csomagom, akkor annak megfelelően részarányosan számláz ki minden hívást?

.::> <::.

(#15020) NixonHUN válasza kaller1 (#15019) üzenetére


NixonHUN
tag

Szintén pontosan úgy, ahogy írtad. :) A számlázási egység: Az 1. zónában a fogadott hívásokat másodperc alapon számlázzuk. Ha hívást indítasz, akkor az első 30 másodpercet egyben számlázzuk ki. Utána másodperc alapú.
Ha az 1. zónán kívülre telefonálsz, illetve a 2., 3. és 4. zónában indított és fogadott hívások esetén 60 másodperces egységekben számlázunk. -
Nézd meg a roaming résznél, hogy mely ország mely zónába tartozik. (Általában az 1-es zóna a környező országokat jelenti.)

[ Szerkesztve ]

(#15021) sajtee


sajtee
senior tag

Sziasztok!

Ma leírtam 3 telefont anyámnak (iPhone 4 16 v. 32GB, Samsung i9000 Galaxy S 8 v. 16GB, Samsung i9100 Galaxy S II 16 v. 32GB), mert úgy is megy a vodához ma, hogy kérdezze már meg. Tegnap este megtudtam, hogy az SGSII még nem elérhető náluk, de azért leírtam azt is, hátha tud valamit. Ma délelőtt felhív, hogy pontos számot még nem tud, de 2 év hűséggel, előfizuval 1800ft havonta azt mondta neki a csaj, hogy mind három telefon 100ezer fölött van. Szerintem ez lehetetelen. Az SGSII-ről elhiszem, és még talán az iPhone-ról, de egy SGS 2 év hűséggel, előfizuval, havi 1800-al 100 fölött lenne??? Akkor már MM-ban vagy Saturn-ban veszem.......

(#15022) Z0C! válasza sajtee (#15021) üzenetére


Z0C!
őstag

Havi 1800. biztos...
azért mégsem gondolhatod azt hogy a szolgáltató szeretet szolgálat.

havi 6000el talán 100 alattiak lennének a telefonok :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15023) sajtee válasza Z0C! (#15022) üzenetére


sajtee
senior tag

Igazából nem tudom, hogy most épp melyik van, lehet, hogy 2500. De 100 fölött nem adhatják... Az nagyon sok érte.

(#15024) mukibuci válasza sajtee (#15023) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

www.vodafone.hu/arlista

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15025) sajtee válasza mukibuci (#15024) üzenetére


sajtee
senior tag

Ezt néztem, de ez nem mostani ha jól emlékszem.

Szerk.: Júli 4..

[ Szerkesztve ]

(#15026) sajtee válasza mukibuci (#15024) üzenetére


sajtee
senior tag

A T-nél Go! Net M-mel 66ezer. Ez elég jó ár.

(#15028) sajtee válasza yanna (#15027) üzenetére


sajtee
senior tag

Mi bajod vele? Nálam megy :D

(#15029) kaller1 válasza mukibuci (#15024) üzenetére


kaller1
veterán

Úgy látom a másik két szolgáltatóval ellentétben itt inkább az áremelés a divat. :U

.::> <::.

(#15030) yanna válasza sajtee (#15028) üzenetére


yanna
őstag

Átkozott lassú az egész, minden egyes lapozás 20-40 másodperc, a bejelentkezésről nem is beszélve. (Nem a netemmel van gond, minden más hasít 1000-el.)

(#15031) Z0C! válasza yanna (#15027) üzenetére


Z0C!
őstag

mi a problémád?
talán ha értelmesen leírnád, még segíteni is tudnék :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15032) sajtee válasza yanna (#15030) üzenetére


sajtee
senior tag

Érdekes, nekem megy, csak ha visszalépek a böngésző "Vissza" nyilával, akkor nem található a lap :D

(#15033) yanna válasza sajtee (#15032) üzenetére


yanna
őstag

Jó pár héttel ezelőtt volt már itt szó róla, állítólag akkor módosítgatták meg újítgatták. Nálam azóta is xaraxik.

(#15034) sajtee válasza yanna (#15033) üzenetére


sajtee
senior tag

Eléggé sz@r náluk a termékkeresés. T-nél egyszerű, de itt...

(#15035) yanna


yanna
őstag

Nem akarok hazudni, de ez szerintem legalább 3 hónap óta így van: "Az Online Shop hamarosan üzleti ügyfeleinket is kiszolgálja. Addig azonban kérjük, keresse fel valamelyik márkaüzletünket, amennyiben készüléket szeretne vásárolni!"

A hamarosan az én olvasatomban kb. max 30 nap.

(#15036) dedike válasza mukibuci (#15024) üzenetére


dedike
addikt

Azért ebben a listában, az "Árzuhanás" pontban vannak finomságok... :Y
(Első oldal alsó harmada..) :(

Jó szerencsét!

(#15037) mukibuci válasza dedike (#15036) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

annak 99% max 1-2 eldugott üzletben lehet, ahol is benn ragadt készleten, szerintem nincs jelentősége, én pl fel se raktam volna a honlapra ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15038) kaller1 válasza dedike (#15036) üzenetére


kaller1
veterán

Vicc árak vannak ott nem finomságok. HTC Hero postpaid 97k, prepaid 40k... :DDD :W ;]

.::> <::.

(#15039) wwhy


wwhy
veterán

Az árazás ergo drágítás szinte napi szintű :F
Pénteken az én ajánlatomban az alap kategóriában 49e volt a HTC Wildfire S, ma már 53e :Y

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15040) kaller1 válasza wwhy (#15039) üzenetére


kaller1
veterán

Sajnos pofátlanul mennek felfele az árak, de hogy minek? :F

.::> <::.

(#15041) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Ma felhívtak az ügyfélszolgálattól, hogy tájékoztassanak arról, hogy megszűnik az általam használt tarifacsomag. Mivel már 10 éves az előfizetés és a vezetősség úgy döntött, hogy ezt megszünteti. Mondom mi??? Ez vicc? Hát nem..de ajánlanak helyette mást...most 3125 Ft a havidíjam, de ajánlottak hasonló kaliberűt de annak havi 8 és 10 ezer a havidíja. :( Mondom neki hogy februárba fog letelni a hűségnyilatkozatom, na meg a honlapon kint van hogy augusztus 19-től az én általam is használt csomag előfizetése és tarifa is feljebb megy. Azt mondta ő ezt nem tudja csak azt hogy megszüntetik a csomagot (rock and roll).
Kicsit bepipultam, mert én jó pár éve már e csomag miatt használom ezt a kártyát, és most is nem fizetek számlát mert technikai hiba miatt azonnal be kellett fizetni 41ezret, vagy különben egyenirányítanak, erre kiderült hogy ők tévedtek és addig nem kell számlát fizetnem amíg ez az összeg le nem telik.
De ilyet tehetnek hogy van hűségem ezzel az előfizetéssel és csak úgy megszüntetik????

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15042) mukibuci válasza PindurAnna (#15041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15043) wwhy válasza kaller1 (#15040) üzenetére


wwhy
veterán

ezért rendelek még ma UK-ból vagy D-ból kb. 50e-ért új függetlent :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15044) maross


maross
veterán

Hali. Valaki meg tudna szánni egy vodafone keddes corvin kóddal? Még szerencse, hogy kilenc éve vagyok ugyanazzal a számmal vodás, és csak 65nap múlva, talán, használhatnám a vodás kedvezményt (hosszú történet :) ). Thx.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15045) maross válasza PindurAnna (#15041) üzenetére


maross
veterán

a vodas keddes problemam is hasonlo: "köszönet program" - 9 eve ugyanazzal a szammal vagyok, kartyasan, es csak akkor lehetek tagja a koszonet programnak, ha valtok egy aktualis, nyilvan dragabb tarifacsomagra...na ez a koszonet...

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15046) mukibuci válasza maross (#15045) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tudtommal bármilyen csomagban regisztrálhatsz a kösziprogiba, max a a szerződéshosszabbítást nem tudod megcsinálni a régi tarifacsomagoddal.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15047) maross válasza mukibuci (#15046) üzenetére


maross
veterán

az lehetseges, de 9 eve vettem valakitol a kartyamat, mobilostol, es a regisztraciohoz ugyfelbiztonsagi kod kell, amit ofkoz nem tudok (mar azt se, hogy kitol vettem). ugyfelszolgalaton pedig azt mondtak, hogy atirhatjak a nevemre, de ehhez ki kell kuldeniuk 2 levelet a regi tulajnak, ez 65napba telik, es ha o beleegyezik, akkor a nevemre kerulhet a kartya, azzal a kis bukfenccel, hogy sajnos a klassz uj tarifacsomagok kozul kell valasztanom. na ennyit nem er az az 1400 ft.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15048) mukibuci válasza maross (#15047) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Kellemetlen :DDD Nem vagyunk elég rugalmasak :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15049) maross válasza mukibuci (#15048) üzenetére


maross
veterán

nem problema, en az vagyok, atmegyek t-mobilos like-ba :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15050) mukibuci válasza maross (#15049) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a számod úgy is csak 65 nap múlva tudod megtartani :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.