Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) mukibuci válasza snooze (#21000) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amikor voltál, akkor még nem volt, amikor pedig csinálták volna a hordozási papírod, akkorra kész lett a számlád. Voilá, meg is van fejtve az ügy, rosszkor volt rossz helyen...

mivel nem szünik meg a szerzödés rögtön,igy mindig van tartozás,mert használja tovább a szolgáltatást..nem?ugyis lesz végszámla.. - második nekifutásra akkor hogy sikerült? hisz - mint említetted - nem szünik meg rögtön, mindig van tartozás :D újabb rejtély :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21002) snooze válasza mukibuci (#21001) üzenetére


snooze
veterán

ha a megadott határidön belül (48óra) megcsinálják,akkor nem lett volna tartozás,igy ki lehetett volna állitani..szombat reggel sem volt még tartozás,ezt mondta az üfsz..ennyire betartanak minden határidöt..jahhh..ha meg nem fizetsz határidöre,akkor meg pampognak..
engem csak az bosszant,hogy most megint utazhatok 50km-t,meg majd a szaros papirjukért megint 50-et..na ezt ki tériti meg?inkább postázták volna..az olcsobb..jaaa..nekik az is költség..

még nem voltam bent másodjára..de kivi leszek..és nagyon remélem sikerül is megszabadulni tölük..mint a céges flottának is..de ezt nem most kellett volna ..sokkal korábban..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#21003) Z0C! válasza snooze (#21002) üzenetére


Z0C!
őstag

akkor még nem volt dolgod más szolgáltatóval.
3hónapja megy a hercehurca a gázszolgáltatóval egy névátíráson...
csak azért mert a ház tulajdonlapja nem volt jó...lejárt (nemértem, hogy miért)
Megkértem, de nem jó most tartozás van, mire kiegyenlítem, ott a következő...
pedig egy idősebbet kéne ifjabbra átírni... ja meg egy szül dátumot :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#21004) Dave1984


Dave1984
őstag

Én is várok a Vodától,27900ft visszautalást.Junius 26.án banki előreutalással vásároltam volna egy készüléket Vitamax csomagba,csak épp a rendszerükbe hibára futott a megrendelés,ezért törölték,de a pénzemen még ülnek!
Más: Picit fura,h. 13.án van a számlazárásom,de még mindig nem készült el a számla!Ha ezért kifutok a fizetési határidőből,gondolom kapom a büntit.Egyre több a negatív tapasztalatom a Vodával!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21005) mukibuci válasza Dave1984 (#21004) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amennyiben technikai okok miatt késik a számla, akkor a befizetési határidőt is kitolják

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21006) Dave1984 válasza mukibuci (#21005) üzenetére


Dave1984
őstag

Úgy legyen:-)
Másik problémámra,ha kicsúsznak a 30 napos visszautalásból tehetek bármi mást,mint hogy tovább várok?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21007) Andie


Andie
őstag

Kaptam ma egy MMS-t, ahogy a kisfiam épp egy nagy husánggal aprítja a nagyapja szőlőjét. Első ránézésre nem is tudtam mi a fura, csak aztán hogy nézem: egy tök idegen számról jött (vodás, vagy legalábbis 70es). Ilyen képeket Anyám szokott küldeni, náluk van most ugyanis a gyerkőc.
Írok vissza választ, hogy "mit aprít éppen a kölök - és kié ez a szám?" - lévén nem a szokásos, évek óta meglévő számáról jött a kép, hanem egy olyanról, amit még a telóm nem ismert, ez volt az első üzenet erről a számról. Gondoltam öcsém újított be megint valami SIM kártyát, mer az meg havonta kavar mindig valamit.
Ír vissza (valaki), hogy "az enyém és maga ki?" - mármint hogy a szám az övé, és én meg ki vagyok.
Na mondom, szórakozik itt velem a tesó, felhívom. Felveszi egy tök ismeretlen faszi, bemutatkozunk kölcsönösen, elmagyarázom neki a szitut, és kérdőre vonom, hogy kerül hozzá a fiam képe, és hogy egyáltalán mi van? Mire kölcsönös értetlenség, ő biza nem küldött semmit, nem ismer, ki vagyok én, stbstb. Kérem az elnézést, magyarázom a helyzetet, nemtom megértette-e...
Hívom Anyámat, küldtél-e képet? Küldött. Megkaptam? Mondom meg, de nem tőle ,hanem egy tök idegen embertől.
Egész este ezen törtem a fejem, de akkor sem tudok rájönni, mi volt ez. Napszél? Valami tréfás vodás informatikus? Vagy WTF ez?? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21008) beers válasza Dave1984 (#21006) üzenetére


beers
addikt

Nem, én kb 40 napja várom a pénzemet a vodafonetól...

M&N

(#21009) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Pénteken mentem be a barátnőmmel,hogy megkössük az új szerződésünket(Matrix 1 csomag+családi opció) mindkettőnknek!Az új csomaghoz választottunk mindketten egy készülékeket,de nem is ez a lényeg,hanem hogy az én készülékemet mint ha meg se vettem volna,úgy szerepel az új szerződében!Előtte amúgy 100+ csomagban voltunk!

Lényeg a lényeg kiválasztottunk a Matrix díjcsomagot ,családi opcióval,de itt már furcsa volt a szerződés,mert az ügyintéző nem kérdezte meg,hogy milyen bónuszt választunk a díjcsomaghoz(90 perc,100db sms,20db sms hálózaton kívül ) ,és ezután kiválasztottunk a díjcsomagban a készüléket,én egy Smart 2-öt havi 750ft-ért,barátnőm pedig egy E2600-at!Itt pedig az volt az érdekes kinyomtatta az ügyintéző a szerződést,és az én telefonom nem szerepelt rajta :U ,és a 750ft-os részletfizetési kötelezettség sem szerepelt rajta,mondom mindegy!Na a lényeg mikor megvolt minden az mondta az ügyintéző srác kb 48 óra,és beállnak a díjcsomagok,ellenben azóta se jó!Tegnap délután is bent voltan,hogy nézzék meg mi a helyzet,de én még mindig a régi díjcsomagban voltam,viszont a hűségidőm megváltozott 2014-ig!Azt mondták egy órán belül kijavítják!Azóta se jó!

Mit csináljunk,mert már elég kellemetlen bemenni ,viszont így meg a számlánk lesz sok,és nyomon sem tudom követni mennyit beszélek! :R

(#21010) maggi1886076 válasza Dark KillerX (#21009) üzenetére


maggi1886076
addikt

be kell menni, ütni az asztalt és fenyegetőzni... mást nem tudsz, mert már hűséged van...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21011) mukibuci válasza maggi1886076 (#21010) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jó hangosan kell kurvaanyázni, mert az rögtön megold mindent, ugye :F :W

szerk: persze, ha szép szóból nem értenek, akkor majd megoldja a problémát ha leordítod a haját. hihető. Biztos nem lenne célravezetőbb normális hangon beszélni és írásban reklamálni...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21012) maggi1886076 válasza mukibuci (#21011) üzenetére


maggi1886076
addikt

másnak az anyját nem szidjuk... de szép szóból nem értenek.tisztelet a kivételnek.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21013) Daffni2 válasza Dark KillerX (#21009) üzenetére


Daffni2
addikt

Valami más probléma is lehet Nálad, ugyanis nincs árlistában Smart 2. 750 Ft/hó részletfizetéssel.
832 Ft/hó az van. Mátrix1-el meg nem is lehetne részletre venni.

"Aki ad,az nyer"

(#21014) mukibuci válasza Daffni2 (#21013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet azt, csak nincs nagy dobra verve ;) egyébként lehet, hogy a köszönet program kedvezmény miatt 750 a 832 helyett.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21015) Dark KillerX válasza Daffni2 (#21013) üzenetére


Dark KillerX
addikt

2 év hűség idő miatt 750ft/hó a készülék ára! [link]

Amúgy fejlemények vannak ugyanis ebben a családi opcióban a mi számunkon kívül még van 3 szám,abból kettő fix Matrix 2-es,ezzel nincs is baj,de a 3.-nak szám most jár le a hűség ideje,szeptember 3.-án arra is beállították a Matrix 1-et,de ugyanúgy szeptember jár le a szerződés :W .Így délután megyek a vodafone-ba,és ez lesz [link] ! :(((

[ Szerkesztve ]

(#21016) maggi1886076 válasza Dark KillerX (#21015) üzenetére


maggi1886076
addikt

Hajrá :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21017) Daffni2 válasza Dark KillerX (#21015) üzenetére


Daffni2
addikt

Valóban ez a helyes és követendő menete az ügyintézésnek. Ezért tartunk itt.
Normálisan nem lehet? Elismerve, hogy mindenki hibázhat?

Te teljesen hiba nélkül végzed a munkádat?

Mert azt már fel sem tételezem, hogy Te beszéltél ott össze vissza, mit is -hogyan is szeretnétek. ;]

A mellékelt árlistát nézve sem látok 750 Ft/ hó részletet a Smart 2-re.

"Aki ad,az nyer"

(#21018) Rick4 válasza Dark KillerX (#21015) üzenetére


Rick4
félisten

Ezzel nagyobb sikered lenne: [link] :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#21019) Dark KillerX válasza Daffni2 (#21017) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Szerinted abban mi nem érthető,hogy 2 számon szeretnénk hosszabbítást,Matrix 1 csomaggal,és családi opcióval együtt egymásközt! :U

Amúgy pedig képzeld el én is minő véletlen kereskedelmi-szolgáltató egységnél dolgozom,és igen sok nehézfejű emberrel találkoztam!Persze sokszor mi is azt mondjuk az ügyfél a hibás!

-A mellékelt árlistán pedig igaz 832Ft-os ár tartozik,viszont a 2 év hűség miatt,750Ft a készülék ára 1 évig!

Ja és nem mellesleg sikerült elintézni a dolgot a jelen állás szerint,legalábbis ügy tűnik! :K

(#21020) mukibuci válasza Dark KillerX (#21019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem, nem a 2 év hűség miatt 750, hiszen az árlistán már a 2 év hűséget tartalmazó árak vannak :U

látatlanban inkább azt mondanám, hogy legalább 2 éve (de még nincs 3) van még a telefonszámod, így a köszönet programba regisztrálva kaptál 2x 500Ft kedvezmény a készülék árából :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21021) Dark KillerX válasza mukibuci (#21020) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Igen a köszönet program miatt van a kedvezmény! :R

(#21022) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Keszthelyen elment a voda háló a vihar miatt. Ez már a harmadik egy év alatt. Nem tudom miért van, korábban sose volt ilyen.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21023) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Keszthelyen elment a voda háló a vihar miatt. Ez már a harmadik egy év alatt. Nem tudom miért van, korábban sose volt ilyen.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21024) Rick4 válasza Sztbeni (#21023) üzenetére


Rick4
félisten

Szólj az időjárásnak, ne csinálja a cirkuszt.. Egyébként tényleg nem voltak ilyen viharok régen... :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#21025) Sztbeni válasza Rick4 (#21024) üzenetére


Sztbeni
őstag

azóta van ilyen, amióta ki lett cserélve a hálózat. Korábban sose volt, ettől nagyobb viharnál sem.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21026) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Megjött a júliusi számla, ami az adok miatt emelve lett.

A Kormány által meghatározott adó maximális mértéke 400 Ft 2012. július 1-tõl (mely 2013. január 1-tõl 700 Ft-ra módosul), amibõl a
Vodafone jelentõs kedvezményt nyújt, flotta tarifákban 45% kedvezménnyel érvényesítve a Kiegészítõ havi elõfizetõi díjat
2012.07.01-jétõl. A Vodafone fontosnak tartja, hogy ne terhelje költséggel az egymás közötti díjmentes beszélgetéseket és a
kedvezõ percdíjakat, így azokat nem érinti a tarifaváltozás.

Erre a számlán:
Kiegészítõ havi elõfizetési díj 07.01-07.13. 700,00 303,33 27% 81,90 385,23
Kiegészítõ havi elõfizetési díj 07.14-08.13. 700,00 700,00 27% 189,00 889,00

Most akkor miért 700Ft-al terhel a voda ha 400ft a max 2013ig?
Valaki magyarázza már el lécci.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21027) mukibuci válasza ReFleXx (#21026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lap alján külön vannak feltüntetve az adott kedvezmények, ott kell lennie egy minuszos tételnek :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21028) ReFleXx válasza mukibuci (#21027) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ennyi kedvezmény van:
44,88% kieg. havi elõf. díjkedv. -450,31 27% -121,59 -571,90
Ez az a 45% amit említettek, de a gondom az hogy ha egyszer 400Ft a max ado év végéig, akkor miért 700-at számláznak?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21029) mukibuci válasza ReFleXx (#21028) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha a kiegészítő havidíjból kivonod a kiegészítő havidíj kedvezményt, akkor mit kapsz?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21030) ReFleXx válasza mukibuci (#21029) üzenetére


ReFleXx
addikt

a maradékot!
mire szeretnél kilyukadni? nem jön ki a 400ft sehogy sem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21031) Daffni2 válasza ReFleXx (#21030) üzenetére


Daffni2
addikt

700 +27% Áfa=889 -45%= 489 Na mennyi marad?? 400 !!!! :K

"Aki ad,az nyer"

(#21032) Dave1984 válasza ReFleXx (#21026) üzenetére


Dave1984
őstag

Nekem is tegnap megjött a számlám!Elöször néztem nagyot,mert durván 2000ftal lett több(2 előfizu) 1270 felhív.Megtudtam azért ennyi mert másfél hónapra számlázták ki a telefonadót,ami esetemben bruttó 490ft/előfizetés.Rákérdeztem a kedves hölgytől,h. ebben hol az a rész,amit ők vállalnak át nagy csend lett.Na mindegy,ez Magyarország!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#21033) scapegt válasza Dave1984 (#21032) üzenetére


scapegt
senior tag

Nyugi, az még nem is sok..ahogy már írtam korábban, a Plus 200-as csomag családi kedvezményéből 500,- Ft-ot visszavettek + megemelték a havidíjat azt hiszem kb. 380,- Ft-tal, ez így egy ilyen "kis" előfizetéshez mérve is durva emelés (majdnem 900,- Ft, az adó 400,- lenne, akkor hogy is van ez? :Y :W ), de hát ezt ebben a f@sza országban meg lehet tenni...
Az már csak hab a tortán, hogy ha tudtuk volna, hogy visszaveszik a családi kedvezményt is a felére, akkor felmondtuk volna a szerződést. Erről ugyanis totálisan elfelejtette tájékoztatni az embereket a Vodafone (szvsz). Így viszont tovább kell fizetni még 1 évig... :W

[ Szerkesztve ]

(#21034) ReFleXx válasza Daffni2 (#21031) üzenetére


ReFleXx
addikt

De ez igy sem jó.
Most ők a brutto havi 889 Ft-os (netto 700) sarcból vonnak brutto 400-at és igy marad majd 489 Ft.

A szamlaba ez van irva, idezem még1x:
A Kormány által meghatározott adó maximális mértéke 400 Ft 2012. július 1-tõl (mely 2013. január 1-tõl 700 Ft-ra módosul), amibõl a
Vodafone jelentõs kedvezményt nyújt, flotta tarifákban 45% kedvezménnyel érvényesítve a Kiegészítõ havi elõfizetõi díjat
2012.07.01-jétõl. A Vodafone fontosnak tartja, hogy ne terhelje költséggel az egymás közötti díjmentes beszélgetéseket és a
kedvezõ percdíjakat, így azokat nem érinti a tarifaváltozás.

1. A 489 Ft az több mint a meghatározott max 400.
2. Így írjak hogy "400 Ft 2012. július 1-tõl , amibõl a
Vodafone jelentõs kedvezményt nyújt, flotta tarifákban 45% kedvezménnyel érvényesítve a Kiegészítõ havi elõfizetõi díjat"
Ez sem igaz mert nem a 400-ból vonnak le 45%-ot hanem a 889Ftból.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21035) ReFleXx válasza Dave1984 (#21032) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ugye-ugye.
Ugyanez nem stimmt esetemben.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21036) hunace válasza scapegt (#21033) üzenetére


hunace
tag

és most nem lehet felmondani az előfizetést ?
hisz egyoldalúan szerződést módostottak, az engem nem érdekel milyen törvénymódosítás mögé bujkálnak

bár gondolom az apró betűs részekbe meg van magyarázva ez is ...

(#21037) mukibuci válasza hunace (#21036) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

volt rá lehetőséged, nem éltél vele

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21038) hunace válasza mukibuci (#21037) üzenetére


hunace
tag

volt ? mikor ? hol ?

"Az ügyfeleknek ugyanakkor nincs túl sok lehetőségük, ha nem tetszik nekik az áremelés: az ÁSZF-ben meghatározott feltételek továbbra is érvényben maradnak, így ha váltani akarunk - és tart még hűségidőnk- csak kötbér fizetésével hagyhatjuk el szolgáltatónkat."

- én ezt olvastam

(#21039) #35104512 válasza hunace (#21038) üzenetére


#35104512
törölt tag

Volt, ezek szerint kicsit lemaradtál róla. Azt hiszem talán múlt hónap elsejétől (de ha nem majd kijavítanak) 8 napig lehetett bontani mindenféle következmény nélkül.

(#21040) mukibuci válasza hunace (#21038) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kaptál sms-t még május végén, junius 8 (15)-ig bonthattad volna a szerződésed akármilyen hűséged is volt. Itt ha visszaolvasol, sokan meg is tették ezt.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21041) scapegt válasza mukibuci (#21040) üzenetére


scapegt
senior tag

Mi egyáltalán nem kaptunk smst az 5 előfizetésünkből egyikre sem, viszont tudtunk arról, hogy felbontható a szerződést. Meg is tettük 2 előfizetéssel még július 8-án. Ha tudtuk volna, hogy emelnek havi kb. 900,- Ft-ot, ezt is felmondtuk volna...de sebaj, átváltjuk Mátrix 2-re vagy 3-ra, gondolom azt engedik, mivel Plus díjcsomag már nincs, hiába akarnánk feljebb váltani.

[ Szerkesztve ]

(#21042) belakiraly


belakiraly
tag

Hali! Van rá mód, hogy egy elkeveredett előfizetéses vodás készülék számláját pótoljam valahogy? Eladó sorba került, de számla nélkül nehéz igazolni, hogy van még rá 1 év garancia.

(#21043) mukibuci válasza belakiraly (#21042) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha a szerződésed meg van, akkor azzal ha bemész valamelyik üzletbe, pótolják ingyen a jótállási jegyet.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21044) snooze válasza scapegt (#21041) üzenetére


snooze
veterán

nagyon csendben zajlott le ez az egész felmondási lehetöség..érdekes nem reklámozták sehol..más minden sz.rt meg tudnak..igy is sokan modositottak,vagy lemondták az elöfizetést..

GO Gunners!!!

(#21045) mukibuci válasza snooze (#21044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Június végére a teljes ügyfélszám, azaz a hívásfogadásra alkalmas kártyák alapján számolva a T-Mobile részesedése az előző havi 45,69 százalékról 45,83 százalékra, a Vodafone-é 22,83 százalékról 22,84 százalékra nőtt, a Telenoré viszont 31,49 százalékról 31,33 százalékra csökkent.
forrás

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21046) snooze válasza mukibuci (#21045) üzenetére


snooze
veterán

majd nézd meg akkor is,mikor a voda legnagyobb flottája is átmegy a másik szolgáltatohoz..és nem egy-két elöfizurol lesz szo..na ott fognak a százalékok esni és nöni..
amugy a statisztikát lehet kozmetikázni..mikor egy szolgáltato a feltöltös karikat ami lejárna jutalmazza pár száz forinttal,hogy élö maradjon,és az akkor már élönek számit..erröl ennyit.. :) :)

GO Gunners!!!

(#21047) Daffni2 válasza snooze (#21044) üzenetére


Daffni2
addikt

Te vagy itt az ügyeletes elégedetlenkedő, még tán az is lehet, hogy semmilyen mobil előfizetésed nincs.

Ne keltsd a feszültséget valótlan szövegekkel, egyik szolgáltató sem szent, (most nem csak a mobiltelefonosokat értem)
de... a Vodafone jó ideje már a legkorrektebbbek közé tartozik.
Az első és egyetlen volt aki nyiltan és pontosan elmondta mit és hogyan, és 8 napig engedett bontani bárkit következmények nélkül.
A 2012 jan 1. után kötött szerződéseket kivéve, mert azokban már egészen pontosan le van írva összegszerűen, hogy milyen kedvezményeket kap at ügyfél a hűségért cserében.
Nyiltan és nem suba alatt.

A másik kettő lapított és azóta is lapít semmi kokrét adatot nem közölt, a Telenornak teljesen átláthatatlan, bonyolult az emelése senkit nem engedett bontani.
A T azóta is csak sunnyog, valami ködös dolgot bejelentett de a márka képviseleteken sem tudnak pontosan semmit.

"Aki ad,az nyer"

(#21048) hunace válasza ReFleXx (#21034) üzenetére


hunace
tag

megnéztem az számlámon én is, teljesen igazad van nettó 700 FT -ból számolgatnak a srácok pedig 400-ból kellene nekik ..

1270-et hívtad már ezügyben ?

Engem próbáltak már ma elérni csak pont későn vettem észre, biztos csípi a csőrüket hogy eddig mindig 0-ra pontoztam az ü.szolgálatot ..mert semmit sem tudnak elintézni és képtelenek egyenes választ adni ..

persze a többi szolgáltató sem jobb egy kanyival sem, árkartell van és mellette még bizniszelnek a kormánnyal is az emberek kárára.. welcome to hungary

[ Szerkesztve ]

(#21049) mukibuci válasza snooze (#21046) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

eddig az volt, hogy majd nézzük meg az adóemelés után, most meg az van, hogy majd nézzük meg később. Később mi lesz? Nézzük még később?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21050) belakiraly válasza mukibuci (#21043) üzenetére


belakiraly
tag

Köszi szépen a gyors választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.