Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) Diák66 válasza Harkovz (#37400) üzenetére


Diák66
őstag

Modjuk én nem látok regisztráció lehetőséget az oldalon.... de ez szerepel rajta:

"Mozgó értékesítő a vodafone.hu/homennet oldalon történő regisztrációval kérhető. Mozgó értékesítőinknél rendelt eszköz esetén a konnektorhoz történő csatlakozás előtt az eszközhöz tartozó SIM kártyát aktiválni kell, majd az erre kijelölt helyre az eszközbe helyezni. A szolgáltatás online nem megrendelhető.

A készülékajánlat a készlet erejéig érhető el. A műszaki paraméterek a gyártóktól származnak, a képek illusztrációk. A készülék csak Vodafone magyarországi SIM kártyával használhatók és bérleti szerződéssel vehető igénybe."

(#37402) Csereszne


Csereszne
csendes tag

Sziasztok!

Egy régi hűség nélküli flottás előfizetés mellé tiltva is volt az adatforgalom egészen tegnapig.
Akkor bekerült a sim egy androidos telóba,majd a 1270-en kértem a tiltás feloldását.
Azt megmondani nem tudták,hogy milyen netet tudnék hűség nélkül aktiválni mellé,de az biztos hogy a 10Mb napi az be van kapcsolva.
Gondoltam,hogy az emailnak lehet anni is elég egy hónapra is. Ma ismét levonták a 200ft-ot,úgy hogy eztki szeretném kapcsoltatni.Nem találtam a lemondásra sms kódot.Megírnátok.
Viszont látom van havi megújuló 500Mb 600ft-ért.Azt én tudnám aktiválni? Vagy ha azt aktiválom automatikusan lemondódik a napi?

Köszi.Zsolt

(#37403) bigdady válasza Csereszne (#37402) üzenetére


bigdady
nagyúr

Xnet

(#37404) Biluxzsolt válasza bigdady (#37403) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

XNAPI-t kell küldeni a lemondáshoz. 1 lehetőség van tarifacsomag váltása nélkül az meg a zsebnet100, nem több mint 990ft-ért.
Mondjuk annyi,hogy ez ha elfogy csak lassítják.
2 hete jártam ezt végig.

Bocsi ez Cseresnyének szólt

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#37405) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Először is BÚÉK mindenkinek!

Január 16.-án válthatok készüléket a vörös bandánál és eddig fixen meg voltam győződve arról, ha váltok telefont (Nokia 625, amivel egyébként elégedett vagyok továbbra is) akkor maradok is a WP vonalon, de most elbizonytalanodtam. A Lumia 640 volt a kiszemelt készülék de most böngészkedve az árakat az Alcatel Idol 3 is belépett a képbe.

Az előfizetés marad a Go+ csomag és mivel már veterán Vodás vagyok így a Köszönet programot is ki tudom használni (évek száma és a csomag havidíj alapján Klasszik szintben vagyok ami 2006 ősze óta van számítva)
Tudom ti sokan a független vásárlást ajánlanátok meg minden, de nekem egyszerűbb a Vodás vonal meg ahogyan elnézem anyagilag sem jönnék ki rosszul. 640 esetében vehetem 14990 forintért (mínusz kb 4500-5000 ft a köszönet program) és akkor a havidíj mellé havonta egy ezrest kell hozzádobnom vagy 1 forintért és akkor 2000 forint a havi 4990 mellé.

Alcatel esetében 9990 forint az ár a havi 2000 plusz mellett (itt is élesítem a köszönet programot persze) vagy szintén van 1 forintos ár havi 3000 plusz mellett de az már nem pálya nekem sem.

Tudom vannak sokkal jobb telefonok, de ismerve magamat és a telefon használási körülményeimet ezekre szűkíteném a kört.

Ha tudtok ajánlani pro és kontra érveket vagy esetleg más készüléket ebben a szegmensben azt örömmel fogadom.

Ha nem váltanék még egyenlőre akkor mennyit kellene fizetnem? Eddig a havidíjam 4990 + 1000 forint volt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37406) johnywalker


johnywalker
őstag

Samu Ace 4, illetve Voda Smart Prime telókra mennyi a garancia feltöltő kártyás vásárlás esetén?

(#37407) Sayuar válasza Bogyi007 (#37405) üzenetére


Sayuar
őstag

Alcatelem volt: akadozott a rendszer. Soha többet...
Lumiát használtam: nagyon jó, de a csempe + a szegényes app idegesített.
Huaweit sokan dícsérik....

Ha most kellene telefont vegyek, nexus 5, vagy G2 lenne...

(#37408) H.Istvan25 válasza Bogyi007 (#37405) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Jó teló az Idol 3 nagyon

Huawei Mate 9

(#37409) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Közben a P8 Lite-ot is ajánlották már, az sem rossz, de szerintem Idol lesz ebből...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37410) atosan válasza johnywalker (#37406) üzenetére


atosan
addikt

Úgy tudom mindegyik szolgáltatónál 2 év.

Maine coon

(#37411) Daffni2 válasza Bogyi007 (#37409) üzenetére


Daffni2
addikt

Átkozni fogod a napot,amikor kitaláltad,hogy WP után Androidra váltasz.

"Aki ad,az nyer"

(#37412) Zsocy155 válasza Daffni2 (#37411) üzenetére


Zsocy155
őstag

Vagy fordítva. ;)

(#37413) Teko001


Teko001
őstag

Ha valaki netre szomjazna: R4C97T6295

(#37414) Harkovz válasza Teko001 (#37413) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Ez mi ez?

(#37415) Teko001 válasza Teko001 (#37413) üzenetére


Teko001
őstag

Most tűnt fel, hogy két kód van a fül alatt technikailag, fogalmam nincs melyik kell: Z1235 aztán talán 8, de rosszul nyomták rá majd 50A

(#37414) Harkovz: Promóció

[ Szerkesztve ]

(#37416) Joker88


Joker88
őstag

a vodafone-nál mennyire jó a 4G hálózat , főleg a Nyugat-dunántúlon, Győr környékén ?
Mert ahol dolgozok, nagyon reklámozzák a Flottás csomagot, és ha váltanék a már lejárt hűségidős Telekom szerződésből, jobban jönnék ki anyagilag a Vodánál..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#37417) johnywalker válasza atosan (#37410) üzenetére


johnywalker
őstag

Köszi, akkor ez bizti a Vodánál is?

(#37418) Kicsirics77 válasza johnywalker (#37417) üzenetére


Kicsirics77
veterán

csak nehogy feleslegesen menj,ha jól olvastam akkor iPhone készülékről van szó,abban az esetben vidd csak a vodához ha még nincs egyéves a készülék ha 1-2 év között van akkor az eredeti számlával bármelyik apr-ben gariztathatod,személyes tapasztalatból mondom,és megspórolok egy utat.
engem konkrétan elhajtottak a vodától mert már eltelt több mint egy év.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37419) polonic válasza Joker88 (#37416) üzenetére


polonic
félisten

Teljesen jó.

(#37420) johnywalker válasza Kicsirics77 (#37418) üzenetére


johnywalker
őstag

Dehogy, nem almás.Gakaxy Ace 4, illetve Voda Smart Prime (saját márkás voda cucc).
Csak a gar.jegy-em van hozzá, számla nincs, ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#37421) Kicsirics77 válasza johnywalker (#37420) üzenetére


Kicsirics77
veterán

bocs akkor félreolvastam valamit :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37422) QbHead válasza Teko001 (#37413) üzenetére


QbHead
aktív tag

ELKELT a kód!

Sajna nem én vittem de aki vitte szólhatott volna hogy elvitte... :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#37423) Parson válasza Kicsirics77 (#37352) üzenetére


Parson
addikt

No ez nálam már egy hete tart. Anyumnál már egy hónapja. Kezdem megelégelni és az ügyfélszolgálatot csesztetni. Nagyon elkanászodtak ennél a vodafone-nál az elmúlt pár évben, ezt egyre több náluk futó béna üggyel kapcsolatban vett tapasztalatom alapján mondom... :W
De hát lehet igy is, ha nem kell nekik a zsé...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#37424) Vangelis válasza Parson (#37423) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A másik kettő is nagy ívben xarik már ránk....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37425) trec12


trec12
addikt

Olyan gondom van, hogy egy bizonyos vodás szám hívásakor mindig visszhangos a "vonal". Ez hálózati gond, SIM kártya vagy inkább a számhoz tartozó készülék gondja?

(#37426) bihariszabi válasza Daffni2 (#37411) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én áldom az eszemet, hogy váltottam ;) .

(#37427) mukibuci válasza trec12 (#37425) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valoszinu készülék. vagy lehallgatnak!!!

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37428) trec12 válasza mukibuci (#37427) üzenetére


trec12
addikt

Köszi! A készülékkel mit lehet vagy érdemes csinálni? Mi rossz ilyenkor a telóban? Régóta visszhangzik semmi olyan érdekes nincsen amit hallgatózni kéne bárkinek is szerintem amúgy is megunták már volna.... :K

[ Szerkesztve ]

(#37429) Parson


Parson
addikt

Sziasztok, iPhone készükék kártyafüggetlenitésénél a megigénylést követöen mennyi idö elteltével és milyen dokumentumra (postai levél v e-mail) lehet számitani? Köszi elöre is! :R

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#37430) atosan válasza trec12 (#37428) üzenetére


atosan
addikt

Milyen a készülék tipusa, esetleg annak a topikjában lehetne érdeklődni, hogy más is tapasztaltbe ilyet, ha igen, lehet tipushiba. Esetleg valami olcsóbb teló, amiben nincs zajszűrő mikrofon, általában a kínaiakról szoktam hallani, hogy viszhangzik.

Maine coon

(#37431) trec12 válasza atosan (#37430) üzenetére


trec12
addikt

Honor 4X és az enyém is az de ez utóbbi nem visszhangos.

[ Szerkesztve ]

(#37432) Diák66 válasza Joker88 (#37416) üzenetére


Diák66
őstag

Győr környékén konkrétan hol érdekelne? Győrben dolgozok. Írj privátot, ha gondolod.
Én elégedett vagyok vele, bár nem 150, mint a másik kettőnél.

(#37433) Sayuar válasza Diák66 (#37432) üzenetére


Sayuar
őstag

150 a másik kettőnél, aham.......és mi a valóság?

Nekem a 10 is elég, de az stabil legyen!
Úgyhogy 1 szolgáltató kilőve (lásd linkek):

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

2016.01.14-től voda :DD

(#37434) asdf_ válasza trec12 (#37425) üzenetére


asdf_
veterán

Olyan gondom van, hogy egy bizonyos vodás szám hívásakor mindig visszhangos a "vonal". Ez hálózati gond, SIM kártya vagy inkább a számhoz tartozó készülék gondja?

A hivott fel vegye halkabbra/dobja ki a telefonjat.

(#37435) H.Istvan25 válasza Sayuar (#37433) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem van Telekom kártyám is, de hálózat alapján a Voda jobb. Telekommal sokszor épületben EDGE van, Vodával meg LTE. Ennyi....

Huawei Mate 9

(#37436) eami válasza H.Istvan25 (#37435) üzenetére


eami
addikt

*szerintem* voda egyértelműen jobb átlagfelhasználásnál, főleg ha nem zsákfaluban user a user. általánosságban viszont jó lenne ha nem csak a pofázást helyeznék előtérbe, hanem lenne normális tarifa netre is (mobilra!!!!).

(#37437) H.Istvan25 válasza eami (#37436) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ez igaz. Nekem is több net kéne. A Telekom tarifái ilyen szempontbol jobbak, de a hálózat rosszabb, ezért nem váltok

Huawei Mate 9

(#37438) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Netre szomjazom..

(#37439) TomPack


TomPack
őstag

Egyébként mennyi nettel lennél elégedett? Mennyi netet hasznàltok el egy hónapban, és arra mennyit àldoztok?
Én kb. 2Gb-ot. A havi 1Gb adatopció 1500Ft, és 5000Ft töltésenként kapok még plusz 1Gb-ot 100 vodaperc mellé "ingyen", tehàt az egyenlegem megmarad, lebeszélhetem az ötezret 49Ft-os percdíjjal egyéb irànyba, vagy ha elfogy a vodaperc voda irànyba, de ebből vonja havonta az adatopciót is. Ja, és van roaming is napi 990Ft-ért. De van hogy többször is töltök havonta.
Gondolkoztam, hogy előfizetésesre vàltok màr így 34 évesen, de én nem talàlok jobb tarifacsomagot a telenornàl, és a telekomnàl sem! Melyik telekomos paripacsomag ad olcsóbban több netet?

[ Szerkesztve ]

(#37440) bihariszabi válasza TomPack (#37439) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

6500 havonta mobilozásra? Iszonyat pénz. És konkrétan semmi kézzelfoghatót nem kap érte az ember. Bár az is lehet, hogy a fizetés a kevés, nem a 6500 a drága. Azért azt megnézném, hogy ha a németnek is százalékarányosan ennyibe kerülne a fizetéséhez képest, akkor mennyit mobilozna. Azt tudom, hogy a magyar az úgy gondolkozik, hogy hiába keres rosszabbul mint a német, akkor is megjár neki ugyanaz mint a németnek. 3 kategóriával nagyobb autó, minden szobába lapos tévé, és 1,5 évente új mobil 132000 forintért.

A telekom tömörítette a netet, ott elég volt ~750 mega egy hónapra, de azért is, mert javarészt nem működött a net. Az 1 gigát soha nem használtam el. Volt, hogy a 200 is elég volt, mert a lassított net is elég az üzenő programokra.

De szerintem irreálisan drága az 1 giga internet 1500-ért.

(#37441) eami válasza TomPack (#37439) üzenetére


eami
addikt

Voda Go+ majdnem mindenben jobb. Havi 6500 forintért kapsz:
Korlátlan perceket vodán belül
150 Percet Vodán kívül
és 1,5GB-ot.

A mennyi nettel lennék elégedett és mennyit használok között nem sok összefüggés van. Olyan ez hogy lehet szeretni a csokit meg gyakran vásárolni is, csak épp jó eséllyel nem azt emeled le a polcról rendszeresen ami 10x annyiba kerül mint az amit amúgy is eleszegetsz.

(#37442) TomPack válasza bihariszabi (#37440) üzenetére


TomPack
őstag

Nem 6500. Összesen talàn inkàbb 4000Ft, mert azért sokszor marad egyenlegem. Van olyan hónap, amikor kimarad egy töltés, mert maradt rajta elég pénz, és van elég vodapercem, stb., de van olyan hónap amikor több alkalommal töltök pl. nyaralàs miatt, vagy mert nem vettem be a fogalmazàsgàtlómat.

Eami;
1.5Gb kevés, és 6500-at nem költök/hó.

[ Szerkesztve ]

(#37443) eami válasza TomPack (#37442) üzenetére


eami
addikt

"Én kb. 2Gb-ot. A havi 1Gb adatopció 1500Ft, és 5000Ft töltésenként kapok még plusz 1Gb-ot"

Nekem ez 6500 forintnak hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#37444) Bozek válasza bihariszabi (#37440) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A telekom tömörítette a netet"

A Vodafone is tömöríti. Legalábbis az internet.vodafone.net APN-el. Épp ezért szívtam, mert a normál NET-re megírt PC-s programom nem akart működni Vodás NET alatt. Igazából egy weboldalból szed ki adatokat, de a tömörítés miatt egészen máshogy nézett ki az oldal HTML forrása.

(#37445) bihariszabi válasza Bozek (#37444) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem tudom. A telekom nettel heteket bírtam ki mikor 200 mega volt, a mostani 200 mega meg 3 nap múlva jelez, hogy elhasználtam a nagy részét. Azt hiszem 80%-nál szól. Mindenesetre furcsa.
Amúgy mi a tömörítetlen apn?

Más. Tegnap befizettem az appon belül a számlát és még mindig nem írták jóvá. 5-e a határidő. Komolyan 3 nap egy átutalás 2016-ban?

(#37446) Kicsirics77 válasza bihariszabi (#37445) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Amúgy mi a tömörítetlen apn?
standardnet.vodafone.net

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37447) Bozek válasza bihariszabi (#37445) üzenetére


Bozek
nagyúr

A tömörítetlen APN a standardnet.vodafone.net.

A felhasználói szokásaid is változhattak az évek során, ezért is lehet, hogy nem elég a 200 MB. A számlát meg befizetted, nem törődj azzal, hogy a határidőig nem írták jóvá. Én az utóbbi időben mindig az utolsó nap vettem észre, hogy át kellene utalni, eddig egyszer sem szóltak érte.

(#37448) H.Istvan25 válasza bihariszabi (#37445) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem amíg egy Symbianos Nokiám volt, addig 500 mega netet alig tudtam egy hónapban elhasználni. Mióta Droidom van, a két giga is kevés. Jobb telón többet el lehet cseszni :D

Huawei Mate 9

(#37449) davao válasza bihariszabi (#37445) üzenetére


davao
tag

Én 28-án fizettem be a számlámat, január 15-e a határidő.
Azóta is befizetetlennek jelzi a honlapjuk...

(#37450) Joker88


Joker88
őstag

ma délelőtt vettem a vodánál flottás előfizut. ez eddig sima ügy.
azonban a vodafone.hu-n nem tudok létrehozni saját felületet..
ezt dobja ki.

pedig ugyanugy írom be a tel.számot,ahogy kéri..

[/L]

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.