Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) mukibuci válasza Tomeeka28 (#28000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sajnos rosszul emlékszel, mert 3000Ft felett 365 nap volt mindig is, okt1 után pedig a 2000Ft-os feltöltésre is annyi jár

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28002) Tomeeka28 válasza mukibuci (#28001) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Mikor bejött a percnet, smsnet, perc csomag, azokhoz 90 nap EFI járt, a RED-hez 30 nap, csak érthető módon ezt sokmindenkinek nem tetteszett, ézért egységesen mindegyik csomaghoz 365 EFI-t adtak, ez tuti csak a dátum az amiben bizonytalan vagyok. Amit mondasz az az ezelőtti csomagoknál volt így (Vitamax Standard, Klub, Party...)

Részlet egy tavaly szeptemberi ASZF, 2.1.2-es pontjából:

"Bármilyen összegű feltöltés esetén az egyenleg felhasználási idő a legutolsó feltöltéstől számított 90 napig érvényes. 90 napon belüli ismételt feltöltés esetén, az egyenleg a feltöltéstől számított újabb 90 napig használható fel. Feltöltés hiányában a még rendelkezésre álló egyenleg a 90. napon elveszik, a továbbiakban nem felhasználható."

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#28003) Vangelis válasza Tomeeka28 (#28002) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor csak nem emlékeztem én rosszúl :)

[ Módosította: mukibuci ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28004) mukibuci válasza Tomeeka28 (#28002) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igaz :B akkor a rejtélyes lopás meg is oldódott

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28005) Dermesztő válasza mukibuci (#28004) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Oooo hogy kapjàk be! Tehát ha megint töltök ujabb 90 nap?

Mert akkor megyek is a T-hez simet venni. Ott úgyis kedvezőbbek a dijak.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28006) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Na megrendeltem a T-nél domino 5 simet.
32 ft /perc 5 beàllitott szàmra. :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28007) Vangelis válasza Dermesztő (#28006) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ennyi!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28008) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Na màr nàlam az uj sim. Durva hogy 3 darab domino 5 sim volt màr csak a Duna plàza T 1 pontban. Azt mondta az ügyfélszolgàlatos, hogy nagyon népszerü ez a csomag.

Màs :
Nektek mennyi a percdij előfizura?
2 éve az is voltam, 3 hònapig, nem volt semmi hűség.
Csak nem jött be hogy 3200-ért 50 egységet adtak.
1 egység 1 sms, vagy 1 percnek felelt meg.
Az fölõtt meg 42 ft-al szàmlàztak.
Màsodik hònapban picit elszàlt, igy 6500 volt a szàmla,
Aztàn ahogy befizettem, egy hét mulva jõtt az ujabb e szàmla 3450 ft-rol, amikor nem is telefonàltam, meg a hònap sem telt le. Akkor elégeltem meg.
Bementem a Vodaba, mondom elég, vissza a kàrtyàst.
Akkor az ügyfélszolgàlatos, beszolt a központba, felvàzolta a helyzetet...
Ekkor kértek engem a telefonhoz. Amin meg is lepődtem.
Elmondtam mi a probléma...
Erre ràm akartak sòzni egy nagyobb 100 egységes csomagot, hogy az
Nekem milyen jo lesz. Meg adnak bonusz netet is hozzà.
Csak nekem. Ha most erre vàltok.
Hàt gondolhatjàtok milyen dühös lettem.

Mondtam a telefonba is a csajnak.
Utàna vissza is adtam a telefont.

Az ügyintéző halkan megjegyezte neki, hogy " làtod hajthatatlan, nem tudok mit tenni"
Igy lettem ujra kàrtyàs...

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28009) Lauda válasza Dermesztő (#28008) üzenetére


Lauda
félisten

Nalad gyakori ez a nem is hasznaltam es szamlaztak. Ilyen nincs, abban biztos lehetsz. Felmesz es megnezed a reszletezot mikor miert mennyi. En is haragszom rajuk, mert beszivtam az europa napijeggyel pl, de a szabalyoknak megfeleloen jartak el, mas kerdes, hogy a szabalyaik loszarra se valok, illetve arra, hogy lehuzzannak level.

Nekem amugy flottam van, 24 ft a percdij es az sms is.

(#28010) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Gratulálok az új Telekom-os kártyáthoz... :C ha egy kicsit is megnézted volna mit írtam, kerek perec benne van hogy október 1-ig volt így (90 nap EFI), utána minden töltés 365 nap...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#28011) Dermesztő válasza Lauda (#28009) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Hidd el hogy nem hasznàltam. 15 perc beszélgetésem volt, az 15 egység.
A többi maradt. Volt az alapdij meg az fölött az a 200 valahàny forint.
Nem is érdekel màr, a lényeg hogy megszüntettem.
Hu az eléggé kedvező. :)
Amugy mi volt a gond?

Tomeeka28
A t kedvezőbb percdiju. 32 ft / 5 szàm, voda 47 / perc mindenhova.
Persze adnak némi ingyen percet, meg 1 giga netet, 3 ezer töltés utàn,
De február 28-tòl megszünik az 1 giga net, csak 100 mega lesz.

T-nél màr nem irnak simet névre. Bementem, fizettem. Kész.
Nem kértek semmi igazolvànyt.
Nem tudom megy telefonnal is?

Amig vàrtam a simre, egy làny éppen a vodàs szàmàt vitte àt a t-hez. :D

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28012) Lauda válasza Dermesztő (#28011) üzenetére


Lauda
félisten

Igazibol tudok ennel jobbat is mashol, csak a mobilweb kulfoldon opciojuk tart a vodanal. Ezzel szinte barhol europaban napi 1 orat tudok skypolni, mindossze 2000 ft-ert havonta, ezt semelyik szolgaltato meg sem kozeliti. Persze ha epp olyan helyen vagy, ahol nincs 3g, akkor nem mesz vele sokra, de ez nem olyan gyakori.

(#28013) hegti


hegti
aktív tag

MobilNet M csomagnál ha leforgalmazom 8 gigát akkor lassítanak, vagy kikapcsolnak?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#28014) mukibuci válasza hegti (#28013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lassítanak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28015) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Hiába kötötték meg a biztosítást utólag.

El lett mondva a biztosítónak, hogy mikor történt a káresemény.

Nem fogadtáke el. Pedig azt mondták, hogy attól a perctől él a biztosítás amióta az előfizetés él.

De persze nem így történt.

Megit kértek 30 napot a kivizsgálásra amit már egyszer elismertek!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28016) eami válasza Vangelis (#28015) üzenetére


eami
addikt

ez borítékolható volt, örülni kell ha a biztosító nem tesz feljelentést :U

(#28017) hegti válasza mukibuci (#28014) üzenetére


hegti
aktív tag

Ma még nem néztem, de a tegnapi sms szerint lassítanak.
9-én hosszabbítottam, hoztam el az új modemet (Vodafone Mobile Wi-Fi R206).
Mai naptól lépett érvénybe a hosszabbítás, váltott át az új csomagra, 2 évre

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#28018) Lauda válasza Vangelis (#28015) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, hogy hiaba. Iktatva van meg az is, ha tusszentesz egyet a telefonba, nem a karesemeny bejelentese.

(#28019) Vangelis válasza Lauda (#28018) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ők mondták, hogy így csináljuk, mert anno elbaxták.

Most megint vizsgálják amit már egyszer kivizsgáltak... és telnek a hónapok.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28020) Lauda válasza Vangelis (#28019) üzenetére


Lauda
félisten

Az hogy mit mond a vodafone egy dolog. Semmi koze a vodanak a biztositohoz. Pontosan az tortent, ami varhato volt.

(#28021) Vangelis válasza Lauda (#28020) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De most van, mert Ők elismerték, hogy elfelejtették aláíratni a biztosítási szerződést!

Amikor voltam bent aáírni utólag akkor is közölték, hogy visszamenőleg él a szerzőés.
De mint kiderült , megint rosszúl csinálták meg. ...

A voda hibázott levél i van róla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28022) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Akarok venni egy Vitamax sim kártyát, eddig csak előfizetésem volt. Hogy működik ez aztmondják még nem volt aktiválva (tehát gondolom valamilyen számra küldenem kell SMS-t vagy valamit?). Állítólag fel van töltve 500 Ft-tal, tehát ezt nem kell még egyszer 3000 -es feltöltőkártyával aktiválni? Köszi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#28023) mukibuci válasza zoltanz (#28022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28024) zoltanz válasza mukibuci (#28023) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:R
Gondolom ez az Vitamax Instat Sim lehet, ezt a Vodafonnál is lehet kapni nem? (de csak azt onnantól tudom, használni, mikor a postán megkapom a levelet amin az aktiváló kód van?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#28025) harcosparej válasza zoltanz (#28024) üzenetére


harcosparej
tag

Nem, azzal csak véglegesíted a regisztrációt. Ezt nem teszed meg 3 hét utána inaktiválják a kártyát. Regisztráció után pár percel már használható is.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#28026) Dermesztő válasza Lauda (#28012) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Akkor az tényleg jo. Ha meg tudsz jobbat, vegyél dupla simes telefont, és kettőt tudsz egyszerre hasznàlni.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28027) Lauda válasza Dermesztő (#28026) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is az a "gond", annyit nem er a masik, hogy ezt megszuntessem. Remelem ertheto. :) Ugy ket elofizetes menne, amibol az egyiknel a beszelgetes/sms az occso', a vodanal meg ott a mobilweb. Mivel utobbi mindenkeppen kell, ezert muszaj a vodas flottat megtartanom.

(#28028) Dermesztő válasza Lauda (#28027) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Jaa, azt hittem valami szuper olcsó feltöltőset tudsz, vagy ilyesmi :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28029) FragBoy


FragBoy
csendes tag

Ismerős begyalogolt a Vodafonehoz, és a már több mint 2 éves telefonjára kérte a függetlenítést. (Galaxy S plus talán)

Összeget befizette, kódot megküldték neki.

Kérdés:
Idegen sim kártya berak, pin kód, és utána kell majd megadni a vodafone által megadott X jegyű kódot?

Nem láttam még a levelet, 1 x lehet próbálkozni elvileg. Kérdezem, hogy ne érjen meglepetés, ha valaki már csinálta.

(#28030) Rick4 válasza Dermesztő (#28008) üzenetére


Rick4
félisten

Azért az ászf-et legalább ezeknél olvasd el, ha már a vodánál nem volt kedved hozzá. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28031) Rick4 válasza FragBoy (#28029) üzenetére


Rick4
félisten

5x lehet, kártya berak, teló bekapcsol, kéri a hálózatfüggetlenítő kódot. Beütöd, használod a másikkal, ennyi.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28032) FragBoy válasza Rick4 (#28031) üzenetére


FragBoy
csendes tag

Köszönöm!

(#28033) Dermesztő válasza Rick4 (#28030) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

À többet nem lesz előfizetés :D
Most T és Voda sim van a telefonomban, mivel 2 simes :D
De csak addig ameddig mindenki meg nem tudja az uj T-s szàmom :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28034) Rick4 válasza Dermesztő (#28033) üzenetére


Rick4
félisten

Én most néztem, szeptemberben töltöttem fel utoljára a vitamaxos kártyámat, 5 ezrest tettem rá, azzal lett 5528Ft, az egyenleg, most előfizettem egy 1GB-os netre, leesett 3038Ft-ra. :D Hozzáteszem, erről is beszélek havi 1-2 órát, csak ide jön a jóváírás, nem nagyon kell töltögetni, a reddel meg kb 3Ft-os percdíjjal számolok, aggódni sok okom nincs. :D T-s kártyám meg nem lesz.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28035) Dermesztő válasza Rick4 (#28034) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Na utàna nézek ennek a rednek :D :D
3 ft hàlòzaton belül?

9900
12900
17900 red havidijjak? :O nemsemmi :D

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28036) Rick4 válasza Dermesztő (#28035) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, 3 ft bárhova, bármikor, bármeddig, ehhez csak megfelelő mennyiségű hívást kell bonyolítanod... Plusz ugye sms, mms akármennyi akárkinek akárhova. :D Előfizetéses, és ugye az árban még 2GB net is benne van.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28037) Lauda válasza Dermesztő (#28035) üzenetére


Lauda
félisten

A red korlatlan, csak gondolom kiszamolta, hogy amennyit hasznalja, az hany forintra jon ugy ki.

(#28038) Dermesztő válasza Rick4 (#28036) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Jaaa... Hàt ez sem nekem valò. :D
Manapsàg mindenkinek van fészbukja, meg viberen ingyen hivok mindenkit itthoni wifiről :D
Jò ha egy hònapba 20 perc telefon van. Ami fizetett.
Szép is lenne ha évi 120 ezret ( vagy többet) dobnék ki az ablakon, csak azért hogy egész nap a telefonon lògjak. :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28039) Rick4 válasza Dermesztő (#28038) üzenetére


Rick4
félisten

Én évi több milliót keresek azzal, hogy felhívok ezt azt. Porszem ahhoz képest a 120 ezres.. :D kb 30-35 ezernyi telszámlát váltottam ki vele fele pénzből úgy, hogy most még többet is beszélek. :D Pedig az is 11Ft-os percdíjjal ment.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28040) Dermesztő válasza Rick4 (#28039) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Én nem telefonàlok annyit. De kinek mi :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#28041) hegti válasza hegti (#28017) üzenetére


hegti
aktív tag

Tegnap délután megnéztem:lassítanak,és nincs kikapcsolva teljesen, Vodafone s Facebook honlapján kívül nem tudok megnézni semmit. A legfontosabbakat nem tudom megnézni: Google, Prohardver, Hirkereső, Köpönyeg :(((

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#28042) mukibuci válasza hegti (#28041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egyszerre csak egy oldalt nyissál meg. simán használható a 128/128 kilobit/sec, csak türelem kell hozzá

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28043) truefx válasza Rick4 (#28039) üzenetére


truefx
aktív tag

Csak nem bróker vagy? :))

(#28044) pakriksz


pakriksz
őstag

pár napja kaptam egy sms-t a vodkától hogy adtak ingyen 500mb netet 30 napra, próbáljam ki, stb. (ennyi, amúgy semmi egyéb info)
Megpróbáltam HSDPA-al csatlakozva van a telefon, viszont "mobilhálózat: lecsatlakoztatva"

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#28045) mukibuci válasza pakriksz (#28044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jó lenne tudni, hogy előfizetéses v vitamax kártyád van, milyen beállításokat használsz milyen telefonban, egyáltalán indítottad-e már újra a telefont

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28046) pakriksz válasza mukibuci (#28045) üzenetére


pakriksz
őstag

vitamax, beállításokat ellenőrzitem manuálisan is, sőt távbeállítást is csináltam, és újra is indítottam.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#28047) Rick4 válasza truefx (#28043) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, és még csak nem is ilyen stílusban. Ja, és nem idegeneket hívogatok.. :D Amúgy ez lényegtelen, 14K-ért nekem akármennyit beszélni ajándék. :D

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28048) hegti válasza mukibuci (#28042) üzenetére


hegti
aktív tag

Változatlan... :( telefonon is próbáltam: goggle.hu bejött, keresni egy -egy szóra tudtam csak tovább menni nem

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#28049) Tomeeka28 válasza hegti (#28048) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Hívd fel 1270-et, 5-ös menü és megnézik voda oldalról APN-vel minden rendben van-e. Vagy vidd be Okos sarokba...

UP. sorry ezt nem neked akartam...

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#28050) hegti válasza Tomeeka28 (#28049) üzenetére


hegti
aktív tag

1270 nem ingyenes,ugye?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.