Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) BBali3 válasza radio100jozs (#37050) üzenetére


BBali3
csendes tag

egy kis keresgéléssel találtam pedig visszahívást rá, megadtam az adataimat is rajta, de mindegy amúgy is majd bemegyek csak előzetesen akartam tájékozódni. A kérdésem amúgy inkább arra irányult, hogy ha normál használat után adnám vissza a teljesen működőképes készüléket, ilyenkor is kell valamit fizetni ha csak max pár hónapig használom? ( Áthidaló megoldásnak kell amíg nem köttetem be a kábeles netet, ami még jó pár hónapig nem lehetséges ahova kellene ez.)

[ Szerkesztve ]

(#37052) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Vodanal hova tunt az S6 Edge-bol a 128GB. Emlekeim szerint volt naluk, de most nem talalom. Legjobb lenne sima S6-bol a 128GB, de az asszem nem is volt, csak Edge. Note 5 januarban varhato naluk?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37053) radio100jozs válasza BBali3 (#37051) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem, tekintve, hogy bérled a készüléket, és azért fizetsz bérleti díjat havonta 1 Ft-ot. Ha elromlik, akkor cserélik is a készüléket. A 1270-et kell felhívni, ott megmondják, hogy lehet-e a címeden Homenet, és hogy melyik üzletbe ajánlatos menni.

(#37054) szab.tam


szab.tam
nagyúr

megérkezett a vodafone family!
de ahogy nézem a reklámokat, csak debil családok vehetik igénybe. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37055) Vangelis válasza szab.tam (#37054) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hár más nem is fogja :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37056) Littoral válasza szab.tam (#37054) üzenetére


Littoral
aktív tag

Azért a t-mobile facebook-os borítóképe is versenyben van a "hogyan ábrázoljunk terhelt családot szépen" elnevezésű versenyben...

(#37057) BBali3 válasza radio100jozs (#37053) üzenetére


BBali3
csendes tag

köszi, felhívtam az egyik viszonteladó partnert, azt mondták, hogy készlethiány van mindegyik üzletben mert nagy volt az érdeklődés és elfogyott mindenhol a csomag/készülék. Megadtam a számomat, hogy hívjanak ha kapnak, reményeik szerint még idén várható, hogy jöjjön...

(#37058) hito válasza hito (#37052) üzenetére


hito
nagyúr

Erre valaki?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37059) 4Grider válasza hito (#37058) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagyjából hetente valaki kérdez leendő készletekkel kapcsolatban. Nagyjából hetente leírjuk, hogy nincs olyan ember, aki tud ilyen információkról, és az állását kockáztatná azzal, hogy azokat bárhol publikussá teszi.

(#37060) hito válasza 4Grider (#37059) üzenetére


hito
nagyúr

Ez csak az utolsó kérdés volt szerintem. De ki kellett erre hegyezni a dolgot. Ügyes.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37061) mukibuci válasza hito (#37060) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem meg sosem volt 128as belőle

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37062) hito válasza mukibuci (#37061) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor lehet rosszul láttam, vagy emlékeztem. Úgy rémlett, hogy Edge-ből volt 128GB-os a vodánál. Kár, hogy csak ezt a nyamvadt 32-eset árulják. MicroSD slot nélkül elég keserves így a dolog.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37063) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Dió héjban! Számhordozással átakarok jönni ide a Telekomtól! Egy sikertelen átadási időablakon már túl vagyok, ezt a Vodafone rossz online rendszere miatt történt, a második ma lett volna, de Telekom elutasította! Indok: Nem egyezik az irányítószám! Lakcímkártyámban 1211 van Telekomnál 1212! Bemegyek Telekomhoz, hogy javítsák át, nem javítják, mert az 1212! Tehát felülbírálja a hivatalos Lakcímkártyában szereplő irányítószámot! Természetesen panaszkönyv megvolt és a kivizsgálást kértem, csak hát ugye ez nem pár nap lesz! Ráadásul párnappal ezelőtt direkt bementem, hogy adatokat egyeztessünk, akkor erről nem szóltak! Hihetetlen, hogy milyen világban élünk, ráadásul ez a két irányítószám egy kerületen belül van és ez az egy utca is van!

Járt már így valaki?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37064) 4Grider válasza Tamás34 (#37063) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze, törvény követeli meg az adatok egyezőségét. A lakcímkártyán rossz az irányítószám, vagy a Telekom rendszerében?

(#37065) Tamás34 válasza 4Grider (#37064) üzenetére


Tamás34
senior tag

Felmentem a kormányablakhoz ahol készült a Lakcímkártya! Az irányítószám jó!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37066) Zack1899 válasza Tamás34 (#37065) üzenetére


Zack1899
tag

Szia

A Telekom rendszerében van akkor eltérés. Menj be és mond meg hogy az Állami rendszerben úgy jó ahogy nálad!

[ Szerkesztve ]

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#37067) Tamás34 válasza Zack1899 (#37066) üzenetére


Tamás34
senior tag

Én mondtam nekik, de majd kivizsgálják ami valószínűleg 30 munkanap lesz! Addig meg mard az ideiglenes Vodafone szám és nem tudok számot hordozni! Nevetséges, ráadásul most néztem meg az interneten a címemet, hogy melyik a helyes irányító szám: 1211 Tehát az ő adatbázisuk rossz amiben 1212 van! Én úgy gondolom, hogy ezek a kis malőrök amit csinálnak direkt van! Egyre többen jönnek el tőlük és ezért vetemednek ilyen dolgokra!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37068) 4Grider válasza Tamás34 (#37067) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez baromság. Egyik szolgáltató sem cseszi szét direkt az adatbázisát. Főleg nem piszlicsáré okból. Vagy úgy gondolod, hogy van egy jó meg egy rossz címjegyzékük, aztán egyik folyamathoz azt, a másikhoz meg ezt használják? Nagyon megérné ilyet tervezni...

(#37069) Tamás34 válasza 4Grider (#37068) üzenetére


Tamás34
senior tag

Piszlicsáré okból? :) Nem hinném, hogy ez az, egy ügyféllel kevesebb! Akkor magyarázd meg, hogy egy hivatalos okiratot milyen jogcímen bírálnak felül és miért nem javítják ki egyből a helyszínen? Más téma! És miért kapcsol be olyan szolgáltatást amit az ember nem is kért? Ez a bátyámmal történt! Duo net opció havonta 500Ft, nem kérte soha! Mindegy! Csak leírtam ha valaki esetleg számot akar hordani, hogy ez is megtörténhet!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37070) 4Grider válasza Tamás34 (#37069) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha valaki el akar menni, az úgyis el fog.
Ha kicsit gondolkodsz, akkor rájössz, hogy miért nem tud egy kereskedő javítani egy irányítószám adattáblát.
Én eddig úgy tudtam, hogy a duonet opció csak külön adatsim igénylésével működik. Tehát kérni kell és át kell venni egy sim kártyát ahhoz, hogy aktiválhassák. Kérés és sim kártya átvétele nélkül óriási baki ilyet aktiválni (ha egyáltalán lehet). Ha pedig ilyen előfordulhat, simán jóváíratható az így kért díj.

(#37071) bihariszabi válasza Tamás34 (#37063) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én jártam így, nekem kicsit morogva, de kijavították. Hogy ne kelljen vele szarozni. Mondjuk én nem nagy boltban voltam, hanem kis üzletben.

(#37072) Tamás34 válasza 4Grider (#37070) üzenetére


Tamás34
senior tag

Én eddig úgy tudtam, hogy a duonet opció csak külön adatsim igénylésével működik. Tehát kérni kell és át kell venni egy sim kártyát ahhoz, hogy aktiválhassák! Pontosan! Nem kapott semmilyen plusz kártyát! Ezt is megreklamáltam, 30 nap eltelt és semmi! Úgy látszik ilyen országban élünk ahol a multi cégekre a törvény nem vonatkozik és velünk mindent meglehet tenni!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37073) Tamás34 válasza bihariszabi (#37071) üzenetére


Tamás34
senior tag

Akkor te szerencsés voltál az ügyintézővel! Előbb vagy utóbb úgyis ott hagyom ezt a nyavalyás Telekomot a szám megtartásával! Idő kérdése!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37074) Varszegig válasza Tamás34 (#37069) üzenetére


Varszegig
veterán

Azt ugye tudod, hogy a szolgáltató hibájából történt elutasítás miatt kötbért köteles fizetni. 5000 Ft/alkalom. Mivel ez egyértelműen az ő hibájuk, kérj kötbért, sőt én a helyedben tolnám, hogy legyen még számhordozási próbálkozás, hetente 1-2, aztán csak kijavítják:)

(#37075) Tamás34 válasza Varszegig (#37074) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igen tudom a kötbért! Természetesen megint elindítottam a számhordozást azóta! Addig csinálom míg sikerülni fog!

Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#37076) trec12


trec12
addikt

Lejárt egy kedvezményem. Megadott az üf. egy 70-es számot az esetleges megújításhoz az un. társosztály :B . Eddig pipa. De! Elérhetetlen! Reggel, délben, este, délelőtt, délután mindig. :O Ráadásul ha jól látom nem ingyenes. Jó vicc. :W

[ Szerkesztve ]

(#37077) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Ti be tudtok lépni az internetes ügyfélszolgálati rendszeretekbe?

(#37078) Sayuar válasza bihariszabi (#37077) üzenetére


Sayuar
őstag

Nálam 👌

(#37079) Kicsirics77 válasza bihariszabi (#37077) üzenetére


Kicsirics77
veterán

be
írtam is egy f@sza kis levelet nekik,hogy 2015-ben nemtudnak normális eszközt és szolgáltatást nyújtani,majd az nmhh megoldja.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#37080) bihariszabi válasza Sayuar (#37078) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Kösz, akkor telefonálok.

(#37081) Zack1899 válasza trec12 (#37076) üzenetére


Zack1899
tag

Próbálkozz :D

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#37082) trec12 válasza Zack1899 (#37081) üzenetére


trec12
addikt

Levontam a következtetésemet a dologról. Bohócot nem fognak csinálni belőlem....

(#37083) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Ti is kaptatok ilyen "most aztán megtapasztalhatja a 4G hálózatunkat" SMSt? Miért most? 4G elvileg már jó ideje van a vodánál, ha korlátozott lefedettséggel is. Történt valami fejlesztés?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#37084) 4Grider válasza geccoblaze (#37083) üzenetére


4Grider
nagyúr

Folyamatosan van, nem kizárt, hogy karácsonyig egy nagy ugrás lesz a 4G lefedettségben.
Az más kérdés, hogy a nagy és kis népsűrűségű helyek határain tömény szopás, Csömörön pl. már hetek óta alig lehet az ott tartózkodó Vodafone-osokkal beszélgetni, mert visszhang meg tömény sercegés van a vonalban. Azt nem gondoltam volna, hogy a Telenyomortól is van helyenként lejjebb...

(#37085) Dave1984 válasza 4Grider (#37084) üzenetére


Dave1984
őstag

És annak mi közé a 4g hez?Hívás még mindig max 3gn megy!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#37086) 4Grider válasza Dave1984 (#37085) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak annyi, hogy azóta ilyen, amióta mókolnak a 4G-vel. Hónapok óta küzdenek a helyiek a szolgáltatójukkal. Annyira nem vagyok hüle, hogy ne tudnám, Volte nincs itthon.

(#37087) Dave1984 válasza 4Grider (#37086) üzenetére


Dave1984
őstag

Irtam már hogy elcseszik a jól kiepitett 3G a 4g kiepitesevel. Mindenki hülyének nézett. Legalább már nem csak én tapasztalatom.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#37088) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ma egy ügyefelem egy angliai előfizetéses mobilról küldött egy sms-t. itt tartózkodik.
a küldő nálam kiírt telefonszáma nem az övé volt, hanem egy voda központi szám.

azért baromi jó fejek. a tartalomból sejtettem, hogy ő írt, ("köszi, ott leszünk"), de különben meg bekaphatja a voda. meg az egész rendszer, ha ezt így lehet, és így szabályos...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37089) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Havi megújuló adatot többször is lehet egy hónapon belül vàsàrolni?

[ Szerkesztve ]

(#37090) Bozek válasza TomPack (#37089) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem, azt csak egyszer. Vagy úgy gondoltad, hogy veszel 5-öt és akkor minden hónapban lesz +5 GB-od?

(#37091) eami válasza Bozek (#37090) üzenetére


eami
addikt

akárhányszor lehet + adatot venni. Egyszerre max kettőt.
Megújulót meg nyilván csak 1x kell és nem venni hanem aktiválni mert utána megújul az magától :DDD

(#37092) Bozek válasza eami (#37091) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ülj le, egyes. :D Szerinted én mire válaszoltam?

(#37093) eami válasza Bozek (#37092) üzenetére


eami
addikt

nem tudom, mert félúton kisiklott a válaszod :U

(#37094) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Most akkor hány MHz-en megy a Vodafone 4G? Mert bekapcsolták manuálisan és sehol semmi.

(#37095) 4Grider válasza bihariszabi (#37094) üzenetére


4Grider
nagyúr

99%-ban 800 MHz-en.

(#37096) badabum


badabum
tag

Sajnos én csalódtam a vodafone 4G hálózatában,egyáltalán nem tapasztaltam változást a böngészési élményben (pl egy 13000 fős kisvárosban hetek óta 1,5Mb a letöltési sebesség, máshol is max 20-30Mb)(a telekom 4G jéhez képest amelynél villámgyorsan betöltődött a böngészési ablak tartalma, és volt úgy hogy az adótoronytól 2km-re 60cm-es vályogfalon keresztül 55 Mb-et mértem) ugyanazon a készüléken és több városban is ugyanaz a tapasztalatom, sajnos hiba volt 2 év hűséget aláírni (1 év még hátravan)

(#37097) bihariszabi válasza 4Grider (#37095) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Kösz :-)

(#37098) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Melyiket érdemes megvenni a duált vagy az lte verziót?

(#37099) 4Grider válasza gyuri2008 (#37098) üzenetére


4Grider
nagyúr

A duált és LTE-t (együtt). Ha pedig LTE, tudja mind a három hazai LTE BAND-et (3/7/20-at).

(#37100) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Akkor jól értelmezem, hogy nem lesz ezen a készüléken 4G?

FDD-LTE: LTE: 2100/1900/1800/AWS/2600/900/800 (EU SKU)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.